Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           2.4.2011 20:23:54
                                                                                               1. závod JO
===ČSOS-LDC================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.0km   50m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-71      3-67      4-72      5-73      6-70      7-100   
  1 Dolejší Kateřina               20.41  1.56/1*   3.05/1*   4.45/1*   8.09/1*  13.14/1*  18.40/1*  19.42/1*  20.41/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.56/1*   1.09/2    1.40/1*   3.24/1*   5.05/1*   5.26/1*   1.02/2    0.59/1* 
  2 Linková Lucie                  31.21  2.32/2    4.04/2    6.36/2   11.28/2   18.30/2   29.08/2   30.08/2   31.21/2  
    OOB TJ Turnov                         2.32/2    1.32/4    2.32/3    4.52/2    7.02/3   10.38/3    1.00/1*   1.13/4  
  3 Jeřábková Nina                 33.19  3.55/3    5.07/3    8.59/3   17.55/3   24.14/3   31.12/3   32.16/3   33.19/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.55/3    1.12/3    3.52/5    8.56/4    6.19/2    6.58/2    1.04/3    1.03/2  
  4 Pavlová Martina                43.29  9.42/4   11.54/4   14.35/4   21.01/4   30.13/4   40.51/4   41.57/4   43.29/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 9.42/4    2.12/5    2.41/4    6.26/3    9.12/4   10.38/3    1.06/4    1.32/5  
  5 Nováková Štěpánka              60.42 15.15/5   16.19/5   18.49/5   28.17/5   45.59/5   57.40/5   59.34/5   60.42/5  
    OK Doksy                             15.15/5    1.04/1*   2.30/2    9.28/5   17.42/5   11.41/5    1.54/5    1.08/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        3.7km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-43      3-88      4-73      5-70      6-100   
  1 Lomičová Anežka                30.11  3.49/1*   5.32/1*  12.15/1*  19.18/1*  28.00/1*  29.00/1*  30.11/1* 
    NER                                   3.49/1*   1.43/1*   6.43/1*   7.03/1*   8.42/1*   1.00/1*   1.11/1* 
  2 Reisingerová Eliška            42.22  4.00/2    5.49/2   18.06/2   26.13/2   39.09/2   40.46/2   42.22/2  
    OB Rozmarýn Litoměřice                4.00/2    1.49/2   12.17/2    8.07/2   12.56/2    1.37/2    1.36/2  
    Reisingerová Radka         DISK       3.26/     5.39/    21.50/    34.24/         /    55.16/    56.49/   
    OB Rozmarýn Litoměřice                3.26/     2.13/    16.11/    12.34/         /         /     1.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.0km   60m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-67      3-72      4-88      5-73      6-70      7-100   
  1 Kubecová Kateřina              20.02  1.44/1*   3.33/1*   6.50/1*   8.09/1*  12.23/1*  17.59/1*  18.57/1*  20.02/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.44/1*   1.49/1*   3.17/2    1.19/4    4.14/2    5.36/2    0.58/2    1.05/6  
  2 Janoušková Lucie               20.32  1.57/3    3.55/2    7.28/2    8.39/2   13.07/2   18.29/2   19.35/2   20.32/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.57/3    1.58/2    3.33/3    1.11/2    4.28/4    5.22/1*   1.06/6    0.57/1* 
  3 Poloprutská Lucie              22.16  1.52/2    4.08/3    7.41/3    9.12/3   13.33/4   20.14/3   21.16/3   22.16/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.52/2    2.16/4    3.33/3    1.31/7    4.21/3    6.41/3    1.02/4    1.00/2  
  4 Labská Karolína                23.27  2.14/4    4.20/4    7.59/4    9.19/5   14.32/5   21.18/4   22.27/4   23.27/4  
    TJ Loko Liberec                       2.14/4    2.06/3    3.39/6    1.20/5    5.13/5    6.46/5    1.09/7    1.00/2  
  5 Jeřábková Ema                  23.59  2.22/5    5.02/5    8.07/5    9.14/4   13.13/3   21.26/5   22.59/5   23.59/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.22/5    2.40/6    3.05/1*   1.07/1*   3.59/1*   8.13/6    1.33/9    1.00/2  
  6 Žejdlíková Karolína            32.11  5.31/8   10.48/7   16.02/7   17.16/7   22.45/6   29.28/6   30.27/6   32.11/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.31/8    5.17/8    5.14/7    1.14/3    5.29/6    6.43/4    0.59/3    1.44/9  
  7 Grulyová Michaela              38.07  8.44/9   11.11/8   14.47/6   16.26/6   23.14/7   35.53/7   37.07/7   38.07/7  
    TJ Loko Liberec                       8.44/9    2.27/5    3.36/5    1.39/9    6.48/7   12.39/9    1.14/8    1.00/2  
  8 Riby Rose                      43.28  5.29/7   14.36/9   21.06/9   22.39/9   30.20/8   40.53/8   41.57/8   43.28/8  
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.29/7    9.07/9    6.30/8    1.33/8    7.41/8   10.33/7    1.04/5    1.31/8  
  9 Řezáčová Veronika              43.39  3.14/6    6.38/6   19.22/8   20.42/8   30.24/9   41.38/9   42.33/9   43.39/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.14/6    3.24/7   12.44/9    1.20/5    9.42/9   11.14/8    0.55/1*   1.06/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.1km   90m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-67      3-72      4-88      5-73      6-87      7-90      8-97      9-100   
  1 Poloprutská Klára              20.36  1.29/2    3.13/3    5.55/3    6.58/3   10.32/2   11.53/3   14.58/1*  18.04/1*  19.29/1*  20.36/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.29/2    1.44/5    2.42/3    1.03/2    3.34/2    1.21/3    3.05/2    3.06/4    1.25/5    1.07/9  
  2 Doubková Petra                 21.35  1.33/3    2.59/2    5.18/2    6.21/2   10.37/3   11.50/2   15.45/2   19.01/2   20.27/2   21.35/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.33/3    1.26/3    2.19/1*   1.03/2    4.16/7    1.13/2    3.55/5    3.16/5    1.26/7    1.08/10 
  3 Kohoutová Barbora              21.57  3.03/11   4.24/11   7.17/9    8.31/9   12.07/7   13.35/6   16.45/3   19.49/3   21.06/3   21.57/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.03/11   1.21/1*   2.53/4    1.14/9    3.36/3    1.28/7    3.10/3    3.04/3    1.17/3    0.51/2  
  4 Kameníková Andrea              23.06  2.16/10   3.54/7    6.51/5    7.58/5   12.25/8   13.49/7   16.52/4   20.25/4   22.05/4   23.06/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.16/10   1.38/4    2.57/6    1.07/5    4.27/8    1.24/4    3.03/1*   3.33/10   1.40/10   1.01/5  
  5 Roškotová Lucie                23.45  1.15/1*   2.37/1*   5.06/1*   6.18/1*   9.51/1*  10.58/1*  17.49/5   21.15/5   22.40/6   23.45/5  
    OOB TJ Turnov                         1.15/1*   1.22/2    2.29/2    1.12/7    3.33/1*   1.07/1*   6.51/11   3.26/7    1.25/5    1.05/8  
  6 Nováková Lucie                 23.51  1.37/4    3.36/4    6.56/7    8.02/6   11.48/5   13.21/5   18.00/6   21.32/6   22.37/5   23.51/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.37/4    1.59/7    3.20/10   1.06/4    3.46/5    1.33/8    4.39/6    3.32/9    1.05/1*   1.14/11 
  7 Kohlová Monika                 24.44  1.55/8    3.48/5    6.54/6    8.27/8   13.21/9   14.59/8   18.47/7   22.12/7   23.41/7   24.44/7  
    OOB TJ Turnov                         1.55/8    1.53/6    3.06/7    1.33/11   4.54/9    1.38/9    3.48/4    3.25/6    1.29/8    1.03/6  
  8 Staňová Karolína               27.11  1.40/5    3.57/8    7.05/8    8.06/7   12.05/6   15.01/9   21.43/8   25.13/8   26.21/8   27.11/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.40/5    2.17/10   3.08/8    1.01/1*   3.59/6    2.56/10   6.42/10   3.30/8    1.08/2    0.50/1* 
  9 Linková Alena                  27.36  1.49/6    3.52/6    6.46/4    7.56/4   11.40/4   13.07/4   22.12/9   25.15/9   26.33/9   27.36/9  
    OOB TJ Turnov                         1.49/6    2.03/8    2.54/5    1.10/6    3.44/4    1.27/6    9.05/12   3.03/2    1.18/4    1.03/6  
 10 Valkounová Markéta             27.55  1.50/7    4.12/9    8.20/11  10.00/11  15.05/11  16.29/10  22.21/10  25.16/10  26.57/10  27.55/10 
    OB Jenišovice                         1.50/7    2.22/11   4.08/11   1.40/12   5.05/11   1.24/4    5.52/9    2.55/1*   1.41/11   0.58/4  
 11 Krausová Hana                  34.20  1.59/9    4.14/10   7.28/10   8.41/10  13.40/10  18.51/11  24.37/11  31.52/11  33.23/11  34.20/11 
    TJ Loko Liberec                       1.59/9    2.15/9    3.14/9    1.13/8    4.59/10   5.11/12   5.46/8    7.15/12   1.31/9    0.57/3  
 12 Tomková Jana                   44.35  3.25/12   8.14/12  12.41/12  14.07/12  25.49/12  29.30/12  35.06/12  41.12/12  43.20/12  44.35/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.25/12   4.49/12   4.27/12   1.26/10  11.42/12   3.41/11   5.36/7    6.06/11   2.08/12   1.15/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.6km  110m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-74      3-75      4-44      5-45      6-76      7-81      8-57      9-94     10-78     11-90     12-91     13-92     14-100   
  1 Kožinová Zuzana                28.52  1.53/4    2.55/4    4.19/2    5.34/1*   7.35/1*  11.33/4   12.58/4   15.46/2   18.13/2   21.02/2   23.33/2   26.11/2   27.32/1*  28.01/1*  28.52/1* 
    SK Praga Praha                        1.53/4    1.02/1*   1.24/1*   1.15/3    2.01/2    3.58/4    1.25/2    2.48/1*   2.27/3    2.49/1*   2.31/3    2.38/2    1.21/1*   0.29/5    0.51/4  
  2 Hoidekrová Lucie               29.25  1.45/3    2.52/3    4.43/3    5.48/3    7.36/2    9.59/2   11.15/1*  14.25/1*  16.30/1*  20.46/1*  23.22/1*  25.53/1*  28.10/2   28.38/2   29.25/2  
    TJ Loko Liberec                       1.45/3    1.07/3    1.51/4    1.05/2    1.48/1*   2.23/2    1.16/1*   3.10/2    2.05/1*   4.16/3    2.36/4    2.31/1*   2.17/5    0.28/3    0.47/3  
  3 Kučerová Barbora               32.38  1.42/2    2.51/2    5.03/4    6.07/4    8.20/4   11.10/3   12.42/3   17.05/3   20.05/4   23.34/3   26.17/3   29.28/3   31.26/3   31.54/3   32.38/3  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.42/2    1.09/4    2.12/5    1.04/1*   2.13/4    2.50/3    1.32/3    4.23/4    3.00/5    3.29/2    2.43/5    3.11/5    1.58/4    0.28/3    0.44/2  
  4 Gotvaldová Dominika            33.37  1.28/1*   2.32/1*   4.17/1*   5.38/2    7.58/3    9.56/1*  11.44/2   17.11/4   19.32/3   25.28/4   27.46/4   30.35/4   32.27/4   32.54/4   33.37/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.28/1*   1.04/2    1.45/3    1.21/5    2.20/5    1.58/1*   1.48/5    5.27/5    2.21/2    5.56/4    2.18/1*   2.49/3    1.52/3    0.27/2    0.43/1* 
  5 Lettlová Michala               39.53  4.59/5    6.27/5    8.09/5    9.25/5   11.28/5   16.47/5   18.20/5   22.35/5   25.03/5   31.31/5   33.56/5   36.49/5   38.36/5   39.02/5   39.53/5  
    TJ Loko Liberec                       4.59/5    1.28/5    1.42/2    1.16/4    2.03/3    5.19/5    1.33/4    4.15/3    2.28/4    6.28/5    2.25/2    2.53/4    1.47/2    0.26/1*   0.51/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         2.4km  110m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-33      3-74      4-75      5-44      6-81      7-56      8-77      9-58     10-78     11-95     12-91     13-100   
  1 Švábková Anna                  25.24  1.21/1*   2.45/3    3.47/2    4.58/1*   6.55/2    7.48/2    9.36/2   11.56/1*  15.11/1*  17.45/1*  19.45/1*  23.13/1*  24.28/1*  25.24/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.21/1*   1.24/3    1.02/1*   1.11/1*   1.57/3    0.53/1*   1.48/1*   2.20/1*   3.15/1*   2.34/3    2.00/1*   3.28/2    1.15/1*   0.56/2  
  2 Kožinová Anna                  26.42  1.21/1*   2.34/1*   3.46/1*   5.03/2    6.07/1*   7.05/1*   8.55/1*  14.00/3   17.33/2   19.06/2   21.07/2   24.29/2   25.49/2   26.42/2  
    SK Praga Praha                        1.21/1*   1.13/1*   1.12/2    1.17/2    1.04/1*   0.58/2    1.50/3    5.05/5    3.33/2    1.33/1*   2.01/2    3.22/1*   1.20/2    0.53/1* 
  3 Poloprutská Tereza             29.04  1.24/3    2.43/2    4.23/3    6.10/3    7.50/3    8.53/3   10.42/3   13.49/2   17.55/3   20.10/3   22.35/3   26.28/3   28.05/3   29.04/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.24/3    1.19/2    1.40/4    1.47/3    1.40/2    1.03/3    1.49/2    3.07/2    4.06/3    2.15/2    2.25/3    3.53/3    1.37/3    0.59/3  
  4 Hřebřinová Tereza              54.56  5.31/4    7.08/4    9.10/4   11.45/4   23.03/4   25.16/4   28.47/4   32.27/4   40.14/4   43.51/4   47.20/4   52.01/4   53.45/4   54.56/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   5.31/4    1.37/4    2.02/5    2.35/4   11.18/5    2.13/4    3.31/4    3.40/4    7.47/5    3.37/4    3.29/4    4.41/4    1.44/4    1.11/4  
  5 Bojanovová Tereza              71.15 14.45/5   16.51/5   18.16/5   22.25/5   24.59/5   27.12/5   31.31/5   34.58/5   41.58/5   57.32/5   62.18/5   67.56/5   69.59/5   71.15/5  
    TJ Stadion Nový Bor                  14.45/5    2.06/5    1.25/3    4.09/5    2.34/4    2.13/4    4.19/5    3.27/3    7.00/4   15.34/5    4.46/5    5.38/5    2.03/5    1.16/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         2.8km  100m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-43      4-45      5-76      6-81      7-56      8-77      9-93     10-78     11-95     12-90     13-91     14-70     15-100   
  1 Linková Kateřina               37.12  2.19/1*   4.46/1*   6.31/1*   8.56/1*  11.41/1*  13.37/1*  15.58/1*  18.43/1*  25.20/1*  27.11/1*  29.09/1*  30.29/1*  33.55/1*  35.15/1*  36.21/1*  37.12/1* 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.19/1*   2.27/1*   1.45/1*   2.25/1*   2.45/1*   1.56/1*   2.21/1*   2.45/1*   6.37/1*   1.51/1*   1.58/1*   1.20/1*   3.26/1*   1.20/1*   1.06/1*   0.51/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        3.0km  100m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-41      3-44      4-45      5-76      6-81      7-57      8-82      9-93     10-59     11-60     12-84     13-61     14-100   
  1 Štičková Anna                  30.47  1.37/1*   2.52/1*   4.35/1*   6.03/1*   7.31/1*   8.38/1*  11.07/1*  12.36/1*  14.50/1*  16.44/1*  18.43/1*  24.42/1*  27.20/1*  29.55/1*  30.47/1* 
    TJ Loko Liberec                       1.37/1*   1.15/1*   1.43/4    1.28/1*   1.28/1*   1.07/1*   2.29/1*   1.29/1*   2.14/1*   1.54/1*   1.59/1*   5.59/10   2.38/1*   2.35/1*   0.52/1* 
  2 Horáčková Kateřina             36.43  1.40/2    3.18/2    6.10/8    7.58/4   10.46/5   12.04/5   15.15/4   17.55/4   22.29/6   24.25/6   26.54/4   28.17/4   32.04/3   35.43/2   36.43/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.40/2    1.38/6    2.52/9    1.48/2    2.48/10   1.18/2    3.11/2    2.40/9    4.34/11   1.56/2    2.29/2    1.23/2    3.47/5    3.39/4    1.00/2  
  3 Fólová Martina                 37.13  1.57/5    3.36/6    5.14/2    7.24/2    8.57/2   10.36/2   14.49/3   16.47/3   20.23/3   22.48/2   25.50/2   27.24/2   32.23/5   35.50/3   37.13/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.57/5    1.39/7    1.38/2    2.10/4    1.33/2    1.39/6    4.13/8    1.58/2    3.36/7    2.25/5    3.02/4    1.34/5    4.59/9    3.27/2    1.23/10 
  4 Kvapilová Jana                 37.46  2.25/10   4.07/9    5.37/5    7.34/3    9.47/3   11.22/3   14.44/2   16.42/2   19.36/2   23.18/3   26.13/3   27.35/3   32.21/4   36.33/4   37.46/4  
    OOB TJ Turnov                         2.25/10   1.42/8    1.30/1*   1.57/3    2.13/6    1.35/4    3.22/3    1.58/2    2.54/2    3.42/10   2.55/3    1.22/1*   4.46/8    4.12/7    1.13/6  
  5 Kovářová Lenka                 38.17  1.53/3    3.26/3    5.15/3   10.15/10  12.15/10  13.36/8   17.10/8   19.16/6   22.17/5   24.18/5   27.23/6   28.55/6   32.29/6   37.15/5   38.17/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.53/3    1.33/3    1.49/5    5.00/11   2.00/4    1.21/3    3.34/4    2.06/4    3.01/4    2.01/3    3.05/5    1.32/4    3.34/3    4.46/8    1.02/3  
  6 Brozová Zuzana                 39.28  1.53/3    3.27/4    6.02/6    8.14/6   10.14/4   11.59/4   15.51/5   18.10/5   21.10/4   23.46/4   27.01/5   28.26/5   32.00/2   38.22/6   39.28/6  
    OK Chrastava                          1.53/3    1.34/4    2.35/7    2.12/5    2.00/4    1.45/8    3.52/7    2.19/5    3.00/3    2.36/7    3.15/7    1.25/3    3.34/3    6.22/10   1.06/4  
  7 Brozová Veronika               40.17  2.12/7    4.05/8    6.51/9    9.03/8   10.59/6   14.00/9   17.48/9   20.08/9   23.46/9   26.16/9   29.44/9   31.18/8   35.12/7   39.01/7   40.17/7  
    OK Chrastava                          2.12/7    1.53/10   2.46/8    2.12/5    1.56/3    3.01/11   3.48/5    2.20/6    3.38/8    2.30/6    3.28/9    1.34/5    3.54/6    3.49/5    1.16/7  
  8 Hlavatá Andrea                 41.57  2.03/6    3.33/5    5.15/3    8.05/5   11.25/8   13.06/7   16.54/6   19.19/7   22.53/7   25.41/8   28.51/8   33.37/9   37.09/8   40.39/8   41.57/8  
    OK Chrastava                          2.03/6    1.30/2    1.42/3    2.50/9    3.20/11   1.41/7    3.48/5    2.25/8    3.34/6    2.48/8    3.10/6    4.46/9    3.32/2    3.30/3    1.18/8  
  9 Slezáčková Tereza              43.28  2.15/8    3.52/7    6.02/6    8.26/7   11.06/7   12.44/6   16.57/7   19.21/8   23.00/8   25.20/7   28.45/7   31.06/7   38.30/9   42.20/9   43.28/9  
    KOB Kamenický Šenov                   2.15/8    1.37/5    2.10/6    2.24/7    2.40/9    1.38/5    4.13/8    2.24/7    3.39/9    2.20/4    3.25/8    2.21/8    7.24/10   3.50/6    1.08/5  
 10 Kučerková Romana               53.02  2.20/9    4.10/10   7.04/10   9.42/9   12.12/9   14.17/10  19.10/10  22.26/10  25.51/10  30.04/10  34.01/10  41.43/10  46.24/10  51.41/10  53.02/10 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.20/9    1.50/9    2.54/10   2.38/8    2.30/7    2.05/9    4.53/10   3.16/11   3.25/5    4.13/11   3.57/10   7.42/11   4.41/7    5.17/9    1.21/9  
 11 Kurfürstová Magdalena          61.48  2.35/11   4.46/11  11.13/11  14.24/11  17.00/11  19.28/11  25.41/11  28.50/11  32.43/11  36.03/11  40.48/11  42.55/11  52.16/11  59.29/11  61.48/11 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.35/11   2.11/11   6.27/11   3.11/10   2.36/8    2.28/10   6.13/11   3.09/10   3.53/10   3.20/9    4.45/11   2.07/7    9.21/11   7.13/11   2.19/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        4.2km  140m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-75      3-44      4-45      5-48      6-79      7-51      8-52      9-53     10-55     11-82     12-58     13-87     14-83     15-84     16-65    
                                      17-100   
  1 Heczková Bohdana               31.24  1.13/1*   2.57/1*   3.54/1*   5.13/1*   7.03/1*   9.07/1*  11.29/1*  12.28/1*  13.53/1*  16.05/1*  18.40/1*  20.25/1*  21.14/1*  23.00/1*  25.39/1*  27.01/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.13/1*   1.44/1*   0.57/3    1.19/2    1.50/1*   2.04/1*   2.22/1*   0.59/1*   1.25/1*   2.12/2    2.35/2    1.45/2    0.49/1*   1.46/1*   2.39/1*   1.22/1* 
                                         30.25/1*  31.24/1* 
                                          3.24/1*   0.59/6  
  2 Krafková Lucie                 33.41  1.21/3    3.20/3    4.06/2        /         /         /    12.58/2   14.04/2   15.38/2   17.43/2   20.14/2   21.56/2   22.46/2   24.43/2   27.35/2        /   
    OOB TJ Turnov                         1.21/3    1.59/3    0.46/1*       /         /         /         /     1.06/2    1.34/2    2.05/1*   2.31/1*   1.42/1*   0.50/2    1.57/2    2.52/4        /   
                                         32.38/2   33.41/2  
                                              /     1.03/7  
  3 Neradová Alena                 37.09  1.21/3    3.35/4    4.30/3    6.08/2    8.24/3   11.04/3   13.38/4   14.50/4   16.44/4   19.17/4   22.21/4   24.12/4   25.16/3   27.29/3   30.39/3   32.12/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.21/3    2.14/5    0.55/2    1.38/6    2.16/3    2.40/3    2.34/4    1.12/4    1.54/6    2.33/6    3.04/5    1.51/3    1.04/7    2.13/6    3.10/8    1.33/3  
                                         36.11/3   37.09/3  
                                          3.59/3    0.58/4  
  4 Kašková Kateřina               37.17  1.17/2    3.08/2    4.54/5    6.12/3    8.21/2   10.43/2   13.34/3   14.41/3   16.32/3   18.50/3   21.54/3   24.09/3   25.27/4   27.39/4   30.46/4   32.19/3  
    OK Chrastava                          1.17/2    1.51/2    1.46/17   1.18/1*   2.09/2    2.22/2    2.51/7    1.07/3    1.51/5    2.18/3    3.04/5    2.15/7    1.18/14   2.12/5    3.07/6    1.33/3  
                                         36.21/4   37.17/4  
                                          4.02/4    0.56/1* 
  5 Prchalová Ivana                37.42  1.24/5    3.58/9    5.01/7    6.33/4    9.05/5   11.50/4   14.32/5   15.49/5   17.37/5   20.04/5   22.56/5   25.45/5   26.46/5   28.51/5   31.32/5   33.03/4  
    OK Chrastava                          1.24/5    2.34/12   1.03/5    1.32/3    2.32/7    2.45/4    2.42/6    1.17/5    1.48/4    2.27/4    2.52/3    2.49/14   1.01/4    2.05/3    2.41/2    1.31/2  
                                         36.46/5   37.42/5  
                                          3.43/2    0.56/1* 
  6 Hrobařová Lenka                39.32  2.00/20   4.18/13   5.58/14   7.35/11  10.13/9   14.00/10  16.41/9   18.02/9   19.48/8   22.17/7   25.09/7   27.05/7   27.57/6   30.06/6   32.48/6   34.32/5  
    Magnus Orienteering                   2.00/20   2.18/7    1.40/15   1.37/5    2.38/9    3.47/11   2.41/5    1.21/8    1.46/3    2.29/5    2.52/3    1.56/4    0.52/3    2.09/4    2.42/3    1.44/7  
                                         38.34/6   39.32/6  
                                          4.02/4    0.58/4  
  7 Kožinová Jana                  41.58  1.30/8    3.51/8    4.50/4    6.40/5    9.00/4   12.07/5   15.02/7   16.31/7   18.26/6   21.05/6   24.46/6   27.01/6   28.07/7   30.39/7   34.10/8   35.58/7  
    SK Praga Praha                        1.30/8    2.21/8    0.59/4    1.50/8    2.20/5    3.07/6    2.55/8    1.29/12   1.55/7    2.39/7    3.41/10   2.15/7    1.06/9    2.32/9    3.31/10   1.48/8  
                                         40.55/7   41.58/7  
                                          4.57/10   1.03/7  
  8 Hradecká Petra                 42.11  1.27/6    3.49/6    5.17/8    6.50/6    9.09/6   12.25/6   14.55/6   16.28/6   19.14/7   22.31/8   25.44/8   27.48/8   28.52/8   31.08/8   34.01/7   35.44/6  
    OK Doksy                              1.27/6    2.22/9    1.28/12   1.33/4    2.19/4    3.16/7    2.30/2    1.33/14   2.46/19   3.17/14   3.13/8    2.04/5    1.04/7    2.16/7    2.53/5    1.43/6  
                                         41.07/8   42.11/8  
                                          5.23/12   1.04/9  
  9 Gajdová Kristina               44.28  1.29/7    3.38/5    5.20/9    7.22/8    9.53/8   13.48/8   17.27/12  18.46/11  20.42/10  23.22/9   27.09/10  29.14/9   30.16/9   32.47/9   36.53/10  38.35/9  
    USK Praha                             1.29/7    2.09/4    1.42/16   2.02/11   2.31/6    3.55/13   3.39/14   1.19/6    1.56/8    2.40/8    3.47/15   2.05/6    1.02/5    2.31/8    4.06/16   1.42/5  
                                         43.18/9   44.28/9  
                                          4.43/6    1.10/13 
 10 Hubáčková Petra                44.32  1.49/16   5.21/19   6.37/17   8.25/16  11.02/13  14.33/12  17.05/10  18.31/10  20.51/11  23.31/10  26.35/9   29.14/9   30.22/10  33.10/10  36.17/9   38.29/8  
    TJ Slovan Luhačovice                  1.49/16   3.32/20   1.16/9    1.48/7    2.37/8    3.31/9    2.32/3    1.26/11   2.20/16   2.40/8    3.04/5    2.39/12   1.08/11   2.48/12   3.07/6    2.12/14 
                                         43.23/10  44.32/10 
                                          4.54/8    1.09/12 
 11 Hanzlová Veronika              45.28  1.46/15   4.21/14   6.00/15   8.04/14  10.45/12  13.50/9   17.22/11  19.11/12  21.16/12  24.11/12  27.26/11  29.49/11  30.58/11  33.43/11  36.56/11  39.29/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.46/15   2.35/13   1.39/13   2.04/13   2.41/10   3.05/5    3.32/13   1.49/18   2.05/10   2.55/10   3.15/9    2.23/9    1.09/13   2.45/11   3.13/9    2.33/17 
                                         44.24/11  45.28/11 
                                          4.55/9    1.04/9  
 12 Bernášková Petra               46.26  1.36/11   3.50/7    5.00/6    6.50/6    9.48/7   13.11/7   16.25/8   17.48/8   19.57/9   23.51/11  27.36/12  31.11/12  32.18/12  34.53/12  38.30/12  40.22/11 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.36/11   2.14/5    1.10/7    1.50/8    2.58/13   3.23/8    3.14/9    1.23/10   2.09/11   3.54/19   3.45/11   3.35/19   1.07/10   2.35/10   3.37/11   1.52/9  
                                         45.11/12  46.26/12 
                                          4.49/7    1.15/16 
 13 Pachnerová Dominika            48.45  1.33/9    4.02/10   5.49/13   7.56/13  11.08/15  15.43/16  19.25/17  20.46/17  22.45/16  25.41/14  29.27/14  32.13/14  33.36/14  36.24/14  40.17/14  42.16/12 
    OK Chrastava                          1.33/9    2.29/10   1.47/18   2.07/14   3.12/14   4.35/17   3.42/15   1.21/8    1.59/9    2.56/11   3.46/13   2.46/13   1.23/19   2.48/12   3.53/14   1.59/10 
                                         47.32/13  48.45/13 
                                          5.16/11   1.13/14 
 14 Posseltová Tereza              50.56  1.44/14   4.38/16   6.17/16   8.16/15  11.05/14  14.52/13  19.13/16  20.33/16  23.04/17  26.58/17  30.43/17  33.41/17  34.44/17  38.41/17  42.23/17  44.35/15 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.44/14   2.54/16   1.39/13   1.59/10   2.49/11   3.47/11   4.21/19   1.20/7    2.31/18   3.54/19   3.45/11   2.58/16   1.03/6    3.57/19   3.42/13   2.12/14 
                                         50.00/15  50.56/14 
                                          5.25/13   0.56/1* 
 15 Geševa Radka                   51.20  1.40/12   4.23/15   5.41/12   7.48/12  10.39/10  15.32/15  18.57/15  20.26/15  22.43/15  25.48/16  30.12/16  33.30/16  34.38/16  37.37/16  41.54/16  44.05/13 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.40/12   2.43/15   1.18/10   2.07/14   2.51/12   4.53/18   3.25/10   1.29/12   2.17/14   3.05/12   4.24/18   3.18/18   1.08/11   2.59/14   4.17/17   2.11/13 
                                         49.57/14  51.20/15 
                                          5.52/15   1.23/20 
 16 Hejtmánková Kateřina           51.25  1.41/13   4.17/12   5.25/11   7.27/9   10.43/11  14.24/11  17.49/13  19.26/13  21.40/13  25.06/13  28.52/13  31.26/13  32.48/13  35.53/13  39.31/13  44.22/14 
    KOB TRETRA Praha                      1.41/13   2.36/14   1.08/6    2.02/11   3.16/15   3.41/10   3.25/10   1.37/15   2.14/13   3.26/15   3.46/13   2.34/10   1.22/18   3.05/15   3.38/12   4.51/19 
                                         50.07/16  51.25/16 
                                          5.45/14   1.18/18 
 17 Hradecká Lucie                 53.13  1.35/10   4.07/11   5.22/10   7.33/10  11.14/16  15.10/14  18.39/14  20.19/14  22.38/14  25.45/15  29.40/15  32.31/15  33.51/15  37.17/15  41.20/15  45.41/16 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.35/10   2.32/11   1.15/8    2.11/16   3.41/19   3.56/14   3.29/12   1.40/17   2.19/15   3.07/13   3.55/16   2.51/15   1.20/16   3.26/18   4.03/15   4.21/18 
                                         52.06/17  53.13/17 
                                          6.25/18   1.07/11 
 18 Korejčíková Dáďa               54.21  1.51/17   5.17/18   7.13/20   9.46/19  13.07/19  17.24/18  21.09/19  22.46/18  24.57/18  28.49/18  33.01/18  35.35/18  36.56/18  40.10/18  44.30/18  46.54/17 
    TJ Loko Liberec                       1.51/17   3.26/18   1.56/20   2.33/18   3.21/16   4.17/16   3.45/16   1.37/15   2.11/12   3.52/18   4.12/17   2.34/10   1.21/17   3.14/16   4.20/19   2.24/16 
                                         53.00/18  54.21/18 
                                          6.06/17   1.21/19 
 19 Neradová Eva                   55.31  1.57/18   5.05/17   6.53/19   9.19/17  12.48/17  17.00/17  21.05/18  23.36/20  25.58/19  29.29/19  34.15/19  37.15/19  38.33/19  41.56/19  46.15/19  48.17/18 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.57/18   3.08/17   1.48/19   2.26/17   3.29/18   4.12/15   4.05/18   2.31/20   2.22/17   3.31/17   4.46/19   3.00/17   1.18/14   3.23/17   4.19/18   2.02/12 
                                         54.18/19  55.31/19 
                                          6.01/16   1.13/14 
 20 Winklerová Hanna               64.42  1.58/19   5.26/20   6.50/18   9.23/18  12.49/18  17.44/19  21.37/20  23.29/19  27.07/20  30.33/20  35.26/20  43.25/20  44.50/20  49.25/20  54.28/20  56.27/19 
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.58/19   3.28/19   1.24/11   2.33/18   3.26/17   4.55/19   3.53/17   1.52/19   3.38/20   3.26/15   4.53/20   7.59/20   1.25/20   4.35/20   5.03/20   1.59/10 
                                         63.25/20  64.42/20 
                                          6.58/19   1.17/17 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.3km  110m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-41      3-43      4-45      5-76      6-46      7-48      8-53      9-55     10-56     11-57     12-94     13-87     14-90     15-91     16-92    
                                      17-100   
  1 Koutná Olga                    31.14  1.23/1*   2.53/1*   5.11/3    6.45/1*   8.27/1*   9.08/1*  10.21/1*  12.33/1*  14.59/1*  16.10/1*  18.06/1*  20.34/1*  22.34/1*  25.27/1*  28.19/1*  29.44/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.23/20   1.30/1*   2.18/6    1.34/1*   1.42/1*   0.41/1*   1.13/1*   2.12/1*   2.26/1*   1.11/1*   1.56/1*   2.28/1*   2.00/1*   2.53/1*   2.52/1*   1.25/1* 
                                         30.19/1*  31.14/1* 
                                          0.35/5    0.55/1* 
  2 Posseltová Romana              35.55  1.39/3    3.27/2    4.50/2    6.57/3    8.43/2    9.37/2   11.05/2   14.29/2   17.20/2   18.55/2   21.36/2   24.20/2   26.21/2   29.46/2   32.43/2   34.17/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.39/3    1.48/2    1.23/2    2.07/3    1.46/3    0.54/4    1.28/2    3.24/5    2.51/3    1.35/3    2.41/6    2.44/4    2.01/2    3.25/2    2.57/2    1.34/4  
                                         34.50/2   35.55/2  
                                          0.33/3    1.05/4  
  3 Linková Iva                    39.00  1.48/4    4.09/5    5.42/4    8.39/5   11.10/5   12.09/5   13.49/5   16.35/4   19.10/4   20.29/4   22.28/3   25.00/3   27.50/3   31.22/3   34.27/3   37.11/3  
    OOB TJ Turnov                         1.48/4    2.21/6    1.33/3    2.57/7    2.31/5    0.59/5    1.40/5    2.46/4    2.35/2    1.19/2    1.59/2    2.32/2    2.50/5    3.32/3    3.05/6    2.44/7  
                                         37.46/3   39.00/3  
                                          0.35/5    1.14/7  
  4 Paroulková Iva                 41.49  1.54/5    3.49/4    5.51/5    8.13/4    9.58/3   10.41/3   12.14/3   14.48/3   18.52/3   20.28/3   24.55/4   27.47/4   30.27/4   35.43/4   38.47/4   40.17/4  
    TJ Loko Liberec                       1.54/5    1.55/3    2.02/5    2.22/4    1.45/2    0.43/2    1.33/3    2.34/2    4.04/7    1.36/4    4.27/8    2.52/5    2.40/4    5.16/5    3.04/5    1.30/2  
                                         40.49/4   41.49/4  
                                          0.32/2    1.00/2  
  5 Nováková Jana                  42.56  1.32/2    3.27/2    4.47/1*   6.46/2   11.27/6   12.13/6   13.51/6   20.50/7   23.41/7   25.22/7   27.46/7   30.23/7   32.46/6   36.28/5   39.31/5   41.12/5  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       1.32/2    1.55/3    1.20/1*   1.59/2    4.41/8    0.46/3    1.38/4    6.59/8    2.51/3    1.41/5    2.24/3    2.37/3    2.23/3    3.42/4    3.03/3    1.41/5  
                                         41.45/5   42.56/5  
                                          0.33/3    1.11/5  
  6 Dolejší Lenka                  46.01  2.01/7    4.28/7    6.01/6    8.42/6   10.49/4   11.55/4   13.48/4   18.09/6   21.57/6   23.50/6   26.27/6   29.51/6   32.44/5   38.22/6   41.54/6   44.11/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.01/7    2.27/7    1.33/3    2.41/6    2.07/4    1.06/7    1.53/7    4.21/6    3.48/6    1.53/7    2.37/5    3.24/7    2.53/6    5.38/7    3.32/7    2.17/6  
                                         44.47/6   46.01/6  
                                          0.36/7    1.14/7  
  7 Linková Alena                  46.27  1.57/6    4.15/6    6.42/7    9.13/7   12.10/7   13.15/7   14.59/7   17.44/5   21.11/5   23.01/5   25.35/5   28.30/5   33.44/7   40.13/7   43.16/7   44.46/7  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       1.57/6    2.18/5    2.27/7    2.31/5    2.57/6    1.05/6    1.44/6    2.45/3    3.27/5    1.50/6    2.34/4    2.55/6    5.14/7    6.29/8    3.03/3    1.30/2  
                                         45.16/7   46.27/7  
                                          0.30/1*   1.11/5  
  8 Dastychová Alexandra           71.21  2.54/8    6.56/8   10.15/8   13.54/8   16.56/8   18.26/8   21.32/8   27.00/8   41.07/8   43.44/8   47.22/8   51.21/8   56.47/8   62.16/8   66.33/8   69.21/8  
    PEN                                   2.54/8    4.02/8    3.19/8    3.39/8    3.02/7    1.30/8    3.06/8    5.28/7   14.07/8    2.37/8    3.38/7    3.59/8    5.26/8    5.29/6    4.17/8    2.48/8  
                                         70.20/8   71.21/8  
                                          0.59/8    1.01/3  
    Reisingerová Martina       DISK       2.46/         /     7.21/    10.43/    16.23/    17.43/    19.34/    23.40/    28.15/    30.07/    32.58/    36.16/    39.57/    44.15/    47.57/    55.40/   
    OB Rozmarýn Litoměřice                2.46/         /         /     3.22/     5.40/     1.20/     1.51/     4.06/     4.35/     1.52/     2.51/     3.18/     3.41/     4.18/     3.42/     7.43/   
                                         56.20/    57.28/   
                                          0.40/     1.08/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         3.0km  100m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-41      3-44      4-45      5-76      6-81      7-57      8-82      9-93     10-59     11-60     12-84     13-61     14-100   
  1 Abelová Ivana                  32.06  1.41/1*   3.22/1*   4.52/6    6.39/1*   8.13/1*   9.36/1*  12.47/1*  14.44/1*  17.27/1*  19.24/1*  22.23/1*  23.39/1*  27.35/1*  31.04/1*  32.06/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.41/1*   1.41/2    1.30/1*   1.47/1*   1.34/2    1.23/1*   3.11/1*   1.57/2    2.43/3    1.57/1*   2.59/3    1.16/2    3.56/4    3.29/1*   1.02/2  
  2 Rejholcová Andrea              34.44  2.07/3    3.34/2    5.14/2    7.02/2    8.42/2   10.07/2   13.41/2   15.48/2   19.27/2   21.42/2   24.22/2   25.54/2   29.45/2   33.37/2   34.44/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.07/3    1.27/1*   1.40/2    1.48/2    1.40/3    1.25/2    3.34/3    2.07/4    3.39/5    2.15/3    2.40/1*   1.32/4    3.51/3    3.52/3    1.07/4  
  3 Kavková Dana                   35.38  2.10/4    3.57/4    6.29/4    8.46/4   10.54/3   12.35/4   16.09/3   18.14/4   20.46/3   22.57/3   25.49/3   27.11/3   30.57/3   34.33/3   35.38/3  
    AC Sparta Praha                       2.10/4    1.47/4    2.32/6    2.17/4    2.08/4    1.41/5    3.34/3    2.05/3    2.32/1*   2.11/2    2.52/2    1.22/3    3.46/2    3.36/2    1.05/3  
  4 Picková Helena                 38.08  2.57/6    4.39/5    6.34/5    8.36/3   10.54/3   12.30/3   16.13/4   18.09/3   21.26/4   23.46/4   26.45/4   28.00/4   33.14/4   37.12/4   38.08/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.57/6    1.42/3    1.55/3    2.02/3    2.18/5    1.36/4    3.43/5    1.56/1*   3.17/4    2.20/4    2.59/3    1.15/1*   5.14/5    3.58/4    0.56/1* 
  5 Zuzánková Růžena               40.58  1.58/2    3.45/3    5.46/3   11.12/6   12.37/5   14.04/5   17.27/5   19.35/5   22.17/5   25.00/5   27.59/5   31.40/5   34.56/5   39.42/5   40.58/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.58/2    1.47/4    2.01/4    5.26/6    1.25/1*   1.27/3    3.23/2    2.08/5    2.42/2    2.43/5    2.59/3    3.41/6    3.16/1*   4.46/5    1.16/5  
  6 Večeřová Ivana                 51.18  2.48/5    4.52/6    7.04/6    9.43/5   13.07/6   15.28/6   20.36/6   23.09/6   26.49/6   29.47/6   34.01/6   35.51/6   43.31/6   49.55/6   51.18/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.48/5    2.04/6    2.12/5    2.39/5    3.24/6    2.21/6    5.08/6    2.33/6    3.40/6    2.58/6    4.14/6    1.50/5    7.40/6    6.24/6    1.23/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.4km   90m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-41      3-43      4-44      5-81      6-56      7-77      8-93      9-78     10-90     11-91     12-92     13-100   
  1 Marešová Pavlína               29.12  1.46/3    4.49/2    6.16/2    6.59/1*   7.52/1*   9.43/1*  14.51/2   19.08/1*  20.31/1*  22.57/1*  25.46/1*  27.42/1*  28.11/1*  29.12/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.46/3    3.03/3    1.27/2    0.43/1*   0.53/1*   1.51/2    5.08/6    4.17/1*   1.23/1*   2.26/1*   2.49/2    1.56/2    0.29/1*   1.01/2  
  2 Švábková Šárka                 30.06  1.36/2    4.34/1*   5.59/1*   8.05/3    9.15/3   11.02/3   14.15/1*  19.08/1*  21.09/2   23.47/2   26.35/2   28.36/2   29.08/2   30.06/2  
    OOB TJ Turnov                         1.36/2    2.58/1*   1.25/1*   2.06/6    1.10/3    1.47/1*   3.13/3    4.53/5    2.01/4    2.38/2    2.48/1*   2.01/3    0.32/2    0.58/1* 
  3 Pávková Jana                   33.26  1.29/1*   5.23/4    6.59/4    8.42/4    9.53/4   12.04/4   15.48/4   20.30/5   22.07/4   26.05/3   29.20/3   31.47/4   32.20/3   33.26/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.29/1*   3.54/5    1.36/4    1.43/5    1.11/4    2.11/4    3.44/4    4.42/4    1.37/3    3.58/5    3.15/4    2.27/5    0.33/3    1.06/3  
  4 Jedličková Zdena               33.36  1.55/4    6.09/6    7.45/5    8.43/5    9.54/5   12.37/5   15.46/3   20.22/4   21.58/3   26.11/4   29.35/4   31.42/3   32.23/4   33.36/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.55/4    4.14/6    1.36/4    0.58/3    1.11/4    2.43/6    3.09/2    4.36/3    1.36/2    4.13/6    3.24/5    2.07/4    0.41/6    1.13/4  
  5 Ivana Pecková                  35.17  2.08/5    5.10/3    6.45/3    7.50/2    8.57/2   11.01/2   15.51/5   20.19/3   25.05/5   28.24/5   31.32/5   33.20/5   33.59/5   35.17/5  
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.08/5    3.02/2    1.35/3    1.05/4    1.07/2    2.04/3    4.50/5    4.28/2    4.46/6    3.19/4    3.08/3    1.48/1*   0.39/4    1.18/5  
  6 Kovářová Alena                 37.16  2.13/6    6.04/5    8.30/6    9.18/6   11.12/6   13.52/6   16.37/6   23.37/6   26.07/6   29.07/6   32.40/6   35.13/6   35.53/6   37.16/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.13/6    3.51/4    2.26/6    0.48/2    1.54/6    2.40/5    2.45/1*   7.00/6    2.30/5    3.00/3    3.33/6    2.33/6    0.40/5    1.23/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         2.4km  110m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-33      3-74      4-75      5-44      6-81      7-56      8-77      9-58     10-78     11-95     12-91     13-92     14-100   
  1 Šípová Soňa                    31.05  1.41/1*   3.01/1*   4.04/1*   5.46/1*   8.26/2    9.42/2   11.39/1*  15.18/2   19.34/1*  21.42/1*  24.18/1*  28.02/1*  29.33/1*  30.06/1*  31.05/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.41/1*   1.20/1*   1.03/1*   1.42/1*   2.40/3    1.16/1*   1.57/1*   3.39/2    4.16/1*   2.08/1*   2.36/1*   3.44/1*   1.31/1*   0.33/1*   0.59/1* 
  2 Konopáčová Jana                33.23  1.57/2    3.38/2    5.04/2    6.48/2    8.04/1*   9.21/1*  11.43/2   14.46/1*  19.55/2   22.05/2   24.57/2   29.39/2   31.27/2   32.04/2   33.23/2  
    OOB TJ Turnov                         1.57/2    1.41/2    1.26/2    1.44/2    1.16/2    1.17/2    2.22/2    3.03/1*   5.09/3    2.10/2    2.52/2    4.42/3    1.48/2    0.37/2    1.19/3  
  3 Hana Sluková                   43.33  4.05/4    6.20/4    7.50/3   13.53/4   15.02/3   16.43/3   19.14/3   24.05/3   28.53/3   32.30/3   35.41/3   39.53/3   41.51/3   42.30/3   43.33/3  
    TJ Loko Liberec                       4.05/4    2.15/3    1.30/3    6.03/5    1.09/1*   1.41/3    2.31/3    4.51/4    4.48/2    3.37/4    3.11/3    4.12/2    1.58/3    0.39/3    1.03/2  
  4 Vilimovská Miroslava           49.41  3.46/3    6.18/3    8.34/4   11.02/3   15.38/4   17.53/4   20.41/4   24.44/4   30.20/4   33.52/4   37.12/4   43.35/4   46.42/4   47.41/4   49.41/4  
    OK Doksy                              3.46/3    2.32/4    2.16/4    2.28/3    4.36/4    2.15/4    2.48/4    4.03/3    5.36/4    3.32/3    3.20/4    6.23/5    3.07/4    0.59/4    2.00/5  
  5 Kapounová Jitka                59.39  5.17/5    8.53/5   11.21/5   14.51/5   19.55/5   22.13/5   26.50/5   31.59/5   39.28/5   43.13/5   46.54/5   52.45/5   57.03/5   58.15/5   59.39/5  
    OK Doksy                              5.17/5    3.36/5    2.28/5    3.30/4    5.04/5    2.18/5    4.37/5    5.09/5    7.29/5    3.45/5    3.41/5    5.51/4    4.18/5    1.12/5    1.24/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.4km   90m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-41      3-43      4-44      5-81      6-56      7-77      8-93      9-78     10-90     11-97     12-100   
  1 Úlehlová Ivana                 30.23  2.06/1*   5.42/1*   7.45/1*   8.44/1*   9.50/1*  12.11/1*  15.15/1*  19.49/1*  21.31/1*  24.31/1*  27.24/1*  29.01/1*  30.23/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.06/1*   3.36/2    2.03/3    0.59/3    1.06/1*   2.21/2    3.04/2    4.34/1*   1.42/2    3.00/2    2.53/1*   1.37/2    1.22/3  
  2 Neradová Alena                 30.54  2.20/2    5.54/2    8.42/2    9.51/2   11.01/2   13.19/2   16.35/2   21.11/2   22.27/2   25.15/2   28.13/2   29.42/2   30.54/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.20/2    3.34/1*   2.48/4    1.09/5    1.10/2    2.18/1*   3.16/3    4.36/2    1.16/1*   2.48/1*   2.58/2    1.29/1*   1.12/1* 
  3 Klusáčková Radka               44.10  3.29/4    8.00/4    9.44/3   10.44/3   11.58/3   14.33/3   19.57/3   26.58/3   30.08/3   33.39/3   39.50/3   42.30/3   44.10/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.29/4    4.31/4    1.44/1*   1.00/4    1.14/4    2.35/4    5.24/7    7.01/4    3.10/5    3.31/3    6.11/7    2.40/6    1.40/4  
  4 Hejtmánková Alena              44.50  9.55/5   13.48/5   15.33/5   16.28/5   17.41/5   20.07/5   23.08/5   30.05/5   32.30/4   36.09/4   41.33/4   43.29/4   44.50/4  
    KOB TRETRA Praha                      9.55/5    3.53/3    1.45/2    0.55/1*   1.13/3    2.26/3    3.01/1*   6.57/3    2.25/3    3.39/4    5.24/5    1.56/3    1.21/2  
  5 Lukavcová Lenka                46.54  2.47/3    7.47/3   11.58/4   12.56/4   14.11/4   17.24/4   22.02/4   29.44/4   33.06/5   37.31/5   42.23/5   44.56/5   46.54/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.47/3    5.00/5    4.11/7    0.58/2    1.15/5    3.13/5    4.38/5    7.42/5    3.22/6    4.25/6    4.52/4    2.33/5    1.58/6  
  6 Richtrová Jaroslava            55.49 10.19/6   15.51/6   18.43/6   20.41/6   22.38/6   26.26/6   29.50/6   40.11/6   42.55/6   46.59/6   51.46/6   54.08/6   55.49/6  
    OB Jenišovice                        10.19/6    5.32/7    2.52/5    1.58/6    1.57/7    3.48/6    3.24/4   10.21/7    2.44/4    4.04/5    4.47/3    2.22/4    1.41/5  
  7 Böhmová Eva                    70.42 18.31/7   23.59/7   27.26/7   30.17/7   32.13/7   36.19/7   41.11/7   50.40/7   54.38/7   59.57/7   65.46/7   68.40/7   70.42/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         18.31/7    5.28/6    3.27/6    2.51/7    1.56/6    4.06/7    4.52/6    9.29/6    3.58/7    5.19/7    5.49/6    2.54/7    2.02/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         2.3km   90m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-41      3-42      4-81      5-57      6-82      7-87      8-90      9-91     10-92     11-100   
  1 Karmazínová Ivana              39.38  2.31/1*   5.41/1*   8.19/1*  10.42/1*  16.16/2   19.08/2   25.27/2   30.44/1*  34.38/1*  37.19/1*  38.20/1*  39.38/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.31/1*   3.10/1*   2.38/1*   2.23/1*   5.34/2    2.52/1*   6.19/2    5.17/1*   3.54/1*   2.41/2    1.01/3    1.18/1* 
  2 Křtěnská Leontina              41.30  2.39/2    5.51/2    8.29/2   10.52/2   15.49/1*  19.06/1*  24.35/1*  31.13/2   36.18/2   38.46/2   39.39/2   41.30/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.39/2    3.12/2    2.38/1*   2.23/1*   4.57/1*   3.17/2    5.29/1*   6.38/3    5.05/4    2.28/1*   0.53/1*   1.51/2  
  3 Šlézrová Eva                   47.04  2.56/3    6.21/3    9.31/3   12.50/3   18.36/3   22.12/3   30.46/3   36.16/3   40.51/3   44.15/3   45.13/3   47.04/3  
    OOB TJ Turnov                         2.56/3    3.25/3    3.10/3    3.19/3    5.46/3    3.36/3    8.34/4    5.30/2    4.35/2    3.24/3    0.58/2    1.51/2  
  4 Nedvídková Jitka               55.53  4.29/4    8.22/4   12.52/4   16.22/4   24.39/4   28.49/4   36.56/4   43.36/4   48.39/4   52.03/4   53.41/4   55.53/4  
    OB Rozmarýn Litoměřice                4.29/4    3.53/4    4.30/4    3.30/4    8.17/4    4.10/4    8.07/3    6.40/4    5.03/3    3.24/3    1.38/4    2.12/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.3km   90m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-41      3-42      4-81      5-57      6-82      7-87      8-90      9-91     10-92     11-100   
  1 Krausová Marie                 39.30  2.43/2    5.25/2    8.03/2    9.51/1*  15.10/1*  22.04/2   26.46/1*  31.05/1*  34.50/1*  37.22/1*  38.08/1*  39.30/1* 
    TJ Loko Liberec                       2.43/2    2.42/1*   2.38/2    1.48/1*   5.19/1*   6.54/5    4.42/1*   4.19/1*   3.45/1*   2.32/1*   0.46/1*   1.22/1* 
  2 Štrojsová Jaroslava            42.35  2.36/1*   5.24/1*   7.57/1*  10.00/2   15.55/2   18.54/1*  27.54/2   33.23/2   37.28/2   40.08/2   41.00/2   42.35/2  
    KOB Kamenický Šenov                   2.36/1*   2.48/2    2.33/1*   2.03/2    5.55/3    2.59/1*   9.00/5    5.29/2    4.05/2    2.40/2    0.52/2    1.35/2  
  3 Nejezchlebová Věra             47.20  4.37/4    9.16/4   12.50/4   15.36/4   21.15/4   25.18/4   30.25/3   36.27/3   41.11/3   44.05/3   45.19/3   47.20/3  
    KOB Kamenický Šenov                   4.37/4    4.39/5    3.34/5    2.46/5    5.39/2    4.03/3    5.07/2    6.02/3    4.44/3    2.54/3    1.14/5    2.01/3  
  4 Folprechtová Marie             48.16  3.24/3    7.34/3   10.39/3   13.02/3   19.20/3   22.56/3   30.32/4   36.56/4   42.15/4   45.13/4   46.11/4   48.16/4  
    OOB TJ Turnov                         3.24/3    4.10/3    3.05/3    2.23/3    6.18/4    3.36/2    7.36/3    6.24/4    5.19/4    2.58/4    0.58/3    2.05/5  
  5 Langrová Marie                 54.43  7.01/5   11.14/5   14.23/5   16.58/5   23.20/5   28.09/5   35.57/5   42.22/5   48.07/5   51.37/5   52.39/5   54.43/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.01/5    4.13/4    3.09/4    2.35/4    6.22/5    4.49/4    7.48/4    6.25/5    5.45/5    3.30/5    1.02/4    2.04/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.0km   50m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-71      3-67      4-72      5-73      6-70      7-100   
  1 Paroulek Lukáš                 27.31  2.46/3    4.22/3    6.07/3   11.02/2   17.26/2   25.15/1*  26.26/1*  27.31/1* 
    TJ Loko Liberec                       2.46/3    1.36/3    1.45/1*   4.55/2    6.24/1*   7.49/1*   1.11/3    1.05/3  
  2 Zabořil Vojta                  35.08  1.55/2    3.21/2    5.46/2   12.26/3   21.28/3   33.01/2   34.07/2   35.08/2  
    OB Jenišovice                         1.55/2    1.26/2    2.25/3    6.40/3    9.02/3   11.33/2    1.06/2    1.01/1* 
  3 Valkoun Jaroslav               36.57  1.40/1*   2.39/1*   4.35/1*   9.01/1*  16.37/1*  34.50/3   35.55/3   36.57/3  
    OB Jenišovice                         1.40/1*   0.59/1*   1.56/2    4.26/1*   7.36/2   18.13/3    1.05/1*   1.02/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        3.7km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-43      3-88      4-73      5-70      6-100   
  1 Gajda Martin                   29.18  3.39/1*   5.29/1*  13.12/1*  21.15/1*  27.18/1*  28.22/1*  29.18/1* 
    USK Praha                             3.39/1*   1.50/1*   7.43/1*   8.03/2    6.03/1*   1.04/1*   0.56/1* 
  2 Kožina Štěpán                  35.19  3.48/2    6.23/2   18.18/2   23.47/2   32.36/2   34.05/2   35.19/2  
    SK Praga Praha                        3.48/2    2.35/2   11.55/2    5.29/1*   8.49/2    1.29/3    1.14/2  
  3 Tomek Jan                      67.58  5.00/3    9.46/3   36.51/3   52.28/3   65.09/3   66.25/3   67.58/3  
    Neregistrovaní z ČR                   5.00/3    4.46/3   27.05/3   15.37/3   12.41/3    1.16/2    1.33/3  
    Tománek Josef              DISK       3.51/     6.20/    16.57/    23.11/         /    42.34/    45.14/   
    OK Jiskra Nový Bor                    3.51/     2.29/    10.37/     6.14/         /         /     2.40/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.1km   90m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-67      3-72      4-88      5-73      6-87      7-90      8-97      9-100   
  1 Ullrich Jakub                  21.30  1.55/2    3.26/1*   6.00/1*   7.04/1*  10.32/1*  12.01/1*  16.07/1*  19.19/1*  20.35/1*  21.30/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.55/2    1.31/1*   2.34/1*   1.04/1*   3.28/1*   1.29/1*   4.06/2    3.12/2    1.16/1*   0.55/1* 
  2 Melichar Petr                  23.44  1.58/3    4.01/3    7.26/2    8.32/2   13.20/2   15.16/2   18.38/2   21.24/2   22.44/2   23.44/2  
    TJ Loko Liberec                       1.58/3    2.03/2    3.25/3    1.06/2    4.48/2    1.56/4    3.22/1*   2.46/1*   1.20/2    1.00/4  
  3 Gajda Jan jun                  28.09  1.34/1*   3.44/2    8.02/3    9.13/3   14.25/3   15.57/3   22.22/3   25.42/3   27.12/3   28.09/3  
    USK Praha                             1.34/1*   2.10/3    4.18/5    1.11/4    5.12/3    1.32/2    6.25/4    3.20/3    1.30/4    0.57/3  
  4 Kameník David                  37.46  6.44/7    9.14/7   13.19/6   15.42/7   22.00/5   24.41/5   30.05/4   35.04/5   36.33/4   37.46/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.44/7    2.30/4    4.05/4    2.23/7    6.18/5    2.41/5    5.24/3    4.59/6    1.29/3    1.13/6  
  5 Kučera Tomáš                   38.37  3.08/4    7.06/4   11.29/4   12.59/4   18.35/4   22.06/4   30.47/5   34.51/4   37.18/5   38.37/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.08/4    3.58/6    4.23/6    1.30/5    5.36/4    3.31/7    8.41/6    4.04/4    2.27/6    1.19/7  
  6 Kosina Matouš                  44.05  4.34/6    7.18/5   14.17/7   15.26/6   25.08/7   26.47/6   36.45/7   41.11/6   43.10/6   44.05/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.34/6    2.44/5    6.59/7    1.09/3    9.42/6    1.39/3    9.58/7    4.26/5    1.59/5    0.55/1* 
  7 Šilar Adam                     49.50  4.01/5    9.09/6   12.09/5   14.16/5   24.35/6   27.35/7   34.07/6   45.20/7   48.39/7   49.50/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.01/5    5.08/7    3.00/2    2.07/6   10.19/7    3.00/6    6.32/5   11.13/7    3.19/7    1.11/5  
    Šmaus Antonín              DISK       7.46/    12.06/    20.03/    21.17/    30.32/    32.51/         /         /    51.56/    52.48/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.46/     4.20/     7.57/     1.14/     9.15/     2.19/         /         /         /     0.52/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.3km   90m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-39      3-42      4-81      5-57      6-58      7-78      8-90      9-91     10-70     11-100   
  1 Hájek Jan                      21.27  1.34/2    2.17/1*   3.54/1*   4.53/1*   9.01/2   13.52/2   15.16/2   17.36/2   19.30/2   20.02/2   20.45/1*  21.27/1* 
    OB Jenišovice                         1.34/2    0.43/1*   1.37/4    0.59/1*   4.08/4    4.51/3    1.24/1*   2.20/1*   1.54/1*   0.32/1*   0.43/2    0.42/1* 
  2 Melichar Vojtěch               21.50  1.40/3    2.43/3    4.12/2    5.30/2    8.36/1*  12.46/1*  14.17/1*  16.44/1*  19.11/1*  20.01/1*  20.57/2   21.50/2  
    TJ Loko Liberec                       1.40/3    1.03/3    1.29/1*   1.18/4    3.06/1*   4.10/1*   1.31/2    2.27/2    2.27/2    0.50/3    0.56/7    0.53/5  
  3 Ludvík Matyáš                  27.08  3.01/7    4.43/8    6.16/7    7.54/7   11.48/5   16.09/3   18.19/3   21.24/3   24.21/3   25.08/3   26.04/3   27.08/3  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.01/7    1.42/10   1.33/3    1.38/6    3.54/3    4.21/2    2.10/4    3.05/8    2.57/7    0.47/2    0.56/7    1.04/9  
  4 Koštejn Vít                    27.33  3.26/8    4.13/7    5.42/6    6.50/4   10.38/3   16.48/4   19.04/4   22.03/4   24.50/4   25.50/4   26.42/4   27.33/4  
    OK Doksy                              3.26/8    0.47/2    1.29/1*   1.08/2    3.48/2    6.10/5    2.16/5    2.59/7    2.47/4    1.00/7    0.52/5    0.51/4  
  5 Birnbaum Adam                  28.13  2.34/6    3.42/6    6.16/7    7.51/6   12.55/6   18.35/6   20.12/5   22.39/5   25.34/5   26.26/5   27.11/5   28.13/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.34/6    1.08/5    2.34/10   1.35/5    5.04/6    5.40/4    1.37/3    2.27/2    2.55/5    0.52/5    0.45/3    1.02/6  
  6 Kočvara Oldřich                33.34  1.23/1*   2.41/2    4.51/3    6.04/3   10.41/4   17.32/5   25.26/6   28.03/6   30.34/6   31.50/6   32.44/6   33.34/6  
    OB Jenišovice                         1.23/1*   1.18/7    2.10/7    1.13/3    4.37/5    6.51/6    7.54/10   2.37/4    2.31/3    1.16/9    0.54/6    0.50/3  
  7 Procházka Dan                  37.59  1.58/4    3.11/5    5.22/4    7.37/5   14.20/7   23.24/7   26.47/7   31.22/7   34.49/7   35.57/7   36.56/7   37.59/7  
    TJ Loko Liberec                       1.58/4    1.13/6    2.11/8    2.15/7    6.43/8    9.04/9    3.23/7    4.35/10   3.27/9    1.08/8    0.59/9    1.03/7  
  8 Kašpar Ludvík                  42.45  2.03/5    3.09/4    5.23/5    8.58/8   14.38/8   27.03/8   29.37/8   33.52/8   38.08/8   39.40/8   41.18/8   42.45/8  
    SK Netopýr Zákupy                     2.03/5    1.06/4    2.14/9    3.35/8    5.40/7   12.25/10   2.34/6    4.15/9    4.16/10   1.32/10   1.38/10   1.27/10 
  9 Eichler Jan                    52.33  4.04/9    5.41/9    7.42/9   23.02/9   30.44/9   39.17/9   43.57/9   46.37/9   49.46/9   50.40/9   51.30/9   52.33/9  
    KOB Kamenický Šenov                   4.04/9    1.37/8    2.01/5   15.20/9    7.42/10   8.33/7    4.40/8    2.40/5    3.09/8    0.54/6    0.50/4    1.03/7  
 10 Hlavatý Jan                    57.57 10.02/10  11.39/10  13.40/10  29.00/10  36.32/10  45.09/10  50.00/10  52.41/10  55.36/10  56.27/10  57.08/10  57.57/10 
    OK Jiskra Nový Bor                   10.02/10   1.37/8    2.01/5   15.20/9    7.32/9    8.37/8    4.51/9    2.41/6    2.55/5    0.51/4    0.41/1*   0.49/2  
    Šmaus Jan                  DISK       2.07/     3.11/     4.55/     6.45/    10.50/    17.31/    19.49/    22.18/    25.02/         /    26.45/    27.31/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.07/     1.04/     1.44/     1.50/     4.05/     6.41/     2.18/     2.29/     2.44/         /         /     0.46/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         2.8km  100m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-43      4-45      5-76      6-81      7-56      8-77      9-93     10-78     11-95     12-90     13-91     14-70     15-100   
  1 Boskovský Vojtěch              24.08  2.00/6    3.20/1*   4.24/1*   6.03/2    7.09/1*   8.10/1*   9.54/1*  11.25/1*  15.00/1*  15.59/1*  17.34/1*  19.28/1*  21.47/1*  22.35/1*  23.23/1*  24.08/1* 
    OK Doksy                              2.00/6    1.20/1*   1.04/2    1.39/2    1.06/1*   1.01/1*   1.44/2    1.31/1*   3.35/2    0.59/1*   1.35/1*   1.54/9    2.19/4    0.48/6    0.48/4    0.45/5  
  2 Fürst Matouš                   24.52  1.59/5    3.32/3    4.27/2    5.58/1*   7.22/2    8.30/2   10.06/2   14.27/4   17.18/2   18.17/2   19.54/2   20.31/2   22.45/2   23.22/2   24.09/2   24.52/2  
    TJ Loko Liberec                       1.59/5    1.33/3    0.55/1*   1.31/1*   1.24/2    1.08/2    1.36/1*   4.21/8    2.51/1*   0.59/1*   1.37/2    0.37/1*   2.14/1*   0.37/2    0.47/3    0.43/3  
  3 Posselt Martin                 26.03  1.50/1*   3.32/3    4.42/3    6.39/3    8.21/3    9.47/3   11.38/3   13.48/2   17.45/3   19.05/3   20.56/3   21.36/3   23.51/3   24.32/3   25.16/3   26.03/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.50/1*   1.42/4    1.10/3    1.57/4    1.42/5    1.26/5    1.51/6    2.10/2    3.57/4    1.20/4    1.51/4    0.40/3    2.15/2    0.41/4    0.44/1*   0.47/6  
  4 Wolf Filip                     27.15  1.55/2    3.56/6    5.31/5    7.33/5    9.02/5   10.17/5   12.02/5   14.32/5   18.24/4   19.57/4   21.43/4   22.21/4   24.51/4   25.35/4   26.25/4   27.15/4  
    OOB TJ Turnov                         1.55/2    2.01/6    1.35/6    2.02/7    1.29/3    1.15/4    1.45/3    2.30/5    3.52/3    1.33/6    1.46/3    0.38/2    2.30/5    0.44/5    0.50/6    0.50/8  
  5 Burda Matěj                    28.26  1.57/4    3.24/2    5.14/4    7.12/4    8.46/4    9.56/4   11.41/4   13.55/3   19.41/5   21.05/5   22.59/5   23.42/5   26.18/5   26.55/5   27.44/5   28.26/5  
    KOB Děčín                             1.57/4    1.27/2    1.50/8    1.58/6    1.34/4    1.10/3    1.45/3    2.14/3    5.46/7    1.24/5    1.54/5    0.43/4    2.36/6    0.37/2    0.49/5    0.42/2  
  6 Nejman Stanislav               28.48  1.55/2    3.44/5    6.26/7    8.19/7   10.21/6   11.48/6   13.37/6   16.03/6   20.31/6   21.47/6   23.46/6   24.29/6   26.46/6   27.21/6   28.05/6   28.48/6  
    OK Chrastava                          1.55/2    1.49/5    2.42/9    1.53/3    2.02/6    1.27/6    1.49/5    2.26/4    4.28/5    1.16/3    1.59/6    0.43/4    2.17/3    0.35/1*   0.44/1*   0.43/3  
  7 Labský Jan                     35.09  3.05/9    5.10/8    6.40/8    8.37/8   12.54/8   14.33/8   16.55/8   19.35/7   24.26/7   26.24/7   28.41/7   29.31/7   32.31/7   33.29/7   34.21/7   35.09/7  
    TJ Loko Liberec                       3.05/9    2.05/7    1.30/5    1.57/4    4.17/8    1.39/7    2.22/7    2.40/6    4.51/6    1.58/8    2.17/8    0.50/6    3.00/8    0.58/7    0.52/7    0.48/7  
  8 Žaloudek Jan                   43.31  2.52/8    5.20/9    6.59/9    9.43/9   14.17/9   16.35/9   19.07/9   23.09/9   29.15/9   31.10/8   34.14/8   35.24/8   40.09/8   41.42/8   42.40/8   43.31/8  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.52/8    2.28/9    1.39/7    2.44/9    4.34/9    2.18/8    2.32/9    4.02/7    6.06/8    1.55/7    3.04/9    1.10/7    4.45/9    1.33/9    0.58/8    0.51/9  
  9 Linka Michael                  47.12  2.25/7    4.41/7    6.02/6    8.07/6   11.36/7   14.04/7   16.29/7   21.49/8   27.56/8   38.11/9   40.15/9   41.40/9   44.31/9   45.34/9   46.35/9   47.12/9  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.25/7    2.16/8    1.21/4    2.05/8    3.29/7    2.28/9    2.25/8    5.20/9    6.07/9   10.15/9    2.04/7    1.25/8    2.51/7    1.03/8    1.01/9    0.37/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         3.3km  110m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-43      3-45      4-76      5-46      6-48      7-53      8-55      9-56     10-57     11-94     12-87     13-90     14-91     15-92     16-100   
                                     
  1 Kočíb Jan                      38.41  2.54/1*   3.53/1*   5.31/1*   7.23/1*   7.57/1*   9.11/1*  14.18/1*  18.38/1*  19.43/1*  25.53/1*  27.49/1*  29.41/1*  33.49/1*  36.14/1*  37.33/1*  38.01/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.54/1*   0.59/1*   1.38/1*   1.52/1*   0.34/1*   1.14/1*   5.07/2    4.20/2    1.05/1*   6.10/2    1.56/1*   1.52/1*   4.08/1*   2.25/1*   1.19/1*   0.28/1* 
                                         38.41/1* 
                                          0.40/1* 
  2 Hulha Lukáš                    46.01  5.10/2    6.56/2    8.45/2   17.18/2   18.27/2   20.06/2   23.42/2   27.35/2   29.12/2   31.21/2   33.53/2   35.53/2   40.15/2   42.40/2   44.45/2   45.17/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.10/2    1.46/2    1.49/2    8.33/2    1.09/2    1.39/2    3.36/1*   3.53/1*   1.37/2    2.09/1*   2.32/2    2.00/2    4.22/2    2.25/1*   2.05/2    0.32/2  
                                         46.01/2  
                                          0.44/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        3.9km  130m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-44      4-45      5-48      6-49      7-80      8-53      9-55     10-57     11-82     12-87     13-59     14-60     15-65     16-38    
                                      17-100   
  1 Picek Štěpán                   31.13  1.28/1*   2.49/1*   3.55/1*   5.28/1*   7.30/1*   9.58/1*  10.54/1*  11.56/1*  14.12/1*  16.25/1*  18.00/1*  21.13/1*  22.54/1*  24.58/1*  26.55/1*  28.44/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.28/1*   1.21/1*   1.06/1*   1.33/2    2.02/1*   2.28/1*   0.56/1*   1.02/7    2.16/1*   2.13/1*   1.35/1*   3.13/7    1.41/2    2.04/2    1.57/2    1.49/1* 
                                         30.28/1*  31.13/1* 
                                          1.44/1*   0.45/1* 
  2 Krejčí Jaroslav                33.22  1.53/7    3.20/5    4.46/3    6.16/2    8.32/2   11.41/2   12.42/2   13.30/2   15.47/2   18.27/2   20.04/2   22.51/2   24.31/2   26.24/2   28.14/2   30.10/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.53/7    1.27/3    1.26/3    1.30/1*   2.16/3    3.09/5    1.01/2    0.48/1*   2.17/2    2.40/3    1.37/2    2.47/2    1.40/1*   1.53/1*   1.50/1*   1.56/2  
                                         32.14/2   33.22/2  
                                          2.04/4    1.08/8  
  3 Beránek Petr                   37.04  1.52/6    3.27/6    5.14/6    7.15/6    9.41/5   12.37/4   13.47/4   14.44/4   17.19/3   19.54/3   21.35/3   24.09/3   26.09/3   28.30/3   31.40/3   34.03/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.52/6    1.35/6    1.47/6    2.01/5    2.26/4    2.56/4    1.10/3    0.57/3    2.35/6    2.35/2    1.41/4    2.34/1*   2.00/3    2.21/3    3.10/9    2.23/4  
                                         36.07/3   37.04/3  
                                          2.04/4    0.57/6  
  4 Ludvík Petr                    38.51  1.50/4    3.42/7    5.37/9    7.12/4    9.27/4   13.01/5   14.11/5   15.15/5   17.46/5   21.32/7   23.09/6   26.30/7   28.40/7   31.01/6   33.30/5   35.51/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.50/4    1.52/10   1.55/9    1.35/3    2.15/2    3.34/7    1.10/3    1.04/8    2.31/5    3.46/9    1.37/2    3.21/8    2.10/6    2.21/3    2.29/4    2.21/3  
                                         37.52/4   38.51/4  
                                          2.01/3    0.59/7  
  5 Nerad Jaroslav                 39.11  1.42/2    3.09/2    5.08/5    7.14/5   10.04/6   13.14/7   15.11/7   15.59/7   18.24/7   21.06/5   22.50/4   25.52/4   27.53/4   30.21/4   33.24/4   36.24/6  
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.42/2    1.27/3    1.59/10   2.06/7    2.50/9    3.10/6    1.57/9    0.48/1*   2.25/3    2.42/4    1.44/5    3.02/5    2.01/4    2.28/6    3.03/8    3.00/9  
                                         38.21/5   39.11/5  
                                          1.57/2    0.50/2  
  6 Eiselt Jan                     39.17  1.44/3    3.13/3    5.00/4    6.50/3    9.21/3   12.07/3   13.18/3   14.18/3   17.35/4   21.17/6   23.29/7   26.17/6   28.30/6   30.55/5   33.38/6   36.20/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.44/3    1.29/5    1.47/6    1.50/4    2.31/6    2.46/3    1.11/5    1.00/4    3.17/10   3.42/8    2.12/8    2.48/3    2.13/8    2.25/5    2.43/5    2.42/7  
                                         38.26/6   39.17/6  
                                          2.06/6    0.51/3  
  7 Kučera Jindřich                39.43  1.51/5    3.16/4    4.36/2    7.56/9   10.23/8   13.05/6   14.33/6   15.34/6   18.00/6   20.47/4   23.05/5   26.02/5   28.08/5   31.05/7   33.55/7   36.32/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.51/5    1.25/2    1.20/2    3.20/11   2.27/5    2.42/2    1.28/7    1.01/5    2.26/4    2.47/5    2.18/11   2.57/4    2.06/5    2.57/9    2.50/6    2.37/6  
                                         38.47/7   39.43/7  
                                          2.15/7    0.56/4  
  8 Vokál Vojtěch                  44.48  1.54/8    3.42/7    5.18/7    7.30/7   10.05/7   14.38/8   16.08/8   17.09/8   20.11/9   23.49/8   25.58/8   29.28/8   31.38/8   34.19/8   37.46/8   40.58/8  
    OK Chrastava                          1.54/8    1.48/8    1.36/5    2.12/8    2.35/7    4.33/11   1.30/8    1.01/5    3.02/8    3.38/7    2.09/7    3.30/9    2.10/6    2.41/7    3.27/11   3.12/10 
                                         43.52/8   44.48/8  
                                          2.54/11   0.56/4  
  9 Borovička Milan                45.39  2.17/10   4.05/10   5.59/10   8.13/10  11.18/10  15.28/10  17.27/10  18.34/10  21.44/10  25.06/10  27.13/10  30.20/9   32.50/9   35.40/9   38.40/9   41.29/9  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.17/10   1.48/8    1.54/8    2.14/9    3.05/10   4.10/9    1.59/10   1.07/9    3.10/9    3.22/6    2.07/6    3.07/6    2.30/9    2.50/8    3.00/7    2.49/8  
                                         44.20/9   45.39/9  
                                          2.51/10   1.19/11 
 10 Večeřa Martin                  47.34  2.13/9    3.57/9    5.29/8    7.45/8   10.32/9   14.54/9   16.10/9   17.27/9   20.03/8   24.29/9   26.45/9   30.47/10  33.18/10  36.30/10  39.55/10  43.32/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.13/9    1.44/7    1.32/4    2.16/10   2.47/8    4.22/10   1.16/6    1.17/10   2.36/7    4.26/10   2.16/10   4.02/11   2.31/10   3.12/11   3.25/10   3.37/11 
                                         46.17/10  47.34/10 
                                          2.45/9    1.17/10 
 11 Kašpar Ludvík                  49.15  2.18/11   4.13/11   6.39/11   8.41/11  12.12/11  16.06/11  18.30/11  20.13/11  24.08/11  28.37/11  30.51/11  34.34/11  37.25/11  40.31/11  42.53/11  45.21/11 
    SK Netopýr Zákupy                     2.18/11   1.55/11   2.26/11   2.02/6    3.31/11   3.54/8    2.24/11   1.43/11   3.55/11   4.29/11   2.14/9    3.43/10   2.51/11   3.06/10   2.22/3    2.28/5  
                                         47.59/11  49.15/11 
                                          2.38/8    1.16/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        5.0km  140m 24k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-41      3-43      4-45      5-46      6-47      7-48      8-49      9-54     10-50     11-51     12-52     13-53     14-55     15-56     16-57    
                                      17-93     18-59     19-60     20-61     21-64     22-65     23-38     24-100   
  1 Dlabaja Tomáš                  28.22  1.00/1*   2.15/1*   2.54/1*   3.51/1*   4.49/1*   5.35/1*   6.08/1*   7.56/1*   8.58/1*   9.29/1*  10.50/1*  11.39/1*  12.45/1*  14.23/1*  15.17/1*  16.24/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.00/1*   1.15/2    0.39/1*   0.57/1*   0.58/2    0.46/2    0.33/1*   1.48/1*   1.02/2    0.31/1*   1.21/1*   0.49/2    1.06/1*   1.38/1*   0.54/2    1.07/1* 
                                         18.39/1*  19.48/1*  21.13/1*  23.01/1*  24.11/1*  24.50/1*  26.21/1*  27.39/1*  28.22/1* 
                                          2.15/1*   1.09/1*   1.25/1*   1.48/4    1.10/5    0.39/1*   1.31/2    1.18/1*   0.43/4  
  2 Kolařík Tomáš                  30.10  1.05/3    2.18/2    3.25/7    4.34/4    5.27/3    6.12/2    6.48/2    8.44/2    9.44/2   10.17/2   11.47/2   12.35/2   13.41/2   15.20/2   16.12/2   17.23/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.05/3    1.13/1*   1.07/25   1.09/5    0.53/1*   0.45/1*   0.36/2    1.56/2    1.00/1*   0.33/2    1.30/2    0.48/1*   1.06/1*   1.39/2    0.52/1*   1.11/2  
                                         19.46/2   20.55/2   22.27/2   24.12/2   25.31/2   26.17/2   28.05/2   29.28/2   30.10/2  
                                          2.23/2    1.09/1*   1.32/2    1.45/2    1.19/15   0.46/4    1.48/9    1.23/2    0.42/3  
  3 Horáček Michal                 31.49  1.03/2    2.30/6    3.18/3    4.27/3    5.32/4    6.25/4    7.10/4    9.06/3   10.13/3   10.52/4   12.30/4   13.22/4   14.36/4   16.21/3   17.18/3   18.43/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.03/2    1.27/14   0.48/6    1.09/5    1.05/7    0.53/4    0.45/12   1.56/2    1.07/4    0.39/9    1.38/4    0.52/3    1.14/4    1.45/3    0.57/4    1.25/9  
                                         21.31/3   22.43/3   24.19/3   26.03/3   27.05/3   27.50/3   29.31/3   31.03/3   31.49/3  
                                          2.48/7    1.12/3    1.36/4    1.44/1*   1.02/2    0.45/3    1.41/4    1.32/7    0.46/8  
  4 Vlček Martin                   33.47  1.26/22   2.49/17   3.45/12   4.52/10   5.59/9    6.55/8    7.40/8    9.53/6   11.03/6   11.46/6   13.28/6   14.24/7   15.43/6   17.41/7   18.37/6   20.00/6  
    OOB TJ Turnov                         1.26/22   1.23/9    0.56/16   1.07/4    1.07/12   0.56/9    0.45/12   2.13/8    1.10/6    0.43/21   1.42/10   0.56/9    1.19/7    1.58/11   0.56/3    1.23/6  
                                         22.44/6   24.10/6   25.48/6   28.18/5   29.25/6   30.13/6   31.42/5   33.12/5   33.47/4  
                                          2.44/4    1.26/14   1.38/6    2.30/22   1.07/4    0.48/6    1.29/1*   1.30/4    0.35/1* 
  5 Kořínek Tomáš                  33.51  1.12/7    2.31/7    3.13/2    4.18/2    5.23/2    6.18/3    7.06/3    9.08/4   10.14/4   10.51/3   12.24/3   13.18/3   14.32/3   16.28/4   17.26/4   18.51/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.12/7    1.19/4    0.42/2    1.05/2    1.05/7    0.55/6    0.48/17   2.02/6    1.06/3    0.37/3    1.33/3    0.54/4    1.14/4    1.56/7    0.58/5    1.25/9  
                                         21.43/4   22.57/4   24.40/4   27.42/4   28.54/4   29.52/4   31.31/4   33.06/4   33.51/5  
                                          2.52/10   1.14/4    1.43/12   3.02/33   1.12/6    0.58/19   1.39/3    1.35/10   0.45/6  
  6 Habán Ivo                      34.15  1.21/17   2.46/13   3.45/12   4.54/11   6.17/15   7.11/13   7.57/12   9.58/7   11.09/7   11.47/7   13.28/6   14.23/6   15.41/5   17.33/5   18.34/5   19.48/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.21/17   1.25/11   0.59/21   1.09/5    1.23/25   0.54/5    0.46/15   2.01/5    1.11/7    0.38/4    1.41/6    0.55/7    1.18/6    1.52/4    1.01/14   1.14/3  
                                         22.32/5   23.53/5   25.35/5   28.19/6   29.21/5   30.10/5   32.01/6   33.26/6   34.15/6  
                                          2.44/4    1.21/7    1.42/9    2.44/28   1.02/2    0.49/7    1.51/12   1.25/3    0.49/12 
  7 Henych Petr                    34.57  1.24/21   2.56/19   3.45/12   5.01/14   6.06/12   7.04/12   8.19/17  10.39/14  11.53/14  12.38/15  14.22/15  15.20/14  16.48/15  18.44/13  19.44/14  21.07/13 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.24/21   1.32/21   0.49/7    1.16/13   1.05/7    0.58/12   1.15/38   2.20/10   1.14/10   0.45/26   1.44/11   0.58/14   1.28/18   1.56/7    1.00/11   1.23/6  
                                         23.52/9   25.15/9   26.49/9   28.47/8   30.03/7   30.52/7   32.34/7   34.07/7   34.57/7  
                                          2.45/6    1.23/8    1.34/3    1.58/6    1.16/9    0.49/7    1.42/5    1.33/8    0.50/17 
  8 Kobr Tomáš                     35.13  1.17/13   2.46/13   3.29/9    4.40/7    5.42/6    6.37/6    7.19/5   10.10/8   11.24/8   12.02/8   14.17/11  15.11/11  16.35/11  18.28/10  19.26/10  20.51/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.17/13   1.29/17   0.43/3    1.11/8    1.02/3    0.55/6    0.42/4    2.51/25   1.14/10   0.38/4    2.15/32   0.54/4    1.24/12   1.53/5    0.58/5    1.25/9  
                                         23.42/8   25.06/8   26.43/8   28.48/9   30.05/8   30.57/8   32.49/8   34.26/8   35.13/8  
                                          2.51/9    1.24/10   1.37/5    2.05/11   1.17/11   0.52/14   1.52/13   1.37/12   0.47/10 
  9 Suslov Sergej                  35.29  1.15/10   2.39/9    3.24/6    4.37/6    5.39/5    6.29/5    7.23/6    9.47/5   10.56/5   11.34/5   13.15/5   14.09/5   15.45/7   17.40/6   18.39/7   20.00/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.15/10   1.24/10   0.45/4    1.13/10   1.02/3    0.50/3    0.54/24   2.24/11   1.09/5    0.38/4    1.41/6    0.54/4    1.36/24   1.55/6    0.59/7    1.21/5  
                                         24.04/10  25.22/10  27.00/10  28.58/10  30.10/9   31.00/9   33.00/9   34.38/9   35.29/9  
                                          4.04/33   1.18/5    1.38/6    1.58/6    1.12/6    0.50/11   2.00/19   1.38/13   0.51/19 
 10 Schröter Pavel                 35.57  1.40/33   3.06/27   4.04/25   5.32/26   6.39/24   7.43/22   8.27/21  11.22/23  12.46/23  13.27/23  15.13/22  16.11/22  17.35/21  19.31/18  20.36/18  22.03/17 
    OK Harcov                             1.40/33   1.26/12   0.58/18   1.28/26   1.07/12   1.04/23   0.44/6    2.55/29   1.24/23   0.41/13   1.46/14   0.58/14   1.24/12   1.56/7    1.05/19   1.27/14 
                                         25.07/16  26.38/16  28.20/15  30.06/13  31.07/10  31.51/10  33.33/10  35.04/10  35.57/10 
                                          3.04/13   1.31/22   1.42/9    1.46/3    1.01/1*   0.44/2    1.42/5    1.31/6    0.53/24 
 11 Ludvík Vojtěch                 36.34  1.07/5    2.26/3    3.25/7    4.44/8    5.55/7    6.54/7    7.35/7   10.17/11  11.40/11  12.18/11  13.59/8   14.58/8   16.23/9   18.23/8   19.22/8   20.42/8  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.07/5    1.19/4    0.59/21   1.19/17   1.11/17   0.59/15   0.41/3    2.42/22   1.23/22   0.38/4    1.41/6    0.59/17   1.25/15   2.00/12   0.59/7    1.20/4  
                                         23.31/7   24.56/7   26.38/7   28.36/7   31.25/12  32.17/13  34.06/11  35.45/11  36.34/11 
                                          2.49/8    1.25/13   1.42/9    1.58/6    2.49/39   0.52/14   1.49/10   1.39/15   0.49/12 
 12 Pachner Pavel                  36.59  1.23/19   2.57/20   3.47/16   5.18/19   6.30/19   7.27/17   8.14/15  10.41/15  11.53/14  12.34/14  14.18/13  15.15/12  16.37/12  18.33/12  19.35/12  21.01/11 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.23/19   1.34/23   0.50/8    1.31/31   1.12/19   0.57/11   0.47/16   2.27/16   1.12/9    0.41/13   1.44/11   0.57/12   1.22/10   1.56/7    1.02/16   1.26/12 
                                         24.12/12  25.36/12  27.25/11  29.57/12  31.13/11  32.15/11  34.16/13  36.07/12  36.59/12 
                                          3.11/16   1.24/10   1.49/17   2.32/24   1.16/9    1.02/25   2.01/21   1.51/23   0.52/22 
 13 Šákr Vít                       37.01  1.11/6    2.29/5    3.21/4    4.34/4    5.59/9    6.57/9    7.49/10  10.22/12  11.36/10  12.16/10  14.11/10  15.06/10  16.18/8   18.31/11  19.32/11  21.03/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.11/6    1.18/3    0.52/11   1.13/10   1.25/30   0.58/12   0.52/21   2.33/18   1.14/10   0.40/11   1.55/22   0.55/7    1.12/3    2.13/22   1.01/14   1.31/16 
                                         24.10/11  25.34/11  27.35/12  29.54/11  31.26/13  32.15/11  34.09/12  36.08/13  37.01/13 
                                          3.07/14   1.24/10   2.01/22   2.19/17   1.32/19   0.49/7    1.54/16   1.59/26   0.53/24 
 14 Mrázek Jiří                    37.05  1.21/17   2.50/18   3.41/10   4.58/12   6.02/11   7.18/15   8.02/14  10.11/9   11.28/9   12.12/9   14.05/9   15.03/9   16.24/10  18.25/9   19.25/9   20.57/10 
    SK Kotlářka Praha                     1.21/17   1.29/17   0.51/10   1.17/14   1.04/6    1.16/32   0.44/6    2.09/7    1.17/18   0.44/25   1.53/19   0.58/14   1.21/9    2.01/14   1.00/11   1.32/18 
                                         24.27/13  26.01/13  28.02/13  30.21/14  31.36/14  32.45/14  34.45/14  36.19/14  37.05/14 
                                          3.30/24   1.34/25   2.01/22   2.19/17   1.15/8    1.09/29   2.00/19   1.34/9    0.46/8  
 15 Kazda Jiří                     37.20  1.19/15   3.00/21   4.10/26   5.28/24   6.34/22   7.36/21   8.20/18  11.03/19  12.28/19  13.09/19  15.02/20  15.59/20  17.27/18  19.39/20  20.44/20  22.17/20 
    Sportcentrum Jičín                    1.19/15   1.41/29   1.10/27   1.18/15   1.06/11   1.02/19   0.44/6    2.43/23   1.25/25   0.41/13   1.53/19   0.57/12   1.28/18   2.12/21   1.05/19   1.33/19 
                                         25.15/17  26.45/18  28.32/18  30.51/18  32.09/16  33.17/17  35.02/16  36.32/15  37.20/15 
                                          2.58/11   1.30/19   1.47/14   2.19/17   1.18/13   1.08/28   1.45/7    1.30/4    0.48/11 
 16 Tesař Pavel                    37.37  1.29/25   2.48/16   3.41/10   5.04/16   6.14/14   7.15/14   7.59/13  10.25/13  11.50/13  12.29/12  14.17/11  15.23/15  16.45/14  19.12/15  20.15/15  21.43/15 
    SK Praga Praha                        1.29/25   1.19/4    0.53/12   1.23/23   1.10/16   1.01/17   0.44/6    2.26/15   1.25/25   0.39/9    1.48/15   1.06/28   1.22/10   2.27/30   1.03/17   1.28/15 
                                         25.29/19  26.52/19  28.41/19  30.47/17  32.25/18  33.17/17  35.10/18  36.46/16  37.37/16 
                                          3.46/28   1.23/8    1.49/17   2.06/12   1.38/21   0.52/14   1.53/15   1.36/11   0.51/19 
 17 Blahuta Marek                  37.38  1.18/14   2.46/13   3.47/16   4.59/13   6.07/13   7.03/11   7.47/9   10.50/17  12.04/17  12.45/17  14.37/17  15.36/16  17.07/16  19.15/17  20.19/16  21.55/16 
    VŠSK MFF UK Praha                     1.18/14   1.28/15   1.01/23   1.12/9    1.08/14   0.56/9    0.44/6    3.03/31   1.14/10   0.41/13   1.52/18   0.59/17   1.31/20   2.08/19   1.04/18   1.36/21 
                                         25.06/15  26.44/17  28.29/17  30.45/16  32.08/15  33.00/15  34.57/15  36.47/17  37.38/17 
                                          3.11/16   1.38/26   1.45/13   2.16/14   1.23/16   0.52/14   1.57/17   1.50/22   0.51/19 
 18 Přinda Lukáš                   38.10  1.06/4    2.26/3    4.03/24   5.28/24   6.30/19   7.31/19   8.15/16  10.12/10  11.49/12  12.32/13  14.30/16  15.51/17  17.10/17  19.13/16  20.26/17  22.13/19 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.06/4    1.20/7    1.37/39   1.25/24   1.02/3    1.01/17   0.44/6    1.57/4    1.37/35   0.43/21   1.58/23   1.21/40   1.19/7    2.03/16   1.13/28   1.47/28 
                                         25.32/20  27.00/20  29.01/20  31.02/19  32.19/17  33.05/16  35.09/17  37.14/18  38.10/18 
                                          3.19/19   1.28/17   2.01/22   2.01/9    1.17/11   0.46/4    2.04/24   2.05/30   0.56/26 
 19 Lomič Šimon                    38.40  1.15/10   2.36/8    3.23/5    4.51/9    5.56/8    7.01/10   7.52/11  10.45/16  11.56/16  12.39/16  14.18/13  15.17/13  16.44/13  18.44/13  19.43/13  21.37/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.15/10   1.21/8    0.47/5    1.28/26   1.05/7    1.05/24   0.51/19   2.53/27   1.11/7    0.43/21   1.39/5    0.59/17   1.27/17   2.00/12   0.59/7    1.54/30 
                                         24.36/14  26.06/14  28.03/14  30.37/15  33.10/19  33.59/19  36.08/19  37.51/19  38.40/19 
                                          2.59/12   1.30/19   1.57/21   2.34/26   2.33/33   0.49/7    2.09/26   1.43/18   0.49/12 
 20 Gajda Jan                      39.11  1.26/22   3.17/29   4.35/27   5.55/27   7.09/27   8.11/24   9.04/24  11.20/21  12.36/21  13.17/21  15.01/19  15.57/19  18.54/25  21.02/25  22.11/25  23.55/25 
    USK Praha                             1.26/22   1.51/34   1.18/33   1.20/20   1.14/21   1.02/19   0.53/23   2.16/9    1.16/15   0.41/13   1.44/11   0.56/9    2.57/46   2.08/19   1.09/25   1.44/26 
                                         26.38/23  28.06/23  29.55/23  31.57/22  33.22/20  34.20/20  36.33/20  38.14/20  39.11/20 
                                          2.43/3    1.28/17   1.49/17   2.02/10   1.25/17   0.58/19   2.13/28   1.41/17   0.57/30 
 21 Karvánek Matouš                39.14  1.14/8    2.40/10   3.54/19   5.23/22   6.49/25   7.49/23   8.40/22  11.21/22  12.37/22  13.18/22  15.22/23  16.28/23  18.01/22  20.27/22  21.34/22  23.10/22 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.14/8    1.26/12   1.14/30   1.29/29   1.26/31   1.00/16   0.51/19   2.41/21   1.16/15   0.41/13   2.04/27   1.06/28   1.33/22   2.26/28   1.07/23   1.36/21 
                                         27.05/24  28.36/24  30.23/24  32.32/23  33.50/21  34.49/21  36.38/21  38.25/21  39.14/21 
                                          3.55/30   1.31/22   1.47/14   2.09/13   1.18/13   0.59/21   1.49/10   1.47/20   0.49/12 
 22 Kadavý Petr                    40.34  1.26/22   3.01/23   3.56/20   5.01/14   6.32/21   7.35/20   8.59/23  11.32/24  12.56/24  13.46/24  15.59/24  17.00/24  18.42/23  20.48/23  21.47/23  23.52/24 
    OK Chrastava                          1.26/22   1.35/24   0.55/14   1.05/2    1.31/34   1.03/21   1.24/41   2.33/18   1.24/23   0.50/35   2.13/30   1.01/20   1.42/28   2.06/17   0.59/7    2.05/37 
                                         27.11/25  28.38/25  30.40/25  33.09/24  35.13/22  36.03/22  38.02/22  39.49/22  40.34/22 
                                          3.19/19   1.27/15   2.02/25   2.29/21   2.04/27   0.50/11   1.59/18   1.47/20   0.45/6  
 23 Martan Jiří                    40.45  1.29/25   3.06/27   3.59/21   5.18/19   6.26/18   7.24/16   8.23/20  10.54/18  12.19/18  13.02/18  14.51/18  15.53/18  17.30/19  19.54/21  21.05/21  22.42/21 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.29/25   1.37/25   0.53/12   1.19/17   1.08/14   0.58/12   0.59/28   2.31/17   1.25/25   0.43/21   1.49/16   1.02/22   1.37/25   2.24/27   1.11/26   1.37/23 
                                         26.10/21  27.40/21  29.31/21  31.47/21  35.30/23  36.23/23  38.10/23  39.49/22  40.45/23 
                                          3.28/22   1.30/19   1.51/20   2.16/14   3.43/41   0.53/18   1.47/8    1.39/15   0.56/26 
 24 Zuzánek Zdeněk                 41.31  1.14/8    2.45/12   5.42/40   7.03/38   8.44/37   9.39/34  10.24/29  12.49/28  14.05/28  14.45/26  16.26/26  17.22/25  18.48/24  20.49/24  21.55/24  23.18/23 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.14/8    1.31/19   2.57/46   1.21/22   1.41/40   0.55/6    0.45/12   2.25/12   1.16/15   0.40/11   1.41/6    0.56/9    1.26/16   2.01/14   1.06/21   1.23/6  
                                         26.35/22  28.02/22  29.41/22  31.36/20  36.00/25  37.01/24  38.53/24  40.31/24  41.31/24 
                                          3.17/18   1.27/15   1.39/8    1.55/5    4.24/42   1.01/24   1.52/13   1.38/13   1.00/35 
 25 Jan Pecka                      41.53  1.29/25   3.01/23   3.59/21   5.18/19   6.50/26   9.08/29  10.00/27  12.25/26  13.56/26  14.45/26  16.48/27  17.50/27  19.21/27  21.44/27  22.51/27  24.32/27 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.29/25   1.32/21   0.58/18   1.19/17   1.32/38   2.18/40   0.52/21   2.25/12   1.31/31   0.49/33   2.03/26   1.02/22   1.31/20   2.23/26   1.07/23   1.41/24 
                                         28.02/27  29.34/27  31.46/27  34.02/25  35.56/24  37.06/25  39.09/25  40.54/25  41.53/25 
                                          3.30/24   1.32/24   2.12/31   2.16/14   1.54/23   1.10/33   2.03/23   1.45/19   0.59/33 
 26 Krejčí Jaroslav ml.            43.29  1.16/12   2.44/11   3.45/12   5.05/18   6.23/17   7.28/18   8.22/19  11.14/20  12.33/20  13.11/20  15.04/21  16.07/21  17.31/20  19.37/19  20.37/19  22.08/18 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.16/12   1.28/15   1.01/23   1.20/20   1.18/23   1.05/24   0.54/24   2.52/26   1.19/20   0.38/4    1.53/19   1.03/24   1.24/12   2.06/17   1.00/11   1.31/16 
                                         25.17/18  26.35/15  28.22/16  34.29/26  36.45/27  37.45/26  39.49/26  42.52/28  43.29/26 
                                          3.09/15   1.18/5    1.47/14   6.07/43   2.16/30   1.00/22   2.04/24   3.03/45   0.37/2  
 26 Kurfürst Pavel                 43.29  1.23/19   3.01/23   4.58/32   6.44/32   7.58/29   9.06/27  10.02/28  12.27/27  14.00/27  14.47/28  16.48/27  17.55/28  19.29/28  21.57/28  23.13/28  25.16/28 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           1.23/19   1.38/26   1.57/42   1.46/38   1.14/21   1.08/26   0.56/26   2.25/12   1.33/32   0.47/29   2.01/24   1.07/30   1.34/23   2.28/31   1.16/33   2.03/36 
                                         28.44/28  30.25/28  32.34/28  35.02/27  36.37/26  38.21/27  40.23/27  42.33/26  43.29/26 
                                          3.28/22   1.41/27   2.09/28   2.28/20   1.35/20   1.44/44   2.02/22   2.10/33   0.56/26 
 28 Lukavec Petr                   43.32  1.31/28   3.02/26   3.59/21   5.27/23   6.38/23   8.49/25   9.31/25  12.24/25  13.39/25  14.20/25  16.22/25  17.23/26  19.05/26  21.26/26  22.32/26  24.07/26 
    SK SNS Smržovka                       1.31/28   1.31/19   0.57/17   1.28/26   1.11/17   2.11/39   0.42/4    2.53/27   1.15/14   0.41/13   2.02/25   1.01/20   1.42/28   2.21/25   1.06/21   1.35/20 
                                         27.50/26  29.32/26  31.39/26  36.06/28  37.31/28  38.31/28  40.41/28  42.49/27  43.32/28 
                                          3.43/26   1.42/28   2.07/27   4.27/41   1.25/17   1.00/22   2.10/27   2.08/32   0.43/4  
 29 Průcha Pavel                   45.41  1.20/16   3.00/21   3.50/18   5.04/16   6.17/15   9.07/28   9.57/26  13.10/29  14.27/29  15.13/29  17.31/29  18.41/29  20.31/29  23.00/29  24.12/29  26.08/29 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.20/16   1.40/28   0.50/8    1.14/12   1.13/20   2.50/42   0.50/18   3.13/36   1.17/18   0.46/27   2.18/34   1.10/32   1.50/32   2.29/32   1.12/27   1.56/33 
                                         30.26/30  32.16/30  34.18/30  36.56/29  38.52/29  40.04/29  42.39/29  44.37/29  45.41/29 
                                          4.18/36   1.50/33   2.02/25   2.38/27   1.56/24   1.12/34   2.35/35   1.58/25   1.04/41 
 30 Hořínek Jaroslav               47.46  2.01/39   3.54/36   5.27/39   6.56/34   8.20/34  11.12/39  12.09/39  15.37/37  17.05/36  17.57/36  20.07/36  21.24/35  23.07/34  25.36/34  26.50/34  28.44/33 
    USK Praha                             2.01/39   1.53/36   1.33/38   1.29/29   1.24/27   2.52/43   0.57/27   3.28/38   1.28/29   0.52/36   2.10/29   1.17/35   1.43/30   2.29/32   1.14/31   1.54/30 
                                         32.29/33  34.11/33  36.20/33  38.53/31  40.54/30  42.00/30  44.41/30  46.43/30  47.46/30 
                                          3.45/27   1.42/28   2.09/28   2.33/25   2.01/26   1.06/27   2.41/36   2.02/29   1.03/37 
 31 Hradecký Jaroslav              48.23  2.12/41   4.02/39   5.26/38   7.00/35   8.19/33   9.33/32  10.40/32  14.19/33  15.54/33  16.47/33  18.51/32  19.54/32  21.34/32  24.11/32  25.27/32  27.13/32 
    OK Doksy                              2.12/41   1.50/31   1.24/36   1.34/32   1.19/24   1.14/29   1.07/32   3.39/41   1.35/33   0.53/38   2.04/27   1.03/24   1.40/27   2.37/35   1.16/33   1.46/27 
                                         31.36/32  33.26/32  35.36/32  39.00/33  41.23/31  42.37/31  45.01/31  47.18/31  48.23/31 
                                          4.23/38   1.50/33   2.10/30   3.24/36   2.23/31   1.14/35   2.24/31   2.17/36   1.05/42 
 32 Pávek Petr                     48.42  2.18/44   4.15/41   5.23/36   6.41/31   8.05/31   9.08/29  10.33/31  13.42/31  15.01/30  15.47/30  17.38/30  18.42/30  20.55/30  23.49/31  25.12/31  26.38/30 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.18/44   1.57/37   1.08/26   1.18/15   1.24/27   1.03/21   1.25/42   3.09/32   1.19/20   0.46/27   1.51/17   1.04/26   2.13/42   2.54/37   1.23/38   1.26/12 
                                         30.00/29  31.43/29  34.01/29  38.53/31  41.30/32  42.56/32  45.13/32  47.52/32  48.42/32 
                                          3.22/21   1.43/30   2.18/34   4.52/42   2.37/34   1.26/40   2.17/29   2.39/42   0.50/17 
 33 Vančura Martin                 49.16  1.33/30   3.24/31   4.44/28   6.32/28   7.55/28   9.05/26  10.26/30  13.36/30  15.18/31  16.05/31  18.18/31  19.26/31  21.05/31  23.25/30  24.46/30  26.40/31 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.33/30   1.51/34   1.20/34   1.48/40   1.23/25   1.10/27   1.21/40   3.10/33   1.42/37   0.47/29   2.13/30   1.08/31   1.39/26   2.20/24   1.21/37   1.54/30 
                                         30.44/31  32.51/31  35.09/31  37.55/30  42.32/33  43.36/33  46.00/33  48.20/33  49.16/33 
                                          4.04/33   2.07/41   2.18/34   2.46/30   4.37/44   1.04/26   2.24/31   2.20/39   0.56/26 
 34 Macka Radek                    49.42  2.29/45   4.19/43   6.16/44   8.01/44  10.36/43  11.51/41  13.05/40  15.40/39  17.44/38  18.33/38  20.48/38  22.47/40  24.41/40  27.35/40  28.52/38  30.35/38 
    TJ Slovan Luhačovice                  2.29/45   1.50/31   1.57/42   1.45/37   2.35/45   1.15/30   1.14/36   2.35/20   2.04/43   0.49/33   2.15/32   1.59/45   1.54/33   2.54/37   1.17/35   1.43/25 
                                         34.26/35  36.15/35  38.27/35  40.58/34  43.08/34  43.58/34  46.54/34  48.53/34  49.42/34 
                                          3.51/29   1.49/32   2.12/31   2.31/23   2.10/28   0.50/11   2.56/39   1.59/26   0.49/12 
 35 Kučerka Jan                    51.27  1.57/38   3.56/37   5.17/35   7.01/36   8.25/35   9.38/33  10.47/33  14.08/32  15.34/32  16.21/32  19.12/33  20.27/33  22.29/33  24.59/33  26.18/33  29.01/34 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.57/38   1.59/39   1.21/35   1.44/35   1.24/27   1.13/28   1.09/34   3.21/37   1.26/28   0.47/29   2.51/44   1.15/34   2.02/37   2.30/34   1.19/36   2.43/44 
                                         33.30/34  35.34/34  37.50/34  41.14/35  43.45/35  45.16/35  48.18/35  50.29/35  51.27/35 
                                          4.29/39   2.04/40   2.16/33   3.24/36   2.31/32   1.31/42   3.02/42   2.11/35   0.58/32 
 36 Zaoral Petr                    51.36  1.53/36   3.57/38   4.55/29   6.39/30   8.10/32   9.25/31  11.20/35  15.59/40  17.45/39  18.33/38  20.59/40  22.19/38  24.19/37  27.28/38  28.54/40  31.29/40 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.53/36   2.04/41   0.58/18   1.44/35   1.31/34   1.15/30   1.55/46   4.39/45   1.46/39   0.48/32   2.26/39   1.20/39   2.00/35   3.09/42   1.26/39   2.35/42 
                                         35.30/40  37.39/39  40.01/39  42.46/37  44.33/36  45.57/36  48.30/36  50.31/36  51.36/36 
                                          4.01/32   2.09/42   2.22/36   2.45/29   1.47/22   1.24/38   2.33/34   2.01/28   1.05/42 
 37 Pesničák Jan                   52.55  1.55/37   3.33/33   5.24/37   7.11/39   8.59/39  10.34/36  11.41/36  14.53/35  16.46/35  17.41/35  20.06/35  21.30/36  23.32/36  26.31/36  27.44/36  30.10/36 
    SK SNS Smržovka                       1.55/37   1.38/26   1.51/41   1.47/39   1.48/41   1.35/36   1.07/32   3.12/35   1.53/41   0.55/39   2.25/38   1.24/41   2.02/37   2.59/40   1.13/28   2.26/39 
                                         34.29/37  36.29/37  39.08/37  43.30/38  45.27/37  46.45/37  49.33/37  51.52/37  52.55/37 
                                          4.19/37   2.00/39   2.39/37   4.22/40   1.57/25   1.18/36   2.48/38   2.19/38   1.03/37 
 38 Ryjáček Jan                    54.01  2.02/40   4.06/40   5.16/34   7.18/40   8.48/38  10.06/35  11.08/34  14.19/33  16.17/34  17.16/34  19.46/34  21.05/34  23.11/35  25.56/35  27.30/35  29.57/35 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.02/40   2.04/41   1.10/27   2.02/43   1.30/33   1.18/33   1.02/30   3.11/34   1.58/42   0.59/41   2.30/40   1.19/37   2.06/39   2.45/36   1.34/42   2.27/41 
                                         35.03/39  36.59/38  39.49/38  42.45/36  46.14/38  47.34/38  50.04/38  52.58/38  54.01/38 
                                          5.06/45   1.56/36   2.50/41   2.56/31   3.29/40   1.20/37   2.30/33   2.54/44   1.03/37 
 39 Hromádka Miroslav              55.56  1.41/34   3.31/32   6.13/43   7.40/42   9.11/41  10.34/36  12.00/37  15.31/36  17.16/37  18.13/37  20.37/37  21.56/37  24.35/39  27.43/41  29.17/41  31.56/41 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       1.41/34   1.50/31   2.42/45   1.27/25   1.31/34   1.23/34   1.26/43   3.31/39   1.45/38   0.57/40   2.24/37   1.19/37   2.39/45   3.08/41   1.34/42   2.39/43 
                                         36.27/41  38.22/41  41.16/41  44.59/39  47.43/39  49.25/39  52.26/39  54.59/39  55.56/39 
                                          4.31/40   1.55/35   2.54/42   3.43/39   2.44/37   1.42/43   3.01/41   2.33/41   0.57/30 
 40 Krausz Milan                   57.08  1.39/32   3.21/30   5.02/33   6.38/29   8.04/30  13.29/44  14.49/44  17.32/42  19.00/42  19.52/42  22.12/42  23.16/41  25.14/41  27.30/39  28.43/37  30.31/37 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           1.39/32   1.42/30   1.41/40   1.36/33   1.26/31   5.25/45   1.20/39   2.43/23   1.28/29   0.52/36   2.20/36   1.04/26   1.58/34   2.16/23   1.13/28   1.48/29 
                                         34.27/36  36.24/36  39.05/36  45.57/40  50.29/41  51.38/40  53.55/40  56.05/40  57.08/40 
                                          3.56/31   1.57/37   2.41/38   6.52/44   4.32/43   1.09/29   2.17/29   2.10/33   1.03/37 
 41 Kohl Jiří                      58.02  1.45/35   3.43/35   4.56/30   6.45/33   9.01/40  10.50/38  12.04/38  15.38/38  17.45/39  18.44/41  21.56/41  23.23/42  25.50/42  30.16/42  31.49/42  34.36/43 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   1.45/35   1.58/38   1.13/29   1.49/42   2.16/42   1.49/38   1.14/36   3.34/40   2.07/44   0.59/41   3.12/46   1.27/42   2.27/43   4.26/46   1.33/41   2.47/45 
                                         39.08/42  41.20/42  44.31/42  47.35/41  50.15/40  51.39/41  54.37/41  56.54/41  58.02/41 
                                          4.32/41   2.12/43   3.11/45   3.04/34   2.40/35   1.24/38   2.58/40   2.17/36   1.08/44 
 42 Lederer Pavel                  58.44  1.31/28   6.56/46   7.51/46   9.53/46  11.24/45  12.53/42  13.58/42  20.41/45  22.16/45  23.22/45  26.09/45  27.20/45  29.04/45  31.30/44  33.06/44  35.32/44 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       1.31/28   5.25/46   0.55/14   2.02/43   1.31/34   1.29/35   1.05/31   6.43/46   1.35/33   1.06/46   2.47/43   1.11/33   1.44/31   2.26/28   1.36/45   2.26/39 
                                         40.16/44  42.03/44  44.48/43  47.47/42  50.33/42  52.01/42  55.13/42  57.42/42  58.44/42 
                                          4.44/43   1.47/31   2.45/39   2.59/32   2.46/38   1.28/41   3.12/43   2.29/40   1.02/36 
 43 Kalenský Pavel                 61.25  1.33/30   3.41/34   4.56/30   7.01/36   8.37/36  12.57/43  14.06/43  17.57/43  19.44/43  20.44/43  23.24/43  24.51/43  26.51/43  30.24/43  31.59/43  34.19/42 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       1.33/30   2.08/43   1.15/31   2.05/46   1.36/39   4.20/44   1.09/34   3.51/42   1.47/40   1.00/43   2.40/42   1.27/42   2.00/35   3.33/43   1.35/44   2.20/38 
                                         39.13/43  41.30/43  44.52/44  48.25/43  50.38/43  53.36/43  56.56/43  60.10/43  61.25/43 
                                          4.54/44   2.17/44   3.22/46   3.33/38   2.13/29   2.58/46   3.20/45   3.14/46   1.15/45 
 44 Ženíšek Radek                  62.31  2.17/43   4.16/42   5.43/41   7.21/41   9.44/42  11.28/40  13.10/41  16.11/41  17.51/41  18.33/38  20.52/39  22.23/39  24.31/38  27.26/37  28.52/38  30.50/39 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.17/43   1.59/39   1.27/37   1.38/34   2.23/43   1.44/37   1.42/44   3.01/30   1.40/36   0.42/20   2.19/35   1.31/44   2.08/40   2.55/39   1.26/39   1.58/34 
                                         35.00/38  38.04/40  40.49/40  49.03/44  54.14/44  55.23/44  59.25/44  61.32/44  62.31/44 
                                          4.10/35   3.04/46   2.45/39   8.14/45   5.11/45   1.09/29   4.02/46   2.07/31   0.59/33 
 45 Pešík Michal                   76.24  2.36/46   5.00/45   7.14/45   9.02/45  11.27/46  13.51/45  14.50/45  19.09/44  21.56/44  23.00/44  25.34/44  26.52/44  29.01/44  33.23/45  34.38/45  36.39/45 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.36/46   2.24/45   2.14/44   1.48/40   2.25/44   2.24/41   0.59/28   4.19/44   2.47/46   1.04/45   2.34/41   1.18/36   2.09/41   4.22/45   1.15/32   2.01/35 
                                         41.13/45  43.11/45  46.16/45  63.23/45  69.47/46  70.56/46  73.37/46  75.32/45  76.24/45 
                                          4.34/42   1.58/38   3.05/44  17.07/46   6.24/46   1.09/29   2.41/36   1.55/24   0.52/22 
 46 Ženíšek Jan                    76.56  2.16/42   4.38/44   5.55/42   7.59/43  11.00/44  24.56/46  26.45/46  30.36/46  33.08/46  34.08/46  37.11/46  39.20/46  41.53/46  46.07/46  47.51/46  50.42/46 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.16/42   2.22/44   1.17/32   2.04/45   3.01/46  13.56/46   1.49/45   3.51/42   2.32/45   1.00/43   3.03/45   2.09/46   2.33/44   4.14/44   1.44/46   2.51/46 
                                         56.24/46  58.55/46  61.53/46  65.15/46  67.58/45  69.42/45  72.55/45  75.40/46  76.56/46 
                                          5.42/46   2.31/45   2.58/43   3.22/35   2.43/36   1.44/44   3.13/44   2.45/43   1.16/46 
    Žáček Martin               DISK       5.34/     7.56/     9.18/    11.13/    13.24/         /    14.48/    18.44/    20.33/    21.27/    23.51/    25.04/    26.54/    29.50/    31.16/    33.21/   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           5.34/     2.22/     1.22/     1.55/     2.11/         /         /     3.56/     1.49/     0.54/     2.24/     1.13/     1.50/     2.56/     1.26/     2.05/   
                                         37.35/    39.15/    41.49/    45.32/    47.32/    48.41/    51.38/    53.50/    54.46/   
                                          4.14/     1.40/     2.34/     3.43/     2.00/     1.09/     2.57/     2.12/     0.56/   
    Poloprutský Tomáš          DISK       1.28/     3.00/     4.19/     5.39/     6.50/         /     8.00/    11.48/    13.28/    14.11/    16.07/    17.14/    19.02/    21.11/    22.20/    23.52/   
    VSK Slavia TU Liberec                 1.28/     1.32/     1.19/     1.20/     1.11/         /         /     3.48/     1.40/     0.43/     1.56/     1.07/     1.48/     2.09/     1.09/     1.32/   
                                         27.23/    29.09/    31.17/    34.01/    35.32/    36.40/    39.11/    41.02/    42.03/   
                                          3.31/     1.46/     2.08/     2.44/     1.31/     1.08/     2.31/     1.51/     1.01/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         4.2km  140m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-75      3-44      4-45      5-48      6-79      7-51      8-52      9-53     10-55     11-82     12-58     13-87     14-83     15-84     16-65    
                                      17-100   
  1 Schindler Jiří                 36.59  1.30/2    3.25/2    5.01/3    6.27/3    9.06/3   11.40/2   14.04/1*  15.19/1*  17.04/1*  19.27/1*  22.16/1*  24.12/1*  25.08/1*  27.19/1*  30.13/1*  32.08/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.30/2    1.55/1*   1.36/7    1.26/1*   2.39/5    2.34/1*   2.24/1*   1.15/2    1.45/3    2.23/2    2.49/1*   1.56/1*   0.56/1*   2.11/1*   2.54/1*   1.55/3  
                                         35.58/1*  36.59/1* 
                                          3.50/1*   1.01/2  
  2 Mička Jan                      41.11  1.21/1*   3.18/1*   4.10/1*   5.51/1*   8.09/1*  11.25/1*  14.10/2   15.25/2   17.18/2   19.47/2   23.21/2   25.35/2   26.42/2   29.02/2   32.46/2   34.51/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.21/1*   1.57/2    0.52/1*   1.41/4    2.18/2    3.16/4    2.45/3    1.15/2    1.53/4    2.29/3    3.34/6    2.14/3    1.07/4    2.20/2    3.44/6    2.05/6  
                                         40.09/2   41.11/2  
                                          5.18/7    1.02/4  
  3 Kučera Martin                  41.25  1.37/5    3.55/4    5.08/4    6.44/4   10.34/6   13.26/5   16.00/3   17.17/3   19.32/5   22.18/5   25.13/4   27.43/4   28.54/4   31.16/4   34.20/4   36.16/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.37/5    2.18/4    1.13/4    1.36/2    3.50/9    2.52/2    2.34/2    1.17/5    2.15/7    2.46/5    2.55/2    2.30/6    1.11/5    2.22/3    3.04/2    1.56/4  
                                         40.24/3   41.25/3  
                                          4.08/2    1.01/2  
  4 Kvapil Petr                    42.39  1.41/7    4.05/6    5.36/6    7.37/6   10.15/5   13.15/4   16.17/4   17.32/4   19.15/4   21.58/4   25.43/5   28.01/5   29.12/5   31.42/5   35.14/5   36.45/4  
    SOK TJ Turnov                         1.41/7    2.24/6    1.31/6    2.01/7    2.38/4    3.00/3    3.02/4    1.15/2    1.43/2    2.43/4    3.45/8    2.18/5    1.11/5    2.30/4    3.32/5    1.31/1* 
                                         41.33/4   42.39/4  
                                          4.48/4    1.06/8  
  5 Šmaus Ivan                     44.30  1.35/3    3.37/3    4.37/2    6.23/2    8.40/2   13.07/3   16.26/5   17.36/5   19.00/3   21.14/3   24.20/3   26.17/3   27.19/3   30.18/3   33.28/3   38.43/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.35/3    2.02/3    1.00/2    1.46/5    2.17/1*   4.27/8    3.19/7    1.10/1*   1.24/1*   2.14/1*   3.06/3    1.57/2    1.02/3    2.59/7    3.10/3    5.15/9  
                                         43.27/5   44.30/5  
                                          4.44/3    1.03/5  
  6 Kosina Michal                  45.38  1.38/6    4.55/9    5.56/7    8.08/8   10.38/7   14.31/7   17.50/7   19.13/7   21.13/6   24.02/6   27.14/6   30.46/7   31.42/6   34.19/6   37.42/6   39.29/6  
    SIX Numbers                           1.38/6    3.17/9    1.01/3    2.12/9    2.30/3    3.53/6    3.19/7    1.23/6    2.00/5    2.49/6    3.12/4    3.32/8    0.56/1*   2.37/5    3.23/4    1.47/2  
                                         44.38/6   45.38/6  
                                          5.09/6    1.00/1* 
  7 Kubec Martin                   47.35  1.54/8    4.15/7    6.09/8    7.56/7   10.48/8   14.49/8   17.51/8   19.23/8   21.29/8   25.04/8   28.43/8   31.22/8   32.41/8   35.26/8   39.13/8   41.32/8  
    KOB Dobruška                          1.54/8    2.21/5    1.54/8    1.47/6    2.52/7    4.01/7    3.02/4    1.32/9    2.06/6    3.35/8    3.39/7    2.39/7    1.19/8    2.45/6    3.47/7    2.19/7  
                                         46.31/7   47.35/7  
                                          4.59/5    1.04/6  
  8 Posselt Martin                 47.38  1.35/3    4.01/5    5.20/5    7.28/5   10.11/4   13.53/6   17.21/6   18.47/6   21.18/7   24.41/7   28.28/7   30.42/6   31.54/7   34.58/7   38.56/7   40.59/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.35/3    2.26/7    1.19/5    2.08/8    2.43/6    3.42/5    3.28/9    1.26/7    2.31/8    3.23/7    3.47/9    2.14/3    1.12/7    3.04/8    3.58/8    2.03/5  
                                         46.33/8   47.38/8  
                                          5.34/8    1.05/7  
  9 Koštejn Pavel                  64.36  1.56/9    4.23/8    6.50/9    8.30/9   11.27/9   17.07/9   20.22/9   21.52/9   25.38/9   33.37/9   37.09/9   41.54/9   43.46/9   47.21/9   55.12/9   57.41/9  
    OK Doksy                              1.56/9    2.27/8    2.27/9    1.40/3    2.57/8    5.40/9    3.15/6    1.30/8    3.46/9    7.59/9    3.32/5    4.45/9    1.52/9    3.35/9    7.51/9    2.29/8  
                                         63.24/9   64.36/9  
                                          5.43/9    1.12/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         3.9km  130m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-44      4-45      5-48      6-49      7-80      8-53      9-55     10-57     11-82     12-87     13-59     14-60     15-65     16-38    
                                      17-100   
  1 Vydra Ivan                     37.20  1.50/3    3.09/1*   4.28/1*   6.08/1*   8.41/1*  12.06/1*  13.20/1*  14.22/1*  16.56/1*  19.51/1*  21.44/1*  24.28/1*  26.33/1*  28.49/1*  30.55/1*  34.10/1* 
    PEN                                   1.50/3    1.19/1*   1.19/1*   1.40/2    2.33/4    3.25/6    1.14/6    1.02/2    2.34/1*   2.55/1*   1.53/2    2.44/2    2.05/5    2.16/2    2.06/1*   3.15/6  
                                         36.16/1*  37.20/1* 
                                          2.06/3    1.04/8  
  2 Kovář Karel                    39.03  1.58/7    3.41/8    5.40/8    7.17/6    9.47/4   12.54/4   14.10/4   15.48/5   18.33/4   21.37/4   23.23/4   26.42/4   28.35/4   31.13/4   33.35/3   35.55/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.58/7    1.43/8    1.59/10   1.37/1*   2.30/2    3.07/2    1.16/7    1.38/11   2.45/3    3.04/2    1.46/1*   3.19/8    1.53/3    2.38/4    2.22/2    2.20/1* 
                                         38.05/2   39.03/2  
                                          2.10/4    0.58/3  
  3 Bruner Luboš                   39.41  1.49/2    3.19/3    4.46/3    6.38/3    8.47/2   12.11/2   13.30/2   14.29/2   17.23/2   21.25/3   23.22/3   26.27/3   28.11/3   30.36/3   33.22/2   36.16/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.49/2    1.30/3    1.27/3    1.52/6    2.09/1*   3.24/5    1.19/8    0.59/1*   2.54/5    4.02/10   1.57/3    3.05/6    1.44/1*   2.25/3    2.46/6    2.54/5  
                                         38.42/3   39.41/3  
                                          2.26/8    0.59/6  
  4 Hnízdil Jan                    39.50  1.51/4    3.19/3    4.45/2    6.25/2    9.02/3   12.34/3   13.53/3   15.00/3   17.39/3   20.46/2   22.49/2   25.32/2   27.43/2   29.56/2   33.44/4   36.31/4  
    KOB Kamenický Šenov                   1.51/4    1.28/2    1.26/2    1.40/2    2.37/5    3.32/8    1.19/8    1.07/4    2.39/2    3.07/3    2.03/5    2.43/1*   2.11/6    2.13/1*   3.48/9    2.47/3  
                                         38.46/4   39.50/4  
                                          2.15/5    1.04/8  
  5 Žejdlík Michal                 41.33  1.56/6    3.30/5    5.24/6    7.24/7    9.56/5   13.18/5   14.30/5   15.34/4   18.56/6   22.36/5   24.37/5   27.40/5   29.51/5   32.29/5   35.06/5   37.52/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.56/6    1.34/5    1.54/9    2.00/9    2.32/3    3.22/4    1.12/5    1.04/3    3.22/9    3.40/7    2.01/4    3.03/4    2.11/6    2.38/4    2.37/5    2.46/2  
                                         40.16/5   41.33/5  
                                          2.24/7    1.17/12 
  6 Šubrt Pavel                    43.07  1.48/1*   3.18/2    5.37/7    7.49/8   10.40/7   14.18/8   15.29/8   16.54/8   19.41/7   23.12/7   25.29/7   28.40/7   30.29/7   33.17/7   35.43/6   39.42/7  
    Neregistrovaní z ČR                   1.48/1*   1.30/3    2.19/11   2.12/10   2.51/6    3.38/9    1.11/4    1.25/9    2.47/4    3.31/6    2.17/10   3.11/7    1.49/2    2.48/6    2.26/3    3.59/8  
                                         42.09/7   43.07/6  
                                          2.27/9    0.58/3  
  7 Pavel Petr                     43.10  2.00/8    3.34/6    5.12/4    7.10/5   10.14/6   13.26/6   14.36/6   15.51/6   18.48/5   22.46/6   24.56/6   27.59/6   30.16/6   33.16/6   36.02/7   39.25/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.00/8    1.34/5    1.38/4    1.58/8    3.04/7    3.12/3    1.10/3    1.15/7    2.57/6    3.58/9    2.10/8    3.03/4    2.17/9    3.00/8    2.46/6    3.23/7  
                                         42.06/6   43.10/7  
                                          2.41/10   1.04/8  
  8 Linka Vladislav                50.44  2.36/9    4.43/9    6.32/9    8.48/10  12.24/9   16.16/9   18.05/9   19.31/10  23.04/9   26.58/8   29.05/8   33.44/8   36.07/8   39.04/8   42.12/8   47.21/9  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.36/9    2.07/12   1.49/7    2.16/11   3.36/8    3.52/10   1.49/12   1.26/10   3.33/10   3.54/8    2.07/7    4.39/12   2.23/10   2.57/7    3.08/8    5.09/11 
                                         49.44/8   50.44/8  
                                          2.23/6    1.00/7  
  9 Průšek Petr                    50.57  1.54/5    3.35/7    5.13/5    7.05/4   10.48/8   13.50/7   14.59/7   16.11/7   23.51/10  28.28/10  30.44/10  34.38/10  36.50/10  40.05/9   42.38/9   46.49/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.54/5    1.41/7    1.38/4    1.52/6    3.43/11   3.02/1*   1.09/2    1.12/5    7.40/12   4.37/11   2.16/9    3.54/11   2.12/8    3.15/10   2.33/4    4.11/9  
                                         49.49/9   50.57/9  
                                          3.00/11   1.08/11 
 10 Fürst Aleš                     52.51  3.33/11   5.17/11   6.58/11   8.41/9   18.37/11  22.05/11  23.12/11  24.27/11  28.06/11  31.20/11  33.23/11  36.15/11  38.14/11  41.24/11  47.10/11  49.58/10 
    TJ Loko Liberec                       3.33/11   1.44/9    1.41/6    1.43/4    9.56/12   3.28/7    1.07/1*   1.15/7    3.39/11   3.14/5    2.03/5    2.52/3    1.59/4    3.10/9    5.46/11   2.48/4  
                                         51.58/10  52.51/10 
                                          2.00/1*   0.53/2  
 11 Nosek Petr                     56.01  2.46/10   4.49/10   6.38/10   9.01/11  12.39/10  16.35/10  18.07/10  19.21/9   22.20/8   27.39/9   30.20/9   33.58/9   36.24/9   41.03/10  45.19/10  51.18/11 
    OB Rozmarýn Litoměřice                2.46/10   2.03/10   1.49/7    2.23/12   3.38/9    3.56/11   1.32/11   1.14/6    2.59/7    5.19/12   2.41/12   3.38/9    2.26/11   4.39/12   4.16/10   5.59/12 
                                         55.03/11  56.01/11 
                                          3.45/12   0.58/3  
 12 Eichler Petr                   61.22  3.42/12   5.46/12  15.54/12  17.40/12  21.19/12  25.29/12  26.59/12  28.44/12  32.03/12  35.14/12  37.37/12  41.25/12  44.20/12  47.39/12  54.09/12  58.30/12 
    KOB Kamenický Šenov                   3.42/12   2.04/11  10.08/12   1.46/5    3.39/10   4.10/12   1.30/10   1.45/12   3.19/8    3.11/4    2.23/11   3.48/10   2.55/12   3.19/11   6.30/12   4.21/10 
                                         60.34/12  61.22/12 
                                          2.04/2    0.48/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         3.6km  120m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-74      3-75      4-42      5-85      6-48      7-56      8-57      9-82     10-83     11-84     12-65     13-61     14-91     15-92     16-100   
                                     
  1 Karvánek Petr                  32.31  1.45/1*   2.28/1*   3.55/1*   4.57/1*   6.53/1*   9.12/1*  11.38/1*  13.22/1*  14.56/1*  19.08/1*  22.36/1*  24.31/1*  25.58/1*  29.53/1*  31.13/1*  31.39/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.45/1*   0.43/1*   1.27/4    1.02/1*   1.56/1*   2.19/1*   2.26/1*   1.44/1*   1.34/1*   4.12/1*   3.28/3    1.55/3    1.27/2    3.55/3    1.20/4    0.26/1* 
                                         32.31/1* 
                                          0.52/4  
  2 Doležal Miloš                  33.35  1.56/3    2.43/3    4.13/6    5.21/3    7.25/3    9.51/3   12.35/2   14.32/2   16.20/2   21.04/3   24.11/2   25.47/2   27.07/2   30.41/2   32.00/2   32.35/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.56/3    0.47/3    1.30/5    1.08/3    2.04/2    2.26/3    2.44/4    1.57/3    1.48/4    4.44/3    3.07/1*   1.36/1*   1.20/1*   3.34/1*   1.19/3    0.35/6  
                                         33.35/2  
                                          1.00/8  
  3 Kubec Pavel                    35.15  1.55/2    2.40/2    4.12/4    5.15/2    7.23/2    9.47/2   12.37/3   14.36/3   16.21/3   20.34/2   24.16/3   26.16/3   28.58/3   32.36/3   33.50/3   34.16/3  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.55/2    0.45/2    1.32/6    1.03/2    2.08/3    2.24/2    2.50/5    1.59/5    1.45/3    4.13/2    3.42/6    2.00/5    2.42/5    3.38/2    1.14/1*   0.26/1* 
                                         35.15/3  
                                          0.59/7  
  4 Picek Jan                      37.43  1.58/6    2.48/6    4.11/3    5.32/4    7.46/4   10.28/4   13.06/4   14.58/4   16.47/4   22.29/4   26.01/4   27.58/4   31.04/4   35.09/4   36.30/4   36.57/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.58/6    0.50/5    1.23/2    1.21/4    2.14/5    2.42/5    2.38/2    1.52/2    1.49/5    5.42/5    3.32/4    1.57/4    3.06/8    4.05/4    1.21/5    0.27/4  
                                         37.43/4  
                                          0.46/1* 
  5 Sobek Pavel                    40.15  1.58/6    2.47/4    4.07/2    5.36/5    7.49/5   10.56/6   13.54/6   15.52/6   17.35/6   25.13/6   28.34/5   30.10/5   32.56/5   37.27/5   38.54/5   39.25/5  
    TJ Loko Liberec                       1.58/6    0.49/4    1.20/1*   1.29/8    2.13/4    3.07/6    2.58/6    1.58/4    1.43/2    7.38/9    3.21/2    1.36/1*   2.46/6    4.31/5    1.27/6    0.31/5  
                                         40.15/5  
                                          0.50/2  
  6 Hoidekr Pavel                  43.35  1.57/4    2.47/4    4.12/4    5.37/6    8.12/6   10.44/5   13.27/5   15.32/5   17.34/5   23.09/5   30.57/7   33.00/7   35.46/7   40.42/6   42.14/6   42.40/6  
    TJ Loko Liberec                       1.57/4    0.50/5    1.25/3    1.25/7    2.35/7    2.32/4    2.43/3    2.05/6    2.02/7    5.35/4    7.48/9    2.03/6    2.46/6    4.56/6    1.32/7    0.26/1* 
                                         43.35/6  
                                          0.55/5  
  7 Hejtmánek Vladimír             44.49  1.57/4    2.59/7    4.40/7    6.04/7    8.23/7   12.17/7   15.18/7   17.31/7   19.29/7   25.19/7   28.55/6   31.04/6   33.10/6   42.01/7   43.19/7   43.54/7  
    KOB TRETRA Praha                      1.57/4    1.02/9    1.41/8    1.24/6    2.19/6    3.54/9    3.01/7    2.13/7    1.58/6    5.50/6    3.36/5    2.09/7    2.06/4    8.51/9    1.18/2    0.35/6  
                                         44.49/7  
                                          0.55/5  
  8 Doškář Boris                   46.39  2.32/9    3.33/9    5.08/8    6.30/8    9.29/8   12.52/8   16.59/8   20.25/8   22.55/8   29.22/8   33.39/8   36.03/8   38.07/8   43.03/8   44.44/8   45.22/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.32/9    1.01/8    1.35/7    1.22/5    2.59/9    3.23/7    4.07/9    3.26/9    2.30/8    6.27/7    4.17/7    2.24/8    2.04/3    4.56/6    1.41/8    0.38/8  
                                         46.39/8  
                                          1.17/9  
  9 Melichar Jaromír               57.40  2.21/8    3.21/8    5.12/9    8.30/9   11.08/9   14.41/9   18.01/9   20.26/9   22.58/9   30.28/9   35.37/9   39.20/9   47.35/9   53.54/9   56.08/9   56.50/9  
    TJ Loko Liberec                       2.21/8    1.00/7    1.51/9    3.18/9    2.38/8    3.33/8    3.20/8    2.25/8    2.32/9    7.30/8    5.09/8    3.43/9    8.15/9    6.19/8    2.14/9    0.42/9  
                                         57.40/9  
                                          0.50/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         3.3km  120m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-74      3-75      4-42      5-45      6-46      7-47      8-52      9-53     10-55     11-57     12-94     13-87     14-95     15-91     16-92    
                                      17-100   
  1 Kožina Petr                    29.02  1.46/1*   2.31/1*   3.40/1*   4.47/2    6.06/2    7.31/1*   8.43/1*  10.13/1*  12.04/1*  14.39/1*  17.29/1*  19.39/1*  21.24/1*  23.38/1*  26.30/1*  27.41/1* 
    SK Praga Praha                        1.46/1*   0.45/2    1.09/1*   1.07/3    1.19/2    1.25/1*   1.12/2    1.30/3    1.51/4    2.35/4    2.50/1*   2.10/2    1.45/2    2.14/1*   2.52/2    1.11/1* 
                                         28.09/1*  29.02/1* 
                                          0.28/3    0.53/4  
  2 Dikoš Pavel                    29.33  1.51/2    2.31/1*   3.52/2    4.46/1*   6.04/1*   8.02/2    9.07/2   10.57/2   12.47/2   15.11/2   18.30/3   20.32/2   22.05/2   24.23/2   27.14/2   28.26/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.51/2    0.40/1*   1.21/2    0.54/1*   1.18/1*   1.58/8    1.05/1*   1.50/5    1.50/3    2.24/2    3.19/3    2.02/1*   1.33/1*   2.18/2    2.51/1*   1.12/2  
                                         28.52/2   29.33/2  
                                          0.26/2    0.41/1* 
  3 Průcha Miloš                   30.45  2.05/6    2.50/4    4.14/4    5.21/4    6.55/3    8.35/3   10.00/3   11.26/3   13.06/3   15.33/3   18.27/2   20.40/3   22.35/3   25.10/3   28.12/3   29.33/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.05/6    0.45/2    1.24/5    1.07/3    1.34/4    1.40/2    1.25/3    1.26/1*   1.40/1*   2.27/3    2.54/2    2.13/3    1.55/3    2.35/3    3.02/3    1.21/3  
                                         30.02/3   30.45/3  
                                          0.29/4    0.43/2  
  4 Eiselt Miloš                   35.22  2.01/4    2.55/5    4.26/5    5.54/7    7.14/5    8.55/5   10.34/5   12.31/5   14.42/5   17.36/5   21.34/5   23.51/5   25.54/4   28.56/5   32.20/4   33.58/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.01/4    0.54/6    1.31/7    1.28/9    1.20/3    1.41/3    1.39/7    1.57/9    2.11/7    2.54/6    3.58/7    2.17/4    2.03/4    3.02/8    3.24/5    1.38/6  
                                         34.28/4   35.22/4  
                                          0.30/5    0.54/5  
  5 Konopáč Jiří                   36.03  1.58/3    2.44/3    4.07/3    5.20/3    6.59/4    8.41/4   10.07/4   11.57/4   14.05/4   16.57/4   20.42/4   23.33/4   25.57/5   28.54/4   32.54/5   34.28/5  
    OOB TJ Turnov                         1.58/3    0.46/4    1.23/4    1.13/5    1.39/5    1.42/4    1.26/4    1.50/5    2.08/5    2.52/5    3.45/6    2.51/9    2.24/6    2.57/7    4.00/8    1.34/5  
                                         35.00/5   36.03/5  
                                          0.32/6    1.03/8  
  6 Kavka Jiří                     37.38  2.22/9    3.18/9    5.25/9    6.51/9    8.30/9   10.25/8   11.54/7   13.47/7   15.57/7   19.06/6   22.35/6   25.16/6   28.00/6   30.47/6   34.21/6   36.04/6  
    AC Sparta Praha                       2.22/9    0.56/8    2.07/9    1.26/8    1.39/5    1.55/7    1.29/5    1.53/7    2.10/6    3.09/7    3.29/4    2.41/7    2.44/7    2.47/5    3.34/6    1.43/8  
                                         36.37/6   37.38/6  
                                          0.33/7    1.01/6  
  7 Pávek Miloš                    38.14  2.12/7    3.06/7    4.28/7    5.51/6    7.31/6   10.32/9   12.02/8   13.50/8   16.15/8   19.27/9   22.56/7   25.39/7   28.32/7   31.13/7   34.55/7   36.24/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.12/7    0.54/6    1.22/3    1.23/6    1.40/7    3.01/12   1.30/6    1.48/4    2.25/9    3.12/8    3.29/4    2.43/8    2.53/8    2.41/4    3.42/7    1.29/4  
                                         37.00/7   38.14/7  
                                          0.36/9    1.14/9  
  8 Provazník Jiří                 39.51  2.12/7    3.02/6    4.26/5    5.49/5    7.46/7    9.31/6   13.42/9   15.11/9   16.54/9   19.15/7   26.14/9   28.49/9   31.05/8   33.56/8   36.59/8   38.39/8  
    OOB TJ Turnov                         2.12/7    0.50/5    1.24/5    1.23/6    1.57/9    1.45/5    4.11/11   1.29/2    1.43/2    2.21/1*   6.59/12   2.35/5    2.16/5    2.51/6    3.03/4    1.40/7  
                                         39.03/8   39.51/8  
                                          0.24/1*   0.48/3  
  9 Šváb Jan                       43.30  2.03/5    3.06/7    5.01/8    6.07/8    7.56/8    9.48/7   11.31/6   13.26/6   15.47/6   19.24/8   25.25/8   28.03/8   31.38/9   35.30/9   39.37/9   41.48/9  
    USK Praha                             2.03/5    1.03/10   1.55/8    1.06/2    1.49/8    1.52/6    1.43/8    1.55/8    2.21/8    3.37/10   6.01/11   2.38/6    3.35/10   3.52/10   4.07/9    2.11/9  
                                         42.28/9   43.30/9  
                                          0.40/10   1.02/7  
 10 Müller Ota                     53.02  2.45/10   3.41/10   5.56/10   8.02/10  10.03/10  12.15/10  16.31/10  19.11/10  21.49/10  26.04/10  30.14/10  33.44/10  39.37/10  43.54/10  48.38/10  51.09/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.45/10   0.56/8    2.15/10   2.06/10   2.01/10   2.12/9    4.16/12   2.40/11   2.38/10   4.15/11   4.10/8    3.30/11   5.53/12   4.17/11   4.44/10   2.31/11 
                                         51.43/10  53.02/10 
                                          0.34/8    1.19/11 
 11 Swoboda Petr                   62.26  3.29/11   4.49/11   7.13/11  10.42/11  13.47/11  16.35/11  19.10/11  22.03/11  25.34/11  30.55/11  36.21/11  43.40/11  46.54/11  51.38/11  57.31/11  59.45/11 
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.29/11   1.20/12   2.24/11   3.29/12   3.05/12   2.48/10   2.35/9    2.53/12   3.31/12   5.21/12   5.26/10   7.19/12   3.14/9    4.44/12   5.53/11   2.14/10 
                                         60.37/11  62.26/11 
                                          0.52/11   1.49/12 
 12 Hulha Karel                    67.39  4.23/12   5.34/12  17.50/12  19.57/12  22.22/12  25.19/12  28.28/12  31.03/12  33.47/12  37.22/12  41.55/12  45.07/12  50.52/12  54.41/12  62.50/12  65.25/12 
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.23/12   1.11/11  12.16/12   2.07/11   2.25/11   2.57/11   3.09/10   2.35/10   2.44/11   3.35/9    4.33/9    3.12/10   5.45/11   3.49/9    8.09/12   2.35/12 
                                         66.21/12  67.39/12 
                                          0.56/12   1.18/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.3km  110m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-43      3-45      4-76      5-46      6-48      7-53      8-55      9-56     10-57     11-94     12-87     13-90     14-91     15-92     16-100   
                                     
  1 Hickethier Manfred             27.13  2.45/2    3.45/1*   5.05/1*   6.30/1*   7.08/1*   8.13/1*  10.16/1*  12.36/1*  13.45/1*  15.30/1*  17.39/1*  19.27/1*  22.06/1*  24.33/1*  25.58/1*  26.24/1* 
    SSV Planeta Radebeul                  2.45/2    1.00/1*   1.20/1*   1.25/1*   0.38/1*   1.05/1*   2.03/1*   2.20/2    1.09/1*   1.45/2    2.09/2    1.48/2    2.39/1*   2.27/3    1.25/4    0.26/2  
                                         27.13/1* 
                                          0.49/2  
  2 Přinda Oldřich                 27.24  2.44/1*   3.52/2    5.21/2    6.49/2    7.35/2    8.46/2   10.50/2   13.05/2   14.19/2   15.54/2   18.13/2   19.53/2   22.45/2   25.11/2   26.11/2   26.33/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.44/1*   1.08/2    1.29/2    1.28/3    0.46/2    1.11/2    2.04/2    2.15/1*   1.14/2    1.35/1*   2.19/3    1.40/1*   2.52/2    2.26/2    1.00/1*   0.22/1* 
                                         27.24/2  
                                          0.51/3  
  3 Karmazín Petr                  30.17  3.10/3    4.35/4    6.13/3    8.00/4    8.51/3   10.02/3   12.09/3   14.53/3   16.14/3   18.07/3   20.15/3   22.13/3   25.18/3   27.32/3   28.50/3   29.25/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.10/3    1.25/4    1.38/3    1.47/4    0.51/4    1.11/2    2.07/3    2.44/3    1.21/4    1.53/3    2.08/1*   1.58/3    3.05/3    2.14/1*   1.18/3    0.35/5  
                                         30.17/3  
                                          0.52/4  
  4 Jakubec Jindřich               35.35  3.15/4    4.32/3    6.24/4    7.49/3    8.57/4   10.24/4   15.56/5   18.57/5   20.26/5   22.35/5   25.10/5   27.08/4   30.18/4   33.05/4   34.17/4   34.50/4  
    OOB TJ Turnov                         3.15/4    1.17/3    1.52/4    1.25/1*   1.08/5    1.27/5    5.32/7    3.01/5    1.29/5    2.09/4    2.35/4    1.58/3    3.10/4    2.47/4    1.12/2    0.33/4  
                                         35.35/4  
                                          0.45/1* 
  5 Kopaničák Vladimír             38.33  3.52/5    6.45/5    8.49/5   10.39/5   11.28/5   12.45/5   15.14/4   18.00/4   19.20/4   22.04/4   24.48/4   27.14/5   31.30/5   34.48/5   36.59/5   37.30/5  
    ATU                                   3.52/5    2.53/6    2.04/5    1.50/5    0.49/3    1.17/4    2.29/4    2.46/4    1.20/3    2.44/6    2.44/5    2.26/5    4.16/5    3.18/5    2.11/6    0.31/3  
                                         38.33/5  
                                          1.03/5  
  6 Böhm Karel                     48.26  4.24/6    7.49/7   10.04/7   11.59/6   13.09/6   15.09/6   18.57/6   22.52/6   25.05/6   27.46/6   31.24/6   36.00/6   40.49/6   44.22/6   46.30/6   47.09/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.24/6    3.25/7    2.15/6    1.55/6    1.10/7    2.00/6    3.48/5    3.55/6    2.13/7    2.41/5    3.38/6    4.36/7    4.49/6    3.33/6    2.08/5    0.39/6  
                                         48.26/6  
                                          1.17/7  
  7 Jedlička Miroslav              52.07  4.52/7    7.07/6    9.44/6   12.43/7   13.52/7   16.21/7   21.34/7   25.58/7   28.03/7   30.53/7   34.31/7   37.42/7   43.21/7   46.59/7   50.09/7   50.56/7  
    OB Jenišovice                         4.52/7    2.15/5    2.37/7    2.59/7    1.09/6    2.29/7    5.13/6    4.24/7    2.05/6    2.50/7    3.38/6    3.11/6    5.39/7    3.38/7    3.10/7    0.47/7  
                                         52.07/7  
                                          1.11/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         2.8km  120m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-74      3-75      4-42      5-81      6-56      7-77      8-82      9-78     10-59     11-60     12-95     13-97     14-100   
  1 Pospíšil Jiří                  31.31  1.55/1*   3.09/2    4.28/1*   5.34/1*   7.10/1*   9.10/1*  11.41/1*  13.17/1*  17.24/1*  19.04/1*  21.46/1*  24.59/1*  28.45/1*  30.22/1*  31.31/1* 
    SOK TJ Turnov                         1.55/1*   1.14/2    1.19/1*   1.06/2    1.36/2    2.00/1*   2.31/2    1.36/2    4.07/2    1.40/1*   2.42/2    3.13/2    3.46/3    1.37/2    1.09/2  
  2 Hlaváč Jaroslav                32.48  1.59/2    2.59/1*   4.58/2    6.25/3    7.46/2   10.02/2   12.18/2   14.03/2   18.20/2   20.11/2   23.24/2   26.40/2   30.23/2   31.43/2   32.48/2  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           1.59/2    1.00/1*   1.59/4    1.27/4    1.21/1*   2.16/3    2.16/1*   1.45/4    4.17/4    1.51/3    3.13/3    3.16/3    3.43/2    1.20/1*   1.05/1* 
  3 Lukavec Miloslav               33.32  2.11/4    3.36/4    5.13/4    6.18/2    8.07/3   10.25/3   14.00/4   15.31/4   19.24/4   21.12/4   23.52/3   27.00/3   30.36/3   32.13/3   33.32/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.11/4    1.25/5    1.37/2    1.05/1*   1.49/5    2.18/4    3.35/5    1.31/1*   3.53/1*   1.48/2    2.40/1*   3.08/1*   3.36/1*   1.37/2    1.19/4  
  4 Richtr Jiří                    35.23  1.59/2    3.20/3    5.09/3    6.30/4    8.16/4   10.25/3   13.26/3   15.02/3   19.10/3   21.04/3   24.19/4   28.12/4   32.16/4   34.07/4   35.23/4  
    OB Jenišovice                         1.59/2    1.21/3    1.49/3    1.21/3    1.46/3    2.09/2    3.01/4    1.36/2    4.08/3    1.54/4    3.15/4    3.53/4    4.04/4    1.51/4    1.16/3  
  5 Našinec Jiří                   42.03  2.17/5    3.39/5    7.25/5    8.53/5   10.40/5   13.07/5   16.06/5   18.05/5   24.10/5   26.11/5   29.45/5   34.02/5   38.32/5   40.37/5   42.03/5  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.17/5    1.22/4    3.46/5    1.28/5    1.47/4    2.27/5    2.59/3    1.59/5    6.05/5    2.01/5    3.34/5    4.17/5    4.30/5    2.05/5    1.26/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.4km   90m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-41      3-43      4-44      5-81      6-56      7-77      8-93      9-78     10-90     11-91     12-92     13-100   
  1 NOVOTNÝ František              32.44  1.29/1*   4.04/1*   5.29/1*   6.35/1*   7.24/1*   9.11/1*  16.34/2   20.41/2   22.43/2   25.34/1*  28.25/1*  31.08/1*  31.39/1*  32.44/1* 
    PUL                                   1.29/1*   2.35/1*   1.25/1*   1.06/3    0.49/2    1.47/1*   7.23/5    4.07/1*   2.02/5    2.51/2    2.51/1*   2.43/6    0.31/1*   1.05/4  
  2 Nejezchleba Jiří               33.05  1.46/2    5.36/2    7.30/2    8.30/2    9.33/2   11.53/2   15.08/1*  20.31/1*  22.26/1*  25.47/2   29.27/2   31.25/2   32.02/2   33.05/2  
    KOB Kamenický Šenov                   1.46/2    3.50/5    1.54/2    1.00/1*   1.03/3    2.20/4    3.15/3    5.23/4    1.55/4    3.21/3    3.40/5    1.58/4    0.37/4    1.03/3  
  3 Kraus Jan                      33.51  5.26/6    8.33/5   11.17/6   12.19/5   13.07/5   15.15/5   18.41/4   22.57/4   24.22/4   27.09/3   30.24/3   32.20/3   32.52/3   33.51/3  
    TJ Loko Liberec                       5.26/6    3.07/2    2.44/4    1.02/2    0.48/1*   2.08/2    3.26/4    4.16/2    1.25/1*   2.47/1*   3.15/3    1.56/2    0.32/2    0.59/2  
  4 Nosál Stanislav                34.35  2.03/3    5.48/3    9.02/3   10.12/3   11.49/3   14.17/3   17.31/3   22.27/3   23.57/3   27.22/4   30.59/4   32.51/4   33.26/4   34.35/4  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   2.03/3    3.45/4    3.14/6    1.10/4    1.37/6    2.28/5    3.14/2    4.56/3    1.30/2    3.25/4    3.37/4    1.52/1*   0.35/3    1.09/6  
  5 Folprecht Eduard               38.26  5.20/5    8.55/6   11.08/5   12.28/6   13.38/6   15.57/6   18.54/5   26.15/5   27.53/5   31.56/5   34.55/5   36.51/5   37.29/5   38.26/5  
    OOB TJ Turnov                         5.20/5    3.35/3    2.13/3    1.20/6    1.10/4    2.19/3    2.57/1*   7.21/6    1.38/3    4.03/6    2.59/2    1.56/2    0.38/5    0.57/1* 
  6 Lukáš Zdeněk                   45.13  2.07/4    6.40/4    9.24/4   10.40/4   12.01/4   15.04/4   24.10/6   30.06/6   32.50/6   36.47/6   40.48/6   43.22/6   44.05/6   45.13/6  
    TJ Loko Liberec                       2.07/4    4.33/6    2.44/4    1.16/5    1.21/5    3.03/6    9.06/6    5.56/5    2.44/6    3.57/5    4.01/6    2.34/5    0.43/6    1.08/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         2.4km   90m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-41      3-43      4-44      5-81      6-56      7-77      8-93      9-78     10-90     11-97     12-100   
  1 Úlehla Zdeněk                  33.43  2.02/3    5.56/2    7.32/2    8.23/2    9.42/2   12.10/1*  15.23/1*  21.00/1*  22.56/1*  26.42/1*  30.22/1*  32.20/1*  33.43/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.02/2    3.54/2    1.36/1*   0.51/1*   1.19/2    2.28/1*   3.13/2    5.37/2    1.56/3    3.46/2    3.40/3    1.58/1*   1.23/1* 
  2 Křtěnský Jaroslav              35.07  3.58/8    8.01/5   10.02/4   11.05/4   12.24/3   15.01/3   17.36/3   22.34/3   24.25/2   28.13/2   31.32/2   33.33/2   35.07/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.58/7    4.03/3    2.01/3    1.03/3    1.19/2    2.37/2    2.35/1*   4.58/1*   1.51/1*   3.48/3    3.19/1*   2.01/2    1.34/6  
  3 Petrželka Pavel                39.13  4.12/9    8.53/7   10.55/6   12.11/6   14.04/6   16.41/5   20.54/4   26.40/4   28.32/4   32.22/4   35.41/4   37.45/4   39.13/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.12/8    4.41/5    2.02/4    1.16/5    1.53/9    2.37/2    4.13/7    5.46/4    1.52/2    3.50/4    3.19/1*   2.04/3    1.28/3  
  4 Beránek Miroslav               39.21  1.54/2    5.28/1*   7.07/1*   8.06/1*   9.20/1*  12.28/2   15.55/2   21.35/2   25.47/3   30.33/3   35.15/3   37.43/3   39.21/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.54/1*   3.34/1*   1.39/2    0.59/2    1.14/1*   3.08/5    3.27/3    5.40/3    4.12/9    4.46/8    4.42/8    2.28/7    1.38/8  
  5 Štrojsa Josef                  42.58  2.37/5    7.29/4   10.32/5   11.52/5   13.32/5   16.59/6   21.01/5   26.51/5   29.01/5   35.09/6   39.25/5   41.34/5   42.58/5  
    KOB Kamenický Šenov                   2.37/4    4.52/6    3.03/9    1.20/6    1.40/6    3.27/9    4.02/6    5.50/5    2.10/7    6.08/9    4.16/5    2.09/4    1.24/2  
  6 Picek Jan                      43.30  3.29/7    8.23/6   10.55/6   13.23/7   15.10/7   17.53/7   21.36/6   28.37/6   30.45/6   35.04/5   39.30/6   41.58/6   43.30/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.29/6    4.54/7    2.32/7    2.28/9    1.47/8    2.43/4    3.43/5    7.01/6    2.08/6    4.19/6    4.26/7    2.28/7    1.32/5  
  7 Horst Haufe                    43.45  2.30/4    6.43/3    9.05/3   10.57/3   12.39/4   15.54/4   22.54/8   30.17/7   32.32/7   36.22/7   40.04/7   42.14/7   43.45/7  
    Turbine Zittau                        2.30/3    4.13/4    2.22/6    1.52/8    1.42/7    3.15/7    7.00/9    7.23/8    2.15/8    3.50/4    3.42/4    2.10/5    1.31/4  
  8 Mašek Pavel                    47.21-17.58/1*  12.23/9   14.31/9   16.03/9   17.29/9   20.41/9   25.12/9   32.18/8   34.23/8   38.02/8   43.25/8   45.46/8   47.21/8  
    OK Jiskra Nový Bor                        /    35.05/9    2.08/5    1.32/7    1.26/4    3.12/6    4.31/8    7.06/7    2.05/4    3.39/1*   5.23/9    2.21/6    1.35/7  
  9 Langr Jan                      47.37  3.00/6   10.11/8   13.01/8   14.07/8   15.45/8   19.10/8   22.50/7   32.32/9   34.38/9   39.02/9   43.27/9   45.57/9   47.37/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.00/5    7.11/8    2.50/8    1.06/4    1.38/5    3.25/8    3.40/4    9.42/9    2.06/5    4.24/7    4.25/6    2.30/9    1.40/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         3.7km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-43      3-88      4-73      5-70      6-100   
  1 Mička Ondřej                   28.18  3.41/3    5.39/3   12.38/1*  17.34/1*  25.31/1*  27.03/1*  28.18/1* 
    KOB Děčín                             3.41/3    1.58/5    6.59/1*   4.56/1*   7.57/4    1.32/5    1.15/3  
  2 Janoušek Slávek                28.51  3.46/4    5.26/2   12.41/2   17.46/2   25.59/2   27.33/2   28.51/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.46/4    1.40/1*   7.15/2    5.05/2    8.13/5    1.34/8    1.18/4  
  3 Hnízdil Matěj                  30.33  3.21/2    5.12/1*  13.53/4   20.28/3   27.59/3   29.32/3   30.33/3  
    KOB Kamenický Šenov                   3.21/2    1.51/2    8.41/5    6.35/4    7.31/3    1.33/6    1.01/1* 
  4 Martanová Elin                 31.04  3.47/5    5.41/4   14.28/5   21.30/4   28.36/4   30.01/4   31.04/4  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.47/5    1.54/4    8.47/7    7.02/7    7.06/1*   1.25/2    1.03/2  
  5 Kubec Jan                      32.43  3.51/6    5.43/6   13.46/3   22.26/7   29.38/5   31.22/5   32.43/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.51/6    1.52/3    8.03/3    8.40/12   7.12/2    1.44/9    1.21/5  
  6 Horáková Kateřina              33.28  4.15/8    6.29/8   15.12/7   21.56/6   30.36/6   31.49/6   33.28/6  
    KOB Děčín                             4.15/8    2.14/7    8.43/6    6.44/6    8.40/6    1.13/1*   1.39/9  
  7 Kubecová Majda                 34.23  3.17/1*   5.42/5   15.02/6   21.41/5   30.57/7   32.30/7   34.23/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.17/1*   2.25/8    9.20/8    6.39/5    9.16/7    1.33/6    1.53/13 
  8 Tereza Pecková                 37.27  4.20/9    6.54/9   17.45/9   23.46/8   34.07/8   35.55/8   37.27/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.20/9    2.34/9   10.51/9    6.01/3   10.21/12   1.48/11   1.32/8  
  9 Mašek Matěj                    37.34  4.42/10   7.40/10  16.18/8   24.00/9   34.45/9   36.13/9   37.34/9  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.42/10   2.58/11   8.38/4    7.42/9   10.45/13   1.28/3    1.21/5  
 10 Průšková Terezka               40.14  3.54/7    5.57/7   19.34/10  27.03/10  37.00/10  38.28/10  40.14/10 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.54/7    2.03/6   13.37/14   7.29/8    9.57/10   1.28/3    1.46/10 
 11 Žejdlíková Eliška              42.48  5.42/12   8.21/11  20.10/11  29.52/11  39.21/12  41.19/11  42.48/11 
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.42/12   2.39/10  11.49/10   9.42/14   9.29/9    1.58/12   1.29/7  
 12 Habán Oliver                   44.00  6.22/13   9.36/13  22.06/12  30.01/12  39.18/11  41.22/12  44.00/12 
    VSK Slavia TU Liberec                 6.22/13   3.14/13  12.30/12   7.55/10   9.17/8    2.04/14   2.38/15 
 13 Kašpar Vojtěch                 44.39  5.07/11   8.28/12  22.09/13  30.14/13  41.07/13  42.52/13  44.39/13 
    SK Netopýr Zákupy                     5.07/11   3.21/14  13.41/15   8.05/11  10.53/14   1.45/10   1.47/11 
 14 Kubcová Anna                   46.05  6.39/14  10.00/14  23.31/15  32.11/14  42.14/14  44.17/14  46.05/14 
    KOB Dobruška                          6.39/14   3.21/14  13.31/13   8.40/12  10.03/11   2.03/13   1.48/12 
 15 Dolejší Jan                    52.03  7.48/16  10.51/15  22.52/14  33.12/15  46.01/15  49.23/15  52.03/15 
    TJ Stadion Nový Bor                   7.48/16   3.03/12  12.01/11  10.20/15  12.49/15   3.22/17   2.40/16 
 16 Hrabě Jan                      80.36  7.10/15  10.59/16  44.17/17  58.53/16  75.55/16  78.07/16  80.36/16 
    Neregistrovaní z ČR                   7.10/15   3.49/16  33.18/17  14.36/16  17.02/16   2.12/16   2.29/14 
 17 Kvapilová Kristýna             89.17  7.58/17  13.41/17  38.32/16  59.33/17  83.11/17  85.20/17  89.17/17 
    SOK TJ Turnov                         7.58/17   5.43/17  24.51/16  21.01/17  23.38/17   2.09/15   3.57/17 
    Svoboda Matěj              DISK-LIM. 16.37/    23.12/    58.44/    65.35/    89.39/    93.22/    96.53/   
    OK Jiskra Nový Bor                   16.37/     6.35/    35.32/     6.51/    24.04/     3.43/     3.31/   
    Cabalka Antonín            DISK-LIM. 12.36/    20.14/    51.21/    80.17/    98.14/   104.06/   108.52/   
    Neregistrovaní z ČR                  12.36/     7.38/    31.07/    28.56/    17.57/     5.52/     4.46/   
    Endalová Michaela          DISK-LIM. 10.46/    15.31/    65.42/    79.37/    95.23/   101.26/   104.04/   
    Neregistrovaní z ČR                  10.46/     4.45/    50.11/    13.55/    15.46/     6.03/     2.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.2km   90m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-34      3-67      4-72      5-88      6-73      7-78      8-91      9-100   
  1 Spejchal Petr                  32.30  2.19/1*   3.21/1*   5.31/1*  10.41/1*  12.21/1*  18.15/1*  21.01/1*  28.55/1*  31.01/1*  32.30/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.19/1*   1.02/2    2.10/2    5.10/7    1.40/5    5.54/4    2.46/2    7.54/8    2.06/8    1.29/8  
  2 Jeřábková Tereza               34.20  3.58/5    6.31/7    8.42/4   12.13/3   14.03/3   19.38/2   24.38/3   31.11/3   33.12/3   34.20/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.58/5    2.33/8    2.11/3    3.31/1*   1.50/8    5.35/3    5.00/10   6.33/3    2.01/6    1.08/4  
  3 Göttlichová Jitka              34.51  3.47/4    4.43/2    6.54/2   11.07/2   13.05/2   20.53/3   23.17/2   30.59/2   33.08/2   34.51/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.47/4    0.56/1*   2.11/3    4.13/4    1.58/11   7.48/9    2.24/1*   7.42/6    2.09/9    1.43/11 
  4 Kazdová Dana                   37.34  4.46/8    6.30/6    9.14/6   13.05/4   14.51/4   22.30/5   25.18/4   34.07/5   36.09/4   37.34/4  
    Neregistrovaní z ČR                   4.46/8    1.44/6    2.44/5    3.51/2    1.46/6    7.39/8    2.48/3    8.49/11   2.02/7    1.25/7  
  5 Kameníková Kateřina            37.57  4.56/9    6.15/5    9.16/7   13.22/6   15.37/6   21.57/4   25.49/5   33.49/4   36.22/5   37.57/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.56/9    1.19/4    3.01/6    4.06/3    2.15/12   6.20/5    3.52/6    8.00/9    2.33/10   1.35/9  
  6 Bartoňová Marie                38.09  4.24/6    6.06/4    9.10/5   14.25/7   15.59/7   26.05/7   29.14/6   35.01/6   36.52/6   38.09/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.24/6    1.42/5    3.04/7    5.15/8    1.34/3   10.06/10   3.09/5    5.47/1*   1.51/2    1.17/6  
  7 Heiderose Haufe                46.45  4.45/7    6.33/8   10.04/8   16.11/8   18.06/8   25.06/6   34.13/7   41.52/7   44.57/7   46.45/7  
    Neregistrovaní z ČR                   4.45/7    1.48/7    3.31/10   6.07/10   1.55/9    7.00/7    9.07/12   7.39/5    3.05/12   1.48/12 
  8 Antoš Jiří                     50.02  8.39/11  20.21/10  22.21/10  29.32/10  31.09/10  35.39/10  40.30/10  46.59/8   48.57/8   50.02/8  
    Neregistrovaní z ČR                   8.39/11  11.42/11   2.00/1*   7.11/12   1.37/4    4.30/1*   4.51/9    6.29/2    1.58/4    1.05/3  
  9 Kunc Martin                    51.11  5.48/10  14.19/9   18.18/9   24.37/9   25.53/9   32.27/8   40.24/9   48.13/9   50.10/9   51.11/9  
    Neregistrovaní z ČR                   5.48/10   8.31/10   3.59/12   6.19/11   1.16/2    6.34/6    7.57/11   7.49/7    1.57/3    1.01/2  
 10 Mikeš Tomáš                    52.41  3.40/3   24.00/11  27.17/11  32.13/11  33.13/11  38.27/11  43.02/11  50.25/10  51.57/10  52.41/10 
    Neregistrovaní z ČR                   3.40/3   20.20/12   3.17/8    4.56/5    1.00/1*   5.14/2    4.35/8    7.23/4    1.32/1*   0.44/1* 
 11 Zakouřilová Markéta            57.49  3.36/2    4.48/3    8.07/3   13.14/5   15.09/5   35.25/9   38.24/8   53.38/11  56.14/11  57.49/11 
    OB Jenišovice                         3.36/2    1.12/3    3.19/9    5.07/6    1.55/9   20.16/12   2.59/4   15.14/12   2.36/11   1.35/9  
 12 Čeněk Slavík                   86.38 40.22/12  46.04/12  49.44/12  55.11/12  56.59/12  70.31/12  74.44/12  83.25/12  85.25/12  86.38/12 
    Neregistrovaní z ČR                  40.22/12   5.42/9    3.40/11   5.27/9    1.48/7   13.32/11   4.13/7    8.41/10   2.00/5    1.13/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P3          2.9km  100m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-41      3-42      4-81      5-56      6-57      7-82      8-93      9-78     10-95     11-60     12-65     13-61     14-97     15-100   
  1 Přibyl Martin                  24.12  1.25/1*   2.31/1*   3.52/1*   4.57/1*   6.24/1*   7.49/1*   9.23/1*  11.21/1*  12.35/1*  13.59/1*  16.00/1*  17.33/1*  19.05/1*  22.27/1*  23.26/1*  24.12/1* 
    Neregistrovaní z ČR                   1.25/1*   1.06/1*   1.21/3    1.05/1*   1.27/1*   1.25/1*   1.34/1*   1.58/1*   1.14/1*   1.24/1*   2.01/1*   1.33/1*   1.32/1*   3.22/8    0.59/1*   0.46/3  
  2 Dnebovský František            34.12  1.51/5    3.24/2    4.54/2    6.19/2    8.07/2    9.41/2   11.45/2   18.37/7   19.54/4   21.39/4   24.18/4   26.55/2   29.34/2   32.06/2   33.23/2   34.12/2  
    Neregistrovaní z ČR                   1.51/5    1.33/2    1.30/4    1.25/4    1.48/3    1.34/2    2.04/4    6.52/21   1.17/4    1.45/2    2.39/2    2.37/4    2.39/7    2.32/1*   1.17/3    0.49/5  
  3 Mareš Vít                      38.08  2.01/7    3.51/5    6.30/7    7.59/6   10.10/5   12.53/9   15.19/8   18.20/5   20.14/5   22.09/5   25.13/5   29.47/4   32.53/3   35.42/3   37.15/3   38.08/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.01/7    1.50/5    2.39/17   1.29/5    2.11/9    2.43/14   2.26/12   3.01/6    1.54/11   1.55/4    3.04/6    4.34/15   3.06/11   2.49/2    1.33/10   0.53/7  
  4 Podhorská Štěpánka             39.08  1.48/2    4.04/6    6.21/6    8.05/8   10.40/9   12.35/7   14.57/6   17.48/4   20.33/6   24.01/7   27.50/9   30.34/6   33.24/4   36.27/4   37.58/4   39.08/4  
    KOB Děčín                             1.48/2    2.16/13   2.17/13   1.44/11   2.35/15   1.55/4    2.22/9    2.51/3    2.45/18   3.28/23   3.49/16   2.44/5    2.50/9    3.03/3    1.31/9    1.10/18 
  5 Blahutová Hana                 39.32  2.16/9    4.13/7    6.38/9    8.00/7   10.15/6   12.29/4   15.02/7   18.36/6   20.46/7   23.54/6   27.02/7   31.25/7   33.32/6   36.41/5   38.23/5   39.32/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     2.16/9    1.57/8    2.25/14   1.22/2    2.15/10   2.14/7    2.33/13   3.34/10   2.10/14   3.08/20   3.08/7    4.23/13   2.07/2    3.09/5    1.42/18   1.09/15 
  6 Rudolfová Jana                 39.58  2.00/6    4.20/10   8.37/17  10.16/17  12.24/16  14.53/16  17.18/14  20.36/12  22.08/10  24.33/9   27.49/8   30.14/5   33.27/5   37.14/6   38.51/6   39.58/6  
    Sportcentrum Jičín                    2.00/6    2.20/15   4.17/23   1.39/10   2.08/8    2.29/11   2.25/10   3.18/7    1.32/6    2.25/14   3.16/9    2.25/3    3.13/12   3.47/12   1.37/14   1.07/12 
  7 Pavla Jirásková                40.10  2.24/12   4.15/8    6.13/5    7.48/4    9.47/4   11.36/3   13.56/3   20.27/11  21.41/8   24.04/8   26.59/6   32.03/10  34.22/8   37.30/7   39.05/7   40.10/7  
    Neregistrovaní z ČR                   2.24/12   1.51/6    1.58/7    1.35/9    1.59/6    1.49/3    2.20/8    6.31/20   1.14/1*   2.23/12   2.55/4    5.04/18   2.19/3    3.08/4    1.35/13   1.05/11 
  8 Ullrich Petr                   41.00  1.49/3    3.29/3    5.37/3    7.01/3    9.00/3   12.30/5   14.27/4   17.19/2   18.34/2   20.53/2   23.54/3   32.25/11  34.59/9   38.08/8   39.45/8   41.00/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.49/3    1.40/3    2.08/11   1.24/3    1.59/6    3.30/22   1.57/2    2.52/4    1.15/3    2.19/9    3.01/5    8.31/20   2.34/6    3.09/5    1.37/14   1.15/21 
  9 Dubský Josef                   41.08  2.22/11   4.43/16   6.39/10   8.27/9   10.44/11  13.58/13  16.09/9   19.40/8   21.45/9   24.43/11  29.33/13  32.42/12  35.13/12  38.27/9   40.00/9   41.08/9  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.22/11   2.21/16   1.56/6    1.48/12   2.17/12   3.14/17   2.11/6    3.31/8    2.05/12   2.58/19   4.50/21   3.09/9    2.31/4    3.14/7    1.33/10   1.08/13 
 10 Zabořil Michal                 41.30  2.20/10   4.15/8    7.21/15   9.17/15  11.35/14  13.50/11  16.28/12  20.21/10  22.12/11  25.02/13  28.59/11  31.50/8   35.05/11  38.35/10  40.22/10  41.30/10 
    OB Jenišovice                         2.20/10   1.55/7    3.06/19   1.56/14   2.18/13   2.15/8    2.38/14   3.53/12   1.51/10   2.50/17   3.57/17   2.51/6    3.15/14   3.30/9    1.47/20   1.08/13 
 11 Podhorský Zdeněk               41.47  2.30/17   4.27/11   6.40/11   8.32/10  11.12/12  13.51/12  16.16/10  20.02/9   22.19/12  24.39/10  28.04/10  31.50/8   35.04/10  38.41/11  40.30/11  41.47/11 
    KOB Děčín                             2.30/17   1.57/8    2.13/12   1.52/13   2.40/16   2.39/13   2.25/10   3.46/11   2.17/15   2.20/11   3.25/12   3.46/12   3.14/13   3.37/10   1.49/21   1.17/22 
 12 Rejnart Jan                    45.03  2.29/15   4.40/15   7.18/14   8.50/12  10.37/7   12.34/6   14.49/5   17.27/3   18.55/3   21.00/3   23.43/2   29.31/3   33.34/7   42.35/12  44.16/12  45.03/12 
    Neregistrovaní z ČR                   2.29/15   2.11/12   2.38/15   1.32/6    1.47/2    1.57/5    2.15/7    2.38/2    1.28/5    2.05/6    2.43/3    5.48/19   4.03/16   9.01/21   1.41/17   0.47/4  
 13 Lederer Vojtěch                45.29  2.29/15   4.36/13   6.35/8    9.01/14  11.33/13  14.20/14  17.38/16  20.36/12  23.41/14  26.57/14  31.56/16  36.32/16  39.05/14  43.08/13  44.28/13  45.29/13 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.29/15   2.07/10   1.59/9    2.26/19   2.32/14   2.47/15   3.18/19   2.58/5    3.05/19   3.16/22   4.59/22   4.36/16   2.33/5    4.03/14   1.20/4    1.01/10 
 14 Maida Myšičková                46.12  2.25/13   7.07/21   9.05/19  10.38/18  12.36/17  15.59/18  18.09/18  23.38/16  25.43/16  27.39/16  31.49/15  34.53/14  39.17/16  43.40/15  45.02/14  46.12/14 
    SIX Numbers                           2.25/13   4.42/22   1.58/7    1.33/8    1.58/5    3.23/18   2.10/5    5.29/19   2.05/12   1.56/5    4.10/18   3.04/8    4.24/18   4.23/16   1.22/5    1.10/18 
 15 Kvapilová Iva                  46.17  2.01/7    4.38/14   7.41/16   9.54/16  12.09/15  14.38/15  17.29/15  21.55/15  24.18/15  27.03/15  30.37/14  35.07/15  39.13/15  43.31/14  45.05/15  46.17/15 
    Neregistrovaní z ČR                   2.01/7    2.37/17   3.03/18   2.13/16   2.15/10   2.29/11   2.51/15   4.26/14   2.23/16   2.45/16   3.34/13   4.30/14   4.06/17   4.18/15   1.34/12   1.12/20 
 16 Cabalka Aleš                   48.01  1.50/4    3.37/4    5.40/4    7.56/5   10.40/9   13.08/10  16.31/13  20.50/14  22.35/13  24.47/12  29.11/12  32.45/13  35.25/13  44.44/16  46.52/16  48.01/16 
    Neregistrovaní z ČR                   1.50/4    1.47/4    2.03/10   2.16/17   2.44/17   2.28/10   3.23/20   4.19/13   1.45/8    2.12/7    4.24/19   3.34/11   2.40/8    9.19/22   2.08/24   1.09/15 
 17 Válka Jan                      54.12  9.33/24  11.50/22  15.06/23  18.10/21  25.02/21  30.30/21  32.27/21  36.00/21  37.40/21  39.31/21  43.15/20  45.31/18  48.25/17  52.05/17  53.16/17  54.12/17 
    Neregistrovaní z ČR                   9.33/24   2.17/14   3.16/21   3.04/21   6.52/24   5.28/23   1.57/2    3.33/9    1.40/7    1.51/3    3.44/15   2.16/2    2.54/10   3.40/11   1.11/2    0.56/8  
 18 Budovská Iveta                 57.50  2.40/18   5.17/17   9.30/20  12.11/20  14.56/20  17.45/19  20.39/19  27.45/18  30.17/18  33.29/18  39.30/18  42.40/17  51.03/18  55.03/18  56.41/18  57.50/18 
    ATU                                   2.40/18   2.37/17   4.13/22   2.41/20   2.45/18   2.49/16   2.54/17   7.06/22   2.32/17   3.12/21   6.01/24   3.10/10   8.23/23   4.00/13   1.38/16   1.09/15 
 19 Junger David                   67.56  2.28/14   4.35/12   7.13/13   8.45/11  10.37/7   12.50/8   16.25/11  34.56/20  36.42/20  39.21/20  44.57/21  48.00/19  52.02/19  65.06/20  66.59/19  67.56/19 
    Neregistrovaní z ČR                   2.28/14   2.07/10   2.38/15   1.32/6    1.52/4    2.13/6    3.35/21  18.31/24   1.46/9    2.39/15   5.36/23   3.03/7    4.02/15  13.04/24   1.53/22   0.57/9  
 20 Labská Bohuslava               68.21  3.03/21   5.41/19   8.50/18  11.10/19  14.30/19  20.53/20  23.50/20  29.04/19  33.01/19  38.27/19  43.13/19  48.09/20  58.12/20  64.57/19  67.03/20  68.21/20 
    TJ Loko Liberec                       3.03/21   2.38/19   3.09/20   2.20/18   3.20/19   6.23/24   2.57/18   5.14/18   3.57/21   5.26/24   4.46/20   4.56/17  10.03/24   6.45/20   2.06/23   1.18/23 
 21 Luboš Přibyl                   73.25  2.43/19   5.27/18   7.00/12   8.56/13  12.36/17  15.03/17  17.55/17  25.42/17  29.20/17  32.14/17  35.48/17  53.12/21  58.45/21  70.13/21  71.57/21  73.25/21 
    Neregistrovaní z ČR                   2.43/19   2.44/20   1.33/5    1.56/14   3.40/20   2.27/9    2.52/16   7.47/23   3.38/20   2.54/18   3.34/13  17.24/24   5.33/22  11.28/23   1.44/19   1.28/24 
 22 Plaček Vojtěch                 86.50  3.08/22  13.04/23  14.22/21  28.44/22  35.04/22  38.27/22  44.57/22  49.39/22  58.47/22  61.10/23  64.25/22  75.34/23  80.14/22  84.46/22  86.09/22  86.50/22 
    Neregistrovaní z ČR                   3.08/22   9.56/23   1.18/2   14.22/22   6.20/23   3.23/18   6.30/24   4.42/15   9.08/24   2.23/12   3.15/8   11.09/23   4.40/19   4.32/17   1.23/6    0.41/1* 
 23 Plechatý Jan                   86.59  3.16/23  13.18/24  14.31/22  29.04/23  35.06/23  38.31/23  44.58/23  49.47/23  58.54/23  61.08/22  64.27/23  75.21/22  80.16/23  84.52/23  86.16/23  86.59/23 
    Neregistrovaní z ČR                   3.16/23  10.02/24   1.13/1*  14.33/23   6.02/21   3.25/20   6.27/22   4.49/16   9.07/23   2.14/8    3.19/10  10.54/21   4.55/21   4.36/18   1.24/8    0.43/2  
 24 Hlavatý Ondřej                 88.45  2.52/20   6.35/20  16.11/24  30.44/24  36.51/24  40.16/24  46.45/24  51.35/24  60.34/24  62.53/24  66.15/24  77.10/24  81.56/24  86.33/24  87.56/24  88.45/24 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.52/20   3.43/21   9.36/24  14.33/23   6.07/22   3.25/20   6.29/23   4.50/17   8.59/22   2.19/9    3.22/11  10.55/22   4.46/20   4.37/19   1.23/6    0.49/5  
    Domašinská Renáta          DISK       6.04/    11.06/    15.13/    18.47/    26.28/    36.06/    43.17/    66.34/    51.27/    94.48/   105.52/   113.54/   119.55/    80.21/   130.19/   131.25/   
    Neregistrovaní z ČR                   6.04/     5.02/     4.07/     3.34/     7.41/     9.38/     7.11/    23.17/         /    43.21/    11.04/     8.02/     6.01/         /    49.58/     1.06/