Startovka kategorie                                              31.3.2011 21:22:21
                                    1. závod JO
===ČSOS-LDC==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.0km   50m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C           1.00         
  2 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C    4366   7.00         
  3 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C  434808  13.00         
  4 Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 C   52925  19.00         
  5 Vakant                                                           25.00         
  6 Vakant                                                           31.00         
 
Startovka kategorie: D10L        3.7km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            3.00         
  2 Vakant                                                            9.00         
  3 Reisingerová Eliška      OB Rozmarýn Litoměři DLT0151 C  440490  15.00         
  4 Reisingerová Radka       OB Rozmarýn Litoměři DLT9651 C  440404  21.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.0km   60m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C   49951   7.00         
  2 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C    4356  13.00         
  3 Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 C  887611  19.00         
  4 Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C  428206  25.00         
  5 Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C    4365  31.00         
  6 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 B  303919  37.00         
  7 Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C  232494  43.00         
  8 Grulyová Michaela        TJ Loko Liberec      LLI9851 C   51209  49.00         
  9 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    4363  55.00         
 10 Vakant                                                           61.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.1km   90m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C  411613  52.00         
  2 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B    4376  56.00         
  3 Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B   51539  60.00         
  4 Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C    4377  64.00         
  5 Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B  426323  68.00         
  6 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B    4362  72.00         
  7 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B   51537  76.00         
  8 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C    4368  80.00         
  9 Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C  428241  84.00         
 10 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    6885  88.00         
 11 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C   49954  92.00         
 12 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C  231929  96.00         
 13 Vakant                                                          100.00         
 14 Vakant                                                          104.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.6km  110m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 A   51633  43.00         
  2 Lettlová Michala         TJ Loko Liberec      LLI9652 C   52899  49.00         
  3 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    8443  55.00         
  4 Kučerová Barbora         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9650 B  515046  61.00         
  5 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI955  C  410734  67.00         
  6 Vakant                                                           73.00         
 
Startovka kategorie: D18         2.4km  110m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Poloprutská Tereza       VSK Slavia TU Libere VLI9450 B   49952  47.00         
  2 Bojanovová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9498 C   52909  53.00         
  3 Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A   53009  59.00         
  4 Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B    7712  65.00         
  5 Hřebřinová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9499 C   52908  71.00         
  6 Vakant                                                           77.00         
 
Startovka kategorie: D20         2.8km  100m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Kateřina         Slavoj Severotuk Úst SUL9250 C          12.00         
  2 Vakant                                                           18.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.0km  100m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664  57.00         
  2 Maňásková Jitka          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY7951 C          59.00         
  3 Slezáčková Tereza        KOB Kamenický Šenov  KAS8855 C   51383  61.00         
  4 Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A  232915  63.00         
  5 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205  65.00         
  6 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C  416834  67.00         
  7 Horáčková Kateřina       VSK Slavia TU Libere VLI8150 C    4211  69.00         
  8 Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C    8193  71.00         
  9 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  73.00         
 10 Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR7850 C    8206  75.00         
 11 Lošťáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C  232536  77.00         
 12 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131  79.00         
 13 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127  81.00         
 14 Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837  83.00         
 15 Vakant                                                           85.00         
 16 Vakant                                                           87.00         
 17 Vakant                                                           89.00         
 18 Vakant                                                           91.00         
 
Startovka kategorie: D21L        4.2km  140m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C  897368   0.00         
  2 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177   2.00         
  3 Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C  888631   4.00         
  4 Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C   53640   6.00         
  5 Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E    7752   8.00         
  6 Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C    8469  10.00         
  7 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C  886283  12.00         
  8 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  14.00         
  9 Hubáčková Petra          TJ Slovan Luhačovice LCE8560 C   52677  16.00         
 10 Vakant                                                           18.00         
 11 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C    9482  20.00         
 12 Prchalová Ivana          OK Chrastava         CHA8754 C  416287  22.00         
 13 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C   52283  24.00         
 14 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  26.00         
 15 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  28.00         
 16 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089  30.00         
 17 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 B    7764  32.00         
 18 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115  34.00         
 19 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  36.00         
 20 Geševa Radka             TJ Stadion Nový Bor  STB8199 C  336701  38.00         
 21 Vakant                                                           40.00         
 22 Vakant                                                           42.00         
 23 Vakant                                                           44.00         
 24 Vakant                                                           46.00         
 25 Vakant                                                           48.00         
 26 Vakant                                                           50.00         
 
Startovka kategorie: D35         3.3km  110m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mičková Lenka            TJ Lokomotiva Teplic LTP7461 C   51281  60.00         
  2 Reisingerová Martina     OB Rozmarýn Litoměři DLT7251 C  236061  64.00         
  3 Vakant                                                           68.00         
  4 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  72.00         
  5 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809  76.00         
  6 Koutná Olga              OK Jiskra Nový Bor   BOR7152 C    8506  80.00         
  7 Linková Alena            Slavoj Severotuk Úst SUL6750 C    8142  84.00         
  8 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C  253147  88.00         
  9 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  92.00         
 10 Nováková Jana            Slavoj Severotuk Úst SUL7351 C    8133  96.00         
 11 Vakant                                                          100.00         
 12 Vakant                                                          104.00         
 
Startovka kategorie: D40         3.0km  100m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988   7.00         
  2 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  13.00         
  3 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143  19.00         
  4 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C    8514  25.00         
  5 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843  31.00         
  6 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256  37.00         
  7 Vakant                                                           43.00         
  8 Vakant                                                           49.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.4km   90m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C    8465  18.00         
  2 Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C    7724  22.00         
  3 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445  26.00         
  4 Ivana Pecková            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601  30.00         
  5 Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C  232906  34.00         
  6 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  38.00         
  7 Vakant                                                           42.00         
  8 Vakant                                                           46.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.4km  110m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208   5.00         
  2 Hana Sluková             TJ Loko Liberec      LLI     C          11.00         
  3 Kapounová Jitka          OK Doksy             DOK6050 C  886261  17.00         
  4 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182  23.00         
  5 Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C    7757  29.00         
  6 Vakant                                                           35.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.4km   90m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    7742  60.00         
  2 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515  64.00         
  3 Klusáčková Radka         OK Jiskra Nový Bor   BOR4850 C    8515  68.00         
  4 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641  72.00         
  5 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  76.00         
  6 Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C    7776  80.00         
  7 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259  84.00         
  8 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553  88.00         
  9 Vakant                                                           92.00         
 10 Vakant                                                           96.00         
 
Startovka kategorie: D60         2.3km   90m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549   1.00         
  2 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216   7.00         
  3 Vakant                                                           13.00         
  4 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991  19.00         
  5 Šlézrová Eva             OOB TJ Turnov        TUR4350 C    8211  25.00         
  6 Vakant                                                           31.00         
 
Startovka kategorie: D65         2.3km   90m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  43.00         
  2 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  49.00         
  3 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  55.00         
  4 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  61.00         
  5 Vakant                                                           67.00         
  6 Vakant                                                           73.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.0km   50m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C  253135  43.00         
  2 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C   51543  49.00         
  3 Vakant                                                           55.00         
  4 Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C  411599  61.00         
  5 Vakant                                                           67.00         
  6 Vakant                                                           73.00         
 
Startovka kategorie: H10L        3.7km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C  436445  33.00         
  2 Kožina Štěpán            SK Praga Praha       PGP0300 C    9877  39.00         
  3 Tománek Josef            OK Jiskra Nový Bor   BOR0102 C    4373  45.00         
  4 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C    7780  51.00         
  5 Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 C    4369  57.00         
  6 Vakant                                                           63.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.1km   90m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šilar Adam               TJ Stadion Nový Bor  STB0001 C   52910   0.00         
  2 Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B    4359   6.00         
  3 Gajda Jan jun            USK Praha            VSP0100 C   51730  12.00         
  4 Kučera Tomáš             TJ Lokomotiva Teplic LTP0000 C  420429  18.00         
  5 Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C    4364  24.00         
  6 Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001 C 2025357  30.00         
  7 Kosina Matouš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9901 C    4361  36.00         
  8 Vakant                                                           42.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.3km   90m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B   52904  21.00         
  2 Procházka Dan            TJ Loko Liberec      LLI9703 C    8241  27.00         
  3 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK9800 C  331399  33.00         
  4 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C    7786  39.00         
  5 Hlavatý Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR9804 C    4371  45.00         
  6 Eichler Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS9800 C    8239  51.00         
  7 Šmaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700 C  232505  57.00         
  8 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B  888634  63.00         
  9 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B  411526  69.00         
 10 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B    4378  75.00         
 11 Vakant                                                           81.00         
 12 Vakant                                                           87.00         
 
Startovka kategorie: H16         2.8km  100m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512  50.00         
  2 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A  995840  54.00         
  3 Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C  232917  58.00         
  4 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C  428203  62.00         
  5 Linka Michael            Slavoj Severotuk Úst SUL9500 C    8148  66.00         
  6 Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C    7768  70.00         
  7 Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 C  435212  74.00         
  8 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C  330671  78.00         
  9 Žaloudek Jan             TJ Lokomotiva Teplic LTP9605 C  232918  82.00         
 10 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 B  436960  86.00         
 11 Vakant                                                           90.00         
 12 Vakant                                                           94.00         
 
Startovka kategorie: H18         3.3km  110m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C   52931   0.00         
  2 Kočíb Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9303 C  232511   6.00         
  3 Vakant                                                           12.00         
  4 Vakant                                                           18.00         
 
Startovka kategorie: H21K        3.9km  130m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C  410399   9.00         
  2 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  11.00         
  3 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  13.00         
  4 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  15.00         
  5 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180  17.00         
  6 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 A  232509  19.00         
  7 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916  21.00         
  8 Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C    8524  23.00         
  9 Matoušek Jan             TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C    7746  25.00         
 10 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C  232508  27.00         
 11 Kučera Jindřich          TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 A  232904  29.00         
 12 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  31.00         
 13 Vakant                                                           33.00         
 14 Vakant                                                           35.00         
 15 Vakant                                                           37.00         
 16 Vakant                                                           39.00         
 17 Vakant                                                           41.00         
 18 Vakant                                                           43.00         
 
Startovka kategorie: H21L        5.0km  140m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827   0.00         
  2 Macka Radek              TJ Slovan Luhačovice LCE8110 C 2020705   2.00         
  3 Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C  995826   4.00         
  4 Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800 C  887913   6.00         
  5 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A  920668   8.00         
  6 Habán Ivo                VSK Slavia TU Libere VLI7707 C   53226  10.00         
  7 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  12.00         
  8 Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C  301545  14.00         
  9 Jan Pecka                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152  16.00         
 10 Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 R  500290  18.00         
 11 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B    8454  20.00         
 12 Zaoral Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN7904 C  232631  22.00         
 13 Kalenský Pavel           Slavoj Severotuk Úst SUL7600 C    8128  24.00         
 14 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227  26.00         
 15 Vakant                                                           28.00         
 16 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466  30.00         
 17 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C   51797  32.00         
 18 Suslov Sergej            VSK Slavia TU Libere VLI8801 C 1301635  34.00         
 19 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B    8458  36.00         
 20 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C  416837  38.00         
 21 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C  886258  40.00         
 22 Vakant                                                           42.00         
 23 Lederer Pavel            Slavoj Severotuk Úst SUL6602 C    8147  44.00         
 24 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300  46.00         
 25 Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E  500850  48.00         
 26 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  50.00         
 27 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B 1993526  52.00         
 28 Tesař Pavel              SK Praga Praha       PGP7708 C   51709  54.00         
 29 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C 1302798  56.00         
 30 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  58.00         
 31 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A    8456  60.00         
 32 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  433064  62.00         
 33 Vakant                                                           64.00         
 34 Ženíšek Radek            Slavoj Severotuk Úst SUL7601 C    8136  66.00         
 35 Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C    8129  68.00         
 36 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C   52902  70.00         
 37 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391  72.00         
 38 Pešík Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN7701 C 2025338  74.00         
 39 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  76.00         
 40 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R    7761  78.00         
 41 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  80.00         
 42 Vakant                                                           82.00         
 43 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127  84.00         
 44 Ženíšek Jan              Slavoj Severotuk Úst SUL4701 C    8149  86.00         
 45 Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C  515047  88.00         
 46 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C  515108  90.00         
 47 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  92.00         
 48 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816  94.00         
 49 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C  515132  96.00         
 50 Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C    8266  98.00         
 51 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349 100.00         
 52 Vakant                                                          102.00         
 53 Vakant                                                          104.00         
 54 Vakant                                                          106.00         
 55 Vakant                                                          108.00         
 56 Vakant                                                          110.00         
 
Startovka kategorie: H35         4.2km  140m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmaus Ivan               TJ Tatran Jablonec n TJN6249 C    8270  54.00         
  2 Kosina Michal            SIX Numbers          NOB7200 C    8517  58.00         
  3 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  62.00         
  4 Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C  232901  66.00         
  5 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828  70.00         
  6 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C  887931  74.00         
  7 Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C    7259  78.00         
  8 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  82.00         
  9 Vakant                                                           86.00         
 10 Mička Jan                TJ Lokomotiva Teplic LTP7201 C   51280  90.00         
 
Startovka kategorie: H40         3.9km  130m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosek Petr               OB Rozmarýn Litoměři DLT6901 C  336778  55.00         
  2 Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C  420408  59.00         
  3 Linka Vladislav          Slavoj Severotuk Úst SUL5701 C    8141  63.00         
  4 Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C    8486  67.00         
  5 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  71.00         
  6 Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C  420454  75.00         
  7 Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C  436961  79.00         
  8 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430  83.00         
  9 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385  87.00         
 10 Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C   51331  91.00         
 11 Vakant                                                           95.00         
 12 Vakant                                                           99.00         
 
Startovka kategorie: H45         3.6km  120m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639   2.00         
  2 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985   6.00         
  3 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523  10.00         
  4 Hickethier, Manfred      SSV Planeta Radebeul G16     C  336118  14.00         
  5 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839  18.00         
  6 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI950  C    8240  22.00         
  7 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  26.00         
  8 Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C   51210  30.00         
  9 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485  34.00         
 10 Vakant                                                           38.00         
 
Startovka kategorie: H50         3.3km  120m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632  25.00         
  2 Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C  232499  29.00         
  3 Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C    8436  33.00         
  4 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277  37.00         
  5 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  41.00         
  6 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927  45.00         
  7 Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C    8449  49.00         
  8 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C   51542  53.00         
  9 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147  57.00         
 10 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  61.00         
 11 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  65.00         
 12 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C    8221  69.00         
 13 Vakant                                                           73.00         
 14 Vakant                                                           77.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.3km  110m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C    8351  26.00         
  2 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  30.00         
  3 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C 1302773  34.00         
  4 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  38.00         
  5 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709  42.00         
  6 Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C  361986  46.00         
  7 Vakant                                                           50.00         
  8 Vakant                                                           54.00         
 
Startovka kategorie: H60         2.8km  120m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C   49982  10.00         
  2 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  16.00         
  3 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  22.00         
  4 Vakant                                                           28.00         
  5 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258  34.00         
  6 Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741  40.00         
  7 Vakant                                                           46.00         
  8 Vakant                                                           52.00         
 
Startovka kategorie: H65         2.4km   90m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 NOVOTNÝ František        PUL                  PUL4200 C   51215  54.00         
  2 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  58.00         
  3 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805  62.00         
  4 Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C   51815  66.00         
  5 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  70.00         
  6 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  74.00         
  7 Vakant                                                           78.00         
  8 Vakant                                                           82.00         
 
Startovka kategorie: H70         2.4km   90m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  16.00         
  2 Horst Haufe              Turbine Zittau       G38     C   51342  20.00         
  3 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131  24.00         
  4 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C   52900  28.00         
  5 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  32.00         
  6 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  36.00         
  7 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  40.00         
  8 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C  434577  44.00         
  9 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  48.00         
 10 Vakant                                                           52.00         
 
Startovka kategorie: HDR         3.7km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubec Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0004 C    4380                
  2 Svobodová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR0150 C    4374                
  3 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C    4360                
  4 Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550 C    7258                
  5 Tereza Pecková           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551 C   51600                
  6 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C   51382                
  7 Mička Ondřej             KOB Děčín            LDC0001 C    8346                
  8 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201                
  9 Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C  897367                
 10 Žejdlíková Eliška        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 C  886252                
 11 Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB     C  438039                
 12 Kubecová Majda           TJ Stadion Nový Bor  STB     C  206351                
 13 Mašek Matěj              TJ Stadion Nový Bor  STB     C   52906                
 14 Průšková Terezka         TJ Stadion Nový Bor  STB     C   52907                
 15 Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI0252 C    8126                
 16 Habán Oliver             VSK Slavia TU Libere VLI0600 C                        
 17 Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK     C  219333                
 18 Vakant                                                                         
 19 Vakant                                                                         
 20 Vakant                                                                         
 21 Vakant                                                                         
 22 Vakant                                                                         
 23 Vakant                                                                         
 24 Vakant                                                                         
 25 Vakant                                                                         
 26 Vakant                                                                         
 27 Vakant                                                                         
 28 Vakant                                                                         
 29 Vakant                                                                         
 30 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          2.2km   90m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Göttlichová Jitka        OK Jiskra Nový Bor   BOR6752 C    8448                
  2 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472                
  3 Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    8441                
  4 Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459      7789                
  5 Vakant                                                                         
  6 Vakant                                                                         
  7 Vakant                                                                         
  8 Vakant                                                                         
  9 Vakant                                                                         
 10 Vakant                                                                         
 11 Vakant                                                                         
 12 Vakant                                                                         
 13 Vakant                                                                         
 14 Vakant                                                                         
 15 Vakant                                                                         
 16 Vakant                                                                         
 17 Vakant                                                                         
 18 Vakant                                                                         
 19 Vakant                                                                         
 20 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P3          2.9km  100m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C  428281                
  2 Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6957 C  434597                
  3 Lederer Vojtěch          Slavoj Severotuk Úst SUL     C                        
  4 Pavla Jirásková          Neregistrovaní z ČR  XXX     C  416330                
  5 Luboš Přibyl             Neregistrovaní z ČR  XXX     C    8340                
  6 Maida Myšičková          SIX Numbers          NOB0535 C  232481                
  7 Vakant                                                                         
  8 Vakant                                                                         
  9 Vakant                                                                         
 10 Vakant                                                                         
 11 Vakant                                                                         
 12 Vakant                                                                         
 13 Vakant                                                                         
 14 Vakant                                                                         
 15 Vakant                                                                         
 16 Vakant                                                                         
 17 Vakant                                                                         
 18 Vakant                                                                         
 19 Vakant                                                                         
 20 Vakant                                                                         
 21 Vakant                                                                         
 22 Vakant                                                                         
 23 Vakant                                                                         
 24 Vakant                                                                         
 25 Vakant                                                                         
 26 Vakant                                                                         
 27 Vakant                                                                         
 28 Vakant                                                                         
 29 Vakant                                                                         
 30 Vakant