Konečné výsledky kategorie                                                20.4.2013 17:07:12
                                 3. závod JO 2013 - LDC
===ČSOS-LDC===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.8km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nathalie Schöne          OL-Team Wehrsdorf    G07           27.32  +      0.00
  2.Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C     28.19  +      0.47
  3.Martanová Lea            VSK Slavia TU Libere VLI0555 C     30.12  +      2.40
  4.Schacherlová Anne        OK Doksy             DOK0350       30.26  +      2.54
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.5km   90m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hošmánková Markéta       OK Jiskra Nový Bor   BOR0350 C     22.06  +      0.00
  2.Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 C     22.34  +      0.28
  3.Horáková Kateřina        KOB Děčín            LDC           23.55  +      1.49
  4.Průšková Tereza          TJ Stadion Nový Bor  STB0499 C     25.26  +      3.20
  5.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C     31.02  +      8.56
  6.Fiala Honza a Eva        Neregistrovaní z ČR  XXX           36.43  +     14.37
  7.Jakoubková Anna          TJ Stadion Nový Bor  STB0498 C     48.07  +     26.01
  8.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     50.26  +     28.20
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.4km  140m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 B     29.03  +      0.00
  2.Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI0252 C     31.10  +      2.07
  3.Matějková Zuzana         TJ Lokomotiva Teplic LTP0153 C     31.24  +      2.21
  4.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     37.29  +      8.26
  5.Rydlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 B     39.57  +     10.54
  6.Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 B     43.31  +     14.28
  7.Patzeltová Emma          OK Jiskra Nový Bor   BOR0251 C     59.54  +     30.51
  8.Růžičková Vendula        OK Chrastava         CHA0252 C     61.32  +     32.29
  9.Hornychová               TJ Tatran Jablonec n TJN0254 C     77.18  +     48.15
 10.Jeřábková Andrea         OK Chrastava         CHA0253 C     89.59  +     60.56
 11.Voborníková Zuzana       Neregistrovaní z ČR  XXX          114.04  +     85.01
 12.Lišková Adélka           OK Chrastava         CHA0254 C    114.13  +     85.10
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.6km  135m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 A     34.59  +      0.00
  2.Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 B     35.30  +      0.31
  3.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 B     37.11  +      2.12
  4.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 A     37.49  +      2.50
  5.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C     45.32  +     10.33
  6.Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C     46.24  +     11.25
  7.Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 B     49.19  +     14.20
  8.Lejsková Barbora         TJ Tatran Jablonec n TJN0051 B     54.10  +     19.11
  9.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     55.49  +     20.50
 10.Lišková Hana             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9951 C     62.03  +     27.04
 11.Holečková Edita          KOB Děčín            LDC           76.28  +     41.29
 12.Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C    119.00  +     84.01
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.1km  170m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B     39.29  +      0.00
  2.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 B     39.33  +      0.04
  3.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     40.54  +      1.25
  4.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A     44.51  +      5.22
  5.Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 B     45.03  +      5.34
  6.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 B     46.06  +      6.37
  7.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C     56.42  +     17.13
  8.Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C     59.05  +     19.36
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.2km  185m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C     67.54  +      0.00
  2.Košková Anička           TJ Loko Liberec      LLI9550 C     74.09  +      6.15
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        3.5km  240m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C     53.47  +      0.00  R:    0b
  2.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     56.42  +      2.55  R:    0b
  3.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     68.40  +     14.53  R:    0b
  4.Šenkýřová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8652 C     70.47  +     17.00  R:    0b
  5.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     74.31  +     20.44  R:    0b
  6.Stanojkovičová Ljuba     TJ Stadion Nový Bor  STB8099 C     74.54  +     21.07  R:    0b
  7.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C     76.53  +     23.06  R:    0b
  8.Loosová Lenka            VSK Slavia TU Libere VLI8152 C     79.13  +     25.26  R:    0b
  9.Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC8251      132.16  +     78.29  R:   -0b
    Voborníková Tereza       Ekonom Praha Outdoor 64C8550   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        3.9km  245m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 C     42.55  +      0.00  R:    0b
  2.Horáčková Kateřina       VSK Slavia TU Libere VLI8150 C     44.00  +      1.05  R:    0b
  3.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     45.16  +      2.21  R:    0b
  4.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     46.46  +      3.51  R:    0b
  5.Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C     48.11  +      5.16  R:    0b
  6.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     50.15  +      7.20  R:    0b
  7.Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C     50.49  +      7.54  R:    0b
  8.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C     50.50  +      7.55  R:    0b
  9.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C     54.50  +     11.55  R:    0b
 10.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     55.22  +     12.27  R:    0b
 11.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A     58.01  +     15.06  R:    0b
 12.Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8307       58.47  +     15.52  R:    0b
 13.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C     65.24  +     22.29  R:    0b
 14.Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 B     75.37  +     32.42  R:    0b
 15.Hrobařová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN7754 C     93.40  +     50.45  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.5km  240m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     58.09  +      0.00
  2.Cathleen Herrmann        OL-Team Wehrsdorf    G07           66.08  +      7.59
  3.Martanová Daniela        VSK Slavia TU Libere VLI7452 C     67.42  +      9.33
  4.Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C     70.50  +     12.41
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.1km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     51.24  +      0.00
  2.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     52.12  +      0.48
  3.Matějková Martina        TJ Lokomotiva Teplic LTP6850 C     54.29  +      3.05
  4.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     59.48  +      8.24
  5.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     60.42  +      9.18
  6.Šmausová Gabriela        TJ Tatran Jablonec n TJN6951 C     61.54  +     10.30
  7.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     64.41  +     13.17
  8.Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 C     67.13  +     15.49
  9.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     67.29  +     16.05
 10.Reisingerová Martina     OB Rozmarýn Litoměři DLT7251 C     72.09  +     20.45
 11.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     79.21  +     27.57
 12.Javůrková Gabriela       USK Praha            VSP7260 C    100.33  +     49.09
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.1km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     48.51  +      0.00
  2.Šmausová Dana            TJ Tatran Jablonec n TJN6750 C     50.36  +      1.45
  3.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     58.17  +      9.26
  4.Kuncová Jiřina           TJ Tatran Jablonec n TJN5752 C     58.29  +      9.38
  5.Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C     59.16  +     10.25
  6.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     59.21  +     10.30
  7.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     62.14  +     13.23
  8.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     62.41  +     13.50
  9.Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C     77.36  +     28.45
 10.Krömer, Ines             Turbine Zittau       G38          101.33  +     52.42
    Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.8km  170m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     54.03  +      0.00
  2.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     62.54  +      8.51
  3.Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C     70.15  +     16.12
  4.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     79.49  +     25.46
  5.Kapounová Jitka          OK Doksy             DOK6050 C     98.10  +     44.07
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.8km  170m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     50.12  +      0.00
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     55.15  +      5.03
  3.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     65.03  +     14.51
  4.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     71.00  +     20.48
  5.Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C     83.32  +     33.20
  6.Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C     86.04  +     35.52
  7.Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5481       86.55  +     36.43
    Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.7km  170m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horáčková Stanislava     VSK Slavia TU Libere VLI4950 C     65.00  +      0.00
  2.Ender, Irina             Turbine Zittau       G38           77.00  +     12.00
  3.Bednaříková Olga Marie   VSK Slavia TU Libere VLI5151 C    118.08  +     53.08
  4.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    121.01  +     56.01
  5.Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C    125.14  +     60.14
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.7km  170m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     74.08  +      0.00
  2.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     90.39  +     16.31
  3.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C    100.56  +     26.48
  4.Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C    107.19  +     33.11
  5.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C    109.28  +     35.20
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.8km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Socha Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0302 C     15.00  +      0.00
  2.Tkáč Matěj               TJ Tatran Jablonec n TJN0401 C     16.27  +      1.27
  3.Dejnožka Vojtěch         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 C     16.55  +      1.55
  4.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     17.18  +      2.18
  5.Novotný Jaromír          VSK Slavia TU Libere VLI0300 C     18.42  +      3.42
  6.Staňa Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0301 C     21.07  +      6.07
  7.Zvěřina Jakub            Neregistrovaní z ČR  XXX           26.51  +     11.51
  8.Husák Martin             OK Chrastava         CHA0300 C     31.04  +     16.04
  9.Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     31.10  +     16.10
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.5km   90m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bolehovský Daniel        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0508 C     17.32  +      0.00
  2.Fejtek Ondřej            TJ Stadion Nový Bor  STB0301 C     19.53  +      2.21
  3.Šašek Jan                TJ Lokomotiva Teplic LTP0301 C     22.08  +      4.36
  3.Mašek Matěj              TJ Stadion Nový Bor  STB0401 C     22.08  +      4.36
  5.Dejnožka Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN0600 C     22.52  +      5.20
  6.Clark Arthur             TJ Lokomotiva Teplic LTP0401 C     24.49  +      7.17
  7.Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     28.22  +     10.50
  8.Rokos Marek              TJ Tatran Jablonec n TJN0500 C     32.11  +     14.39
  9.Josef Herrmann           OL-Team Wehrsdorf    G07           32.55  +     15.23
    Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.4km  140m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Javůrek Emil             USK Praha            VSP0100 C     30.01  +      0.00
  2.Bílý Jakub               TJ Lokomotiva Teplic LTP0104 B     32.35  +      2.34
  3.Tomanek Josef            OK Jiskra Nový Bor   BOR           39.23  +      9.22
  4.Rokos Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN0107 C     40.28  +     10.27
  5.Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 B     51.25  +     21.24
  6.Bolehovský Michal        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0200 C     53.54  +     23.53
  7.Matyáš Vojtěch           OK Chrastava         CHA0202 C     54.56  +     24.55
  8.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     66.44  +     36.43
  9.Horna Lukáš              OK Chrastava         CHA0105 C     72.55  +     42.54
 10.Phillipp  Schmidt        OL-Team Wehrsdorf    G07           73.06  +     43.05
 11.Niklas Schöne            OL-Team Wehrsdorf    G07           83.49  +     53.48
    Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C DISK              
    Clark Oskar William      TJ Lokomotiva Teplic LTP0103 C DISK              
    Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.7km  190m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 A     32.19  +      0.00
  2.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 B     35.53  +      3.34
  3.Němeček Josef            TJ Tatran Jablonec n TJN0002 B     41.00  +      8.41
  4.Kubec Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0004 B     48.47  +     16.28
  5.Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001 B     51.59  +     19.40
  6.Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 B     52.52  +     20.33
  7.Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C     55.05  +     22.46
  8.Tobias Gehser            OL-Team Wehrsdorf    G07           57.02  +     24.43
  9.Matějka Šimon            TJ Lokomotiva Teplic LTP9901 C     64.39  +     32.20
 10.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 B     64.49  +     32.30
 11.Šilar Adam               TJ Stadion Nový Bor  STB0001 C     86.43  +     54.24
 12.Hradecký Ondřej          OK Chrastava         CHA9903 C     87.02  +     54.43
 13.Schindler Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN0000 C     89.20  +     57.01
 14.Zappe Nicholas-Benjamin  TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C     92.33  +     60.14
 MS Stange                   Neregistrovaní z ČR  XXX      MSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.2km  185m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     40.28  +      0.00
  2.Janeček Mirek            TJ Tatran Jablonec n TJN9804 B     42.22  +      1.54
  3.Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 C     52.57  +     12.29
  4.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     78.24  +     37.56
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.5km  190m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vaniš Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN9500 B     39.36  +      0.00
  2.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     44.42  +      5.06
  3.Hájek Vojtěch            TJ Tatran Jablonec n TJN9502 B     49.04  +      9.28
  4.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK9600 C     91.55  +     52.19
    Piksa Filip              Neregistrovaní z ČR  XXX       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        4.1km  250m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C     43.52  +      0.00  R:    0b
  2.Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103 C     44.11  +      0.19  R:    0b
  3.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 A     49.31  +      5.39  R:    0b
  4.Petr Josef               VSK Slavia TU Libere VLI6300 C     50.32  +      6.40  R:    0b
  5.Hickethier Manfred       VSK Slavia TU Libere VLI5201 C     50.35  +      6.43  R:    0b
  6.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C     50.39  +      6.47  R:    0b
  7.Matějka Lukáš            TJ Lokomotiva Teplic LTP           52.15  +      8.23  R:    0b
  8.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     52.40  +      8.48  R:    0b
  9.Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     54.49  +     10.57  R:    0b
 10.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C     55.21  +     11.29  R:    0b
 11.Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 A     55.34  +     11.42  R:    0b
 12.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     56.20  +     12.28  R:    0b
 13.Kunc Radovan             TJ Tatran Jablonec n TJN5549 C     58.48  +     14.56  R:    0b
 14.Charousek Jakub          OK Doksy             DOK9200 C     65.05  +     21.13  R:    0b
 15.Schulhof Jan             OOB TJ Turnov        TUR8900       71.44  +     27.52  R:    0b
 16.Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C     77.34  +     33.42  R:    0b
 17.Staněk Martin            Neregistrovaní z ČR  XXX           91.21  +     47.29  R:    0b
 18.Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C     93.17  +     49.25  R:   -0b
 19.Válka Jan                Neregistrovaní z ČR  XXX           94.53  +     51.01  R:   -0b
 20.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C    121.29  +     77.37  R:   -0b
    Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        4.8km  305m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E     39.39  +      0.00  R:    0b
  2.Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 R     40.53  +      1.14  R:    0b
  3.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R     41.37  +      1.58  R:    0b
  4.Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005       44.39  +      5.00  R:    0b
  5.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C     46.46  +      7.07  R:    0b
  6.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     46.53  +      7.14  R:    0b
  7.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     47.36  +      7.57  R:    0b
  8.Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     47.38  +      7.59  R:    0b
  9.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C     53.09  +     13.30  R:    0b
 10.Krtička Jan              KOB Konice           KON7931 C     56.42  +     17.03  R:    0b
 11.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     58.37  +     18.58  R:    0b
 12.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     58.42  +     19.03  R:    0b
 13.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     60.40  +     21.01  R:    0b
 14.Mec Martin               Ekonom Praha Outdoor 64C8500       67.33  +     27.54  R:    0b
 15.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     71.01  +     31.22  R:    0b
 16.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     71.13  +     31.34  R:    0b
 17.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     74.16  +     34.37  R:    0b
 18.Rychnovský František     Neregistrovaní z ČR  XXX           74.33  +     34.54  R:    0b
 19.Liška Jindřich           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6700 C     79.47  +     40.08  R:    0b
 20.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     82.02  +     42.23  R:   -0b
 21.Hromádka Miroslav        Slavoj Severotuk Úst SUL6000       84.24  +     44.45  R:   -0b
 22.Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 C     92.12  +     52.33  R:   -0b
 23.Burda Michal             Neregistrovaní z ČR  XXX          103.30  +     63.51  R:   -0b
    Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C DISK              
    Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         4.2km  260m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     46.57  +      0.00
  2.Andre Schöne             OL-Team Wehrsdorf    G07           47.55  +      0.58
  3.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C     74.28  +     27.31
  4.Nedvídek Martin          Neregistrovaní z ČR  XXX           96.04  +     49.07
 
Konečné výsledky kategorie: H40         4.1km  250m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C     45.57  +      0.00
  2.Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C     47.04  +      1.07
  3.Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C     49.56  +      3.59
  4.Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C     51.12  +      5.15
  5.Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C     52.46  +      6.49
  6.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     54.52  +      8.55
  7.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     58.34  +     12.37
  8.Průšek Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB7000 C     61.26  +     15.29
  9.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     64.47  +     18.50
 10.Nosek Petr               OB Rozmarýn Litoměři DLT6901 C     72.51  +     26.54
 11.Henning Schmidt          OL-Team Wehrsdorf    G07           74.46  +     28.49
 12.Javůrek Jaromír          USK Praha            VSP7110 C     77.16  +     31.19
 13.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     78.06  +     32.09
 14.Řezáč Pavel              VSK Slavia TU Libere VLI6900 C     85.00  +     39.03
    Křtěnský Roman           OK Jiskra Nový Bor   BOR7100 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         4.1km  250m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bílý Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP6805 C     50.01  +      0.00
  2.Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     50.16  +      0.15
  3.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     51.16  +      1.15
  4.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     53.08  +      3.07
  5.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     57.22  +      7.21
  6.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     59.38  +      9.37
  7.Krömer, Michael          Turbine Zittau       G38           61.44  +     11.43
  8.Švábek Karel             OOB TJ Turnov        TUR           62.03  +     12.02
  9.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     68.33  +     18.32
 10.Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C     74.11  +     24.10
 11.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C     74.15  +     24.14
 12.Kovář Boris              TJ Lokomotiva Teplic LTP6710 C     86.05  +     36.04
 13.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C    104.57  +     54.56
 14.Kavalek Miroslav         OK Chrastava         CHA6300 C    117.23  +     67.22
 
Konečné výsledky kategorie: H50         3.7km  240m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C     53.28  +      0.00
  2.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     64.46  +     11.18
  3.Ulrich Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR6300       67.57  +     14.29
  4.Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C     70.40  +     17.12
  5.Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C     76.47  +     23.19
    Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.7km  240m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C     55.55  +      0.00
  2.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     57.37  +      1.42
  3.Janata Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN5603 C     58.48  +      2.53
  4.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     59.42  +      3.47
  5.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     63.46  +      7.51
  6.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     66.23  +     10.28
  7.Nový Jiří                OK Chrastava         CHA5600 C     92.24  +     36.29
  8.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C    106.32  +     50.37
  9.Riby Andrew              TJ Lokomotiva Teplic LTP5501 C    124.19  +     68.24
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.1km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     44.58  +      0.00
  2.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     46.40  +      1.42
  3.Horáček Miroslav         VSK Slavia TU Libere VLI5000 C     50.29  +      5.31
  4.Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C     50.40  +      5.42
  5.Pavlík Miroslav          KOB Chemopetrol Litv LIT5301 C     51.07  +      6.09
  6.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     53.39  +      8.41
  7.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     57.02  +     12.04
  8.Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200 C     81.50  +     36.52
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.1km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     55.13  +      0.00
  2.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     62.29  +      7.16
  3.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     66.57  +     11.44
  4.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     71.04  +     15.51
  5.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     96.26  +     41.13
  6.Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    141.02  +     85.49
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.4km  190m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     50.06  +      0.00
  2.Novotný František        USK Slavia UJEP Ústí PUL4200 C     50.42  +      0.36
  3.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     55.55  +      5.49
  4.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C     56.22  +      6.16
  5.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     59.02  +      8.56
  6.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     63.17  +     13.11
  7.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     64.11  +     14.05
  8.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     82.54  +     32.48
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.5km   90m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     19.26  +      0.00
  2.Hrabě Jan                KOB Děčín            LDC           20.32  +      1.06
  3.Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C     21.20  +      1.54
  4.Nedvídková Katka         Neregistrovaní z ČR  XXX           21.33  +      2.07
  5.Václavů Pavel            TJ Tatran Jablonec n TJN           21.40  +      2.14
  6.Kubecová Magdalena       TJ Stadion Nový Bor  STB0550 C     22.16  +      2.50
  7.Riby Philip              TJ Lokomotiva Teplic LTP0702 C     24.03  +      4.37
  8.Klust Jan                OK Chrastava         CHA0702 C     25.51  +      6.25
  9.Klustová Tereza          OK Chrastava         CHA0751 C     26.08  +      6.42
 10.Šašek Jakub              TJ Lokomotiva Teplic LTP0801 C     28.15  +      8.49
 11.Mašková Lucie            TJ Stadion Nový Bor  STB0751 C     29.50  +     10.24
 12.Matyášová Kristýna       OK Chrastava         CHA           33.55  +     14.29
 13.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     35.37  +     16.11
 14.Synková Elena            Neregistrovaní z ČR  XXX           36.15  +     16.49
 15.Kalenský Tomáš           Neregistrovaní z ČR  XXX           36.36  +     17.10
 16.Kalenská Pavla           Neregistrovaní z ČR  XXX           37.34  +     18.08
 17.Svoboda Matěj            OK Jiskra Nový Bor   BOR0600 C     38.03  +     18.37
 18.Vávrová Tereza           Neregistrovaní z ČR  XXX           39.54  +     20.28
 19.Ulrichová Tereza         Neregistrovaní z ČR  XXX     C     40.51  +     21.25
 20.Pavlíková Rozárie        KOB Chemopetrol Litv LIT0851 C     57.18  +     37.52
    Hrabě Vašík              KOB Děčín            LDC       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.6km  135m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šašek Jan                Neregistrovaní z ČR  XXX           45.23  +      0.00
  2.Tkáč Jan                 TJ Tatran Jablonec n TJN5049       45.44  +      0.21
  3.Dejnožková Blanka        TJ Tatran Jablonec n TJN7651       51.28  +      6.05
  4.Tomanica  Vojtěch        OK Chrastava         CHA           54.38  +      9.15
  5.Chrz Pavel               Neregistrovaní z ČR  XXX           62.44  +     17.21
  6.Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C     65.36  +     20.13
  7.Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C     69.35  +     24.12
  8.Hornychov Helena         TJ Tatran Jablonec n TJN           71.03  +     25.40
  9.Šašek Ondřej             Neregistrovaní z ČR  XXX           81.55  +     36.32
 10.Tomanicová Petra         OK Chrastava         CHA           84.30  +     39.07
 11.Slávka Szabová           KOB Děčín            LDC           84.40  +     39.17
 12.Iveta Koukalová          KOB Děčín            LDC           84.44  +     39.21
 13.Václavů Honza            TJ Tatran Jablonec n TJN0005       88.28  +     43.05
 14.Cabalka Antonín          Neregistrovaní z ČR  XXX          125.47  +     80.24
    Reisingerová Eliška      OB Rozmarýn Litoměři DLT0151 C DISK              
    Reisingerová Radka       OB Rozmarýn Litoměři DLT9651   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.5km  190m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalenský Pavel           Slavoj Severotuk Úst SUL7600       45.36  +      0.00
  2.Linka Vladislav          Slavoj Severotuk Úst SUL5701       67.26  +     21.50
  3.Krejčí Lukáš             Neregistrovaní z ČR  XXX           71.45  +     26.09
  4.Linková Kateřina         Slavoj Severotuk Úst SUL9250       74.15  +     28.39
  5.Linková Alena            Slavoj Severotuk Úst SUL6750       78.30  +     32.54
  6.Linka Michael            Slavoj Severotuk Úst SUL9500       78.57  +     33.21
  7.Unger Jan                Neregistrovaní z ČR  XXX           81.01  +     35.25
  8.Hořejší Zbyněk           Neregistrovaní z ČR  XXX           87.54  +     42.18
  9.Martin Kunc              Neregistrovaní z ČR  XXX           94.26  +     48.50
 10.Venuš Jaroslav           Neregistrovaní z ČR  XXX           97.52  +     52.16
 11.Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C     99.04  +     53.28
 12.Dáša a Štěpánka          Neregistrovaní z ČR  XXX           99.15  +     53.39
 13.Dolejší Miloš            TJ Stadion Nový Bor  STB6701 C    119.22  +     73.46
    Dejnožka Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7503 C DISK              
    Švirlochvá Zdeňka        Neregistrovaní z ČR  XXX       DISK-LIM.