2. závod žebříčku JO 2012 na klasické trati LDCso 31.3.2012 19:07
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo   StČí Jméno                      Text1                   RN Klub                              Čas 



D10  (4)                  1.7 km  55 m   8 K      

    1        Linková Lucie              TUR0251                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   25:18 
    2        Martanová Elin             VLI0252                    VLI Slavia Liberec orienteeri   32:45 

             Reisingerová Eliška        DLT0151                    DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice     disk 
             Heinemann Wenke            GER                        G22 G22 SV Robotron Dresden      disk 



D10L  (3)                 2.6 km  75 m   6 K      

    1        Podrábská Bětuška          VLI0451                    VLI Slavia Liberec orienteeri   25:05 
    2        Horáková Kateřina          LDC0351                    LDC LDC KOB Děčín               26:01 
    3        Podrábská Maruška          VLI0251                    VLI Slavia Liberec orienteeri   26:08 



D12  (6)                  1.8 km  55 m   8 K      

    1        Matějková Zuzana           LTP0153                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   19:02 
    2        Dolejší Kateřina           STB0199                    STB TJ Stadion Nový Bor         21:38 
    3        Lejsková Barbora           TJN0051                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   22:55 
    4        Pavlová Martina            LTP0151                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   24:32 
    5        Riby Rose                  LTP0051                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   29:24 

             Šmolová Adéla              DOK0153                    DOK OK Doksy                     disk 



D14  (12)                 2.4 km  95 m   10 K     

    1        Doubková Petra             VLI9853                    VLI Slavia Liberec orienteeri   23:45 
    2        Nováková Lucie             BOR9854                    BOR OK Jiskra Nový Bor          24:42 
    3        Kohoutová Barbora          BOR9850                    BOR OK Jiskra Nový Bor          25:38 
    4        Krausová Hana              LLI9853                    LLI TJ Loko Liberec             26:32 
    5        Sokolářová Šárka           TUV9951                    TUV SOK TJ Turnov               27:48 
    6        Janoušková Lucie           BOR9954                    BOR OK Jiskra Nový Bor          29:26 
    7        Thořová Markéta            TUV9952                    TUV SOK TJ Turnov               29:38 
    8        Jeřábková Ema              BOR9957                    BOR OK Jiskra Nový Bor          30:40 
    9        Žejdlíková Karolína        LTP9950                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   35:31 
   10        Nejezchlebová Martina      TUR9951                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   35:40 
   11        Julia Hänchen              G37                        G37 G37 ESV Lok Bad Schandau    42:55 
   12        Holečková Edita            LDC                        LDC LDC KOB Děčín               51:19 



D16  (3)                  3.4 km  140 m   12 K    

    1        Kameníková Andrea          BOR9751                    BOR OK Jiskra Nový Bor          33:58 
    2        Linková Alena              TUR9751                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   40:02 
    3        Nejezchlebová Barbora      TUR9755                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   42:35 



D18  (5)                  5.0 km  205 m   15 K    

    1        Štičková Anna              TUR9650                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   44:17 
    2        Hoidekrová Lucie           LLI9552                    LLI TJ Loko Liberec             56:32 
    3        Lejsková Martina           TJN9451                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   67:46 
    4        Gotvaldová Dominika        BOR9551                    BOR OK Jiskra Nový Bor          74:41 

             Charousková Lucie          DOK9450                    DOK OK Doksy                     disk 



D20  (1)                  6.4 km  240 m   22 K    

    1        Linková Kateřina           SUL9250                    SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ú  109:49 



D21K  (15)                4.4 km  135 m   17 K    

    1        Kovářová Lenka             LTP9750                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   43:59 
    2        Pachnerová Dominika        CHA7750                    CHA OK Chrastava                47:20 
    3        Hyxová Radka               VLI7755                    VLI Slavia Liberec orienteeri   48:17 
    4        Žitná Jana                 SMB9251                    SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesl   48:18 
    5        Geševa Radka               STB8199                    STB TJ Stadion Nový Bor         49:20 
    6        Posseltová Tereza          TJN9252                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   50:25 
    7        Kalenská Lenka             SUL7853                    SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ú   51:05 
    8        Kovářová Julie             LTP8854                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   52:26 
    9        Kovářová Josefa            LTP8653                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   53:36 
   10        Šípová Jana                FSP8353                    FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra   56:43 
   11        Neradová Eva               LIT8951                    LIT KOB Chemopetrol Litvínov    58:04 
   12        Kameníková Kateřina        BOR7758                    BOR OK Jiskra Nový Bor          62:16 
   13        Kučerová Jana              VLI7651                    VLI Slavia Liberec orienteeri   66:46 
   14        Kučerková Romana           STB8196                    STB TJ Stadion Nový Bor         67:03 
   15        Jeřábková Tereza           BOR7563                    BOR OK Jiskra Nový Bor          89:48 



D21L  (9)                 7.7 km  245 m   21 K    

    1        Heinemann Anne             GER                        G22 G22 SV Robotron Dresden     68:47 
    2        Kašková Kateřina           CHA7850                    CHA OK Chrastava                76:04 
    3        Hrobařová Lenka            ASU7751                    ASU Magnus Orienteering         78:19 
    4        Volfová Julie              VLI8051                    VLI Slavia Liberec orienteeri   79:40 
    5        Hradecká Petra             DOK6850                    DOK OK Doksy                    80:06 
    6        Bernášková Petra           STB8297                    STB TJ Stadion Nový Bor         82:16 
    7        Henychová Zuzana           VLI6151                    VLI Slavia Liberec orienteeri   83:44 
    8        Krpatová Klára             TJN9353                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   95:42 
    9        Ehlerová Jana              VLI8055                    VLI Slavia Liberec orienteeri  112:21 



D35  (6)                  5.5 km  200 m   22 K    

    1        Podrábská Marie            VLI7451                    VLI Slavia Liberec orienteeri   58:15 
    2        Švábková Šárka             TUR6552                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   65:59 
    3        Linková Iva                TUR6850                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   68:16 
    4        Koucká Ivana               EKP6850                    EKP VŠTJ Ekonom Praha           77:31 
    5        Žemlová Eva                SCP7550                    SCP OK Sparta Praha             87:00 

             Linková Alena              SUL6750                    SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ú    disk 



D40  (4)                  5.2 km  195 m   17 K    

    1        Matějková Martina          LTP6850                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   66:54 
    2        Zuzánková Růžena           TJN6051                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   67:16 
    3        Fürstová Kateřina          LLI6954                    LLI TJ Loko Liberec             75:45 
    4        Reisingerová Martina       DLT7251                    DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice    95:30 



D45  (6)                  4.8 km  150 m   13 K    

    1        Abelová Ivana              STB6798                    STB TJ Stadion Nový Bor         57:03 
    2        Pávková Jana               BOR6550                    BOR OK Jiskra Nový Bor          63:48 
    3        Ansorge Silke              GER                        G22 G22 SV Robotron Dresden     67:45 
    4        Heike Leideck              G30                        G30 G30 USV TU Dresden          73:33 
    5        Kovářová Alena             LTP6151                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   82:14 
    6        Večeřová Ivana             TJN6052                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   97:19 



D50  (6)                  4.4 km  140 m   16 K    

    1        Šípová Soňa                BOR6150                    BOR OK Jiskra Nový Bor          53:05 
    2        Jedličková Zdena           BOR6250                    BOR OK Jiskra Nový Bor          60:04 
    3        Bradnová Věra              CHA5550                    CHA OK Chrastava                62:34 
    4        Konopáčová Jana            TUR5650                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   91:50 
    5        Kubátová Ivana             BOR6152                    BOR OK Jiskra Nový Bor          97:52 
    6        Kapounová Jitka            DOK6050                    DOK OK Doksy                    99:00 



D55  (6)                  4.2 km  130 m   16 K    

    1        Neradová Alena             LIT5051                    LIT KOB Chemopetrol Litvínov    61:00 
    2        Klímová Jitka              KAS5451                    KAS KOB Kamenický Šenov         86:18 
    3        Matoušková Marie           LJN5550                    LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad    86:52 
    4        Šumberová Zuzana           VLI5351                    VLI Slavia Liberec orienteeri   87:27 
    5        Vilimovská Miroslava       DOK5750                    DOK OK Doksy                    92:07 
    6        Hejtmánková Alena          TAP5452                    TAP KOB TRETRA Praha           111:41 



D60  (5)                  3.4 km  100 m   12 K    

    1        Karmazínová Ivana          VLI5150                    VLI Slavia Liberec orienteeri   54:10 
    2        Ender Irina                G38                        G38 G38 Turbine Zittau          61:16 
    3        Pachnerová Jaroslava       VLI5152                    VLI Slavia Liberec orienteeri   61:39 
    4        Kubíková Helena            LLI4851                    LLI TJ Loko Liberec             61:46 
    5        Nedvídková Jitka           DLT5151                    DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice    90:47 



D65  (7)                  3.4 km  75 m   13 K     

    1        Krausová Marie             LLI4451                    LLI TJ Loko Liberec             53:56 
    2        Štrojsová Jaroslava        KAS4350                    KAS KOB Kamenický Šenov         63:06 
    3        Nejezchlebová Věra         KAS4551                    KAS KOB Kamenický Šenov         65:52 
    4        Šlézrová Eva               TUR4350                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   78:14 
    5        Langrová Marie             BOR3750                    BOR OK Jiskra Nový Bor          82:49 
    6        Folprechtová Marie         TUR4250                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   94:51 
    7        Haufe Heiderose            G38                        G38 G38 Turbine Zittau         102:46 



H10  (1)                  1.8 km  55 m   8 K      

    1        Florian Hänchen            G37                        G37 G37 ESV Lok Bad Schandau    22:22 



H10L  (4)                 2.6 km  75 m   6 K      

    1        Riby Thomas                LTP0202                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   26:19 
    2        Urbanczyk Petr             LTP0201                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   29:36 
    3        Burgr Honza                LLI0202                    LLI TJ Loko Liberec             30:35 

             Clark Oskar William        LTP0103                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice    disk 



H12  (7)                  2.4 km  95 m   10 K     

    1        Melichar Petr              LLI0001                    LLI TJ Loko Liberec             24:05 
    2        Kubec Jan                  BOR0004                    BOR OK Jiskra Nový Bor          34:47 
    3        Synek Antonín              DOK0001                    DOK OK Doksy                    38:06 
    4        Heinemann Goran            GER                        G22 G22 SV Robotron Dresden     38:25 
    5        Vávra Pavel                BOR0101                    BOR OK Jiskra Nový Bor          41:42 
    6        Šilar Adam                 STB0001                    STB TJ Stadion Nový Bor         52:55 
    7        Šmol David                 DOK0100                    DOK OK Doksy                    61:27 



H14  (12)                 3.4 km  140 m   12 K    

    1        Matějka Lukáš              LTP9802                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   25:19 
    2        Mareš Vít                  BOR0000                    BOR OK Jiskra Nový Bor          30:39 
    3        Melichar Vojtěch           LLI9802                    LLI TJ Loko Liberec             30:49 
    4        Ullrich Jakub              BOR9900                    BOR OK Jiskra Nový Bor          31:10 
    5        Ludvík Matyáš              STB9801                    STB TJ Stadion Nový Bor         34:53 
    6        Kašpar Ludvík              BOR9805                    BOR OK Jiskra Nový Bor          37:11 
    7        Thoř Tomáš                 TUV9903                    TUV SOK TJ Turnov               37:16 
    8        Plachý Jan                 STB9902                    STB TJ Stadion Nový Bor         46:23 
    9        Karatsiolis Kryštof        TUR9901                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   49:35 
   10        Horák Jan                  LDC9801                    LDC LDC KOB Děčín               55:55 
   11        Birnbaum Adam              BOR9802                    BOR OK Jiskra Nový Bor          59:35 

             Pácl Lukáš                 STB9901                    STB TJ Stadion Nový Bor          disk 



H16  (7)                  5.0 km  205 m   15 K    

    1        Koštejn Vít                DOK9800                    DOK OK Doksy                    51:17 
    2        Bohmer Arne                GER                        G22 G22 SV Robotron Dresden     59:03 
    3        Hradecký Jaroslav          DOK9600                    DOK OK Doksy                    75:42 
    4        Labský Jan                 LLI9602                    LLI TJ Loko Liberec             82:50 
    5        Hlubuček Tomáš             CHA9704                    CHA OK Chrastava                86:12 
    6        Procházka Dan              LLI9703                    LLI TJ Loko Liberec             87:11 
    7        Kraus Jakub                LLI9702                    LLI TJ Loko Liberec             88:59 



H18  (7)                  6.4 km  240 m   22 K    

    1        Nejman Stanislav           CHA9500                    CHA OK Chrastava                63:02 
    2        Posselt Martin             TJN9501                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   68:22 
    3        Rybář Leon                 VLI9502                    VLI Slavia Liberec orienteeri   82:27 
    4        Hulha Lukáš                LTP9405                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   82:56 
    5        Hájek Vojtěch              TJN9502                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   83:20 
    6        Linka Michael              SUL9500                    SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ú   99:15 
    7        Špetlík Martin             TJN9503                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na  116:42 



H21K  (20)                5.9 km  220 m   18 K    

    1        Dittmann Robert            G16                        G16 G16 SSV Planeta Radebeul    46:25 
    2        Fürst Matouš               LLI9603                    LLI TJ Loko Liberec             47:17 
    3        Macek Jiří                 LIT8401                    LIT KOB Chemopetrol Litvínov    54:15 
    4        Kučera Jindřich            LTP9600                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   55:01 
    5        Škara Vojtěch              LTP9102                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   57:31 
    6        Manfred Hickethier         G16                        G16 G16 SSV Planeta Radebeul    57:34 
    7        Koucký Roman               EKP6301                    EKP VŠTJ Ekonom Praha           57:37 
    8        Karmazín Petr              VLI4901                    VLI Slavia Liberec orienteeri   58:31 
    9        Kučerka Jan                LIT8002                    LIT KOB Chemopetrol Litvínov    59:46 
   10        Nerad Jaroslav             LIT9001                    LIT KOB Chemopetrol Litvínov    59:51 
   11        Eiselt Jan                 LTP8801                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   60:57 
   12        Beránek Petr               BOR6701                    BOR OK Jiskra Nový Bor          61:44 
   13        Škoda Přemek               VLI5301                    VLI Slavia Liberec orienteeri   62:10 
   14        Vančura Martin             TJN8002                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   64:53 
   15        Pavlík Bronislav           LIT8201                    LIT KOB Chemopetrol Litvínov    66:21 
   16        Loos Arnošt                BOR7808                    BOR OK Jiskra Nový Bor          69:25 
   17        Stránský Michal            BOR8900                    BOR OK Jiskra Nový Bor          70:15 
   18        Kučerka David              LIT8202                    LIT KOB Chemopetrol Litvínov    70:48 
   19        Andrej Olunczek            G30                        G30 G30 USV TU Dresden          73:20 
   20        Kašpar Ludvík              ZAK7200                    ZAK SK Netopýr Zákupy           74:53 



H21L  (21)                10.7 km  325 m   29 K   

    1        Mareš Martin               BOR6501                    BOR OK Jiskra Nový Bor          68:40 
    2        Suslov Sergej              VLI8801                    VLI Slavia Liberec orienteeri   71:49 
    3        Kobr Tomáš                 TJN8901                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   72:26 
    4        Škoda Jakub                VLI8800                    VLI Slavia Liberec orienteeri   72:34 
    5        Henych Petr                VLI6001                    VLI Slavia Liberec orienteeri   73:03 
    6        Jens Leibiger              G11                        G11 G11 Post SV Dresden         77:19 
    7        Martan Jiří                VLI7300                    VLI Slavia Liberec orienteeri   77:44 
    8        Pachner Pavel              VLI7503                    VLI Slavia Liberec orienteeri   80:07 
    9        Hyka Jan                   TUR9002                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   80:50 
   10        Zuzánek Zdeněk             TJN5901                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   81:25 
   11        Pavlovec Jan               BOR9503                    BOR OK Jiskra Nový Bor          82:50 
   12        Čech Jan                   FSP7900                    FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra   83:32 
   13        Hostaš Petr                TUR9001                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   83:44 
   14        Kadavý Petr                CHA7800                    CHA OK Chrastava                83:49 
   15        Pávek Petr                 BOR9008                    BOR OK Jiskra Nový Bor          95:11 
   16        Lomič Šimon                BOR9303                    BOR OK Jiskra Nový Bor         101:53 
   17        Michael Könemann           G37                        G37 G37 ESV Lok Bad Schandau   115:50 
   18        Hejtmánek Martin           TAP8605                    TAP KOB TRETRA Praha           127:06 
   19        Hromádka Miroslav          SUL6000                    SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ú  129:08 
   20        Danilo Hänchen             G37                        G37 G37 ESV Lok Bad Schandau   137:56 

             Peterka Vojtěch            LLI7502                    LLI TJ Loko Liberec              disk 



H35  (6)                  8.2 km  280 m   25 K    

    1        Heinemann Bjorn            GER                        G22 G22 SV Robotron Dresden     64:52 
    2        Žemla Tomáš                SCP7105                    SCP OK Sparta Praha             77:22 
    3        Karvánek Petr              BOR6600                    BOR OK Jiskra Nový Bor          85:31 
    4        Žitný Tomáš                SMB6401                    SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesl   86:36 
    5        Kučera Martin              LTP6500                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   94:35 
    6        Rubáček Jan                VLI7302                    VLI Slavia Liberec orienteeri  103:42 



H40  (12)                 6.4 km  240 m   22 K    

    1        Bílý Petr                  LTP6805                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   60:22 
    2        Žejdlík Michal             LTP7001                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   62:14 
    3        Kraus Milan                FSP6700                    FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra   67:05 
    4        Mička Jan                  LTP7201                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   68:48 
    5        Pavel Petr                 LTP6806                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   69:07 
    6        Fürst Aleš                 LLI6801                    LLI TJ Loko Liberec             71:11 
    7        Lederer Pavel              SUL6602                    SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ú   75:01 
    8        Linka Vladislav            SUL5701                    SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ú   79:11 
    9        Posselt Martin             TJN6802                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   79:43 
   10        Ženíšek Jan                SUL4701                    SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ú   88:01 
   11        Nosek Petr                 DLT6901                    DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice    92:09 
   12        Koštejn Pavel              DOK7100                    DOK OK Doksy                    93:57 



H45  (11)                 5.5 km  200 m   22 K    

    1        Vydra Ivan                 PEN6600                    PEN OK RECO SPORT               50:16 
    2        Hagen Nieke                G30                        G30 G30 USV TU Dresden          51:41 
    3        Hostaš Petr                TJN6601                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   54:15 
    4        Kubec Pavel                STB6601                    STB TJ Stadion Nový Bor         56:39 
    5        Doležal Miloš              BOR6601                    BOR OK Jiskra Nový Bor          58:28 
    6        Bruner Luboš               LTP6501                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   59:37 
    7        Fiala Zdeněk               TAP5501                    TAP KOB TRETRA Praha            63:38 
    8        Kovář Karel                LTP6102                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   64:19 
    9        Hejtmánek Vladimír         TAP5802                    TAP KOB TRETRA Praha            66:35 
   10        Doškář Boris               BOR6400                    BOR OK Jiskra Nový Bor          74:49 
   11        Kovář Boris                LTP6710                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   84:15 



H50  (10)                 5.2 km  195 m   17 K    

    1        Dikoš Pavel                BOR6003                    BOR OK Jiskra Nový Bor          46:19 
    2        Sucharda Jiří              JEN5801                    JEN OB Jenišovice               49:27 
    3        Průcha Miloslav            BOR5800                    BOR OK Jiskra Nový Bor          51:54 
    4        Provazník Jiří             TUR5102                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   52:13 
    5        Eiselt Miloš               LTP5802                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   57:06 
    6        Konopáč Jiří               TUR5803                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   58:03 
    7        Hoidekr Pavel              LLI5901                    LLI TJ Loko Liberec             60:14 
    8        Pávek Miloš                BOR5801                    BOR OK Jiskra Nový Bor          64:09 
    9        Hulha Karel                LTP6001                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   93:07 
   10        Swoboda Petr               LTP5913                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice  106:09 



H55  (5)                  4.8 km  150 m   13 K    

    1        Kaška Rudolf               CHA5500                    CHA OK Chrastava                49:35 
    2        Kadavý Zdeněk              CHA4901                    CHA OK Chrastava                55:46 
    3        Jedlička Miroslav          JEN5301                    JEN OB Jenišovice               91:22 
    4        Nový Jiří                  CHA5600                    CHA OK Chrastava                99:29 

             Hudský Vlastimil           TUR5100                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T    disk 



H60  (10)                 4.4 km  140 m   16 K    

    1        Bartkowiak Edward          XXP                        XXP XXP Poland                  43:54 
    2        Jakubec Jindřich           TUR4801                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   44:40 
    3        Helmut Conrad              G30                        G30 G30 USV TU Dresden          44:49 
    4        Lukavec Miloslav           TJN4901                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec na   48:07 
    5        Barták Jiří                CHA5100                    CHA OK Chrastava                49:08 
    6        Babický Tomáš              DLT5001                    DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice    50:19 
    7        Hláváč Jaroslav            SMB4801                    SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesl   52:12 
    8        Ender Volker               G38                        G38 G38 Turbine Zittau          57:20 
    9        Dubský Josef               SUL4700                    SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ú   69:53 

             Pospíšil Jiří              TUV4701                    TUV SOK TJ Turnov                disk 



H65  (8)                  4.2 km  130 m   16 K    

    1        Smetana Radim              CHA4700                    CHA OK Chrastava                54:38 
    2        Kraus Jan                  LLI4501                    LLI TJ Loko Liberec             60:38 
    3        Zakouřil Václav            TUV4301                    TUV SOK TJ Turnov               66:53 
    4        Folprecht Eduard           TUR4301                    TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ T   71:29 
    5        Rainer Müller              G30                        G30 G30 USV TU Dresden          71:36 
    6        Nejezchleba Jiří           KAS4600                    KAS KOB Kamenický Šenov         72:20 
    7        Lukáš Zdeněk               LLI4502                    LLI TJ Loko Liberec             82:23 
    8        Matoušek Luboš             LJN4700                    LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad   100:57 



H70  (8)                  3.4 km  100 m   12 K    

    1        Novotný Frantiček          PUL4200                    USK USK Slavie Ústí n.L         46:08 
    2        Heineman Rolf              GER                        G22 G22 SV Robotron Dresden     54:49 
    3        Mašek Pavel                BOR3602                    BOR OK Jiskra Nový Bor          56:49 
    4        Křtěnský Jaroslav          BOR3600                    BOR OK Jiskra Nový Bor          58:00 
    5        Štrojsa Josef              KAS4000                    KAS KOB Kamenický Šenov         59:24 
    6        Beránek Miroslav           BOR3900                    BOR OK Jiskra Nový Bor          65:22 
    7        Langr Jan                  BOR3601                    BOR OK Jiskra Nový Bor          67:50 
    8        Haufe Horst                G38                        G38 G38 Turbine Zittau         114:41 



HDR  (11)                 2.6 km  75 m   6 K      

    1        Peterka Jakub              LLI0404                    LLI TJ Loko Liberec             18:08 
    2        Martanová Lea              VLI0555                    VLI Slavia Liberec orienteeri   23:40 
    3        Husákovi Zděnda a Ondra    XXX                        XXX XXX NER                     23:42 
    4        Podrábský Ctiborek         VLI0700                    VLI Slavia Liberec orienteeri   27:43 
    5        Riby Philip                LTP0702                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   28:33 
    6        Žejdlíková Eliška          LTP0350                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   30:06 
    7        Šašek Jan                  LTP0301                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   30:46 
    8        Šimek Vojtěch              LTP0601                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   33:15 
    9        Klášterková Ela            LTP0651                    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice   43:00 
   10        Gešev Martínek             STB                        STB TJ Stadion Nový Bor         56:40 

             Janoušek Slávek            BOR0400                    BOR OK Jiskra Nový Bor           disk 



P3  (6)                   3.1 km  100 m   14 K    

    1        Voborníková Tereza                                    EKONOM PRAHA OUTDOOR            57:48 
    2        Dolejší Miloš              STB6701                    STB TJ Stadion Nový Bor         61:36 
    3        Kunc Martin                XXX                        XXX XXX NER                     63:16 
    4        Rejzková Marcela           XXX                        XXX XXX NER                    101:39 
    5        Domašinská Renata          XXX                        XXX XXX NER                    101:40 

             Žemla Matěj                SCP0100                    SCP OK Sparta Praha              disk 



P5  (10)                  5.4 km  185 m   18 K    

    1        Kolman Jan                 XXX                        XXX XXX NER                     64:24 
    2        Burda Michal               XXX                        XXX XXX NER                     65:27 
    3        Hatlapatka Jiří            XXX                        XXX XXX NER                     90:03 
    4        Melichar Jaromír           LLI6301                    LLI TJ Loko Liberec             90:07 
    5        Libich Martin              XXX                        XXX XXX NER                     94:22 
    6        Mocker František           XXX                        XXX XXX NER                    103:55 
    7        Kolznechtova Veronika      XXX                        XXX XXX NER                    114:27 
    8        Vedral Vladimír            XXX                        XXX XXX NER                    117:43 
    9        Urban Jan                  ZAK8600                    ZAK SK Netopýr Zákupy          118:05 
   10        Ajchlerová Denisa          XXX                        XXX XXX NER                    129:09