Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          20.4.2013 17:09:41
                                                                                        3. závod JO 2013 - LDC
===ČSOS-LDC================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.8km   75m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-62      3-71      4-72      5-63      6-65      7-64      8-100   
  1 Nathalie Schöne                27.32  2.22/2    4.50/2    7.42/1*   9.19/1*  17.06/3   18.52/2   24.41/1*  26.40/1*  27.32/1* 
    OL-Team Wehrsdorf                     2.22/2    2.28/2    2.52/1*   1.37/3    7.47/4    1.46/1*   5.49/3    1.59/3    0.52/3  
  2 Synková Barbora                28.19  3.01/3    6.23/3    9.47/3   11.32/3   16.47/2   20.14/3   25.52/3   27.25/2   28.19/2  
    OK Doksy                              3.01/3    3.22/4    3.24/2    1.45/4    5.15/3    3.27/3    5.38/2    1.33/1*   0.54/4  
  3 Martanová Lea                  30.12  1.56/1*   3.50/1*   8.40/2   10.07/2   13.34/1*  15.47/1*  25.45/2   29.31/3   30.12/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.56/1*   1.54/1*   4.50/4    1.27/1*   3.27/2    2.13/2    9.58/4    3.46/4    0.41/1* 
  4 Schacherlová Anne              30.26  6.40/4    9.32/4   14.14/4   15.45/4   19.06/4   23.05/4   28.03/4   29.44/4   30.26/4  
    OK Doksy                              6.40/4    2.52/3    4.42/3    1.31/2    3.21/1*   3.59/4    4.58/1*   1.41/2    0.42/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        2.5km   90m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-62      3-71      4-63      5-65      6-64      7-100   
  1 Hošmánková Markéta             22.06  2.28/1*   4.47/2    8.03/2   11.30/2   13.57/2   19.17/1*  21.19/1*  22.06/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.28/1*   2.19/2    3.16/5    3.27/3    2.27/2    5.20/1*   2.02/4    0.47/2  
  2 Kopecká Valentýna              22.34  2.29/2    4.36/1*   7.24/1*  10.20/1*  12.33/1*  20.00/2   21.44/2   22.34/2  
    USK Praha                             2.29/2    2.07/1*   2.48/2    2.56/1*   2.13/1*   7.27/6    1.44/1*   0.50/4  
  3 Horáková Kateřina              23.55  2.51/3    5.27/3    9.48/3   13.22/4   15.51/4   21.22/3   23.15/3   23.55/3  
    KOB Děčín                             2.51/3    2.36/3    4.21/7    3.34/4    2.29/3    5.31/2    1.53/3    0.40/1* 
  4 Průšková Tereza                25.26  3.33/5    7.35/4   10.10/4   13.06/3   15.35/3   22.48/4   24.39/4   25.26/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.33/5    4.02/5    2.35/1*   2.56/1*   2.29/3    7.13/5    1.51/2    0.47/2  
  5 Tomanicová Sofie               31.02  3.19/4    8.01/5   12.13/5   16.37/5   20.50/5   27.44/5   30.12/5   31.02/5  
    OK Chrastava                          3.19/4    4.42/6    4.12/6    4.24/5    4.13/5    6.54/3    2.28/5    0.50/4  
  6 Fiala Honza a Eva              36.43  9.51/8   13.20/6   16.30/6   21.06/6   25.55/6   32.54/6   35.51/6   36.43/6  
    Neregistrovaní z ČR                   9.51/8    3.29/4    3.10/3    4.36/6    4.49/6    6.59/4    2.57/6    0.52/6  
  7 Jakoubková Anna                48.07  4.54/6   20.17/8   23.31/8   28.54/8   35.07/7   43.59/7   47.13/7   48.07/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.54/6   15.23/8    3.14/4    5.23/7    6.13/7    8.52/7    3.14/7    0.54/7  
  8 Baldriánová Eva                50.26  8.30/7   13.53/7   18.20/7   27.12/7   35.48/8   46.17/8   49.32/8   50.26/8  
    USK Praha                             8.30/7    5.23/7    4.27/8    8.52/8    8.36/8   10.29/8    3.15/8    0.54/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.4km  140m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-36      3-31      4-62      5-46      6-88      7-82      8-72      9-79     10-63     11-65     12-54     13-100   
  1 Dolejší Kateřina               29.03  1.22/6    3.02/3    4.40/3    5.42/3    8.14/1*  10.47/1*  16.44/1*  18.55/1*  20.12/1*  21.48/1*  23.24/1*  26.35/1*  28.29/1*  29.03/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.22/6    1.40/5    1.38/1*   1.02/2    2.32/2    2.33/3    5.57/9    2.11/2    1.17/1*   1.36/4    1.36/3    3.11/3    1.54/3    0.34/2  
  2 Martanová Elin                 31.10  1.13/3    4.53/9    6.37/5    7.44/5    9.47/3   15.20/5   18.29/3   20.42/2   22.32/2   23.54/2   25.21/2   28.31/2   30.32/2   31.10/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.13/3    3.40/11   1.44/3    1.07/3    2.03/1*   5.33/8    3.09/1*   2.13/3    1.50/3    1.22/1*   1.27/1*   3.10/2    2.01/4    0.38/6  
  3 Matějková Zuzana               31.24  1.12/2    2.20/2    4.24/2    5.20/2    9.13/2   11.10/2   19.38/4   21.48/4   23.43/3   25.12/3   26.41/3   29.43/3   30.52/3   31.24/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.12/2    1.08/2    2.04/4    0.56/1*   3.53/4    1.57/2    8.28/10   2.10/1*   1.55/4    1.29/2    1.29/2    3.02/1*   1.09/1*   0.32/1* 
  4 Linková Lucie                  37.29  1.15/4    3.09/4    5.40/4    7.00/4   11.22/4   13.58/3   19.54/5   22.13/5   23.54/4   25.33/4   27.29/4   31.18/4   36.42/4   37.29/4  
    OOB TJ Turnov                         1.15/4    1.54/7    2.31/7    1.20/5    4.22/5    2.36/4    5.56/8    2.19/4    1.41/2    1.39/6    1.56/6    3.49/4    5.24/12   0.47/10 
  5 Rydlová Adéla                  39.57  1.08/1*   2.01/1*   3.42/1*   4.54/1*  16.25/6   18.15/6   21.55/6   24.25/6   26.33/5   28.02/5   29.42/5   37.01/5   39.22/5   39.57/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.08/1*   0.53/1*   1.41/2    1.12/4   11.31/6    1.50/1*   3.40/3    2.30/5    2.08/5    1.29/2    1.40/4    7.19/7    2.21/5    0.35/4  
  6 Pavlová Martina                43.31  1.21/5    5.58/11   8.04/9    9.27/8   12.28/5   15.08/4   18.28/2   21.18/3   30.42/6   32.19/6   34.04/6   41.05/6   42.55/6   43.31/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.21/5    4.37/12   2.06/5    1.23/7    3.01/3    2.40/5    3.20/2    2.50/6    9.24/12   1.37/5    1.45/5    7.01/6    1.50/2    0.36/5  
  7 Patzeltová Emma                59.54  3.11/11   5.12/10   7.29/6    9.10/7   21.22/7   26.34/7   31.46/7   35.15/7   38.40/7   40.38/7   43.17/7   54.41/7   59.04/7   59.54/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.11/11   2.01/8    2.17/6    1.41/9   12.12/7    5.12/7    5.12/6    3.29/8    3.25/9    1.58/7    2.39/8   11.24/11   4.23/9    0.50/11 
  8 Růžičková Vendula              61.32  2.02/8    3.31/5    7.41/8    9.01/6   24.17/8   29.08/8   34.38/8   37.44/8   40.40/8   43.14/8   45.27/8   57.29/8   60.52/8   61.32/8  
    OK Chrastava                          2.02/8    1.29/4    4.10/9    1.20/5   15.16/8    4.51/6    5.30/7    3.06/7    2.56/7    2.34/10   2.13/7   12.02/12   3.23/6    0.40/7  
  9 Hornychová                     77.18  3.37/12   6.24/12  11.06/10  12.57/9   33.50/9   42.48/9   52.30/9   58.17/9   60.39/9   65.04/9   67.58/9   72.59/9   76.35/9   77.18/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.37/12   2.47/10   4.42/10   1.51/10  20.53/9    8.58/10   9.42/11   5.47/12   2.22/6    4.25/12   2.54/9    5.01/5    3.36/7    0.43/8  
 10 Jeřábková Andrea               89.59  2.34/10   3.45/7   17.25/11  18.57/10  42.49/10  54.11/10  58.24/10  63.56/10  70.32/10  73.11/10  76.21/10  84.25/10  89.25/10  89.59/10 
    OK Chrastava                          2.34/10   1.11/3   13.40/11   1.32/8   23.52/10  11.22/12   4.13/4    5.32/11   6.36/10   2.39/11   3.10/11   8.04/8    5.00/10   0.34/2  
 11 Voborníková Zuzana            114.04  1.59/7    3.40/6   30.39/12  35.33/11  69.34/12  75.18/11  87.14/12  91.25/12  94.45/12  97.09/12 100.04/11 109.11/12 113.13/11 114.04/11 
    Neregistrovaní z ČR                   1.59/7    1.41/6   26.59/12   4.54/11  34.01/12   5.44/9   11.56/12   4.11/9    3.20/8    2.24/8    2.55/10   9.07/10   4.02/8    0.51/12 
 12 Lišková Adélka                114.13  2.18/9    4.46/8    7.33/7   42.54/12  66.56/11  77.48/12  82.26/11  87.54/11  94.40/11  97.08/11 100.22/12 108.26/11 113.27/12 114.13/12 
    OK Chrastava                          2.18/9    2.28/9    2.47/8   35.21/12  24.02/11  10.52/11   4.38/5    5.28/10   6.46/11   2.28/9    3.14/12   8.04/8    5.01/11   0.46/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.6km  135m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-87      3-62      4-33      5-88      6-81      7-48      8-51      9-49     10-79     11-54     12-100   
  1 Janoušková Lucie               34.59  1.32/2    3.29/3    4.58/3    7.11/4    9.26/1*  11.28/1*  16.09/1*  22.14/1*  24.27/1*  28.17/1*  32.13/1*  34.30/1*  34.59/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.32/2    1.57/3    1.29/4    2.13/5    2.15/1*   2.02/2    4.41/1*   6.05/6    2.13/6    3.50/3    3.56/2    2.17/10   0.29/2  
  2 Poloprutská Lucie              35.30  1.51/5    3.51/4    5.27/4    7.05/3   12.05/4   15.05/3   20.21/3   24.38/3   26.17/3   29.18/2   33.19/2   34.58/2   35.30/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.51/5    2.00/4    1.36/6    1.38/3    5.00/6    3.00/4    5.16/3    4.17/1*   1.39/1*   3.01/1*   4.01/4    1.39/5    0.32/4  
  3 Pavlíková Markéta              37.11  1.40/3    3.24/2    4.52/2    6.21/2   10.08/2   12.05/2   17.53/2   23.21/2   25.21/2   30.33/3   35.04/3   36.39/3   37.11/3  
    OK Chrastava                          1.40/3    1.44/1*   1.28/3    1.29/1*   3.47/3    1.57/1*   5.48/5    5.28/4    2.00/5    5.12/7    4.31/7    1.35/1*   0.32/4  
  4 Kubecová Kateřina              37.49  1.26/1*   3.12/1*   4.43/1*   6.16/1*  11.25/3   15.56/5   21.24/4   26.25/4   28.17/4   31.30/4   35.15/4   37.21/4   37.49/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.26/1*   1.46/2    1.31/5    1.33/2    5.09/8    4.31/8    5.28/4    5.01/3    1.52/2    3.13/2    3.45/1*   2.06/8    0.28/1* 
  5 Kopecká Johana                 45.32  3.18/10   5.21/9    6.42/7    9.14/7   14.20/8   19.00/7   24.12/6   30.42/7   32.39/5   39.10/6   43.24/6   45.00/6   45.32/5  
    USK Praha                             3.18/10   2.03/5    1.21/1*   2.32/9    5.06/7    4.40/9    5.12/2    6.30/7    1.57/4    6.31/9    4.14/6    1.36/2    0.32/4  
  6 Žejdlíková Karolína            46.24  1.56/6    4.14/5    6.03/5    8.16/5   12.37/5   15.41/4   22.04/5   28.58/5   34.34/6   39.05/5   43.09/5   44.46/5   46.24/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.56/6    2.18/6    1.49/7    2.13/5    4.21/5    3.04/5    6.23/8    6.54/8    5.36/9    4.31/5    4.04/5    1.37/4    1.38/12 
  7 Riby Rose                      49.19  1.48/4    5.07/7    6.34/6    8.32/6   14.14/7   19.41/8   25.38/7   30.31/6   36.18/7   40.39/7   47.07/7   48.43/7   49.19/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.48/4    3.19/9    1.27/2    1.58/4    5.42/10   5.27/10   5.57/6    4.53/2    5.47/10   4.21/4    6.28/10   1.36/2    0.36/7  
  8 Lejsková Barbora               54.10  2.21/8    5.12/8    9.04/10  16.47/10  22.07/11  24.27/10  31.17/10  38.12/9   43.21/9   47.54/8   51.50/8   53.41/8   54.10/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.21/8    2.51/7    3.52/12   7.43/12   5.20/9    2.20/3    6.50/9    6.55/9    5.09/8    4.33/6    3.56/2    1.51/6    0.29/2  
  9 Jeřábková Ema                  55.49  2.09/7    5.05/6    7.00/8    9.28/8   13.36/6   17.42/6   29.57/9   39.18/10  42.15/8   48.03/9   53.03/9   55.10/9   55.49/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.09/7    2.56/8    1.55/8    2.28/8    4.08/4    4.06/6   12.15/12   9.21/10   2.57/7    5.48/8    5.00/8    2.07/9    0.39/8  
 10 Lišková Hana                   62.03  2.40/9    6.03/10   8.40/9   10.53/9   17.33/9   21.43/9   27.46/8   33.50/8   45.02/10  53.10/10  59.12/10  61.13/10  62.03/10 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   2.40/9    3.23/10   2.37/11   2.13/5    6.40/11   4.10/7    6.03/7    6.04/5   11.12/12   8.08/11   6.02/9    2.01/7    0.50/11 
 11 Holečková Edita                76.28  4.05/11  11.40/11  13.44/11  17.08/11  20.15/10  31.08/11  38.00/11  50.19/11  56.06/11  63.22/11  71.30/11  75.49/11  76.28/11 
    KOB Děčín                             4.05/11   7.35/12   2.04/9    3.24/10   3.07/2   10.53/11   6.52/10  12.19/11   5.47/10   7.16/10   8.08/11   4.19/11   0.39/8  
 12 Koucká Barbora                119.00  4.46/12  11.50/12  14.14/12  17.57/12  25.15/12  46.42/12  57.05/12  88.59/12  90.51/12  99.47/12 113.50/12 118.13/12 119.00/12 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.46/12   7.04/11   2.24/10   3.43/11   7.18/12  21.27/12  10.23/11  31.54/12   1.52/2    8.56/12  14.03/12   4.23/12   0.47/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.1km  170m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-39      4-38      5-33      6-88      7-59      8-58      9-43     10-51     11-75     12-49     13-76     14-54     15-55     16-100   
                                     
  1 Kohoutová Barbora              39.29  2.06/3    3.23/3    4.48/3    7.08/1*   9.15/1*  11.14/1*  13.51/2   16.04/1*  19.52/1*  23.07/1*  25.11/1*  27.17/2   31.33/1*  34.43/1*  37.44/1*  38.57/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.06/3    1.17/4    1.25/1*   2.20/3    2.07/3    1.59/1*   2.37/7    2.13/3    3.48/3    3.15/4    2.04/6    2.06/3    4.16/1*   3.10/5    3.01/3    1.13/5  
                                         39.29/1* 
                                          0.32/2  
  2 Nováková Lucie                 39.33  2.31/5    3.41/4    6.10/4    7.32/2    9.22/2   11.40/2   12.36/1*  16.58/2   20.55/3   23.42/3   25.12/2   27.12/1*  33.01/2   35.15/2   37.49/2   39.00/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.31/5    1.10/2    2.29/6    1.22/1*   1.50/1*   2.18/2    0.56/1*   4.22/8    3.57/4    2.47/2    1.30/1*   2.00/2    5.49/4    2.14/1*   2.34/1*   1.11/3  
                                         39.33/2  
                                          0.33/4  
  3 Staňová Karolína               40.54  2.03/2    3.10/1*   4.45/1*   8.02/4    9.53/3   14.34/6   15.49/4   17.28/3   20.32/2   23.39/2   25.31/3   28.06/3   33.52/3   36.21/3   39.17/3   40.25/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.03/2    1.07/1*   1.35/2    3.17/8    1.51/2    4.41/8    1.15/3    1.39/2    3.04/1*   3.07/3    1.52/5    2.35/5    5.46/3    2.29/2    2.56/2    1.08/1* 
                                         40.54/3  
                                          0.29/1* 
  4 Kameníková Andrea              44.51  2.00/1*   3.12/2    4.47/2    7.40/3   10.11/4   14.29/5   15.59/5   17.33/4   21.20/4   24.05/4   25.36/4   29.27/4   35.16/4   38.01/4   43.05/4   44.17/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.00/1*   1.12/3    1.35/2    2.53/6    2.31/5    4.18/7    1.30/5    1.34/1*   3.47/2    2.45/1*   1.31/2    3.51/8    5.49/4    2.45/3    5.04/8    1.12/4  
                                         44.51/4  
                                          0.34/6  
  5 Poloprutská Klára              45.03  2.10/4    3.42/5    6.21/5    9.03/6   11.30/6   14.20/4   15.34/3   17.55/5   23.26/5   26.47/5   28.38/5   31.13/5   37.02/5   40.04/5   43.07/5   44.22/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.10/4    1.32/6    2.39/7    2.42/5    2.27/4    2.50/4    1.14/2    2.21/6    5.31/7    3.21/5    1.51/3    2.35/5    5.49/4    3.02/4    3.03/4    1.15/6  
                                         45.03/5  
                                          0.41/8  
  6 Kohlová Monika                 46.06  2.52/6    4.30/6    6.22/6    8.20/5   11.27/5   14.07/3   16.56/6   19.11/6   23.46/6   27.40/6   29.31/6   32.00/6   37.41/6   40.56/6   44.22/6   45.30/6  
    OOB TJ Turnov                         2.52/6    1.38/7    1.52/4    1.58/2    3.07/8    2.40/3    2.49/8    2.15/4    4.35/6    3.54/7    1.51/3    2.29/4    5.41/2    3.15/7    3.26/5    1.08/1* 
                                         46.06/6  
                                          0.36/7  
  7 Fürstová Anna                  56.42  3.01/7   10.22/8   12.15/7   15.15/8   18.04/8   21.09/7   22.53/8   25.11/8   31.28/8   35.28/8   38.06/7   39.43/7   47.34/7   51.13/7   54.45/7   56.09/7  
    TJ Loko Liberec                       3.01/7    7.21/8    1.53/5    3.00/7    2.49/7    3.05/5    1.44/6    2.18/5    6.17/8    4.00/8    2.38/7    1.37/1*   7.51/8    3.39/8    3.32/6    1.24/8  
                                         56.42/7  
                                          0.33/4  
  8 Krausová Hana                  59.05  8.17/8    9.34/7   12.26/8   15.02/7   17.49/7   21.15/8   22.32/7   24.53/7   29.16/7   32.45/7   39.39/8   42.37/8   49.04/8   52.18/8   57.12/8   58.33/8  
    TJ Loko Liberec                       8.17/8    1.17/4    2.52/8    2.36/4    2.47/6    3.26/6    1.17/4    2.21/6    4.23/5    3.29/6    6.54/8    2.58/7    6.27/7    3.14/6    4.54/7    1.21/7  
                                         59.05/8  
                                          0.32/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.2km  185m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-34      3-38      4-46      5-59      6-42      7-43      8-57      9-49     10-74     11-67     12-55     13-100   
  1 Balcarová Barbora              67.54  1.46/1*  13.58/1*  20.06/1*  23.34/1*  28.47/1*  33.55/2   38.56/1*  44.01/1*  48.24/1*  53.37/1*  58.31/1*  66.23/1*  67.27/1*  67.54/1* 
    TJ Loko Liberec                       1.46/1*  12.12/1*   6.08/2    3.28/1*   5.13/1*   5.08/2    5.01/1*   5.05/1*   4.23/1*   5.13/2    4.54/1*   7.52/1*   1.04/1*   0.27/1* 
  2 Košková Anička                 74.09  2.28/2   16.06/2   21.11/2   25.24/2   30.59/2   32.55/1*  39.46/2   45.20/2   53.43/2   57.59/2   64.00/2   72.15/2   73.40/2   74.09/2  
    TJ Loko Liberec                       2.28/2   13.38/2    5.05/1*   4.13/2    5.35/2    1.56/1*   6.51/2    5.34/2    8.23/2    4.16/1*   6.01/2    8.15/2    1.25/2    0.29/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        3.5km  240m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-39      3-38      4-37      5-33      6-41      7-58      8-43      9-50     10-44     11-57     12-84     13-78     14-85     15-52     16-100   
                                     
  1 Brozová Veronika               53.47  1.18/6    4.36/3    6.31/2    9.03/1*  11.35/3   12.47/2   17.00/1*  22.28/1*  29.57/1*  32.00/1*  36.15/1*  39.54/1*  45.52/1*  48.29/1*  51.39/1*  53.03/1* 
    OK Chrastava                          1.18/6    3.18/3    1.55/3    2.32/2    2.32/7    1.12/1*   4.13/1*   5.28/4    7.29/4    2.03/4    4.15/1*   3.39/2    5.58/1*   2.37/6    3.10/3    1.24/4  
                                         53.47/1* 
                                          0.44/6  
  2 Tučková Monika                 56.42  1.16/4    4.32/2    7.58/4   13.09/6   15.08/5   16.36/5   21.56/2   25.59/2   33.05/2   34.33/2   39.15/2   42.58/2   48.59/2   51.53/2   54.40/2   56.01/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.16/4    3.16/2    3.26/6    5.11/8    1.59/4    1.28/5    5.20/3    4.03/2    7.06/3    1.28/1*   4.42/3    3.43/3    6.01/2    2.54/7    2.47/1*   1.21/3  
                                         56.42/2  
                                          0.41/4  
  3 Kameníková Kateřina            68.40  1.16/4    4.56/4    9.17/7   14.22/7   16.54/7   18.16/7   23.48/5   31.04/6   40.01/5   43.04/4   49.28/4   53.58/5   60.49/3   62.54/3   66.52/3   68.06/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.16/4    3.40/5    4.21/8    5.05/7    2.32/7    1.22/2    5.32/4    7.16/7    8.57/7    3.03/5    6.24/7    4.30/5    6.51/4    2.05/2    3.58/7    1.14/2  
                                         68.40/3  
                                          0.34/2  
  4 Šenkýřová Jana                 70.47  1.07/2    5.00/5    9.05/6   12.55/5   16.06/6   17.32/6   22.18/3   28.25/4   36.58/4   38.29/3   45.21/3   51.01/3   61.48/4   64.19/4   68.33/4   70.03/4  
    OOB TJ Turnov                         1.07/2    3.53/6    4.05/7    3.50/5    3.11/9    1.26/4    4.46/2    6.07/6    8.33/6    1.31/2    6.52/8    5.40/7   10.47/7    2.31/5    4.14/8    1.30/5  
                                         70.47/4  
                                          0.44/6  
  5 Pavlíková Klára                74.31  1.09/3    6.34/7    9.01/5   11.20/4   13.17/4   16.30/4   24.55/7   38.51/7   45.28/7   47.27/7   51.51/7   57.06/7   66.44/6   69.00/5   72.44/6   73.56/5  
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.09/3    5.25/7    2.27/5    2.19/1*   1.57/3    3.13/8    8.25/7   13.56/9    6.37/1*   1.59/3    4.24/2    5.15/6    9.38/5    2.16/4    3.44/5    1.12/1* 
                                         74.31/5  
                                          0.35/3  
  6 Stanojkovičová Ljuba           74.54  1.33/8    5.03/6    6.57/3    9.32/2   11.34/2   16.10/3   23.58/6   29.12/5   36.13/3   43.38/5   49.44/6   53.11/4   65.44/5   69.01/6   72.35/5   74.09/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.33/8    3.30/4    1.54/2    2.35/3    2.02/5    4.36/9    7.48/6    5.14/3    7.01/2    7.25/9    6.06/5    3.27/1*  12.33/8    3.17/8    3.34/4    1.34/6  
                                         74.54/6  
                                          0.45/8  
  7 Synková Petra                  76.53  1.01/1*   4.06/1*   5.34/1*   9.33/3   11.04/1*  12.36/1*  23.38/4   27.32/3   40.49/6   44.05/6   49.38/5   55.57/6   70.09/8   71.41/7   74.37/7   76.21/7  
    OK Doksy                              1.01/1*   3.05/1*   1.28/1*   3.59/6    1.31/1*   1.32/6   11.02/8    3.54/1*  13.17/8    3.16/6    5.33/4    6.19/8   14.12/9    1.32/1*   2.56/2    1.44/8  
                                         76.53/7  
                                          0.32/1* 
  8 Loosová Lenka                  79.13  1.30/7   19.50/9   21.52/9   24.35/9   26.44/9   28.09/9   34.29/8   40.09/8   48.35/8   52.24/8   58.43/8   63.05/8   69.50/7   72.04/8   76.50/8   78.32/8  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.30/7   18.20/9    2.02/4    2.43/4    2.09/6    1.25/3    6.20/5    5.40/5    8.26/5    3.49/7    6.19/6    4.22/4    6.45/3    2.14/3    4.46/9    1.42/7  
                                         79.13/8  
                                          0.41/4  
  9 Dubnová Kateřina              132.16  1.38/9    7.27/8   14.13/8   22.52/8   24.39/8   27.13/8   40.39/9   50.27/9   72.14/9   76.47/9   87.04/9   97.57/9  108.37/9  123.44/9  127.32/9  131.30/9  
    KOB Děčín                             1.38/9    5.49/8    6.46/9    8.39/9    1.47/2    2.34/7   13.26/9    9.48/8   21.47/9    4.33/8   10.17/9   10.53/9   10.40/6   15.07/9    3.48/6    3.58/9  
                                        132.16/9  
                                          0.46/9  
    Voborníková Tereza         DISK       1.21/    32.08/    42.27/    47.56/    54.05/    57.01/    65.44/    75.14/    83.23/    85.21/    91.29/    98.28/         /   124.28/   128.27/   130.04/   
    Ekonom Praha Outdoor                  1.21/    30.47/    10.19/     5.29/     6.09/     2.56/     8.43/     9.30/     8.09/     1.58/     6.08/     6.59/         /         /     3.59/     1.37/   
                                        130.49/   
                                          0.45/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        3.9km  245m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-37      3-46      4-41      5-42      6-43      7-50      8-44      9-73     10-84     11-49     12-75     13-51     14-85     15-77     16-100   
                                     
  1 Folbrechtová Šárka             42.55  3.14/1*   5.00/1*   7.19/1*   7.58/1*  12.18/3   15.50/2   21.20/1*  23.24/1*  24.57/1*  28.47/1*  29.52/1*  31.24/1*  33.21/1*  37.56/1*  41.10/1*  42.19/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.14/1*   1.46/1*   2.19/11   0.39/5    4.20/7    3.32/1*   5.30/3    2.04/12   1.33/1*   3.50/2    1.05/3    1.32/2    1.57/2    4.35/6    3.14/4    1.09/1* 
                                         42.55/1* 
                                          0.36/6  
  2 Horáčková Kateřina             44.00  3.29/3    5.25/2    7.41/2    8.29/2   11.39/1*  15.19/1*  21.38/2   24.16/3   25.57/3   30.13/2   31.12/2   32.49/2   34.52/2   39.03/2   42.03/2   43.25/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.29/3    1.56/2    2.16/9    0.48/9    3.10/2    3.40/2    6.19/6    2.38/13   1.41/2    4.16/5    0.59/2    1.37/4    2.03/4    4.11/3    3.00/1*   1.22/6  
                                         44.00/2  
                                          0.35/4  
  3 Baldrianová Barbora            45.16  4.10/8    6.22/7    8.08/4   11.33/10  14.20/6   18.41/6   23.48/4   25.07/5   26.51/4   30.53/3   32.06/3   33.58/4   35.54/4   40.14/4   43.18/3   44.39/3  
    USK Praha                             4.10/8    2.12/6    1.46/1*   3.25/15   2.47/1*   4.21/6    5.07/1*   1.19/7    1.44/4    4.02/4    1.13/10   1.52/9    1.56/1*   4.20/4    3.04/2    1.21/3  
                                         45.16/3  
                                          0.37/8  
  4 Hradecká Petra                 46.46  4.52/9    8.00/10  10.00/9   10.36/8   15.18/8   19.10/7   26.11/7   27.23/7   29.05/6   33.00/6   34.08/5   35.30/5   37.33/5   41.33/5   44.49/4   46.13/4  
    OK Doksy                              4.52/9    3.08/13   2.00/3    0.36/3    4.42/8    3.52/3    7.01/10   1.12/3    1.42/3    3.55/3    1.08/7    1.22/1*   2.03/4    4.00/2    3.16/5    1.24/7  
                                         46.46/4  
                                          0.33/3  
  5 Janatová Lucie                 48.11  5.03/10   7.08/9    9.15/8    9.50/6   13.03/4   18.06/5   23.56/5   25.04/4   26.51/4   31.15/5   32.11/4   33.54/3   35.52/3   39.48/3   46.06/5   47.35/5  
    SK Kotlářka Praha                     5.03/10   2.05/4    2.07/4    0.35/2    3.13/4    5.03/13   5.50/4    1.08/1*   1.47/5    4.24/6    0.56/1*   1.43/8    1.58/3    3.56/1*   6.18/13   1.29/8  
                                         48.11/5  
                                          0.36/6  
  6 Pavlíková Jitka                50.15  4.04/7    6.17/6    8.28/7    9.58/7   13.21/5   17.54/4   24.22/6   27.09/6   29.06/7   33.36/7   34.44/6   36.21/6   38.30/6   43.37/6   48.09/6   49.38/6  
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.04/7    2.13/7    2.11/6    1.30/14   3.23/6    4.33/9    6.28/8    2.47/14   1.57/8    4.30/8    1.08/7    1.37/4    2.09/7    5.07/8    4.32/8    1.29/8  
                                         50.15/6  
                                          0.37/8  
  7 Krafková Ita                   50.49 10.02/15  12.04/15  13.53/13  14.34/13  19.33/12  23.26/11  28.45/11  29.54/10  31.45/9   35.32/9   37.13/8   39.08/8   41.14/8   45.41/8   48.53/7   50.14/8  
    OK Jiskra Nový Bor                   10.02/15   2.02/3    1.49/2    0.41/6    4.59/9    3.53/4    5.19/2    1.09/2    1.51/7    3.47/1*   1.41/12   1.55/10   2.06/6    4.27/5    3.12/3    1.21/3  
                                         50.49/7  
                                          0.35/4  
  8 Zamazalová Kateřina            50.50  3.53/5    6.14/5    8.22/6    8.56/5   15.06/7   19.19/8   26.53/8   28.09/8   29.57/8   34.25/8   35.31/7   37.10/7   40.18/7   45.11/7   48.53/7   50.10/7  
    KOB TRETRA Praha                      3.53/5    2.21/8    2.08/5    0.34/1*   6.10/10   4.13/5    7.34/11   1.16/4    1.48/6    4.28/7    1.06/4    1.39/7    3.08/11   4.53/7    3.42/6    1.17/2  
                                         50.50/8  
                                          0.40/12 
  9 Kohlová Zuzana                 54.50  3.27/2    5.35/3    7.47/3    8.32/3   11.44/2   16.25/3   22.34/3   23.51/2   25.54/2   31.03/4   38.22/10  39.58/10  42.21/10  48.04/9   52.32/9   54.05/9  
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   3.27/2    2.08/5    2.12/7    0.45/8    3.12/3    4.41/10   6.09/5    1.17/6    2.03/9    5.09/12   7.19/15   1.36/3    2.23/8    5.43/9    4.28/7    1.33/11 
                                         54.50/9  
                                          0.45/14 
 10 Kučerková Romana               55.22  3.59/6    7.05/8   10.02/10  10.50/9   17.12/10  21.39/10  28.02/9   29.18/9   32.12/10  36.58/10  38.10/9   39.47/9   42.17/9   48.39/10  53.11/10  54.44/10 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.59/6    3.06/12   2.57/13   0.48/9    6.22/11   4.27/7    6.23/7    1.16/4    2.54/12   4.46/11   1.12/9    1.37/4    2.30/10   6.22/10   4.32/8    1.33/11 
                                         55.22/10 
                                          0.38/10 
 11 Hoidekrová Lucie               58.01  3.36/4    5.57/4    8.09/5    8.45/4   17.17/11  23.36/12  30.19/12  31.39/12  33.58/12  38.43/12  39.50/12  41.50/12  44.13/11  50.58/11  55.30/11  57.31/11 
    TJ Loko Liberec                       3.36/4    2.21/8    2.12/7    0.36/3    8.32/13   6.19/14   6.43/9    1.20/8    2.19/11   4.45/10   1.07/5    2.00/11   2.23/8    6.45/11   4.32/8    2.01/14 
                                         58.01/11 
                                          0.30/1* 
 12 Švihovská Eva                  58.47  6.53/13   9.33/12  11.51/11  12.51/12  16.12/9   20.40/9   28.43/10  30.10/11  33.09/11  37.44/11  38.51/11  40.51/11  44.30/12  51.37/12  56.54/12  58.15/12 
    Sportcentrum Jičín                    6.53/13   2.40/10   2.18/10   1.00/12   3.21/5    4.28/8    8.03/13   1.27/9    2.59/13   4.35/9    1.07/5    2.00/11   3.39/13   7.07/14   5.17/11   1.21/3  
                                         58.47/12 
                                          0.32/2  
 13 Posseltová Tereza              65.24  6.12/12   9.03/11  12.01/12  12.42/11  21.23/13  26.23/13  34.15/13  35.46/13  38.03/13  43.16/13  44.49/13  47.00/13  50.25/13  57.13/13  63.14/13  64.46/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.12/12   2.51/11   2.58/14   0.41/6    8.41/14   5.00/12   7.52/12   1.31/10   2.17/10   5.13/13   1.33/11   2.11/14   3.25/12   6.48/12   6.01/12   1.32/10 
                                         65.24/13 
                                          0.38/10 
 14 Charousková Lucie              75.37  8.06/14  11.42/14  14.18/15  15.11/14  23.57/15  28.38/14  38.37/14  40.22/14  43.33/14  49.41/14  52.18/14  54.25/14  60.06/14  66.54/14  73.15/14  74.53/14 
    OK Doksy                              8.06/14   3.36/14   2.36/12   0.53/11   8.46/15   4.41/10   9.59/14   1.45/11   3.11/14   6.08/14   2.37/14   2.07/13   5.41/15   6.48/12   6.21/14   1.38/13 
                                         75.37/14 
                                          0.44/13 
 15 Hrobařová Lenka                93.40  6.02/11  10.06/13  13.53/13  15.18/15  22.28/14  29.49/15  40.50/15  45.38/15  49.50/15  61.36/15  64.08/15  67.14/15  71.50/15  83.03/15  89.46/15  92.34/15 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.02/11   4.04/15   3.47/15   1.25/13   7.10/12   7.21/15  11.01/15   4.48/15   4.12/15  11.46/15   2.32/13   3.06/15   4.36/14  11.13/15   6.43/15   2.48/15 
                                         93.40/15 
                                          1.06/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.5km  240m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-39      3-38      4-37      5-33      6-41      7-58      8-43      9-50     10-44     11-57     12-84     13-78     14-85     15-52     16-100   
                                     
  1 Dolejší Lenka                  58.09  1.32/3    4.58/1*   6.53/1*   9.39/1*  11.59/1*  13.05/1*  18.16/1*  22.54/1*  31.38/1*  33.11/1*  38.57/1*  42.38/1*  48.05/1*  52.00/1*  55.46/1*  57.18/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.32/3    3.26/1*   1.55/1*   2.46/2    2.20/2    1.06/1*   5.11/1*   4.38/3    8.44/3    1.33/2    5.46/1*   3.41/2    5.27/2    3.55/3    3.46/3    1.32/2  
                                         58.09/1* 
                                          0.51/4  
  2 Cathleen Herrmann              66.08  1.15/1*   9.06/4   11.54/4   14.35/4   16.55/4   18.21/4   24.36/4   28.48/3   37.04/3   38.30/3   44.17/3   47.39/2   58.33/3   60.52/2   64.00/2   65.29/2  
    OL-Team Wehrsdorf                     1.15/1*   7.51/4    2.48/3    2.41/1*   2.20/2    1.26/2    6.15/3    4.12/1*   8.16/1*   1.26/1*   5.47/2    3.22/1*  10.54/4    2.19/1*   3.08/1*   1.29/1* 
                                         66.08/2  
                                          0.39/1* 
  3 Martanová Daniela              67.42  1.30/2    6.48/2    9.04/2   12.12/2   14.21/2   15.56/2   22.51/2   27.27/2   35.46/2   38.12/2   44.14/2   50.17/3   58.05/2   61.39/3   65.24/3   67.03/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.30/2    5.18/3    2.16/2    3.08/3    2.09/1*   1.35/4    6.55/4    4.36/2    8.19/2    2.26/3    6.02/3    6.03/4    7.48/3    3.34/2    3.45/2    1.39/4  
                                         67.42/3  
                                          0.39/1* 
  4 Janoušková Iveta               70.50  2.27/4    7.01/3   10.44/3   14.12/3   16.40/3   18.07/3   23.27/3   30.18/4   39.32/4   42.59/4   51.04/4   54.59/4   60.17/4   64.14/4   68.29/4   70.07/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.27/4    4.34/2    3.43/4    3.28/4    2.28/4    1.27/3    5.20/2    6.51/4    9.14/4    3.27/4    8.05/4    3.55/3    5.18/1*   3.57/4    4.15/4    1.38/3  
                                         70.50/4  
                                          0.43/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         3.1km  230m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-34      3-39      4-37      5-33      6-41      7-81      8-43      9-74     10-49     11-75     12-51     13-76     14-85     15-53     16-100   
                                     
  1 Eichlerová Jana                51.24  5.16/6    6.24/2    8.38/1*  10.49/1*  12.34/1*  13.38/1*  19.11/1*  24.59/1*  28.28/1*  33.59/2   36.12/2   38.53/2   44.08/2   46.30/1*  48.48/2   50.50/1* 
    KOB Kamenický Šenov                   5.16/6    1.08/1*   2.14/1*   2.11/1*   1.45/1*   1.04/1*   5.33/11   5.48/3    3.29/1*   5.31/10   2.13/3    2.41/1*   5.15/2    2.22/1*   2.18/6    2.02/1* 
                                         51.24/1* 
                                          0.34/2  
  2 Linková Iva                    52.12  5.07/2    6.39/3   10.47/6   13.38/5   15.44/4   17.05/3   20.22/3   25.35/2   29.56/2   32.56/1*  35.10/1*  38.01/1*  43.27/1*  46.34/2   48.37/1*  51.29/2  
    OOB TJ Turnov                         5.07/2    1.32/4    4.08/9    2.51/3    2.06/6    1.21/3    3.17/5    5.13/1*   4.21/2    3.00/1*   2.14/4    2.51/3    5.26/3    3.07/6    2.03/2    2.52/4  
                                         52.12/2  
                                          0.43/8  
  3 Matějková Martina              54.29  5.16/6    6.52/6    9.50/5   12.38/3   14.23/2   18.43/7   21.38/6   28.59/6   33.30/6   36.55/6   38.50/6   41.40/3   46.49/3   49.22/3   51.35/3   53.52/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.16/6    1.36/8    2.58/4    2.48/2    1.45/1*   4.20/10   2.55/1*   7.21/9    4.31/4    3.25/4    1.55/1*   2.50/2    5.09/1*   2.33/2    2.13/4    2.17/3  
                                         54.29/3  
                                          0.37/4  
  4 Gorčicová Ivana                59.48  5.07/2    6.52/6    9.44/4   14.00/7   16.03/6   18.03/5   21.26/5   27.46/5   32.24/5   35.53/5   38.17/5   43.00/4   49.25/4   53.21/4   55.37/4   58.59/4  
    OK Chrastava                          5.07/2    1.45/9    2.52/3    4.16/10   2.03/4    2.00/7    3.23/7    6.20/5    4.38/5    3.29/5    2.24/6    4.43/9    6.25/4    3.56/9    2.16/5    3.22/9  
                                         59.48/4  
                                          0.49/12 
  5 Picková Helena                 60.42  4.54/1*   6.14/1*   9.15/2   13.37/4   15.52/5   17.00/2   19.59/2   26.57/4   31.37/4   34.56/3   37.15/3   46.05/6   52.55/6   55.50/5   58.02/5   60.12/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.54/1*   1.20/2    3.01/5    4.22/11   2.15/9    1.08/2    2.59/2    6.58/8    4.40/6    3.19/3    2.19/5    8.50/12   6.50/6    2.55/4    2.12/3    2.10/2  
                                         60.42/5  
                                          0.30/1* 
  6 Šmausová Gabriela              61.54  5.39/8    7.28/9   12.59/10  16.22/10  18.26/10  20.01/8   23.12/7   30.04/7   35.53/7   39.57/7   42.49/8   46.41/7   53.37/7   56.17/7   58.17/6   61.18/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.39/8    1.49/10   5.31/11   3.23/8    2.04/5    1.35/4    3.11/4    6.52/7    5.49/7    4.04/7    2.52/10   3.52/6    6.56/7    2.40/3    2.00/1*   3.01/8  
                                         61.54/6  
                                          0.36/3  
  7 Zuzánková Růžena               64.41  5.10/4    6.45/5   11.22/9   14.28/9   16.43/9   22.09/10  25.14/10  31.21/9   37.36/8   40.43/8   42.44/7   47.03/8   55.32/8   58.37/8   61.05/8   64.02/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.10/4    1.35/6    4.37/10   3.06/6    2.15/9    5.26/11   3.05/3    6.07/4    6.15/8    3.07/2    2.01/2    4.19/7    8.29/9    3.05/5    2.28/8    2.57/5  
                                         64.41/7  
                                          0.39/6  
  8 Kubecová Jana                  67.13  5.41/9    7.32/10  11.05/8   14.16/8   16.25/8   18.07/6   24.44/8   31.05/8   38.39/9   44.44/10  47.13/10  50.33/9   57.03/9   60.59/9   63.28/9   66.28/8  
    TJ Stadion Nový Bor                   5.41/9    1.51/11   3.33/8    3.11/7    2.09/7    1.42/6    6.37/12   6.21/6    7.34/11   6.05/11   2.29/7    3.20/4    6.30/5    3.56/9    2.29/9    3.00/7  
                                         67.13/8  
                                          0.45/10 
  9 Pavlíková Pavla                67.29  5.12/5    6.42/4    9.20/3   12.23/2   14.35/3   17.27/4   20.54/4   26.23/3   30.51/3   35.18/4   38.11/4   43.34/5   52.27/5   56.07/6   58.31/7   66.43/9  
    OK Chrastava                          5.12/5    1.30/3    2.38/2    3.03/5    2.12/8    2.52/8    3.27/8    5.29/2    4.28/3    4.27/9    2.53/11   5.23/10   8.53/10   3.40/7    2.24/7    8.12/12 
                                         67.29/9  
                                          0.46/11 
 10 Reisingerová Martina           72.09  8.13/11   9.48/11  13.08/11  17.11/11  19.09/11  20.47/9   25.10/9   33.37/10  39.54/10  43.58/9   46.43/9   50.33/9   57.54/10  61.50/10  64.32/10  71.28/10 
    OB Rozmarýn Litoměřice                8.13/11   1.35/6    3.20/6    4.03/9    1.58/3    1.38/5    4.23/9    8.27/11   6.17/9    4.04/7    2.45/9    3.50/5    7.21/8    3.56/9    2.42/10   6.56/11 
                                         72.09/10 
                                          0.41/7  
 11 Fürstová Katka                 79.21  5.51/10   7.25/8   10.54/7   13.55/6   16.24/7   24.42/11  28.04/11  36.49/11  43.23/11  47.20/11  49.50/11  56.50/11  69.15/11  73.00/11  75.45/11  78.43/11 
    TJ Loko Liberec                       5.51/10   1.34/5    3.29/7    3.01/4    2.29/11   8.18/12   3.22/6    8.45/12   6.34/10   3.57/6    2.30/8    7.00/11  12.25/12   3.45/8    2.45/11   2.58/6  
                                         79.21/11 
                                          0.38/5  
 12 Javůrková Gabriela            100.33 16.15/12  18.36/12  24.13/12  33.34/12  36.18/12  39.29/12  44.47/12  52.45/12  60.45/12  67.10/12  70.14/12  74.38/12  84.02/12  91.19/12  95.53/12  99.49/12 
    USK Praha                            16.15/12   2.21/12   5.37/12   9.21/12   2.44/12   3.11/9    5.18/10   7.58/10   8.00/12   6.25/12   3.04/12   4.24/8    9.24/11   7.17/12   4.34/12   3.56/10 
                                        100.33/12 
                                          0.44/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.1km  230m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-34      3-39      4-37      5-33      6-41      7-81      8-43      9-74     10-49     11-75     12-51     13-76     14-85     15-53     16-100   
                                     
  1 Abelová Ivana                  48.51  4.25/1*   5.42/1*   8.32/1*  10.47/1*  12.52/1*  13.49/1*  17.47/2   22.27/1*  26.33/1*  28.58/1*  31.29/1*  34.03/1*  40.07/1*  43.11/1*  45.22/1*  48.09/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.25/1*   1.17/1*   2.50/4    2.15/1*   2.05/6    0.57/1*   3.58/8    4.40/1*   4.06/1*   2.25/2    2.31/6    2.34/2    6.04/4    3.04/4    2.11/3    2.47/7  
                                         48.51/1* 
                                          0.42/5  
  2 Šmausová Dana                  50.36  4.49/3    6.21/2    9.00/3   11.21/2   13.15/2   14.29/2   17.23/1*  22.52/2   28.12/2   30.50/2   32.49/2   36.00/2   43.18/2   45.48/2   47.55/2   50.00/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.49/3    1.32/4    2.39/3    2.21/2    1.54/3    1.14/3    2.54/1*   5.29/3    5.20/4    2.38/3    1.59/1*   3.11/5    7.18/7    2.30/1*   2.07/1*   2.05/1* 
                                         50.36/2  
                                          0.36/1* 
  3 Marešová Pavlína               58.17  4.33/2    6.23/3    9.51/4   16.27/7   18.26/7   19.42/7   22.56/7   28.49/5   34.26/5   37.35/5   40.22/5   43.53/6   48.45/3   52.08/4   54.59/3   57.35/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.33/2    1.50/7    3.28/8    6.36/9    1.59/4    1.16/4    3.14/3    5.53/4    5.37/6    3.09/5    2.47/9    3.31/7    4.52/1*   3.23/5    2.51/7    2.36/5  
                                         58.17/3  
                                          0.42/5  
  4 Kuncová Jiřina                 58.29 13.58/10  15.23/10  17.36/10  19.58/9   21.36/8   22.55/8   26.52/8   31.33/7   36.03/6   38.26/6   40.36/6   43.07/5   49.01/4   51.54/3   55.06/4   57.47/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         13.58/10   1.25/2    2.13/1*   2.22/3    1.38/1*   1.19/6    3.57/7    4.41/2    4.30/2    2.23/1*   2.10/4    2.31/1*   5.54/3    2.53/2    3.12/8    2.41/6  
                                         58.29/4  
                                          0.42/5  
  5 Švábková Šárka                 59.16  5.02/4    6.27/4    8.54/2   11.33/3   13.39/3   14.57/3   18.11/3   25.57/3   31.28/3   37.12/4   39.19/4   42.10/3   50.30/6   53.25/6   56.04/6   58.39/6  
    OOB TJ Turnov                         5.02/4    1.25/2    2.27/2    2.39/5    2.06/7    1.18/5    3.14/3    7.46/6    5.31/5    5.44/9    2.07/2    2.51/4    8.20/8    2.55/3    2.39/6    2.35/4  
                                         59.16/5  
                                          0.37/2  
  6 Pávková Jana                   59.21  5.02/4    7.13/6   10.23/6   13.34/6   15.52/6   17.19/6   20.21/6   26.18/4   31.55/4   36.00/3   38.35/3   42.38/4   49.24/5   52.51/5   55.28/5   58.34/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.02/4    2.11/9    3.10/6    3.11/7    2.18/8    1.27/7    3.02/2    5.57/5    5.37/6    4.05/7    2.35/7    4.03/9    6.46/6    3.27/6    2.37/5    3.06/8  
                                         59.21/6  
                                          0.47/8  
  7 Kavková Dana                   62.14  5.33/7    7.17/7   10.16/5   12.46/4   14.50/4   16.03/4   19.27/4   30.42/6   38.50/8   41.48/8   43.56/7   47.43/8   53.10/7   56.40/7   59.06/7   61.37/7  
    AC Sparta Praha                       5.33/7    1.44/5    2.59/5    2.30/4    2.04/5    1.13/2    3.24/5   11.15/9    8.08/10   2.58/4    2.08/3    3.47/8    5.27/2    3.30/7    2.26/4    2.31/3  
                                         62.14/7  
                                          0.37/2  
  8 Koucká Ivana                   62.41  5.19/6    7.08/5   10.24/7   13.06/5   14.56/5   16.25/5   20.18/5   32.27/8   37.43/7   41.41/7   44.02/8   47.28/7   53.51/8   57.29/8   59.39/8   62.02/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.19/6    1.49/6    3.16/7    2.42/6    1.50/2    1.29/9    3.53/6   12.09/10   5.16/3    3.58/6    2.21/5    3.26/6    6.23/5    3.38/8    2.10/2    2.23/2  
                                         62.41/8  
                                          0.39/4  
  9 Večeřová Ivana                 77.36  6.15/9    8.37/9   16.04/9   19.49/8   22.47/9   24.15/9   29.01/9   38.02/9   44.13/9   49.08/9   51.54/9   56.54/9   65.52/9   69.56/9   73.20/9   76.47/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.15/9    2.22/10   7.27/10   3.45/8    2.58/9    1.28/8    4.46/9    9.01/8    6.11/8    4.55/8    2.46/8    5.00/10   8.58/9    4.04/10   3.24/9    3.27/9  
                                         77.36/9  
                                          0.49/10 
 10 Krömer, Ines                  101.33  6.06/8    8.00/8   13.34/8   29.03/10  34.40/10  36.49/10  42.17/10  50.53/10  57.50/10  70.15/10  73.03/10  75.50/10  89.28/10  93.30/10  97.16/10 100.46/10 
    Turbine Zittau                        6.06/8    1.54/8    5.34/9   15.29/10   5.37/10   2.09/10   5.28/10   8.36/7    6.57/9   12.25/10   2.48/10   2.47/3   13.38/10   4.02/9    3.46/10   3.30/10 
                                        101.33/10 
                                          0.47/8  
    Pološčuková Monika         DISK      36.55/    39.13/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    49.08/    52.18/    54.30/    58.45/   
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav          36.55/     2.18/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     3.10/     2.12/     4.15/   
                                         59.25/   
                                          0.40/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         2.8km  170m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-38      4-46      5-47      6-81      7-48      8-75      9-49     10-74     11-67     12-52     13-100   
  1 Šípová Soňa                    54.03  3.15/1*  10.06/4   14.46/3   18.33/2   21.34/2   24.27/2   31.26/1*  38.39/1*  40.14/1*  43.21/1*  48.21/1*  51.53/1*  53.24/1*  54.03/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.15/1*   6.51/5    4.40/2    3.47/1*   3.01/1*   2.53/1*   6.59/2    7.13/3    1.35/1*   3.07/1*   5.00/1*   3.32/1*   1.31/2    0.39/2  
  2 Jedličková Zdena               62.54  3.19/3    6.40/2   10.57/1*  15.29/1*  19.07/1*  22.06/1*  33.46/2   40.16/2   44.52/2   49.30/2   56.16/2   60.33/2   62.03/2   62.54/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.19/3    3.21/3    4.17/1*   4.32/3    3.38/3    2.59/2   11.40/4    6.30/1*   4.36/4    4.38/3    6.46/2    4.17/2    1.30/1*   0.51/3  
  3 Košková Vlasta                 70.15  3.17/2    5.43/1*  14.59/4   19.05/3   22.25/3   32.32/4   38.43/4   45.25/3   47.25/3   54.30/3   63.43/3   68.06/3   69.38/3   70.15/3  
    TJ Loko Liberec                       3.17/2    2.26/1*   9.16/4    4.06/2    3.20/2   10.07/5    6.11/1*   6.42/2    2.00/2    7.05/5    9.13/4    4.23/3    1.32/3    0.37/1* 
  4 Kubátová Ivana                 79.49  4.15/5    7.22/3   13.05/2   19.12/4   23.57/4   28.33/3   36.47/3   52.18/4   56.55/4   60.57/4   70.54/4   76.41/4   78.54/4   79.49/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.15/5    3.07/2    5.43/3    6.07/5    4.45/4    4.36/3    8.14/3   15.31/5    4.37/5    4.02/2    9.57/5    5.47/4    2.13/4    0.55/4  
  5 Kapounová Jitka                98.10  3.56/4   10.17/5   28.06/5   33.43/5   43.31/5   48.25/5   61.01/5   71.44/5   74.53/5   80.53/5   88.15/5   94.24/5   97.09/5   98.10/5  
    OK Doksy                              3.56/4    6.21/4   17.49/5    5.37/4    9.48/5    4.54/4   12.36/5   10.43/4    3.09/3    6.00/4    7.22/3    6.09/5    2.45/5    1.01/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.8km  170m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-38      4-46      5-47      6-81      7-48      8-75      9-49     10-74     11-67     12-52     13-100   
  1 Konopáčová Jana                50.12  3.02/1*   4.59/1*   8.31/1*  12.14/1*  15.13/1*  17.54/1*  24.59/1*  30.46/1*  32.23/1*  37.39/1*  43.04/1*  47.43/1*  49.26/1*  50.12/1* 
    OOB TJ Turnov                         3.02/1*   1.57/1*   3.32/1*   3.43/1*   2.59/3    2.41/1*   7.05/5    5.47/1*   1.37/1*   5.16/5    5.25/3    4.39/5    1.43/2    0.46/4  
  2 Neradová Alena                 55.15  3.10/3    5.49/3    9.34/2   13.57/2   16.42/2   20.36/2   27.00/2   34.29/2   37.32/2   42.47/2   48.09/2   52.32/2   54.26/2   55.15/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.10/3    2.39/3    3.45/2    4.23/3    2.45/2    3.54/4    6.24/3    7.29/4    3.03/4    5.15/4    5.22/1*   4.23/2    1.54/6    0.49/5  
  3 Bradnová Věra                  65.03  3.10/3    5.20/2   16.09/4   20.12/3   22.39/3   33.51/4   39.30/3   46.36/3   49.15/3   53.01/3   58.23/3   62.34/3   64.18/3   65.03/3  
    OK Chrastava                          3.10/3    2.10/2   10.49/7    4.03/2    2.27/1*  11.12/7    5.39/1*   7.06/3    2.39/3    3.46/1*   5.22/1*   4.11/1*   1.44/4    0.45/3  
  4 Bartoňová Marie                71.00  3.12/5   17.32/7   22.36/7   27.02/7   30.07/5   35.31/5   42.03/4   48.40/4   52.26/4   57.00/4   64.14/4   68.45/4   70.19/4   71.00/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.12/5   14.20/7    5.04/4    4.26/4    3.05/4    5.24/5    6.32/4    6.37/2    3.46/6    4.34/3    7.14/5    4.31/3    1.34/1*   0.41/1* 
  5 Matoušková Marie               83.32  4.29/6   11.43/5   16.30/5   22.03/5   27.50/4   31.25/3   43.30/5   54.05/5   58.01/5   64.06/5   75.35/5   80.40/5   82.33/5   83.32/5  
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            4.29/6    7.14/5    4.47/3    5.33/6    5.47/5    3.35/3   12.05/6   10.35/6    3.56/7    6.05/7   11.29/7    5.05/6    1.53/5    0.59/6  
  6 Vilimovská Miroslava           86.04  4.36/7    7.28/4   15.52/3   21.50/4   31.06/6   36.30/6   49.05/7   59.13/6   62.46/6   68.37/6   75.57/6   82.05/6   84.52/6   86.04/6  
    OK Doksy                              4.36/7    2.52/4    8.24/6    5.58/7    9.16/6    5.24/5   12.35/7   10.08/5    3.33/5    5.51/6    7.20/6    6.08/7    2.47/7    1.12/7  
  7 Klímová Jitka                  86.55  3.08/2   14.31/6   21.01/6   25.38/6   34.54/7   37.56/7   43.50/6   67.56/7   69.51/7   74.17/7   79.58/7   84.29/7   86.12/7   86.55/7  
    KOB Kamenický Šenov                   3.08/2   11.23/6    6.30/5    4.37/5    9.16/6    3.02/2    5.54/2   24.06/7    1.55/2    4.26/2    5.41/4    4.31/3    1.43/2    0.43/2  
    Šaffková Zuzana            DISK       3.38/     4.55/     8.12/    11.18/    13.13/    15.00/    19.21/    24.10/    26.46/    30.34/         /    37.54/    39.14/    39.53/   
    OK Chrastava                          3.38/     1.17/     3.17/     3.06/     1.55/     1.47/     4.21/     4.49/     2.36/     3.48/         /         /     1.20/     0.39/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         2.7km  170m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-34      3-38      4-37      5-46      6-59      7-81      8-83      9-48     10-74     11-84     12-67     13-54     14-100   
  1 Horáčková Stanislava           65.00  5.39/1*   7.58/1*  15.16/1*  18.50/1*  22.11/1*  28.04/1*  33.57/1*  37.01/1*  40.18/1*  45.18/1*  51.32/1*  58.38/1*  61.32/1*  64.11/1*  65.00/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 5.39/1*   2.19/1*   7.18/2    3.34/1*   3.21/1*   5.53/1*   5.53/2    3.04/1*   3.17/1*   5.00/1*   6.14/4    7.06/1*   2.54/1*   2.39/2    0.49/2  
  2 Ender, Irina                   77.00  7.27/2   14.01/3   19.34/2   23.22/2   27.17/2   39.45/2   44.30/2   47.55/2   52.17/2   58.08/2   61.47/2   70.08/2   73.44/2   76.13/2   77.00/2  
    Turbine Zittau                        7.27/2    6.34/5    5.33/1*   3.48/2    3.55/2   12.28/5    4.45/1*   3.25/2    4.22/2    5.51/2    3.39/1*   8.21/2    3.36/2    2.29/1*   0.47/1* 
  3 Bednaříková Olga Marie        118.08 11.16/4   15.57/5   26.59/3   33.09/3   41.51/3   48.52/3   56.46/3   65.44/3   74.47/3   85.12/3   94.13/3  106.50/4  113.05/3  116.57/3  118.08/3  
    VSK Slavia TU Liberec                11.16/4    4.41/4   11.02/3    6.10/3    8.42/5    7.01/2    7.54/4    8.58/5    9.03/3   10.25/3    9.01/5   12.37/4    6.15/4    3.52/3    1.11/3  
  4 Nedvídková Jitka              121.01 11.28/5   15.31/4   30.32/5   36.55/4   43.44/4   54.44/4   62.33/4   68.07/4   77.56/4   88.21/4   94.29/4  106.42/3  114.11/4  119.21/4  121.01/4  
    OB Rozmarýn Litoměřice               11.28/5    4.03/3   15.01/5    6.23/4    6.49/4   11.00/3    7.49/3    5.34/3    9.49/5   10.25/3    6.08/3   12.13/3    7.29/5    5.10/5    1.40/5  
  5 Ondrůjová Anna                125.14 10.23/3   13.51/2   28.37/4   39.12/5   45.24/5   56.29/5   64.38/5   71.15/5   80.44/5   93.49/5   99.35/5  113.29/5  119.34/5  123.48/5  125.14/5  
    KOB Chemopetrol Litvínov             10.23/3    3.28/2   14.46/4   10.35/5    6.12/3   11.05/4    8.09/5    6.37/4    9.29/4   13.05/5    5.46/2   13.54/5    6.05/3    4.14/4    1.26/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.7km  170m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-34      3-38      4-37      5-46      6-59      7-81      8-83      9-48     10-74     11-84     12-67     13-54     14-100   
  1 Křtěnská Leontina              74.08  7.01/1*   9.26/1*  16.20/1*  20.26/1*  25.05/1*  29.53/1*  36.03/1*  40.37/1*  45.00/1*  50.48/1*  55.20/1*  64.28/1*  69.38/1*  72.54/1*  74.08/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    7.01/1*   2.25/2    6.54/2    4.06/2    4.39/2    4.48/1*   6.10/1*   4.34/3    4.23/3    5.48/2    4.32/1*   9.08/2    5.10/5    3.16/3    1.14/4  
  2 Kašková Eva                    90.39  7.18/2   14.02/4   24.09/3   27.41/3   31.38/3   36.39/3   46.26/3   50.01/2   54.09/2   61.00/2   69.52/2   82.59/2   86.44/2   89.38/2   90.39/2  
    OK Chrastava                          7.18/2    6.44/5   10.07/3    3.32/1*   3.57/1*   5.01/2    9.47/4    3.35/1*   4.08/2    6.51/3    8.52/5   13.07/5    3.45/1*   2.54/2    1.01/2  
  3 Nejezchlebová Věra            100.56  8.35/3   11.48/2   17.44/2   23.01/2   28.06/2   34.00/2   45.06/2   60.06/3   66.59/3   76.49/3   81.59/3   91.10/3   95.49/3   99.43/3  100.56/3  
    KOB Kamenický Šenov                   8.35/3    3.13/3    5.56/1*   5.17/3    5.05/3    5.54/4   11.06/5   15.00/5    6.53/5    9.50/5    5.10/4    9.11/3    4.39/4    3.54/5    1.13/3  
  4 Folprechtová Marie            107.19  9.37/4   13.16/3   29.57/4   42.07/4   49.56/4   57.05/4   63.21/4   68.54/4   74.38/4   83.39/4   88.17/4   97.43/4  102.08/4  106.01/4  107.19/4  
    OOB TJ Turnov                         9.37/4    3.39/4   16.41/5   12.10/5    7.49/5    7.09/5    6.16/2    5.33/4    5.44/4    9.01/4    4.38/2    9.26/4    4.25/2    3.53/4    1.18/5  
  5 Krausová Marie                109.28 36.53/5   38.54/5   49.48/5   55.39/5   63.06/5   68.22/5   75.28/5   79.17/5   82.54/5   88.39/5   93.35/5  101.28/5  105.56/5  108.34/5  109.28/5  
    TJ Loko Liberec                      36.53/5    2.01/1*  10.54/4    5.51/4    7.27/4    5.16/3    7.06/3    3.49/2    3.37/1*   5.45/1*   4.56/3    7.53/1*   4.28/3    2.38/1*   0.54/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.8km   75m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-62      3-71      4-72      5-63      6-65      7-64      8-100   
  1 Socha Ondřej                   15.00  1.39/2    3.17/2    5.10/1*   6.20/1*   8.06/1*   9.36/1*  13.09/1*  14.27/1*  15.00/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.39/2    1.38/3    1.53/1*   1.10/2    1.46/1*   1.30/3    3.33/2    1.18/4    0.33/1* 
  2 Tkáč Matěj                     16.27  1.45/3    3.24/3    5.38/2    7.01/2    8.52/2   10.38/2   14.24/2   15.54/2   16.27/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.45/3    1.39/4    2.14/2    1.23/6    1.51/2    1.46/5    3.46/4    1.30/6    0.33/1* 
  3 Dejnožka Vojtěch               16.55  1.36/1*   3.12/1*   7.00/5    7.58/3    9.57/3   11.25/3   15.03/3   16.18/3   16.55/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.36/1*   1.36/1*   3.48/5    0.58/1*   1.59/3    1.28/1*   3.38/3    1.15/3    0.37/3  
  4 Průša Dominik                  17.18  2.17/7    3.53/5    6.48/3    7.59/4    9.59/4   11.27/4   15.17/5   16.40/4   17.18/4  
    USK Praha                             2.17/7    1.36/1*   2.55/3    1.11/4    2.00/5    1.28/1*   3.50/5    1.23/5    0.38/5  
  5 Novotný Jaromír                18.42  1.52/4    3.56/6    6.52/4    8.02/5   10.01/5   11.42/5   15.13/4   18.03/5   18.42/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.52/4    2.04/6    2.56/4    1.10/2    1.59/3    1.41/4    3.31/1*   2.50/8    0.39/6  
  6 Staňa Ondřej                   21.07  2.02/6    3.44/4    8.51/7   10.18/6   12.48/6   14.35/6   19.20/6   20.30/6   21.07/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.02/6    1.42/5    5.07/8    1.27/7    2.30/7    1.47/6    4.45/7    1.10/1*   0.37/3  
  7 Zvěřina Jakub                  26.51  1.54/5    4.30/7    8.37/6   10.34/7   13.04/7   15.57/7   22.51/8   25.57/8   26.51/7  
    Neregistrovaní z ČR                   1.54/5    2.36/7    4.07/6    1.57/8    2.30/7    2.53/8    6.54/9    3.06/9    0.54/8  
  8 Husák Martin                   31.04  3.41/9    7.37/9   12.28/8   13.48/8   15.56/8   18.24/8   22.44/7   23.56/7   31.04/8  
    OK Chrastava                          3.41/9    3.56/9    4.51/7    1.20/5    2.08/6    2.28/7    4.20/6    1.12/2    7.08/9  
  9 Baldrián Tomáš                 31.10  3.31/8    7.09/8   12.54/9   16.19/9   19.12/9   22.21/9   28.16/9   30.22/9   31.10/9  
    USK Praha                             3.31/8    3.38/8    5.45/9    3.25/9    2.53/9    3.09/9    5.55/8    2.06/7    0.48/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        2.5km   90m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-62      3-71      4-63      5-65      6-64      7-100   
  1 Bolehovský Daniel              17.32  2.41/3    4.36/2    7.18/2    9.55/2   11.58/1*  15.25/1*  16.55/1*  17.32/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.41/3    1.55/2    2.42/4    2.37/1*   2.03/1*   3.27/1*   1.30/3    0.37/2  
  2 Fejtek Ondřej                  19.53  2.33/2    4.19/1*   6.34/1*   9.33/1*  12.01/2   17.43/2   19.10/2   19.53/2  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.33/2    1.46/1*   2.15/1*   2.59/2    2.28/2    5.42/5    1.27/2    0.43/3  
  3 Šašek Jan                      22.08  4.01/9    6.58/9    9.38/6   13.12/6   16.19/6   20.14/5   21.34/4   22.08/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.01/9    2.57/6    2.40/3    3.34/3    3.07/4    3.55/2    1.20/1*   0.34/1* 
  3 Mašek Matěj                    22.08  2.05/1*   4.51/3    8.38/4   12.27/4   15.05/3   19.28/3   21.22/3   22.08/3  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.05/1*   2.46/5    3.47/7    3.49/6    2.38/3    4.23/3    1.54/6    0.46/6  
  5 Dejnožka Martin                22.52  3.02/6    5.35/4    7.50/3   11.37/3   15.12/4   20.11/4   22.09/5   22.52/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.02/6    2.33/3    2.15/1*   3.47/5    3.35/6    4.59/4    1.58/7    0.43/3  
  6 Clark Arthur                   24.49  3.17/8    5.53/5    9.10/5   12.47/5   16.03/5   22.18/6   23.59/6   24.49/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.17/8    2.36/4    3.17/5    3.37/4    3.16/5    6.15/6    1.41/4    0.50/8  
  7 Pavlík Matěj                   28.22  2.54/4    5.55/6   10.45/8   15.34/8   19.24/7   25.50/7   27.35/7   28.22/7  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.54/4    3.01/7    4.50/8    4.49/8    3.50/7    6.26/7    1.45/5    0.47/7  
  8 Rokos Marek                    32.11  3.04/7    6.11/8    9.53/7   15.15/7   20.57/8   29.01/9   31.28/8   32.11/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.04/7    3.07/9    3.42/6    5.22/9    5.42/9    8.04/9    2.27/8    0.43/3  
  9 Josef Herrmann                 32.55  2.57/5    6.03/7   11.43/9   16.03/9   21.21/9   28.49/8   31.51/9   32.55/9  
    OL-Team Wehrsdorf                     2.57/5    3.06/8    5.40/9    4.20/7    5.18/8    7.28/8    3.02/9    1.04/9  
    Janoušek Slávek            DISK       1.48/     5.07/     7.25/    10.10/    11.41/         /    16.13/    16.53/   
    OK Jiskra Nový Bor                    1.48/     3.19/     2.18/     2.45/     1.31/         /         /     0.40/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.4km  140m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-36      3-31      4-62      5-46      6-88      7-82      8-72      9-79     10-63     11-65     12-54     13-100   
  1 Javůrek Emil                   30.01  1.34/5    2.29/1*   4.02/2    5.14/2   10.17/1*  11.56/1*  15.54/1*  18.11/1*  21.21/1*  22.39/1*  24.07/1*  27.23/1*  29.26/1*  30.01/1* 
    USK Praha                             1.34/5    0.55/2    1.33/2    1.12/2    5.03/4    1.39/1*   3.58/3    2.17/1*   3.10/5    1.18/1*   1.28/1*   3.16/2    2.03/2    0.35/4  
  2 Bílý Jakub                     32.35  1.14/2    2.30/2    3.58/1*   5.08/1*  10.19/2   16.17/2   18.40/2   21.11/2   22.54/2   24.34/2   26.18/2   30.11/2   31.58/2   32.35/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.14/2    1.16/3    1.28/1*   1.10/1*   5.11/5    5.58/9    2.23/1*   2.31/3    1.43/1*   1.40/2    1.44/3    3.53/3    1.47/1*   0.37/6  
  3 Tomanek Josef                  39.23  1.31/4    3.00/3    7.13/5   10.18/4   14.13/4   16.43/4   21.19/4   24.16/4   26.17/3   28.42/3   30.42/3   35.45/3   38.34/3   39.23/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.31/4    1.29/4    4.13/5    3.05/9    3.55/2    2.30/4    4.36/4    2.57/4    2.01/2    2.25/5    2.00/5    5.03/6    2.49/9    0.49/9  
  4 Rokos Michal                   40.28  1.44/6    3.40/6    6.33/3    8.01/3   12.08/3   16.37/3   21.13/3   24.14/3   28.05/4   31.11/4   33.26/4   37.44/4   39.52/4   40.28/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.44/6    1.56/7    2.53/4    1.28/5    4.07/3    4.29/7    4.36/4    3.01/5    3.51/7    3.06/8    2.15/7    4.18/4    2.08/4    0.36/5  
  5 Vávra Pavel                    51.25  3.00/9    8.16/10  13.31/8   17.02/9   22.28/7   25.00/6   32.22/5   35.44/5   38.52/5   41.21/5   43.20/5   48.15/5   50.45/5   51.25/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.00/9    5.16/11   5.15/8    3.31/10   5.26/6    2.32/5    7.22/7    3.22/7    3.08/4    2.29/6    1.59/4    4.55/5    2.30/7    0.40/7  
  6 Bolehovský Michal              53.54  1.07/1*   3.06/4   12.48/7   14.10/7   27.01/10  28.58/8   39.33/9   41.54/9   44.40/8   46.35/7   48.15/7   51.15/6   53.25/6   53.54/6  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.07/1*   1.59/8    9.42/9    1.22/3   12.51/10   1.57/2   10.35/11   2.21/2    2.46/3    1.55/3    1.40/2    3.00/1*   2.10/5    0.29/1* 
  7 Matyáš Vojtěch                 54.56  5.06/10   5.55/8   16.02/11  17.30/10  20.12/6   23.31/5   32.29/6   35.50/6   40.19/6   42.35/6   44.42/6   51.42/7   54.22/7   54.56/7  
    OK Chrastava                          5.06/10   0.49/1*  10.07/10   1.28/5    2.42/1*   3.19/6    8.58/9    3.21/6    4.29/8    2.16/4    2.07/6    7.00/8    2.40/8    0.34/3  
  8 Pavlík Ondřej                  66.44  2.00/7    6.01/9   10.41/6   13.36/6   20.09/5   31.09/9   34.43/7   39.12/7   44.13/7   49.42/8   55.04/8   61.45/8   65.54/8   66.44/8  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.00/7    4.01/9    4.40/7    2.55/8    6.33/8   11.00/10   3.34/2    4.29/10   5.01/10   5.29/10   5.22/11   6.41/7    4.09/10   0.50/10 
  9 Horna Lukáš                    72.55  6.42/11  11.09/11  15.40/10  17.45/11  23.31/9   25.55/7   36.27/8   39.52/8   47.07/9   57.42/9   60.09/9   67.55/9   72.09/9   72.55/9  
    OK Chrastava                          6.42/11   4.27/10   4.31/6    2.05/7    5.46/7    2.24/3   10.32/10   3.25/8    7.15/11  10.35/11   2.27/8    7.46/9    4.14/11   0.46/8  
 10 Phillipp  Schmidt              73.06  1.23/3    3.07/5   14.45/9   16.12/8   22.55/8   42.16/11  49.17/11  52.55/10  56.13/10  59.03/10  61.39/10  70.31/10  72.35/10  73.06/10 
    OL-Team Wehrsdorf                     1.23/3    1.44/5   11.38/11   1.27/4    6.43/9   19.21/11   7.01/6    3.38/9    3.18/6    2.50/7    2.36/9    8.52/10   2.04/3    0.31/2  
 11 Niklas Schöne                  83.49  2.23/8    4.09/7    6.35/4   13.11/5   36.37/11  41.13/10  49.15/10  59.31/11  64.04/11  68.18/11  71.29/11  80.22/11  82.48/11  83.49/11 
    OL-Team Wehrsdorf                     2.23/8    1.46/6    2.26/3    6.36/11  23.26/11   4.36/8    8.02/8   10.16/11   4.33/9    4.14/9    3.11/10   8.53/11   2.26/6    1.01/11 
    Riby Thomas                DISK       2.06/     3.30/         /         /    30.45/         /    42.16/    45.24/    50.36/    52.55/    55.58/    61.55/    69.08/    69.45/   
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.06/     1.24/         /         /         /         /         /     3.08/     5.12/     2.19/     3.03/     5.57/     7.13/     0.37/   
    Clark Oskar William        DISK           /     4.02/     6.45/     8.46/    14.26/    17.08/    27.30/    30.01/    32.34/    35.00/    37.50/    45.50/    48.27/    49.06/   
    TJ Lokomotiva Teplice                     /         /     2.43/     2.01/     5.40/     2.42/    10.22/     2.31/     2.33/     2.26/     2.50/     8.00/     2.37/     0.39/   
    Průša Kryštof              DISK       1.23/     2.43/     4.20/     5.31/    12.20/    26.18/         /    34.05/    36.50/         /         /         /    49.00/    49.29/   
    USK Praha                             1.23/     1.20/     1.37/     1.11/     6.49/    13.58/         /         /     2.45/         /         /         /         /     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.7km  190m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-87      3-39      4-33      5-88      6-81      7-48      8-51      9-75     10-49     11-79     12-53     13-52     14-100   
  1 Ullrich Jakub                  32.19  0.58/2    3.14/4    6.30/2    8.36/2   10.25/2   12.08/1*  16.25/1*  20.01/1*  21.22/1*  22.54/1*  26.22/1*  29.29/1*  30.43/1*  31.50/1*  32.19/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.58/2    2.16/5    3.16/1*   2.06/4    1.49/1*   1.43/1*   4.17/3    3.36/2    1.21/1*   1.32/2    3.28/6    3.07/2    1.14/4    1.07/1*   0.29/4  
  2 Mareš Vít                      35.53  0.54/1*   2.48/2    6.19/1*   8.02/1*  10.11/1*  16.29/2   19.43/2   23.20/2   24.51/2   27.22/2   30.03/2   33.05/2   34.06/2   35.22/2   35.53/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.54/1*   1.54/2    3.31/2    1.43/1*   2.09/3    6.18/11   3.14/1*   3.37/3    1.31/2    2.31/4    2.41/1*   3.02/1*   1.01/1*   1.16/3    0.31/9  
  3 Němeček Josef                  41.00  1.03/4    2.58/3   11.15/7   13.29/7   16.08/6   19.18/5   23.03/4   27.22/4   29.07/4   30.28/3   33.24/3   36.48/3   38.57/3   40.30/3   41.00/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.03/4    1.55/3    8.17/10   2.14/5    2.39/5    3.10/4    3.45/2    4.19/7    1.45/3    1.21/1*   2.56/2    3.24/4    2.09/7    1.33/9    0.30/6  
  4 Kubec Jan                      48.47  1.27/10   4.02/9    9.07/3   11.36/3   15.26/3   17.23/3   21.42/3   26.50/3   28.42/3   37.14/5   40.30/4   44.42/4   47.08/4   48.17/4   48.47/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.27/10   2.35/9    5.05/4    2.29/6    3.50/12   1.57/2    4.19/4    5.08/9    1.52/5    8.32/13   3.16/4    4.12/7    2.26/8    1.09/2    0.30/6  
  5 Šmaus Antonín                  51.59  1.16/8    3.40/7   12.57/9   15.42/9   18.00/8   23.12/8   29.18/7   34.46/8   36.37/6   40.33/6   43.51/6   48.52/6   49.58/5   51.26/5   51.59/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.16/8    2.24/7    9.17/12   2.45/7    2.18/4    5.12/10   6.06/7    5.28/12   1.51/4    3.56/7    3.18/5    5.01/9    1.06/2    1.28/7    0.33/10 
  6 Kameník David                  52.52  1.09/6    5.16/10  10.10/6   12.06/4   15.39/4   20.43/6   26.38/5   30.33/5   34.14/5   36.58/4   41.55/5   45.51/5   50.14/6   52.26/6   52.52/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.09/6    4.07/12   4.54/3    1.56/2    3.33/9    5.04/9    5.55/5    3.55/4    3.41/10   2.44/5    4.57/8    3.56/5    4.23/14   2.12/13   0.26/1* 
  7 Novotný Marek                  55.05  1.06/5    3.23/5    9.27/4   12.12/5   17.38/7   22.13/7   28.24/6   32.22/6   38.29/8   40.40/7   46.19/7   50.56/7   52.58/7   54.35/7   55.05/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.06/5    2.17/6    6.04/5    2.45/7    5.26/13   4.35/7    6.11/8    3.58/5    6.07/14   2.11/3    5.39/10   4.37/8    2.02/6    1.37/10   0.30/6  
  8 Tobias Gehser                  57.02  1.25/9    3.35/6   10.09/5   13.05/6   15.47/5   19.15/4   32.42/9   37.29/9   39.44/9   43.02/8   46.57/8   52.34/8   55.08/8   56.35/8   57.02/8  
    OL-Team Wehrsdorf                     1.25/9    2.10/4    6.34/7    2.56/10   2.42/6    3.28/5   13.27/11   4.47/8    2.15/6    3.18/6    3.55/7    5.37/13   2.34/9    1.27/6    0.27/2  
  9 Matějka Šimon                  64.39  0.59/3    2.33/1*  21.09/14  23.13/11  25.08/11  27.29/10  40.44/10  43.47/10  48.05/10  55.26/10  58.29/10  61.38/10  62.49/9   64.10/9   64.39/9  
    TJ Lokomotiva Teplice                 0.59/3    1.34/1*  18.36/14   2.04/3    1.55/2    2.21/3   13.15/10   3.03/1*   4.18/11   7.21/11   3.03/3    3.09/3    1.11/3    1.21/5    0.29/4  
 10 Synek Antonín                  64.49  1.12/7    3.45/8   12.13/8   15.03/8   18.48/9   23.50/9   29.48/8   33.51/7   37.13/7   51.18/9   56.48/9   60.59/9   62.57/10  64.16/10  64.49/10 
    OK Doksy                              1.12/7    2.33/8    8.28/11   2.50/9    3.45/11   5.02/8    5.58/6    4.03/6    3.22/9   14.05/14   5.30/9    4.11/6    1.58/5    1.19/4    0.33/10 
 11 Šilar Adam                     86.43  2.05/13   5.38/11  13.30/10  18.10/10  21.49/10  29.21/11  53.25/12  58.43/12  61.41/12  69.07/12  76.13/12  81.14/11  84.11/11  86.01/11  86.43/11 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.05/13   3.33/11   7.52/8    4.40/11   3.39/10   7.32/12  24.04/14   5.18/11   2.58/7    7.26/12   7.06/13   5.01/9    2.57/11   1.50/12   0.42/14 
 12 Hradecký Ondřej                87.02  2.13/14   5.40/12  16.47/12  24.13/12  27.34/12  38.16/13  50.00/11  56.09/11  61.19/11  66.59/11  74.51/11  81.44/12  84.54/12  86.22/12  87.02/12 
    OK Chrastava                          2.13/14   3.27/10  11.07/13   7.26/13   3.21/7   10.42/14  11.44/9    6.09/13   5.10/13   5.40/9    7.52/14   6.53/14   3.10/13   1.28/7    0.40/13 
 13 Schindler Pavel                89.20  1.53/12   7.34/13  13.59/11  31.14/14  38.46/14  42.33/14  57.17/13  64.11/13  68.34/14  72.37/13  78.28/13  83.32/13  86.39/13  88.52/13  89.20/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.53/12   5.41/13   6.25/6   17.15/14   7.32/14   3.47/6   14.44/12   6.54/14   4.23/12   4.03/8    5.51/11   5.04/11   3.07/12   2.13/14   0.28/3  
 14 Zappe Nicholas-Benjamin        92.33  1.43/11  11.42/14  19.39/13  24.22/13  27.54/13  35.29/12  59.32/14  64.41/14  67.57/13  75.15/14  82.17/14  87.25/14  90.13/14  91.57/14  92.33/14 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.43/11   9.59/14   7.57/9    4.43/12   3.32/8    7.35/13  24.03/13   5.09/10   3.16/8    7.18/10   7.02/12   5.08/12   2.48/10   1.44/11   0.36/12 
    Stange                    MSDISK      1.25/     9.44/    15.30/    20.19/         /         /    38.07/    46.24/    53.04/    55.34/         /         /    74.31/    76.10/    76.47/   
    Neregistrovaní z ČR                   1.25/     8.19/     5.46/     4.49/         /         /         /     8.17/     6.40/     2.30/         /         /         /     1.39/     0.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.2km  185m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-34      3-38      4-46      5-59      6-42      7-43      8-57      9-49     10-74     11-67     12-55     13-100   
  1 Birnbaum Adam                  40.28  1.10/1*   5.16/3    8.34/2   12.22/2   15.03/2   16.12/2   20.33/2   24.53/2   27.34/2   30.48/2   34.40/1*  39.04/1*  39.59/1*  40.28/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.10/1*   4.06/3    3.18/1*   3.48/4    2.41/1*   1.09/1*   4.21/1*   4.20/1*   2.41/1*   3.14/1*   3.52/1*   4.24/1*   0.55/1*   0.29/1* 
  2 Janeček Mirek                  42.22  1.24/3    4.03/1*   7.23/1*  10.05/1*  12.47/1*  14.04/1*  19.29/1*  23.58/1*  27.12/1*  30.43/1*  34.54/2   40.49/2   41.53/2   42.22/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.24/3    2.39/1*   3.20/2    2.42/1*   2.42/2    1.17/3    5.25/2    4.29/2    3.14/2    3.31/4    4.11/2    5.55/3    1.04/2    0.29/1* 
  3 Kašpar Ludvík                  52.57  1.20/2    4.53/2    9.02/3   12.31/3   15.14/3   16.25/3   22.43/3   28.05/3   35.42/3   39.02/3   46.25/3   51.17/3   52.22/3   52.57/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.20/2    3.33/2    4.09/3    3.29/3    2.43/3    1.11/2    6.18/3    5.22/3    7.37/3    3.20/3    7.23/4    4.52/2    1.05/3    0.35/3  
  4 Koucký Martin                  78.24  1.30/4   11.18/4   18.22/4   21.39/4   26.28/4   31.06/4   37.47/4   43.45/4   60.24/4   63.42/4   68.26/4   76.32/4   77.46/4   78.24/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.30/4    9.48/4    7.04/4    3.17/2    4.49/4    4.38/4    6.41/4    5.58/4   16.39/4    3.18/2    4.44/3    8.06/4    1.14/4    0.38/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         3.5km  190m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-37      3-38      4-39      5-33      6-41      7-42      8-48      9-57     10-75     11-49     12-74     13-67     14-69     15-55     16-100   
                                     
  1 Vaniš Ondřej                   39.36  1.44/1*   3.52/1*   5.14/1*   7.13/1*   9.01/1*   9.57/1*  15.46/2   18.48/1*  23.31/1*  24.54/1*  26.39/1*  28.43/1*  31.40/1*  34.35/1*  38.02/1*  39.14/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.44/1*   2.08/1*   1.22/1*   1.59/2    1.48/1*   0.56/1*   5.49/3    3.02/1*   4.43/1*   1.23/1*   1.45/2    2.04/1*   2.57/1*   2.55/1*   3.27/1*   1.12/3  
                                         39.36/1* 
                                          0.22/1* 
  2 Posselt Martin                 44.42  2.04/3    4.20/2    5.54/2    8.44/2   10.53/2   11.51/2   14.44/1*  19.07/2   24.01/2   26.54/2   29.57/2   33.05/2   36.32/2   39.40/2   43.20/2   44.13/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.04/3    2.16/2    1.34/2    2.50/4    2.09/2    0.58/2    2.53/1*   4.23/2    4.54/2    2.53/4    3.03/3    3.08/3    3.27/3    3.08/2    3.40/2    0.53/1* 
                                         44.42/2  
                                          0.29/3  
  3 Hájek Vojtěch                  49.04  2.03/2    4.50/3    7.44/3    9.18/3   11.27/3   12.30/3   15.53/3   22.42/3   28.19/3   30.17/3   31.41/3   34.32/3   37.55/3   41.56/3   47.23/3   48.41/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.03/2    2.47/4    2.54/3    1.34/1*   2.09/2    1.03/3    3.23/2    6.49/4    5.37/3    1.58/2    1.24/1*   2.51/2    3.23/2    4.01/4    5.27/3    1.18/4  
                                         49.04/3  
                                          0.23/2  
  4 Hradecký Jaroslav              91.55  6.36/4    9.19/4   12.48/4   15.11/4   17.23/4   18.54/4   27.10/4   32.02/4   38.53/4   41.23/4   48.51/4   53.31/4   63.01/4   66.13/4   90.09/4   91.19/4  
    OK Doksy                              6.36/4    2.43/3    3.29/4    2.23/3    2.12/4    1.31/4    8.16/4    4.52/3    6.51/4    2.30/3    7.28/4    4.40/4    9.30/4    3.12/3   23.56/4    1.10/2  
                                         91.55/4  
                                          0.36/4  
    Piksa Filip                DISK       5.16/    17.07/    23.30/    29.20/    34.29/    36.45/    46.10/    54.08/    63.01/    71.19/    75.27/    84.20/         /   103.47/         /   137.24/   
    Neregistrovaní z ČR                   5.16/    11.51/     6.23/     5.50/     5.09/     2.16/     9.25/     7.58/     8.53/     8.18/     4.08/     8.53/         /         /         /         /   
                                        138.21/   
                                          0.57/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        4.1km  250m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-34      3-39      4-37      5-33      6-59      7-43      8-45      9-50     10-44     11-57     12-84     13-49     14-85     15-67     16-55    
                                      17-100   
  1 Poloprutský Tomáš              43.52  3.09/1*   4.42/1*   6.36/1*   8.16/1*   9.43/1*  12.15/1*  15.30/1*  18.52/1*  21.41/1*  24.14/1*  28.09/1*  30.32/1*  31.21/1*  34.36/1*  36.52/1*  42.03/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.09/1*   1.33/1*   1.54/4    1.40/1*   1.27/4    2.32/1*   3.15/1*   3.22/1*   2.49/2    2.33/16   3.55/10   2.23/3    0.49/1*   3.15/3    2.16/12   5.11/7  
                                         43.18/1*  43.52/1* 
                                          1.15/11   0.34/11 
  2 Bolehovský Pavel               44.11  3.19/3    5.10/2    6.50/2    8.52/2    9.57/2   13.17/2   18.46/4   22.17/3   24.55/2   26.05/2   29.30/2   31.44/2   33.36/2   36.57/2   39.02/2   42.43/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.19/3    1.51/2    1.40/1*   2.02/6    1.05/1*   3.20/10   5.29/13   3.31/3    2.38/1*   1.10/3    3.25/3    2.14/2    1.52/17   3.21/4    2.05/9    3.41/1* 
                                         43.41/2   44.11/2  
                                          0.58/3    0.30/7  
  3 Picek Štěpán                   49.31  3.17/2    6.51/11   9.41/9   12.41/11  14.25/11  17.00/10  20.44/8   24.51/8   28.42/9   30.04/9   33.59/7   36.09/5   37.00/5   40.48/5   42.23/4   48.17/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.17/2    3.34/16   2.50/10   3.00/16   1.44/10   2.35/2    3.44/3    4.07/9    3.51/9    1.22/8    3.55/10   2.10/1*   0.51/2    3.48/7    1.35/4    5.54/12 
                                         49.07/3   49.31/3  
                                          0.50/2    0.24/1* 
  4 Petr Josef                     50.32  3.39/6    5.33/4    8.23/6   11.03/8   12.39/7   15.46/7   20.25/7   24.05/6   27.22/5   28.42/4   32.08/4   35.26/4   36.26/4   40.10/3   42.11/3   48.47/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.39/6    1.54/3    2.50/10   2.40/14   1.36/7    3.07/7    4.39/6    3.40/5    3.17/5    1.20/6    3.26/4    3.18/8    1.00/4    3.44/6    2.01/8    6.36/14 
                                         50.02/5   50.32/4  
                                          1.15/11   0.30/7  
  5 Hickethier Manfred             50.35  3.37/5    5.36/5    7.28/4    9.21/4   10.44/3   13.51/3   17.36/2   21.27/2   25.24/3   26.33/3   32.03/3   34.38/3   35.42/3   40.41/4   43.05/5   48.02/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.37/5    1.59/5    1.52/3    1.53/3    1.23/3    3.07/7    3.45/4    3.51/8    3.57/11   1.09/2    5.30/17   2.35/5    1.04/8    4.59/14   2.24/16   4.57/5  
                                         49.57/4   50.35/5  
                                          1.55/19   0.38/17 
  6 Synek Antonín                  50.39  4.05/10   6.30/9   10.04/12  12.05/9   13.32/9   16.52/9   21.38/10  25.24/9   28.33/8   29.53/8   33.26/6   36.59/6   38.00/6   41.36/6   43.41/6   49.11/6  
    OK Doksy                              4.05/10   2.25/9    3.34/15   2.01/5    1.27/4    3.20/10   4.46/10   3.46/6    3.09/4    1.20/6    3.33/5    3.33/10   1.01/6    3.36/5    2.05/9    5.30/10 
                                         50.09/6   50.39/6  
                                          0.58/3    0.30/7  
  7 Matějka Lukáš                  52.15  7.28/15  12.12/17  14.27/15  16.10/15  17.31/15  20.19/14  24.01/12  27.39/11  31.43/12  33.58/12  37.45/12  40.28/9   41.30/9   44.36/8   45.58/8   50.18/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 7.28/15   4.44/18   2.15/8    1.43/2    1.21/2    2.48/4    3.42/2    3.38/4    4.04/12   2.15/14   3.47/8    2.43/6    1.02/7    3.06/2    1.22/1*   4.20/2  
                                         51.42/7   52.15/7  
                                          1.24/16   0.33/10 
  8 Gorčica Pavel                  52.40  3.54/8    5.55/6    7.59/5   10.10/5   12.01/5   15.29/6   19.55/5   24.49/7   28.20/7   29.49/6   34.03/8   37.01/7   38.14/7   42.51/7   45.09/7   51.02/8  
    OK Chrastava                          3.54/8    2.01/6    2.04/5    2.11/8    1.51/13   3.28/14   4.26/5    4.54/15   3.31/6    1.29/10   4.14/12   2.58/7    1.13/10   4.37/11   2.18/13   5.53/11 
                                         52.05/8   52.40/8  
                                          1.03/7    0.35/13 
  9 Lepšík Petr                    54.49  3.28/4    5.32/3    7.19/3    9.13/3   11.09/4   13.54/4   18.37/3   23.04/4   26.56/4   29.29/5   34.08/9   37.35/8   38.56/8   44.46/9   46.45/9   53.13/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.28/4    2.04/7    1.47/2    1.54/4    1.56/14   2.45/3    4.43/9    4.27/11   3.52/10   2.33/16   4.39/14   3.27/9    1.21/11   5.50/16   1.59/7    6.28/13 
                                         54.14/9   54.49/9  
                                          1.01/5    0.35/13 
 10 Večeřa Martin                  55.21  3.52/7    6.25/8    8.49/8   11.01/7   12.59/8   16.32/8   21.14/9   26.02/10  29.49/10  33.07/11  36.50/11  40.35/10  41.58/10  46.45/10  48.54/10  53.36/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.52/7    2.33/10   2.24/9    2.12/9    1.58/15   3.33/16   4.42/8    4.48/13   3.47/8    3.18/19   3.43/7    3.45/12   1.23/13   4.47/12   2.09/11   4.42/3  
                                         54.41/10  55.21/10 
                                          1.05/9    0.40/19 
 11 Petr Pavel                     55.34  4.40/12   6.36/10   8.43/7   10.55/6   12.33/6   15.23/5   20.04/6   23.33/5   28.19/6   29.49/6   33.00/5   42.07/12  43.07/13  47.25/12  49.09/11  54.03/11 
    VSK Slavia TU Liberec                 4.40/12   1.56/4    2.07/6    2.12/9    1.38/9    2.50/5    4.41/7    3.29/2    4.46/15   1.30/11   3.11/1*   9.07/19   1.00/4    4.18/9    1.44/5    4.54/4  
                                         55.05/11  55.34/11 
                                          1.02/6    0.29/5  
 12 Kvapil Petr                    56.20  3.54/8    6.09/7    9.48/10  12.11/10  14.19/10  17.19/11  23.01/11  27.54/12  31.30/11  32.54/10  36.35/10  41.35/11  42.46/11  47.16/11  49.35/12  54.34/12 
    SOK TJ Turnov                         3.54/8    2.15/8    3.39/16   2.23/11   2.08/16   3.00/6    5.42/14   4.53/14   3.36/7    1.24/9    3.41/6    5.00/15   1.11/9    4.30/10   2.19/14   4.59/6  
                                         55.41/12  56.20/12 
                                          1.07/10   0.39/18 
 13 Kunc Radovan                   58.48  8.38/16  11.21/15  13.32/14  15.42/14  17.19/14  20.51/15  27.13/15  31.00/14  33.58/13  35.09/13  38.25/13  42.07/12  43.05/12  50.15/13  51.45/13  56.56/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.38/16   2.43/12   2.11/7    2.10/7    1.37/8    3.32/15   6.22/16   3.47/7    2.58/3    1.11/4    3.16/2    3.42/11   0.58/3    7.10/18   1.30/3    5.11/7  
                                         58.11/13  58.48/13 
                                          1.15/11   0.37/16 
 14 Charousek Jakub                65.05  4.46/13   8.22/14  11.41/13  14.20/13  16.29/13  19.55/12  25.10/13  29.49/13  34.25/14  37.51/14  42.17/14  49.59/14  51.20/14  56.16/15  58.05/15  63.26/14 
    OK Doksy                              4.46/13   3.36/17   3.19/14   2.39/13   2.09/17   3.26/13   5.15/12   4.39/12   4.36/13   3.26/20   4.26/13   7.42/18   1.21/11   4.56/13   1.49/6    5.21/9  
                                         64.29/14  65.05/14 
                                          1.03/7    0.36/15 
 15 Schulhof Jan                   71.44 10.32/20  15.38/19  18.50/17  21.13/17  23.02/16  26.10/16  31.20/16  35.45/16  43.16/16  44.19/16  48.08/16  50.37/15  52.00/15  55.04/14  57.23/14  70.31/15 
    OOB TJ Turnov                        10.32/20   5.06/19   3.12/13   2.23/11   1.49/11   3.08/9    5.10/11   4.25/10   7.31/20   1.03/1*   3.49/9    2.29/4    1.23/13   3.04/1*   2.19/14  13.08/20 
                                         71.20/15  71.44/15 
                                          0.49/1*   0.24/1* 
 16 Hulha Lukáš                    77.34  4.11/11   6.53/12   9.49/11  12.59/12  15.12/12  20.07/13  26.53/14  32.22/15  37.22/15  39.28/15  45.11/15  57.46/16  60.36/16  64.51/16  68.23/16  75.37/16 
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.11/11   2.42/11   2.56/12   3.10/17   2.13/18   4.55/18   6.46/19   5.29/16   5.00/16   2.06/13   5.43/18  12.35/20   2.50/18   4.15/8    3.32/19   7.14/15 
                                         77.00/16  77.34/16 
                                          1.23/15   0.34/11 
 17 Staněk Martin                  91.21  9.37/18  12.20/18  24.40/19  28.57/19  30.26/19  33.47/18  40.04/18  49.03/17  54.44/17  55.58/17  61.02/17  67.41/18  69.04/17  75.53/17  77.18/17  89.20/17 
    Neregistrovaní z ČR                   9.37/18   2.43/12  12.20/19   4.17/20   1.29/6    3.21/12   6.17/15   8.59/19   5.41/17   1.14/5    5.04/15   6.39/17   1.23/13   6.49/17   1.25/2   12.02/19 
                                         90.54/17  91.21/17 
                                          1.34/18   0.27/3  
 18 Synek Marcel                   93.17  9.13/17  11.59/16  17.15/16  21.04/16  27.32/18  34.43/19  41.24/19  49.42/18  55.52/18  57.44/18  63.07/18  67.35/17  69.15/18  77.38/18  80.22/18  91.03/18 
    OK Doksy                              9.13/17   2.46/15   5.16/17   3.49/18   6.28/20   7.11/19   6.41/18   8.18/17   6.10/18   1.52/12   5.23/16   4.28/14   1.40/16   8.23/20   2.44/17  10.41/17 
                                         92.32/18  93.17/18 
                                          1.29/17   0.45/20 
 19 Válka Jan                      94.53  5.29/14   8.12/13  20.57/18  23.49/18  25.39/17  29.16/17  35.45/17  55.16/19  59.55/19  62.28/19  69.22/19  73.17/19  77.30/19  82.36/19  85.33/19  93.08/19 
    Neregistrovaní z ČR                   5.29/14   2.43/12  12.45/20   2.52/15   1.50/12   3.37/17   6.29/17  19.31/20   4.39/14   2.33/16   6.54/19   3.55/13   4.13/19   5.06/15   2.57/18   7.35/16 
                                         94.26/19  94.53/19 
                                          1.18/14   0.27/3  
 20 Moutvička Ondřej              121.29 10.27/19  23.12/20  29.07/20  33.11/20  37.13/20  44.44/20  54.00/20  62.37/20  68.54/20  71.19/20  78.26/20  85.01/20  94.09/20 101.38/20 107.38/20 118.29/20 
    KOB Chemopetrol Litvínov             10.27/19  12.45/20   5.55/18   4.04/19   4.02/19   7.31/20   9.16/20   8.37/18   6.17/19   2.25/15   7.07/20   6.35/16   9.08/20   7.29/19   6.00/20  10.51/18 
                                        121.00/20 121.29/20 
                                          2.31/20   0.29/5  
    Koucký Roman               DISK       3.12/     5.23/     7.50/     9.47/    11.10/    16.19/    24.03/    27.41/    33.40/    35.45/    39.15/    41.47/    42.52/    46.22/    47.52/         /   
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.12/     2.11/     2.27/     1.57/     1.23/     5.09/     7.44/     3.38/     5.59/     2.05/     3.30/     2.32/     1.05/     3.30/     1.30/         /   
                                         51.27/    51.57/   
                                              /     0.30/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        4.8km  305m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-38      3-39      4-33      5-47      6-42      7-48      8-45      9-44     10-73     11-84     12-74     13-51     14-75     15-78     16-76    
                                      17-35     18-77     19-100   
  1 Janata Martin                  39.39  2.52/1*   4.02/1*   5.18/1*   7.06/2    8.17/1*  10.01/1*  12.33/1*  16.17/1*  20.19/2   21.31/2   24.38/2   25.42/2   27.33/2   28.30/2   31.31/2   32.51/1* 
    SK Kotlářka Praha                     2.52/1*   1.10/3    1.16/3    1.48/9    1.11/1*   1.44/1*   2.32/4    3.44/2    4.02/10   1.12/6    3.07/3    1.04/6    1.51/4    0.57/1*   3.01/1*   1.20/1* 
                                         35.31/1*  38.07/1*  39.10/1*  39.39/1* 
                                          2.40/1*   2.36/5    1.03/6    0.29/5  
  2 Vlček Martin                   40.53  3.05/2    4.21/2    5.57/4    7.35/4    8.56/3   10.43/3   13.20/3   17.21/3   20.58/3   22.11/3   25.15/3   26.11/3   28.04/3   29.03/3   32.31/3   34.11/2  
    OOB TJ Turnov                         3.05/2    1.16/5    1.36/9    1.38/6    1.21/4    1.47/2    2.37/6    4.01/7    3.37/4    1.13/7    3.04/2    0.56/1*   1.53/5    0.59/3    3.28/3    1.40/6  
                                         37.21/2   39.36/2   40.31/2   40.53/2  
                                          3.10/3    2.15/1*   0.55/1*   0.22/1* 
  3 Kolařík Tomáš                  41.37  3.19/4    4.25/3    5.30/2    6.54/1*   8.18/2   10.40/2   13.04/2   16.29/2   20.06/1*  21.12/1*  24.03/1*  24.59/1*  26.40/1*  27.42/1*  31.05/1*  34.54/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.19/4    1.06/2    1.05/1*   1.24/1*   1.24/5    2.22/9    2.24/1*   3.25/1*   3.37/4    1.06/1*   2.51/1*   0.56/1*   1.41/1*   1.02/5    3.23/2    3.49/22 
                                         37.39/3   40.13/3   41.09/3   41.37/3  
                                          2.45/2    2.34/4    0.56/2    0.28/4  
  4 Švihovský Jaromír              44.39  3.26/7    4.40/5    6.01/5    7.45/5    9.10/6   11.00/4   13.37/4   17.53/5   22.09/5   23.17/5   26.29/5   27.29/4   29.16/5   30.55/4   35.10/4   36.49/4  
    Sportcentrum Jičín                    3.26/7    1.14/4    1.21/4    1.44/7    1.25/6    1.50/3    2.37/6    4.16/10   4.16/14   1.08/2    3.12/6    1.00/3    1.47/3    1.39/13   4.15/6    1.39/5  
                                         40.15/4   43.01/4   44.05/4   44.39/4  
                                          3.26/6    2.46/8    1.04/7    0.34/12 
  5 Zuzánek Zdeněk                 46.46  3.26/7    5.05/7    6.17/6    7.49/6    9.09/5   11.13/5   13.44/5   17.30/4   21.04/4   22.33/4   26.23/4   27.33/5   29.15/4   33.06/8   37.06/7   38.54/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.26/7    1.39/10   1.12/2    1.32/2    1.20/3    2.04/7    2.31/3    3.46/3    3.34/3    1.29/9    3.50/9    1.10/7    1.42/2    3.51/21   4.00/5    1.48/10 
                                         42.20/6   45.05/5   46.09/5   46.46/5  
                                          3.26/6    2.45/7    1.04/7    0.37/18 
  6 Schröter Pavel                 46.53  3.50/13   5.12/9    6.49/8    8.34/8   10.03/8   11.58/7   15.40/7   19.39/7   23.57/7   25.05/7   28.35/7   29.47/7   32.05/8   33.04/7   38.25/8   39.51/8  
    OK Chrastava                          3.50/13   1.22/6    1.37/11   1.45/8    1.29/7    1.55/4    3.42/13   3.59/5    4.18/15   1.08/2    3.30/7    1.12/8    2.18/14   0.59/3    5.21/12   1.26/2  
                                         43.06/8   45.27/6   46.26/6   46.53/6  
                                          3.15/4    2.21/2    0.59/3    0.27/3  
  7 Zajíc Vítězslav                47.36  3.25/6    4.59/6    6.22/7    7.58/7    9.43/7   11.43/6   14.40/6   18.46/6   22.13/6   23.44/6   26.55/6   27.58/6   29.53/6   30.55/4   35.20/5   37.52/5  
    KOB TRETRA Praha                      3.25/6    1.34/9    1.23/5    1.36/4    1.45/10   2.00/5    2.57/9    4.06/8    3.27/2    1.31/12   3.11/5    1.03/5    1.55/6    1.02/5    4.25/7    2.32/16 
                                         41.33/5   45.56/7   47.04/7   47.36/7  
                                          3.41/8    4.23/14   1.08/10   0.32/9  
  8 Vrabec Ondřej                  47.38  3.37/9    5.38/10   7.12/10   8.47/10  11.33/11  13.35/10  16.05/8   20.12/8   24.30/8   25.43/8   28.51/8   29.51/8   31.47/7   32.45/6   36.32/6   38.02/6  
    AC Sparta Praha                       3.37/9    2.01/13   1.34/8    1.35/3    2.46/20   2.02/6    2.30/2    4.07/9    4.18/15   1.13/7    3.08/4    1.00/3    1.56/7    0.58/2    3.47/4    1.30/3  
                                         42.26/7   45.56/7   47.04/7   47.38/8  
                                          4.24/11   3.30/10   1.08/10   0.34/12 
  9 Kobr Tomáš                     53.09  3.15/3    6.38/14   8.28/14  10.59/15  12.15/13  15.41/11  18.16/10  22.08/10  26.40/10  28.10/10  34.09/10  35.29/10  37.30/9   38.36/9   44.07/10  45.55/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.15/3    3.23/21   1.50/14   2.31/18   1.16/2    3.26/13   2.35/5    3.52/4    4.32/19   1.30/10   5.59/17   1.20/9    2.01/10   1.06/7    5.31/13   1.48/10 
                                         49.10/9   51.40/9   52.40/9   53.09/9  
                                          3.15/4    2.30/3    1.00/4    0.29/5  
 10 Krtička Jan                    56.42  4.16/16   6.03/11   7.39/11   9.30/11  11.23/10  16.22/13  20.47/13  24.47/12  28.26/12  30.06/12  33.40/9   35.06/9   37.32/10  39.22/10  43.59/9   45.44/9  
    KOB Konice                            4.16/16   1.47/11   1.36/9    1.51/12   1.53/12   4.59/18   4.25/17   4.00/6    3.39/6    1.40/13   3.34/8    1.26/10   2.26/15   1.50/16   4.37/9    1.45/8  
                                         51.28/10  55.08/10  56.10/10  56.42/10 
                                          5.44/18   3.40/12   1.02/5    0.32/9  
 11 Krejčí Jaroslav                58.37  3.38/10   6.44/16   8.54/16  10.50/14  12.24/14  16.20/12  19.02/11  23.55/11  27.49/11  29.19/11  37.59/14  40.21/13  42.18/13  43.39/13  48.14/12  50.21/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.38/10   3.06/19   2.10/19   1.56/13   1.34/9    3.56/14   2.42/8    4.53/14   3.54/9    1.30/10   8.40/19   2.22/18   1.57/8    1.21/9    4.35/8    2.07/13 
                                         54.03/12  56.52/11  58.03/11  58.37/11 
                                          3.42/9    2.49/9    1.11/13   0.34/12 
 12 Macek Jiří                     58.42  3.23/5    4.25/3    5.53/3    7.29/3    9.01/4   13.13/9   20.42/12  25.26/13  30.09/13  31.20/13  36.17/11  37.44/11  39.47/11  41.15/11  46.14/11  48.01/11 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.23/5    1.02/1*   1.28/7    1.36/4    1.32/8    4.12/16   7.29/22   4.44/13   4.43/20   1.11/5    4.57/12   1.27/11   2.03/11   1.28/10   4.59/10   1.47/9  
                                         52.13/11  56.58/12  58.11/12  58.42/12 
                                          4.12/10   4.45/19   1.13/14   0.31/7  
 13 Vančura Martin                 60.40  4.19/17   7.57/21  10.21/19  12.37/18  14.47/17  17.19/14  21.08/14  26.20/14  30.38/14  32.29/14  37.02/12  39.01/12  41.55/12  43.07/12  48.22/13  50.35/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.19/17   3.38/22   2.24/21   2.16/17   2.10/16   2.32/10   3.49/14   5.12/18   4.18/15   1.51/16   4.33/11   1.59/15   2.54/21   1.12/8    5.15/11   2.13/15 
                                         56.19/13  59.00/13  60.06/13  60.40/13 
                                          5.44/18   2.41/6    1.06/9    0.34/12 
 14 Mec Martin                     67.33  3.39/11   6.18/13   8.32/15  11.41/17  13.49/16  19.35/17  24.19/17  29.31/17  34.02/16  35.12/16  40.22/15  42.02/15  44.40/15  46.29/14  52.09/14  55.29/14 
    Ekonom Praha Outdoor                  3.39/11   2.39/18   2.14/20   3.09/22   2.08/14   5.46/19   4.44/18   5.12/18   4.31/18   1.10/4    5.10/15   1.40/13   2.38/18   1.49/15   5.40/15   3.20/20 
                                         60.36/14  64.10/14  66.55/14  67.33/14 
                                          5.07/15   3.34/11   2.45/23   0.38/21 
 15 Nejman Stanislav               71.01  4.15/15   6.40/15   8.03/13  10.05/13  12.33/15  19.47/19  25.45/19  30.38/19  34.31/17  36.26/17  40.28/16  42.33/16  44.40/15  46.36/15  58.35/16  60.09/16 
    OK Chrastava                          4.15/15   2.25/16   1.23/5    2.02/14   2.28/18   7.14/20   5.58/21   4.53/14   3.53/8    1.55/17   4.02/10   2.05/17   2.07/12   1.56/17  11.59/23   1.34/4  
                                         64.53/15  69.21/15  70.35/15  71.01/15 
                                          4.44/13   4.28/16   1.14/15   0.26/2  
 16 Nerad Jaroslav                 71.13  3.43/12   5.10/8    6.51/9    8.39/9   10.48/9   12.55/8   16.35/9   21.04/9   24.55/9   26.42/9   37.57/13  40.59/14  43.29/14  46.44/16  52.18/15  58.32/15 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.43/12   1.27/7    1.41/12   1.48/9    2.09/15   2.07/8    3.40/12   4.29/12   3.51/7    1.47/15  11.15/21   3.02/22   2.30/16   3.15/20   5.34/14   6.14/23 
                                         64.59/16  69.32/16  70.42/16  71.13/16 
                                          6.27/22   4.33/17   1.10/12   0.31/7  
 17 Pavlík Libor                   74.16  4.10/14   6.14/12   7.58/12   9.48/12  11.39/12  19.10/16  22.21/15  27.16/15  31.31/15  33.12/15  48.14/21  49.48/21  52.34/21  54.08/19  60.06/17  62.53/18 
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.10/14   2.04/14   1.44/13   1.50/11   1.51/11   7.31/21   3.11/10   4.55/16   4.15/12   1.41/14  15.02/23   1.34/12   2.46/19   1.34/11   5.58/16   2.47/18 
                                         67.46/18  72.20/17  73.43/17  74.16/17 
                                          4.53/14   4.34/18   1.23/18   0.33/11 
 18 Rychnovský František           74.33  6.15/22   7.42/20   9.36/18  13.04/20  15.02/19  24.03/22  27.32/21  32.56/21  36.20/20  38.33/19  47.29/20  49.29/20  51.29/20  53.10/18  60.14/18  61.57/17 
    Neregistrovaní z ČR                   6.15/22   1.27/7    1.54/15   3.28/23   1.58/13   9.01/22   3.29/11   5.24/20   3.24/1*   2.13/18   8.56/20   2.00/16   2.00/9    1.41/14   7.04/17   1.43/7  
                                         67.07/17  72.38/18  73.58/18  74.33/18 
                                          5.10/16   5.31/20   1.20/16   0.35/16 
 19 Liška Jindřich                 79.47  5.16/21   7.16/18  13.28/23  15.33/23  18.02/21  20.57/20  26.20/20  30.46/20  36.50/21  39.37/21  45.37/19  47.27/18  49.38/18  52.40/17  64.24/19  66.31/19 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   5.16/21   2.00/12   6.12/23   2.05/15   2.29/19   2.55/12   5.23/20   4.26/11   6.04/23   2.47/22   6.00/18   1.50/14   2.11/13   3.02/18  11.44/22   2.07/13 
                                         71.12/19  77.30/19  79.09/19  79.47/19 
                                          4.41/12   6.18/21   1.39/21   0.38/21 
 20 Kohl Jiří                      82.02  4.50/19   7.28/19  10.23/20  12.56/19  15.14/20  19.36/18  24.52/18  30.27/18  36.19/19  38.36/20  43.40/18  48.22/19  51.10/19  55.08/20  65.12/20  67.07/20 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   4.50/19   2.38/17   2.55/22   2.33/19   2.18/17   4.22/17   5.16/19   5.35/21   5.52/22   2.17/19   5.04/13   4.42/23   2.48/20   3.58/22  10.04/21   1.55/12 
                                         75.42/21  80.05/20  81.25/20  82.02/20 
                                          8.35/23   4.23/14   1.20/16   0.37/18 
 21 Hromádka Miroslav              84.24  4.51/20   9.02/22  10.58/21  13.40/21  20.31/23  29.57/23  34.19/22  39.28/22  43.43/22  46.06/22  51.43/22  54.40/22  57.48/22  61.02/22  69.32/22  72.19/22 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       4.51/20   4.11/23   1.56/16   2.42/21   6.51/23   9.26/23   4.22/16   5.09/17   4.15/12   2.23/21   5.37/16   2.57/21   3.08/23   3.14/19   8.30/19   2.47/18 
                                         78.03/22  82.25/21  83.48/21  84.24/21 
                                          5.44/18   4.22/13   1.23/18   0.36/17 
 22 Stránský Michal                92.12  4.41/18   6.48/17   8.56/17  11.32/16  15.01/18  19.03/15  23.15/16  29.01/16  34.35/18  37.40/18  42.46/17  45.10/17  48.17/17  56.29/21  66.29/21  69.06/21 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.41/18   2.07/15   2.08/17   2.36/20   3.29/21   4.02/15   4.12/15   5.46/22   5.34/21   3.05/23   5.06/14   2.24/19   3.07/22   8.12/23  10.00/20   2.37/17 
                                         75.20/20  90.05/22  91.35/22  92.12/22 
                                          6.14/21  14.45/23   1.30/20   0.37/18 
 23 Burda Michal                  103.30  6.36/23   9.53/23  12.01/22  14.08/22  18.51/22  21.29/21  36.13/23  46.08/23  50.14/23  52.33/23  65.24/23  67.50/23  70.27/23  72.02/23  79.45/23  83.19/23 
    Neregistrovaní z ČR                   6.36/23   3.17/20   2.08/17   2.07/16   4.43/22   2.38/11  14.44/23   9.55/23   4.06/11   2.19/20  12.51/22   2.26/20   2.37/17   1.35/12   7.43/18   3.34/21 
                                         88.32/23 100.50/23 102.52/23 103.30/23 
                                          5.13/17  12.18/22   2.02/22   0.38/21 
    Pavlík Bronislav           DISK       4.24/     6.09/     8.01/    10.12/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.24/     1.45/     1.52/     2.11/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Martan Jiří                DISK       3.40/     5.44/     7.06/     8.44/    11.11/    14.46/    17.37/    21.33/    25.52/    27.04/         /         /         /         /         /         /   
    VSK Slavia TU Liberec                 3.40/     2.04/     1.22/     1.38/     2.27/     3.35/     2.51/     3.56/     4.19/     1.12/         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /    45.10/   
                                              /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         4.2km  260m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-34      3-38      4-33      5-47      6-42      7-43      8-45      9-44     10-57     11-84     12-74     13-51     14-49     15-85     16-78    
                                      17-77     18-100   
  1 Průša Michal                   46.57  3.06/2    4.41/2    7.59/2    9.40/2   11.29/1*  14.27/2   18.12/2   21.21/2   24.57/2   28.19/2   31.03/2   33.00/2   34.58/2   36.16/2   39.40/1*  41.43/2  
    USK Praha                             3.06/2    1.35/1*   3.18/2    1.41/2    1.49/1*   2.58/2    3.45/2    3.09/1*   3.36/1*   3.22/1*   2.44/2    1.57/2    1.58/2    1.18/1*   3.24/1*   2.03/2  
                                         45.14/1*  46.24/1*  46.57/1* 
                                          3.31/1*   1.10/2    0.33/2  
  2 Andre Schöne                   47.55  2.59/1*   4.39/1*   6.45/1*   8.11/1*  11.31/2   13.37/1*  16.18/1*  19.31/1*  23.16/1*  26.51/1*  28.46/1*  30.35/1*  32.21/1*  35.55/1*  39.53/2   41.25/1* 
    OL-Team Wehrsdorf                     2.59/1*   1.40/2    2.06/1*   1.26/1*   3.20/3    2.06/1*   2.41/1*   3.13/2    3.45/2    3.35/2    1.55/1*   1.49/1*   1.46/1*   3.34/4    3.58/3    1.32/1* 
                                         46.16/2   47.22/2   47.55/2  
                                          4.51/2    1.06/1*   0.33/2  
  3 Žitný Tomáš                    74.28  4.32/3    6.43/3   11.20/3   13.50/3   15.57/3   23.19/3   31.35/3   36.41/3   42.02/3   46.20/3   49.45/3   54.50/3   57.26/3   59.04/3   62.43/3   66.22/3  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           4.32/3    2.11/3    4.37/3    2.30/4    2.07/2    7.22/3    8.16/4    5.06/3    5.21/3    4.18/3    3.25/3    5.05/4    2.36/3    1.38/2    3.39/2    3.39/4  
                                         72.27/3   73.52/3   74.28/3  
                                          6.05/3    1.25/3    0.36/4  
  4 Nedvídek Martin                96.04  9.27/4   13.44/4   18.48/4   21.07/4   25.34/4   34.18/4   38.48/4   44.34/4   50.56/4   60.39/4   69.27/4   72.11/4   74.48/4   77.10/4   82.43/4   85.56/4  
    Neregistrovaní z ČR                   9.27/4    4.17/4    5.04/4    2.19/3    4.27/4    8.44/4    4.30/3    5.46/4    6.22/4    9.43/4    8.48/4    2.44/3    2.37/4    2.22/3    5.33/4    3.13/3  
                                         93.54/4   95.32/4   96.04/4  
                                          7.58/4    1.38/4    0.32/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         4.1km  250m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-34      3-39      4-37      5-33      6-59      7-43      8-45      9-50     10-44     11-57     12-84     13-49     14-85     15-67     16-55    
                                      17-100   
  1 Baldrian Petr                  45.57  3.27/2    4.59/1*   7.37/1*   9.27/1*  10.59/1*  13.34/1*  17.56/1*  21.32/1*  24.17/1*  28.41/1*  31.59/1*  34.41/1*  35.39/1*  39.21/1*  40.47/1*  44.26/1* 
    SK Praga Praha                        3.27/2    1.32/1*   2.38/7    1.50/2    1.32/5    2.35/1*   4.22/5    3.36/1*   2.45/1*   4.24/14   3.18/3    2.42/2    0.58/2    3.42/3    1.26/2    3.39/1* 
                                         45.23/1*  45.57/1* 
                                          0.57/3    0.34/7  
  2 Sucharda Jiří                  47.04  6.48/12   8.37/9   10.25/7   12.24/6   13.59/6   17.16/6   21.37/5   25.37/5   28.30/3   29.37/2   32.56/2   35.17/2   36.22/2   40.00/2   41.31/2   45.38/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.48/12   1.49/2    1.48/1*   1.59/5    1.35/6    3.17/6    4.21/4    4.00/4    2.53/2    1.07/2    3.19/4    2.21/1*   1.05/4    3.38/2    1.31/3    4.07/3  
                                         46.32/2   47.04/2  
                                          0.54/1*   0.32/5  
  3 Žejdlík Michal                 49.56  3.34/4    5.57/2    9.02/4   11.04/4   12.44/4   16.20/4   20.34/4   25.09/3   28.43/4   30.01/3   33.31/3   37.09/3   38.07/3   41.57/3   43.53/3   48.17/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.34/4    2.23/4    3.05/10   2.02/6    1.40/7    3.36/9    4.14/3    4.35/7    3.34/5    1.18/5    3.30/5    3.38/5    0.58/2    3.50/6    1.56/8    4.24/4  
                                         49.17/3   49.56/3  
                                          1.00/4    0.39/9  
  4 Svoboda Jan                    51.12  3.08/1*   7.50/6    9.41/5   11.38/5   13.05/5   16.36/5   22.18/6   26.18/6   29.16/5   30.31/4   33.45/4   39.03/5   40.12/5   43.54/5   45.33/5   49.35/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.08/1*   4.42/11   1.51/2    1.57/4    1.27/2    3.31/8    5.42/8    4.00/4    2.58/3    1.15/4    3.14/2    5.18/11   1.09/6    3.42/3    1.39/4    4.02/2  
                                         50.37/4   51.12/4  
                                          1.02/5    0.35/8  
  5 Průcha Miloslav                52.46  3.33/3    6.04/3    8.20/2   10.13/2   11.43/2   14.32/2   18.16/2   21.55/2   27.29/2   31.04/5   34.39/5   37.47/4   39.32/4   43.21/4   45.11/4   51.19/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.33/3    2.31/5    2.16/5    1.53/3    1.30/4    2.49/2    3.44/1*   3.39/2    5.34/12   3.35/13   3.35/6    3.08/3    1.45/11   3.49/5    1.50/5    6.08/9  
                                         52.15/5   52.46/5  
                                          0.56/2    0.31/4  
  6 Novotný Dušan                  54.52  3.44/5    6.26/4    8.30/3   10.38/3   12.29/3   15.54/3   20.31/3   25.13/4   29.38/6   31.49/6   36.04/6   39.38/6   40.58/6   45.12/6   47.13/6   52.52/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.44/5    2.42/8    2.04/4    2.08/7    1.51/10   3.25/7    4.37/6    4.42/8    4.25/8    2.11/9    4.15/9    3.34/4    1.20/7    4.14/8    2.01/9    5.39/7  
                                         54.13/6   54.52/6  
                                          1.21/9    0.39/9  
  7 Dikoš Pavel                    58.34 13.46/14  15.52/14  17.43/14  19.20/12  20.38/12  23.47/11  27.46/8   31.40/8   36.31/8   37.35/8   40.31/8   46.44/8   47.33/8   50.24/8   51.43/7   56.51/7  
    OK Jiskra Nový Bor                   13.46/14   2.06/3    1.51/2    1.37/1*   1.18/1*   3.09/5    3.59/2    3.54/3    4.51/10   1.04/1*   2.56/1*   6.13/13   0.49/1*   2.51/1*   1.19/1*   5.08/5  
                                         57.53/7   58.34/7  
                                          1.02/5    0.41/12 
  8 Průšek Petr                    61.26  4.24/7   10.14/11  15.03/11  18.16/11  20.19/11  23.24/10  29.49/10  34.33/9   38.37/9   39.46/9   43.48/9   47.32/9   48.37/9   52.41/9   54.32/9   59.43/8  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.24/7    5.50/14   4.49/13   3.13/12   2.03/11   3.05/3    6.25/11   4.44/9    4.04/6    1.09/3    4.02/7    3.44/6    1.05/4    4.04/7    1.51/7    5.11/6  
                                         60.47/8   61.26/8  
                                          1.04/7    0.39/9  
  9 Eichler Petr                   64.47  4.39/8    7.18/5    9.46/6   12.43/7   14.10/7   17.17/7   23.32/7   27.46/7   31.01/7   32.38/7   36.47/7   44.02/7   45.42/7   50.18/7   52.44/8   62.36/9  
    KOB Kamenický Šenov                   4.39/8    2.39/7    2.28/6    2.57/11   1.27/2    3.07/4    6.15/10   4.14/6    3.15/4    1.37/6    4.09/8    7.15/14   1.40/10   4.36/9    2.26/11   9.52/13 
                                         64.18/9   64.47/9  
                                          1.42/12   0.29/1* 
 10 Nosek Petr                     72.51  6.47/11  12.03/12  17.42/13  20.38/14  22.23/14  26.23/13  32.02/13  37.27/12  41.42/11  43.58/11  48.16/11  52.26/10  54.38/11  59.24/10  61.26/10  70.39/10 
    OB Rozmarýn Litoměřice                6.47/11   5.16/13   5.39/14   2.56/10   1.45/9    4.00/10   5.39/7    5.25/11   4.15/7    2.16/10   4.18/10   4.10/8    2.12/13   4.46/10   2.02/10   9.13/12 
                                         72.21/10  72.51/10 
                                          1.42/12   0.30/3  
 11 Henning Schmidt                74.46  4.21/6    8.09/8   11.15/8   16.17/10  18.40/10  23.05/9   29.45/9   34.58/10  39.54/10  41.55/10  46.33/10  52.35/11  54.22/10  59.43/11  65.29/11  72.38/11 
    OL-Team Wehrsdorf                     4.21/6    3.48/10   3.06/11   5.02/14   2.23/12   4.25/11   6.40/12   5.13/10   4.56/11   2.01/8    4.38/12   6.02/12   1.47/12   5.21/11   5.46/14   7.09/11 
                                         74.17/11  74.46/11 
                                          1.39/11   0.29/1* 
 12 Javůrek Jaromír                77.16  5.34/10   9.10/10  11.48/10  14.25/8   17.04/8   22.11/8   30.28/11  36.45/11  43.49/12  46.21/12  53.28/13  57.30/12  59.08/12  65.04/12  68.05/12  75.06/12 
    USK Praha                             5.34/10   3.36/9    2.38/7    2.37/8    2.39/13   5.07/12   8.17/14   6.17/12   7.04/14   2.32/12   7.07/14   4.02/7    1.38/8    5.56/13   3.01/13   7.01/10 
                                         76.32/12  77.16/12 
                                          1.26/10   0.44/14 
 13 Švancar Martin                 78.06  8.55/13  14.00/13  16.51/12  19.39/13  21.22/13  30.55/14  36.57/14  43.28/14  48.07/14  49.51/14  54.27/14  58.37/14  63.01/14  68.22/13  70.12/13  76.16/13 
    OK Chrastava                          8.55/13   5.05/12   2.51/9    2.48/9    1.43/8    9.33/14   6.02/9    6.31/13   4.39/9    1.44/7    4.36/11   4.10/8    4.24/14   5.21/11   1.50/5    6.04/8  
                                         77.33/13  78.06/13 
                                          1.17/8    0.33/6  
 14 Řezáč Pavel                    85.00  5.28/9    8.02/7   11.20/9   15.23/9   18.16/9   24.07/12  31.32/12  39.15/13  45.02/13  47.29/13  53.23/12  58.36/13  60.14/13  69.22/14  72.04/14  82.34/14 
    VSK Slavia TU Liberec                 5.28/9    2.34/6    3.18/12   4.03/13   2.53/14   5.51/13   7.25/13   7.43/14   5.47/13   2.27/11   5.54/13   5.13/10   1.38/8    9.08/14   2.42/12  10.30/14 
                                         84.19/14  85.00/14 
                                          1.45/14   0.41/12 
    Křtěnský Roman             DISK       4.08/    12.04/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Jiskra Nový Bor                    4.08/     7.56/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.1km  250m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-34      3-39      4-37      5-33      6-59      7-43      8-45      9-50     10-44     11-57     12-84     13-49     14-85     15-67     16-55    
                                      17-100   
  1 Bílý Petr                      50.01  3.19/1*   7.01/7    8.54/5   11.22/5   13.08/5   15.48/5   19.57/4   24.16/3   28.33/5   29.34/4   33.25/4   36.08/1*  37.16/1*  42.03/1*  44.00/1*  48.34/1* 
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.19/1*   3.42/11   1.53/2    2.28/6    1.46/4    2.40/1*   4.09/2    4.19/4    4.17/7    1.01/1*   3.51/2    2.43/1*   1.08/4    4.47/6    1.57/6    4.34/4  
                                         49.30/1*  50.01/1* 
                                          0.56/1*   0.31/2  
  2 Schindler Jiří                 50.16  3.40/5    6.41/5    8.44/4   10.47/4   12.35/4   15.30/4   19.23/2   23.30/2   27.16/2   28.23/2   32.59/3   38.00/3   39.12/3   42.42/2   44.27/2   48.39/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.40/5    3.01/8    2.03/4    2.03/2    1.48/5    2.55/2    3.53/1*   4.07/3    3.46/6    1.07/2    4.36/5    5.01/9    1.12/6    3.30/1*   1.45/3    4.12/2  
                                         49.42/2   50.16/2  
                                          1.03/2    0.34/3  
  3 Krausz Milan                   51.16  3.23/2    5.09/1*   7.23/1*   9.21/1*  11.14/1*  14.45/1*  18.56/1*  23.25/1*  26.25/1*  27.48/1*  32.42/1*  39.04/5   39.56/4   43.43/4   45.25/3   49.34/3  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.23/2    1.46/1*   2.14/6    1.58/1*   1.53/7    3.31/8    4.11/3    4.29/5    3.00/1*   1.23/5    4.54/8    6.22/11   0.52/2    3.47/2    1.42/2    4.09/1* 
                                         50.38/3   51.16/3  
                                          1.04/3    0.38/5  
  4 Kubec Pavel                    53.08  4.12/6    6.01/2    8.03/2   10.15/2   11.56/2   14.56/2   19.23/2   24.29/5   28.07/4   29.18/3   32.50/2   37.49/2   38.37/2   42.46/3   45.51/4   51.18/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.12/6    1.49/2    2.02/3    2.12/3    1.41/2    3.00/4    4.27/6    5.06/7    3.38/4    1.11/3    3.32/1*   4.59/8    0.48/1*   4.09/4    3.05/12   5.27/6  
                                         52.30/4   53.08/4  
                                          1.12/4    0.38/5  
  5 Picek Jan                      57.22  3.31/3    6.01/2    8.10/3   10.35/3   12.18/3   15.17/3   20.15/5   24.16/3   27.59/3   30.13/5   34.36/5   38.54/4   40.31/5   46.27/5   48.14/5   55.37/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.31/3    2.30/4    2.09/5    2.25/5    1.43/3    2.59/3    4.58/7    4.01/1*   3.43/5    2.14/13   4.23/4    4.18/5    1.37/9    5.56/9    1.47/4    7.23/11 
                                         56.54/5   57.22/5  
                                          1.17/5    0.28/1* 
  6 Bruner Luboš                   59.38  5.48/11   8.39/10  10.27/9   12.46/8   14.59/8   18.07/8   23.43/8   28.20/7   34.12/8   35.34/8   40.26/8   44.17/7   45.19/6   49.56/6   51.50/6   57.29/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.48/11   2.51/6    1.48/1*   2.19/4    2.13/8    3.08/6    5.36/8    4.37/6    5.52/13   1.22/4    4.52/7    3.51/4    1.02/3    4.37/5    1.54/5    5.39/7  
                                         58.56/6   59.38/6  
                                          1.27/8    0.42/8  
  7 Krömer, Michael                61.44  3.34/4    6.16/4    9.00/7   12.04/6   13.28/6   16.45/6   21.11/6   25.15/6   28.46/6   30.22/6   36.12/6   40.59/6   46.14/7   51.39/7   54.46/7   59.45/7  
    Turbine Zittau                        3.34/4    2.42/5    2.44/9    3.04/9    1.24/1*   3.17/7    4.26/5    4.04/2    3.31/3    1.36/7    5.50/12   4.47/6    5.15/14   5.25/8    3.07/13   4.59/5  
                                         61.06/7   61.44/7  
                                          1.21/7    0.38/5  
  8 Švábek Karel                   62.03  4.51/8    6.42/6    8.59/6   12.30/7   14.22/7   17.24/7   21.42/7   28.29/8   31.43/7   33.06/7   37.09/7   49.06/8   50.15/8   54.03/8   55.42/8   60.12/8  
    OOB TJ Turnov                         4.51/8    1.51/3    2.17/7    3.31/12   1.52/6    3.02/5    4.18/4    6.47/12   3.14/2    1.23/5    4.03/3   11.57/12   1.09/5    3.48/3    1.39/1*   4.30/3  
                                         61.29/8   62.03/8  
                                          1.17/5    0.34/3  
  9 Doškář Boris                   68.33  4.54/9    7.57/9   10.44/10  13.33/10  15.46/9   19.45/9   27.15/9   34.28/9   39.16/9   40.57/9   45.53/9   49.38/9   51.28/9   56.34/9   59.06/9   66.18/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.54/9    3.03/10   2.47/10   2.49/8    2.13/8    3.59/9    7.30/11   7.13/13   4.48/10   1.41/8    4.56/9    3.45/3    1.50/11   5.06/7    2.32/9    7.12/10 
                                         67.48/9   68.33/9  
                                          1.30/10   0.45/10 
 10 Pavel Petr                     74.11  4.50/7    7.48/8   10.22/8   13.26/9   15.47/10  22.13/10  28.31/10  34.59/10  40.15/10  42.01/10  46.57/11  51.51/11  53.36/11  60.18/10  63.19/10  71.57/10 
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.50/7    2.58/7    2.34/8    3.04/9    2.21/11   6.26/13   6.18/9    6.28/11   5.16/12   1.46/9    4.56/9    4.54/7    1.45/10   6.42/10   3.01/11   8.38/12 
                                         73.29/11  74.11/10 
                                          1.32/11   0.42/8  
 11 Ježek Ladislav                 74.15  6.39/12  11.13/12  14.25/12  17.03/12  19.32/12  23.41/12  30.29/12  35.50/11  40.25/11  42.18/11  46.54/10  50.38/10  53.03/10  61.52/11  65.15/11  72.01/11 
    VSK Slavia TU Liberec                 6.39/12   4.34/13   3.12/12   2.38/7    2.29/12   4.09/10   6.48/10   5.21/8    4.35/8    1.53/10   4.36/5    3.44/2    2.25/13   8.49/12   3.23/14   6.46/9  
                                         73.28/10  74.15/11 
                                          1.27/8    0.47/12 
 12 Kovář Boris                    86.05  4.55/10   8.43/11  11.43/11  14.56/11  17.27/11  22.28/11  30.20/11  36.25/12  41.20/12  43.38/12  50.18/12  55.26/12  57.38/12  69.55/12  72.09/12  83.29/12 
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.55/10   3.48/12   3.00/11   3.13/11   2.31/14   5.01/12   7.52/13   6.05/10   4.55/11   2.18/14   6.40/14   5.08/10   2.12/12  12.17/14   2.14/8   11.20/14 
                                         85.19/12  86.05/12 
                                          1.50/13   0.46/11 
 13 Dobeš Václav                  104.57 11.01/13  17.07/13  20.20/13  29.17/13  31.47/13  36.12/13  43.48/13  58.01/13  62.48/13  64.47/13  69.59/13  84.54/13  86.24/13  93.23/13  96.00/13 102.19/13 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                  11.01/13   6.06/14   3.13/13   8.57/14   2.30/13   4.25/11   7.36/12  14.13/14   4.47/9    1.59/12   5.12/11  14.55/13   1.30/7    6.59/11   2.37/10   6.19/8  
                                        104.02/13 104.57/13 
                                          1.43/12   0.55/14 
 14 Kavalek Miroslav              117.23 21.11/14  24.12/14  31.35/14  35.43/14  38.03/14  47.20/14  55.28/14  60.55/14  66.52/14  68.47/14  75.11/14  91.00/14  92.34/14 102.20/14 104.19/14 114.42/14 
    OK Chrastava                         21.11/14   3.01/8    7.23/14   4.08/13   2.20/10   9.17/14   8.08/14   5.27/9    5.57/14   1.55/11   6.24/13  15.49/14   1.34/8    9.46/13   1.59/7   10.23/13 
                                        116.35/14 117.23/14 
                                          1.53/14   0.48/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         3.7km  240m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-34      4-38      5-46      6-81      7-48      8-50      9-73     10-75     11-74     12-76     13-78     14-85     15-52     16-100   
                                     
  1 Provazník Jiří                 53.28  2.17/1*   3.35/1*   4.30/1*   7.16/1*  10.05/1*  12.58/1*  16.00/1*  22.24/1*  24.30/1*  28.26/1*  31.54/1*  35.33/1*  42.10/1*  43.34/1*  46.00/1*  52.56/1* 
    OOB TJ Turnov                         2.17/1*   1.18/1*   0.55/1*   2.46/1*   2.49/1*   2.53/1*   3.02/1*   6.24/1*   2.06/2    3.56/1*   3.28/1*   3.39/1*   6.37/5    1.24/1*   2.26/1*   6.56/5  
                                         53.28/1* 
                                          0.32/1* 
  2 Kavka Jiří                     64.46  2.31/3    4.20/3    5.17/2   10.05/2   13.37/2   17.19/2   23.11/2   32.14/2   35.29/2   40.58/2   46.50/2   52.26/2   57.26/2   59.40/2   62.26/2   63.58/2  
    AC Sparta Praha                       2.31/3    1.49/4    0.57/2    4.48/3    3.32/2    3.42/2    5.52/4    9.03/3    3.15/4    5.29/2    5.52/4    5.36/4    5.00/3    2.14/3    2.46/2    1.32/3  
                                         64.46/2  
                                          0.48/4  
  3 Ulrich Petr                    67.57  7.07/5    8.29/5    9.50/5   14.09/5   19.24/5   23.18/5   31.38/5   39.48/5   42.09/5   47.49/4   51.32/3   56.07/3   59.30/3   62.11/3   65.45/3   67.11/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.07/5    1.22/2    1.21/3    4.19/2    5.15/5    3.54/4    8.20/5    8.10/2    2.21/3    5.40/3    3.43/2    4.35/2    3.23/1*   2.41/4    3.34/5    1.26/2  
                                         67.57/3  
                                          0.46/3  
  4 Kořínek Zdeněk                 70.40  3.29/4    5.35/4    7.52/4   13.21/4   17.19/4   21.01/3   25.57/3   36.35/3   40.16/3   48.21/5   53.00/4   58.21/4   62.05/4   65.01/4   68.16/4   69.50/4  
    OK RECO Sport                         3.29/4    2.06/5    2.17/5    5.29/4    3.58/3    3.42/2    4.56/2   10.38/4    3.41/5    8.05/5    4.39/3    5.21/3    3.44/2    2.56/5    3.15/4    1.34/4  
                                         70.40/4  
                                          0.50/5  
  5 Vrabec Martin                  76.47  2.30/2    3.56/2    5.42/3   11.39/3   15.45/3   21.48/4   27.23/4   38.16/4   40.20/4   46.16/3   54.43/5   63.47/5   69.37/5   71.47/5   74.46/5   76.03/5  
    AC Sparta Praha                       2.30/2    1.26/3    1.46/4    5.57/5    4.06/4    6.03/5    5.35/3   10.53/5    2.04/1*   5.56/4    8.27/5    9.04/5    5.50/4    2.10/2    2.59/3    1.17/1* 
                                         76.47/5  
                                          0.44/2  
    Hulha Karel                DISK-LIM.  5.35/    22.55/    24.38/    35.15/    66.03/    71.27/    78.50/    90.20/    94.21/   103.23/   119.07/   146.07/   151.53/   155.05/   160.08/   162.13/   
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.35/    17.20/     1.43/    10.37/    30.48/     5.24/     7.23/    11.30/     4.01/     9.02/    15.44/    27.00/     5.46/     3.12/     5.03/     2.05/   
                                        163.08/   
                                          0.55/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.7km  240m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-34      4-38      5-46      6-81      7-48      8-50      9-73     10-75     11-74     12-76     13-78     14-85     15-52     16-100   
                                     
  1 Pávek Miloš                    55.55  2.32/4    3.56/2    4.43/1*   9.27/2   12.45/2   16.12/2   20.30/1*  28.35/2   32.35/2   38.22/2   41.46/2   45.37/2   48.43/1*  50.53/1*  53.49/1*  55.14/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.32/4    1.24/2    0.47/1*   4.44/3    3.18/3    3.27/3    4.18/3    8.05/5    4.00/6    5.47/4    3.24/2    3.51/2    3.06/3    2.10/3    2.56/3    1.25/3  
                                         55.55/1* 
                                          0.41/2  
  2 Konopáč Jiří                   57.37  2.28/2    4.00/3    4.57/2    9.50/3   13.18/3   16.31/3   20.42/2   28.05/1*  30.32/1*  34.45/1*  38.38/1*  43.23/1*  51.46/3   53.15/2   55.35/2   56.56/2  
    OOB TJ Turnov                         2.28/2    1.32/3    0.57/3    4.53/4    3.28/5    3.13/1*   4.11/2    7.23/1*   2.27/1*   4.13/2    3.53/5    4.45/4    8.23/8    1.29/1*   2.20/1*   1.21/2  
                                         57.37/2  
                                          0.41/2  
  3 Janata Petr                    58.48  2.13/1*   5.15/5    6.09/5   12.35/7   15.59/5   19.19/4   24.19/4   32.12/4   35.41/4   41.30/4   45.06/4   48.51/3   51.47/4   53.59/3   56.52/3   58.07/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.13/1*   3.02/8    0.54/2    6.26/7    3.24/4    3.20/2    5.00/5    7.53/4    3.29/5    5.49/5    3.36/3    3.45/1*   2.56/2    2.12/4    2.53/2    1.15/1* 
                                         58.48/3  
                                          0.41/2  
  4 Kaška Rudolf                   59.42  2.30/3    3.53/1*   5.01/3    9.06/1*  11.42/1*  15.40/1*  28.36/6   36.04/6   38.49/6   42.34/5   45.21/5   49.13/5   51.26/2   54.30/4   57.39/4   59.07/4  
    OK Chrastava                          2.30/3    1.23/1*   1.08/6    4.05/1*   2.36/1*   3.58/5   12.56/9    7.28/2    2.45/3    3.45/1*   2.47/1*   3.52/3    2.13/1*   3.04/6    3.09/5    1.28/4  
                                         59.42/4  
                                          0.35/1* 
  5 Pavlík Milan                   63.46  3.58/8    5.44/8    7.08/7   11.19/4   14.30/4   19.45/5   23.46/3   31.32/3   34.08/3   39.33/3   44.00/3   48.51/3   56.15/5   58.18/5   61.25/5   62.57/5  
    OK Chrastava                          3.58/8    1.46/5    1.24/7    4.11/2    3.11/2    5.15/6    4.01/1*   7.46/3    2.36/2    5.25/3    4.27/6    4.51/5    7.24/7    2.03/2    3.07/4    1.32/5  
                                         63.46/5  
                                          0.49/6  
  6 Eiselt Miloš                   66.23  3.11/5    4.45/4    5.48/4   12.14/5   16.19/6   20.12/6   25.10/5   34.10/5   37.34/5   43.33/6   47.19/6   52.56/6   57.22/6   60.04/6   63.38/6   65.33/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.11/5    1.34/4    1.03/4    6.26/7    4.05/6    3.53/4    4.58/4    9.00/6    3.24/4    5.59/6    3.46/4    5.37/6    4.26/5    2.42/5    3.34/6    1.55/6  
                                         66.23/6  
                                          0.50/7  
  7 Nový Jiří                      92.24  3.20/6    5.38/6    7.48/8   13.46/8   19.17/7   25.07/7   33.29/7   47.30/7   51.33/7   59.41/7   68.15/7   75.00/7   78.28/7   84.30/7   89.27/7   91.37/7  
    OK Chrastava                          3.20/6    2.18/7    2.10/9    5.58/6    5.31/8    5.50/9    8.22/8   14.01/7    4.03/7    8.08/7    8.34/9    6.45/7    3.28/4    6.02/9    4.57/7    2.10/7  
                                         92.24/7  
                                          0.47/5  
  8 Jedlička Miroslav             106.32  3.45/7    5.41/7    6.45/6   12.20/6   25.32/8   31.01/8   37.54/8   52.01/8   58.42/8   69.05/8   75.04/8   85.37/8   91.09/8   97.04/8  102.22/8  105.14/8  
    OB Jenišovice                         3.45/7    1.56/6    1.04/5    5.35/5   13.12/9    5.29/8    6.53/6   14.07/9    6.41/9   10.23/8    5.59/7   10.33/8    5.32/6    5.55/8    5.18/8    2.52/9  
                                        106.32/8  
                                          1.18/9  
  9 Riby Andrew                   124.19  4.25/9    8.32/9    9.58/9   23.24/9   28.08/9   33.28/9   40.48/9   54.51/9   60.18/9   71.23/9   78.17/9   90.24/9  108.51/9  114.12/9  120.37/9  123.26/9  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.25/9    4.07/9    1.26/8   13.26/9    4.44/7    5.20/7    7.20/7   14.03/8    5.27/8   11.05/9    6.54/8   12.07/9   18.27/9    5.21/7    6.25/9    2.49/8  
                                        124.19/9  
                                          0.53/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         3.1km  230m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-34      3-39      4-37      5-33      6-41      7-81      8-48      9-74     10-49     11-75     12-51     13-76     14-85     15-52     16-100   
                                     
  1 Jakubec Jindřich               44.58  4.06/1*   5.38/1*   8.16/1*  10.57/1*  12.49/1*  13.57/1*  16.42/1*  20.40/1*  24.35/1*  27.24/1*  29.40/1*  32.46/1*  37.45/1*  40.20/1*  42.59/1*  44.31/1* 
    OOB TJ Turnov                         4.06/1*   1.32/3    2.38/4    2.41/4    1.52/4    1.08/4    2.45/4    3.58/1*   3.55/3    2.49/3    2.16/3    3.06/6    4.59/1*   2.35/1*   2.39/2    1.32/7  
                                         44.58/1* 
                                          0.27/1* 
  2 Pospíšil Jiří                  46.40  4.42/3    6.15/4    9.05/5   11.28/2   13.42/4   14.44/4   17.24/3   21.41/2   25.29/2   29.05/2   31.07/2   33.50/2   39.15/2   42.07/2   44.47/2   46.04/2  
    SOK TJ Turnov                         4.42/3    1.33/4    2.50/6    2.23/2    2.14/7    1.02/2    2.40/3    4.17/5    3.48/1*   3.36/4    2.02/2    2.43/3    5.25/5    2.52/4    2.40/3    1.17/4  
                                         46.40/2  
                                          0.36/2  
  3 Horáček Miroslav               50.29  5.02/6    6.54/5    9.02/4   11.29/3   13.22/2   14.32/2   17.01/2   24.19/5   28.20/5   32.50/5   34.44/5   37.01/5   42.22/4   45.24/4   48.30/3   49.48/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 5.02/6    1.52/6    2.08/1*   2.27/3    1.53/5    1.10/5    2.29/1*   7.18/8    4.01/4    4.30/7    1.54/1*   2.17/1*   5.21/4    3.02/5    3.06/5    1.18/5  
                                         50.29/3  
                                          0.41/5  
  4 Švihovský Jaroslav             50.40  5.47/7    6.56/6    9.38/6   11.50/4   13.40/3   14.40/3   18.43/5   23.17/4   27.27/4   30.06/3   32.51/3   35.24/3   41.30/3   44.20/3   48.48/4   50.02/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.47/7    1.09/1*   2.42/5    2.12/1*   1.50/1*   1.00/1*   4.03/7    4.34/6    4.10/6    2.39/1*   2.45/5    2.33/2    6.06/6    2.50/3    4.28/7    1.14/2  
                                         50.40/4  
                                          0.38/3  
  5 Pavlík Miroslav                51.07  4.49/5    8.19/7   13.04/7   17.07/7   18.58/7   20.02/7   22.48/7   26.57/7   30.47/7   33.30/7   35.53/6   38.53/6   43.54/5   46.36/5   49.10/5   50.28/5  
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.49/5    3.30/8    4.45/8    4.03/7    1.51/3    1.04/3    2.46/5    4.09/3    3.50/2    2.43/2    2.23/4    3.00/4    5.01/2    2.42/2    2.34/1*   1.18/5  
                                         51.07/5  
                                          0.39/4  
  6 Barták Jiří                    53.39  4.47/4    6.05/2    8.42/2   12.02/6   13.52/5   15.34/5   18.21/4   22.28/3   26.35/3   30.39/4   33.54/4   36.56/4   44.09/6   47.16/6   51.43/6   52.58/6  
    OK Chrastava                          4.47/4    1.18/2    2.37/3    3.20/6    1.50/1*   1.42/6    2.47/6    4.07/2    4.07/5    4.04/5    3.15/8    3.02/5    7.13/7    3.07/6    4.27/6    1.15/3  
                                         53.39/6  
                                          0.41/5  
  7 Babický Tomáš                  57.02  4.29/2    6.14/3    8.46/3   11.58/5   14.06/6   17.42/6   20.20/6   24.32/6   28.49/6   33.06/6   36.18/7   43.30/7   48.48/7   52.01/7   55.05/7   56.16/7  
    OB Rozmarýn Litoměřice                4.29/2    1.45/5    2.32/2    3.12/5    2.08/6    3.36/8    2.38/2    4.12/4    4.17/7    4.17/6    3.12/7    7.12/8    5.18/3    3.13/7    3.04/4    1.11/1* 
                                         57.02/7  
                                          0.46/7  
  8 Bednařík Libor                 81.50  6.57/8    9.37/8   13.56/8   18.30/8   22.36/8   24.44/8   29.57/8   36.41/8   43.15/8   49.05/8   52.04/8   57.20/8   68.24/8   73.48/8   78.25/8   80.52/8  
    VSK Slavia TU Liberec                 6.57/8    2.40/7    4.19/7    4.34/8    4.06/8    2.08/7    5.13/8    6.44/7    6.34/8    5.50/8    2.59/6    5.16/7   11.04/8    5.24/8    4.37/8    2.27/8  
                                         81.50/8  
                                          0.58/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         3.1km  230m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-34      3-39      4-37      5-33      6-41      7-81      8-48      9-74     10-49     11-75     12-51     13-76     14-85     15-52     16-100   
                                     
  1 Hlaváč Jaroslav                55.13  5.06/2    6.41/2   11.04/3   14.06/3   16.08/3   17.34/1*  21.08/1*  26.02/1*  30.40/1*  34.40/1*  37.38/1*  40.57/1*  47.32/1*  50.20/1*  53.13/1*  54.32/1* 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           5.06/2    1.35/2    4.23/5    3.02/4    2.02/1*   1.26/1*   3.34/2    4.54/2    4.38/1*   4.00/2    2.58/4    3.19/3    6.35/3    2.48/1*   2.53/2    1.19/1* 
                                         55.13/1* 
                                          0.41/2  
  2 Kraus Jan                      62.29 10.26/5   12.04/4   15.18/4   18.03/4   20.13/4   23.12/4   26.10/4   30.44/2   39.23/3   41.58/2   44.24/2   47.54/2   54.23/2   57.22/2   60.14/2   61.42/2  
    TJ Loko Liberec                      10.26/5    1.38/3    3.14/2    2.45/1*   2.10/2    2.59/4    2.58/1*   4.34/1*   8.39/5    2.35/1*   2.26/2    3.30/4    6.29/2    2.59/2    2.52/1*   1.28/3  
                                         62.29/2  
                                          0.47/4  
  3 Nejezchleba Jiří               66.57  5.27/3    7.13/3   10.40/2   13.32/2   15.53/2   17.49/2   22.06/2   31.09/3   36.54/2   42.50/3   45.19/3   48.21/3   54.59/3   58.51/3   64.07/3   66.21/3  
    KOB Kamenický Šenov                   5.27/3    1.46/4    3.27/3    2.52/2    2.21/4    1.56/2    4.17/3    9.03/4    5.45/3    5.56/5    2.29/3    3.02/1*   6.38/4    3.52/4    5.16/5    2.14/5  
                                         66.57/3  
                                          0.36/1* 
  4 Smetana Radim                  71.04  4.36/1*   6.07/1*   9.16/1*  12.17/1*  14.32/1*  18.06/3   22.23/3   40.08/4   45.18/4   50.45/4   52.59/4   56.08/4   62.28/4   65.28/4   68.56/4   70.22/4  
    OK Chrastava                          4.36/1*   1.31/1*   3.09/1*   3.01/3    2.15/3    3.34/5    4.17/3   17.45/6    5.10/2    5.27/4    2.14/1*   3.09/2    6.20/1*   3.00/3    3.28/3    1.26/2  
                                         71.04/4  
                                          0.42/3  
  5 Lukáš Zdeněk                   96.26 18.02/6   20.04/6   24.14/6   29.00/6   32.37/5   43.22/6   48.13/6   55.27/5   62.12/5   67.12/5   70.39/5   74.38/5   83.30/5   88.35/5   93.23/5   95.35/5  
    TJ Loko Liberec                      18.02/6    2.02/5    4.10/4    4.46/5    3.37/5   10.45/6    4.51/5    7.14/3    6.45/4    5.00/3    3.27/5    3.59/5    8.52/5    5.05/5    4.48/4    2.12/4  
                                         96.26/5  
                                          0.51/5  
  6 Matoušek Luboš                141.02 10.23/4   14.18/5   22.58/5   28.49/5   34.40/6   37.16/5   43.31/5   59.18/6   69.04/6   78.55/6   84.41/6   91.49/6  111.54/6  120.44/6  135.24/6  139.22/6  
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           10.23/4    3.55/6    8.40/6    5.51/6    5.51/6    2.36/3    6.15/6   15.47/5    9.46/6    9.51/6    5.46/6    7.08/6   20.05/6    8.50/6   14.40/6    3.58/6  
                                        141.02/6  
                                          1.40/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         2.4km  190m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-39      3-38      4-33      5-41      6-81      7-83      8-48      9-74     10-84     11-79     12-67     13-52     14-100   
  1 Úlehla Zdeněk                  50.06  2.25/2    6.09/2    8.48/1*  11.39/1*  13.09/1*  17.18/1*  21.12/1*  24.19/1*  31.48/2   35.33/2   40.00/2   42.59/1*  47.45/1*  49.13/1*  50.06/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.25/2    3.44/2    2.39/1*   2.51/3    1.30/2    4.09/6    3.54/6    3.07/4    7.29/6    3.45/4    4.27/2    2.59/6    4.46/3    1.28/2    0.53/5  
  2 Novotný František              50.42  1.53/1*   5.22/1*  12.20/4   14.22/3   16.27/3   19.35/2   22.33/2   25.24/2   30.28/1*  34.58/1*  39.31/1*  44.33/2   48.41/2   49.59/2   50.42/2  
    USK Slavia UJEP Ústí n.L.             1.53/1*   3.29/1*   6.58/5    2.02/1*   2.05/5    3.08/1*   2.58/3    2.51/2    5.04/2    4.30/6    4.33/4    5.02/8    4.08/1*   1.18/1*   0.43/2  
  3 Petrželka Pavel                55.55  2.29/3    6.48/3   14.38/6   17.19/5   19.06/5   23.12/4   27.17/5   30.11/4   37.05/4   40.22/3   45.56/4   48.37/3   53.38/3   55.07/3   55.55/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.29/3    4.19/3    7.50/8    2.41/2    1.47/4    4.06/5    4.05/7    2.54/3    6.54/5    3.17/2    5.34/7    2.41/5    5.01/4    1.29/3    0.48/3  
  4 Folprecht Eduard               56.22  2.41/5   14.04/8   21.35/8   25.15/8   26.45/8   30.30/8   33.10/7   35.48/7   40.39/6   43.31/5   48.00/5   49.26/4   54.03/4   55.47/4   56.22/4  
    OOB TJ Turnov                         2.41/5   11.23/8    7.31/7    3.40/6    1.30/2    3.45/3    2.40/1*   2.38/1*   4.51/1*   2.52/1*   4.29/3    1.26/1*   4.37/2    1.44/4    0.35/1* 
  5 Picek Jan                      59.02  3.23/8    9.05/7   16.11/7   19.10/7   20.38/6   24.23/6   27.18/6   30.30/5   37.22/5   41.35/4   45.45/3   50.34/5   56.05/5   58.09/5   59.02/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.23/8    5.42/7    7.06/6    2.59/4    1.28/1*   3.45/3    2.55/2    3.12/5    6.52/4    4.13/5    4.10/1*   4.49/7    5.31/5    2.04/5    0.53/5  
  6 Křtěnský Jaroslav              63.17  2.38/4    7.01/4   10.43/2   14.17/2   16.26/2   19.49/3   23.28/3   28.24/3   35.08/3   46.57/6   52.19/6   54.28/6   59.59/6   62.16/6   63.17/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.38/4    4.23/4    3.42/3    3.34/5    2.09/6    3.23/2    3.39/4    4.56/7    6.44/3   11.49/8    5.22/5    2.09/3    5.31/5    2.17/6    1.01/7  
  7 Štrojsa Josef                  64.11  3.02/6    8.31/5   11.21/3   15.05/4   17.26/4   23.20/5   27.13/4   32.02/6   43.38/7   47.14/7   52.42/7   54.45/7   60.28/7   63.01/7   64.11/7  
    KOB Kamenický Šenov                   3.02/6    5.29/5    2.50/2    3.44/7    2.21/8    5.54/7    3.53/5    4.49/6   11.36/8    3.36/3    5.28/6    2.03/2    5.43/7    2.33/8    1.10/8  
  8 Mašek Pavel                    82.54  3.10/7    8.51/6   14.24/5   18.26/6   20.38/6   28.57/7   36.42/8   48.08/8   57.20/8   63.01/8   69.37/8   72.16/8   79.37/8   82.03/8   82.54/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.10/7    5.41/6    5.33/4    4.02/8    2.12/7    8.19/8    7.45/8   11.26/8    9.12/7    5.41/7    6.36/8    2.39/4    7.21/8    2.26/7    0.51/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.5km   90m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-62      3-71      4-63      5-65      6-64      7-100   
  1 Lamačová Barbora               19.26  2.15/4    4.23/3    8.00/5   11.01/3   12.54/1*  17.10/1*  18.41/1*  19.26/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.15/4    2.08/2    3.37/7    3.01/1*   1.53/1*   4.16/1*   1.31/1*   0.45/4  
  2 Hrabě Jan                      20.32  2.59/8    5.23/7    7.49/4   11.14/5   13.07/3   17.55/2   19.41/2   20.32/2  
    KOB Děčín                             2.59/8    2.24/7    2.26/1*   3.25/5    1.53/1*   4.48/2    1.46/2    0.51/9  
  3 Dolejší Jan                    21.20  2.38/6    4.53/6    7.35/2   10.56/2   13.46/4   18.49/4   20.36/3   21.20/3  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.38/6    2.15/5    2.42/3    3.21/4    2.50/7    5.03/4    1.47/3    0.44/3  
  4 Nedvídková Katka               21.33  2.14/2    4.38/4    7.35/2   10.40/1*  13.06/2   18.40/3   20.51/4   21.33/4  
    Neregistrovaní z ČR                   2.14/2    2.24/7    2.57/5    3.05/2    2.26/4    5.34/7    2.11/7    0.42/1* 
  5 Václavů Pavel                  21.40  2.14/2    4.17/1*   6.52/1*  11.04/4   14.06/5   19.10/5   20.58/5   21.40/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.14/2    2.03/1*   2.35/2    4.12/11   3.02/9    5.04/5    1.48/4    0.42/1* 
  6 Kubecová Magdalena             22.16  3.31/11   5.44/9    8.26/6   11.46/6   14.37/6   19.35/6   21.31/6   22.16/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.31/11   2.13/4    2.42/3    3.20/3    2.51/8    4.58/3    1.56/5    0.45/4  
  7 Riby Philip                    24.03  3.01/9    5.27/8    9.00/8   12.43/7   15.18/7   20.43/7   23.12/7   24.03/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.01/9    2.26/9    3.33/6    3.43/8    2.35/5    5.25/6    2.29/11   0.51/9  
  8 Klust Jan                      25.51  2.17/5    4.38/4    8.42/7   12.53/8   15.18/7   22.54/8   25.05/8   25.51/8  
    OK Chrastava                          2.17/5    2.21/6    4.04/10   4.11/10   2.25/3    7.36/13   2.11/7    0.46/6  
  9 Klustová Tereza                26.08  2.12/1*   4.21/2    9.06/9   13.12/9   15.57/9   23.14/9   25.22/9   26.08/9  
    OK Chrastava                          2.12/1*   2.09/3    4.45/12   4.06/9    2.45/6    7.17/12   2.08/6    0.46/6  
 10 Šašek Jakub                    28.15  4.04/14   7.40/13  11.27/11  14.55/10  18.36/10  24.41/10  27.17/10  28.15/10 
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.04/14   3.36/13   3.47/8    3.28/6    3.41/10   6.05/8    2.36/12   0.58/11 
 11 Mašková Lucie                  29.50  2.55/7    6.14/10  11.04/10  15.42/12  19.40/11  26.20/11  28.48/11  29.50/11 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.55/7    3.19/12   4.50/13   4.38/12   3.58/11   6.40/9    2.28/10   1.02/13 
 12 Matyášová Kristýna             33.55  4.39/16   7.38/11  11.40/12  15.19/11  20.15/12  29.30/12  33.07/12  33.55/12 
    OK Chrastava                          4.39/16   2.59/10   4.02/9    3.39/7    4.56/15   9.15/19   3.37/17   0.48/8  
 13 Kvapilová Kristýna             35.37  4.02/13   8.08/15  13.38/13  20.26/17  24.56/14  31.52/13  34.14/13  35.37/13 
    SOK TJ Turnov                         4.02/13   4.06/15   5.30/15   6.48/19   4.30/13   6.56/11   2.22/9    1.23/16 
 14 Synková Elena                  36.15  4.52/17   7.57/14  15.24/18  20.22/16  25.07/16  32.02/14  34.41/14  36.15/14 
    Neregistrovaní z ČR                   4.52/17   3.05/11   7.27/19   4.58/13   4.45/14   6.55/10   2.39/13   1.34/18 
 15 Kalenský Tomáš                 36.36  5.22/18   9.32/18  14.10/16  19.24/13  24.27/13  32.28/15  35.33/15  36.36/15 
    Neregistrovaní z ČR                   5.22/18   4.10/16   4.38/11   5.14/14   5.03/16   8.01/17   3.05/15   1.03/14 
 16 Kalenská Pavla                 37.34  3.59/12   8.15/16  13.46/14  19.28/14  25.18/17  33.15/17  36.13/16  37.34/16 
    Neregistrovaní z ČR                   3.59/12   4.16/17   5.31/16   5.42/16   5.50/19   7.57/16   2.58/14   1.21/15 
 17 Svoboda Matěj                  38.03  3.09/10   7.38/11  14.02/15  19.28/14  24.59/15  32.45/16  37.04/17  38.03/17 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.09/10   4.29/18   6.24/17   5.26/15   5.31/17   7.46/14   4.19/18   0.59/12 
 18 Vávrová Tereza                 39.54  5.37/19   9.32/18  14.26/17  20.43/18  26.27/19  34.48/19  38.09/18  39.54/18 
    Neregistrovaní z ČR                   5.37/19   3.55/14   4.54/14   6.17/18   5.44/18   8.21/18   3.21/16   1.45/19 
 19 Ulrichová Tereza               40.51  4.31/15   9.15/17  16.14/19  22.09/19  26.08/18  33.54/18  39.21/19  40.51/19 
    Neregistrovaní z ČR                   4.31/15   4.44/19   6.59/18   5.55/17   3.59/12   7.46/14   5.27/19   1.30/17 
 20 Pavlíková Rozárie              57.18  6.20/20  11.24/20  19.42/20  28.40/20  35.26/20  48.18/20  54.36/20  57.18/20 
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.20/20   5.04/20   8.18/20   8.58/20   6.46/20  12.52/20   6.18/20   2.42/20 
    Hrabě Vašík                DISK       6.34/         /    17.19/    22.24/    25.14/    37.01/    39.39/    40.35/   
    KOB Děčín                             6.34/         /         /     5.05/     2.50/    11.47/     2.38/     0.56/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.6km  135m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-87      3-62      4-33      5-88      6-81      7-48      8-51      9-49     10-79     11-54     12-100   
  1 Šašek Jan                      45.23  2.04/3    3.58/1*   5.31/1*   7.47/1*  12.59/2   20.25/3   25.31/3   30.06/2   33.31/2   38.09/2   42.57/2   44.47/1*  45.23/1* 
    Neregistrovaní z ČR                   2.04/3    1.54/1*   1.33/1*   2.16/2    5.12/6    7.26/8    5.06/2    4.35/1*   3.25/2    4.38/3    4.48/2    1.50/2    0.36/3  
  2 Tkáč Jan                       45.44  1.48/1*   4.32/2    6.18/2    8.31/2   10.59/1*  13.18/1*  18.19/1*  23.25/1*  25.19/1*  29.48/1*  42.40/1*  45.03/2   45.44/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.48/1*   2.44/3    1.46/3    2.13/1*   2.28/1*   2.19/1*   5.01/1*   5.06/2    1.54/1*   4.29/2   12.52/14   2.23/6    0.41/6  
  3 Dejnožková Blanka              51.28  4.26/9    7.21/9   10.00/9   12.19/5   15.47/3   18.09/2   24.21/2   30.32/3   36.26/3   42.09/3   48.31/3   50.50/3   51.28/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.26/9    2.55/5    2.39/9    2.19/4    3.28/3    2.22/2    6.12/4    6.11/5    5.54/8    5.43/4    6.22/7    2.19/5    0.38/5  
  4 Tomanica  Vojtěch              54.38  1.59/2    4.56/3    7.54/3   10.12/3   17.55/6   21.52/4   28.03/4   33.10/4   40.39/4   46.40/4   51.16/4   54.05/4   54.38/4  
    OK Chrastava                          1.59/2    2.57/6    2.58/12   2.18/3    7.43/11   3.57/4    6.11/3    5.07/3    7.29/12   6.01/7    4.36/1*   2.49/8    0.33/2  
  5 Chrz Pavel                     62.44  3.25/5    6.32/5    8.48/5   11.35/4   17.38/4   29.10/8   36.33/6   43.34/6   48.19/6   54.18/5   59.07/5   62.13/5   62.44/5  
    Neregistrovaní z ČR                   3.25/5    3.07/8    2.16/7    2.47/6    6.03/7   11.32/12   7.23/5    7.01/12   4.45/4    5.59/5    4.49/3    3.06/9    0.31/1* 
  6 Petrová Věra                   65.36  3.18/4    7.02/8    9.38/8   12.50/6   17.51/5   23.30/5   32.37/5   39.05/5   47.12/5   55.07/6   61.55/6   64.37/6   65.36/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.18/4    3.44/12   2.36/8    3.12/8    5.01/5    5.39/5    9.07/9    6.28/8    8.07/13   7.55/12   6.48/9    2.42/7    0.59/13 
  7 Kopecká Alena                  69.35  3.25/5    6.19/4    8.25/4   13.06/7   20.33/7   27.55/7   40.29/8   46.40/8   50.41/7   57.09/7   62.59/7   68.48/7   69.35/7  
    USK Praha                             3.25/5    2.54/4    2.06/5    4.41/10   7.27/10   7.22/7   12.34/12   6.11/5    4.01/3    6.28/9    5.50/4    5.49/13   0.47/11 
  8 Hornychov Helena               71.03  7.18/12  10.39/11  13.54/11  16.44/8   23.24/8   27.05/6   38.54/7   45.34/7   50.49/8   59.16/8   66.47/8   70.09/8   71.03/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.18/12   3.21/10   3.15/13   2.50/7    6.40/8    3.41/3   11.49/11   6.40/9    5.15/6    8.27/13   7.31/11   3.22/12   0.54/12 
  9 Šašek Ondřej                   81.55  6.18/11   9.24/10  11.28/10  27.19/11  34.18/11  45.26/11  53.23/10  60.15/10  65.00/10  71.10/9   78.02/9   81.10/9   81.55/9  
    Neregistrovaní z ČR                   6.18/11   3.06/7    2.04/4   15.51/12   6.59/9   11.08/11   7.57/7    6.52/11   4.45/4    6.10/8    6.52/10   3.08/10   0.45/10 
 10 Tomanicová Petra               84.30  5.04/10  19.08/14  20.53/13  24.20/10  29.20/10  43.47/10  51.51/9   57.39/9   63.54/9   71.29/10  80.36/10  83.48/10  84.30/10 
    OK Chrastava                          5.04/10  14.04/14   1.45/2    3.27/9    5.00/4   14.27/13   8.04/8    5.48/4    6.15/11   7.35/11   9.07/12   3.12/11   0.42/9  
 11 Slávka Szabová                 84.40  3.32/7    6.39/6    9.24/6   30.24/13  38.16/13  47.07/14  54.59/11  62.59/11  69.09/11  75.56/11  82.11/12  83.59/11  84.40/11 
    KOB Děčín                             3.32/7    3.07/8    2.45/11  21.00/13   7.52/12   8.51/10   7.52/6    8.00/13   6.10/10   6.47/10   6.15/6    1.48/1*   0.41/6  
 12 Iveta Koukalová                84.44  4.01/8    6.44/7    9.24/6   31.17/14  39.45/14  47.04/13  56.18/12  63.08/12  72.05/12  76.04/12  82.10/11  84.03/12  84.44/12 
    KOB Děčín                             4.01/8    2.43/2    2.40/10  21.53/14   8.28/13   7.19/6    9.14/10   6.50/10   8.57/14   3.59/1*   6.06/5    1.53/3    0.41/6  
 13 Václavů Honza                  88.28 13.05/14  16.27/12  18.34/12  21.15/9   24.31/9   41.22/9   61.27/13  67.47/13  73.14/13  79.13/13  85.37/13  87.52/13  88.28/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         13.05/14   3.22/11   2.07/6    2.41/5    3.16/2   16.51/14  20.05/14   6.20/7    5.27/7    5.59/5    6.24/8    2.15/4    0.36/3  
 14 Cabalka Antonín               125.47  8.40/13  17.25/13  23.52/14  28.34/12  37.46/12  46.14/12  64.18/14  77.07/14  83.10/14 103.32/14 116.19/14 124.33/14 125.47/14 
    Neregistrovaní z ČR                   8.40/13   8.45/13   6.27/14   4.42/11   9.12/14   8.28/9   18.04/13  12.49/14   6.03/9   20.22/14  12.47/13   8.14/14   1.14/14 
    Reisingerová Eliška        DISK      10.03/    14.09/    16.57/    45.53/         /         /         /         /         /         /         /   103.05/   104.08/   
    OB Rozmarýn Litoměřice               10.03/     4.06/     2.48/    28.56/         /         /         /         /         /         /         /         /     1.03/   
    Reisingerová Radka         DISK      10.56/    15.18/    18.11/    46.57/         /         /         /         /         /         /         /   104.09/   105.12/   
    OB Rozmarýn Litoměřice               10.56/     4.22/     2.53/    28.46/         /         /         /         /         /         /         /         /     1.03/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          3.5km  190m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-37      3-38      4-39      5-33      6-41      7-42      8-48      9-57     10-75     11-49     12-74     13-67     14-69     15-55     16-100   
                                     
  1 Kalenský Pavel                 45.36  2.12/1*   4.43/1*   7.33/1*   9.14/1*  11.26/1*  12.30/1*  15.53/1*  20.09/1*  25.21/1*  27.03/1*  28.43/1*  30.53/1*  36.05/1*  39.27/1*  43.48/1*  45.00/1* 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.12/1*   2.31/1*   2.50/4    1.41/1*   2.12/2    1.04/3    3.23/1*   4.16/1*   5.12/2    1.42/1*   1.40/2    2.10/1*   5.12/5    3.22/1*   4.21/1*   1.12/4  
                                         45.36/1* 
                                          0.36/9  
  2 Linka Vladislav                67.26  2.43/3    9.11/6   11.56/5   14.06/4   17.39/5   18.52/4   25.22/3   29.40/2   36.42/2   41.26/2   43.34/2   46.27/2   54.51/2   60.05/2   65.14/2   66.53/2  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.43/3    6.28/8    2.45/3    2.10/3    3.33/12   1.13/5    6.30/4    4.18/2    7.02/7    4.44/10   2.08/3    2.53/2    8.24/11   5.14/7    5.09/2    1.39/9  
                                         67.26/2  
                                          0.33/2  
  3 Krejčí Lukáš                   71.45  4.23/10   6.57/4    9.24/2   12.48/2   14.40/2   16.06/2   27.46/4   40.54/7   46.02/6   47.55/5   49.29/4   52.40/4   59.40/5   63.41/4   70.09/3   71.10/3  
    Neregistrovaní z ČR                   4.23/10   2.34/2    2.27/2    3.24/8    1.52/1*   1.26/7   11.40/9   13.08/12   5.08/1*   1.53/2    1.34/1*   3.11/4    7.00/9    4.01/4    6.28/4    1.01/1* 
                                         71.45/3  
                                          0.35/7  
  4 Linková Kateřina               74.15  2.17/2    6.02/2   10.01/4   12.55/3   15.40/3   16.49/3   24.56/2   31.56/3   38.13/3   41.29/3   46.11/3   49.34/3   57.01/3   60.50/3   72.17/4   73.41/4  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.17/2    3.45/4    3.59/8    2.54/5    2.45/5    1.09/4    8.07/6    7.00/8    6.17/4    3.16/4    4.42/10   3.23/5    7.27/10   3.49/3   11.27/12   1.24/5  
                                         74.15/4  
                                          0.34/5  
  5 Linková Alena                  78.30  3.07/6    6.18/3    9.43/3   15.08/5   17.38/4   19.37/5   33.09/7   38.29/6   46.11/7   50.16/6   52.30/6   58.43/6   63.23/6   69.08/6   76.27/5   77.51/5  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       3.07/6    3.11/3    3.25/6    5.25/12   2.30/3    1.59/9   13.32/12   5.20/5    7.42/10   4.05/8    2.14/4    6.13/9    4.40/1*   5.45/8    7.19/7    1.24/5  
                                         78.30/5  
                                          0.39/11 
  6 Linka Michael                  78.57  4.45/11  12.39/9   15.04/9   18.08/7   20.55/7   21.51/6   29.35/5   36.32/5   43.26/5   46.28/4   51.26/5   54.25/5   59.19/4   65.48/5   76.51/6   78.32/6  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       4.45/11   7.54/9    2.25/1*   3.04/7    2.47/6    0.56/1*   7.44/5    6.57/7    6.54/6    3.02/3    4.58/11   2.59/3    4.54/2    6.29/9   11.03/11   1.41/10 
                                         78.57/6  
                                          0.25/1* 
  7 Unger Jan                      81.01  2.44/4   17.49/11  21.14/11  23.17/10  26.01/10  27.03/10  30.34/6   34.56/4   40.41/4   52.36/7   57.00/8   64.07/8   69.01/8   72.28/7   79.23/7   80.27/7  
    Neregistrovaní z ČR                   2.44/4   15.05/12   3.25/6    2.03/2    2.44/4    1.02/2    3.31/2    4.22/3    5.45/3   11.55/13   4.24/8    7.07/11   4.54/2    3.27/2    6.55/6    1.04/2  
                                         81.01/7  
                                          0.34/5  
  8 Hořejší Zbyněk                 87.54  3.12/7    7.32/5   14.16/6   17.19/6   20.12/6   21.53/7   43.22/11  48.41/9   55.27/9   59.22/9   64.29/9   69.29/10  74.28/9   78.36/8   85.30/8   87.17/8  
    Neregistrovaní z ČR                   3.12/7    4.20/5    6.44/12   3.03/6    2.53/7    1.41/8   21.29/13   5.19/4    6.46/5    3.55/6    5.07/12   5.00/8    4.59/4    4.08/5    6.54/5    1.47/11 
                                         87.54/8  
                                          0.37/10 
  9 Martin Kunc                    94.26  7.41/13  18.19/13  21.22/12  23.46/11  26.52/11  28.06/11  34.09/8   42.07/8   49.21/8   53.12/8   55.38/7   62.09/7   67.21/7   87.12/9   92.22/9   93.53/9  
    Neregistrovaní z ČR                   7.41/13  10.38/11   3.03/5    2.24/4    3.06/10   1.14/6    6.03/3    7.58/9    7.14/8    3.51/5    2.26/5    6.31/10   5.12/5   19.51/13   5.10/3    1.31/8  
                                         94.26/9  
                                          0.33/2  
 10 Venuš Jaroslav                 97.52  4.10/9    9.36/8   14.49/7   18.36/8   21.36/8   24.32/9   36.18/10  48.47/10  57.45/10  61.45/10  65.00/10  68.51/9   79.53/10  88.02/10  95.21/10  97.08/10 
    Neregistrovaní z ČR                   4.10/9    5.26/7    5.13/9    3.47/9    3.00/9    2.56/13  11.46/10  12.29/11   8.58/12   4.00/7    3.15/6    3.51/6   11.02/12   8.09/12   7.19/7    1.47/11 
                                         97.52/10 
                                          0.44/12 
 11 Košek Ladislav                 99.04  2.50/5   18.13/12  23.53/13  35.53/13  39.04/13  41.53/13  51.29/13  56.56/13  64.41/12  69.50/12  74.27/12  79.17/12  84.45/12  89.21/12  97.03/11  98.31/11 
    TJ Loko Liberec                       2.50/5   15.23/13   5.40/11  12.00/13   3.11/11   2.49/11   9.36/7    5.27/6    7.45/11   5.09/11   4.37/9    4.50/7    5.28/7    4.36/6    7.42/9    1.28/7  
                                         99.04/11 
                                          0.33/2  
 12 Dáša a Štěpánka                99.15  4.45/11   9.29/7   14.53/8   19.07/9   22.04/9   24.18/8   34.16/9   51.20/11  58.44/11  63.11/11  66.48/11  76.03/11  81.44/11  88.21/11  97.30/12  98.40/12 
    Neregistrovaní z ČR                   4.45/11   4.44/6    5.24/10   4.14/10   2.57/8    2.14/10   9.58/8   17.04/13   7.24/9    4.27/9    3.37/7    9.15/13   5.41/8    6.37/10   9.09/10   1.10/3  
                                         99.15/12 
                                          0.35/7  
 13 Dolejší Miloš                 119.22  4.06/8   12.45/10  20.53/10  25.39/12  29.23/12  32.16/12  44.24/12  53.57/12  64.57/13  71.04/13  76.15/13  84.41/13  95.52/13 103.56/13 115.27/13 118.34/13 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.06/8    8.39/10   8.08/13   4.46/11   3.44/13   2.53/12  12.08/11   9.33/10  11.00/13   6.07/12   5.11/13   8.26/12  11.11/13   8.04/11  11.31/13   3.07/13 
                                        119.22/13 
                                          0.48/13 
    Dejnožka Jiří              DISK       2.08/     5.28/     9.02/    10.59/    13.41/    14.48/    19.10/         /    29.03/    32.03/    34.26/    38.35/    43.44/    48.39/    54.35/    55.47/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.08/     3.20/     3.34/     1.57/     2.42/     1.07/     4.22/         /         /     3.00/     2.23/     4.09/     5.09/     4.55/     5.56/     1.12/   
                                         56.17/   
                                          0.30/   
    Švirlochvá Zdeňka          DISK-LIM. 19.22/    45.46/    59.50/    61.30/    67.37/    69.51/    78.55/    96.17/   104.04/   114.40/   118.28/   126.01/   132.02/   146.56/   155.59/   158.28/   
    Neregistrovaní z ČR                  19.22/    26.24/    14.04/     1.40/     6.07/     2.14/     9.04/    17.22/     7.47/    10.36/     3.48/     7.33/     6.01/    14.54/     9.03/     2.29/   
                                        159.16/   
                                          0.48/