Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           9.4.2016 15:06:11
                                                                                                    
===ČSOS-LDC================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.2km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-81      3-82      4-83      5-87      6-88      7-100   
  1 Lamacová Barbora               23.30  2.34/1*   5.16/1*   9.25/1*  12.55/1*  17.23/1*  18.54/1*  22.19/1*  23.30/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.34/1*   2.42/1*   4.09/1*   3.30/1*   4.28/5    1.31/1*   3.25/2    1.11/1* 
  2 Kocmanová Adéla                28.29  4.34/4    7.39/4   12.11/4   17.01/2   21.31/2   23.06/2   27.03/2   28.29/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    4.34/4    3.05/5    4.32/3    4.50/3    4.30/6    1.35/2    3.57/4    1.26/7  
  3 Koudelková Eliska              29.04  5.39/7    8.29/6   12.39/5   17.31/4   21.58/4   23.51/3   27.40/3   29.04/3  
    OK Jiskra Novy Bor                    5.39/7    2.50/2    4.10/2    4.52/4    4.27/4    1.53/3    3.49/3    1.24/6  
  4 Lamacová Katerina              29.37  4.01/3    7.24/3   11.59/3   17.09/3   21.52/3   24.16/4   28.15/4   29.37/4  
    OOB TJ Turnov                         4.01/3    3.23/6    4.35/4    5.10/5    4.43/7    2.24/6    3.59/5    1.22/5  
  5 Baloghová Mile                 30.56  5.02/5    7.56/5   14.54/6   18.29/5   22.36/5   24.55/5   29.45/5   30.56/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.02/5    2.54/4    6.58/8    3.35/2    4.07/2    2.19/5    4.50/6    1.11/1* 
  6 Stemberová Bára                34.46  2.44/2    5.35/2   10.30/2   24.23/7   28.25/7   30.18/6   33.35/6   34.46/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.44/2    2.51/3    4.55/5   13.53/9    4.02/1*   1.53/3    3.17/1*   1.11/1* 
  7 Skácelová Katerina             37.37  5.24/6    9.37/7   15.59/7   23.35/6   27.55/6   30.30/7   35.58/7   37.37/7  
    Neregistrovaní                        5.24/6    4.13/9    6.22/6    7.36/8    4.20/3    2.35/7    5.28/7    1.39/8  
  8 Vojtechová Karolína            46.46  8.09/8   11.51/8   18.38/8   26.08/8   35.45/8   38.50/8   45.04/8   46.46/8  
    OK Jiskra Novy Bor                    8.09/8    3.42/7    6.47/7    7.30/7    9.37/9    3.05/8    6.14/8    1.42/9  
  9 Konáková Eliska                52.47 15.26/9   19.32/9   28.11/9   33.21/9   38.49/9   43.27/9   51.30/9   52.47/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     15.26/9    4.06/8    8.39/9    5.10/5    5.28/8    4.38/9    8.03/9    1.17/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        4.9km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-81      3-82      4-83      5-87      6-88      7-100   
  1 Sírlová Markéta                28.12  3.30/3    7.00/4   12.01/3   16.14/1*  21.02/1*  22.49/1*  26.38/1*  28.12/1* 
    OK Chrastava                          3.30/3    3.30/3    5.01/2    4.13/1*   4.48/3    1.47/2    3.49/1*   1.34/5  
  2 Rejholcová Tereza              33.04  2.50/1*   6.25/1*  11.58/2   16.16/2   21.41/2   23.44/2   31.37/2   33.04/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.50/1*   3.35/5    5.33/3    4.18/2    5.25/6    2.03/3    7.53/6    1.27/4  
  3 Rejmanová Nikola               34.54  3.57/6    7.07/5   16.44/6   23.26/6   27.34/4   29.17/4   33.35/3   34.54/3  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.57/6    3.10/2    9.37/9    6.42/6    4.08/1*   1.43/1*   4.18/2    1.19/2  
  4 Waldhauserová Eliska           35.09  2.55/2    6.27/2   12.09/4   17.16/3   25.52/3   28.55/3   33.44/4   35.09/4  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.55/2    3.32/4    5.42/4    5.07/3    8.36/8    3.03/7    4.49/4    1.25/3  
  5 Novotná Karolína               36.56  3.42/5    7.48/6   15.20/5   20.49/4   27.57/6   30.50/6   35.14/5   36.56/5  
    OOB TJ Turnov                         3.42/5    4.06/7    7.32/7    5.29/5    7.08/7    2.53/5    4.24/3    1.42/7  
  6 Vanourková Sára                41.07  3.38/4    6.39/3   11.38/1*  22.51/5   27.41/5   29.59/5   39.32/6   41.07/6  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.38/4    3.01/1*   4.59/1*  11.13/9    4.50/4    2.18/4    9.33/9    1.35/6  
  7 Pekná Alzbeta                  43.45  8.56/7   14.23/7   20.33/7   28.18/7   32.51/7   35.52/7   41.59/7   43.45/7  
    SKOB Roudnice nad Labem               8.56/7    5.27/8    6.10/5    7.45/7    4.33/2    3.01/6    6.07/5    1.46/8  
  8 Míková Sofie                   51.49 14.34/8   18.39/8   27.14/8   32.35/8   37.52/8   42.38/8   50.37/8   51.49/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     14.34/8    4.05/6    8.35/8    5.21/4    5.17/5    4.46/9    7.59/8    1.12/1* 
  9 Kvapilová Antonie              72.04 14.53/9   20.24/9   27.52/9   37.31/9   55.28/9   60.01/9   67.57/9   72.04/9  
    Neregistrovaní                       14.53/9    5.31/9    7.28/6    9.39/8   17.57/9    4.33/8    7.56/7    4.07/9  
    Ekertová Jana              DISK       2.29/     5.23/     9.56/         /    18.01/    20.12/    25.38/    26.47/   
    Slavia Liberec orienteering           2.29/     2.54/     4.33/         /         /     2.11/     5.26/     1.09/   
    Lamatová Adriana           DISK       5.08/     9.19/         /    20.20/    24.48/    27.48/    33.56/    35.36/   
    OK Jiskra Novy Bor                    5.08/     4.11/         /         /     4.28/     3.00/     6.08/     1.40/   
    Synková Elena              DISK       7.25/    12.32/    20.59/    32.43/    39.31/    43.55/         /    49.34/   
    OK Doksy                              7.25/     5.07/     8.27/    11.44/     6.48/     4.24/         /         /   
    Kucerová Katerina          DISK       5.02/    12.15/    21.09/         /    38.12/    42.12/    51.00/    52.44/   
    USK Praha                             5.02/     7.13/     8.54/         /         /     4.00/     8.48/     1.44/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         3.1km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-81      3-82      4-83      5-73      6-58      7-79      8-88      9-100   
  1 Matyásová Kristyna             27.52  2.43/2    6.42/2   10.25/2   13.41/2   15.32/2   17.07/1*  19.50/1*  24.08/1*  26.38/1*  27.52/1* 
    OK Chrastava                          2.43/2    3.59/1*   3.43/4    3.16/4    1.51/3    1.35/2    2.43/7    4.18/2    2.30/3    1.14/3  
  2 Podrábská Alzbeta              30.08  2.39/1*   6.41/1*   9.59/1*  13.30/1*  15.07/1*  18.36/2   20.43/2   26.22/2   28.48/2   30.08/2  
    Slavia Liberec orienteering           2.39/1*   4.02/2    3.18/1*   3.31/7    1.37/1*   3.29/8    2.07/1*   5.39/9    2.26/1*   1.20/9  
  3 Novotná Michaela               34.54  6.35/12  11.07/8   14.38/6   17.33/6   19.10/4   23.04/4   25.20/3   30.21/3   33.40/3   34.54/3  
    OOB TJ Turnov                         6.35/12   4.32/5    3.31/2    2.55/1*   1.37/1*   3.54/10   2.16/2    5.01/6    3.19/6    1.14/3  
  4 Tomanicová Sofie               35.43  3.42/5    8.33/6   12.58/5   17.10/5   19.39/5   21.51/3   26.13/4   31.10/4   34.25/4   35.43/4  
    OK Chrastava                          3.42/5    4.51/7    4.25/8    4.12/12   2.29/5    2.12/4    4.22/18   4.57/3    3.15/5    1.18/8  
  5 Sochová Anna                   35.47  8.34/17  14.37/15  18.26/13  21.37/11  23.39/8   25.05/6   27.53/6   32.04/6   34.30/5   35.47/5  
    OK Jiskra Novy Bor                    8.34/17   6.03/12   3.49/5    3.11/2    2.02/4    1.26/1*   2.48/8    4.11/1*   2.26/1*   1.17/7  
  6 Novotná Barbora                35.57  3.03/3    8.16/4   11.57/3   15.08/3   17.52/3   23.29/5   26.17/5   31.14/5   34.43/6   35.57/6  
    OOB TJ Turnov                         3.03/3    5.13/9    3.41/3    3.11/2    2.44/7    5.37/14   2.48/8    4.57/3    3.29/9    1.14/3  
  7 Mellanová Judita               38.40  3.59/6    8.32/5   12.49/4   16.59/4   20.01/6   27.02/8   29.18/7   34.19/7   37.42/7   38.40/7  
    SOK TJ Turnov                         3.59/6    4.33/6    4.17/7    4.10/11   3.02/8    7.01/16   2.16/2    5.01/6    3.23/8    0.58/1* 
  8 Hájková Tereza                 39.57  3.09/4    7.14/3   15.55/7   19.11/7   21.48/7   27.37/9   30.16/8   35.13/8   38.48/9   39.57/8  
    SOK TJ Turnov                         3.09/4    4.05/3    8.41/17   3.16/4    2.37/6    5.49/15   2.39/6    4.57/3    3.35/10   1.09/2  
  9 Rumlenová Tereza               40.03  6.50/14  12.03/12  16.03/9   19.28/8   24.02/9   26.38/7   30.19/9   35.31/9   38.37/8   40.03/9  
    OK Jiskra Novy Bor                    6.50/14   5.13/9    4.00/6    3.25/6    4.34/12   2.36/5    3.41/16   5.12/8    3.06/4    1.26/10 
 10 Zoubková Sárka                 42.14  6.55/16  11.54/11  16.45/11  20.28/9   25.57/10  27.50/10  30.40/10  36.21/10  40.33/10  42.14/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.55/16   4.59/8    4.51/10   3.43/8    5.29/15   1.53/3    2.50/10   5.41/10   4.12/13   1.41/18 
 11 Nagyová Katerina               49.03  4.19/8   10.37/7   16.01/8   22.17/12  26.58/11  35.10/11  37.44/11  44.13/11  47.34/11  49.03/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.19/8    6.18/13   5.24/13   6.16/17   4.41/14   8.12/17   2.34/5    6.29/14   3.21/7    1.29/13 
 12 Stehlíková Adéla               51.16  6.53/15  16.09/16  21.16/16  25.39/15  30.14/13  35.50/12  39.04/12  45.31/12  49.49/12  51.16/12 
    OK Jiskra Novy Bor                    6.53/15   9.16/18   5.07/11   4.23/13   4.35/13   5.36/13   3.14/13   6.27/13   4.18/14   1.27/11 
 13 Sestáková Marie                54.58 11.32/18  17.59/18  30.00/18  34.24/18  38.03/17  41.32/16  44.05/15  49.54/14  53.43/13  54.58/13 
    Slavia Liberec orienteering          11.32/18   6.27/15  12.01/19   4.24/14   3.39/9    3.29/8    2.33/4    5.49/11   3.49/11   1.15/6  
 14 Synková Barbora                57.30  6.37/13  16.45/17  27.04/17  32.22/17  36.43/15  39.25/14  42.57/14  50.26/15  55.46/14  57.30/14 
    OK Doksy                              6.37/13  10.08/19  10.19/18   5.18/15   4.21/11   2.42/6    3.32/15   7.29/16   5.20/15   1.44/19 
 15 Skácelová Adéla                61.38  4.18/7   11.45/9   16.20/10  20.29/10  27.30/12  38.44/13  41.59/13  49.28/13  60.02/15  61.38/15 
    Neregistrovaní                        4.18/7    7.27/17   4.35/9    4.09/10   7.01/17  11.14/18   3.15/14   7.29/16  10.34/18   1.36/14 
 16 Konáková Martina               63.14  6.19/11  11.52/10  18.20/12  29.33/16  37.47/16  40.29/15  45.29/16  56.15/17  61.37/16  63.14/16 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.19/11   5.33/11   6.28/15  11.13/19   8.14/18   2.42/6    5.00/19  10.46/19   5.22/16   1.37/15 
 17 Sybová Marika                  65.40  5.53/9   12.11/13  18.31/14  25.17/14  31.12/14  42.52/17  45.55/17  53.25/16  64.01/17  65.40/17 
    OK Jiskra Novy Bor                    5.53/9    6.18/13   6.20/14   6.46/18   5.55/16  11.40/19   3.03/11   7.30/18  10.36/19   1.39/17 
 18 Zanková Natálie                67.31 24.57/19  29.24/19  34.37/19  40.45/19  44.30/18  48.36/18  51.40/18  58.20/18  65.53/18  67.31/18 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     24.57/19   4.27/4    5.13/12   6.08/16   3.45/10   4.06/11   3.04/12   6.40/15   7.33/17   1.38/16 
 19 Neradová Natálie               68.04  6.12/10  13.25/14  20.05/15  24.08/13  48.29/19  52.35/19  56.18/19  62.41/19  66.36/19  68.04/19 
    OK Jiskra Novy Bor                    6.12/10   7.13/16   6.40/16   4.03/9   24.21/19   4.06/11   3.43/17   6.23/12   3.55/12   1.28/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.6km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-37      3-81      4-82      5-48      6-57      7-76      8-79      9-50     10-87     11-63     12-100   
  1 Rydlová Magdaléna              34.05  2.01/3    4.27/2    7.44/1*  11.25/1*  13.33/1*  18.54/1*  21.02/1*  23.39/1*  26.06/1*  27.30/1*  31.57/1*  32.53/1*  34.05/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.01/3    2.26/3    3.17/1*   3.41/4    2.08/1*   5.21/2    2.08/2    2.37/3    2.27/3    1.24/2    4.27/4    0.56/2    1.12/8  
  2 Tymesová Anna                  36.23  3.41/7    5.08/3    8.32/3   11.50/3   14.58/2   20.59/2   23.39/2   26.54/2   29.07/2   30.30/2   34.29/2   35.27/2   36.23/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.41/7    1.27/1*   3.24/2    3.18/2    3.08/4    6.01/4    2.40/6    3.15/6    2.13/1*   1.23/1*   3.59/2    0.58/4    0.56/1* 
  3 Pekarová Jana                  37.47  6.00/9    8.55/9   12.41/9   15.39/7   17.52/4   23.05/4   25.03/3   27.56/3   30.14/3   32.39/3   35.51/3   36.46/3   37.47/3  
    OOB TJ Turnov                         6.00/9    2.55/6    3.46/4    2.58/1*   2.13/2    5.13/1*   1.58/1*   2.53/4    2.18/2    2.25/9    3.12/1*   0.55/1*   1.01/3  
  4 Podrábská Marie                39.50  3.56/8    8.06/8   11.41/8   15.18/6   17.56/5   23.52/5   26.10/5   28.45/5   31.55/5   33.38/5   37.54/4   38.50/4   39.50/4  
    Slavia Liberec orienteering           3.56/8    4.10/8    3.35/3    3.37/3    2.38/3    5.56/3    2.18/3    2.35/2    3.10/4    1.43/4    4.16/3    0.56/2    1.00/2  
  5 Linková Lucie                  40.39  1.36/1*   3.24/1*   7.50/2   11.39/2   15.41/3   22.52/3   25.33/4   28.26/4   31.50/4   33.22/4   38.29/5   39.31/5   40.39/5  
    OOB TJ Turnov                         1.36/1*   1.48/2    4.26/7    3.49/5    4.02/6    7.11/5    2.41/7    2.53/4    3.24/6    1.32/3    5.07/7    1.02/5    1.08/7  
  6 Vitebská Eliska                46.13  2.00/2    6.52/7   10.49/5   14.45/5   17.56/5   26.52/6   29.15/6   31.49/6   35.11/6   37.27/6   43.35/6   44.59/6   46.13/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.00/2    4.52/9    3.57/5    3.56/6    3.11/5    8.56/7    2.23/4    2.34/1*   3.22/5    2.16/7    6.08/8    1.24/6    1.14/9  
  7 Novotná Viktorie               53.35  2.44/4    5.15/4    9.27/4   14.07/4   18.39/7   30.24/7   33.13/7   36.34/7   40.09/7   42.27/7   51.02/7   52.29/7   53.35/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.44/4    2.31/4    4.12/6    4.40/7    4.32/7   11.45/9    2.49/8    3.21/7    3.35/7    2.18/8    8.35/9    1.27/7    1.06/5  
  8 Kosinová Marie                 57.18  3.38/6    6.44/6   11.17/7   20.06/9   29.13/8   37.29/8   39.55/8   43.33/8   48.00/8   49.57/8   54.26/8   56.14/8   57.18/8  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.38/6    3.06/7    4.33/8    8.49/9    9.07/8    8.16/6    2.26/5    3.38/9    4.27/8    1.57/5    4.29/5    1.48/8    1.04/4  
  9 Zejdlíková Eliska              65.24  2.55/5    5.39/5   10.53/6   15.46/8   34.34/9   43.43/9   47.34/9   51.06/9   55.40/9   57.52/9   62.24/9   64.17/9   65.24/9  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.55/5    2.44/5    5.14/9    4.53/8   18.48/9    9.09/8    3.51/9    3.32/8    4.34/9    2.12/6    4.32/6    1.53/9    1.07/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         5.1km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-36      3-40      4-47      5-85      6-73      7-75      8-61      9-59     10-60     11-63     12-100   
  1 Dolejsí Katerina               44.44  4.11/3    8.30/2   12.56/1*  25.39/1*  27.29/1*  28.32/1*  32.02/1*  34.42/1*  35.58/1*  37.17/1*  43.00/1*  43.42/1*  44.44/1* 
    TJ Stadion Novy Bor                   4.11/3    4.19/1*   4.26/1*  12.43/1*   1.50/1*   1.03/1*   3.30/2    2.40/1*   1.16/1*   1.19/1*   5.43/1*   0.42/1*   1.02/1* 
  2 Pavlíková Markéta              52.49  4.03/2    8.42/3   14.31/3   28.50/2   31.09/2   32.49/2   36.26/2   39.59/2   41.40/2   43.12/2   50.26/2   51.31/2   52.49/2  
    OK Chrastava                          4.03/2    4.39/3    5.49/4   14.19/2    2.19/3    1.40/3    3.37/3    3.33/3    1.41/3    1.32/4    7.14/3    1.05/4    1.18/5  
  3 Sklíbová Mísa                  55.19  3.38/1*   8.05/1*  13.46/2   32.43/3   34.54/3   37.01/3   40.24/3   43.41/3   45.10/3   46.38/3   53.26/3   54.15/3   55.19/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.38/1*   4.27/2    5.41/2   18.57/3    2.11/2    2.07/4    3.23/1*   3.17/2    1.29/2    1.28/2    6.48/2    0.49/2    1.04/2  
  4 Pavlová Martina                67.42  4.54/5   12.26/5   18.59/5   38.56/4   41.27/4   42.57/4   48.34/4   52.58/4   54.52/4   56.43/4   65.11/4   66.17/4   67.42/4  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.54/5    7.32/5    6.33/6   19.57/4    2.31/4    1.30/2    5.37/6    4.24/4    1.54/5    1.51/5    8.28/4    1.06/5    1.25/6  
  5 Baloghová Lída                 71.49  6.13/6   10.58/4   16.47/4   38.59/5   41.49/5   44.13/5   49.29/5   54.33/5   56.51/5   59.07/5   69.44/5   70.42/5   71.49/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.13/6    4.45/4    5.49/4   22.12/6    2.50/5    2.24/5    5.16/5    5.04/5    2.18/6    2.16/6   10.37/5    0.58/3    1.07/4  
  6 Rybárová Tereza                76.50  4.39/4   15.34/6   21.21/6   43.17/6   46.46/6   49.15/6   54.01/6   59.36/6   61.19/6   62.49/6   74.26/6   75.44/6   76.50/6  
    OK Jiskra Novy Bor                    4.39/4   10.55/6    5.47/3   21.56/5    3.29/6    2.29/6    4.46/4    5.35/6    1.43/4    1.30/3   11.37/6    1.18/6    1.06/3  
    Riby Rose                  DISK       4.23/     9.12/    15.40/    32.34/    35.26/    36.59/         /    45.00/    46.20/    47.24/    54.33/    55.18/    56.26/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.23/     4.49/     6.28/    16.54/     2.52/     1.33/         /         /     1.20/     1.04/     7.09/     0.45/     1.08/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-39      3-40      4-65      5-56      6-57      7-76      8-74      9-50     10-59     11-62     12-100   
  1 Lucie Nováková                 56.31  8.24/3   17.55/2   21.07/2   25.05/2   36.16/1*  39.16/1*  42.06/1*  47.21/1*  48.22/1*  50.29/1*  53.57/1*  55.26/1*  56.31/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    8.24/3    9.31/3    3.12/4    3.58/1*  11.11/1*   3.00/3    2.50/3    5.15/1*   1.01/1*   2.07/2    3.28/1*   1.29/1*   1.05/3  
  2 Janousková Lucie               59.16  7.43/2   19.26/3   22.04/3   26.46/3   38.57/2   41.44/2   43.17/2   49.19/2   50.25/2   52.22/2   56.39/2   58.14/2   59.16/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    7.43/2   11.43/4    2.38/1*   4.42/2   12.11/2    2.47/2    1.33/1*   6.02/3    1.06/3    1.57/1*   4.17/3    1.35/2    1.02/2  
  3 Isabel Jakob                   62.15  7.33/1*  16.03/1*  19.12/1*  24.42/1*  40.27/3   43.10/3   45.31/3   51.31/3   52.36/3   55.30/3   59.38/3   61.17/3   62.15/3  
    SV Robotron Dresden                   7.33/1*   8.30/2    3.09/2    5.30/4   15.45/3    2.43/1*   2.21/2    6.00/2    1.05/2    2.54/3    4.08/2    1.39/3    0.58/1* 
  4 Zurynková Michaela             78.59 13.53/4   19.34/4   22.45/4   27.34/4   46.41/4   50.38/4   54.06/4   61.00/4   62.33/4   66.30/4   75.14/4   77.36/4   78.59/4  
    VSTJ Ekonom Praha                    13.53/4    5.41/1*   3.11/3    4.49/3   19.07/5    3.57/4    3.28/4    6.54/4    1.33/4    3.57/5    8.44/5    2.22/5    1.23/5  
  5 Lisková Hana                   92.03 15.36/5   31.41/5   35.43/5   44.55/5   61.00/5   65.20/5   69.31/5   77.58/5   79.39/5   83.21/5   88.48/5   90.44/5   92.03/5  
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.         15.36/5   16.05/5    4.02/5    9.12/5   16.05/4    4.20/5    4.11/5    8.27/5    1.41/5    3.42/4    5.27/4    1.56/4    1.19/4  
    Zejdlíková Karolína        DISK       7.31/    13.54/    16.16/    20.47/         /         /         /         /         /         /         /         /    38.32/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             7.31/     6.23/     2.22/     4.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Pohoralá Anna              DISK      13.22/    21.54/    25.48/    31.30/    54.28/    59.23/         /    67.27/    68.51/    73.30/    80.01/    82.36/    83.48/   
    SKOB Roudnice nad Labem              13.22/     8.32/     3.54/     5.42/    22.58/     4.55/         /         /     1.24/     4.39/     6.31/     2.35/     1.12/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         5.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-39      3-40      4-65      5-56      6-57      7-76      8-74      9-50     10-59     11-62     12-100   
  1 Kohlová Monika                 75.04 10.46/1*  17.57/1*  22.10/1*  28.46/1*  46.00/1*  49.49/1*  52.28/1*  60.04/1*  61.22/1*  64.44/1*  70.56/1*  73.41/1*  75.04/1* 
    OOB TJ Turnov                        10.46/1*   7.11/1*   4.13/1*   6.36/1*  17.14/1*   3.49/1*   2.39/1*   7.36/1*   1.18/1*   3.22/1*   6.12/1*   2.45/1*   1.23/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        5.3km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-35      4-38      5-36      6-41      7-42      8-43      9-46     10-56     11-54     12-77     13-75     14-50     15-60     16-61    
                                      17-100   
  1 Stemberová Natálie             63.46  3.55/8    6.00/6    8.51/6   12.15/6   16.21/4   25.47/4   29.45/3   31.37/3   40.21/3   46.18/3   48.22/3   51.34/3   52.51/3   54.23/2   56.36/2   58.12/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.55/8    2.05/6    2.51/5    3.24/2    4.06/7    9.26/5    3.58/3    1.52/3    8.44/5    5.57/6    2.04/3    3.12/2    1.17/4    1.32/1*   2.13/4    1.36/2  
                                         62.39/2   63.46/1* 
                                          4.27/1*   1.07/1* 
  2 Zurynková Jana                 64.24  3.12/5    4.59/4    7.35/4   11.02/3   13.34/1*  21.52/2   25.21/1*  27.12/1*  36.22/1*  41.56/1*  43.56/1*  47.10/1*  48.38/1*  50.16/1*  52.14/1*  55.20/1* 
    VSTJ Ekonom Praha                     3.12/5    1.47/3    2.36/3    3.27/3    2.32/1*   8.18/3    3.29/1*   1.51/2    9.10/6    5.34/3    2.00/2    3.14/3    1.28/7    1.38/2    1.58/1*   3.06/6  
                                         62.00/1*  64.24/2  
                                          6.40/7    2.24/10 
  3 Kucerová Marie                 68.17  2.46/1*   4.22/1*   7.07/2   10.51/2   17.28/7   26.37/5   33.38/7   35.52/6   44.09/5   50.04/5   52.03/5   55.12/5   56.26/5   58.15/5   60.13/5   62.10/4  
    USK Praha                             2.46/1*   1.36/1*   2.45/4    3.44/5    6.37/10   9.09/4    7.01/9    2.14/5    8.17/3    5.55/5    1.59/1*   3.09/1*   1.14/3    1.49/4    1.58/1*   1.57/3  
                                         66.52/3   68.17/3  
                                          4.42/2    1.25/4  
  4 Zácková Radka                  69.14  2.56/3    6.35/8    9.49/7   13.42/7   16.34/5   26.42/6   30.23/4   32.57/4   41.30/4   47.08/4   49.20/4   53.46/4   54.57/4   56.42/4   58.48/4   60.19/3  
    SK Praga                              2.56/3    3.39/10   3.14/8    3.53/6    2.52/2   10.08/8    3.41/2    2.34/6    8.33/4    5.38/4    2.12/5    4.26/4    1.11/2    1.45/3    2.06/3    1.31/1* 
                                         67.32/4   69.14/4  
                                          7.13/8    1.42/6  
  5 Kohoutová Barbora              71.46  2.48/2    4.56/3    7.16/3   11.44/4   15.48/3   24.02/3   28.05/2   30.13/2   37.43/2   42.44/2   45.04/2   50.32/2   51.41/2   54.37/3   57.43/3   64.53/5  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.48/2    2.08/7    2.20/1*   4.28/8    4.04/5    8.14/2    4.03/4    2.08/4    7.30/2    5.01/1*   2.20/6    5.28/10   1.09/1*   2.56/8    3.06/9    7.10/9  
                                         70.32/5   71.46/5  
                                          5.39/4    1.14/2  
  6 Hanusová Petra                 75.43  5.00/10   7.02/9   10.13/8   14.08/8   17.24/6   27.17/7   32.06/5   34.42/5   44.20/6   51.22/6   53.55/6   59.08/6   60.53/6   62.55/6   65.11/6   67.21/6  
    TJ Stadion Novy Bor                   5.00/10   2.02/4    3.11/7    3.55/7    3.16/3    9.53/6    4.49/6    2.36/7    9.38/7    7.02/7    2.33/8    5.13/7    1.45/8    2.02/5    2.16/5    2.10/4  
                                         73.58/6   75.43/6  
                                          6.37/6    1.45/8  
  7 Zelená Markéta                 79.58  3.40/6    5.43/5    8.36/5   12.10/5   18.41/8   28.36/8   33.06/6   36.02/7   47.10/7   54.42/8   57.44/8   62.46/8   64.34/8   67.05/8   69.58/8   72.31/7  
    SK Praga                              3.40/6    2.03/5    2.53/6    3.34/4    6.31/9    9.55/7    4.30/5    2.56/9   11.08/8    7.32/9    3.02/9    5.02/6    1.48/9    2.31/6    2.53/6    2.33/5  
                                         78.16/7   79.58/7  
                                          5.45/5    1.42/6  
  8 Rydlová Adéla                  82.45  2.57/4    4.40/2    7.05/1*  10.07/1*  13.55/2   21.35/1*  40.26/10  42.10/8   49.26/8   54.41/7   56.51/7   62.12/7   63.30/7   66.43/7   69.40/7   75.48/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.57/4    1.43/2    2.25/2    3.02/1*   3.48/4    7.40/1*  18.51/10   1.44/1*   7.16/1*   5.15/2    2.10/4    5.21/9    1.18/5    3.13/10   2.57/7    6.08/8  
                                         81.26/8   82.45/8  
                                          5.38/3    1.19/3  
  9 Synková Petra                 100.35  3.46/7    6.15/7   10.28/9   15.13/9   19.44/9   33.41/9   40.06/9   42.59/9   59.25/10  66.30/9   69.01/9   74.15/9   75.39/9   78.46/9   81.50/9   89.14/9  
    OK Doksy                              3.46/7    2.29/8    4.13/10   4.45/9    4.31/8   13.57/10   6.25/8    2.53/8   16.26/10   7.05/8    2.31/7    5.14/8    1.24/6    3.07/9    3.04/8    7.24/10 
                                         99.01/9  100.35/9  
                                          9.47/10   1.34/5  
 10 Neradová Eva                  101.37  4.30/9    7.31/10  11.22/10  17.19/10  21.23/10  34.09/10  39.44/8   43.51/10  58.18/9   67.00/10  71.05/10  75.56/10  78.00/10  80.52/10  88.21/10  91.50/10 
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.30/9    3.01/9    3.51/9    5.57/10   4.04/5   12.46/9    5.35/7    4.07/10  14.27/9    8.42/10   4.05/10   4.51/5    2.04/10   2.52/7    7.29/10   3.29/7  
                                         99.50/10 101.37/10 
                                          8.00/9    1.47/9  
    Rydlová Magda              DISK       4.03/     5.48/     8.25/    11.49/    14.50/    23.15/    26.51/    31.57/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.03/     1.45/     2.37/     3.24/     3.01/     8.25/     3.36/     5.06/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /    64.58/   
                                              /         /   
    Vanková Sasa               DISK-LIM. 14.41/    18.00/    23.05/    27.55/    33.28/    43.58/    48.52/    53.21/    77.40/    87.57/    91.54/    99.12/   100.59/   117.37/   129.15/   139.41/   
    KOB Decín                            14.41/     3.19/     5.05/     4.50/     5.33/    10.30/     4.54/     4.29/    24.19/    10.17/     3.57/     7.18/     1.47/    16.38/    11.38/    10.26/   
                                        149.54/   151.17/   
                                         10.13/     1.23/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        7.7km    0m 23k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-38      3-39      4-40      5-41      6-72      7-46      8-52      9-53     10-44     11-57     12-58     13-74     14-75     15-77     16-48    
                                      17-54     18-76     19-79     20-59     21-61     22-62     23-100   
  1 Kasková Katerina               67.03  4.08/1*   7.00/1*   9.43/1*  11.48/1*  13.45/1*  21.21/1*  22.26/1*  28.35/1*  32.37/1*  35.03/1*  37.37/1*  40.04/1*  43.04/1*  44.29/1*  46.01/1*  48.21/1* 
    OK Chrastava                          4.08/1*   2.52/1*   2.43/1*   2.05/1*   1.57/1*   7.36/1*   1.05/2    6.09/1*   4.02/1*   2.26/1*   2.34/3    2.27/3    3.00/1*   1.25/2    1.32/1*   2.20/1* 
                                         50.05/1*  54.12/1*  56.15/1*  58.03/1*  59.43/1*  62.20/1*  63.59/1*  67.03/1* 
                                          1.44/1*   4.07/5    2.03/1*   1.48/2    1.40/4    2.37/1*   1.39/3    3.04/6  
  2 Neradová Alena                 73.05  4.58/2    8.43/2   13.16/2   15.48/2   18.00/2   28.44/2   29.45/2   36.32/2   40.46/2   44.34/2   46.32/2   47.57/2   51.25/2   52.44/2   54.30/2   57.08/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.58/2    3.45/2    4.33/6    2.32/3    2.12/2   10.44/2    1.01/1*   6.47/2    4.14/2    3.48/3    1.58/1*   1.25/1*   3.28/2    1.19/1*   1.46/2    2.38/2  
                                         59.05/2   62.19/2   64.40/2   66.28/2   67.44/2   70.22/2   71.55/2   73.05/2  
                                          1.57/3    3.14/1*   2.21/3    1.48/2    1.16/1*   2.38/2    1.33/1*   1.10/1* 
  3 Posseltová Tereza              85.26  6.31/5   10.41/5   14.33/5   17.26/5   20.04/5   31.30/4   33.03/3   41.52/3   46.54/3   51.08/3   53.21/3   56.00/3   59.40/3   61.10/3   63.20/3   66.41/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.31/5    4.10/5    3.52/4    2.53/5    2.38/3   11.26/4    1.33/5    8.49/4    5.02/3    4.14/5    2.13/2    2.39/4    3.40/4    1.30/3    2.10/5    3.21/4  
                                         68.44/3   72.32/3   75.07/3   77.18/3   78.52/3   82.12/3   84.12/3   85.26/3  
                                          2.03/4    3.48/4    2.35/5    2.11/4    1.34/3    3.20/4    2.00/6    1.14/2  
  4 Hradecká Petra                 93.36  5.30/3    9.25/3   13.32/3   16.14/3   19.14/3   33.31/5   34.38/4   42.54/4   51.22/4   55.05/4   60.25/4   63.35/4   67.14/4   71.39/5   73.43/5   77.12/5  
    OK Doksy                              5.30/3    3.55/4    4.07/5    2.42/4    3.00/4   14.17/5    1.07/3    8.16/3    8.28/6    3.43/2    5.20/6    3.10/6    3.39/3    4.25/5    2.04/3    3.29/5  
                                         79.08/5   82.24/5   84.49/5   86.33/5   87.58/4   90.45/4   92.21/4   93.36/4  
                                          1.56/2    3.16/2    2.25/4    1.44/1*   1.25/2    2.47/3    1.36/2    1.15/3  
  5 Würzová Anna                   97.44  6.18/4   10.08/4   13.49/4   16.19/4   19.48/4   30.41/3   39.12/5   48.02/5   54.50/5   59.36/5   62.15/5   64.09/5   68.41/5   70.13/4   72.21/4   75.30/4  
    Jizersky klub OB Frydlant             6.18/4    3.50/3    3.41/2    2.30/2    3.29/5   10.53/3    8.31/6    8.50/5    6.48/5    4.46/6    2.39/4    1.54/2    4.32/5    1.32/4    2.08/4    3.09/3  
                                         77.36/4   81.20/4   83.33/4   85.55/4   89.31/5   94.41/5   96.28/5   97.44/5  
                                          2.06/5    3.44/3    2.13/2    2.22/5    3.36/6    5.10/5    1.47/4    1.16/4  
  6 Tina Rickmeyer                116.49  8.59/6   14.05/6   17.55/6   21.10/6   26.34/6   41.22/6   42.39/6   55.53/6   61.03/6   65.02/6   67.42/6   70.35/6   75.21/6   82.05/6   85.52/6   90.11/6  
    Neregistrovaní                        8.59/6    5.06/6    3.50/3    3.15/6    5.24/6   14.48/6    1.17/4   13.14/6    5.10/4    3.59/4    2.40/5    2.53/5    4.46/6    6.44/6    3.47/6    4.19/6  
                                         92.21/6   98.56/6  102.39/6  105.16/6  107.42/6  113.08/6  115.05/6  116.49/6  
                                          2.10/6    6.35/6    3.43/6    2.37/6    2.26/5    5.26/6    1.57/5    1.44/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         5.7km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-35      3-39      4-40      5-42      6-46      7-44      8-57      9-58     10-73     11-49     12-77     13-50     14-59     15-62     16-100   
                                     
  1 Kalenská Lenka                 68.32  4.44/1*   7.18/1*  15.33/1*  18.06/1*  23.22/1*  35.28/1*  42.27/1*  44.59/1*  46.58/1*  48.41/1*  53.26/1*  54.30/1*  58.22/1*  60.58/1*  65.19/1*  67.15/1* 
    OOB TJ Slavoj Severotuk Ustí n. L.    4.44/1*   2.34/1*   8.15/1*   2.33/1*   5.16/1*  12.06/1*   6.59/1*   2.32/1*   1.59/1*   1.43/1*   4.45/1*   1.04/1*   3.52/1*   2.36/1*   4.21/1*   1.56/1* 
                                         68.32/1* 
                                          1.17/1* 
  2 Hellerová Alena               140.46  9.17/2   12.43/2   22.44/2   26.47/2   33.49/2   52.41/2   63.55/2   69.09/2   74.16/2   78.01/2  113.27/2  115.43/2  121.21/2  127.01/2  133.46/2  139.07/2  
    SKOB Roudnice nad Labem               9.17/2    3.26/2   10.01/2    4.03/2    7.02/2   18.52/2   11.14/2    5.14/2    5.07/2    3.45/2   35.26/2    2.16/2    5.38/2    5.40/2    6.45/2    5.21/2  
                                        140.46/2  
                                          1.39/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         5.8km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-36      3-40      4-43      5-72      6-56      7-57      8-73      9-74     10-54     11-84     12-76     13-50     14-60     15-61     16-100   
                                     
  1 Koutná Olga                    60.34  3.47/4    8.12/2   14.02/2   18.17/2   24.30/1*  30.46/1*  33.35/1*  36.05/1*  38.24/1*  42.41/1*  44.12/1*  47.19/1*  51.12/1*  53.00/1*  54.30/1*  59.13/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    3.47/4    4.25/2    5.50/4    4.15/1*   6.13/1*   6.16/1*   2.49/1*   2.30/1*   2.19/1*   4.17/5    1.31/1*   3.07/4    3.53/1*   1.48/2    1.30/1*   4.43/1* 
                                         60.34/1* 
                                          1.21/4  
  2 Podrábská Marie                64.58  2.47/1*   6.58/1*  12.51/1*  17.40/1*  26.07/2   32.58/2   36.03/2   38.54/2   41.38/2   45.09/2   46.41/2   49.30/2   54.19/2   56.00/2   57.53/2   63.32/2  
    Slavia Liberec orienteering           2.47/1*   4.11/1*   5.53/6    4.49/2    8.27/2    6.51/2    3.05/3    2.51/2    2.44/4    3.31/2    1.32/2    2.49/1*   4.49/2    1.41/1*   1.53/2    5.39/2  
                                         64.58/2  
                                          1.26/6  
  3 Dolejsí Lenka                  77.44  3.50/5    9.16/3   16.17/4   22.05/3   31.04/3   40.35/3   43.50/3   47.35/3   50.37/3   54.30/3   56.14/3   59.05/3   64.21/3   66.28/3   69.22/3   76.07/3  
    TJ Stadion Novy Bor                   3.50/5    5.26/3    7.01/10   5.48/4    8.59/3    9.31/4    3.15/4    3.45/4    3.02/7    3.53/4    1.44/4    2.51/2    5.16/4    2.07/4    2.54/8    6.45/4  
                                         77.44/3  
                                          1.37/9  
  4 Annegret Wetzel                83.03  8.15/12  14.41/12  20.14/12  25.10/7   34.27/4   45.02/5   48.01/5   51.15/4   53.49/4   57.27/4   59.03/4   62.10/4   68.07/4   70.20/4   72.20/4   81.56/4  
    SV Robotron Dresden                   8.15/12   6.26/7    5.33/3    4.56/3    9.17/4   10.35/8    2.59/2    3.14/3    2.34/3    3.38/3    1.36/3    3.07/4    5.57/5    2.13/5    2.00/3    9.36/12 
                                         83.03/4  
                                          1.07/1* 
  5 Sochová Petra                  85.31  4.06/6   10.02/4   15.33/3   23.42/5   34.55/5   44.26/4   47.52/4   51.51/5   54.44/5   58.03/5   60.03/5   62.58/5   68.13/5   70.33/5   76.20/5   84.10/5  
    OK Jiskra Novy Bor                    4.06/6    5.56/5    5.31/2    8.09/10  11.13/7    9.31/4    3.26/5    3.59/6    2.53/6    3.19/1*   2.00/5    2.55/3    5.15/3    2.20/6    5.47/11   7.50/8  
                                         85.31/5  
                                          1.21/4  
  6 Janousková Iveta               93.02  6.08/10  12.36/9   19.09/8   25.24/8   38.25/9   49.16/10  53.44/10  57.36/7   60.40/7   65.37/7   67.42/7   72.04/7   78.59/7   81.38/6   83.58/6   91.30/6  
    OK Jiskra Novy Bor                    6.08/10   6.28/8    6.33/8    6.15/7   13.01/9   10.51/9    4.28/10   3.52/5    3.04/8    4.57/10   2.05/6    4.22/9    6.55/9    2.39/7    2.20/4    7.32/7  
                                         93.02/6  
                                          1.32/8  
  7 Hájková Magdalena              94.53  7.18/11  13.08/10  18.11/6   24.16/6   36.37/6   47.40/7   51.19/7   55.46/6   58.16/6   62.37/6   64.49/6   70.39/6   77.30/6   82.31/7   87.29/8   93.45/7  
    SOK TJ Turnov                         7.18/11   5.50/4    5.03/1*   6.05/6   12.21/8   11.03/10   3.39/6    4.27/7    2.30/2    4.21/6    2.12/7    5.50/11   6.51/8    5.01/10   4.58/10   6.16/3  
                                         94.53/7  
                                          1.08/2  
  8 Kasparová Marie                96.09  3.31/2   10.09/5   16.45/5   23.28/4   37.20/7   47.30/6   51.13/6   57.36/7   62.48/8   67.30/8   71.08/9   74.40/9   81.20/9   83.08/8   85.28/7   94.42/8  
    OK Netopyr Zákupy                     3.31/2    6.38/9    6.36/9    6.43/9   13.52/10  10.10/6    3.43/7    6.23/9    5.12/12   4.42/8    3.38/12   3.32/7    6.40/7    1.48/2    2.20/4    9.14/10 
                                         96.09/8  
                                          1.27/7  
  9 Matyásová Jana                 99.03  4.58/7   11.48/7   19.38/10  28.04/12  38.25/9   47.40/7   52.16/8   60.48/9   63.39/9   68.01/9   70.15/8   73.29/8   79.52/8   87.16/9   89.45/9   97.14/9  
    OK Chrastava                          4.58/7    6.50/10   7.50/12   8.26/12  10.21/5    9.15/3    4.36/11   8.32/10   2.51/5    4.22/7    2.14/8    3.14/6    6.23/6    7.24/12   2.29/6    7.29/6  
                                         99.03/9  
                                          1.49/12 
 10 Novotná Hedvika               102.16  5.33/8   11.36/6   19.25/9   26.00/10  40.31/12  50.45/11  54.45/11  61.05/10  64.24/10  72.26/11  74.55/11  79.14/11  86.47/11  89.55/10  92.34/10 100.28/10 
    OOB TJ Turnov                         5.33/8    6.03/6    7.49/11   6.35/8   14.31/12  10.14/7    4.00/9    6.20/8    3.19/11   8.02/12   2.29/10   4.19/8    7.33/12   3.08/8    2.39/7    7.54/9  
                                        102.16/10 
                                          1.48/11 
 11 Dejnozková Blanka             109.46  3.41/3   12.27/8   18.52/7   27.06/11  37.49/8   49.02/9   52.59/9   62.20/11  65.35/11  70.31/10  72.52/10  77.46/10  85.03/10  90.49/11  98.31/11 107.59/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.41/3    8.46/12   6.25/7    8.14/11  10.43/6   11.13/11   3.57/8    9.21/11   3.15/10   4.56/9    2.21/9    4.54/10   7.17/10   5.46/11   7.42/12   9.28/11 
                                        109.46/11 
                                          1.47/10 
 12 Mellanová Veronika            112.10  5.59/9   14.07/11  19.59/11  25.53/9   40.23/11  52.19/12  58.57/12  69.17/12  72.28/12  78.10/12  80.59/12  89.02/12  96.28/12 100.50/12 103.54/12 110.53/12 
    SOK TJ Turnov                         5.59/9    8.08/11   5.52/5    5.54/5   14.30/11  11.56/12   6.38/12  10.20/12   3.11/9    5.42/11   2.49/11   8.03/12   7.26/11   4.22/9    3.04/9    6.59/5  
                                        112.10/12 
                                          1.17/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         5.3km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-36      3-39      4-40      5-43      6-46      7-55      8-44      9-56     10-54     11-85     12-58     13-50     14-61     15-100   
  1 Eichlerová Jana                62.32  5.22/5    9.58/2   14.46/1*  17.20/1*  22.37/1*  33.26/1*  40.05/1*  42.22/1*  44.42/1*  47.12/1*  49.45/1*  50.50/1*  54.15/1*  57.02/1*  61.18/1*  62.32/1* 
    KOB KAS                               5.22/5    4.36/1*   4.48/1*   2.34/1*   5.17/3   10.49/8    6.39/2    2.17/1*   2.20/1*   2.30/1*   2.33/2    1.05/2    3.25/1*   2.47/1*   4.16/1*   1.14/2  
  2 Kavková Dana                   66.16  4.44/1*   9.34/1*  15.21/2   18.30/2   24.00/2   34.02/2   41.09/4   44.00/4   46.47/4   49.22/4   51.43/2   52.48/2   56.26/2   59.27/2   64.58/2   66.16/2  
    OK Sparta Praha                       4.44/1*   4.50/3    5.47/3    3.09/5    5.30/5   10.02/7    7.07/7    2.51/6    2.47/5    2.35/2    2.21/1*   1.05/2    3.38/2    3.01/2    5.31/3    1.18/3  
  3 Linková Iva                    66.48  5.07/3   10.04/3   16.37/3   19.53/3   25.00/3   34.06/3   40.57/2   43.29/3   46.07/3   49.05/3   52.19/4   53.39/4   57.26/4   61.07/3   65.26/3   66.48/3  
    OOB TJ Turnov                         5.07/3    4.57/5    6.33/6    3.16/7    5.07/2    9.06/5    6.51/4    2.32/3    2.38/4    2.58/8    3.14/6    1.20/5    3.47/5    3.41/4    4.19/2    1.22/5  
  4 Posseltová Romana              69.38  5.26/6   12.10/7   18.31/6   21.34/6   26.53/5   34.24/4   41.00/3   43.20/2   45.55/2   48.43/2   51.46/3   53.11/3   57.24/3   61.18/4   67.58/4   69.38/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.26/6    6.44/7    6.21/4    3.03/2    5.19/4    7.31/1*   6.36/1*   2.20/2    2.35/3    2.48/7    3.03/4    1.25/7    4.13/7    3.54/5    6.40/7    1.40/8  
  5 Rejholcová Andrea              70.33  5.13/4   14.27/8   19.40/7   22.58/7   27.50/6   35.56/6   43.23/6   46.47/6   49.17/6   52.04/6   55.04/6   56.06/5   59.49/5   63.00/5   69.12/5   70.33/5  
    OK Jiskra Novy Bor                    5.13/4    9.14/8    5.13/2    3.18/8    4.52/1*   8.06/2    7.27/8    3.24/8    2.30/2    2.47/6    3.00/3    1.02/1*   3.43/4    3.11/3    6.12/4    1.21/4  
  6 Pavlíková Pavla                72.58  4.56/2   10.18/4   17.37/4   20.44/4   26.45/4   35.38/5   42.39/5   45.11/5   49.03/5   51.48/5   55.03/5   56.23/6   60.26/6   64.38/6   71.19/6   72.58/6  
    OK Chrastava                          4.56/2    5.22/6    7.19/8    3.07/4    6.01/8    8.53/4    7.01/6    2.32/3    3.52/8    2.45/5    3.15/7    1.20/5    4.03/6    4.12/6    6.41/8    1.39/7  
  7 Picková Helena                 75.53  6.26/7   11.05/5   21.54/8   25.03/8   30.49/8   39.41/8   46.41/8   49.13/8   53.07/8   55.45/8   58.58/8   60.07/8   63.47/7   68.23/7   74.46/7   75.53/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.26/7    4.39/2   10.49/9    3.09/5    5.46/7    8.52/3    7.00/5    2.32/3    3.54/9    2.38/3    3.13/5    1.09/4    3.40/3    4.36/8    6.23/5    1.07/1* 
  8 Bartáková Eva                  76.54  6.30/8   11.21/6   17.51/5   20.56/5   29.06/7   38.13/7   44.52/7   48.15/7   51.05/7   53.49/7   57.24/7   58.59/7   64.30/8   68.49/8   75.16/8   76.54/8  
    OK Chrastava                          6.30/8    4.51/4    6.30/5    3.05/3    8.10/9    9.07/6    6.39/2    3.23/7    2.50/6    2.44/4    3.35/8    1.35/8    5.31/8    4.19/7    6.27/6    1.38/6  
  9 Linková Alena                 137.19  6.40/9   22.57/9   29.35/9   33.31/9   39.14/9   54.49/9   63.37/9   78.36/9   82.07/9  102.22/9  106.44/9  108.22/9  116.42/9  121.46/9  134.44/9  137.19/9  
    OOB TJ Slavoj Severotuk Ustí n. L.    6.40/9   16.17/9    6.38/7    3.56/9    5.43/6   15.35/9    8.48/9   14.59/9    3.31/7   20.15/9    4.22/9    1.38/9    8.20/9    5.04/9   12.58/9    2.35/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         4.7km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-40      3-43      4-45      5-48      6-54      7-73      8-79      9-78     10-61     11-59     12-60     13-62     14-100   
  1 Sabine Juckelandt              59.31  8.38/1*  14.36/1*  19.49/1*  25.47/1*  31.44/1*  34.46/1*  37.27/1*  40.45/1*  46.37/1*  48.30/1*  50.00/1*  51.26/1*  56.06/1*  57.55/1*  59.31/1* 
    SV Robotron Dresden                   8.38/1*   5.58/2    5.13/1*   5.58/2    5.57/1*   3.02/2    2.41/1*   3.18/2    5.52/2    1.53/1*   1.30/1*   1.26/2    4.40/1*   1.49/1*   1.36/3  
  2 Jermanová Eva                  65.43 10.40/3   16.51/3   23.21/3   29.18/3   35.33/2   38.25/2   42.25/2   44.37/2   50.43/2   52.42/2   54.26/2   56.05/2   61.58/2   64.14/2   65.43/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     10.40/3    6.11/3    6.30/3    5.57/1*   6.15/2    2.52/1*   4.00/2    2.12/1*   6.06/3    1.59/2    1.44/2    1.39/3    5.53/2    2.16/2    1.29/2  
  3 Kocibová Ivana                 80.58  9.53/2   15.47/2   21.56/2   28.40/2   38.01/3   42.41/3   46.57/3   50.45/3   56.00/3   59.59/3   63.20/3   64.41/3   76.06/3   79.50/3   80.58/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      9.53/2    5.54/1*   6.09/2    6.44/3    9.21/4    4.40/4    4.16/3    3.48/4    5.15/1*   3.59/4    3.21/4    1.21/1*  11.25/4    3.44/4    1.08/1* 
  4 Jedlicková Zdena               85.25 12.14/4   19.52/4   27.32/4   36.47/4   44.19/4   48.09/4   53.40/4   57.20/4   63.28/4   66.23/4   68.51/4   71.10/4   80.19/4   83.04/4   85.25/4  
    OK Jiskra Novy Bor                   12.14/4    7.38/4    7.40/4    9.15/4    7.32/3    3.50/3    5.31/4    3.40/3    6.08/4    2.55/3    2.28/3    2.19/4    9.09/3    2.45/3    2.21/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         4.0km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-36      3-65      4-45      5-48      6-55      7-57      8-58      9-50     10-60     11-62     12-100   
  1 Sípová Sona                    56.49  3.39/1*   8.55/1*  14.58/1*  21.08/1*  26.00/1*  31.27/1*  33.39/1*  36.28/1*  40.21/1*  42.26/1*  53.11/1*  55.13/1*  56.49/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    3.39/1*   5.16/1*   6.03/1*   6.10/1*   4.52/1*   5.27/1*   2.12/1*   2.49/1*   3.53/1*   2.05/1*  10.45/3    2.02/1*   1.36/1* 
  2 Bradnová Vera                  72.26  4.05/2   10.43/2   18.04/2   26.16/2   38.33/2   45.40/2   49.15/2   53.01/2   57.49/2   60.24/2   67.59/2   70.39/2   72.26/2  
    OK Chrastava                          4.05/2    6.38/2    7.21/2    8.12/2   12.17/3    7.07/2    3.35/3    3.46/2    4.48/2    2.35/2    7.35/1*   2.40/2    1.47/2  
  3 Lusková Olga                   97.04  4.50/3   12.44/3   22.49/3   33.10/3   42.31/3   51.32/3   54.37/3   70.43/3   77.24/3   82.07/3   90.48/3   94.41/3   97.04/3  
    OK Chrastava                          4.50/3    7.54/3   10.05/3   10.21/3    9.21/2    9.01/3    3.05/2   16.06/3    6.41/3    4.43/3    8.41/2    3.53/3    2.23/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         3.5km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-37      3-71      4-82      5-48      6-55      7-57      8-58      9-50     10-60     11-78     12-100   
  1 Ulehlová Ivana                 50.31  4.23/4    6.31/3   14.40/2   18.04/1*  20.40/1*  27.14/1*  29.39/1*  32.27/1*  36.34/1*  39.27/1*  43.58/1*  48.53/1*  50.31/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    4.23/4    2.08/1*   8.09/1*   3.24/1*   2.36/3    6.34/3    2.25/1*   2.48/2    4.07/1*   2.53/2    4.31/2    4.55/1*   1.38/1* 
  2 Malá Jitka                     58.49  3.10/2    5.40/2   14.38/1*  18.25/2   21.26/2   28.32/2   31.19/2   34.52/2   39.40/2   42.35/2   48.55/2   54.16/2   58.49/2  
    KOB KAS                               3.10/2    2.30/3    8.58/2    3.47/4    3.01/4    7.06/4    2.47/3    3.33/3    4.48/3    2.55/3    6.20/4    5.21/2    4.33/5  
  3 Dohnalová Dana                 58.55  8.29/5   10.40/5   20.35/5   24.09/4   26.35/4   32.10/4   35.06/4   37.38/3   42.19/3   44.45/3   51.37/3   57.09/3   58.55/3  
    USK Praha                             8.29/5    2.11/2    9.55/3    3.34/3    2.26/1*   5.35/1*   2.56/4    2.32/1*   4.41/2    2.26/1*   6.52/5    5.32/3    1.46/2  
  4 Neradová Alena                 64.16  2.38/1*   5.27/1*  17.31/3   20.58/3   23.31/3   29.44/3   32.25/3   40.14/4   45.14/4   52.08/4   56.36/4   62.28/4   64.16/4  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.38/1*   2.49/4   12.04/5    3.27/2    2.33/2    6.13/2    2.41/2    7.49/5    5.00/4    6.54/5    4.28/1*   5.52/4    1.48/3  
  5 Matousková Marie               74.26  3.28/3    7.19/4   19.21/4   25.03/5   28.59/5   38.18/5   42.18/5   46.38/5   52.15/5   58.25/5   64.00/5   71.20/5   74.26/5  
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        3.28/3    3.51/5   12.02/4    5.42/5    3.56/5    9.19/5    4.00/5    4.20/4    5.37/5    6.10/4    5.35/3    7.20/5    3.06/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         3.5km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-75      3-54      4-47      5-55      6-57      7-85      8-58      9-50     10-60     11-62     12-100   
  1 Horácková Stanislava           55.46  4.10/1*  13.29/1*  19.58/1*  23.13/1*  28.40/3   31.50/2   34.34/2   36.34/2   41.50/2   45.07/1*  51.22/1*  54.05/1*  55.46/1* 
    Slavia Liberec orienteering           4.10/1*   9.19/1*   6.29/1*   3.15/2    5.27/4    3.10/2    2.44/1*   2.00/1*   5.16/2    3.17/1*   6.15/2    2.43/3    1.41/1* 
  2 Karmazínová Ivana              55.59  4.48/3   14.30/3   21.00/3   23.51/2   26.28/1*  29.06/1*  31.51/1*  34.06/1*  40.16/1*  45.36/2   51.27/2   54.07/2   55.59/2  
    Slavia Liberec orienteering           4.48/3    9.42/2    6.30/3    2.51/1*   2.37/1*   2.38/1*   2.45/2    2.15/2    6.10/3    5.20/4    5.51/1*   2.40/2    1.52/2  
  3 Pachnerová Jaroslava           65.48  4.18/2   14.22/2   20.51/2   24.20/3   27.34/2   33.08/3   36.36/3   38.56/3   44.03/3   47.21/3   61.32/3   63.46/3   65.48/3  
    Slavia Liberec orienteering           4.18/2   10.04/3    6.29/1*   3.29/3    3.14/3    5.34/4    3.28/4    2.20/3    5.07/1*   3.18/2   14.11/4    2.14/1*   2.02/3  
  4 Kubíková Hela                  81.20  5.41/4   28.15/4   38.14/4   42.31/4   45.30/4   49.35/4   53.01/4   55.23/4   61.55/4   65.55/4   76.07/4   78.56/4   81.20/4  
    TJ Loko Liberec                       5.41/4   22.34/4    9.59/4    4.17/4    2.59/2    4.05/3    3.26/3    2.22/4    6.32/4    4.00/3   10.12/3    2.49/4    2.24/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D70         2.8km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-87      3-75      4-83      5-84      6-85      7-79      8-62      9-100   
  1 Strojsová Jaroslava            44.57  3.53/4   10.07/2   12.30/2   18.29/3   22.33/2   24.47/2   30.06/2   39.24/1*  42.39/1*  44.57/1* 
    KOB KAS                               3.53/4    6.14/2    2.23/2    5.59/3    4.04/2    2.14/3    5.19/3    9.18/2    3.15/2    2.18/1* 
  2 Krtenská Leontina              46.14  3.31/1*  10.16/3   12.54/3   18.12/2   24.05/3   26.17/3   31.27/3   40.31/2   43.42/2   46.14/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.31/1*   6.45/3    2.38/4    5.18/2    5.53/5    2.12/2    5.10/2    9.04/1*   3.11/1*   2.32/3  
  3 Nejezchlebová Vera             50.39  3.49/2   10.53/4   13.19/4   19.48/4   24.17/4   26.54/4   33.00/4   44.24/3   48.11/3   50.39/3  
    KOB KAS                               3.49/2    7.04/4    2.26/3    6.29/4    4.29/3    2.37/5    6.06/4   11.24/3    3.47/4    2.28/2  
  4 Folprechtová Marie             55.47  4.59/5   13.45/5   16.37/5   23.25/5   28.27/5   30.51/5   37.21/5   49.07/4   53.00/4   55.47/4  
    OOB TJ Turnov                         4.59/5    8.46/5    2.52/5    6.48/5    5.02/4    2.24/4    6.30/5   11.46/4    3.53/5    2.47/4  
  5 Kasková Eva                    64.47  3.50/3    9.58/1*  12.11/1*  17.11/1*  20.51/1*  22.54/1*  28.01/1*  58.30/5   61.57/5   64.47/5  
    OK Chrastava                          3.50/3    6.08/1*   2.13/1*   5.00/1*   3.40/1*   2.03/1*   5.07/1*  30.29/5    3.27/3    2.50/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.2km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-81      3-82      4-83      5-87      6-88      7-100   
  1 Míka Albert                    21.21  2.26/3    4.47/2    8.48/2   11.54/3   15.34/3   17.08/3   20.19/1*  21.21/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.26/3    2.21/2    4.01/2    3.06/3    3.40/2    1.34/5    3.11/1*   1.02/1* 
  2 Dejnozka Martin                22.22  2.36/5    5.15/3    9.17/3   11.47/2   15.06/2   16.11/2   21.09/2   22.22/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.36/5    2.39/3    4.02/3    2.30/2    3.19/1*   1.05/1*   4.58/8    1.13/3  
  3 Mairich Filip                  23.02  2.21/2    4.39/1*   8.03/1*  10.32/1*  14.34/1*  15.55/1*  21.54/3   23.02/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.21/2    2.18/1*   3.24/1*   2.29/1*   4.02/5    1.21/2    5.59/9    1.08/2  
  4 Dolejsí Jan                    26.13  2.17/1*   5.19/4   13.02/6   16.12/6   20.00/5   21.28/5   24.52/4   26.13/4  
    TJ Stadion Novy Bor                   2.17/1*   3.02/7    7.43/11   3.10/5    3.48/3    1.28/3    3.24/3    1.21/6  
  5 Simek Vojtech                  28.01  2.29/4    5.20/5    9.58/4   13.39/4   19.03/4   21.10/4   26.07/5   28.01/5  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.29/4    2.51/4    4.38/5    3.41/7    5.24/10   2.07/8    4.57/7    1.54/11 
  6 Mertlík Vojtech                29.44  3.52/7    7.09/6   11.38/5   14.47/5   20.10/6   22.12/6   28.23/6   29.44/6  
    OOB TJ Turnov                         3.52/7    3.17/9    4.29/4    3.09/4    5.23/9    2.02/7    6.11/10   1.21/6  
  7 Brezina Karel                  30.38  8.38/10  11.36/10  16.22/10  19.38/8   23.46/8   26.06/8   29.19/7   30.38/7  
    OK Chrastava                          8.38/10   2.58/6    4.46/6    3.16/6    4.08/6    2.20/10   3.13/2    1.19/5  
  8 Podrábsky Ctibor               32.59  5.19/8    8.22/8   13.35/7   21.18/9   26.40/9   28.12/9   31.36/8   32.59/8  
    Slavia Liberec orienteering           5.19/8    3.03/8    5.13/8    7.43/10   5.22/8    1.32/4    3.24/3    1.23/8  
  9 Studnicny Adam                 35.45  3.32/6    7.15/7   13.50/8   17.58/7   22.39/7   24.55/7   34.03/9   35.45/9  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.32/6    3.43/10   6.35/10   4.08/8    4.41/7    2.16/9    9.08/11   1.42/9  
 10 Jelínek Václav                 37.25  5.52/9    9.39/9   16.11/9   21.56/10  28.16/10  30.45/10  35.35/10  37.25/10 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.52/9    3.47/11   6.32/9    5.45/9    6.20/11   2.29/11   4.50/6    1.50/10 
 11 Stembera Vítek                 41.07  8.47/11  11.44/11  16.33/11  30.29/11  34.30/11  36.15/11  39.51/11  41.07/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      8.47/11   2.57/5    4.49/7   13.56/11   4.01/4    1.45/6    3.36/5    1.16/4  
    Heller Jakub               DISK       4.36/     8.57/    14.46/         /         /         /    29.01/    30.48/   
    SKOB Roudnice nad Labem               4.36/     4.21/     5.49/         /         /         /         /     1.47/   
    Havlák René                DISK       2.55/     5.33/     9.08/    14.30/    18.33/    20.13/         /    24.42/   
    SKOB Roudnice nad Labem               2.55/     2.38/     3.35/     5.22/     4.03/     1.40/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        4.9km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-81      3-82      4-83      5-87      6-88      7-100   
  1 Vávra Tomás                    26.58  4.25/2    7.34/2   13.30/3   17.11/1*  20.57/1*  22.48/1*  25.42/1*  26.58/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    4.25/2    3.09/3    5.56/6    3.41/1*   3.46/1*   1.51/2    2.54/1*   1.16/2  
  2 Sálek Richard                  31.27  4.56/5    7.55/3   12.23/2   18.32/3   22.59/2   24.38/2   30.04/2   31.27/2  
    OOB TJ Turnov                         4.56/5    2.59/2    4.28/2    6.09/5    4.27/4    1.39/1*   5.26/4    1.23/3  
  3 Knoppik Philipp                33.44 12.30/7   15.09/7   19.36/7   23.32/6   27.26/6   29.25/6   32.53/3   33.44/3  
    SV Robotron Dresden                  12.30/7    2.39/1*   4.27/7    3.56/2    3.54/2    1.59/3    3.28/2    0.51/1* 
  4 Houda Lukás                    34.48  4.46/4    9.13/5   14.18/5   18.44/4   25.13/5   27.55/5   32.55/4   34.48/4  
    OK Chrastava                          4.46/4    4.27/7    5.05/4    4.26/4    6.29/7    2.42/5    5.00/3    1.53/6  
  5 Niklas Wetzel                  35.39  3.38/1*   6.50/1*  11.50/1*  18.47/5   23.21/3   25.56/3   34.14/5   35.39/5  
    SV Robotron Dresden                   3.38/1*   3.12/4    5.00/3    6.57/6    4.34/5    2.35/4    8.18/7    1.25/4  
  6 Válek Matej                    36.28  4.33/3    8.42/4   14.05/4   18.25/2   23.43/4   26.39/4   34.24/6   36.28/6  
    OK Jiskra Novy Bor                    4.33/3    4.09/5    5.23/5    4.20/3    5.18/6    2.56/7    7.45/6    2.04/7  
  7 Skácel Jan                     39.01  6.32/6   10.53/6   17.12/6   24.48/7   29.02/7   31.44/7   37.17/7   39.01/7  
    Slavia Liberec orienteering           6.32/6    4.21/6    6.19/7    7.36/7    4.14/3    2.42/5    5.33/5    1.44/5  
    Hrabe Jan                  DISK       4.25/     8.07/    12.47/         /    22.58/    26.01/    28.49/    30.20/   
    Neregistrovaní                        4.25/     3.42/     4.40/         /         /     3.03/     2.48/     1.31/   
    Verner Jáchym              DISK       5.31/    10.46/    17.39/         /    27.59/    30.30/    36.08/    38.28/   
    neregistrovaní - Ustí                 5.31/     5.15/     6.53/         /         /     2.31/     5.38/     2.20/   
    Polák Tomás                DISK       4.13/     7.53/    12.39/    16.02/    21.48/    23.55/         /    28.44/   
    OK Chrastava                          4.13/     3.40/     4.46/     3.23/     5.46/     2.07/         /         /   
    Kucera Jakub               DISK       4.01/     8.24/         /    18.15/    23.26/    26.03/    33.07/    34.44/   
    USK Praha                             4.01/     4.23/         /         /     5.11/     2.37/     7.04/     1.37/   
    Mairich Martin             DISK       3.48/     6.59/    11.49/    19.10/    22.40/    24.08/         /    28.50/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.48/     3.11/     4.50/     7.21/     3.30/     1.28/         /         /   
    Havlák Stepán              DISK       3.05/     5.59/    10.27/    18.04/    21.45/    23.20/         /    27.45/   
    SKOB Roudnice nad Labem               3.05/     2.54/     4.28/     7.37/     3.41/     1.35/         /         /   
    Zanka Albert               DISK       5.28/     8.34/    14.12/         /         /    26.25/    33.03/    34.34/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.28/     3.06/     5.38/         /         /         /     6.38/     1.31/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.3km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-81      3-48      4-84      5-85      6-58      7-73      8-79      9-88     10-100   
  1 Janousek Slávek                33.08  2.52/1*   6.35/1*  13.23/1*  18.44/1*  19.48/1*  20.45/1*  22.04/1*  24.57/1*  29.13/1*  31.54/1*  33.08/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.52/1*   3.43/1*   6.48/1*   5.21/1*   1.04/2    0.57/1*   1.19/1*   2.53/2    4.16/2    2.41/1*   1.14/2  
  2 Kaspar Vojtech                 43.47  4.47/2    9.28/2   18.43/2   24.08/2   26.34/2   28.16/2   31.02/2   34.07/2   38.45/2   42.23/2   43.47/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    4.47/2    4.41/4    9.15/3    5.25/2    2.26/5    1.42/4    2.46/3    3.05/3    4.38/3    3.38/6    1.24/6  
  3 Klein Martin                   44.57  8.26/8   12.21/3   21.39/4   28.26/3   30.14/3   32.05/3   34.36/3   36.50/3   40.50/3   43.53/3   44.57/3  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             8.26/8    3.55/2    9.18/4    6.47/3    1.48/4    1.51/6    2.31/2    2.14/1*   4.00/1*   3.03/3    1.04/1* 
  4 Eiselt Daniel                  54.00  4.58/3   13.51/6   23.32/6   31.37/6   34.15/6   36.56/5   39.46/5   44.07/5   49.26/4   52.34/4   54.00/4  
    OK Jiskra Novy Bor                    4.58/3    8.53/12   9.41/5    8.05/10   2.38/7    2.41/10   2.50/4    4.21/7    5.19/4    3.08/4    1.26/8  
  5 Chalupa Jan                    57.31  6.33/6   12.35/4   23.12/5   31.03/5   33.38/5   35.22/4   39.32/4   42.38/4   52.29/5   56.17/5   57.31/5  
    OK Jiskra Novy Bor                    6.33/6    6.02/5   10.37/7    7.51/9    2.35/6    1.44/5    4.10/9    3.06/4    9.51/12   3.48/7    1.14/2  
  6 Blazkovan Matej                58.03  6.19/5   14.11/8   21.35/3   28.57/4   30.25/4   37.13/6   42.53/6   48.10/7   53.30/6   56.39/6   58.03/6  
    OK Jiskra Novy Bor                    6.19/5    7.52/9    7.24/2    7.22/5    1.28/3    6.48/12   5.40/10   5.17/12   5.20/5    3.09/5    1.24/6  
  7 Nejezchleb Vojtech             58.25  8.38/9   12.58/5   27.56/8   35.00/7   36.02/7   40.16/7   43.38/7   47.07/6   54.06/7   57.02/7   58.25/7  
    OOB TJ Turnov                         8.38/9    4.20/3   14.58/10   7.04/4    1.02/1*   4.14/11   3.22/8    3.29/5    6.59/6    2.56/2    1.23/5  
  8 Fojt Jan                       67.21  6.01/4   14.05/7   31.31/9   39.16/9   42.32/9   44.30/9   47.31/8   51.50/8   59.54/8   65.36/8   67.21/8  
    OK Jiskra Novy Bor                    6.01/4    8.04/11  17.26/11   7.45/7    3.16/9    1.58/7    3.01/6    4.19/6    8.04/9    5.42/9    1.45/11 
  9 Kostejn Filip                  71.18  9.58/10  18.01/10  35.29/11  43.05/11  45.53/11  48.19/11  51.22/10  56.01/10  63.31/10  69.38/9   71.18/9  
    OK Jiskra Novy Bor                    9.58/10   8.03/10  17.28/12   7.36/6    2.48/8    2.26/9    3.03/7    4.39/9    7.30/8    6.07/10   1.40/10 
 10 Vesely Jakub                   72.25  7.04/7   14.42/9   27.28/7   36.27/8   41.04/8   43.09/8   49.07/9   53.45/9   62.35/9   70.55/10  72.25/10 
    OK Jiskra Novy Bor                    7.04/7    7.38/7   12.46/9    8.59/11   4.37/11   2.05/8    5.58/12   4.38/8    8.50/11   8.20/11   1.30/9  
 11 Vávra Jan                      76.56 11.06/11  18.48/11  31.31/9   40.42/10  45.27/10  47.03/10  52.51/11  57.47/11  66.30/11  75.02/11  76.56/11 
    OK Jiskra Novy Bor                   11.06/11   7.42/8   12.43/8    9.11/12   4.45/12   1.36/2    5.48/11   4.56/10   8.43/10   8.32/12   1.54/12 
 12 Capek Ondrej                   78.39 25.41/12  32.52/12  43.26/12  51.11/12  54.51/12  56.28/12  59.28/12  64.27/12  71.39/12  77.18/12  78.39/12 
    OK Jiskra Novy Bor                   25.41/12   7.11/6   10.34/6    7.45/7    3.40/10   1.37/3    3.00/5    4.59/11   7.12/7    5.39/8    1.21/4  
    Kudlácek Mikulás           DISK       9.17/    17.45/    31.47/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Jiskra Novy Bor                    9.17/     8.28/    14.02/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Rokos Marek                DISK       3.49/     8.24/    22.10/         /    27.55/    29.13/    32.39/    34.48/    40.53/    44.20/    45.39/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.49/     4.35/    13.46/         /         /     1.18/     3.26/     2.09/     6.05/     3.27/     1.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-34      3-70      4-48      5-54      6-57      7-76      8-73      9-74     10-50     11-87     12-63     13-100   
  1 Tkác Matej                     32.47  2.54/4    4.38/3   10.05/3   14.55/2   17.34/1*  20.40/1*  22.22/1*  24.45/1*  26.46/1*  27.41/1*  28.42/1*  31.18/1*  31.59/1*  32.47/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.54/4    1.44/1*   5.27/4    4.50/1*   2.39/4    3.06/1*   1.42/2    2.23/1*   2.01/2    0.55/3    1.01/2    2.36/1*   0.41/4    0.48/1* 
  2 Dejnozka Vojtech               36.38  2.34/3    4.26/1*   9.13/1*  14.24/1*  18.25/2   21.43/2   23.41/2   27.15/2   29.23/2   30.16/2   31.37/2   34.51/2   35.31/2   36.38/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.34/3    1.52/2    4.47/2    5.11/3    4.01/10   3.18/3    1.58/6    3.34/6    2.08/4    0.53/2    1.21/6    3.14/4    0.40/3    1.07/8  
  3 Synek Petr                     36.54  2.10/1*   9.26/10  13.08/7   18.16/4   20.04/3   23.47/3   25.35/3   28.04/3   29.52/3   31.23/3   32.29/3   35.20/3   36.05/3   36.54/3  
    OK Doksy                              2.10/1*   7.16/12   3.42/1*   5.08/2    1.48/1*   3.43/5    1.48/4    2.29/2    1.48/1*   1.31/9    1.06/4    2.51/3    0.45/6    0.49/2  
  4 Socha Ondrej                   40.08  3.31/10   5.44/5   12.41/5   18.53/5   21.35/4   24.41/4   26.23/4   29.02/4   31.18/4   32.47/4   34.18/4   38.16/4   39.04/4   40.08/4  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.31/10   2.13/4    6.57/7    6.12/4    2.42/6    3.06/1*   1.42/2    2.39/3    2.16/7    1.29/7    1.31/8    3.58/7    0.48/9    1.04/7  
  5 Hájek Krystof                  40.36  2.28/2    4.29/2    9.23/2   16.25/3   21.47/5   25.18/5   27.33/5   31.11/5   33.12/5   34.18/5   35.23/5   39.05/5   39.43/5   40.36/5  
    SOK TJ Turnov                         2.28/2    2.01/3    4.54/3    7.02/5    5.22/11   3.31/4    2.15/8    3.38/7    2.01/2    1.06/5    1.05/3    3.42/6    0.38/1*   0.53/3  
  6 Vitebsky Lukás                 46.23  3.10/5    5.25/4   14.30/9   27.06/9   28.55/8   32.48/8   35.01/7   37.53/7   40.02/6   41.05/6   42.11/6   44.52/6   45.30/6   46.23/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.10/5    2.15/5    9.05/11  12.36/11   1.49/2    3.53/6    2.13/7    2.52/4    2.09/5    1.03/4    1.06/4    2.41/2    0.38/1*   0.53/3  
  7 Rehor Vojta                    49.16  3.12/6    6.35/8   14.45/10  24.09/7   27.55/7   31.51/7   33.42/6   37.13/6   40.05/7   41.12/7   42.43/7   47.17/7   48.02/7   49.16/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.12/6    3.23/8    8.10/9    9.24/6    3.46/9    3.56/7    1.51/5    3.31/5    2.52/9    1.07/6    1.31/8    4.34/9    0.45/6    1.14/10 
  8 Stana Ondrej                   52.18  3.29/9    7.28/9   13.43/8   26.04/8   29.44/9   33.54/9   36.50/9   40.50/9   43.30/9   45.00/8   46.28/9   50.35/9   51.18/9   52.18/8  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.29/9    3.59/9    6.15/5   12.21/9    3.40/8    4.10/8    2.56/9    4.00/9    2.40/8    1.30/8    1.28/7    4.07/8    0.43/5    1.00/5  
  9 Ekert Tomás                    56.35  3.25/7    6.01/7   13.01/6   30.52/11  32.49/10  37.06/10  38.34/10  42.18/10  44.29/10  45.15/9   46.14/8   49.55/8   50.40/8   56.35/9  
    Slavia Liberec orienteering           3.25/7    2.36/7    7.00/8   17.51/12   1.57/3    4.17/9    1.28/1*   3.44/8    2.11/6    0.46/1*   0.59/1*   3.41/5    0.45/6    5.55/12 
 10 Matyás Vojtech                 57.16  3.26/8    5.46/6   12.37/4   23.17/6   25.57/6   31.50/6   35.21/8   40.11/8   43.08/8   45.55/10  48.00/10  55.16/10  56.16/10  57.16/10 
    OK Chrastava                          3.26/8    2.20/6    6.51/6   10.40/7    2.40/5    5.53/10   3.31/11   4.50/10   2.57/10   2.47/11   2.05/10   7.16/12   1.00/10   1.00/5  
 11 Mertlík Jakub                  74.14  5.51/11   9.51/11  18.39/11  30.24/10  33.26/11  40.46/11  45.46/11  54.50/11  59.05/11  62.32/11  65.18/11  71.34/11  73.04/11  74.14/11 
    OOB TJ Turnov                         5.51/11   4.00/10   8.48/10  11.45/8    3.02/7    7.20/11   5.00/12   9.04/12   4.15/11   3.27/12   2.46/12   6.16/11   1.30/11   1.10/9  
 12 Danko Stepán                   80.28  7.15/12  12.03/12  26.37/12  39.01/12  44.35/12  53.36/12  56.53/12  62.44/12  67.07/12  69.03/12  71.42/12  77.22/12  78.53/12  80.28/12 
    OK Chrastava                          7.15/12   4.48/11  14.34/12  12.24/10   5.34/12   9.01/12   3.17/10   5.51/11   4.23/12   1.56/10   2.39/11   5.40/10   1.31/12   1.35/11 
    Simánek Jakub              DISK       8.04/    13.19/    42.53/    83.27/         /         /         /         /    92.00/    95.16/   102.22/   111.09/   112.42/   114.04/   
    OK Jiskra Novy Bor                    8.04/     5.15/    29.34/    40.34/         /         /         /         /         /     3.16/     7.06/     8.47/     1.33/     1.22/   
    Hnízdil Matej              DISK       3.19/     8.08/    26.57/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    43.34/   
    KOB KAS                               3.19/     4.49/    18.49/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Sasek Jan                  DISK       4.46/     9.24/    38.59/    79.22/         /         /         /         /    87.58/    91.14/    98.16/   106.52/   108.32/   110.06/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.46/     4.38/    29.35/    40.23/         /         /         /         /         /     3.16/     7.02/     8.36/     1.40/     1.34/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.2km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-39      3-41      4-43      5-47      6-84      7-49      8-75      9-61     10-59     11-60     12-63     13-100   
  1 Mares Vít                      43.22  7.14/3   10.11/1*  13.23/1*  16.47/1*  25.59/1*  27.18/1*  30.21/1*  31.36/1*  34.48/1*  36.08/1*  36.55/1*  41.19/1*  41.59/1*  43.22/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    7.14/3    2.57/3    3.12/1*   3.24/3    9.12/1*   1.19/7    3.03/1*   1.15/5    3.12/6    1.20/4    0.47/1*   4.24/1*   0.40/3    1.23/8  
  2 Pavlovec Dan                   45.00  7.57/7   10.54/4   14.30/2   17.43/2   27.31/2   28.37/2   31.45/2   33.11/2   35.58/2   37.20/2   38.42/3   43.19/2   44.07/2   45.00/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    7.57/7    2.57/3    3.36/4    3.13/2    9.48/3    1.06/3    3.08/3    1.26/8    2.47/1*   1.22/6    1.22/8    4.37/3    0.48/7    0.53/4  
  3 Budsky Ondrej                  48.56  7.33/5   10.46/3   14.37/3   17.47/3   28.18/3   29.18/3   32.28/3   33.26/3   36.26/3   37.37/3   38.28/2   45.19/3   46.00/3   48.56/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.33/5    3.13/5    3.51/6    3.10/1*  10.31/5    1.00/1*   3.10/4    0.58/2    3.00/4    1.11/3    0.51/2    6.51/8    0.41/5    2.56/10 
  4 Nagy Josef                     49.11  7.50/6   10.40/2   15.06/4   19.19/4   31.44/7   33.05/7   36.09/4   37.15/4   40.02/4   41.24/4   42.19/4   47.43/4   48.19/4   49.11/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.50/6    2.50/1*   4.26/9    4.13/5   12.25/9    1.21/8    3.04/2    1.06/3    2.47/1*   1.22/6    0.55/4    5.24/5    0.36/1*   0.52/3  
  5 Hock Kilian                    50.07  6.49/1*  12.54/7   16.15/6   20.55/7   30.23/4   31.39/4   37.49/8   38.57/8   42.04/7   43.08/7   44.02/7   48.27/5   49.23/5   50.07/5  
    SV Robotron Dresden                   6.49/1*   6.05/11   3.21/2    4.40/8    9.28/2    1.16/5    6.10/9    1.08/4    3.07/5    1.04/1*   0.54/3    4.25/2    0.56/8    0.44/1* 
  6 Bek Jirí                       52.51  6.53/2   11.51/5   15.23/5   19.44/5   31.32/6   32.48/6   36.58/7   38.43/7   42.04/7   43.30/8   44.40/8   49.18/7   49.58/6   52.51/6  
    OK Chrastava                          6.53/2    4.58/8    3.32/3    4.21/6   11.48/7    1.16/5    4.10/6    1.45/10   3.21/8    1.26/8    1.10/6    4.38/4    0.40/3    2.53/9  
  7 Smol David                     53.06  9.05/8   12.00/6   16.17/7   21.00/8   32.20/8   33.25/8   36.36/6   37.31/5   40.30/5   41.40/5   42.35/5   49.17/6   50.01/7   53.06/7  
    OK Doksy                              9.05/8    2.55/2    4.17/7    4.43/9   11.20/6    1.05/2    3.11/5    0.55/1*   2.59/3    1.10/2    0.55/4    6.42/7    0.44/6    3.05/11 
  8 Synek Antonín                  53.33  7.15/4   12.58/8   16.43/8   20.23/6   30.46/5   31.53/5   36.09/4   37.38/6   40.51/6   42.12/6   43.32/6   52.10/8   52.48/8   53.33/8  
    OK Doksy                              7.15/4    5.43/9    3.45/5    3.40/4   10.23/4    1.07/4    4.16/7    1.29/9    3.13/7    1.21/5    1.20/7    8.38/9    0.38/2    0.45/2  
  9 Bíly Jakub                     56.55  9.33/9   13.01/9   17.19/9   21.45/9   33.54/9   35.30/9   40.19/9   41.42/9   45.35/9   47.11/9   48.34/9   54.45/9   55.45/9   56.55/9  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             9.33/9    3.28/6    4.18/8    4.26/7   12.09/8    1.36/10   4.49/8    1.23/7    3.53/9    1.36/9    1.23/9    6.11/6    1.00/10   1.10/6  
 10 Pavel Martin                   88.43 19.26/11  23.51/11  29.42/11  35.44/10  53.39/10  55.14/10  67.09/10  68.30/10  73.15/10  74.57/10  76.55/10  86.43/10  87.41/10  88.43/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     19.26/11   4.25/7    5.51/10   6.02/10  17.55/10   1.35/9   11.55/11   1.21/6    4.45/10   1.42/10   1.58/11   9.48/10   0.58/9    1.02/5  
 11 Rokos Michal                  102.41 15.23/10  21.23/10  29.14/10  36.58/11  60.35/11  63.54/11  74.12/11  76.36/11  83.12/11  85.37/11  87.34/11 100.15/11 101.19/11 102.41/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     15.23/10   6.00/10   7.51/11   7.44/11  23.37/11   3.19/11  10.18/10   2.24/11   6.36/11   2.25/11   1.57/10  12.41/11   1.04/11   1.22/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        6.4km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-38      3-40      4-43      5-46      6-56      7-84      8-57      9-44     10-48     11-74     12-73     13-79     14-50     15-59     16-100   
                                     
  1 Picek Stepán                   50.46  3.53/1*   7.02/1*  11.31/2   15.15/4   21.44/3   26.59/3   28.55/4   30.41/3   34.00/3   37.47/3   39.40/3   41.54/3   43.03/2   44.39/1*  46.11/1*  50.02/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.53/1*   3.09/6    4.29/7    3.44/6    6.29/4    5.15/14   1.56/13   1.46/12   3.19/4    3.47/3    1.53/3    2.14/22   1.09/1*   1.36/1*   1.32/1*   3.51/1* 
                                         50.46/1* 
                                          0.44/1* 
  2 Franz Gawlitza                 51.35  4.44/4    7.45/4   12.20/6   15.52/6   22.43/5   27.07/4   28.43/3   30.41/3   33.51/2   37.52/4   39.34/2   40.56/2   42.44/1*  45.00/2   46.43/2   50.39/2  
    SV Robotron Dresden                   4.44/4    3.01/4    4.35/10   3.32/3    6.51/5    4.24/5    1.36/3    1.58/16   3.10/3    4.01/6    1.42/1*   1.22/2    1.48/7    2.16/12   1.43/4    3.56/2  
                                         51.35/2  
                                          0.56/5  
  3 Jíra Tomás                     52.51  4.00/2    7.05/2   11.12/1*  14.48/1*  20.52/1*  25.06/1*  26.34/1*  28.08/1*  31.44/1*  37.06/1*  38.51/1*  40.20/1*  44.24/5   46.16/5   47.50/4   51.54/3  
    OK Kamenice                           4.00/2    3.05/5    4.07/3    3.36/4    6.04/2    4.14/3    1.28/1*   1.34/5    3.36/7    5.22/14   1.45/2    1.29/4    4.04/25   1.52/4    1.34/2    4.04/3  
                                         52.51/3  
                                          0.57/8  
  4 Krejcí Jaroslav                54.02  4.54/6    8.47/12  13.14/9   16.39/7   22.54/6   27.36/6   29.25/5   30.51/5   34.41/6   38.43/5   40.37/4   41.58/4   43.38/3   45.30/3   47.15/3   53.06/4  
    OK Jiskra Novy Bor                    4.54/6    3.53/16   4.27/6    3.25/2    6.15/3    4.42/10   1.49/9    1.26/1*   3.50/9    4.02/7    1.54/4    1.21/1*   1.40/4    1.52/4    1.45/5    5.51/18 
                                         54.02/4  
                                          0.56/5  
  5 Galbavy Matej                  54.59  4.36/3    7.27/3   11.58/5   15.08/2   22.15/4   26.34/2   28.15/2   30.34/2   34.22/5   39.26/6   41.22/5   42.48/5   44.23/4   46.12/4   48.20/5   54.07/5  
    OK Chrastava                          4.36/3    2.51/2    4.31/8    3.10/1*   7.07/7    4.19/4    1.41/6    2.19/20   3.48/8    5.04/12   1.56/6    1.26/3    1.35/3    1.49/3    2.08/13   5.47/16 
                                         54.59/5  
                                          0.52/2  
  6 Hradecky Jaroslav              56.01  4.50/5    7.50/6   11.45/4   15.29/5   24.11/7   29.28/9   31.31/10  33.12/10  36.14/7   39.59/7   42.05/6   44.09/6   46.09/6   48.18/6   50.21/6   54.59/6  
    OK Doksy                              4.50/5    3.00/3    3.55/2    3.44/6    8.42/14   5.17/15   2.03/15   1.41/7    3.02/2    3.45/2    2.06/10   2.04/20   2.00/10   2.09/8    2.03/12   4.38/8  
                                         56.01/6  
                                          1.02/12 
  7 Petr Josef                     56.15  5.35/14   9.03/14  13.34/12  17.44/11  25.27/11  29.32/10  31.06/9   32.37/8   36.27/8   40.17/8   42.56/7   44.40/8   46.40/7   48.45/7   50.53/7   55.22/7  
    Slavia Liberec orienteering           5.35/14   3.28/11   4.31/8    4.10/12   7.43/11   4.05/1*   1.34/2    1.31/2    3.50/9    3.50/4    2.39/20   1.44/9    2.00/10   2.05/7    2.08/13   4.29/6  
                                         56.15/7  
                                          0.53/3  
  8 Krticka Jan                    57.13  5.01/8    8.21/7   13.09/8   17.12/8   24.28/8   28.59/7   30.42/7   32.58/9   36.51/10  40.59/9   42.57/8   44.29/7   46.57/8   49.12/8   50.54/8   56.07/8  
    TJ SOKOL Plumlov                      5.01/8    3.20/7    4.48/12   4.03/10   7.16/8    4.31/7    1.43/7    2.16/19   3.53/11   4.08/8    1.58/8    1.32/6    2.28/14   2.15/11   1.42/3    5.13/12 
                                         57.13/8  
                                          1.06/16 
  9 Koucky Roman                   57.56  5.02/9    7.46/5   11.34/3   15.13/3   21.16/2   27.35/5   29.26/6   31.09/6   34.01/4   37.28/2   44.31/10  46.00/9   47.44/9   49.28/9   51.16/9   57.00/9  
    VSTJ Ekonom Praha                     5.02/9    2.44/1*   3.48/1*   3.39/5    6.03/1*   6.19/21   1.51/10   1.43/9    2.52/1*   3.27/1*   7.03/25   1.29/4    1.44/5    1.44/2    1.48/6    5.44/15 
                                         57.56/9  
                                          0.56/5  
 10 Synek Antonín                  59.39  5.19/13   8.42/11  13.53/13  17.47/12  24.46/9   29.20/8   31.00/8   32.33/7   36.46/9   42.19/10  44.14/9   46.07/10  48.57/10  51.20/11  53.32/11  58.36/10 
    OK Doksy                              5.19/13   3.23/8    5.11/14   3.54/9    6.59/6    4.34/8    1.40/5    1.33/4    4.13/14   5.33/17   1.55/5    1.53/15   2.50/19   2.23/15   2.12/17   5.04/10 
                                         59.39/10 
                                          1.03/13 
 11 Semík Lubos                    59.41  5.08/11   8.31/9   12.57/7   17.17/10  25.24/10  30.05/11  32.10/11  33.55/11  37.23/11  42.21/11  44.33/11  46.23/11  48.59/11  51.11/10  53.21/10  58.37/11 
    OK Kamenice                           5.08/11   3.23/8    4.26/5    4.20/13   8.07/12   4.41/9    2.05/17   1.45/11   3.28/6    4.58/11   2.12/14   1.50/13   2.36/16   2.12/9    2.10/15   5.16/13 
                                         59.41/11 
                                          1.04/14 
 12 Hnízdil Jan                    59.45  5.06/10   8.41/10  13.24/10  17.14/9   25.29/12  30.34/12  32.29/12  34.15/12  38.15/12  44.18/12  46.27/12  48.30/12  50.23/12  52.35/12  54.27/12  58.46/12 
    KOB KAS                               5.06/10   3.35/14   4.43/11   3.50/8    8.15/13   5.05/12   1.55/12   1.46/12   4.00/13   6.03/19   2.09/13   2.03/19   1.53/9    2.12/9    1.52/8    4.19/4  
                                         59.45/12 
                                          0.59/9  
 13 Macek Jirí                     60.25  5.35/14  11.01/19  15.15/15  20.28/16  29.16/14  33.26/14  35.03/14  36.34/14  40.31/14  44.31/13  47.34/13  49.35/13  50.57/13  52.57/13  54.58/13  59.24/13 
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.35/14   5.26/24   4.14/4    5.13/17   8.48/15   4.10/2    1.37/4    1.31/2    3.57/12   4.00/5    3.03/21   2.01/17   1.22/2    2.00/6    2.01/11   4.26/5  
                                         60.25/13 
                                          1.01/11 
 14 Eiselt Jan                     67.56  4.56/7    8.25/8   13.27/11  19.17/13  26.41/13  31.10/13  32.54/13  34.55/13  39.09/13  46.43/14  49.16/14  50.57/14  54.11/14  56.37/14  58.47/14  66.41/14 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.56/7    3.29/13   5.02/13   5.50/21   7.24/9    4.29/6    1.44/8    2.01/17   4.14/15   7.34/23   2.33/19   1.41/8    3.14/22   2.26/16   2.10/15   7.54/22 
                                         67.56/14 
                                          1.15/18 
 15 Nerad Jaroslav                 69.08  6.16/19  10.09/17  15.45/16  21.44/18  31.31/17  37.14/17  39.11/17  41.32/17  46.35/17  53.07/17  55.15/17  57.02/17  58.51/17  61.07/17  63.03/17  68.04/15 
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.16/19   3.53/16   5.36/18   5.59/23   9.47/18   5.43/18   1.57/14   2.21/21   5.03/19   6.32/22   2.08/12   1.47/10   1.49/8    2.16/12   1.56/10   5.01/9  
                                         69.08/15 
                                          1.04/14 
 16 Krausz Milan                   70.52  5.12/12   8.50/13  16.13/18  20.18/15  29.36/15  34.26/15  37.14/15  39.07/15  44.17/15  50.22/15  52.28/16  54.18/16  56.20/15  58.47/15  60.38/15  69.33/16 
    VSTJ Stavební fakulta Praha           5.12/12   3.38/15   7.23/24   4.05/11   9.18/16   4.50/11   2.48/23   1.53/14   5.10/22   6.05/20   2.06/10   1.50/13   2.02/12   2.27/17   1.51/7    8.55/24 
                                         70.52/16 
                                          1.19/20 
 17 Synek Marcel                   71.36  5.58/18  10.16/18  15.48/17  20.56/17  31.12/16  36.23/16  38.28/16  40.25/16  44.55/16  50.23/16  52.23/15  54.10/15  56.55/16  59.57/16  62.37/16  70.01/17 
    OK Doksy                              5.58/18   4.18/19   5.32/15   5.08/16  10.16/19   5.11/13   2.05/17   1.57/15   4.30/17   5.28/16   2.00/9    1.47/10   2.45/17   3.02/20   2.40/20   7.24/21 
                                         71.36/17 
                                          1.35/23 
 18 Koucky Martin                  73.29 16.20/25  19.43/25  26.18/25  30.52/24  38.20/24  44.02/22  45.53/22  47.32/22  50.53/21  55.39/20  57.36/20  59.13/19  60.58/19  63.31/19  68.01/21  72.30/19 
    VSTJ Ekonom Praha                    16.20/25   3.23/8    6.35/22   4.34/14   7.28/10   5.42/17   1.51/10   1.39/6    3.21/5    4.46/9    1.57/7    1.37/7    1.45/6    2.33/18   4.30/25   4.29/6  
                                         73.29/18 
                                          0.59/9  
 19 Klaska Pavel                   73.37  5.40/16  10.08/16  16.28/19  21.46/19  32.54/18  38.39/18  40.45/18  42.49/18  47.29/18  53.45/18  56.08/18  58.07/18  60.21/18  63.18/18  66.11/18  71.59/18 
    Oddíl OB Kotlárka                     5.40/16   4.28/20   6.20/20   5.18/19  11.08/21   5.45/19   2.06/19   2.04/18   4.40/18   6.16/21   2.23/15   1.59/16   2.14/13   2.57/19   2.53/21   5.48/17 
                                         73.37/19 
                                          1.38/24 
 20 Posselt Martin                 74.08  7.00/21  11.37/20  18.07/21  24.00/21  35.29/20  42.25/21  44.37/21  46.19/20  50.48/20  55.43/21  58.13/21  60.01/21  62.33/20  65.39/21  67.32/19  72.50/20 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.00/21   4.37/21   6.30/21   5.53/22  11.29/22   6.56/22   2.12/20   1.42/8    4.29/16   4.55/10   2.30/18   1.48/12   2.32/15   3.06/21   1.53/9    5.18/14 
                                         74.08/20 
                                          1.18/19 
 21 Hájek Vojtech                  76.07  5.51/17   9.19/15  14.52/14  20.09/14  35.11/19  40.38/19  42.41/19  44.24/19  49.31/19  54.49/19  57.18/19  59.19/20  62.41/21  65.01/20  67.54/20  73.05/21 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.51/17   3.28/11   5.33/16   5.17/18  15.02/25   5.27/16   2.03/15   1.43/9    5.07/20   5.18/13   2.29/17   2.01/17   3.22/23   2.20/14   2.53/21   5.11/11 
                                         76.07/21 
                                          3.02/25 
 22 Lederer Pavel                  79.09  6.23/20  15.30/24  21.11/23  26.03/22  35.38/21  41.27/20  43.48/20  47.01/21  52.24/22  57.51/22  60.17/22  62.30/22  66.12/22  69.22/22  71.45/22  77.50/22 
    OK Doksy                              6.23/20   9.07/25   5.41/19   4.52/15   9.35/17   5.49/20   2.21/21   3.13/23   5.23/24   5.27/15   2.26/16   2.13/21   3.42/24   3.10/23   2.23/18   6.05/19 
                                         79.09/22 
                                          1.19/20 
 23 Kaspar Ludvík                  86.34  8.13/24  12.14/21  17.48/20  23.08/20  37.02/22  44.39/23  49.31/23  51.57/23  57.04/23  62.43/23  66.03/23  68.56/23  71.49/23  75.26/23  78.58/23  85.09/23 
    OK Jiskra Novy Bor                    8.13/24   4.01/18   5.34/17   5.20/20  13.54/24   7.37/24   4.52/25   2.26/22   5.07/20   5.39/18   3.20/22   2.53/23   2.53/20   3.37/25   3.32/23   6.11/20 
                                         86.34/23 
                                          1.25/22 
 24 Juren Lukás                   100.58  7.50/23  12.44/23  25.18/24  32.07/25  45.05/25  52.03/25  54.45/25  58.12/25  63.31/25  76.23/25  80.05/25  83.14/25  86.03/25  89.25/25  91.56/25 100.03/24 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             7.50/23   4.54/22  12.34/25   6.49/24  12.58/23   6.58/23   2.42/22   3.27/24   5.19/23  12.52/25   3.42/24   3.09/25   2.49/18   3.22/24   2.31/19   8.07/23 
                                        100.58/24 
                                          0.55/4  
 25 Hulha Lukás                   102.16  7.38/22  12.40/22  19.56/22  27.01/23  37.36/23  47.22/24  50.29/24  54.26/24  60.35/24  71.55/24  75.30/24  78.27/24  81.29/24  84.37/24  88.12/24 101.05/25 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             7.38/22   5.02/23   7.16/23   7.05/25  10.35/20   9.46/25   3.07/24   3.57/25   6.09/25  11.20/24   3.35/23   2.57/24   3.02/21   3.08/22   3.35/24  12.53/25 
                                        102.16/25 
                                          1.11/17 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        9.5km    0m 26k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-38      3-43      4-42      5-67      6-64      7-40      8-65      9-72     10-44     11-53     12-51     13-52     14-46     15-54     16-55    
                                      17-57     18-58     19-50     20-75     21-49     22-73     23-79     24-60     25-62     26-100   
  1 Kozák Petr                     69.16  3.55/2    6.14/4   11.52/1*  13.24/1*  16.43/1*  19.22/1*  21.15/1*  25.13/3   29.16/2   34.34/1*  37.02/1*  40.44/1*  41.54/1*  46.12/2   48.57/1*  50.24/1* 
    OK Kamenice                           3.55/2    2.19/10   5.38/2    1.32/3    3.19/1*   2.39/8    1.53/3    3.58/17   4.03/1*   5.18/2    2.28/1*   3.42/3    1.10/5    4.18/11   2.45/3    1.27/7  
                                         51.46/1*  53.52/1*  55.56/1*  57.18/1*  58.48/1*  60.56/1*  62.48/1*  64.17/1*  66.52/1*  67.53/1*  69.16/1* 
                                          1.22/5    2.06/12   2.04/4    1.22/3    1.30/5    2.08/4    1.52/14   1.29/3    2.35/4    1.01/2    1.23/17 
  2 Lusticky Martin                70.24  4.13/6    6.21/5   11.58/2   13.30/3   18.04/2   20.20/3   22.19/3   25.01/2   29.04/1*  34.51/2   37.32/2   40.57/2   42.06/2   45.57/1*  49.43/2   51.13/2  
    OOB TJ Turnov                         4.13/6    2.08/3    5.37/1*   1.32/3    4.34/12   2.16/5    1.59/7    2.42/1*   4.03/1*   5.47/6    2.41/8    3.25/2    1.09/4    3.51/5    3.46/13   1.30/9  
                                         52.53/2   54.48/2   56.56/2   58.19/2   59.38/2   61.55/2   64.23/3   65.56/3   68.25/2   69.32/2   70.24/2  
                                          1.40/16   1.55/8    2.08/7    1.23/5    1.19/1*   2.17/12   2.28/16   1.33/4    2.29/2    1.07/3    0.52/7  
  3 Kettner Lukás                  70.32  4.08/5    6.36/6   13.27/8   15.15/9   19.02/6   21.48/6   23.29/4   26.13/4   30.28/3   35.41/3   38.44/4   42.33/3   44.12/4   47.54/3   50.34/3   51.50/3  
    OK Kamenice                           4.08/5    2.28/14   6.51/11   1.48/9    3.47/4    2.46/9    1.41/1*   2.44/2    4.15/3    5.13/1*   3.03/12   3.49/5    1.39/16   3.42/4    2.40/2    1.16/1* 
                                         53.10/3   55.55/4   58.04/5   59.31/4   61.06/4   63.06/4   64.15/2   65.28/2   68.38/3   69.47/3   70.32/3  
                                          1.20/3    2.45/17   2.09/8    1.27/6    1.35/6    2.00/1*   1.09/1*   1.13/1*   3.10/8    1.09/5    0.45/2  
  4 Skoda Jakub                    71.09  4.40/13   6.55/10  13.02/6   14.33/5   18.12/3   20.01/2   21.57/2   24.53/1*  30.42/4   36.06/4   38.43/3   42.33/3   43.46/3   48.06/4   51.00/4   52.27/4  
    Slavia Liberec orienteering           4.40/13   2.15/7    6.07/3    1.31/2    3.39/3    1.49/1*   1.56/5    2.56/4    5.49/14   5.24/4    2.37/3    3.50/6    1.13/6    4.20/13   2.54/7    1.27/7  
                                         53.41/4   55.42/3   57.58/3   59.20/3   60.46/3   62.59/3   64.42/4   66.18/4   68.50/4   69.59/4   71.09/4  
                                          1.14/1*   2.01/10   2.16/11   1.22/3    1.26/3    2.13/9    1.43/12   1.36/7    2.32/3    1.09/5    1.10/14 
  5 Kucera Jan                     71.50  4.24/7    7.26/15  13.49/11  15.41/11  19.02/6   21.37/4   23.30/5   26.26/5   30.57/5   36.44/5   39.23/5   43.28/5   44.48/5   48.55/5   51.47/5   53.12/5  
    USK Praha                             4.24/7    3.02/17   6.23/5    1.52/10   3.21/2    2.35/7    1.53/3    2.56/4    4.31/5    5.47/6    2.39/5    4.05/8    1.20/11   4.07/8    2.52/5    1.25/5  
                                         54.34/5   55.55/4   57.59/4   59.35/5   61.14/5   63.33/5   65.13/6   66.51/6   69.29/5   70.47/5   71.50/5  
                                          1.22/5    1.21/2    2.04/4    1.36/13   1.39/9    2.19/13   1.40/10   1.38/9    2.38/5    1.18/10   1.03/11 
  6 Cechlovsky Jan                 73.37  4.44/14   7.02/12  14.02/13  15.43/12  19.51/10  22.00/7   23.58/7   27.07/7   32.52/7   38.54/8   41.30/8   45.32/8   46.54/8   51.03/9   53.50/8   55.15/8  
    OK Chrastava                          4.44/14   2.18/8    7.00/15   1.41/7    4.08/10   2.09/4    1.58/6    3.09/10   5.45/13   6.02/11   2.36/2    4.02/7    1.22/12   4.09/9    2.47/4    1.25/5  
                                         56.35/8   57.58/8   60.02/7   61.33/7   63.10/7   65.35/7   67.16/7   68.53/7   71.34/6   72.48/6   73.37/6  
                                          1.20/3    1.23/3    2.04/4    1.31/10   1.37/7    2.25/15   1.41/11   1.37/8    2.41/6    1.14/8    0.49/4  
  7 Pavlovec Jan                   74.09  4.02/4    6.12/3   12.35/5   14.17/4   18.21/4   22.37/9   24.29/8   27.44/8   32.52/7   38.12/7   40.50/7   45.24/7   46.29/7   49.56/7   52.34/6   53.58/6  
    OK Jiskra Novy Bor                    4.02/4    2.10/6    6.23/5    1.42/8    4.04/8    4.16/13   1.52/2    3.15/12   5.08/10   5.20/3    2.38/4    4.34/12   1.05/1*   3.27/1*   2.38/1*   1.24/4  
                                         55.17/6   56.45/6   58.47/6   60.16/6   61.45/6   63.45/6   65.10/5   66.44/5   72.07/7   73.18/7   74.09/7  
                                          1.19/2    1.28/4    2.02/3    1.29/7    1.29/4    2.00/1*   1.25/3    1.34/5    5.23/16   1.11/7    0.51/6  
  8 Kobr Tomás                     75.54  4.33/10   6.42/7   13.05/7   15.10/7   19.03/8   21.37/4   23.45/6   26.40/6   31.11/6   37.12/6   39.51/6   44.01/6   45.18/6   48.59/6   53.05/7   54.48/7  
    Slavia Liberec orienteering           4.33/10   2.09/4    6.23/5    2.05/13   3.53/6    2.34/6    2.08/9    2.55/3    4.31/5    6.01/10   2.39/5    4.10/9    1.17/10   3.41/3    4.06/15   1.43/14 
                                         56.13/7   57.55/7   60.12/8   61.42/8   63.53/8   66.05/8   67.42/8   69.30/8   73.24/8   74.51/8   75.54/8  
                                          1.25/10   1.42/5    2.17/12   1.30/8    2.11/14   2.12/6    1.37/7    1.48/14   3.54/11   1.27/15   1.03/11 
  9 Klaska Pavel                   77.36  4.38/12   7.04/13  13.57/12  15.53/14  20.25/12  22.14/8   24.35/9   28.10/9   33.18/9   39.25/10  42.33/10  47.02/10  48.18/10  52.27/10  55.35/10  57.15/10 
    Oddíl OB Kotlárka                     4.38/12   2.26/13   6.53/13   1.56/12   4.32/11   1.49/1*   2.21/15   3.35/13   5.08/10   6.07/12   3.08/13   4.29/11   1.16/9    4.09/9    3.08/10   1.40/12 
                                         58.40/10  60.52/10  63.15/10  64.46/10  66.28/10  68.40/10  70.11/11  71.36/10  75.15/9   76.33/9   77.36/9  
                                          1.25/10   2.12/13   2.23/13   1.31/10   1.42/10   2.12/6    1.31/5    1.25/2    3.39/9    1.18/10   1.03/11 
 10 Krejcík Jirí                   77.37  4.29/8    6.54/9   13.44/10  15.49/13  19.53/11  23.41/10  25.46/10  28.42/10  33.19/10  39.13/9   41.53/9   46.10/9   47.25/9   50.57/8   53.55/9   55.18/9  
    SKOB Zlín                             4.29/8    2.25/11   6.50/10   2.05/13   4.04/8    3.48/11   2.05/8    2.56/4    4.37/8    5.54/8    2.40/7    4.17/10   1.15/8    3.32/2    2.58/8    1.23/2  
                                         56.44/9   59.24/9   61.33/9   63.17/9   65.55/9   68.03/9   69.40/9   71.27/9   75.18/10  76.38/10  77.37/10 
                                          1.26/13   2.40/16   2.09/8    1.44/14   2.38/17   2.08/4    1.37/7    1.47/12   3.51/10   1.20/12   0.59/9  
 11 Hausenblas Simon               77.57  3.45/1*   5.47/1*  12.02/3   13.28/2   18.53/5   25.45/14  28.01/14  31.52/15  36.38/15  42.18/13  45.01/12  48.20/11  49.42/11  54.00/12  56.52/11  58.22/11 
    OK Kamenice                           3.45/1*   2.02/2    6.15/4    1.26/1*   5.25/14   6.52/16   2.16/14   3.51/14   4.46/9    5.40/5    2.43/9    3.19/1*   1.22/12   4.18/11   2.52/5    1.30/9  
                                         59.46/11  61.45/11  63.42/11  64.56/11  66.44/11  68.50/11  70.09/10  72.15/11  76.17/11  77.16/11  77.57/11 
                                          1.24/9    1.59/9    1.57/1*   1.14/1*   1.48/11   2.06/3    1.19/2    2.06/15   4.02/12   0.59/1*   0.41/1* 
 12 Matejka Lukás                  78.38  3.55/2    5.48/2   12.27/4   14.51/6   21.21/13  26.34/15  28.45/15  31.50/14  36.12/14  43.18/15  46.10/14  49.52/14  51.00/14  55.21/14  59.00/14  60.45/14 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.55/2    1.53/1*   6.39/8    2.24/16   6.30/15   5.13/15   2.11/10   3.05/8    4.22/4    7.06/14   2.52/10   3.42/3    1.08/3    4.21/14   3.39/12   1.45/15 
                                         62.08/14  63.56/14  65.57/14  67.17/13  68.40/13  70.55/13  72.38/13  74.19/13  76.45/13  77.53/13  78.38/12 
                                          1.23/7    1.48/6    2.01/2    1.20/2    1.23/2    2.15/11   1.43/12   1.41/10   2.26/1*   1.08/4    0.45/2  
 13 Turczer Petr                   78.43  4.33/10   6.42/7   13.33/9   15.12/8   21.50/15  25.39/13  27.53/13  30.49/13  35.24/12  41.20/11  44.13/11  48.48/12  49.54/12  53.50/11  57.02/12  58.35/12 
    Klub vytrvalostních sportu Sumperk    4.33/10   2.09/4    6.51/11   1.39/6    6.38/16   3.49/12   2.14/12   2.56/4    4.35/7    5.56/9    2.53/11   4.35/13   1.06/2    3.56/6    3.12/11   1.33/11 
                                         60.08/12  62.00/12  64.14/12  65.44/12  68.01/12  70.14/12  71.43/12  73.29/12  76.28/12  77.43/12  78.43/13 
                                          1.33/15   1.52/7    2.14/10   1.30/8    2.17/15   2.13/9    1.29/4    1.46/11   2.59/7    1.15/9    1.00/10 
 14 Nehasil David                  82.22  4.30/9    6.55/10  14.05/14  15.40/10  19.38/9   24.09/12  26.23/12  29.34/12  35.38/13  41.50/12  45.08/13  49.44/13  50.57/13  54.56/13  57.57/13  59.20/13 
    OK Jiskra Novy Bor                    4.30/9    2.25/11   7.10/16   1.35/5    3.58/7    4.31/14   2.14/12   3.11/11   6.04/15   6.12/13   3.18/14   4.36/14   1.13/6    3.59/7    3.01/9    1.23/2  
                                         60.49/13  63.21/13  65.47/13  67.31/14  70.03/14  72.15/14  73.50/14  75.37/14  79.45/14  81.08/14  82.22/14 
                                          1.29/14   2.32/15   2.26/15   1.44/14   2.32/16   2.12/6    1.35/6    1.47/12   4.08/13   1.23/13   1.14/15 
 15 Kapal Tomás                    91.33  5.03/16   7.37/16  14.26/15  17.56/17  21.44/14  23.45/11  25.56/11  29.02/11  34.46/11  42.57/14  46.39/15  51.54/15  53.23/15  58.15/15  62.07/15  64.20/15 
    OK Kamenice                           5.03/16   2.34/16   6.49/9    3.30/18   3.48/5    2.01/3    2.11/10   3.06/9    5.44/12   8.11/16   3.42/16   5.15/17   1.29/15   4.52/16   3.52/14   2.13/16 
                                         65.43/15  66.57/15  69.44/15  71.35/15  73.44/15  77.03/15  79.00/15  83.40/15  88.40/15  90.16/15  91.33/15 
                                          1.23/7    1.14/1*   2.47/16   1.51/17   2.09/13   3.19/17   1.57/15   4.40/18   5.00/15   1.36/17   1.17/16 
 16 Janecek Mirek                  96.34  4.59/15   7.17/14  14.32/16  17.09/15  21.50/15  28.46/17  31.07/17  34.58/17  43.57/17  51.15/16  54.36/16  59.24/16  61.04/16  66.39/16  71.37/16  73.17/16 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.59/15   2.18/8    7.15/17   2.37/17   4.41/13   6.56/17   2.21/15   3.51/14   8.59/17   7.18/15   3.21/15   4.48/16   1.40/17   5.35/17   4.58/17   1.40/12 
                                         74.42/16  76.45/16  79.10/16  80.41/16  82.18/16  84.38/16  86.17/16  87.52/16  94.18/16  95.45/16  96.34/16 
                                          1.25/10   2.03/11   2.25/14   1.31/10   1.37/7    2.20/14   1.39/9    1.35/6    6.26/18   1.27/15   0.49/4  
 17 Pávek Petr                    104.02  6.26/18   8.56/17  15.51/17  17.44/16  24.57/17  28.16/16  30.50/16  34.44/16  43.41/16  53.30/17  57.26/17  62.10/17  63.32/17  68.16/17  72.28/17  74.43/17 
    OK Jiskra Novy Bor                    6.26/18   2.30/15   6.55/14   1.53/11   7.13/17   3.19/10   2.34/17   3.54/16   8.57/16   9.49/17   3.56/17   4.44/15   1.22/12   4.44/15   4.12/16   2.15/17 
                                         76.36/17  78.54/17  83.00/17  84.46/17  86.34/17  89.28/17  93.01/17  95.20/17 101.41/17 103.06/17 104.02/17 
                                          1.53/17   2.18/14   4.06/17   1.46/16   1.48/11   2.54/16   3.33/17   2.19/16   6.21/17   1.25/14   0.56/8  
 18 Hromádka Miroslav             139.32  6.07/17   9.25/18  19.44/18  21.55/18  32.14/18  39.59/18  43.19/18  49.18/18  59.10/18  69.23/18  73.36/18  80.53/18  83.35/18  89.24/18  95.10/18  98.31/18 
    OOB TJ Slavoj Severotuk Ustí n. L.    6.07/17   3.18/18  10.19/18   2.11/15  10.19/18   7.45/18   3.20/18   5.59/18   9.52/18  10.13/18   4.13/18   7.17/18   2.42/18   5.49/18   5.46/18   3.21/18 
                                        100.35/18 106.09/18 111.24/18 113.48/18 116.44/18 122.58/18 127.23/18 130.11/18 134.56/18 138.02/18 139.32/18 
                                          2.04/18   5.34/18   5.15/18   2.24/18   2.56/18   6.14/18   4.25/18   2.48/17   4.45/14   3.06/18   1.30/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         7.4km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-35      4-38      5-41      6-42      7-46      8-52      9-51     10-53     11-76     12-50     13-75     14-47     15-85     16-60    
                                      17-100   
  1 Pachner Pavel                  66.09  1.28/2    3.58/2    5.53/2    8.26/2   15.05/1*  17.52/1*  25.50/1*  32.28/1*  33.36/1*  37.24/1*  41.41/1*  46.44/1*  48.28/1*  53.35/1*  55.26/1*  59.56/1* 
    OK Chrastava                          1.28/2    2.30/4    1.55/1*   2.33/2    6.39/2    2.47/2    7.58/2    6.38/2    1.08/2    3.48/4    4.17/2    5.03/5    1.44/2    5.07/2    1.51/1*   4.30/4  
                                         65.04/1*  66.09/1* 
                                          5.08/3    1.05/3  
  2 Hendryk Wetzel                 67.48  1.15/1*   3.06/1*   5.04/1*   7.50/1*  16.24/3   22.43/5   30.46/5   36.59/3   37.59/2   40.57/2   45.10/2   49.30/2   51.17/2   56.34/2   58.28/2   62.01/2  
    SV Robotron Dresden                   1.15/1*   1.51/1*   1.58/2    2.46/4    8.34/7    6.19/7    8.03/3    6.13/1*   1.00/1*   2.58/1*   4.13/1*   4.20/1*   1.47/3    5.17/3    1.54/2    3.33/1* 
                                         66.38/2   67.48/2  
                                          4.37/1*   1.10/5  
  3 Balogh Jan                     74.55  5.06/9    7.16/9    9.41/9   12.07/8   20.55/9   23.39/7   31.33/6   38.28/4   39.48/5   43.15/4   49.41/4   55.01/5   56.36/4   61.34/3   63.38/3   68.03/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.06/9    2.10/2    2.25/6    2.26/1*   8.48/8    2.44/1*   7.54/1*   6.55/3    1.20/5    3.27/2    6.26/7    5.20/7    1.35/1*   4.58/1*   2.04/3    4.25/3  
                                         73.57/3   74.55/3  
                                          5.54/5    0.58/1* 
  4 Kucera Martin                  76.54  2.23/8    5.14/7    7.50/6   10.36/6   17.13/5   21.04/4   30.36/3   39.01/6   40.18/6   44.21/5   49.43/5   54.49/4   56.41/5   62.41/5   64.48/5   69.07/4  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.23/8    2.51/6    2.36/7    2.46/4    6.37/1*   3.51/5    9.32/5    8.25/6    1.17/4    4.03/5    5.22/4    5.06/6    1.52/4    6.00/7    2.07/4    4.19/2  
                                         75.33/4   76.54/4  
                                          6.26/8    1.21/8  
  5 Tomanica Vojtech               77.54  1.33/3    4.45/5    7.07/5   10.06/4   16.49/4   20.01/2   29.14/2   36.13/2   38.20/3   43.03/3   48.39/3   53.25/3   55.46/3   61.39/4   64.35/4   71.13/5  
    OK Chrastava                          1.33/3    3.12/9    2.22/3    2.59/6    6.43/4    3.12/4    9.13/4    6.59/4    2.07/9    4.43/8    5.36/5    4.46/3    2.21/9    5.53/5    2.56/7    6.38/7  
                                         76.52/5   77.54/5  
                                          5.39/4    1.02/2  
  6 Heller Jirí                    82.03  1.45/4    4.11/3    6.35/3    9.13/3   15.53/2   20.36/3   30.44/4   38.34/5   39.47/4   44.49/6   54.30/7   60.15/7   62.26/7   68.06/7   70.41/7   75.58/7  
    SKOB Roudnice nad Labem               1.45/4    2.26/3    2.24/5    2.38/3    6.40/3    4.43/6   10.08/8    7.50/5    1.13/3    5.02/9    9.41/9    5.45/9    2.11/6    5.40/4    2.35/5    5.17/6  
                                         80.54/6   82.03/6  
                                          4.56/2    1.09/4  
  7 Zitny Tomás                    82.52  2.05/6    5.08/6    7.52/7   12.48/9   20.38/8   23.36/6   33.17/7   43.50/7   45.16/7   49.25/7   54.23/6   59.14/6   61.07/6   67.01/6   70.05/6   75.16/6  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           2.05/6    3.03/7    2.44/8    4.56/9    7.50/6    2.58/3    9.41/7   10.33/9    1.26/7    4.09/6    4.58/3    4.51/4    1.53/5    5.54/6    3.04/8    5.11/5  
                                         81.41/7   82.52/7  
                                          6.25/7    1.11/6  
  8 Slapánek René                  93.50  1.49/5    4.32/4    6.55/4   10.08/5   19.42/7   27.59/8   37.31/8   47.16/8   48.36/8   52.13/8   57.53/8   62.38/8   64.55/8   71.39/8   78.12/8   85.55/8  
    SKOB Roudnice nad Labem               1.49/5    2.43/5    2.23/4    3.13/7    9.34/9    8.17/8    9.32/5    9.45/8    1.20/5    3.37/3    5.40/6    4.45/2    2.17/7    6.44/9    6.33/9    7.43/9  
                                         92.16/8   93.50/8  
                                          6.21/6    1.34/9  
  9 Liska Jindrich                 98.13  2.22/7    5.33/8    8.20/8   11.59/7   19.33/6   29.09/9   42.03/9   50.51/9   52.36/9   56.52/9   63.33/9   69.04/9   71.22/9   77.37/9   80.21/9   87.49/9  
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.22/7    3.11/8    2.47/9    3.39/8    7.34/5    9.36/9   12.54/9    8.48/7    1.45/8    4.16/7    6.41/8    5.31/8    2.18/8    6.15/8    2.44/6    7.28/8  
                                         96.57/9   98.13/9  
                                          9.08/9    1.16/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         6.1km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-39      3-64      4-41      5-43      6-72      7-54      8-55      9-57     10-58     11-74     12-77     13-71     14-61     15-59     16-60    
                                      17-100   
  1 Vácha Tomás                    57.09  7.30/1*  10.21/1*  14.17/1*  16.17/1*  19.56/1*  27.42/1*  32.30/1*  34.05/1*  35.44/1*  37.13/1*  40.11/1*  42.27/1*  44.16/1*  48.41/1*  50.04/1*  51.17/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    7.30/1*   2.51/2    3.56/1*   2.00/1*   3.39/1*   7.46/6    4.48/2    1.35/1*   1.39/2    1.29/1*   2.58/1*   2.16/1*   1.49/1*   4.25/4    1.23/5    1.13/6  
                                         55.56/1*  57.09/1* 
                                          4.39/1*   1.13/8  
  2 Schindler Jirí                 61.46  7.43/2   10.43/2   14.50/2   19.29/4   23.10/4   30.55/4   36.00/5   37.39/4   39.31/3   41.12/3   44.34/2   46.50/2   48.43/2   52.27/2   54.04/2   55.13/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.43/2    3.00/3    4.07/3    4.39/15   3.41/2    7.45/5    5.05/4    1.39/2    1.52/5    1.41/3    3.22/5    2.16/1*   1.53/2    3.44/1*   1.37/10   1.09/3  
                                         60.39/2   61.46/2  
                                          5.26/7    1.07/4  
  3 Sucharda Jirí                  62.03  8.59/7   12.59/7   17.21/7   20.27/6   24.20/6   31.05/5   35.52/4   38.02/5   39.54/5   41.34/4   44.43/4   47.03/3   49.15/3   53.02/3   54.27/3   55.37/3  
    OK Jiskra Novy Bor                    8.59/7    4.00/9    4.22/4    3.06/7    3.53/3    6.45/2    4.47/1*   2.10/9    1.52/5    1.40/2    3.09/4    2.20/4    2.12/7    3.47/2    1.25/6    1.10/4  
                                         60.44/3   62.03/3  
                                          5.07/3    1.19/10 
  4 Sesták Marek                   63.52  8.41/6   11.22/3   15.46/3   18.29/2   22.26/2   32.34/6   38.36/7   40.19/7   41.57/6   43.55/5   46.53/5   49.09/5   51.18/5   55.26/5   56.37/5   57.38/4  
    Slavia Liberec orienteering           8.41/6    2.41/1*   4.24/5    2.43/4    3.57/5   10.08/11   6.02/8    1.43/4    1.38/1*   1.58/4    2.58/1*   2.16/1*   2.09/6    4.08/3    1.11/1*   1.01/2  
                                         62.55/5   63.52/4  
                                          5.17/5    0.57/1* 
  5 Novotny Otakar                 63.53  8.39/4   11.57/5   17.14/5   19.30/5   23.25/5   29.46/2   34.44/2   37.09/2   39.01/2   41.03/2   44.42/3   48.06/4   50.11/4   54.55/4   56.15/4   57.43/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      8.39/4    3.18/4    5.17/11   2.16/2    3.55/4    6.21/1*   4.58/3    2.25/11   1.52/5    2.02/5    3.39/6    3.24/10   2.05/4    4.44/8    1.20/3    1.28/11 
                                         62.33/4   63.53/5  
                                          4.50/2    1.20/11 
  6 Kalensky Pavel                 67.45  8.40/5   12.36/6   17.17/6   21.10/7   25.11/7   32.38/7   38.28/6   40.18/6   42.18/7   44.44/6   47.52/6   50.40/6   52.46/6   57.16/6   58.35/6   59.47/6  
    OOB TJ Slavoj Severotuk Ustí n. L.    8.40/5    3.56/8    4.41/7    3.53/12   4.01/6    7.27/4    5.50/6    1.50/5    2.00/9    2.26/9    3.08/3    2.48/8    2.06/5    4.30/6    1.19/2    1.12/5  
                                         66.30/6   67.45/6  
                                          6.43/13   1.15/9  
  7 Pecka Jan                      68.42  8.05/3   11.24/4   16.16/4   19.01/3   23.03/3   30.20/3   35.46/3   37.37/3   39.35/4   45.21/7   49.22/7   51.58/7   54.21/7   59.02/7   60.31/7   61.58/7  
    VSTJ Ekonom Praha                     8.05/3    3.19/5    4.52/8    2.45/5    4.02/7    7.17/3    5.26/5    1.51/6    1.58/8    5.46/15   4.01/10   2.36/6    2.23/10   4.41/7    1.29/9    1.27/10 
                                         67.12/7   68.42/7  
                                          5.14/4    1.30/14 
  8 Posselt Martin                 72.27  9.37/10  13.13/8   18.20/8   21.46/8   26.14/8   34.28/8   40.22/8   43.14/8   45.43/8   47.53/8   51.44/8   54.26/8   57.15/8   61.41/8   63.02/8   64.31/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      9.37/10   3.36/6    5.07/9    3.26/10   4.28/8    8.14/7    5.54/7    2.52/13   2.29/14   2.10/7    3.51/7    2.42/7    2.49/13   4.26/5    1.21/4    1.29/12 
                                         71.05/8   72.27/8  
                                          6.34/11   1.22/12 
  9 Matyás Libor                   78.50  9.06/8   16.14/11  21.26/10  24.49/9   30.46/9   39.51/9   46.36/9   48.28/9   50.11/9   52.36/9   56.34/9   59.08/9   61.11/9   67.40/9   70.09/9   71.40/9  
    OK Chrastava                          9.06/8    7.08/14   5.12/10   3.23/9    5.57/13   9.05/8    6.45/10   1.52/7    1.43/3    2.25/8    3.58/9    2.34/5    2.03/3    6.29/12   2.29/16   1.31/13 
                                         77.43/9   78.50/9  
                                          6.03/9    1.07/4  
 10 Linka Vladislav                86.18 10.22/12  19.27/13  24.53/13  28.31/11  34.33/11  45.39/11  53.15/11  55.48/11  57.55/11  59.58/11  63.55/10  66.57/10  69.27/10  75.03/10  76.42/10  78.19/10 
    OOB TJ Slavoj Severotuk Ustí n. L.   10.22/12   9.05/16   5.26/12   3.38/11   6.02/14  11.06/13   7.36/13   2.33/12   2.07/11   2.03/6    3.57/8    3.02/9    2.30/11   5.36/10   1.39/11   1.37/14 
                                         84.56/10  86.18/10 
                                          6.37/12   1.22/12 
 11 Zenísek Radek                  88.41 10.07/11  13.55/9   18.24/9   31.16/12  36.03/12  47.34/12  54.06/12  56.25/12  58.28/12  60.57/12  66.42/13  70.06/11  72.28/11  78.43/11  80.10/11  81.09/11 
    OOB TJ Slavoj Severotuk Ustí n. L.   10.07/11   3.48/7    4.29/6   12.52/17   4.47/9   11.31/14   6.32/9    2.19/10   2.03/10   2.29/10   5.45/14   3.24/10   2.22/9    6.15/11   1.27/8    0.59/1* 
                                         87.35/11  88.41/11 
                                          6.26/10   1.06/3  
 12 Stepán Petr                    90.20 18.38/16  22.49/16  29.40/16  32.42/14  37.29/13  48.09/13  55.03/13  57.08/13  59.36/13  62.06/13  66.40/12  70.55/12  73.44/12  80.13/12  82.19/12  83.45/12 
    KOB Decín                            18.38/16   4.11/10   6.51/16   3.02/6    4.47/9   10.40/12   6.54/11   2.05/8    2.28/13   2.30/11   4.34/11   4.15/16   2.49/13   6.29/12   2.06/14   1.26/9  
                                         89.08/12  90.20/12 
                                          5.23/6    1.12/7  
 13 Ekert Vladimír                 95.03  9.26/9   18.33/12  22.38/12  25.52/10  31.04/10  41.11/10  48.39/10  50.21/10  52.10/10  55.03/10  63.58/11  76.07/13  78.27/13  83.42/13  85.08/13  86.24/13 
    Slavia Liberec orienteering           9.26/9    9.07/17   4.05/2    3.14/8    5.12/11  10.07/10   7.28/12   1.42/3    1.49/4    2.53/12   8.55/17  12.09/17   2.20/8    5.15/9    1.26/7    1.16/7  
                                         94.02/13  95.03/13 
                                          7.38/14   1.01/2  
 14 Zenísek Jan                   116.52 11.39/13  16.08/10  22.04/11  34.08/16  39.56/14  49.03/14  63.27/14  67.40/14  71.16/14  74.38/14  81.16/14  85.29/14  89.08/14  97.32/14  99.35/14 101.57/14 
    OOB TJ Slavoj Severotuk Ustí n. L.   11.39/13   4.29/11   5.56/13  12.04/16   5.48/12   9.07/9   14.24/16   4.13/15   3.36/16   3.22/14   6.38/16   4.13/15   3.39/15   8.24/16   2.03/13   2.22/17 
                                        111.13/14 116.52/14 
                                          9.16/15   5.39/17 
 15 Spejchal Petr                 126.23 14.13/14  20.29/14  27.06/14  31.39/13  42.56/16  55.20/15  64.44/15  69.11/15  72.50/15  79.01/15  84.15/15  88.09/15  92.43/15 104.39/15 109.01/15 111.04/15 
    OK Jiskra Novy Bor                   14.13/14   6.16/13   6.37/15   4.33/14  11.17/17  12.24/15   9.24/15   4.27/16   3.39/17   6.11/16   5.14/12   3.54/14   4.34/17  11.56/17   4.22/17   2.03/16 
                                        124.28/15 126.23/15 
                                         13.24/17   1.55/16 
 16 Danko Tomás                   126.31 19.43/17  24.49/17  54.27/17  56.54/17  63.22/17  78.01/17  85.47/17  91.50/17  93.57/17  96.50/17 103.22/17 106.49/17 109.24/17 116.22/17 118.19/17 119.35/17 
    OK Chrastava                         19.43/17   5.06/12  29.38/17   2.27/3    6.28/15  14.39/16   7.46/14   6.03/17   2.07/11   2.53/12   6.32/15   3.27/12   2.35/12   6.58/14   1.57/12   1.16/7  
                                        125.21/16 126.31/16 
                                          5.46/8    1.10/6  
 17 Hájek Jan                     129.05 14.34/15  22.37/15  28.59/15  33.15/15  40.18/15  57.29/16  75.34/16  79.38/16  82.31/16  91.35/16  97.13/16 100.53/16 105.07/16 113.00/16 115.24/16 117.06/16 
    SOK TJ Turnov                        14.34/15   8.03/15   6.22/14   4.16/13   7.03/16  17.11/17  18.05/17   4.04/14   2.53/15   9.04/17   5.38/13   3.40/13   4.14/16   7.53/15   2.24/15   1.42/15 
                                        127.24/17 129.05/17 
                                         10.18/16   1.41/15 
    Svoboda Jan                DISK       6.57/    10.11/    13.53/    16.35/    20.23/    26.51/    32.11/    33.43/    35.17/         /    42.08/    44.38/    46.30/    49.50/    51.05/    52.18/   
    OK Jiskra Novy Bor                    6.57/     3.14/     3.42/     2.42/     3.48/     6.28/     5.20/     1.32/     1.34/         /         /     2.30/     1.52/     3.20/     1.15/     1.13/   
                                         57.57/    58.55/   
                                          5.39/     0.58/   
    Prucha Miloslav            DISK      10.09/    13.58/    18.19/    21.34/    26.55/    35.42/    50.14/    51.50/    53.29/         /    60.22/    62.53/    64.48/    69.30/    71.05/    72.16/   
    OK Jiskra Novy Bor                   10.09/     3.49/     4.21/     3.15/     5.21/     8.47/    14.32/     1.36/     1.39/         /         /     2.31/     1.55/     4.42/     1.35/     1.11/   
                                         79.35/    81.53/   
                                          7.19/     2.18/   
    Brezina Jan                DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Chrastava                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Sasek Jan                  DISK      11.38/    18.25/    24.32/    28.55/    36.24/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice            11.38/     6.47/     6.07/     4.23/     7.29/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /    72.11/   
                                              /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         5.6km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-69      4-32      5-70      6-65      7-43      8-72      9-46     10-47     11-55     12-57     13-76     14-75     15-61     16-100   
                                     
  1 Bíly Petr                      56.00  3.42/1*   9.10/4   10.03/4   13.17/4   19.21/3   21.40/3   26.13/3   32.12/2   33.22/2   37.00/2   38.23/2   39.51/1*  41.25/1*  47.32/1*  50.22/1*  54.37/1* 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.42/1*   5.28/9    0.53/2    3.14/4    6.04/1*   2.19/1*   4.33/5    5.59/1*   1.10/4    3.38/1*   1.23/2    1.28/1*   1.34/1*   6.07/1*   2.50/1*   4.15/1* 
                                         56.00/1* 
                                          1.23/7  
  2 Rydl Jirí                      58.13  3.57/2    7.17/1*   8.19/1*  11.07/1*  17.15/1*  19.45/1*  23.29/1*  31.34/1*  32.40/1*  36.45/1*  38.11/1*  39.53/2   41.37/2   48.04/2   51.41/2   57.00/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.57/2    3.20/1*   1.02/7    2.48/1*   6.08/2    2.30/2    3.44/1*   8.05/4    1.06/1*   4.05/3    1.26/3    1.42/3    1.44/3    6.27/3    3.37/3    5.19/2  
                                         58.13/2  
                                          1.13/5  
  3 Bruner Lubos                   61.56  4.18/3    7.55/2    8.45/2   12.13/2   19.04/2   21.39/2   25.57/2   33.29/3   34.40/3   38.30/3   39.52/3   41.37/3   43.23/3   49.55/3   55.29/3   60.49/3  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.18/3    3.37/2    0.50/1*   3.28/5    6.51/4    2.35/3    4.18/2    7.32/2    1.11/5    3.50/2    1.22/1*   1.45/4    1.46/4    6.32/4    5.34/7    5.20/3  
                                         61.56/3  
                                          1.07/2  
  4 Pavel Petr                     65.48  4.48/5    9.09/3   10.02/3   13.15/3   21.35/6   24.47/5   29.11/4   36.51/4   38.00/4   42.40/4   44.15/4   46.03/4   47.59/4   55.30/4   58.33/4   64.18/4  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.48/5    4.21/5    0.53/2    3.13/3    8.20/7    3.12/6    4.24/3    7.40/3    1.09/3    4.40/4    1.35/4    1.48/5    1.56/5    7.31/6    3.03/2    5.45/6  
                                         65.48/4  
                                          1.30/8  
  5 Eichler Petr                   75.13  4.46/4    9.19/5   10.17/5   13.49/6   23.25/8   26.34/8   30.58/6   42.58/6   44.14/6   49.18/6   50.58/6   53.00/6   57.08/7   63.58/6   68.30/6   74.14/5  
    KOB KAS                               4.46/4    4.33/6    0.58/4    3.32/7    9.36/10   3.09/5    4.24/3   12.00/8    1.16/6    5.04/6    1.40/5    2.02/6    4.08/8    6.50/5    4.32/4    5.44/5  
                                         75.13/5  
                                          0.59/1* 
  6 Rehor Jirí                     78.42  4.52/6    9.39/7   11.04/8   14.34/7   21.15/5   25.24/6   30.24/5   40.09/5   41.16/5   47.01/5   48.59/5   51.07/5   55.46/6   65.44/7   71.48/7   77.23/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.52/6    4.47/8    1.25/8    3.30/6    6.41/3    4.09/9    5.00/6    9.45/5    1.07/2    5.45/8    1.58/8    2.08/7    4.39/9    9.58/8    6.04/8    5.35/4  
                                         78.42/6  
                                          1.19/6  
  7 Rico Müller                    79.52  4.55/7    9.40/8   10.38/6   13.46/5   20.46/4   23.33/4   33.52/7   43.45/7   45.28/7   50.24/7   52.12/7   53.46/7   55.29/5   61.53/5   68.02/5   78.41/7  
    Neregistrovaní                        4.55/7    4.45/7    0.58/4    3.08/2    7.00/5    2.47/4   10.19/9    9.53/6    1.43/9    4.56/5    1.48/7    1.34/2    1.43/2    6.24/2    6.09/9   10.39/9  
                                         79.52/7  
                                          1.11/4  
  8 Studnicny Jaroslav            101.07  5.19/8    9.38/6   10.39/7   14.39/8   22.28/7   25.56/7   46.54/10  58.09/8   59.45/8   64.50/8   68.00/8   70.27/8   78.24/10  87.24/8   92.11/8   99.32/8  
    OK Jiskra Novy Bor                    5.19/8    4.19/4    1.01/6    4.00/8    7.49/6    3.28/8   20.58/10  11.15/7    1.36/8    5.05/7    3.10/10   2.27/8    7.57/10   9.00/7    4.47/5    7.21/7  
                                        101.07/8  
                                          1.35/9  
  9 Glöckner Michal               106.02 15.20/10  19.25/10  20.51/10  25.49/10  35.03/10  38.23/10  45.02/9   58.56/10  60.30/10  67.40/10  69.20/9   71.53/9   74.49/8   89.51/10  94.40/9  104.54/9  
    KOB Ustí nad Labem                   15.20/10   4.05/3    1.26/9    4.58/9    9.14/9    3.20/7    6.39/7   13.54/9    1.34/7    7.10/10   1.40/5    2.33/9    2.56/6   15.02/10   4.49/6   10.14/8  
                                        106.02/9  
                                          1.08/3  
 10 Dobes Václav                  110.18  5.35/9   12.12/9   13.39/9   19.11/9   28.17/9   32.56/9   41.23/8   58.15/9   60.17/9   67.23/9   70.26/10  73.28/10  77.23/9   89.50/9   96.30/10 108.18/10 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          5.35/9    6.37/10   1.27/10   5.32/10   9.06/8    4.39/10   8.27/8   16.52/10   2.02/10   7.06/9    3.03/9    3.02/10   3.55/7   12.27/9    6.40/10  11.48/10 
                                        110.18/10 
                                          2.00/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         5.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-38      3-40      4-65      5-46      6-56      7-57      8-76      9-74     10-50     11-60     12-78     13-62     14-100   
  1 Karvánek Petr                  56.50  4.58/2    9.58/1*  15.06/1*  19.24/1*  26.29/1*  32.32/1*  35.49/1*  37.59/1*  43.26/1*  45.21/1*  48.14/1*  51.50/1*  53.55/1*  55.37/1*  56.50/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    4.58/2    5.00/1*   5.08/1*   4.18/1*   7.05/1*   6.03/1*   3.17/1*   2.10/1*   5.27/1*   1.55/4    2.53/2    3.36/2    2.05/1*   1.42/2    1.13/2  
  2 Picek Jan                      62.42  4.28/1*  11.17/2   16.42/2   21.13/2   30.49/2   37.10/2   40.33/2   44.42/2   50.27/2   51.41/2   53.49/2   57.14/2   59.57/2   61.38/2   62.42/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.28/1*   6.49/3    5.25/2    4.31/2    9.36/2    6.21/2    3.23/2    4.09/4    5.45/2    1.14/1*   2.08/1*   3.25/1*   2.43/2    1.41/1*   1.04/1* 
  3 Pohoraly Dobroslav             94.50  6.48/5   15.23/5   24.16/4   31.18/4   43.14/4   55.02/4   60.49/4   64.52/4   74.30/4   76.17/4   79.10/4   85.11/3   89.19/3   92.27/3   94.50/3  
    SKOB Roudnice nad Labem               6.48/5    8.35/5    8.53/3    7.02/3   11.56/4   11.48/4    5.47/4    4.03/3    9.38/4    1.47/2    2.53/2    6.01/4    4.08/3    3.08/3    2.23/5  
  4 Simek Stanislav                99.16  6.10/4   12.47/3   22.55/3   30.12/3   41.11/3   49.10/3   53.49/3   57.34/3   66.12/3   68.00/3   75.03/3   85.39/4   94.02/4   97.44/4   99.16/4  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             6.10/4    6.37/2   10.08/5    7.17/4   10.59/3    7.59/3    4.39/3    3.45/2    8.38/3    1.48/3    7.03/5   10.36/5    8.23/5    3.42/4    1.32/3  
  5 Mellan Martin                 123.19  6.07/3   14.26/4   24.22/5   35.07/5   53.00/5   66.27/5   72.20/5   85.05/5   98.18/5  100.19/5  104.39/5  110.36/5  117.02/5  121.26/5  123.19/5  
    SOK TJ Turnov                         6.07/3    8.19/4    9.56/4   10.45/5   17.53/5   13.27/5    5.53/5   12.45/5   13.13/5    2.01/5    4.20/4    5.57/3    6.26/4    4.24/5    1.53/4  
    Kavalek Miroslav           DISK      17.38/    25.24/    36.12/    45.07/    76.58/    91.21/   105.01/         /         /         /         /         /         /         /   128.34/   
    OK Chrastava                         17.38/     7.46/    10.48/     8.55/    31.51/    14.23/    13.40/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.5km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-34      3-32      4-31      5-43      6-45      7-46      8-48      9-55     10-57     11-58     12-50     13-62     14-100   
  1 Jaros Vladimír                 57.06  3.15/1*   5.56/2    7.56/2    9.06/1*  25.30/1*  31.18/1*  34.15/1*  36.39/1*  41.12/1*  42.54/1*  45.04/1*  48.40/1*  53.45/1*  55.38/1*  57.06/1* 
    KOB Dobrichovice                      3.15/1*   2.41/3    2.00/3    1.10/2   16.24/5    5.48/2    2.57/4    2.24/1*   4.33/1*   1.42/1*   2.10/2    3.36/3    5.05/5    1.53/4    1.28/2  
  2 Ludvík Petr                    60.36 11.22/7   14.13/7   15.51/7   16.59/6   29.09/4   35.55/5   38.44/5   41.49/5   46.47/5   48.57/4   50.50/3   54.05/3   57.54/2   59.25/2   60.36/2  
    TJ Stadion Novy Bor                  11.22/7    2.51/5    1.38/1*   1.08/1*  12.10/1*   6.46/4    2.49/3    3.05/4    4.58/4    2.10/3    1.53/1*   3.15/1*   3.49/1*   1.31/1*   1.11/1* 
  3 Kaska Rudolf                   61.15  3.43/4    6.04/3    8.28/3    9.47/3   29.13/5   34.56/3   38.25/4   40.52/3   45.44/3   48.22/3   50.42/2   53.59/2   57.58/3   59.44/3   61.15/3  
    OK Chrastava                          3.43/4    2.21/1*   2.24/5    1.19/3   19.26/6    5.43/1*   3.29/7    2.27/2    4.52/3    2.38/5    2.20/3    3.17/2    3.59/2    1.46/2    1.31/5  
  4 Kavka Jirí                     64.46  3.15/1*   6.49/4    9.08/4   11.02/4   25.34/2   32.00/2   35.21/2   39.29/2   45.22/2   47.35/2   52.24/5   56.35/4   61.17/4   63.18/4   64.46/4  
    OK Sparta Praha                       3.15/1*   3.34/6    2.19/4    1.54/5   14.32/2    6.26/3    3.21/6    4.08/7    5.53/6    2.13/4    4.49/7    4.11/5    4.42/4    2.01/6    1.28/2  
  5 Eiselt Milos                   65.30  4.09/6    6.50/5    9.21/5   11.53/5   28.12/3   35.04/4   37.45/3   41.22/4   46.30/4   49.17/5   52.01/4   56.37/5   62.03/5   63.56/5   65.30/5  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.09/6    2.41/3    2.31/6    2.32/6   16.19/4    6.52/5    2.41/2    3.37/6    5.08/5    2.47/6    2.44/5    4.36/6    5.26/6    1.53/4    1.34/6  
  6 Pávek Milos                    65.51  3.22/3    5.44/1*   7.41/1*   9.09/2   32.14/6   40.04/6   42.30/6   45.24/6   50.10/6   52.09/6   54.33/6   58.13/6   62.37/6   64.23/6   65.51/6  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.22/3    2.22/2    1.57/2    1.28/4   23.05/7    7.50/6    2.26/1*   2.54/3    4.46/2    1.59/2    2.24/4    3.40/4    4.24/3    1.46/2    1.28/2  
  7 Hulha Karel                    82.08  4.07/5    8.06/6   11.00/6   20.13/7   35.23/7   43.23/7   46.32/7   49.52/7   59.28/7   63.30/7   66.34/7   72.11/7   78.05/7   80.28/7   82.08/7  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.07/5    3.59/7    2.54/7    9.13/7   15.10/3    8.00/7    3.09/5    3.20/5    9.36/7    4.02/7    3.04/6    5.37/7    5.54/7    2.23/7    1.40/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         4.1km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-34      3-70      4-45      5-46      6-54      7-55      8-57      9-76     10-50     11-59     12-61     13-100   
  1 Horák Petr                     50.32  2.00/1*   5.58/2   11.47/2   16.24/2   18.53/2   26.29/2   29.24/2   31.26/2   33.19/2   38.18/2   40.29/2   42.15/2   48.55/1*  50.32/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.00/1*   3.58/3    5.49/2    4.37/4    2.29/1*   7.36/3    2.55/3    2.02/3    1.53/2    4.59/2    2.11/1*   1.46/3    6.40/1*   1.37/4  
  2 Janata Petr                    50.36  2.01/2    5.32/1*  10.42/1*  14.59/1*  18.03/1*  23.37/1*  25.51/1*  27.43/1*  29.52/1*  35.09/1*  39.35/1*  41.17/1*  49.14/2   50.36/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.01/2    3.31/2    5.10/1*   4.17/1*   3.04/3    5.34/2    2.14/2    1.52/1*   2.09/3    5.17/3    4.26/4    1.42/1*   7.57/3    1.22/1* 
  3 Pavlík Milan                   54.32  5.07/4    8.35/4   14.24/3   18.55/3   22.00/3   27.32/3   29.44/3   31.47/3   34.02/3   39.26/3   42.46/3   45.03/3   53.09/4   54.32/3  
    OK Chrastava                          5.07/4    3.28/1*   5.49/2    4.31/3    3.05/4    5.32/1*   2.12/1*   2.03/4    2.15/4    5.24/4    3.20/3    2.17/4    8.06/4    1.23/2  
  4 Pavlík Miroslav                54.36  3.24/3    8.16/3   15.53/4   20.21/4   23.01/4   30.42/4   33.53/4   35.52/4   37.34/4   42.06/4   44.35/4   46.17/4   53.04/3   54.36/4  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.24/3    4.52/4    7.37/4    4.28/2    2.40/2    7.41/4    3.11/4    1.59/2    1.42/1*   4.32/1*   2.29/2    1.42/1*   6.47/2    1.32/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         3.4km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-37      3-71      4-77      5-49      6-54      7-55      8-57      9-76     10-79     11-60     12-62     13-100   
  1 Jakubec Jindrich               38.42  2.03/1*   3.59/1*  10.36/1*  13.49/1*  15.25/1*  18.19/1*  20.32/1*  23.10/1*  25.45/1*  28.36/1*  31.19/1*  35.43/1*  37.44/1*  38.42/1* 
    OOB TJ Turnov                         2.03/1*   1.56/3    6.37/1*   3.13/4    1.36/4    2.54/1*   2.13/2    2.38/9    2.35/4    2.51/2    2.43/5    4.24/1*   2.01/2    0.58/1* 
  2 Horácek Miroslav               40.49  2.25/3    4.24/2   11.18/2   14.01/2   15.31/2   19.01/3   21.27/3   23.45/3   26.22/2   29.12/2   31.56/2   36.31/2   38.55/2   40.49/2  
    Slavia Liberec orienteering           2.25/3    1.59/4    6.54/4    2.43/2    1.30/2    3.30/8    2.26/6    2.18/5    2.37/5    2.50/1*   2.44/6    4.35/2    2.24/6    1.54/13 
  3 Hlavác Jaroslav                41.28  2.31/5    4.32/4   12.31/5   15.31/4   17.31/4   20.40/4   22.48/4   25.07/4   27.56/4   30.55/4   33.20/4   37.58/3   39.54/3   41.28/3  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           2.31/5    2.01/5    7.59/8    3.00/3    2.00/10   3.09/5    2.08/1*   2.19/6    2.49/8    2.59/3    2.25/1*   4.38/3    1.56/1*   1.34/4  
  4 Barták Jirí                    44.17  2.26/4    4.39/5   11.43/3   14.24/3   16.02/3   18.58/2   21.25/2   23.40/2   26.38/3   29.40/3   32.43/3   40.34/4   42.49/4   44.17/4  
    OK Chrastava                          2.26/4    2.13/8    7.04/5    2.41/1*   1.38/6    2.56/2    2.27/7    2.15/3    2.58/11   3.02/4    3.03/8    7.51/11   2.15/4    1.28/3  
  5 Pospísil Jirí                  46.18  4.21/12   6.38/11  14.36/9   18.06/7   19.43/7   23.04/7   25.37/7   27.59/7   30.37/7   33.52/7   36.28/7   41.51/5   44.30/5   46.18/5  
    SOK TJ Turnov                         4.21/12   2.17/9    7.58/7    3.30/7    1.37/5    3.21/7    2.33/8    2.22/7    2.38/6    3.15/6    2.36/3    5.23/4    2.39/10   1.48/9  
  6 Babicky Tomás                  46.27  4.05/11   5.51/7   12.30/4   17.52/6   19.06/6   22.09/6   24.30/6   26.46/6   28.53/6   32.11/6   35.10/6   42.35/7   44.51/6   46.27/6  
    ZOOB Rumburk                          4.05/11   1.46/1*   6.39/2    5.22/12   1.14/1*   3.03/3    2.21/3    2.16/4    2.07/1*   3.18/8    2.59/7    7.25/10   2.16/5    1.36/5  
  7 Smetana Radim                  46.39  2.17/2    4.26/3   12.50/6   16.06/5   18.10/5   21.15/5   23.54/5   26.06/5   28.24/5   31.54/5   35.05/5   42.17/6   44.55/7   46.39/7  
    OK Chrastava                          2.17/2    2.09/6    8.24/9    3.16/5    2.04/12   3.05/4    2.39/9    2.12/1*   2.18/2    3.30/10   3.11/9    7.12/9    2.38/8    1.44/7  
  8 Zeleny Vladimír                48.21  4.55/13   7.04/13  15.33/12  18.59/10  20.41/8   24.32/9   27.12/9   29.36/9   32.30/9   35.47/9   38.20/9   44.06/8   46.39/8   48.21/8  
    SK Praga                              4.55/13   2.09/6    8.29/11   3.26/6    1.42/7    3.51/9    2.40/10   2.24/8    2.54/9    3.17/7    2.33/2    5.46/5    2.33/7    1.42/6  
  9 Kraus Jan                      55.00  6.00/14   7.47/14  14.32/8   19.29/11  21.03/11  24.14/8   26.39/8   28.52/8   31.10/8   34.28/8   37.04/8   50.32/9   53.12/9   55.00/9  
    TJ Loko Liberec                       6.00/14   1.47/2    6.45/3    4.57/11   1.34/3    3.11/6    2.25/5    2.13/2    2.18/2    3.18/8    2.36/3   13.28/12   2.40/11   1.48/9  
 10 Hans-Jürgen Busch              55.57  2.37/6    5.21/6   13.12/7   22.54/13  24.44/13  29.06/13  31.28/12  34.22/12  37.17/12  41.50/12  46.00/11  52.29/11  54.30/11  55.57/10 
    Post SV Dresden                       2.37/6    2.44/11   7.51/6    9.42/14   1.50/9    4.22/11   2.22/4    2.54/10   2.55/10   4.33/12   4.10/11   6.29/6    2.01/2    1.27/2  
 11 Lusk Karel                     56.15  2.56/7    6.47/12  15.12/10  18.51/8   20.53/10  26.17/11  29.37/11  32.49/11  36.14/11  41.22/11  44.42/10  51.32/10  54.26/10  56.15/11 
    OK Chrastava                          2.56/7    3.51/14   8.25/10   3.39/8    2.02/11   5.24/13   3.20/11   3.12/11   3.25/13   5.08/13   3.20/10   6.50/8    2.54/12   1.49/12 
 12 Jezek Ladislav                 57.43  4.03/10   6.20/9   16.41/13  20.34/12  23.55/12  28.33/12  32.21/13  36.01/13  38.48/13  41.59/13  46.28/12  52.57/12  55.55/12  57.43/12 
    Slavia Liberec orienteering           4.03/10   2.17/9   10.21/13   3.53/10   3.21/13   4.38/12   3.48/13   3.40/13   2.47/7    3.11/5    4.29/12   6.29/6    2.58/13   1.48/9  
 13 Dubsky Josef                   86.35  3.07/8    6.00/8   15.18/11  18.58/9   20.41/8   24.49/10  28.14/10  31.47/10  34.50/10  38.48/10  46.55/13  82.10/13  84.48/13  86.35/13 
    OOB TJ Slavoj Severotuk Ustí n. L.    3.07/8    2.53/12   9.18/12   3.40/9    1.43/8    4.08/10   3.25/12   3.33/12   3.03/12   3.58/11   8.07/14  35.15/14   2.38/8    1.47/8  
 14 Matousek Lubos                130.59  3.11/9    6.28/10  47.23/14  55.13/14  58.55/14  66.17/14  70.56/14  78.28/14  86.10/14  92.52/14  98.01/14 122.58/14 127.27/14 130.59/14 
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        3.11/9    3.17/13  40.55/14   7.50/13   3.42/14   7.22/14   4.39/14   7.32/14   7.42/14   6.42/14   5.09/13  24.57/13   4.29/14   3.32/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         3.0km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-37      3-75      4-74      5-73      6-58      7-79      8-87      9-88     10-62     11-100   
  1 Novotny Frantisek              31.57  2.14/1*   4.21/1*  11.34/1*  14.46/1*  17.02/1*  18.41/1*  20.45/1*  24.52/1*  26.46/1*  28.20/1*  30.28/1*  31.57/1* 
    OOB USK Slavie Ustí n.L.              2.14/1*   2.07/2    7.13/1*   3.12/8    2.16/1*   1.39/2    2.04/1*   4.07/1*   1.54/1*   1.34/1*   2.08/1*   1.29/1* 
  2 Beránek Miroslav               41.03  2.49/3    5.17/2   15.12/2   17.19/2   20.46/2   22.53/2   25.50/2   31.33/2   33.56/2   36.06/2   38.53/2   41.03/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.49/3    2.28/3    9.55/3    2.07/1*   3.27/5    2.07/5    2.57/2    5.43/5    2.23/4    2.10/2    2.47/3    2.10/4  
  3 Ulehla Zdenek                  46.24  7.37/8   10.22/7   20.09/5   22.46/5   26.09/3   28.05/3   31.05/3   36.35/3   38.57/3   41.12/3   44.13/3   46.24/3  
    OK Jiskra Novy Bor                    7.37/8    2.45/4    9.47/2    2.37/3    3.23/3    1.56/3    3.00/3    5.30/3    2.22/3    2.15/4    3.01/5    2.11/5  
  4 Folprecht Eduard               47.04  7.07/7    9.10/6   24.33/8   26.49/8   29.42/6   31.20/6   34.26/5   38.59/4   41.08/4   43.20/4   45.28/4   47.04/4  
    OOB TJ Turnov                         7.07/7    2.03/1*  15.23/8    2.16/2    2.53/2    1.38/1*   3.06/4    4.33/2    2.09/2    2.12/3    2.08/1*   1.36/2  
  5 Nejezchleba Jirí               49.18  2.45/2    5.46/3   22.00/6   24.39/6   28.04/5   30.10/4   33.39/4   39.17/5   41.49/5   44.05/5   47.10/5   49.18/5  
    KOB KAS                               2.45/2    3.01/5   16.14/9    2.39/4    3.25/4    2.06/4    3.29/5    5.38/4    2.32/7    2.16/5    3.05/6    2.08/3  
  6 Strojsa Josef                  53.03  3.40/4    6.50/4   19.30/4   22.17/3   27.07/4   30.19/5   34.35/6   41.04/6   43.31/6   46.18/6   50.37/6   53.03/6  
    KOB KAS                               3.40/4    3.10/6   12.40/6    2.47/5    4.50/8    3.12/8    4.16/9    6.29/7    2.27/5    2.47/6    4.19/8    2.26/6  
  7 Lukás Zdenek                   56.56  3.47/5    7.14/5   19.29/3   22.19/4   31.30/8   34.10/7   38.03/7   44.44/7   47.34/7   50.42/8   54.27/7   56.56/7  
    TJ Loko Liberec                       3.47/5    3.27/8   12.15/4    2.50/6    9.11/9    2.40/7    3.53/7    6.41/8    2.50/9    3.08/9    3.45/7    2.29/8  
  8 Masek Pavel                    57.08  4.57/6   10.59/8   23.35/7   26.39/7   31.00/7   34.24/8   38.39/8   45.07/8   47.34/7   50.21/7   54.40/8   57.08/8  
    OK Jiskra Novy Bor                    4.57/6    6.02/9   12.36/5    3.04/7    4.21/7    3.24/9    4.15/8    6.28/6    2.27/5    2.47/6    4.19/8    2.28/7  
  9 Dohnal Josef                   58.18  9.52/9   13.09/9   26.13/9   29.33/9   33.34/9   35.46/9   39.30/9   46.22/9   48.56/9   51.54/9   54.48/9   58.18/9  
    USK Praha                             9.52/9    3.17/7   13.04/7    3.20/9    4.01/6    2.12/6    3.44/6    6.52/9    2.34/8    2.58/8    2.54/4    3.30/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.8km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-81      3-82      4-87      5-88      6-100   
  1 Skaloud Simon                  19.00  2.07/1*   4.32/1*   8.11/1*  14.13/1*  15.34/1*  18.01/1*  19.00/1* 
    Neregistrovaní                        2.07/1*   2.25/1*   3.39/1*   6.02/11   1.21/1*   2.27/1*   0.59/1* 
  2 Stolfová Veronika              22.21  3.31/8    6.18/2   10.29/2   16.38/2   18.00/2   21.06/2   22.21/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.31/8    2.47/2    4.11/2    6.09/13   1.22/2    3.06/2    1.15/3  
  3 Sasek Jakub                    23.51  3.23/6    6.42/5   11.09/3   16.39/3   18.14/3   22.37/3   23.51/3  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.23/6    3.19/3    4.27/3    5.30/7    1.35/3    4.23/8    1.14/2  
  4 Votava Vojtech                 25.11  3.32/9    7.05/7   12.07/6   16.45/4   18.55/4   23.06/4   25.11/4  
    DSVJ                                  3.32/9    3.33/4    5.02/4    4.38/1*   2.10/7    4.11/5    2.05/22 
  5 Sírlová Zdenka                 25.18  2.52/3    6.26/3   11.36/4   17.50/6   20.05/6   23.42/5   25.18/5  
    OK Chrastava                          2.52/3    3.34/6    5.10/5    6.14/14   2.15/8    3.37/3    1.36/8  
  6 Murswieková Katerina           25.31  3.01/4    6.34/4   11.57/5   17.25/5   19.34/5   24.07/6   25.31/6  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.01/4    3.33/4    5.23/6    5.28/5    2.09/6    4.33/11   1.24/5  
  7 Lamac Vítek                    26.05  3.43/10   7.58/11  13.41/11  18.22/7   20.23/7   24.38/7   26.05/7  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.43/10   4.15/18   5.43/10   4.41/3    2.01/4    4.15/7    1.27/6  
  8 Murswiek Jan                   27.58  3.15/5    7.04/6   13.08/8   18.36/8   21.25/8   26.14/8   27.58/8  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.15/5    3.49/10   6.04/13   5.28/5    2.49/14   4.49/15   1.44/13 
  9 Stolfová Anna                  29.01  3.46/11   7.58/11  13.34/9   19.32/11  22.41/11  27.19/12  29.01/9  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.46/11   4.12/17   5.36/7    5.58/9    3.09/19   4.38/13   1.42/12 
 10 Göttlich Vít                   29.03  3.57/15   7.58/11  13.37/10  19.39/12  22.52/12  27.17/11  29.03/10 
    OK Jiskra Novy Bor                    3.57/15   4.01/14   5.39/8    6.02/11   3.13/21   4.25/9    1.46/14 
 11 Langer Lukás                   29.15  3.25/7    7.05/7   13.07/7   19.05/9   21.37/9   27.00/10  29.15/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.25/7    3.40/7    6.02/12   5.58/9    2.32/11   5.23/20   2.15/27 
 12 Zandová Eliska                 29.26  3.46/11   7.38/10  14.25/14  19.47/13  22.13/10  26.38/9   29.26/12 
    TJ Stadion Novy Bor                   3.46/11   3.52/12   6.47/22   5.22/4    2.26/9    4.25/9    2.48/30 
 13 Kucerka Radek                  29.50  3.52/13   8.07/15  14.41/15  19.21/10  23.04/13  28.04/13  29.50/13 
    TJ Stadion Novy Bor                   3.52/13   4.15/18   6.34/17   4.40/2    3.43/24   5.00/17   1.46/14 
 14 Zemancová Nelly                30.02  4.59/20   9.14/22  14.53/16  20.50/14  23.52/14  28.05/14  30.02/14 
    OK Jiskra Novy Bor                    4.59/20   4.15/18   5.39/8    5.57/8    3.02/17   4.13/6    1.57/18 
 15 Zoubek Stepán                  30.32  4.11/17   8.48/18  15.00/17  21.37/15  24.21/15  28.20/15  30.32/15 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.11/17   4.37/25   6.12/14   6.37/15   2.44/12   3.59/4    2.12/24 
 16 Zeman Jakub                    33.02  5.08/24   8.49/19  15.38/21  22.26/18  26.43/17  31.40/18  33.02/16 
    OK Jiskra Novy Bor                    5.08/24   3.41/8    6.49/23   6.48/18   4.17/30   4.57/16   1.22/4  
 17 Funková Klára                  33.07  5.06/23   8.51/21  15.35/20  22.13/16  26.52/19  31.26/16  33.07/17 
    OK Jiskra Novy Bor                    5.06/23   3.45/9    6.44/21   6.38/16   4.39/33   4.34/12   1.41/10 
 18 Stepánsky Ondrej               33.16  5.00/21   8.49/19  15.31/19  22.17/17  26.49/18  31.29/17  33.16/18 
    OK Jiskra Novy Bor                    5.00/21   3.49/10   6.42/19   6.46/17   4.32/31   4.40/14   1.47/16 
 19 Svoboda Matej                  33.51  4.07/16   8.32/17  15.15/18  22.56/19  26.14/16  31.56/19  33.51/19 
    OK Jiskra Novy Bor                    4.07/16   4.25/21   6.43/20   7.41/20   3.18/22   5.42/22   1.55/17 
 20 Jelínková Anna                 36.14  4.18/18   8.24/16  14.17/13  26.23/21  28.54/20  34.00/20  36.14/20 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.18/18   4.06/15   5.53/11  12.06/27   2.31/10   5.06/18   2.14/26 
 21 Votypka Stepán                 38.18  2.50/2    7.20/9   13.59/12  29.19/27  31.20/25  36.37/21  38.18/21 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.50/2    4.30/23   6.39/18  15.20/33   2.01/4    5.17/19   1.41/10 
 22 Kudlácková Dora                38.53  3.55/14   8.02/14  16.26/23  25.18/20  30.52/24  36.44/22  38.53/22 
    Neregistrovaní                        3.55/14   4.07/16   8.24/27   8.52/24   5.34/36   5.52/24   2.09/23 
 23 Salaba Rostislav               39.17  5.41/27  10.23/26  19.02/27  27.21/22  30.31/22  37.15/23  39.17/23 
    Neregistrovaní                        5.41/27   4.42/27   8.39/29   8.19/22   3.10/20   6.44/26   2.02/20 
 24 Tomanicová Stela               39.29  5.45/28  10.32/28  19.02/27  27.26/23  30.26/21  37.16/24  39.29/24 
    OK Chrastava                          5.45/28   4.47/28   8.30/28   8.24/23   3.00/16   6.50/27   2.13/25 
 25 Rázová Hana                    40.07  5.09/25   9.42/25  16.05/22  28.58/26  32.41/28  38.29/26  40.07/25 
    Neregistrovaní                        5.09/25   4.33/24   6.23/15  12.53/29   3.43/24   5.48/23   1.38/9  
 26 Soukupová Marie                40.21  4.54/19   9.33/24  16.54/25  27.46/24  30.31/22  38.17/25  40.21/26 
    OK Jiskra Novy Bor                    4.54/19   4.39/26   7.21/24  10.52/26   2.45/13   7.46/28   2.04/21 
 27 Hrabe Václav                   40.27  6.29/30  10.27/27  16.52/24  30.24/29  33.27/29  38.57/28  40.27/27 
    Neregistrovaní                        6.29/30   3.58/13   6.25/16  13.32/30   3.03/18   5.30/21   1.30/7  
 28 Sykorová Kacka                 40.58  8.24/33  13.33/33  22.19/31  29.48/28  32.37/27  38.40/27  40.58/28 
    Neregistrovaní                        8.24/33   5.09/31   8.46/30   7.29/19   2.49/14   6.03/25   2.18/28 
 29 Kalenská Pavla                 41.47  7.29/32  12.27/32  19.58/29  28.11/25  31.54/26  39.46/29  41.47/29 
    OOB TJ Slavoj Severotuk Ustí n. L.    7.29/32   4.58/29   7.31/25   8.13/21   3.43/24   7.52/29   2.01/19 
 30 Prokopová Dorotka              47.45  5.01/22   9.30/23  18.22/26  32.20/30  36.18/30  44.31/30  47.45/30 
    OK Jiskra Novy Bor                    5.01/22   4.29/22   8.52/31  13.58/32   3.58/29   8.13/32   3.14/31 
 31 Kvapilová Jana                 56.02  7.13/31  12.21/31  20.28/30  39.00/31  43.34/32  51.39/31  56.02/31 
    Neregistrovaní                        7.13/31   5.08/30   8.07/26  18.32/36   4.34/32   8.05/31   4.23/36 
 32 Nehasil Frantisek              56.20  6.17/29  11.47/29  26.02/33  39.45/32  43.25/31  51.48/32  56.20/32 
    OK Jiskra Novy Bor                    6.17/29   5.30/32  14.15/36  13.43/31   3.40/23   8.23/34   4.32/38 
 33 Rázová Eliska                  58.27  5.26/26  12.14/30  22.46/32  42.27/34  47.50/34  55.48/34  58.27/33 
    Neregistrovaní                        5.26/26   6.48/33  10.32/32  19.41/39   5.23/34   7.58/30   2.39/29 
 34 Nádvorník Jakub                62.11 10.18/38  17.51/34  28.27/34  40.50/33  44.34/33  55.31/33  62.11/34 
    Neregistrovaní                       10.18/38   7.33/34  10.36/33  12.23/28   3.44/27  10.57/35   6.40/41 
 35 Kucerková Adéla                69.31  8.40/34  19.27/35  38.19/37  47.20/35  53.56/35  65.14/35  69.31/35 
    TJ Stadion Novy Bor                   8.40/34  10.47/38  18.52/39   9.01/25   6.36/39  11.18/36   4.17/35 
 36 Budil Kvído                    73.18  8.51/36  19.49/36  32.40/35  50.41/36  56.55/36  68.13/36  73.18/36 
    Neregistrovaní                        8.51/36  10.58/39  12.51/35  18.01/34   6.14/37  11.18/36   5.05/39 
 37 Horaisová Eliska               77.48 14.10/41  27.19/41  43.56/39  62.21/38  66.07/38  74.26/37  77.48/37 
    Neregistrovaní                       14.10/41  13.09/41  16.37/37  18.25/35   3.46/28   8.19/33   3.22/33 
 38 Moravcová Lucie                81.03 10.24/39  20.56/39  33.21/36  56.26/37  61.52/37  76.40/38  81.03/38 
    Neregistrovaní                       10.24/39  10.32/37  12.25/34  23.05/40   5.26/35  14.48/40   4.23/36 
 39 Záková Anna                    92.27 10.04/37  20.32/38  46.57/40  65.36/39  72.30/39  88.50/40  92.27/39 
    Neregistrovaní                       10.04/37  10.28/36  26.25/41  18.39/37   6.54/40  16.20/41   3.37/34 
 40 Javurek Ondrej                 92.47 12.00/40  21.18/40  47.28/41  66.23/40  72.58/40  87.41/39  92.47/40 
    Neregistrovaní                       12.00/40   9.18/35  26.10/40  18.55/38   6.35/38  14.43/39   5.06/40 
 41 Nedvídek Ondrej                99.30  8.50/35  19.53/37  38.25/38  74.58/41  82.30/41  96.11/41  99.30/41 
    ZOOB Rumburk                          8.50/35  11.03/40  18.32/38  36.33/41   7.32/41  13.41/38   3.19/32 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P3          3.4km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-81      3-82      4-83      5-85      6-58      7-76      8-79      9-50     10-88     11-100   
  1 Novotny Tomás                  31.09  2.39/1*   6.15/1*   9.39/1*  12.35/1*  14.19/1*  15.27/1*  16.47/1*  19.14/1*  22.22/1*  25.01/1*  27.45/1*  31.09/1* 
    Neregistrovaní                        2.39/1*   3.36/3    3.24/2    2.56/2    1.44/2    1.08/3    1.20/1*   2.27/2    3.08/3    2.39/4    2.44/3    3.24/35 
  2 Koudelka Tomás                 32.31  4.10/7    7.16/2   10.41/2   13.42/2   15.16/2   17.00/2   20.57/2   23.16/2   25.58/2   28.33/2   31.23/2   32.31/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    4.10/7    3.06/1*   3.25/3    3.01/3    1.34/1*   1.44/9    3.57/26   2.19/1*   2.42/1*   2.35/1*   2.50/5    1.08/2  
  3 Sírlová Jarmila                42.39  4.10/7    8.09/3   11.56/3   17.52/4   19.40/4   27.54/17  29.23/13  32.11/9   35.44/7   38.22/6   41.10/3   42.39/3  
    OK Chrastava                          4.10/7    3.59/5    3.47/5    5.56/30   1.48/3    8.14/35   1.29/3    2.48/4    3.33/5    2.38/3    2.48/4    1.29/11 
  4 Zenísková Ada a Agátka         43.09  5.23/15   9.45/10  14.21/8   18.10/5   20.22/5   21.39/3   23.45/3   31.34/5   34.21/3   37.54/3   41.50/5   43.09/4  
    Neregistrovaní                        5.23/15   4.22/7    4.36/11   3.49/5    2.12/8    1.17/5    2.06/9    7.49/32   2.47/2    3.33/13   3.56/17   1.19/6  
  5 Zanka Tomás                    43.17  4.07/6    9.17/6   13.25/5   19.18/7   22.28/8   24.07/5   25.53/5   31.09/4   34.49/5   38.19/5   41.50/5   43.17/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.07/6    5.10/13   4.08/8    5.53/29   3.10/25   1.39/8    1.46/5    5.16/27   3.40/6    3.30/12   3.31/9    1.27/9  
  6 Tomanicová Petra               43.26  3.42/2    8.31/4   12.52/4   17.14/3   19.22/3   21.40/4   24.25/4   28.12/3   34.38/4   38.12/4   41.44/4   43.26/6  
    OK Chrastava                          3.42/2    4.49/11   4.21/10   4.22/12   2.08/6    2.18/20   2.45/16   3.47/9    6.26/29   3.34/14   3.32/10   1.42/18 
  7 Pribylová Klára                45.01  4.06/5    9.31/8   14.52/9   19.46/9   22.46/9   24.50/6   28.17/7   31.57/6   35.42/6   39.18/8   43.23/8   45.01/7  
    KOB Decín                             4.06/5    5.25/15   5.21/19   4.54/18   3.00/23   2.04/18   3.27/22   3.40/7    3.45/7    3.36/15   4.05/20   1.38/17 
  8 Pribyl Martin                  45.08  4.14/10   9.40/9   15.00/10  19.58/10  22.56/10  24.58/8   28.25/8   32.05/8   35.50/8   39.17/7   43.22/7   45.08/8  
    KOB Decín                             4.14/10   5.26/16   5.20/18   4.58/19   2.58/20   2.02/17   3.27/22   3.40/7    3.45/7    3.27/9    4.05/20   1.46/24 
  9 Anezka Kyvírová                46.19  4.12/9    8.42/5   13.31/6   18.57/6   22.05/6   24.50/6   27.27/6   32.01/7   37.12/9   40.41/9   44.50/9   46.19/9  
    Neregistrovaní                        4.12/9    4.30/8    4.49/13   5.26/23   3.08/24   2.45/26   2.37/14   4.34/20   5.11/19   3.29/10   4.09/22   1.29/11 
  9 Válek Ondrej                   46.19 15.53/32  20.04/29  23.48/24  28.36/23  30.57/22  32.00/20  33.47/17  36.26/16  39.44/15  42.36/12  45.11/10  46.19/9  
    Neregistrovaní                       15.53/32   4.11/6    3.44/4    4.48/16   2.21/10   1.03/1*   1.47/6    2.39/3    3.18/4    2.52/5    2.35/1*   1.08/2  
 11 Kobrlová Gabriela              47.11 11.01/23  15.33/20  18.50/17  21.40/15  24.01/14  25.48/11  29.13/12  36.24/15  40.36/16  43.13/13  45.56/11  47.11/11 
    Neregistrovaní                       11.01/23   4.32/9    3.17/1*   2.50/1*   2.21/10   1.47/10   3.25/21   7.11/30   4.12/15   2.37/2    2.43/2    1.15/5  
 12 Holpuch Jirí                   48.01  5.07/14  11.18/13  16.17/13  20.17/11  23.31/11  26.32/13  29.53/14  34.00/12  38.11/11  42.08/10  46.09/12  48.01/12 
    Neregistrovaní                        5.07/14   6.11/20   4.59/14   4.00/7    3.14/26   3.01/31   3.21/19   4.07/15   4.11/14   3.57/21   4.01/19   1.52/27 
 13 Votypková Zuzana               48.43  6.02/17  11.54/16  16.59/15  21.08/14  23.43/13  26.41/14  29.04/10  33.07/10  38.55/12  42.24/11  47.01/13  48.43/13 
    OK Jiskra Novy Bor                    6.02/17   5.52/18   5.05/15   4.09/9    2.35/14   2.58/29   2.23/11   4.03/14   5.48/26   3.29/10   4.37/28   1.42/18 
 14 Dolejsí Milos                  48.56  4.05/3    9.23/7   14.05/7   19.34/8   22.19/7   25.24/9   28.46/9   33.38/11  39.13/13  43.50/14  47.32/14  48.56/14 
    TJ Stadion Novy Bor                   4.05/3    5.18/14   4.42/12   5.29/24   2.45/17   3.05/33   3.22/20   4.52/25   5.35/25   4.37/27   3.42/14   1.24/7  
 15 Neradová Zuzana                50.15  4.55/13  11.27/14  17.55/16  21.52/16  24.51/16  27.09/16  30.25/15  34.20/14  38.09/10  44.21/16  48.31/15  50.15/15 
    OK Jiskra Novy Bor                    4.55/13   6.32/26   6.28/29   3.57/6    2.59/21   2.18/20   3.16/18   3.55/10   3.49/11   6.12/30   4.10/23   1.44/22 
 16 Lisková Hana                   50.38  4.39/12  10.08/11  16.28/14  22.10/17  25.00/17  26.57/15  32.38/16  36.38/17  40.48/17  44.51/17  48.51/16  50.38/16 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          4.39/12   5.29/17   6.20/27   5.42/27   2.50/19   1.57/14   5.41/29   4.00/12   4.10/13   4.03/23   4.00/18   1.47/25 
 17 Korínek Zdenek                 51.02  4.05/3   10.20/12  15.52/12  21.00/13  24.21/15  26.18/12  29.06/11  34.09/13  39.28/14  44.13/15  48.53/17  51.02/17 
    OK RECO Sport                         4.05/3    6.15/23   5.32/20   5.08/20   3.21/27   1.57/14   2.48/17   5.03/26   5.19/20   4.45/28   4.40/29   2.09/29 
 18 Karpísek Tomás                 51.28 15.39/31  19.36/28  23.40/23  28.50/24  30.58/23  33.02/23  34.45/18  39.06/19  42.53/18  46.48/18  50.03/18  51.28/18 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice            15.39/31   3.57/4    4.04/7    5.10/21   2.08/6    2.04/18   1.43/4    4.21/18   3.47/10   3.55/20   3.15/7    1.25/8  
 19 Janík Tomás                    52.37  6.35/18  11.34/15  15.44/11  20.32/12  23.31/11  25.27/10  36.24/21  40.36/20  44.29/19  47.48/19  51.10/19  52.37/19 
    SPONA Teplice                         6.35/18   4.59/12   4.10/9    4.48/16   2.59/21   1.56/13  10.57/35   4.12/17   3.53/12   3.19/8    3.22/8    1.27/9  
 20 Tymes Jan                      54.31 11.44/26  17.39/24  22.46/22  26.53/21  29.28/20  32.25/22  34.48/19  38.55/18  44.43/20  48.40/20  52.59/20  54.31/20 
    OK Jiskra Novy Bor                   11.44/26   5.55/19   5.07/16   4.07/8    2.35/14   2.57/28   2.23/11   4.07/15   5.48/26   3.57/21   4.19/24   1.32/16 
 21 Danková Irena                  56.15  4.37/11  15.50/21  21.22/21  26.00/19  28.49/18  31.08/18  35.30/20  40.56/21  45.19/21  49.41/21  54.08/21  56.15/21 
    OK Chrastava                          4.37/11  11.13/34   5.32/20   4.38/15   2.49/18   2.19/22   4.22/28   5.26/28   4.23/17   4.22/25   4.27/25   2.07/28 
 22 Karpísková Gabriela            57.39 11.29/24  23.08/32  28.19/31  33.56/31  36.19/29  37.34/29  39.36/27  43.10/24  48.29/24  52.08/24  55.51/22  57.39/22 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice            11.29/24  11.39/35   5.11/17   5.37/26   2.23/12   1.15/4    2.02/8    3.34/6    5.19/20   3.39/16   3.43/15   1.48/26 
 23 Eichler Jan                    58.52 20.15/33  23.46/33  34.59/34  40.24/34  42.27/33  43.33/32  44.58/32  48.08/29  51.53/28  54.54/26  57.54/24  58.52/23 
    KOB KAS                              20.15/33   3.31/2   11.13/35   5.25/22   2.03/5    1.06/2    1.25/2    3.10/5    3.45/7    3.01/6    3.00/6    0.58/1* 
 24 Synková Sárka                  59.09 13.35/29  20.48/30  26.23/30  31.53/29  34.33/28  37.02/28  39.09/25  43.07/23  47.29/23  52.04/23  56.36/23  59.09/24 
    OK Doksy                             13.35/29   7.13/31   5.35/22   5.30/25   2.40/16   2.29/24   2.07/10   3.58/11   4.22/16   4.35/26   4.32/27   2.33/32 
 25 Glöcknerová Anna               59.18 11.35/25  17.50/25  24.13/25  28.31/22  30.44/21  32.17/21  39.02/24  43.36/25  50.42/25  54.23/25  58.06/25  59.18/25 
    KOB Ustí nad Labem                   11.35/25   6.15/23   6.23/28   4.18/11   2.13/9    1.33/7    6.45/32   4.34/20   7.06/33   3.41/17   3.43/15   1.12/4  
 26 Vostrelová Pavlína             60.02 12.24/27  18.37/26  24.51/28  29.22/25  31.23/24  33.18/24  39.35/26  44.12/26  51.09/26  54.55/27  58.33/27  60.02/26 
    KOB Ustí nad Labem                   12.24/27   6.13/22   6.14/25   4.31/13   2.01/4    1.55/12   6.17/30   4.37/22   6.57/31   3.46/18   3.38/12   1.29/11 
 27 Moravcová Ema                  60.45 12.43/28  18.55/27  25.13/29  29.25/26  31.51/25  33.23/25  39.47/28  44.38/27  51.36/27  55.23/28  59.03/28  60.45/27 
    KOB Ustí nad Labem                   12.43/28   6.12/21   6.18/26   4.12/10   2.26/13   1.32/6    6.24/31   4.51/24   6.58/32   3.47/19   3.40/13   1.42/18 
 28 Kvízová L.+Kikal V.            60.56  7.59/20  14.48/18  20.31/19  26.21/20  32.10/26  34.10/26  36.35/22  41.16/22  46.39/22  51.49/22  58.32/26  60.56/28 
    Neregistrovaní                        7.59/20   6.49/29   5.43/23   5.50/28   5.49/35   2.00/16   2.25/13   4.41/23   5.23/22   5.10/29   6.43/33   2.24/31 
 29 Houda Vítezslav                66.25 23.48/34  28.25/34  32.26/33  36.14/32  40.11/32  46.38/34  48.39/33  52.39/32  58.04/31  61.20/29  64.54/29  66.25/29 
    OK Chrastava                         23.48/34   4.37/10   4.01/6    3.48/4    3.57/32   6.27/34   2.01/7    4.00/12   5.25/23   3.16/7    3.34/11   1.31/15 
 30 Kreibich Daniel                71.36  5.33/16  12.14/17  19.40/18  30.18/27  34.00/27  36.46/27  40.15/29  46.33/28  54.55/29  62.29/30  69.23/30  71.36/30 
    Neregistrovaní                        5.33/16   6.41/28   7.26/31  10.38/35   3.42/29   2.46/27   3.29/24   6.18/29   8.22/34   7.34/33   6.54/34   2.13/30 
 31 Pekná Eva                      72.25  7.05/19  16.48/22  24.39/27  32.58/30  37.09/31  40.08/31  44.01/30  51.14/30  57.07/30  63.27/31  69.34/31  72.25/31 
    SKOB Roudnice nad Labem               7.05/19   9.43/33   7.51/33   8.19/33   4.11/33   2.59/30   3.53/25   7.13/31   5.53/28   6.20/31   6.07/31   2.51/34 
 32 Svobodová Eva                  74.56  8.03/21  16.55/23  24.15/26  31.24/28  36.47/30  39.50/30  44.06/31  52.10/31  58.43/32  65.43/32  72.19/32  74.56/32 
    neregistrovaní - Ustí                 8.03/21   8.52/32   7.20/30   7.09/31   5.23/34   3.03/32   4.16/27   8.04/33   6.33/30   7.00/32   6.36/32   2.37/33 
 33 Havláková Daniela              79.33 15.26/30  21.57/31  32.00/32  40.07/33  43.42/34  46.22/33  54.14/34  58.44/33  64.10/33  71.57/33  77.50/33  79.33/33 
    SKOB Roudnice nad Labem              15.26/30   6.31/25  10.03/34   8.07/32   3.35/28   2.40/25   7.52/34   4.30/19   5.26/24   7.47/34   5.53/30   1.43/21 
 34 Cabalka Tonda                  84.01 28.32/35  35.34/35  43.23/35  52.50/35  56.35/35  58.23/35  61.03/35  69.09/34  73.56/34  78.04/34  82.31/34  84.01/34 
    Neregistrovaní                       28.32/35   7.02/30   7.49/32   9.27/34   3.45/30   1.48/11   2.40/15   8.06/34   4.47/18   4.08/24   4.27/25   1.30/14 
 35 Glockner Robin                138.03  8.28/22  15.05/19  20.59/20  25.34/18  29.25/19  31.46/19  38.58/23 105.55/35 115.50/35 125.01/35 136.18/35 138.03/35 
    Neregistrovaní                        8.28/22   6.37/27   5.54/24   4.35/14   3.51/31   2.21/23   7.12/33  66.57/35   9.55/35   9.11/35  11.17/35   1.45/23 
    Riedelová Adéla            DISK       4.25/    10.25/    16.03/    20.17/    23.44/         /    44.31/    61.54/    66.14/    74.40/    79.37/    80.57/   
    Neregistrovaní                        4.25/     6.00/     5.38/     4.14/     3.27/         /         /    17.23/     4.20/     8.26/     4.57/     1.20/   
    Kucerová Vendula           DISK       5.15/    11.03/    16.52/    21.32/    24.35/         /    45.18/    62.37/    66.48/    75.26/    80.17/    81.34/   
    Neregistrovaní                        5.15/     5.48/     5.49/     4.40/     3.03/         /         /    17.19/     4.11/     8.38/     4.51/     1.17/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T6          6.1km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-38      3-40      4-43      5-46      6-56      7-84      8-57      9-44     10-48     11-74     12-73     13-79     14-59     15-100   
  1 Jirous Jirí                    70.56  7.02/4   10.38/4   17.09/3   23.06/3   32.26/3   39.18/4   42.13/5   45.01/5   49.09/5   54.22/2   56.47/2   58.41/2   61.51/2   64.42/2   69.49/2   70.56/1* 
    KOB TRETRA Praha                      7.02/4    3.36/3    6.31/5    5.57/5    9.20/4    6.52/5    2.55/8    2.48/5    4.08/1*   5.13/1*   2.25/3    1.54/3    3.10/7    2.51/5    5.07/1*   1.07/4  
  2 Matejková Martina              71.07  6.35/2   10.32/3   18.04/4   22.48/2   30.42/2   38.28/3   40.52/3   43.30/3   48.09/1*  53.30/1*  55.53/1*  57.44/1*  60.47/1*  63.40/1*  69.41/1*  71.07/2  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             6.35/2    3.57/4    7.32/8    4.44/2    7.54/1*   7.46/6    2.24/4    2.38/4    4.39/3    5.21/2    2.23/2    1.51/1*   3.03/6    2.53/6    6.01/4    1.26/9  
  3 Skácelová Marie                72.54  9.03/8   13.18/8   19.23/5   24.16/4   32.38/4   38.20/2   40.42/2   42.55/2   48.50/3   54.32/3   57.14/3   59.37/3   62.36/3   65.22/3   71.29/3   72.54/3  
    Neregistrovaní                        9.03/8    4.15/6    6.05/3    4.53/3    8.22/2    5.42/3    2.22/3    2.13/1*   5.55/9    5.42/3    2.42/4    2.23/5    2.59/4    2.46/4    6.07/5    1.25/8  
  4 Mairich Vít                    75.30  6.26/1*   9.46/1*  14.22/1*  18.11/1*  26.56/1*  32.16/1*  34.34/1*  36.53/1*  49.02/4   55.42/4   62.36/4   64.51/4   66.45/4   69.02/4   74.26/4   75.30/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.26/1*   3.20/1*   4.36/2    3.49/1*   8.45/3    5.20/2    2.18/2    2.19/3   12.09/12   6.40/4    6.54/11   2.15/4    1.54/1*   2.17/1*   5.24/3    1.04/3  
  5 Plesinger Zdenek               90.18  9.56/9   14.18/9   23.54/10  29.55/9   42.17/9   50.09/7   53.03/7   56.02/7   61.14/7   70.22/5   74.26/6   77.09/6   80.46/6   84.00/6   89.16/5   90.18/5  
    Neregistrovaní                        9.56/9    4.22/8    9.36/10   6.01/6   12.22/9    7.52/7    2.54/7    2.59/6    5.12/6    9.08/5    4.04/8    2.43/8    3.37/10   3.14/7    5.16/2    1.02/2  
  6 Havel Michal                   90.34  6.49/3   10.23/2   14.44/2   25.53/6   35.28/5   39.57/5   41.51/4   44.05/4   48.24/2   72.25/6   74.25/5   76.18/5   78.48/5   81.08/5   89.39/6   90.34/6  
    KOB Decín                             6.49/3    3.34/2    4.21/1*  11.09/11   9.35/5    4.29/1*   1.54/1*   2.14/2    4.19/2   24.01/12   2.00/1*   1.53/2    2.30/2    2.20/3    8.31/11   0.55/1* 
  7 Míková Markéta                 97.35  8.39/7   13.00/7   19.27/6   24.38/5   37.43/6   44.22/6   47.03/6   51.09/6   55.57/6   76.13/8   79.17/7   81.44/7   86.21/8   88.40/7   96.27/7   97.35/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      8.39/7    4.21/7    6.27/4    5.11/4   13.05/10   6.39/4    2.41/5    4.06/10   4.48/4   20.16/11   3.04/5    2.27/6    4.37/11   2.19/2    7.47/8    1.08/5  
  8 Cabalka Ales                   97.57  7.13/5   12.36/6   19.32/7   25.59/7   40.00/7   54.17/9   57.21/9   60.56/9   66.18/9   76.01/7   80.03/8   83.06/8   85.54/7   89.39/8   96.31/8   97.57/8  
    Neregistrovaní                        7.13/5    5.23/12   6.56/7    6.27/7   14.01/11  14.17/12   3.04/9    3.35/8    5.22/7    9.43/6    4.02/7    3.03/10   2.48/3    3.45/8    6.52/7    1.26/9  
  9 Jan Kvapil                    106.32  7.14/6   11.14/5   21.53/8   28.26/8   40.08/8   52.40/8   55.51/8   59.10/8   65.24/8   79.05/9   83.39/9   87.36/9   90.35/9   96.51/9  105.15/9  106.32/9  
    Neregistrovaní                        7.14/6    4.00/5   10.39/12   6.33/8   11.42/7   12.32/11   3.11/10   3.19/7    6.14/10  13.41/10   4.34/9    3.57/12   2.59/4    6.16/12   8.24/10   1.17/7  
 10 Kreibichová Michaela          110.24 11.50/11  17.02/12  26.44/12  33.57/11  45.57/10  56.04/10  62.54/10  66.34/10  72.10/10  84.25/10  89.42/10  93.38/11  97.00/10 100.58/10 109.09/10 110.24/10 
    Neregistrovaní                       11.50/11   5.12/11   9.42/11   7.13/10  12.00/8   10.07/9    6.50/11   3.40/9    5.36/8   12.15/9    5.17/10   3.56/11   3.22/9    3.58/10   8.11/9    1.15/6  
 11 Poláková Veronika             112.32 11.46/10  16.09/10  23.03/9   42.20/12  53.18/12  61.40/12  64.28/11  68.35/11  75.31/11  85.31/11  94.34/12  97.04/12 100.20/12 104.12/11 111.03/11 112.32/11 
    OK Chrastava                         11.46/10   4.23/9    6.54/6   19.17/12  10.58/6    8.22/8    2.48/6    4.07/11   6.56/11  10.00/7    9.03/12   2.30/7    3.16/8    3.52/9    6.51/6    1.29/11 
 12 Grisa Tomás                   116.35 11.57/12  16.47/11  24.44/11  31.51/10  48.00/11  58.43/11  65.52/12  70.22/12  75.31/11  86.56/12  90.13/11  93.15/10  99.38/11 104.16/12 114.49/12 116.35/12 
    neregistrovaní - Ustí                11.57/12   4.50/10   7.57/9    7.07/9   16.09/12  10.43/10   7.09/12   4.30/12   5.09/5   11.25/8    3.17/6    3.02/9    6.23/12   4.38/11  10.33/12   1.46/12 
    Stembera Jan               DISK       6.39/    11.55/    19.12/    25.29/    37.01/    43.27/    45.56/    48.17/         /         /         /         /         /         /         /    63.03/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.39/     5.16/     7.17/     6.17/    11.32/     6.26/     2.29/     2.21/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Hosková Milada             DISK-LIM. 10.42/    16.55/    31.50/    46.20/    78.56/    93.20/    97.49/   106.49/   116.58/   157.26/   160.52/   164.54/   170.59/   177.21/   196.54/   198.56/   
    neregistrovaní - Ustí                10.42/     6.13/    14.55/    14.30/    32.36/    14.24/     4.29/     9.00/    10.09/    40.28/     3.26/     4.02/     6.05/     6.22/    19.33/     2.02/   
    Verner Jan                 DISK-LIM. 13.16/    19.15/    34.37/    47.51/    87.12/    96.04/   100.08/   110.20/   119.19/   157.45/   162.53/   167.18/   173.07/   179.35/   200.43/   205.00/   
    neregistrovaní - Ustí                13.16/     5.59/    15.22/    13.14/    39.21/     8.52/     4.04/    10.12/     8.59/    38.26/     5.08/     4.25/     5.49/     6.28/    21.08/     4.17/   
    Tereza Feixová             DISK-LIM. 14.23/    23.57/    32.26/    53.34/   106.39/   122.16/   126.15/   131.19/   137.23/   152.32/   155.53/   165.40/   169.57/   174.32/   198.45/   200.21/   
    Neregistrovaní                       14.23/     9.34/     8.29/    21.08/    53.05/    15.37/     3.59/     5.04/     6.04/    15.09/     3.21/     9.47/     4.17/     4.35/    24.13/     1.36/   
    Pavlína Marková            DISK-LIM. 17.23/    24.22/    37.50/    45.08/    61.57/    71.29/    75.18/    79.34/   102.57/   122.12/   128.12/   132.37/   138.11/   142.56/   156.29/   158.12/   
    Neregistrovaní                       17.23/     6.59/    13.28/     7.18/    16.49/     9.32/     3.49/     4.16/    23.23/    19.15/     6.00/     4.25/     5.34/     4.45/    13.33/     1.43/