Konečné výsledky kategorie                                                 9.4.2016 15:06:44
                                              
===ČSOS-LDC===================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.2km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lamacová Barbora         OK Jiskra Novy Bor   BOR0750 C     23.30  +      0.00
  2.Kocmanová Adéla          OK Jiskra Novy Bor   BOR0752 C     28.29  +      4.59
  3.Koudelková Eliska        OK Jiskra Novy Bor   BOR0652 C     29.04  +      5.34
  4.Lamacová Katerina        OOB TJ Turnov        TUR0660 C     29.37  +      6.07
  5.Baloghová Mile           OOB TJ Tatran Jablon TJN0750 C     30.56  +      7.26
  6.Stemberová Bára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0650 C     34.46  +     11.16
  7.Skácelová Katerina       Neregistrovaní       NNN9987       37.37  +     14.07
  8.Vojtechová Karolína      OK Jiskra Novy Bor   BOR0755 C     46.46  +     23.16
  9.Konáková Eliska          OOB TJ Tatran Jablon TJN0752 C     52.47  +     29.17
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        4.9km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sírlová Markéta          OK Chrastava         CHA0653 C     28.12  +      0.00
  2.Rejholcová Tereza        OK Jiskra Novy Bor   BOR0751 C     33.04  +      4.52
  3.Rejmanová Nikola         OK Jiskra Novy Bor   BOR0656 C     34.54  +      6.42
  4.Waldhauserová Eliska     OK Jiskra Novy Bor   BOR0757 C     35.09  +      6.57
  5.Novotná Karolína         OOB TJ Turnov        TUR0853 C     36.56  +      8.44
  6.Vanourková Sára          OK Jiskra Novy Bor   BOR0759 C     41.07  +     12.55
  7.Pekná Alzbeta            SKOB Roudnice nad La ROU0950 C     43.45  +     15.33
  8.Míková Sofie             OOB TJ Tatran Jablon TJN0950 C     51.49  +     23.37
  9.Kvapilová Antonie        Neregistrovaní       NNN           72.04  +     43.52
    Ekertová Jana            Slavia Liberec orien VLI0750 C DISK              
    Lamatová Adriana         OK Jiskra Novy Bor   BOR0758 C DISK              
    Synková Elena            OK Doksy             DOK0850 C DISK              
    Kucerová Katerina        USK Praha            VSP0950 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         3.1km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matyásová Kristyna       OK Chrastava         CHA0555 C     27.52  +      0.00
  2.Podrábská Alzbeta        Slavia Liberec orien VLI0451 B     30.08  +      2.16
  3.Novotná Michaela         OOB TJ Turnov        TUR0551 C     34.54  +      7.02
  4.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 B     35.43  +      7.51
  5.Sochová Anna             OK Jiskra Novy Bor   BOR0550 C     35.47  +      7.55
  6.Novotná Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0552 C     35.57  +      8.05
  7.Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C     38.40  +     10.48
  8.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C     39.57  +     12.05
  9.Rumlenová Tereza         OK Jiskra Novy Bor   BOR0453 C     40.03  +     12.11
 10.Zoubková Sárka           OOB TJ Tatran Jablon TJN0554 C     42.14  +     14.22
 11.Nagyová Katerina         OOB TJ Tatran Jablon TJN0452 C     49.03  +     21.11
 12.Stehlíková Adéla         OK Jiskra Novy Bor   BOR0554 C     51.16  +     23.24
 13.Sestáková Marie          Slavia Liberec orien VLI0452 C     54.58  +     27.06
 14.Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C     57.30  +     29.38
 15.Skácelová Adéla          Neregistrovaní       NNN9986       61.38  +     33.46
 16.Konáková Martina         OOB TJ Tatran Jablon TJN0555 C     63.14  +     35.22
 17.Sybová Marika            OK Jiskra Novy Bor   BOR0553 C     65.40  +     37.48
 18.Zanková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0450 C     67.31  +     39.39
 19.Neradová Natálie         OK Jiskra Novy Bor   BOR0452 C     68.04  +     40.12
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.6km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rydlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 B     34.05  +      0.00
  2.Tymesová Anna            OK Jiskra Novy Bor   BOR0253 C     36.23  +      2.18
  3.Pekarová Jana            OOB TJ Turnov        TUR0252 B     37.47  +      3.42
  4.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251       39.50  +      5.45
  5.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B     40.39  +      6.34
  6.Vitebská Eliska          OOB TJ Tatran Jablon TJN0350 B     46.13  +     12.08
  7.Novotná Viktorie         OOB TJ Tatran Jablon TJN0250 C     53.35  +     19.30
  8.Kosinová Marie           OK Jiskra Novy Bor   BOR0252 C     57.18  +     23.13
  9.Zejdlíková Eliska        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 B     65.24  +     31.19
 
Konečné výsledky kategorie: D16         5.1km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolejsí Katerina         TJ Stadion Novy Bor  STB0199 A     44.44  +      0.00
  2.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 A     52.49  +      8.05
  3.Sklíbová Mísa            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 B     55.19  +     10.35
  4.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     67.42  +     22.58
  5.Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C     71.49  +     27.05
  6.Rybárová Tereza          OK Jiskra Novy Bor   BOR0153 C     76.50  +     32.06
    Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.2km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lucie Nováková           OK Jiskra Novy Bor   BOR9854       56.31  +      0.00
  2.Janousková Lucie         OK Jiskra Novy Bor   BOR9954 A     59.16  +      2.45
  3.Isabel Jakob             SV Robotron Dresden  24D           62.15  +      5.44
  4.Zurynková Michaela       VSTJ Ekonom Praha    EKP9850 C     78.59  +     22.28
  5.Lisková Hana             SOOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C     92.03  +     35.32
    Zejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 B DISK              
    Pohoralá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20         5.2km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     75.04  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        5.3km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stemberová Natálie       OOB TJ Tatran Jablon TJN9851 C     63.46  +      0.00  R:    0b
  2.Zurynková Jana           VSTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     64.24  +      0.38  R:    0b
  3.Kucerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     68.17  +      4.31  R:    0b
  4.Zácková Radka            SK Praga             PGP8751 C     69.14  +      5.28  R:    0b
  5.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Novy Bor   BOR9850       71.46  +      8.00  R:    0b
  6.Hanusová Petra           TJ Stadion Novy Bor  STB8297 C     75.43  +     11.57  R:    0b
  7.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     79.58  +     16.12  R:    0b
  8.Rydlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 A     82.45  +     18.59  R:    0b
  9.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C    100.35  +     36.49  R:    0b
 10.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    101.37  +     37.51  R:    0b
    Rydlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850 C DISK              
    Vanková Sasa             KOB Decín            LDC8550 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        7.7km    0m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kasková Katerina         OK Chrastava         CHA7850 C     67.03  +      0.00  R:    0b
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     73.05  +      6.02  R:    0b
  3.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     85.26  +     18.23  R:    0b
  4.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     93.36  +     26.33  R:    0b
  5.Würzová Anna             Jizersky klub OB Fry FYD9451 C     97.44  +     30.41  R:    0b
  6.Tina Rickmeyer           Neregistrovaní       NNN          116.49  +     49.46  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.7km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalenská Lenka           OOB TJ Slavoj Severo SUL7853 C     68.32  +      0.00
  2.Hellerová Alena          SKOB Roudnice nad La ROU7850 C    140.46  +     72.14
 
Konečné výsledky kategorie: D40         5.8km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koutná Olga              OK Jiskra Novy Bor   BOR7152       60.34  +      0.00
  2.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     64.58  +      4.24
  3.Dolejsí Lenka            TJ Stadion Novy Bor  STB7499       77.44  +     17.10
  4.Annegret Wetzel          SV Robotron Dresden  24D0001       83.03  +     22.29
  5.Sochová Petra            OK Jiskra Novy Bor   BOR7363 C     85.31  +     24.57
  6.Janousková Iveta         OK Jiskra Novy Bor   BOR7457 C     93.02  +     32.28
  7.Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351 C     94.53  +     34.19
  8.Kasparová Marie          OK Netopyr Zákupy    ZAK7250 C     96.09  +     35.35
  9.Matyásová Jana           OK Chrastava         CHA7652 C     99.03  +     38.29
 10.Novotná Hedvika          OOB TJ Turnov        TUR7454 C    102.16  +     41.42
 11.Dejnozková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C    109.46  +     49.12
 12.Mellanová Veronika       SOK TJ Turnov        TUV7251 C    112.10  +     51.36
 
Konečné výsledky kategorie: D45         5.3km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Eichlerová Jana          KOB KAS              KAS7051 C     62.32  +      0.00
  2.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     66.16  +      3.44
  3.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     66.48  +      4.16
  4.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050       69.38  +      7.06
  5.Rejholcová Andrea        OK Jiskra Novy Bor   BOR6951 C     70.33  +      8.01
  6.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     72.58  +     10.26
  7.Picková Helena           OOB TJ Tatran Jablon TJN6952 C     75.53  +     13.21
  8.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     76.54  +     14.22
  9.Linková Alena            OOB TJ Slavoj Severo SUL6750 C    137.19  +     74.47
 
Konečné výsledky kategorie: D50         4.7km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sabine Juckelandt        SV Robotron Dresden  24D0002       59.31  +      0.00
  2.Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN6150 C     65.43  +      6.12
  3.Kocibová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6354 C     80.58  +     21.27
  4.Jedlicková Zdena         OK Jiskra Novy Bor   BOR6250 C     85.25  +     25.54
 
Konečné výsledky kategorie: D55         4.0km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sípová Sona              OK Jiskra Novy Bor   BOR6150 C     56.49  +      0.00
  2.Bradnová Vera            OK Chrastava         CHA5550 C     72.26  +     15.37
  3.Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C     97.04  +     40.15
 
Konečné výsledky kategorie: D60         3.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ulehlová Ivana           OK Jiskra Novy Bor   BOR5150 C     50.31  +      0.00
  2.Malá Jitka               KOB KAS              KAS5451 C     58.49  +      8.18
  3.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     58.55  +      8.24
  4.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     64.16  +     13.45
  5.Matousková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C     74.26  +     23.55
 
Konečné výsledky kategorie: D65         3.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horácková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C     55.46  +      0.00
  2.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     55.59  +      0.13
  3.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     65.48  +     10.02
  4.Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     81.20  +     25.34
 
Konečné výsledky kategorie: D70         2.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Strojsová Jaroslava      KOB KAS              KAS4350 C     44.57  +      0.00
  2.Krtenská Leontina        OK Jiskra Novy Bor   BOR4650 C     46.14  +      1.17
  3.Nejezchlebová Vera       KOB KAS              KAS4551 C     50.39  +      5.42
  4.Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C     55.47  +     10.50
  5.Kasková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     64.47  +     19.50
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.2km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Míka Albert              OOB TJ Tatran Jablon TJN0601 C     21.21  +      0.00
  2.Dejnozka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     22.22  +      1.01
  3.Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603 C     23.02  +      1.41
  4.Dolejsí Jan              TJ Stadion Novy Bor  STB0601 C     26.13  +      4.52
  5.Simek Vojtech            OOB TJ Lokomotiva Te LTP0601 C     28.01  +      6.40
  6.Mertlík Vojtech          OOB TJ Turnov        TUR0704 C     29.44  +      8.23
  7.Brezina Karel            OK Chrastava         CHA0605 C     30.38  +      9.17
  8.Podrábsky Ctibor         Slavia Liberec orien VLI0700 C     32.59  +     11.38
  9.Studnicny Adam           OK Jiskra Novy Bor   BOR0701 C     35.45  +     14.24
 10.Jelínek Václav           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0706       37.25  +     16.04
 11.Stembera Vítek           OOB TJ Tatran Jablon TJN0801 C     41.07  +     19.46
    Heller Jakub             SKOB Roudnice nad La ROU0702 C DISK              
    Havlák René              SKOB Roudnice nad La ROU0602 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        4.9km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vávra Tomás              OK Jiskra Novy Bor   BOR0700 C     26.58  +      0.00
  2.Sálek Richard            OOB TJ Turnov        TUR0702 C     31.27  +      4.29
  3.Knoppik Philipp          SV Robotron Dresden  24D           33.44  +      6.46
  4.Houda Lukás              OK Chrastava         CHA0800 C     34.48  +      7.50
  5.Niklas Wetzel            SV Robotron Dresden  24D0003       35.39  +      8.41
  6.Válek Matej              OK Jiskra Novy Bor   BOR0703 C     36.28  +      9.30
  7.Skácel Jan               Slavia Liberec orien VLI0901 C     39.01  +     12.03
    Hrabe Jan                Neregistrovaní       NNN       DISK              
    Verner Jáchym            neregistrovaní - Ust 4IX0700   DISK              
    Polák Tomás              OK Chrastava         CHA0801 C DISK              
    Kucera Jakub             USK Praha            VSP0900 C DISK              
    Mairich Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN0811   DISK              
    Havlák Stepán            SKOB Roudnice nad La ROU0801 C DISK              
    Zanka Albert             OOB TJ Tatran Jablon TJN       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.3km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janousek Slávek          OK Jiskra Novy Bor   BOR0400 B     33.08  +      0.00
  2.Kaspar Vojtech           OK Jiskra Novy Bor   BOR0402 C     43.47  +     10.39
  3.Klein Martin             OOB TJ Lokomotiva Te LTP0404 C     44.57  +     11.49
  4.Eiselt Daniel            OK Jiskra Novy Bor   BOR0408 C     54.00  +     20.52
  5.Chalupa Jan              OK Jiskra Novy Bor   BOR0509 C     57.31  +     24.23
  6.Blazkovan Matej          OK Jiskra Novy Bor   BOR0504       58.03  +     24.55
  7.Nejezchleb Vojtech       OOB TJ Turnov        TUR0503 C     58.25  +     25.17
  8.Fojt Jan                 OK Jiskra Novy Bor   BOR0407       67.21  +     34.13
  9.Kostejn Filip            OK Jiskra Novy Bor   BOR0508 C     71.18  +     38.10
 10.Vesely Jakub             OK Jiskra Novy Bor   BOR0406 C     72.25  +     39.17
 11.Vávra Jan                OK Jiskra Novy Bor   BOR0500 C     76.56  +     43.48
 12.Capek Ondrej             OK Jiskra Novy Bor   BOR0404 C     78.39  +     45.31
    Kudlácek Mikulás         OK Jiskra Novy Bor   BOR0505 C DISK              
    Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.8km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkác Matej               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 B     32.47  +      0.00
  2.Dejnozka Vojtech         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B     36.38  +      3.51
  3.Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 B     36.54  +      4.07
  4.Socha Ondrej             OK Jiskra Novy Bor   BOR0302 B     40.08  +      7.21
  5.Hájek Krystof            SOK TJ Turnov        TUV0203 B     40.36  +      7.49
  6.Vitebsky Lukás           OOB TJ Tatran Jablon TJN0302 B     46.23  +     13.36
  7.Rehor Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     49.16  +     16.29
  8.Stana Ondrej             OK Jiskra Novy Bor   BOR0301 C     52.18  +     19.31
  9.Ekert Tomás              Slavia Liberec orien VLI0302 C     56.35  +     23.48
 10.Matyás Vojtech           OK Chrastava         CHA0202 C     57.16  +     24.29
 11.Mertlík Jakub            OOB TJ Turnov        TUR0307 C     74.14  +     41.27
 12.Danko Stepán             OK Chrastava         CHA0301 C     80.28  +     47.41
    Simánek Jakub            OK Jiskra Novy Bor   BOR0306 C DISK              
    Hnízdil Matej            KOB KAS              KAS0301 C DISK              
    Sasek Jan                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0301 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.2km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mares Vít                OK Jiskra Novy Bor   BOR0000 A     43.22  +      0.00
  2.Pavlovec Dan             OK Jiskra Novy Bor   BOR0001 A     45.00  +      1.38
  3.Budsky Ondrej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 B     48.56  +      5.34
  4.Nagy Josef               OOB TJ Tatran Jablon TJN0006 B     49.11  +      5.49
  5.Hock Kilian              SV Robotron Dresden  24D           50.07  +      6.45
  6.Bek Jirí                 OK Chrastava         CHA0103 B     52.51  +      9.29
  7.Smol David               OK Doksy             DOK0100 B     53.06  +      9.44
  8.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 B     53.33  +     10.11
  9.Bíly Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B     56.55  +     13.33
 10.Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 C     88.43  +     45.21
 11.Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 C    102.41  +     59.19
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        6.4km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Picek Stepán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 C     50.46  +      0.00  R:    0b
  2.Franz Gawlitza           SV Robotron Dresden  24D0005       51.35  +      0.49  R:    0b
  3.Jíra Tomás               OK Kamenice          KAM9802 A     52.51  +      2.05  R:    0b
  4.Krejcí Jaroslav          OK Jiskra Novy Bor   BOR6302 C     54.02  +      3.16  R:    0b
  5.Galbavy Matej            OK Chrastava         CHA0000 B     54.59  +      4.13  R:    0b
  6.Hradecky Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     56.01  +      5.15  R:    0b
  7.Petr Josef               Slavia Liberec orien VLI6300       56.15  +      5.29  R:    0b
  8.Krticka Jan              TJ SOKOL Plumlov     PLU7931 C     57.13  +      6.27  R:    0b
  9.Koucky Roman             VSTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     57.56  +      7.10  R:    0b
 10.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C     59.39  +      8.53  R:    0b
 11.Semík Lubos              OK Kamenice          KAM6201 C     59.41  +      8.55  R:    0b
 12.Hnízdil Jan              KOB KAS              KAS7100 C     59.45  +      8.59  R:    0b
 13.Macek Jirí               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     60.25  +      9.39  R:    0b
 14.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     67.56  +     17.10  R:    0b
 15.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     69.08  +     18.22  R:    0b
 16.Krausz Milan             VSTJ Stavební fakult FSP6700 C     70.52  +     20.06  R:    0b
 17.Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C     71.36  +     20.50  R:    0b
 18.Koucky Martin            VSTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     73.29  +     22.43  R:    0b
 19.Klaska Pavel             Oddíl OB Kotlárka    DKP6500 C     73.37  +     22.51  R:    0b
 20.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 C     74.08  +     23.22  R:    0b
 21.Hájek Vojtech            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C     76.07  +     25.21  R:    0b
 22.Lederer Pavel            OK Doksy             DOK6600 C     79.09  +     28.23  R:    0b
 23.Kaspar Ludvík            OK Jiskra Novy Bor   BOR9805 A     86.34  +     35.48  R:    0b
 24.Juren Lukás              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9703 C    100.58  +     50.12  R:    0b
 25.Hulha Lukás              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C    102.16  +     51.30  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        9.5km    0m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozák Petr               OK Kamenice          KAM6501 C     69.16  +      0.00  R:    0b
  2.Lusticky Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 R     70.24  +      1.08  R:    0b
  3.Kettner Lukás            OK Kamenice          KAM9403 C     70.32  +      1.16  R:    0b
  4.Skoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     71.09  +      1.53  R:    0b
  5.Kucera Jan               USK Praha            VSP7302 C     71.50  +      2.34  R:    0b
  6.Cechlovsky Jan           OK Chrastava         CHA9300 C     73.37  +      4.21  R:    0b
  7.Pavlovec Jan             OK Jiskra Novy Bor   BOR9503 R     74.09  +      4.53  R:    0b
  8.Kobr Tomás               Slavia Liberec orien VLI8901 C     75.54  +      6.38  R:    0b
  9.Klaska Pavel             Oddíl OB Kotlárka    DKP9301 C     77.36  +      8.20  R:    0b
 10.Krejcík Jirí             SKOB Zlín            TZL8301 C     77.37  +      8.21  R:    0b
 11.Hausenblas Simon         OK Kamenice          KAM9803 A     77.57  +      8.41  R:    0b
 12.Matejka Lukás            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 C     78.38  +      9.22  R:    0b
 13.Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945 C     78.43  +      9.27  R:    0b
 14.Nehasil David            OK Jiskra Novy Bor   BOR7713 C     82.22  +     13.06  R:    0b
 15.Kapal Tomás              OK Kamenice          KAM9402 C     91.33  +     22.17  R:    0b
 16.Janecek Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B     96.34  +     27.18  R:    0b
 17.Pávek Petr               OK Jiskra Novy Bor   BOR9008 C    104.02  +     34.46  R:    0b
 18.Hromádka Miroslav        OOB TJ Slavoj Severo SUL6000 C    139.32  +     70.16  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         7.4km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pachner Pavel            OK Chrastava         CHA7501 C     66.09  +      0.00
  2.Hendryk Wetzel           SV Robotron Dresden  24D0006       67.48  +      1.39
  3.Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C     74.55  +      8.46
  4.Kucera Martin            OOB TJ Lokomotiva Te LTP6500 C     76.54  +     10.45
  5.Tomanica Vojtech         OK Chrastava         CHA7601 C     77.54  +     11.45
  6.Heller Jirí              SKOB Roudnice nad La ROU7708 C     82.03  +     15.54
  7.Zitny Tomás              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401       82.52  +     16.43
  8.Slapánek René            SKOB Roudnice nad La ROU7904 C     93.50  +     27.41
  9.Liska Jindrich           SOOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C     98.13  +     32.04
 
Konečné výsledky kategorie: H40         6.1km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vácha Tomás              OK Jiskra Novy Bor   BOR7409       57.09  +      0.00
  2.Schindler Jirí           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     61.46  +      4.37
  3.Sucharda Jirí            OK Jiskra Novy Bor   BOR5802 C     62.03  +      4.54
  4.Sesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403 C     63.52  +      6.43
  5.Novotny Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN5604 C     63.53  +      6.44
  6.Kalensky Pavel           OOB TJ Slavoj Severo SUL7600 C     67.45  +     10.36
  7.Pecka Jan                VSTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     68.42  +     11.33
  8.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     72.27  +     15.18
  9.Matyás Libor             OK Chrastava         CHA7603 C     78.50  +     21.41
 10.Linka Vladislav          OOB TJ Slavoj Severo SUL5701 C     86.18  +     29.09
 11.Zenísek Radek            OOB TJ Slavoj Severo SUL7601 C     88.41  +     31.32
 12.Stepán Petr              KOB Decín            LDC7301 C     90.20  +     33.11
 13.Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C     95.03  +     37.54
 14.Zenísek Jan              OOB TJ Slavoj Severo SUL4701 C    116.52  +     59.43
 15.Spejchal Petr            OK Jiskra Novy Bor   BOR7512 C    126.23  +     69.14
 16.Danko Tomás              OK Chrastava         CHA7200 C    126.31  +     69.22
 17.Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301 C    129.05  +     71.56
    Svoboda Jan              OK Jiskra Novy Bor   BOR7200 C DISK              
    Prucha Miloslav          OK Jiskra Novy Bor   BOR5800 C DISK              
    Brezina Jan              OK Chrastava         CHA7604 C DISK              
    Sasek Jan                OOB TJ Lokomotiva Te LTP7308 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.6km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bíly Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     56.00  +      0.00
  2.Rydl Jirí                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C     58.13  +      2.13
  3.Bruner Lubos             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     61.56  +      5.56
  4.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     65.48  +      9.48
  5.Eichler Petr             KOB KAS              KAS6900 C     75.13  +     19.13
  6.Rehor Jirí               OOB TJ Tatran Jablon TJN7004 C     78.42  +     22.42
  7.Rico Müller              Neregistrovaní       NNN9999       79.52  +     23.52
  8.Studnicny Jaroslav       OK Jiskra Novy Bor   BOR7004 C    101.07  +     45.07
  9.Glöckner Michal          KOB Ustí nad Labem   KUL7000      106.02  +     50.02
 10.Dobes Václav             SOOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C    110.18  +     54.18
 
Konečné výsledky kategorie: H50         5.2km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karvánek Petr            OK Jiskra Novy Bor   BOR6600 C     56.50  +      0.00
  2.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C     62.42  +      5.52
  3.Pohoraly Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C     94.50  +     38.00
  4.Simek Stanislav          OOB TJ Lokomotiva Te LTP6602       99.16  +     42.26
  5.Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV6304 C    123.19  +     66.29
    Kavalek Miroslav         OK Chrastava         CHA6300 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.5km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jaros Vladimír           KOB Dobrichovice     DCE5400 C     57.06  +      0.00
  2.Ludvík Petr              TJ Stadion Novy Bor  STB5701 C     60.36  +      3.30
  3.Kaska Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     61.15  +      4.09
  4.Kavka Jirí               OK Sparta Praha      SCP5900 C     64.46  +      7.40
  5.Eiselt Milos             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     65.30  +      8.24
  6.Pávek Milos              OK Jiskra Novy Bor   BOR5801 C     65.51  +      8.45
  7.Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C     82.08  +     25.02
 
Konečné výsledky kategorie: H60         4.1km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     50.32  +      0.00
  2.Janata Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN5603 C     50.36  +      0.04
  3.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     54.32  +      4.00
  4.Pavlík Miroslav          KOB Chemopetrol Litv LIT5301 C     54.36  +      4.04
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.4km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakubec Jindrich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     38.42  +      0.00
  2.Horácek Miroslav         Slavia Liberec orien VLI5000 C     40.49  +      2.07
  3.Hlavác Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801       41.28  +      2.46
  4.Barták Jirí              OK Chrastava         CHA5100 C     44.17  +      5.35
  5.Pospísil Jirí            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     46.18  +      7.36
  6.Babicky Tomás            ZOOB Rumburk         RUM5001 C     46.27  +      7.45
  7.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     46.39  +      7.57
  8.Zeleny Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     48.21  +      9.39
  9.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     55.00  +     16.18
 10.Hans-Jürgen Busch        Post SV Dresden      18D           55.57  +     17.15
 11.Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     56.15  +     17.33
 12.Jezek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     57.43  +     19.01
 13.Dubsky Josef             OOB TJ Slavoj Severo SUL4700 C     86.35  +     47.53
 14.Matousek Lubos           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    130.59  +     92.17
 
Konečné výsledky kategorie: H70         3.0km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotny Frantisek        OOB USK Slavie Ustí  PUL4200 C     31.57  +      0.00
  2.Beránek Miroslav         OK Jiskra Novy Bor   BOR3900 C     41.03  +      9.06
  3.Ulehla Zdenek            OK Jiskra Novy Bor   BOR4001 C     46.24  +     14.27
  4.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C     47.04  +     15.07
  5.Nejezchleba Jirí         KOB KAS              KAS4600 C     49.18  +     17.21
  6.Strojsa Josef            KOB KAS              KAS4000 C     53.03  +     21.06
  7.Lukás Zdenek             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     56.56  +     24.59
  8.Masek Pavel              OK Jiskra Novy Bor   BOR3602 C     57.08  +     25.11
  9.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     58.18  +     26.21
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.8km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skaloud Simon            Neregistrovaní       NNN           19.00  +      0.00
  2.Stolfová Veronika        OK Jiskra Novy Bor   BOR0654 C     22.21  +      3.21
  3.Sasek Jakub              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0801 C     23.51  +      4.51
  4.Votava Vojtech           DSVJ                 4HX1200       25.11  +      6.11
  5.Sírlová Zdenka           OK Chrastava         CHA0654 C     25.18  +      6.18
  6.Murswieková Katerina     OK Jiskra Novy Bor   BOR0753 C     25.31  +      6.31
  7.Lamac Vítek              OK Jiskra Novy Bor   BOR1100 C     26.05  +      7.05
  8.Murswiek Jan             OK Jiskra Novy Bor   BOR0901 C     27.58  +      8.58
  9.Stolfová Anna            OK Jiskra Novy Bor   BOR0754 C     29.01  +     10.01
 10.Göttlich Vít             OK Jiskra Novy Bor   BOR0800 C     29.03  +     10.03
 11.Langer Lukás             OOB TJ Tatran Jablon TJN0807 C     29.15  +     10.15
 12.Zandová Eliska           TJ Stadion Novy Bor  STB1250 C     29.26  +     10.26
 13.Kucerka Radek            TJ Stadion Novy Bor  STB1101 C     29.50  +     10.50
 14.Zemancová Nelly          OK Jiskra Novy Bor   BOR0953 C     30.02  +     11.02
 15.Zoubek Stepán            OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx1       30.32  +     11.32
 16.Zeman Jakub              OK Jiskra Novy Bor   BOR0704 C     33.02  +     14.02
 17.Funková Klára            OK Jiskra Novy Bor   BOR0756 C     33.07  +     14.07
 18.Stepánsky Ondrej         OK Jiskra Novy Bor   BOR0803 C     33.16  +     14.16
 19.Svoboda Matej            OK Jiskra Novy Bor   BOR0600 C     33.51  +     14.51
 20.Jelínková Anna           OOB TJ Lokomotiva Te LTP1050 C     36.14  +     17.14
 21.Votypka Stepán           OK Jiskra Novy Bor   BOR0900 C     38.18  +     19.18
 22.Kudlácková Dora          Neregistrovaní       NNN           38.53  +     19.53
 23.Salaba Rostislav         Neregistrovaní       NNN           39.17  +     20.17
 24.Tomanicová Stela         OK Chrastava         CHA1051       39.29  +     20.29
 25.Rázová Hana              Neregistrovaní       NNN9988       40.07  +     21.07
 26.Soukupová Marie          OK Jiskra Novy Bor   BOR0952 C     40.21  +     21.21
 27.Hrabe Václav             Neregistrovaní       NNN           40.27  +     21.27
 28.Sykorová Kacka           Neregistrovaní       NNN           40.58  +     21.58
 29.Kalenská Pavla           OOB TJ Slavoj Severo SUL0950 C     41.47  +     22.47
 30.Prokopová Dorotka        OK Jiskra Novy Bor   BOR0951 C     47.45  +     28.45
 31.Kvapilová Jana           Neregistrovaní       NNN           56.02  +     37.02
 32.Nehasil Frantisek        OK Jiskra Novy Bor   BOR1101 C     56.20  +     37.20
 33.Rázová Eliska            Neregistrovaní       NNN9991       58.27  +     39.27
 34.Nádvorník Jakub          Neregistrovaní       NNN9989       62.11  +     43.11
 35.Kucerková Adéla          TJ Stadion Novy Bor  STB1450 C     69.31  +     50.31
 36.Budil Kvído              Neregistrovaní       NNN           73.18  +     54.18
 37.Horaisová Eliska         Neregistrovaní       NNN           77.48  +     58.48
 38.Moravcová Lucie          Neregistrovaní       NNN           81.03  +     62.03
 39.Záková Anna              Neregistrovaní       NNN           92.27  +     73.27
 40.Javurek Ondrej           Neregistrovaní       NNN           92.47  +     73.47
 41.Nedvídek Ondrej          ZOOB Rumburk         RUM           99.30  +     80.30
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.4km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotny Tomás            Neregistrovaní       NNN           31.09  +      0.00
  2.Koudelka Tomás           OK Jiskra Novy Bor   BOR7513 C     32.31  +      1.22
  3.Sírlová Jarmila          OK Chrastava         CHA7851       42.39  +     11.30
  4.Zenísková Ada a Agátka   Neregistrovaní       NNN           43.09  +     12.00
  5.Zanka Tomás              OOB TJ Tatran Jablon TJN           43.17  +     12.08
  6.Tomanicová Petra         OK Chrastava         CHA7651       43.26  +     12.17
  7.Pribylová Klára          KOB Decín            LDC9998       45.01  +     13.52
  8.Pribyl Martin            KOB Decín            LDC9999       45.08  +     13.59
  9.Anezka Kyvírová          Neregistrovaní       NNN9992       46.19  +     15.10
  9.Válek Ondrej             Neregistrovaní       NNN           46.19  +     15.10
 11.Kobrlová Gabriela        Neregistrovaní       NNN           47.11  +     16.02
 12.Holpuch Jirí             Neregistrovaní       NNN           48.01  +     16.52
 13.Votypková Zuzana         OK Jiskra Novy Bor   BOR7958 C     48.43  +     17.34
 14.Dolejsí Milos            TJ Stadion Novy Bor  STB6701 C     48.56  +     17.47
 15.Neradová Zuzana          OK Jiskra Novy Bor   BOR7950 C     50.15  +     19.06
 16.Lisková Hana             SOOB TJ Sokol Kralup KPY6650 C     50.38  +     19.29
 17.Korínek Zdenek           OK RECO Sport        PEN6201       51.02  +     19.53
 18.Karpísek Tomás           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6807       51.28  +     20.19
 19.Janík Tomás              SPONA Teplice        2NX6800       52.37  +     21.28
 20.Tymes Jan                OK Jiskra Novy Bor   BOR0106 C     54.31  +     23.22
 21.Danková Irena            OK Chrastava         CHA7551 C     56.15  +     25.06
 22.Karpísková Gabriela      OOB TJ Lokomotiva Te LTP7351       57.39  +     26.30
 23.Eichler Jan              KOB KAS              KAS9800       58.52  +     27.43
 24.Synková Sárka            OK Doksy             DOK7650 C     59.09  +     28.00
 25.Glöcknerová Anna         KOB Ustí nad Labem   KUL9950       59.18  +     28.09
 26.Vostrelová Pavlína       KOB Ustí nad Labem   KUL8850       60.02  +     28.53
 27.Moravcová Ema            KOB Ustí nad Labem   KUL9951       60.45  +     29.36
 28.Kvízová L.+Kikal V.      Neregistrovaní       NNN           60.56  +     29.47
 29.Houda Vítezslav          OK Chrastava         CHA7300 C     66.25  +     35.16
 30.Kreibich Daniel          Neregistrovaní       NNN9993       71.36  +     40.27
 31.Pekná Eva                SKOB Roudnice nad La ROU7550 C     72.25  +     41.16
 32.Svobodová Eva            neregistrovaní - Ust 4IX7050       74.56  +     43.47
 33.Havláková Daniela        SKOB Roudnice nad La ROU7951 C     79.33  +     48.24
 34.Cabalka Tonda            Neregistrovaní       NNN           84.01  +     52.52
 35.Glockner Robin           Neregistrovaní       NNN          138.03  +    106.54
    Riedelová Adéla          Neregistrovaní       NNN       DISK              
    Kucerová Vendula         Neregistrovaní       NNN       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T6          6.1km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirous Jirí              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C     70.56  +      0.00
  2.Matejková Martina        OOB TJ Lokomotiva Te LTP6850       71.07  +      0.11
  3.Skácelová Marie          Neregistrovaní       NNN9985       72.54  +      1.58
  4.Mairich Vít              OOB TJ Tatran Jablon TJN7200 C     75.30  +      4.34
  5.Plesinger Zdenek         Neregistrovaní       NNN9997       90.18  +     19.22
  6.Havel Michal             KOB Decín            LDC8901       90.34  +     19.38
  7.Míková Markéta           OOB TJ Tatran Jablon TJN7351 C     97.35  +     26.39
  8.Cabalka Ales             Neregistrovaní       NNN           97.57  +     27.01
  9.Jan Kvapil               Neregistrovaní       NNN          106.32  +     35.36
 10.Kreibichová Michaela     Neregistrovaní       NNN9998      110.24  +     39.28
 11.Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150 C    112.32  +     41.36
 12.Grisa Tomás              neregistrovaní - Ust 4IX7600      116.35  +     45.39
    Stembera Jan             OOB TJ Tatran Jablon TJN7513 C DISK              
    Hosková Milada           neregistrovaní - Ust 4IX7250   DISK-LIM.         
    Verner Jan               neregistrovaní - Ust 4IX7500   DISK-LIM.         
    Tereza Feixová           Neregistrovaní       NNN9995   DISK-LIM.         
    Pavlína Marková          Neregistrovaní       NNN9996   DISK-LIM.