2. závod JO LDC st 28.3.2012 19:29
Klubová startovní listina vytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

     Start Jméno                                     Reg.č.            Čip           Kategorie           


     1 ASU Magnus Orienteeri CZE 

     21:00 Hrobařová Lenka                           ASU7751           9482          D21L                



     2 BOR OK Jiskra Nový Bo CZE 

     67:00 Mareš Vít                                 BOR0000           4370          H14                 
     79:00 Kameník David                             BOR0003           4364          H12                 
     70:00 Kubec Jan                                 BOR0004           4380          H12                 
     88:00 Vávra Pavel                               BOR0101           4369          H12                 
     71:00 Jeřábková Nina                            BOR0151           4366          D12                 
     10:00 Staňa Ondřej                              BOR0301           4377          HDR                 
     14:00 Janoušek Slávek                           BOR0400           4360          HDR                 
     22:00 Göttlich Vít                              BOR0800           4393          HDR                 
     97:00 Křtěnský Jaroslav                         BOR3600           4132          H70                 
     73:00 Langr Jan                                 BOR3601           8541          H70                 
     65:00 Mašek Pavel                               BOR3602           8544          H70                 
     22:00 Langrová Marie                            BOR3750           8542          D65                 
     81:00 Beránek Miroslav                          BOR3900           4131          H70                 
     89:00 Úlehla Zdeněk                             BOR4001           8552          H70                 
     78:00 Úlehlová Ivana                            BOR5150           8553          D55                 
     54:00 Bartoňová Marie                           BOR5351           8433          D55                 
     17:00 Průcha Miloslav                           BOR5800           1958242       H50                 
     37:00 Pávek Miloš                               BOR5801           8436          H50                 
      1:00 Dikoš Pavel                               BOR6003           50000         H50                 
     63:00 Šípová Soňa                               BOR6150           232182        D50                 
     71:00 Kubátová Ivana                            BOR6152           8464          D50                 
     79:00 Jedličková Zdena                          BOR6250           8467          D50                 
     26:00 Krejčí Jaroslav                           BOR6302           8512          H21L                
     33:00 Doškář Boris                              BOR6400           8490          H45                 
     71:00 Mareš Martin                              BOR6501           8487          H21L                
     63:00 Pávková Jana                              BOR6550           8445          D45                 
     30:00 Karvánek Petr                             BOR6600           8485          H35                 
     21:00 Doležal Miloš                             BOR6601           8523          H45                 
     60:00 Beránek Petr                              BOR6701           8524          H21K                
     77:00 Janatová Markéta                          BOR7456           8432          D35                 
     43:00 Spejchal Petr                             BOR7512           8472          P5                  
     12:00 Jeřábková Tereza                          BOR7563           8438          D21K                
      0:00 Kameníková Kateřina                       BOR7758           8441          D21K                
     72:00 Loos Arnošt                               BOR7808           8520          H21K                
     47:00 Kolařík Tomáš                             BOR7809           1302816       H21L                
     20:00 Stránský Michal                           BOR8900           52901         H21K                
      2:00 Pávek Petr                                BOR9008           8466          H21L                
     62:00 Lomič Šimon                               BOR9303           8456          H21L                
      8:00 Pavlovec Jan                              BOR9503           887936        H21L                
     65:00 Gotvaldová Dominika                       BOR9551           8443          D18                 
     13:00 Kameníková Andrea                         BOR9751           8435          D16                 
     55:00 Birnbaum Adam                             BOR9802           4378          H14                 
     61:00 Kašpar Ludvík                             BOR9805           331399        H14                 
     34:00 Kohoutová Barbora                         BOR9850           4362          D14                 
      4:00 Staňová Karolína                          BOR9853           4367          D14                 
     13:00 Nováková Lucie                            BOR9854           4368          D14                 
     82:00 Ullrich Jakub                             BOR9900           4359          H14                 
     88:00 Kosina Matouš                             BOR9901           4361          H14                 
     40:00 Řezáčová Veronika                         BOR9950           4365          D14                 
     28:00 Janoušková Lucie                          BOR9954           4357          D14                 
     22:00 Jeřábková Ema                             BOR9957           4363          D14                 



     3 CHA OK Chrastava      CZE 

     60:00 Smetana Radim                             CHA4700           8153          H65                 
     15:00 Kadavý Zdeněk                             CHA4901           8155          H55                 
     15:00 Barták Jiří                               CHA5100           8161          H60                 
     27:00 Kaška Rudolf                              CHA5500           8167          H55                 
     75:00 Bradnová Věra                             CHA5550           8168          D50                 
      3:00 Nový Jiří                                 CHA5600           8169          H55                 
     18:00 Pachnerová Dominika                       CHA7750           5177          D21K                
     50:00 Kadavý Petr                               CHA7800           8188          H21L                
     45:00 Kašková Kateřina                          CHA7850           887906        D21L                
     59:00 Smetanová Alžběta                         CHA9450           8198          D18                 
     12:00 Nejman Stanislav                          CHA9500           330671        H18                 
     11:00 Hlubuček Tomáš                            CHA9704           5176          H16                 



     4 DLT KrOB Rozmarýn Lit CZE 

      0:00 Reisingerová Eliška                       DLT0151           440490        D10                 
      3:00 Babický Tomáš                             DLT5001           8890          H60                 
      0:00 Nedvídková Jitka                          DLT5151           5991          D60                 
     48:00 Nosek Petr                                DLT6901           336778        H40                 
     65:00 Reisingerová Martina                      DLT7251           236061        D40                 



     5 DOK OK Doksy          CZE 

     67:00 Synek Antonín                             DOK0001           7758          H12                 
     73:00 Šmol David                                DOK0100           7769          H12                 
     83:00 Šmolová Adéla                             DOK0153           7773          D12                 
     58:00 Vilimovská Miroslava                      DOK5750           7757          D55                 
     59:00 Kapounová Jitka                           DOK6050           886261        D50                 
     58:00 Koštejn Pavel                             DOK7100           887931        H40                 
     47:00 Charousková Lucie                         DOK9450           7759          D18                 
     17:00 Hradecký Jaroslav                         DOK9600           7763          H16                 
      5:00 Koštejn Vít                               DOK9800           888634        H16                 
     41:00 Hradecká Petra                            DOK6850           897368        D21L                
     12:00 Hradecký Jaroslav                         DOK6300           886258        H21K                



     6 EKP VŠTJ Ekonom Praha CZE 

      0:00 Koucký Roman                              EKP6301           515195        H21K                
     65:00 Koucká Ivana                              EKP6850           361943        D35                 
     20:00 Koucký Martin                             EKP9700           53179         H16                 



     7 FSP VŠTJ Stavební fak CZE 

     74:00 Krausz Milan                              FSP6700           8127          H40                 
     53:00 Čech Jan                                  FSP7900           416195        H21L                
     14:00 Šípová Jana                               FSP8353           8476          D21K                



     8 G11 G11 Post SV Dresd GER 

     56:00 Jens Leibiger                             G11               591019        H21L                



     9 G16 G16 SSV Planeta R GER 

     36:00 Manfred Hickethier                        G16               336118        H21K                



    10 G30 G30 USV TU Dresde GER 

     75:00 Heike Leideck                             G30               620713        D45                 
     56:00 Andrej Olunczek                           G30               1984051       H21K                
     72:00 Torsten Kaufmann                          G30               941971        H40                 
      5:00 Hagen Nieke                               G30               630617        H45                 
     29:00 Arne Liscovius                            G30               300915        H45                 
     19:00 Helmut Conrad                             G30               501901        H60                 
     64:00 Rainer Müller                             G30               2222222       H65                 



    11 G37 G37 ESV Lok Bad S GER 

     43:00 Julia Hänchen                             G37               990819        D14                 
      5:00 Florian Hänchen                           G37               1900031       H10                 
     20:00 Michael Könemann                          G37               1113108       H21L                
     44:00 Danilo Hänchen                            G37               440499        H21L                



    12 G38 G38 Turbine Zitta GER 

     10:00 Ender, Franka                             G38               7847          D21K                
     12:00 Ender, Irina                              G38               6424          D60                 
      2:00 Haufe, Heiderose                          G38               6391          D65                 
     31:00 Ender, Volker                             G38               6488          H60                 
     85:00 Haufe, Horst                              G38               51342         H70                 



    13 JEN OB Jenišovice     CZE 

     21:00 Jedlička Miroslav                         JEN5301           336709        H55                 
     33:00 Sucharda Jiří                             JEN5801           51542         H50                 



    14 KAS KOB Kamenický Šen CZE 

     77:00 Štrojsa Josef                             KAS4000           8230          H70                 
      6:00 Štrojsová Jaroslava                       KAS4350           8228          D65                 
     14:00 Nejezchlebová Věra                        KAS4551           51384         D65                 
     52:00 Nejezchleba Jiří                          KAS4600           8235          H65                 
     50:00 Klímová Jitka                             KAS5451           8166          D55                 



    15 LIT KOB Chemopetrol L CZE 

     62:00 Neradová Alena                            LIT5051           8110          D55                 
     32:00 Kučerka Jan                               LIT8002           8118          H21K                
     24:00 Pavlík Bronislav                          LIT8201           8119          H21K                
     64:00 Kučerka David                             LIT8202           8105          H21K                
     30:00 Pavlíková Jitka                           LIT8352           8113          D21K                
     48:00 Macek Jiří                                LIT8401           8107          H21K                
      4:00 Neradová Eva                              LIT8951           8115          D21K                
     80:00 Nerad Jaroslav                            LIT9001           8108          H21K                



    16 LJN OOB TJ LIAZ Jablo CZE 

     56:00 Matoušek Luboš                            LJN4700           7741          H65                 
     70:00 Matoušková Marie                          LJN5550           7742          D55                 



    17 LLI TJ Loko Liberec   CZE 

     85:00 Melichar Petr                             LLI0001           51203         H12                 
     76:00 Bradáč Jakub                              LLI0002           2032105       H12                 
     21:00 Burgr Honza                               LLI0202           51202         H10L                
     11:00 Bradáč David                              LLI0203           2032132       H10                 
     26:00 Peterka Jakub                             LLI0404           51201         HDR                 
     26:00 Krausová Marie                            LLI4451           51214         D65                 
     68:00 Kraus Jan                                 LLI4501           51213         H65                 
     76:00 Lukáš Zdeněk                              LLI4502           8243          H65                 
      8:00 Kubíková Helena                           LLI4851           8242          D60                 
      5:00 Korejčíková Dáďa                          LLI5550           8546          D21L                
     25:00 Hoidekr Pavel                             LLI5901           8240          H50                 
     41:00 Melichar Jaromír                          LLI6301           8503          P5                  
     50:00 Fürst Aleš                                LLI6801           436961        H40                 
     81:00 Žihlová Lucie                             LLI6952           434597        D40                 
     69:00 Fürstová Kateřina                         LLI6954           2032126       D40                 
     60:00 Bradáč Stanislav                          LLI7201           434598        H40                 
     17:00 Peterka Vojtěch                           LLI7502           515503        H21L                
     71:00 Hoidekrová Lucie                          LLI9552           410734        D18                 
      8:00 Labský Jan                                LLI9602           428203        H16                 
     44:00 Fürst Matouš                              LLI9603           436960        H21K                
      2:00 Kraus Jakub                               LLI9702           51208         H16                 
     14:00 Procházka Dan                             LLI9703           8241          H16                 
     79:00 Melichar Vojtěch                          LLI9802           51207         H14                 
     37:00 Žihlová Anna                              LLI9852           428241        D14                 
     31:00 Krausová Hana                             LLI9853           51211         D14                 
     10:00 Labská Karolína                           LLI9952           428206        D14                 



    18 LTP OOB TJ Lokomotiva CZE 

     80:00 Riby Rose                                 LTP0051           52924         D12                 
      3:00 Clark Oskar William                       LTP0103           232901        H10L                
     74:00 Pavlová Martina                           LTP0151           52925         D12                 
     68:00 Matějková Zuzana                          LTP0153           420417        D12                 
     27:00 Urbanczyk Petr                            LTP0201           342046        H10L                
     15:00 Riby Thomas                               LTP0202           897367        H10L                
     16:00 Šašek Jan                                 LTP0301           52918         HDR                 
     36:00 Žejdlíková Eliška                         LTP0350           886252        HDR                 
     32:00 Clark Arthur                              LTP0401           232904        HDR                 
     20:00 Urbanczyková Jana                         LTP0550           436962        HDR                 
     12:00 Šimek Vojtěch                             LTP0601           420408        HDR                 
      0:00 Klášterková Ela                           LTP0651           51331         HDR                 
      6:00 Riby Philip                               LTP0702           897359        HDR                 
     13:00 Eiselt Miloš                              LTP5802           682076        H50                 
     29:00 Swoboda Petr                              LTP5913           232499        H50                 
      5:00 Hulha Karel                               LTP6001           52927         H50                 
      1:00 Kovář Karel                               LTP6102           682080        H45                 
     69:00 Kovářová Alena                            LTP6151           232914        D45                 
     14:00 Kučera Martin                             LTP6500           682112        H35                 
     37:00 Bruner Luboš                              LTP6501           682114        H45                 
     17:00 Kovář Boris                               LTP6710           899153        H45                 
     52:00 Bílý Petr                                 LTP6805           51279         H40                 
     66:00 Pavel Petr                                LTP6806           897351        H40                 
     73:00 Matějková Martina                         LTP6850           420454        D40                 
     70:00 Žejdlík Michal                            LTP7001           682100        H40                 
     62:00 Mička Jan                                 LTP7201           51280         H40                 
     97:00 Lošťáková Ivana                           LTP7758           232536        D35                 
      8:00 Kovářová Josefa                           LTP8653           232915        D21K                
     40:00 Eiselt Jan                                LTP8801           52916         H21K                
     20:00 Kovářová Julie                            LTP8854           420453        D21K                
     76:00 Škara Vojtěch                             LTP9102           52928         H21K                
      8:00 Hulha Lukáš                               LTP9405           682116        H18                 
     68:00 Kučera Jindřich                           LTP9600           682115        H21K                
     32:00 Kovářová Lenka                            LTP9750           682088        D21K                
     70:00 Matějka Lukáš                             LTP9802           682083        H14                 
     16:00 Žejdlíková Karolína                       LTP9950           232494        D14                 



    19 SCP OK Sparta Praha   CZE 

      1:00 Žemla Matěj                               SCP0100           52122         P3                  
     41:00 Kavka Jiří                                SCP5900           301147        H50                 
     89:00 Kavková Dana                              SCP6150           446418        D40                 
     22:00 Žemla Tomáš                               SCP7105           51565         H35                 
     93:00 Žemlová Eva                               SCP7550           52118         D35                 



    20 SMB SKOB Sig-Mat Mlad CZE 

     38:00 Žitný Tomáš                               SMB6401           49971         H35                 
     22:00 Žitná Jana                                SMB9251           49973         D21K                



    21 STB TJ Stadion Nový B CZE 

     34:00 Gešev Martínek                            STB               52908         HDR                 
     82:00 Šilar Adam                                STB0001           446362        H12                 
     77:00 Dolejší Kateřina                          STB0199           434808        D12                 
     30:00 Mašek Matěj                               STB0401           446338        HDR                 
      8:00 Průšková Tereza                           STB0499           446324        HDR                 
      4:00 Dolejší Jan                               STB0601           438039        HDR                 
      9:00 Kubec Pavel                               STB6601           49985         H45                 
      3:00 Dolejší Miloš                             STB6701           52906         P3                  
     81:00 Abelová Ivana                             STB6798           52909         D45                 
     73:00 Dolejší Lenka                             STB7499           434839        D35                 
     24:00 Kučerková Romana                          STB8196           49983         D21K                
     16:00 Geševa Radka                              STB8199           336701        D21K                
      9:00 Bernášková Petra                          STB8297           49987         D21L                
     77:00 Hřebřinová Tereza                         STB9499           52907         D18                 
     58:00 Ludvík Matyáš                             STB9801           52904         H14                 
     76:00 Pácl Lukáš                                STB9901           52910         H14                 
     64:00 Plachý Jan                                STB9902           52911         H14                 
     46:00 Kubecová Kateřina                         STB9999           303919        D14                 



    22 SUL OOB TJ Slavoj Sev CZE 

     24:00 Kalenský Tomáš                            SUL               99991         HDR                 
     11:00 Dubský Josef                              SUL4700           8135          H60                 
     64:00 Ženíšek Jan                               SUL4701           8149          H40                 
     54:00 Linka Vladislav                           SUL5701           8141          H40                 
     23:00 Hromádka Miroslav                         SUL6000           8138          H21L                
     85:00 Linková Alena                             SUL6750           8142          D35                 
      6:00 Kalenská Lenka                            SUL7853           51134         D21K                
     28:00 Dubský Aleš                               SUL8400           99992         H21K                
     88:00 Linková Kateřina                          SUL9250           8131          D20                 
      0:00 Linka Michael                             SUL9500           8148          H18                 



    23 TAP KOB TRETRA Praha  CZE 

     74:00 Hejtmánková Alena                         TAP5452           53641         D55                 
     13:00 Hejtmánek Vladimír                        TAP5802           53639         H45                 
     65:00 Hejtmánek Martin                          TAP8605           53636         H21L                
     41:00 Fiala Zdeněk                              TAP5501           232177        H45                 



    24 TJN OOB TJ Tatran Jab CZE 

     86:00 Lejsková Barbora                          TJN0051           361924        D12                 
     69:00 Petrželka Pavel                           TJN3800           52900         H70                 
     23:00 Lukavec Miloslav                          TJN4901           8258          H60                 
     66:00 Lukavcová Lenka                           TJN5452           8259          D55                 
     32:00 Zuzánek Zdeněk                            TJN5901           8255          H21L                
     85:00 Zuzánková Růžena                          TJN6051           8256          D40                 
     87:00 Večeřová Ivana                            TJN6052           232618        D45                 
     25:00 Hostaš Petr                               TJN6601           416829        H45                 
     56:00 Posselt Martin                            TJN6802           232256        H40                 
     77:00 Posseltová Romana                         TJN7050           410359        D40                 
     16:00 Vančura Martin                            TJN8002           51234         H21K                
     11:00 Kobr Tomáš                                TJN8901           1969696       H21L                
     26:00 Posseltová Tereza                         TJN9252           411767        D21K                
     13:00 Krpatová Klára                            TJN9353           416846        D21L                
     53:00 Lejsková Martina                          TJN9451           416850        D18                 
      4:00 Posselt Martin                            TJN9501           232512        H18                 
     16:00 Hájek Vojtěch                             TJN9502           896978        H18                 
     24:00 Špetlík Martin                            TJN9503           2027226       H18                 



    25 TUR OOB TJ Turnov / M CZE 

      6:00 Linková Lucie                             TUR0251           2032102       D10                 
     18:00 Folprechtová Marie                        TUR4250           8212          D65                 
     48:00 Folprecht Eduard                          TUR4301           51815         H65                 
     10:00 Šlézrová Eva                              TUR4350           8211          D65                 
     35:00 Jakubec Jindřich                          TUR4801           8351          H60                 
      9:00 Hudský Vlastimil                          TUR5100           8214          H55                 
     21:00 Provazník Jiří                            TUR5102           8221          H50                 
     67:00 Konopáčová Jana                           TUR5650           8208          D50                 
      9:00 Konopáč Jiří                              TUR5803           8220          H50                 
     68:00 Švábek Karel                              TUR6501           7735          H40                 
     81:00 Švábková Šárka                            TUR6552           7724          D35                 
     69:00 Linková Iva                               TUR6850           51809         D35                 
     25:00 Krafková Lucie                            TUR8650           876522        D21L                
     59:00 Hostaš Petr                               TUR9001           887159        H21L                
     38:00 Hyka Jan                                  TUR9002           410746        H21L                
     17:00 Kochová Nikola                            TUR9358           515087        D21L                
     33:00 Štičková Anna                             TUR9650           253131        D21L                
      7:00 Linková Alena                             TUR9751           51537         D16                 
     19:00 Nejezchlebová Barbora                     TUR9755           231920        D16                 
      7:00 Nejezchlebová Martina                     TUR9951           8223          D14                 
     85:00 Karatsiolis Kryštof                       TUR9901           99993         H14                 



    26 TUV SOK TJ Turnov     CZE 

     72:00 Zakouřil Václav                           TUV4301           8324          H65                 
     27:00 Pospíšil Jiří                             TUV4701           8323          H60                 
     73:00 Thoř Tomáš                                TUV9903           2674          H14                 
      1:00 Sokolářová Šárka                          TUV9951           411616        D14                 
     19:00 Thořová Markéta                           TUV9952           411521        D14                 



    27 VLI Slavia Liberec or CZE 

     50:00 Podrábská Maruška                         VLI0251           207860        D10L                
     12:00 Martanová Elin                            VLI0252           8126          D10                 
     62:00 Podrábská Bětuška                         VLI0451           8306          D10L                
     18:00 Martanová Lea                             VLI0555                         HDR                 
      2:00 Podrábský Ctiborek                        VLI0700           49962         HDR                 
      8:00 Karmazín Petr                             VLI4901           361986        H21K                
      4:00 Karmazínová Ivana                         VLI5150           51216         D60                 
     16:00 Pachnerová Jaroslava                      VLI5152           8283          D60                 
     52:00 Škoda Přemek                              VLI5301           8302          H21K                
     82:00 Šumberová Zuzana                          VLI5351           8304          D55                 
      5:00 Henych Petr                               VLI6001           515132        H21L                
      1:00 Henychová Zuzana                          VLI6151           9061          D21L                
     41:00 Martan Jiří                               VLI7300           8129          H21L                
      6:00 Rubáček Jan                               VLI7302           49963         H35                 
     89:00 Podrábská Marie                           VLI7451           8307          D35                 
     29:00 Pachner Pavel                             VLI7503           8298          H21L                
     28:00 Kučerová Jana                             VLI7651                         D21K                
      2:00 Hyxová Radka                              VLI7755           2032117       D21K                
     37:00 Volfová Julie                             VLI8051           7710          D21L                
     29:00 Ehlerová Jana                             VLI8055                         D21L                
     35:00 Škoda Jakub                               VLI8800           1302790       H21L                
     68:00 Suslov Sergej                             VLI8801           1301635       H21L                
     20:00 Rybář Leon                                VLI9502           9927          H18                 
     25:00 Doubková Petra                            VLI9853           426323        D14                 



    28 XXP XXP Poland        POL 

      7:00 Bartkowiak Edward                         XXP               412412        H60                 



    29 XXS XXS SVK           SVK 

     45:00 Erika Tothova                             XXS                             P5                  



    30 XXX XXX NER           CZE 

     28:00 Husákovi Zděnda a Ondra                   XXX               426378        HDR                 
     39:00 Libich Martin                             XXX                             P5                  
     37:00 Vladimír Vedral                           XXX                             P5                  
     29:00 Jiří Hatlapatka                           XXX                             P5                  
     31:00 Jan Kolman                                XXX                             P5                  
     35:00 Denisa Ajchlerová                         XXX                             P5                  



    31 ZAK SK Netopýr Zákupy CZE 

      4:00 Kašpar Ludvík                             ZAK7200           410399        H21K                
     33:00 Urban Jan                                 ZAK8600           448939        P5                  



    32 G22 G22 SV Robotron D GER 

     18:00 Heinemann Wenke                           GER               2073          D10                 
     49:00 Heinemann Anne                            GER               502214        D21L                
     93:00 Ansorge Silke                             GER               6236          D45                 
     91:00 Heinemann Goran                           GER               2067          H12                 
     23:00 Bohmer Arne                               GER               2196          H16                 
     46:00 Heinemann Bjorn                           GER               2059          H35                 
     93:00 Heineman Rolf                             GER               2060          H70                 



    33 LDC LDC KOB Děčín     CZE 

     56:00 Horáková Kateřina                         LDC0351           997929        D10L