Startovka oddílů                                                   7.4.2016 21:57:43
                                          
===ČSOS-LDC===========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Startovka oddílu: 18D - Post SV Dresden                          Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hans-Jürgen Busch        18D        2006    H65      0.00         
 
 
Startovka oddílu: 24D - SV Robotron Dresden                      Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Isabel Jakob             24D     7777775    D18     37.00         
  2 Annegret Wetzel          24D0001    2004    D40      6.00         
  3 Sabine Juckelandt        24D0002 1310763    D50     32.00         
  4 Niklas Wetzel            24D0003    2080    H10L    11.00         
  5 Karol Kielb              24D0004 7777779    H14     52.00         
  6 Franz Gawlitza           24D0005 1401077    H18      1.00         
  7 Hendryk Wetzel           24D0006 2023892    H35      5.00         
 
 
Startovka oddílu: 2NX - SPONA Teplice                            Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janík Tomás              2NX6800 2067625 P  P3                    
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 33D - USV TU Dresden                           Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Heike Leideck            33D0001  620713    D50     20.00         
  2 Rainer Müller            33D0002 2222222    H70     50.00         
 
 
Startovka oddílu: 4HX - DSVJ                                     Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Votava Vojtech           4HX1200 2090845    HDR                   
 
 
Startovka oddílu: 4IX - neregistrovaní - Ustí                    Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Verner Jáchym            4IX0700 2067623 P  H10L    35.00         
  2 Svobodová Eva            4IX7050 7206541    P3                    
  3 Hosková Milada           4IX7250   52924    T6                    
  4 Verner Jan               4IX7500 2067629 P  T6                    
  5 Grisa Tomás              4IX7600  232908    T6                    
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Novy Bor                       Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mares Vít                BOR0000 7202852    H16     35.00         
  2 Pavlovec Dan             BOR0001  887936    H16     15.00         
  3 Tymes Jan                BOR0106    8428    P3                    
  4 Rybárová Tereza          BOR0153    8419    D16     16.00         
  5 Kosinová Marie           BOR0252    4395    D14     23.00         
  6 Tymesová Anna            BOR0253    4372    D14     39.00         
  7 Stana Ondrej             BOR0301    4377    H14     12.00         
  8 Socha Ondrej             BOR0302  361279    H14     44.00         
  9 Simánek Jakub            BOR0306    4387    H14     68.00         
 10 Janousek Slávek          BOR0400    4360    H12     66.00         
 11 Kaspar Vojtech           BOR0402  448931    H12     34.00         
 12 Kaspar Stepán            BOR0403  448932    H12     42.00         
 13 Capek Ondrej             BOR0404    4369    H12      6.00         
 14 Vesely Jakub             BOR0406    4392    H12     58.00         
 15 Fojt Jan                 BOR0407    4416    H12     46.00         
 16 Eiselt Daniel            BOR0408    4430    H12     50.00         
 17 Neradová Natálie         BOR0452    4358    D12     56.00         
 18 Rumlenová Tereza         BOR0453    4367    D12     64.00         
 19 Vávra Jan                BOR0500    4389    H12     54.00         
 20 Blazkovan Matej          BOR0504    4399    H12     18.00         
 21 Kudlácek Mikulás         BOR0505    4402    H12     38.00         
 22 Kostejn Filip            BOR0508    4378    H12     14.00         
 23 Chalupa Jan              BOR0509    4420    H12     26.00         
 24 Sochová Anna             BOR0550    4386    D12     72.00         
 25 Sybová Marika            BOR0553    4363    D12      0.00         
 26 Stehlíková Adéla         BOR0554    4370    D12     20.00         
 27 Svoboda Matej            BOR0600    4371    HDR                   
 28 Koudelková Eliska        BOR0652 2067681    D10     28.00         
 29 Stolfová Veronika        BOR0654    4414    HDR                   
 30 Rejmanová Nikola         BOR0656    4364    D10L    61.00         
 31 Vávra Tomás              BOR0700    4415    H10L    31.00         
 32 Studnicny Adam           BOR0701    4400    H10     46.00         
 33 Válek Matej              BOR0703    4425    H10L    47.00         
 34 Zeman Jakub              BOR0704    4434    HDR                   
 35 Lamacová Barbora         BOR0750 7531975    D10      8.00         
 36 Rejholcová Tereza        BOR0751 2067682    D10L    49.00         
 37 Kocmanová Adéla          BOR0752    4359    D10     36.00         
 38 Murswieková Katerina     BOR0753    4408    HDR                   
 39 Stolfová Anna            BOR0754    4413    HDR                   
 40 Vojtechová Karolína      BOR0755    4357    D10     16.00         
 41 Funková Klára            BOR0756    4381    HDR                   
 42 Waldhauserová Eliska     BOR0757 2067621    D10L    25.00         
 43 Lamatová Adriana         BOR0758    4429    D10L    17.00         
 44 Vanourková Sára          BOR0759    4421    D10L    41.00         
 45 Göttlich Vít             BOR0800    4379    HDR                   
 46 Stepánsky Ondrej         BOR0803    4431    HDR                   
 47 Votypka Stepán           BOR0900    4384    HDR                   
 48 Murswiek Jan             BOR0901    4410    HDR                   
 49 Prokopová Dorotka        BOR0951    4406    HDR                   
 50 Soukupová Marie          BOR0952    4424    HDR                   
 51 Zemancová Nelly          BOR0953    4439    HDR                   
 52 Kucerová Ema             BOR1050    4419    HDR                   
 53 Lamac Vítek              BOR1100    8550    HDR                   
 54 Nehasil Frantisek        BOR1101 7131415    HDR                   
 55 Masek Pavel              BOR3602    8544    H70     42.00         
 56 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70     66.00         
 57 Ulehla Zdenek            BOR4001 2090863    H70     58.00         
 58 Krtenská Leontina        BOR4650    8549    D70     48.00         
 59 Ulehlová Ivana           BOR5150 2090862    D60     57.00         
 60 Prucha Miloslav          BOR5800 1958242    H40     12.00         
 61 Pávek Milos              BOR5801    8436    H55     27.00         
 62 Sucharda Jirí            BOR5802   51542    H40     36.00         
 63 Sípová Sona              BOR6150  232182    D55      5.00         
 64 Jedlicková Zdena         BOR6250    8423    D50     24.00         
 65 Krejcí Jaroslav          BOR6302 7630319    H21K    16.00         
 66 Masek Petr               BOR6502    7765    P3                    
 67 Pávková Jana             BOR6550    8445    D50     36.00         
 68 Karvánek Petr            BOR6600    8513    H50     18.00         
 69 Rejholcová Andrea        BOR6951 2051490    D45     17.00         
 70 Studnicny Jaroslav       BOR7004    8412    H45     51.00         
 71 Svoboda Jan              BOR7200    8536    H40     30.00         
 72 Sochová Petra            BOR7363    4125    D40     50.00         
 73 Janousková Iveta         BOR7457    8431    D40     30.00         
 74 Spejchal Petr            BOR7512    8472    H40      2.00         
 75 Koudelka Tomás           BOR7513    8415    P3                    
 76 Nehasil David            BOR7713  995805    H21L     5.00         
 77 Neradová Zuzana          BOR7950    8501    P3                    
 78 Votypková Zuzana         BOR7958    8514    P3                    
 79 Pávek Petr               BOR9008    8466    H21L    25.00         
 80 Pavlovec Jan             BOR9503 9200728    H21L    43.00         
 81 Kaspar Ludvík            BOR9805 7200544    H21K    40.00         
 82 Janousková Lucie         BOR9954 1204999    D18     33.00         
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobrichovice                         Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaros Vladimír           DCE5400   51973    H55     19.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlárka                        Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaska Pavel             DKP6500    8650    H21K     8.00         
  2 Klaska Pavel             DKP9301 1700077    H21L    35.00         
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001 2053518    H16     19.00         
  2 Smol David               DOK0100 2053509    H16     39.00         
  3 Synek Petr               DOK0200 2053519    H14     32.00         
  4 Synková Barbora          DOK0450 2053515    D12     16.00         
  5 Synková Elena            DOK0850    7773    D10L    37.00         
  6 Hradecky Jaroslav        DOK6300  886258    H21K    10.00         
  7 Lederer Pavel            DOK6600 7150266    H21K     0.00         
  8 Hradecká Petra           DOK6850  897368    D21L     5.00         
  9 Smol Marcel              DOK7300 2053516    H21K    26.00         
 10 Synek Marcel             DOK7600 2056288    H21K    36.00         
 11 Synková Sárka            DOK7650 2056280    P3                    
 12 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H21K    44.00         
 13 Synková Petra            DOK7950 7200372    D21K    51.00         
 14 Kostejn Vít              DOK9800  888634    H21L    23.00         
 
 
Startovka oddílu: EKP - VSTJ Ekonom Praha                        Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucky Roman             EKP6301 2035738    H21K    12.00         
  2 Pecka Jan                EKP6800  515152    H40     10.00         
  3 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21K    35.00         
  4 Koucky Martin            EKP9700 2032158    H21K    18.00         
  5 Zurynková Michaela       EKP9850  416340    D18     41.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VSTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krausz Milan             FSP6700  682118    H21K    34.00         
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizersky klub OB Frydlant                Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Würzová Anna             FYD9451  515182    D21L    21.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Galbavy Matej            CHA0000 2059764    H21K    38.00         
  2 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    D16     32.00         
  3 Bek Jirí                 CHA0103  436431    H16     27.00         
  4 Matyás Vojtech           CHA0202 2049595    H14     60.00         
  5 Kleinhamplová Nikola     CHA0250 2084450    D14      7.00         
  6 Danko Stepán             CHA0301  436449    H14     20.00         
  7 Tomanicová Sofie         CHA0450  436428    D12     40.00         
  8 Matyásová Kristyna       CHA0555 2049590    D12     80.00         
  9 Brezina Karel            CHA0605 2059765    H10     62.00         
 10 Sírlová Markéta          CHA0653 2059768    D10L    29.00         
 11 Sírlová Zdenka           CHA0654 2070834    HDR                   
 12 Klust Jan                CHA0702 2070858    H10     26.00         
 13 Klustová Tereza          CHA0751 2070848    D10L    57.00         
 14 Houda Lukás              CHA0800 2049586    H10L    27.00         
 15 Polák Tomás              CHA0801 2092428    H10L    43.00         
 16 Tomanicová Stela         CHA1051 4403301    HDR                   
 17 Kasková Eva              CHA4650    8152    D70     44.00         
 18 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65     22.00         
 19 Lusk Karel               CHA5002    8160    H65     16.00         
 20 Barták Jirí              CHA5100    8161    H65     24.00         
 21 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H60     32.00         
 22 Kaska Rudolf             CHA5500 2080917    H55     15.00         
 23 Bradnová Vera            CHA5550    8162    D55     11.00         
 24 Lusková Olga             CHA5650    8170    D55     23.00         
 25 Kavalek Miroslav         CHA6300    8176    H50     26.00         
 26 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D45     49.00         
 27 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D45     25.00         
 28 Danko Tomás              CHA7200  436410    H40     42.00         
 29 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21L    41.00         
 30 Houda Vítezslav          CHA7300 2084449    P3                    
 31 Sírl Kamil               CHA7303 2084448    P3                    
 32 Pachner Pavel            CHA7501 7700075    H35      1.00         
 33 Svorcová Lenka           CHA7550 2084436    P3                    
 34 Danková Irena            CHA7551 2070830    P3                    
 35 Tomanica Vojtech         CHA7601 2070857    H35     29.00         
 36 Matyás Libor             CHA7603 2059767    H40     16.00         
 37 Brezina Jan              CHA7604 2095960    H40     26.00         
 38 Tomanicová Petra         CHA7651 2084446    P3                    
 39 Matyásová Jana           CHA7652 2070836    D40     10.00         
 40 Kasková Katerina         CHA7850  887906    D21L    13.00         
 41 Sírlová Jarmila          CHA7851 2084447    P3                    
 42 Poláková Veronika        CHA8150    8186    T6                    
 43 Cechlovsky Jan           CHA9300    8200    H21L    15.00         
 
 
Startovka oddílu: KAM - OK Kamenice                              Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Lubos              KAM6201   52279    H21K    42.00         
  2 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21L    39.00         
  3 Kapal Tomás              KAM9402  232267    H21L    13.00         
  4 Kettner Lukás            KAM9403  887640    H21L     3.00         
  5 Kamererová Valerie       KAM9452  428250    D21L    29.00         
  6 Jíra Tomás               KAM9802 9005139    H21K    28.00         
  7 Hausenblas Simon         KAM9803  361923    H21L    27.00         
  8 Skvor Ota                KAM9900  981828    H21K     2.00         
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB KAS                                  Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matej            KAS0301  682685    H14     40.00         
  2 Strojsa Josef            KAS4000  682601    H70     46.00         
  3 Strojsová Jaroslava      KAS4350  682607    D70     52.00         
  4 Nejezchlebová Vera       KAS4551  682619    D70     64.00         
  5 Nejezchleba Jirí         KAS4600  682613    H70     70.00         
  6 Malá Jitka               KAS5451  682674    D60     69.00         
  7 Eichler Petr             KAS6900  682631    H45     47.00         
  8 Eichlerová Jana          KAS7051  682641    D45     33.00         
  9 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H21K    22.00         
 10 Eichler Jan              KAS9800   51381    P3                    
 
 
Startovka oddílu: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobes Václav             KPY5701  301374    H45     27.00         
  2 Lisková Hana             KPY6650 2070850    P3                    
  3 Liska Jindrich           KPY6700  682077    H35     21.00         
  4 Lisková Hana             KPY9951  682095    D18     21.00         
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportu Sumperk       Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matousek Matej           KSU0005 2056281    H16     11.00         
  2 Turczer Petr             KSU7945  515179    H21L     7.00         
 
 
Startovka oddílu: KUL - KOB Ustí nad Labem                       Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Glöckner Michal          KUL7000 2082938    H45     23.00         
  2 Budilová Jana            KUL8150 2082939    D35     69.00         
  3 Glöcknerová Anna         KUL9950 2082937    P3                    
  4 Moravcová Ema            KUL9951 2082933    P3                    
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Decín                                Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stepán Petr              LDC7301 7007007    H40      8.00         
  2 Vanková Sasa             LDC8550   51239    D21K    59.00         
  3 Pribylová Klára          LDC9998            P3                    
  4 Pribyl Martin            LDC9999            P3                    
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D60     81.00         
  2 Pavlík Miroslav          LIT5301    8101    H60     40.00         
  3 Macek Jirí               LIT8401    8107    H21K    20.00         
  4 Neradová Alena           LIT8551  886283    D21L    25.00         
  5 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21K    55.00         
  6 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21K    50.00         
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matousek Lubos           LJN4700    7741    H65      2.00         
  2 Matousková Marie         LJN5550    7742    D60     75.00         
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krausová Marie           LLI4451   51214    D70     56.00         
  2 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65      8.00         
  3 Lukás Zdenek             LLI4502    8243    H70     62.00         
  4 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D65     13.00         
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 7200323    D16     44.00         
  2 Bíly Jakub               LTP0104 7200331    H16      3.00         
  3 Pavlová Martina          LTP0151 7202857    D16     24.00         
  4 Riby Thomas              LTP0202  897367    H14     28.00         
  5 Sasek Jan                LTP0301   52918    H14     72.00         
  6 Zejdlíková Eliska        LTP0350 7202886    D14     15.00         
  7 Klein Martin             LTP0404 2082919    H12     22.00         
  8 Karpísková Katerina      LTP0450  232915    D12     28.00         
  9 Simek Vojtech            LTP0601  420454    H10     38.00         
 10 Riby Philip              LTP0702  897359    H10     50.00         
 11 Jelínek Václav           LTP0706  886252    H10     10.00         
 12 Sasek Jakub              LTP0801  232917    HDR                   
 13 Jelínková Anna           LTP1050  434575    HDR                   
 14 Eiselt Milos             LTP5802  682076    H55     31.00         
 15 Hulha Karel              LTP6001   52927    H55     23.00         
 16 Kucera Martin            LTP6500  232901    H35     17.00         
 17 Bruner Lubos             LTP6501  682114    H45     55.00         
 18 Simek Stanislav          LTP6602  887611    H50     22.00         
 19 Bíly Petr                LTP6805   51279    H45     39.00         
 20 Pavel Petr               LTP6806 7200337    H45     31.00         
 21 Karpísek Tomás           LTP6807  420432    P3                    
 22 Riby Katerina            LTP7252 7202898    D40     34.00         
 23 Sasek Jan                LTP7308  436962    H40     28.00         
 24 Karpísková Gabriela      LTP7351  232494    P3                    
 25 Eiselt Jan               LTP8801  682092    H21K    48.00         
 26 Hulha Lukás              LTP9405  682116    H21K    32.00         
 27 Juren Lukás              LTP9703  420447    H21K     6.00         
 28 Matejka Lukás            LTP9802 7200336    H21L    21.00         
 29 Zejdlíková Karolína      LTP9950 7200332    D18     45.00         
 
 
Startovka oddílu: NNN - Neregistrovaní                           Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tina Rickmeyer           NNN      445644    D21L     9.00         
  2 Skácelová Marie          NNN9985 2067628 P  P3                    
  3 Skácelová Adéla          NNN9986 2067622 P  D12      4.00         
  4 Skácelová Katerina       NNN9987         P  D10     24.00         
  5 Rázová Hana              NNN9988 7410753    HDR                   
  6 Nádvorník Jakub          NNN9989 2067624 P  HDR                   
  7 Vysoudil Tomás           NNN9990    8481    HDR                   
  8 Rázová Eliska            NNN9991  232341    HDR                   
  9 Anezka Kyvírová          NNN9992  416132    P3                    
 10 Kreibich Daniel          NNN9993 2067626 P  P3                    
 11 Kreibichová Radka        NNN9994 2067627 P  P3                    
 12 Tereza Feixová           NNN9995 2067630 P  T6                    
 13 Pavlína Marková          NNN9996 2067631 P  T6                    
 14 Plesinger Zdenek         NNN9997 2067632 P  T6                    
 15 Kreibichová Michaela     NNN9998 2067633 P  T6                    
 16 Rico Müller              NNN9999 2032226    H45     43.00         
Půjčeno čipů:10
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptácková Veronika        PGP0551   51666    D12     24.00         
  2 Ptácková Hana            PGP0750   51639    D10L    45.00         
  3 Zeleny Vladimír          PGP4800   51863    H65     12.00         
  4 Zelená Markéta           PGP5850 2080958    D21K    67.00         
  5 Ptácková Katerina        PGP7350   51555    D40     22.00         
  6 Zácková Radka            PGP8751   51861    D21K    43.00         
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Masata Roman             PHK7107  515050    H21L    29.00         
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ SOKOL Plumlov                         Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krticka Jan              PLU7931 2067929    H21K    14.00         
 
 
Startovka oddílu: PUL - OOB USK Slavie Ustí n.L.                 Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotny Frantisek        PUL4200  205614    H70     38.00         
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSS Prírodoveda Praha                    Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptácek Jan               PVP7200 2087658    H40      6.00         
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlák René              ROU0602 2087690    H10     22.00         
  2 Heller Jakub             ROU0702   51438    H10     58.00         
  3 Havlák Stepán            ROU0801 2084986    H10L    19.00         
  4 Pekná Alzbeta            ROU0950   53537    D10L     9.00         
  5 Pohoraly Dobroslav       ROU6401 2023803    H50     30.00         
  6 Pekná Eva                ROU7550 2080840    P3                    
  7 Heller Jirí              ROU7708  331503    H35     33.00         
  8 Hellerová Alena          ROU7850 2081373    D35     63.00         
  9 Slapánek René            ROU7904   51436    H35      9.00         
 10 Havláková Daniela        ROU7951   51434    P3                    
 11 Pohoralá Anna            ROU9954 2023953    D18     29.00         
 
 
Startovka oddílu: RUM - ZOOB Rumburk                             Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babicky Tomás            RUM5001    8890    H65     10.00         
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavka Jirí               SCP5900  682630    H55      7.00         
  2 Kavková Dana             SCP6150  446418    D45     41.00         
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavác Jaroslav          SMB4801    7718    H65      4.00         
  2 Zitny Tomás              SMB6401   49971    H35     25.00         
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Novy Bor                      Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejsí Katerina         STB0199 7205007    D16     36.00         
  2 Jakoubková Anna          STB0498  682369    D12     36.00         
  3 Prusková Tereza          STB0499  446324    D12     76.00         
  4 Dolejsí Jan              STB0601  438039    H10     30.00         
  5 Masková Lucie            STB0751  446338    D10L    21.00         
  6 Jakoubek Jirí            STB0800   52909    HDR                   
  7 Kucerka Radek            STB1101   49984    HDR                   
  8 Zandová Eliska           STB1250  438625    HDR                   
  9 Kucerková Adéla          STB1450    8118    HDR                   
 10 Ludvík Petr              STB5701  682361    H55     11.00         
 11 Dolejsí Milos            STB6701   52907    P3                    
 12 Masková Lenka            STB7450   49985    P3                    
 13 Hanusová Petra           STB8297  682356    D21K    47.00         
 
 
Startovka oddílu: SUL - OOB TJ Slavoj Severotuk Ustí n. L.       Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalensky Tomás           SUL0600 2099530    HDR                   
  2 Kalenská Pavla           SUL0950            HDR                   
  3 Dubsky Josef             SUL4700    8135    H65     20.00         
  4 Zenísek Jan              SUL4701    8149    H40     40.00         
  5 Linka Vladislav          SUL5701    8141    H40     22.00         
  6 Hromádka Miroslav        SUL6000    8138    H21L    31.00         
  7 Linková Alena            SUL6750    8142    D45     37.00         
  8 Kalensky Pavel           SUL7600    8128    H40      0.00         
  9 Zenísek Radek            SUL7601    8136    H40     32.00         
 10 Kalenská Lenka           SUL7853   51134    D35     75.00         
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirous Jirí              TAP7201  442867    T6                    
  2 Kutálek Jan              TAP8301  442878    T6                    
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavel Martin             TJN0004 2045201    H16     23.00         
  2 Nagy Josef               TJN0006 2069092    H16     31.00         
  3 Budsky Ondrej            TJN0105 1398985    H16     43.00         
  4 Rokos Michal             TJN0107 2027215    H16      7.00         
  5 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D16     28.00         
  6 Rydlová Adéla            TJN0151 2035701    D21K    63.00         
  7 Sklíbová Mísa            TJN0153 2053560    D16     20.00         
  8 Stuchlíková Katka        TJN0156 2067341    D16     40.00         
  9 Novotná Viktorie         TJN0250  425591    D14     43.00         
 10 Rydlová Magdaléna        TJN0251 2035725    D14     11.00         
 11 Budská Anna              TJN0253 7201759    D14     35.00         
 12 Nedomlelová Lucie        TJN0256 2069091    D14     27.00         
 13 Dejnozka Vojtech         TJN0300 2027224    H14     64.00         
 14 Vitebsky Lukás           TJN0302 1398971    H14      8.00         
 15 Rehor Vojta              TJN0303 2080823    H14     24.00         
 16 Vitebská Eliska          TJN0350 1398987    D14      3.00         
 17 Tkác Matej               TJN0401 2027207    H14     48.00         
 18 Zanková Natálie          TJN0450 2069089    D12     68.00         
 19 Nagyová Katerina         TJN0452 2088165    D12      8.00         
 20 Rokos Marek              TJN0500 2049534    H12     30.00         
 21 Zoubková Sárka           TJN0554 4408037    D12     32.00         
 22 Konáková Martina         TJN0555 4408033    D12     60.00         
 23 Dejnozka Martin          TJN0600 2035718    H10     42.00         
 24 Míka Albert              TJN0601 2067319    H10     54.00         
 25 Mairich Filip            TJN0603 2067316    H10     18.00         
 26 Stemberová Bára          TJN0650  682375    D10     12.00         
 27 Baloghová Mile           TJN0750 2073663    D10     20.00         
 28 Konáková Eliska          TJN0752 4408031    D10     32.00         
 29 Stembera Vítek           TJN0801  682376    H10      6.00         
 30 Langer Lukás             TJN0807 9933222    HDR                   
 31 Mairich Martin           TJN0811 2059728    H10L    39.00         
 32 Kostelníková Nikola      TJN0851 4408035    D10L    65.00         
 33 Míková Sofie             TJN0950 2069077    D10L    33.00         
 34 Tkác Jakub               TJN1001 4408036    HDR                   
 35 Stembera Oskar           TJN1201   51536    HDR                   
 36 Horák Petr               TJN5602 2056301    H60     44.00         
 37 Janata Petr              TJN5603  232507    H60     36.00         
 38 Novotny Otakar           TJN5604    8260    H40     38.00         
 39 Jermanová Eva            TJN6150  425590    D50     28.00         
 40 Schindler Jirí           TJN6301  416828    H40     24.00         
 41 Kocibová Ivana           TJN6354  307418    D50     40.00         
 42 Picek Jan                TJN6500  416839    H50     38.00         
 43 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40     14.00         
 44 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D21K    39.00         
 45 Picková Helena           TJN6952  416843    D45     45.00         
 46 Rydl Jirí                TJN7000    7750    H45     59.00         
 47 Rehor Jirí               TJN7004 2059729    H45     35.00         
 48 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D45     21.00         
 49 Mairich Vít              TJN7200 2059726    T6                    
 50 Míková Markéta           TJN7351  411593    T6                    
 51 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H35     13.00         
 52 Stembera Jan             TJN7513 7300183    T6                    
 53 Dejnozková Blanka        TJN7651 2049610    D40     42.00         
 54 Posseltová Tereza        TJN9252 9102088    D21L    17.00         
 55 Posselt Martin           TJN9501 9102087    H21K    46.00         
 56 Hájek Vojtech            TJN9502  896978    H21K     4.00         
 57 Picek Stepán             TJN9601 1302800    H21K    30.00         
 58 Janecek Mirek            TJN9804 2027208    H21L    19.00         
 59 Stemberová Natálie       TJN9851 2800348    D21K    31.00         
 60 Knízková Sárka           TJN9852 2070852    D18     25.00         
 61 Zoubek Stepán            TJNxxx1 4408038    HDR                   
 62 Kostelník Jan            TJNxxx3 4408034    T6                    
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D14     19.00         
  2 Pekarová Jana            TUR0252 2035709    D14     31.00         
  3 Mertlík Jakub            TUR0307 1403055    H14     36.00         
  4 Nejezchleb Vojtech       TUR0503 1403059    H12     10.00         
  5 Novotná Michaela         TUR0551 2095942    D12     48.00         
  6 Novotná Barbora          TUR0552 2095950    D12     88.00         
  7 Lamacová Katerina        TUR0660    8068    D10      4.00         
  8 Sálek Richard            TUR0702 1403058    H10L    15.00         
  9 Mertlík Vojtech          TUR0704 1403056    H10     14.00         
 10 Novotná Karolína         TUR0853 2095926    D10L    53.00         
 11 Folprechtová Marie       TUR4250    8212    D70     60.00         
 12 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H70     54.00         
 13 Jakubec Jindrich         TUR4801   51816    H65      6.00         
 14 Folprecht Miroslav       TUR5501 1550616    H21K    24.00         
 15 Linková Iva              TUR6850   51809    D45     29.00         
 16 Novotná Hedvika          TUR7454  416139    D40     14.00         
 17 Krafková Lucie           TUR8650  876522    D21L     1.00         
 18 Lusticky Martin          TUR8700 7092626    H21L     1.00         
 19 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D20      3.00         
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Krystof            TUV0203 9102562    H14     56.00         
  2 Mellan Jonás             TUV0308  888622    H14     16.00         
  3 Hájková Tereza           TUV0558  888626    D12     84.00         
  4 Mellanová Judita         TUV0559  411518    D12     44.00         
  5 Pospísil Jirí            TUV4701    8323    H65     14.00         
  6 Mellan Martin            TUV6304  411583    H50     34.00         
  7 Mellanová Veronika       TUV7251  411597    D40     46.00         
  8 Hájek Jan                TUV7301    5788    H40     18.00         
  9 Hájková Magdalena        TUV7351  411543    D40     26.00         
 10 Svagerová Pavla          TUV8250   22305    P3                    
 11 Horácek Matej            TUV8501    8067    H21L    33.00         
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krejcík Jirí             TZL8301    8931    H21L     9.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ekert Tomás              VLI0302 2078461    H14      4.00         
  2 Podrábská Alzbeta        VLI0451 2078460    D12     52.00         
  3 Sestáková Marie          VLI0452 2080991    D12     12.00         
  4 Podrábsky Ctibor         VLI0700 2078463    H10     34.00         
  5 Ekertová Jana            VLI0750 2080993    D10L     5.00         
  6 Skácel Jan               VLI0901 4402226    H10L    23.00         
  7 Jezek Ladislav           VLI4900  253372    H65     26.00         
  8 Horácková Stanislava     VLI4950 2080918    D65      5.00         
  9 Horácek Miroslav         VLI5000 2080998    H65     18.00         
 10 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D65     37.00         
 11 Pachnerová Jaroslava     VLI5152 2059769    D65     21.00         
 12 Sesták Marek             VLI7403 2058471    H40     20.00         
 13 Podrábská Marie          VLI7451 1400433    D40     18.00         
 14 Ekert Vladimír           VLI7600 2058477    H40     34.00         
 15 Skoda Jakub              VLI8800 1302790    H21L    37.00         
 16 Kobr Tomás               VLI8901 1969696    H21L    11.00         
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kucera Jakub             VSP0900 2032189    H10L     7.00         
  2 Kucerová Katerina        VSP0950 1398983    D10L    13.00         
  3 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H70     34.00         
  4 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D60     63.00         
  5 Kucera Jan               VSP7302   51650    H21L    17.00         
  6 Kucerová Marie           VSP7551   53546    D21K    27.00         
 
 
Startovka oddílu: ZAK - OK Netopyr Zákupy                        Sobota 9.4.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kaspar Ludvík            ZAK7200  410399    H40      4.00         
  2 Kasparová Marie          ZAK7250  331399    D40     38.00