Startovka oddílů                                                  31.3.2011 21:23:01
                                    1. závod JO
===ČSOS-LDC===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                       2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobařová Lenka          ASU7751    9482    D21L    20.00         
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                        2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kameník David            BOR0003    4364    H12     24.00         
  2 Kubec Jan                BOR0004    4380    HDR                   
  3 Vávra Pavel              BOR0101    4369    H10L    57.00         
  4 Tománek Josef            BOR0102    4373    H10L    45.00         
  5 Svobodová Tereza         BOR0150    4374    HDR                   
  6 Jeřábková Nina           BOR0151    4366    D10      7.00         
  7 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    HDR                   
  8 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70     32.00         
  9 Langr Jan                BOR3601    8541    H70     40.00         
 10 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70     48.00         
 11 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65     49.00         
 12 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70     24.00         
 13 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70     16.00         
 14 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D60      1.00         
 15 Klusáčková Radka         BOR4850    8515    D55     68.00         
 16 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D55     88.00         
 17 Pávek Miloš              BOR5801    8436    H50     33.00         
 18 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H50     65.00         
 19 Müller Ota               BOR6101    8449    H50     49.00         
 20 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D50     23.00         
 21 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D45     38.00         
 22 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H21K    31.00         
 23 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45     26.00         
 24 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45     26.00         
 25 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H45     34.00         
 26 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H45     10.00         
 27 Marešová Pavlína         BOR6651    8465    D45     18.00         
 28 Beránek Petr             BOR6701    8524    H21K    23.00         
 29 Göttlichová Jitka        BOR6752    8448    P2                    
 30 Rejholcová Andrea        BOR6951    8514    D40     25.00         
 31 Průšek Petr              BOR7003    8486    H40     67.00         
 32 Koutná Olga              BOR7152    8506    D35     80.00         
 33 Spejchal Petr            BOR7512    8472    P2                    
 34 Kameníková Kateřina      BOR7758    8441    P2                    
 35 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21L    94.00         
 36 Hanzlová Veronika        BOR8150    8469    D21L    10.00         
 37 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21L    70.00         
 38 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21L    78.00         
 39 Pávek Petr               BOR9008    8466    H21L    30.00         
 40 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D21L    32.00         
 41 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H21L    20.00         
 42 Šákr Vít                 BOR9301    8458    H21L    36.00         
 43 Lomič Šimon              BOR9303    8456    H21L    60.00         
 44 Průcha Pavel             BOR9304 1993526    H21L    52.00         
 45 Gotvaldová Dominika      BOR9551    8443    D16     55.00         
 46 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D14     88.00         
 47 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H14     75.00         
 48 Hlavatý Jan              BOR9804    4371    H14     45.00         
 49 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D14     72.00         
 50 Staňová Karolína         BOR9853    4376    D14     56.00         
 51 Nováková Lucie           BOR9854    4368    D14     80.00         
 52 Tomková Jana             BOR9855    4377    D14     64.00         
 53 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H12      6.00         
 54 Kosina Matouš            BOR9901    4361    H12     36.00         
 55 Řezáčová Veronika        BOR9950    4365    D12     31.00         
 56 Janoušková Lucie         BOR9954    4356    D12     13.00         
 57 Jeřábková Ema            BOR9957    4363    D12     55.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                         2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21L    32.00         
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                    2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliška      DLT0151  440490    D10L    15.00         
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D60     19.00         
  3 Nosek Petr               DLT6901  336778    H40     55.00         
  4 Reisingerová Martina     DLT7251  236061    D35     64.00         
  5 Reisingerová Radka       DLT9651  440404    D10L    21.00         
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                              2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubcová Anna             DOB0550    7258    HDR                   
  2 Kubec Martin             DOB7002    7259    H35     78.00         
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                  2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vilimovská Miroslava     DOK5750    7757    D50     29.00         
  2 Kapounová Jitka          DOK6050  886261    D50     17.00         
  3 Hradecký Jaroslav        DOK6300  886258    H21L    40.00         
  4 Hradecká Petra           DOK6850  897368    D21L     0.00         
  5 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    H35     74.00         
  6 Boskovský Vojtěch        DOK9601    7768    H16     70.00         
  7 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H14     63.00         
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                         2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tereza Pecková           EKP0551   51600    HDR                   
  2 Ivana Pecková            EKP6252   51601    D45     30.00         
  3 Jan Pecka                EKP6800  515152    H21L    16.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha               2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21K    13.00         
  2 Krausz Milan             FSP6700    8127    H21L    84.00         
  3 Žáček Martin             FSP6803  433064    H21L    62.00         
  4 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21L     0.00         
  5 Kurfürstová Magdalena    FSP7852  207837    D21K    83.00         
 
 
Startovka oddílu: G16 - SSV Planeta Radebeul                      2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hickethier, Manfred      G16      336118    H45     14.00         
 
 
Startovka oddílu: G38 - Turbine Zittau                            2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horst Haufe              G38       51342    H70     20.00         
 
 
Startovka oddílu: HAR - OK Harcov                                 2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schröter Pavel           HAR7203  301545    H21L    14.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                              2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smetana Radim            CHA4700    8153    H60     16.00         
  2 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21L     2.00         
  3 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21L    58.00         
  4 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21L    36.00         
  5 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21K    17.00         
  6 Brozová Veronika         CHA8650    8193    D21K    71.00         
  7 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21K    81.00         
  8 Prchalová Ivana          CHA8754  416287    D21L    22.00         
  9 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D21K    57.00         
 10 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H16     78.00         
 
 
Startovka oddílu: INT - Unregistered International                2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                             2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H10     49.00         
  2 Valkoun Jaroslav         JEN0102  411599    H10     61.00         
  3 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    H10L    51.00         
  4 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60     22.00         
  5 Richtrová Jaroslava      JEN5251    7776    D55     80.00         
  6 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     42.00         
  7 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50     53.00         
  8 Zakouřilová Markéta      JEN7459    7789    P2                    
  9 Hájek Jan                JEN9703  411526    H14     69.00         
 10 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H14     39.00         
 11 Valkounová Markéta       JEN9851  411613    D14     52.00         
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                       2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301   51382    HDR                   
  2 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70     36.00         
  3 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     61.00         
  4 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65     43.00         
  5 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65     70.00         
  6 Eichler Petr             KAS6900   51385    H40     87.00         
  7 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H40     71.00         
  8 Slezáčková Tereza        KAS8855   51383    D21K    61.00         
  9 Eichler Jan              KAS9800    8239    H14     51.00         
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                       2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H21L    72.00         
  2 Maňásková Jitka          KPY7951            D21K    59.00         
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                      2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Macka Radek              LCE8110 2020705    H21L     2.00         
  2 Hubáčková Petra          LCE8560   52677    D21L    16.00         
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                 2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mička Ondřej             LDC0001    8346    HDR                   
  2 Burda Matěj              LDC9602  435212    H16     74.00         
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                  2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D55     76.00         
  2 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21L    12.00         
  3 Neradová Alena           LIT8551  886283    D21L    12.00         
  4 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21L    34.00         
  5 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21K    15.00         
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou                2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H60     40.00         
  2 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55     60.00         
  3 Matoušek Jan             LJN8900    7746    H21K    25.00         
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                           2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hana Sluková             LLI                D50     11.00         
  2 Paroulek Lukáš           LLI0201  253135    H10     43.00         
  3 Peterka Jakub            LLI0404   51201    HDR                   
  4 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     55.00         
  5 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     74.00         
  6 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65     58.00         
  7 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21L    26.00         
  8 Sobek Pavel              LLI6302   51210    H45     30.00         
  9 Fürst Aleš               LLI6801  436961    H40     79.00         
 10 Labská Bohuslava         LLI6951  428281    P3                    
 11 Žihlová Lucie            LLI6957  434597    P3                    
 12 Paroulková Iva           LLI7151  253147    D35     88.00         
 13 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21L    80.00         
 14 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    D21K    65.00         
 15 Hoidekr Pavel            LLI 950    8240    H45     22.00         
 16 Hoidekrová Lucie         LLI 955  410734    D16     67.00         
 17 Labský Jan               LLI9602  428203    H16     62.00         
 18 Fürst Matouš             LLI9603  436960    H16     86.00         
 19 Štičková Anna            LLI9651  253131    D21K    79.00         
 20 Lettlová Michala         LLI9652   52899    D16     49.00         
 21 Procházka Dan            LLI9703    8241    H14     27.00         
 22 Grulyová Michaela        LLI9851   51209    D12     49.00         
 23 Žihlová Anna             LLI9852  428241    D14     84.00         
 24 Labská Karolína          LLI9952  428206    D12     25.00         
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                       2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryjáček Jan              LPM8004  995826    H21L     4.00         
  2 Winklerová Hanna         LPM8051  888631    D21L     4.00         
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                     2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučera Tomáš             LTP0000  420429    H12     18.00         
  2 Riby Rose                LTP0051  887611    D12     19.00         
  3 Pavlová Martina          LTP0151   52925    D10     19.00         
  4 Riby Thomas              LTP0202  897367    HDR                   
  5 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    HDR                   
  6 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50     61.00         
  7 Swoboda Petr             LTP5913  232499    H50     29.00         
  8 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50     45.00         
  9 Kovář Karel              LTP6102  420454    H40     75.00         
 10 Kovářová Alena           LTP6151  232906    D45     34.00         
 11 Kučera Martin            LTP6500  232901    H35     66.00         
 12 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H40     83.00         
 13 Pavel Petr               LTP6806  420408    H40     59.00         
 14 Žejdlík Michal           LTP7001   51331    H40     91.00         
 15 Mička Jan                LTP7201   51280    H35     90.00         
 16 Mičková Lenka            LTP7461   51281    D35     60.00         
 17 Lošťáková Ivana          LTP7758  232536    D21K    77.00         
 18 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21K    21.00         
 19 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H18      0.00         
 20 Žaloudek Matěj           LTP9505  232917    H16     58.00         
 21 Kučera Jindřich          LTP9600  232904    H21K    29.00         
 22 Žaloudek Jan             LTP9605  232918    H16     82.00         
 23 Kovářová Lenka           LTP9750  232915    D21K    63.00         
 24 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D12     43.00         
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                         2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21L   100.00         
 
 
Startovka oddílu: NOB - SIX Numbers                               2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maida Myšičková          NOB0535  232481    P3                    
  2 Kosina Michal            NOB7200    8517    H35     58.00         
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                            2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kožina Štěpán            PGP0300    9877    H10L    39.00         
  2 Kožina Petr              PGP6000   51632    H50     25.00         
  3 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21L    30.00         
  4 Tesař Pavel              PGP7708   51709    H21L    54.00         
  5 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D18     59.00         
  6 Kožinová Zuzana          PGP9650   51633    D16     43.00         
 
 
Startovka oddílu: PUL - PUL                                       2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 NOVOTNÝ František        PUL4200   51215    H65     54.00         
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                           2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H50     57.00         
  2 Kavková Dana             SCP6150  301143    D40     19.00         
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                       2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H65     62.00         
  2 Kučerová Barbora         SLA9650  515046    D16     61.00         
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                           2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lukavec Petr             SMR7800  887913    H21L     6.00         
  2 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21L    98.00         
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                       2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Jan              STB      438039    HDR                   
  2 Kubecová Majda           STB      206351    HDR                   
  3 Mašek Matěj              STB       52906    HDR                   
  4 Průšková Terezka         STB       52907    HDR                   
  5 Šilar Adam               STB0001   52910    H12      0.00         
  6 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D10     13.00         
  7 Našinec Jiří             STB5003   49982    H60     10.00         
  8 Ludvík Petr              STB5701   49990    H21K    11.00         
  9 Kubec Pavel              STB6601   49985    H45      6.00         
 10 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40      7.00         
 11 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D35     92.00         
 12 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21K    73.00         
 13 Geševa Radka             STB8199  336701    D21L    38.00         
 14 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21L    14.00         
 15 Ludvík Vojtěch           STB9301  920668    H21L     8.00         
 16 Bojanovová Tereza        STB9498   52909    D18     53.00         
 17 Hřebřinová Tereza        STB9499   52908    D18     71.00         
 18 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    H14     21.00         
 19 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D12     37.00         
 
 
Startovka oddílu: SUL - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem           2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lederer Vojtěch          SUL                P3                    
  2 Ženíšek Jan              SUL4701    8149    H21L    86.00         
  3 Linka Vladislav          SUL5701    8141    H40     63.00         
  4 Lederer Pavel            SUL6602    8147    H21L    44.00         
  5 Linková Alena            SUL6750    8142    D35     84.00         
  6 Nováková Jana            SUL7351    8133    D35     96.00         
  7 Kalenský Pavel           SUL7600    8128    H21L    24.00         
  8 Ženíšek Radek            SUL7601    8136    H21L    66.00         
  9 Linková Kateřina         SUL9250            D20     12.00         
 10 Linka Michael            SUL9500    8148    H16     66.00         
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                          2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejtmánková Alena        TAP5452   53641    D55     72.00         
  2 Hejtmánek Vladimír       TAP5802   53639    H45      2.00         
  3 Hejtmánková Kateřina     TAP8462   53640    D21L     6.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou              2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmaus Antonín            TJN0001 2025357    H12     30.00         
  2 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H70     28.00         
  3 Picek Jan                TJN4000  434577    H70     44.00         
  4 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H60     34.00         
  5 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55     30.00         
  6 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55     64.00         
  7 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55     84.00         
  8 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H21L    56.00         
  9 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D40     37.00         
 10 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D40     13.00         
 11 Šmaus Ivan               TJN6249    8270    H35     54.00         
 12 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H35     70.00         
 13 Picek Jan                TJN6500  416839    H45     18.00         
 14 Posselt Martin           TJN6802  232256    H35     82.00         
 15 Picková Helena           TJN6952  416843    D40     31.00         
 16 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35     72.00         
 17 Pešík Michal             TJN7701 2025338    H21L    74.00         
 18 Zaoral Petr              TJN7904  232631    H21L    22.00         
 19 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21L    92.00         
 20 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21K    67.00         
 21 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H21L    38.00         
 22 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H21K    27.00         
 23 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21L    28.00         
 24 Kočíb Jan                TJN9303  232511    H18      6.00         
 25 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16     50.00         
 26 Picek Štěpán             TJN9601  232509    H21K    19.00         
 27 Šmaus Jan                TJN9700  232505    H14     57.00         
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                             2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Lucie            TUR0251         P  D10      1.00         
  2 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H65     66.00         
  3 Šlézrová Eva             TUR4350    8211    D60     25.00         
  4 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H55     26.00         
  5 Provazník Jiří           TUR5102    8221    H50     69.00         
  6 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D50      5.00         
  7 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H50     41.00         
  8 Švábková Šárka           TUR6552    7724    D45     22.00         
  9 Linková Iva              TUR6850   51809    D35     76.00         
 10 Kvapilová Jana           TUR7850    8206    D21K    75.00         
 11 Dlabaja Tomáš            TUR8303  500850    H21L    48.00         
 12 Vlček Martin             TUR8702  515047    H21L    88.00         
 13 Švábková Anna            TUR9352    7712    D18     65.00         
 14 Wolf Filip               TUR9701  995840    H16     54.00         
 15 Linková Alena            TUR9751   51537    D14     76.00         
 16 Roškotová Lucie          TUR9753   51539    D14     60.00         
 17 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D14     96.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                             2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H55     38.00         
  2 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H35     62.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                     2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           VLI0252    8126    HDR                   
  2 Habán Oliver             VLI0600         P  HDR                   
  3 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H55     46.00         
  4 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H55     34.00         
  5 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D60      7.00         
  6 Henych Petr              VLI6001  515132    H21L    96.00         
  7 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21L    26.00         
  8 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21L    68.00         
  9 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21L    76.00         
 10 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21L    18.00         
 11 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21L    46.00         
 12 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21L    10.00         
 13 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21L     8.00         
 14 Horáčková Kateřina       VLI8150    4211    D21K    69.00         
 15 Suslov Sergej            VLI8801 1301635    H21L    34.00         
 16 Poloprutská Tereza       VLI9450   49952    D18     47.00         
 17 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D14     92.00         
 18 Doubková Petra           VLI9853  426323    D14     68.00         
 19 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D12      7.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                 2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajda Jan jun            VSP0100   51730    H12     12.00         
  2 Gajda Martin             VSP0404  436445    H10L    33.00         
  3 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H21L    50.00         
  4 Šváb Jan                 VSP5801  886277    H50     37.00         
  5 Gajda Jan                VSP6801  515108    H21L    90.00         
  6 Gajdová Kristina         VSP7752   52283    D21L    24.00         
 
 
Startovka oddílu: XXX - Neregistrovaní z ČR                       2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavla Jirásková          XXX      416330    P3                    
  2 Luboš Přibyl             XXX        8340    P3                    
 
 
Startovka oddílu: ZAK - SK Netopýr Zákupy                         2.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Vojtěch           ZAK      219333    HDR                   
  2 Kašpar Ludvík            ZAK7200  410399    H21K     9.00         
  3 Kašpar Ludvík            ZAK9800  331399    H14     33.00