Konečné výsledky kategorie                                                 2.4.2011 20:23:18
                                        1. závod JO
===ČSOS-LDC===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.0km   50m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C     20.41  +      0.00
  2.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251       31.21  +     10.40
  3.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     33.19  +     12.38
  4.Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 C     43.29  +     22.48
  5.Nováková Štěpánka        OK Doksy             DOK0150       60.42  +     40.01
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        3.7km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lomičová Anežka          NER                  NER           30.11  +      0.00
  2.Reisingerová Eliška      OB Rozmarýn Litoměři DLT0151 C     42.22  +     12.11
    Reisingerová Radka       OB Rozmarýn Litoměři DLT9651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km   60m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 B     20.02  +      0.00
  2.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C     20.32  +      0.30
  3.Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C     22.16  +      2.14
  4.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C     23.27  +      3.25
  5.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     23.59  +      3.57
  6.Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C     32.11  +     12.09
  7.Grulyová Michaela        TJ Loko Liberec      LLI9851 C     38.07  +     18.05
  8.Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 C     43.28  +     23.26
  9.Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C     43.39  +     23.37
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.1km   90m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C     20.36  +      0.00
  2.Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B     21.35  +      0.59
  3.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B     21.57  +      1.21
  4.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     23.06  +      2.30
  5.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B     23.45  +      3.09
  6.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C     23.51  +      3.15
  7.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     24.44  +      4.08
  8.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B     27.11  +      6.35
  9.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B     27.36  +      7.00
 10.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C     27.55  +      7.19
 11.Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLILLI9       34.20  +     13.44
 12.Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C     44.35  +     23.59
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.6km  110m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 A     28.52  +      0.00
  2.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI955  C     29.25  +      0.33
  3.Kučerová Barbora         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9650 B     32.38  +      3.46
  4.Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B     33.37  +      4.45
  5.Lettlová Michala         TJ Loko Liberec      LLI9652 C     39.53  +     11.01
 
Konečné výsledky kategorie: D18         2.4km  110m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B     25.24  +      0.00
  2.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A     26.42  +      1.18
  3.Poloprutská Tereza       VSK Slavia TU Libere VLI9450 B     29.04  +      3.40
  4.Hřebřinová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9499 C     54.56  +     29.32
  5.Bojanovová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9498 C     71.15  +     45.51
 
Konečné výsledky kategorie: D20         2.8km  100m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Linková Kateřina         Slavoj Severotuk Úst SUL9250 C     37.12  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        3.0km  100m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     30.47  +      0.00  R:    0b
  2.Horáčková Kateřina       VSK Slavia TU Libere VLI8150 C     36.43  +      5.56  R:    0b
  3.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C     37.13  +      6.26  R:    0b
  4.Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR7850 C     37.46  +      6.59  R:    0b
  5.Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A     38.17  +      7.30  R:    0b
  6.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     39.28  +      8.41  R:    0b
  7.Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C     40.17  +      9.30  R:    0b
  8.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     41.57  +     11.10  R:    0b
  9.Slezáčková Tereza        KOB Kamenický Šenov  KAS8855 C     43.28  +     12.41  R:    0b
 10.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     53.02  +     22.15  R:    0b
 11.Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C     61.48  +     31.01  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        4.2km  140m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E     31.24  +      0.00  R:    0b
  2.Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650       33.41  +      2.17  R:    0b
  3.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     37.09  +      5.45  R:    0b
  4.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     37.17  +      5.53  R:    0b
  5.Prchalová Ivana          OK Chrastava         CHA8754 C     37.42  +      6.18  R:    0b
  6.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     39.32  +      8.08  R:    0b
  7.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     41.58  +     10.34  R:    0b
  8.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     42.11  +     10.47  R:    0b
  9.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     44.28  +     13.04  R:    0b
 10.Hubáčková Petra          TJ Slovan Luhačovice LCE8560 C     44.32  +     13.08  R:    0b
 11.Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C     45.28  +     14.04  R:    0b
 12.Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     46.26  +     15.02  R:    0b
 13.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     48.45  +     17.21  R:    0b
 14.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     50.56  +     19.32  R:    0b
 15.Geševa Radka             TJ Stadion Nový Bor  STB8199 C     51.20  +     19.56  R:    0b
 16.Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C     51.25  +     20.01  R:    0b
 17.Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 B     53.13  +     21.49  R:    0b
 18.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     54.21  +     22.57  R:    0b
 19.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     55.31  +     24.07  R:    0b
 20.Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C     64.42  +     33.18  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.3km  110m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koutná Olga              OK Jiskra Nový Bor   BOR7152 C     31.14  +      0.00
  2.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     35.55  +      4.41
  3.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     39.00  +      7.46
  4.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     41.49  +     10.35
  5.Nováková Jana            Slavoj Severotuk Úst SUL7351 C     42.56  +     11.42
  6.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     46.01  +     14.47
  7.Linková Alena            Slavoj Severotuk Úst SUL6750 C     46.27  +     15.13
  8.Dastychová Alexandra     PEN                  PEN7450       71.21  +     40.07
    Reisingerová Martina     OB Rozmarýn Litoměři DLT7251 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.0km  100m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     32.06  +      0.00
  2.Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C     34.44  +      2.38
  3.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     35.38  +      3.32
  4.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     38.08  +      6.02
  5.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     40.58  +      8.52
  6.Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C     51.18  +     19.12
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.4km   90m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     29.12  +      0.00
  2.Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C     30.06  +      0.54
  3.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     33.26  +      4.14
  4.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     33.36  +      4.24
  5.Ivana Pecková            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C     35.17  +      6.05
  6.Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C     37.16  +      8.04
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.4km  110m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     31.05  +      0.00
  2.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     33.23  +      2.18
  3.Hana Sluková             TJ Loko Liberec      LLI     C     43.33  +     12.28
  4.Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C     49.41  +     18.36
  5.Kapounová Jitka          OK Doksy             DOK6050 C     59.39  +     28.34
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.4km   90m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     30.23  +      0.00
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     30.54  +      0.31
  3.Klusáčková Radka         OK Jiskra Nový Bor   BOR4850 C     44.10  +     13.47
  4.Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     44.50  +     14.27
  5.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     46.54  +     16.31
  6.Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C     55.49  +     25.26
  7.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     70.42  +     40.19
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.3km   90m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     39.38  +      0.00
  2.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     41.30  +      1.52
  3.Šlézrová Eva             OOB TJ Turnov        TUR4350 C     47.04  +      7.26
  4.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C     55.53  +     16.15
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.3km   90m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     39.30  +      0.00
  2.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     42.35  +      3.05
  3.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     47.20  +      7.50
  4.Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250       48.16  +      8.46
  5.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     54.43  +     15.13
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.0km   50m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C     27.31  +      0.00
  2.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     35.08  +      7.37
  3.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     36.57  +      9.26
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        3.7km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C     29.18  +      0.00
  2.Kožina Štěpán            SK Praga Praha       PGP0300 C     35.19  +      6.01
  3.Tomek Jan                Neregistrovaní z ČR  XXX     C     67.58  +     38.40
    Tománek Josef            OK Jiskra Nový Bor   BOR0102 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.1km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B     21.30  +      0.00
  2.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001       23.44  +      2.14
  3.Gajda Jan jun            USK Praha            VSP0100 C     28.09  +      6.39
  4.Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C     37.46  +     16.16
  5.Kučera Tomáš             TJ Lokomotiva Teplic LTP0000 C     38.37  +     17.07
  6.Kosina Matouš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9901 C     44.05  +     22.35
  7.Šilar Adam               TJ Stadion Nový Bor  STB0001 C     49.50  +     28.20
    Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.3km   90m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     21.27  +      0.00
  2.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802       21.50  +      0.23
  3.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     27.08  +      5.41
  4.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B     27.33  +      6.06
  5.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     28.13  +      6.46
  6.Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C     33.34  +     12.07
  7.Procházka Dan            TJ Loko Liberec      LLI9703 C     37.59  +     16.32
  8.Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK9800 C     42.45  +     21.18
  9.Eichler Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS9800 C     52.33  +     31.06
 10.Hlavatý Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR9804 C     57.57  +     36.30
    Šmaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.8km  100m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C     24.08  +      0.00
  2.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 B     24.52  +      0.44
  3.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     26.03  +      1.55
  4.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     27.15  +      3.07
  5.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 C     28.26  +      4.18
  6.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C     28.48  +      4.40
  7.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C     35.09  +     11.01
  8.Žaloudek Jan             TJ Lokomotiva Teplic LTP9605 C     43.31  +     19.23
  9.Linka Michael            Slavoj Severotuk Úst SUL9500 C     47.12  +     23.04
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.3km  110m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kočíb Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9303 C     38.41  +      0.00
  2.Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C     46.01  +      7.20
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        3.9km  130m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 A     31.13  +      0.00  R:    0b
  2.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     33.22  +      2.09  R:    0b
  3.Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C     37.04  +      5.51  R:    0b
  4.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     38.51  +      7.38  R:    0b
  5.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     39.11  +      7.58  R:    0b
  6.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     39.17  +      8.04  R:    0b
  7.Kučera Jindřich          TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 A     39.43  +      8.30  R:    0b
  8.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     44.48  +     13.35  R:    0b
  9.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     45.39  +     14.26  R:    0b
 10.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C     47.34  +     16.21  R:    0b
 11.Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C     49.15  +     18.02  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        5.0km  140m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E     28.22  +      0.00  R:    0b
  2.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R     30.10  +      1.48  R:    0b
  3.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 R     31.49  +      3.27  R:    0b
  4.Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C     33.47  +      5.25  R:    0b
  5.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     33.51  +      5.29  R:    0b
  6.Habán Ivo                VSK Slavia TU Libere VLI7707 C     34.15  +      5.53  R:    0b
  7.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C     34.57  +      6.35  R:    0b
  8.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C     35.13  +      6.51  R:    0b
  9.Suslov Sergej            VSK Slavia TU Libere VLI8801 C     35.29  +      7.07  R:    0b
 10.Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C     35.57  +      7.35  R:    0b
 11.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A     36.34  +      8.12  R:    0b
 12.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     36.59  +      8.37  R:    0b
 13.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B     37.01  +      8.39  R:    0b
 14.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C     37.05  +      8.43  R:    0b
 15.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006       37.20  +      8.58  R:    0b
 16.Tesař Pavel              SK Praga Praha       PGP7708 C     37.37  +      9.15  R:    0b
 17.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     37.38  +      9.16  R:    0b
 18.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C     38.10  +      9.48  R:    0b
 19.Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A     38.40  +     10.18  R:    0b
 20.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     39.11  +     10.49  R:    0b
 21.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C     39.14  +     10.52  R:    0b
 22.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     40.34  +     12.12  R:    0b
 23.Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C     40.45  +     12.23  R:    0b
 24.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C     41.31  +     13.09  R:    0b
 25.Jan Pecka                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     41.53  +     13.31  R:    0b
 26.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B     43.29  +     15.07  R:    0b
 26.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     43.29  +     15.07  R:    0b
 28.Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800 C     43.32  +     15.10  R:    0b
 29.Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B     45.41  +     17.19  R:    0b
 30.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     47.46  +     19.24  R:    0b
 31.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     48.23  +     20.01  R:    0b
 32.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     48.42  +     20.20  R:    0b
 33.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     49.16  +     20.54  R:    0b
 34.Macka Radek              TJ Slovan Luhačovice LCE8110 C     49.42  +     21.20  R:    0b
 35.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     51.27  +     23.05  R:    0b
 36.Zaoral Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN7904 C     51.36  +     23.14  R:    0b
 37.Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C     52.55  +     24.33  R:    0b
 38.Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C     54.01  +     25.39  R:    0b
 39.Hromádka Miroslav        Slavoj Severotuk Úst SUL6000       55.56  +     27.34  R:    0b
 40.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     57.08  +     28.46  R:    0b
 41.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     58.02  +     29.40  R:    0b
 42.Lederer Pavel            Slavoj Severotuk Úst SUL6602 C     58.44  +     30.22  R:    0b
 43.Kalenský Pavel           Slavoj Severotuk Úst SUL7600 C     61.25  +     33.03  R:   -0b
 44.Ženíšek Radek            Slavoj Severotuk Úst SUL7601 C     62.31  +     34.09  R:   -0b
 45.Pešík Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN7701 C     76.24  +     48.02  R:   -0b
 46.Ženíšek Jan              Slavoj Severotuk Úst SUL4701 C     76.56  +     48.34  R:   -0b
    Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C DISK              
    Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         4.2km  140m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     36.59  +      0.00
  2.Mička Jan                TJ Lokomotiva Teplic LTP7201 C     41.11  +      4.12
  3.Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C     41.25  +      4.26
  4.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     42.39  +      5.40
  5.Šmaus Ivan               TJ Tatran Jablonec n TJN6249 C     44.30  +      7.31
  6.Kosina Michal            SIX Numbers          NOB7200 C     45.38  +      8.39
  7.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     47.35  +     10.36
  8.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     47.38  +     10.39
  9.Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C     64.36  +     27.37
 
Konečné výsledky kategorie: H40         3.9km  130m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Ivan               PEN                  PEN6600       37.20  +      0.00
  2.Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     39.03  +      1.43
  3.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     39.41  +      2.21
  4.Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C     39.50  +      2.30
  5.Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C     41.33  +      4.13
  6.Šubrt Pavel              Neregistrovaní z ČR  XXX           43.07  +      5.47
  7.Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C     43.10  +      5.50
  8.Linka Vladislav          Slavoj Severotuk Úst SUL5701 C     50.44  +     13.24
  9.Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C     50.57  +     13.37
 10.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     52.51  +     15.31
 11.Nosek Petr               OB Rozmarýn Litoměři DLT6901 C     56.01  +     18.41
 12.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     61.22  +     24.02
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.6km  120m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     32.31  +      0.00
  2.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     33.35  +      1.04
  3.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     35.15  +      2.44
  4.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     37.43  +      5.12
  5.Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C     40.15  +      7.44
  6.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI950  C     43.35  +     11.04
  7.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     44.49  +     12.18
  8.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     46.39  +     14.08
  9.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301       57.40  +     25.09
 
Konečné výsledky kategorie: H50         3.3km  120m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     29.02  +      0.00
  2.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     29.33  +      0.31
  3.Průcha Miloš             OK Jiskra Nový Bor   BOR5800       30.45  +      1.43
  4.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     35.22  +      6.20
  5.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     36.03  +      7.01
  6.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     37.38  +      8.36
  7.Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C     38.14  +      9.12
  8.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C     39.51  +     10.49
  9.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     43.30  +     14.28
 10.Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C     53.02  +     24.00
 11.Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C     62.26  +     33.24
 12.Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C     67.39  +     38.37
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.3km  110m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul G16           27.13  +      0.00
  2.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     27.24  +      0.11
  3.Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C     30.17  +      3.04
  4.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     35.35  +      8.22
  5.Kopaničák Vladimír       ATU                  ATU           38.33  +     11.20
  6.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     48.26  +     21.13
  7.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     52.07  +     24.54
 
Konečné výsledky kategorie: H60         2.8km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701       31.31  +      0.00
  2.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801       32.48  +      1.17
  3.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     33.32  +      2.01
  4.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     35.23  +      3.52
  5.Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C     42.03  +     10.32
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.4km   90m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.NOVOTNÝ František        PUL                  PUL4200 C     32.44  +      0.00
  2.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     33.05  +      0.21
  3.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     33.51  +      1.07
  4.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C     34.35  +      1.51
  5.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C     38.26  +      5.42
  6.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     45.13  +     12.29
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.4km   90m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     33.43  +      0.00
  2.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     35.07  +      1.24
  3.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     39.13  +      5.30
  4.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     39.21  +      5.38
  5.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     42.58  +      9.15
  6.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     43.30  +      9.47
  7.Horst Haufe              Turbine Zittau       G38     C     43.45  +     10.02
  8.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     47.21  +     13.38
  9.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     47.37  +     13.54
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         3.7km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mička Ondřej             KOB Děčín            LDC0001 C     28.18  +      0.00
  2.Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C     28.51  +      0.33
  3.Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C     30.33  +      2.15
  4.Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI0252 C     31.04  +      2.46
  5.Kubec Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0004 C     32.43  +      4.25
  6.Horáková Kateřina        KOB Děčín            LDC           33.28  +      5.10
  7.Kubecová Majda           TJ Stadion Nový Bor  STB     C     34.23  +      6.05
  8.Tereza Pecková           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551 C     37.27  +      9.09
  9.Mašek Matěj              TJ Stadion Nový Bor  STB     C     37.34  +      9.16
 10.Průšková Terezka         TJ Stadion Nový Bor  STB     C     40.14  +     11.56
 11.Žejdlíková Eliška        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 C     42.48  +     14.30
 12.Habán Oliver             VSK Slavia TU Libere VLI0600 C     44.00  +     15.42
 13.Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK     C     44.39  +     16.21
 14.Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550 C     46.05  +     17.47
 15.Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB     C     52.03  +     23.45
 16.Hrabě Jan                Neregistrovaní z ČR  XXX           80.36  +     52.18
 17.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999       89.17  +     60.59
    Svoboda Matěj            OK Jiskra Nový Bor   BOR     C DISK-LIM.         
    Cabalka Antonín          Neregistrovaní z ČR  XXX       DISK-LIM.         
    Endalová Michaela        Neregistrovaní z ČR  XXX       DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.2km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C     32.30  +      0.00
  2.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563       34.20  +      1.50
  3.Göttlichová Jitka        OK Jiskra Nový Bor   BOR6752 C     34.51  +      2.21
  4.Kazdová Dana             Neregistrovaní z ČR  XXX           37.34  +      5.04
  5.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     37.57  +      5.27
  6.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR           38.09  +      5.39
  7.Heiderose Haufe          Neregistrovaní z ČR  XXX           46.45  +     14.15
  8.Antoš Jiří               Neregistrovaní z ČR  XXX           50.02  +     17.32
  9.Kunc Martin              Neregistrovaní z ČR  XXX           51.11  +     18.41
 10.Mikeš Tomáš              Neregistrovaní z ČR  XXX           52.41  +     20.11
 11.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459       57.49  +     25.19
 12.Čeněk Slavík             Neregistrovaní z ČR  XXX           86.38  +     54.08
 
Konečné výsledky kategorie: P3          2.9km  100m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přibyl Martin            Neregistrovaní z ČR  XXX           24.12  +      0.00
  2.Dnebovský František      Neregistrovaní z ČR  XXX           34.12  +     10.00
  3.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000       38.08  +     13.56
  4.Podhorská Štěpánka       KOB Děčín            LDC           39.08  +     14.56
  5.Blahutová Hana           VŠSK MFF UK Praha    MFP7953       39.32  +     15.20
  6.Rudolfová Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752       39.58  +     15.46
  7.Pavla Jirásková          Neregistrovaní z ČR  XXX     C     40.10  +     15.58
  8.Ullrich Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6300       41.00  +     16.48
  9.Dubský Josef             Slavoj Severotuk Úst SUL4700       41.08  +     16.56
 10.Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101       41.30  +     17.18
 11.Podhorský Zdeněk         KOB Děčín            LDC           41.47  +     17.35
 12.Rejnart Jan              Neregistrovaní z ČR  XXX           45.03  +     20.51
 13.Lederer Vojtěch          Slavoj Severotuk Úst SUL     C     45.29  +     21.17
 14.Maida Myšičková          SIX Numbers          NOB0535 C     46.12  +     22.00
 15.Kvapilová Iva            Neregistrovaní z ČR  XXX           46.17  +     22.05
 16.Cabalka Aleš             Neregistrovaní z ČR  XXX           48.01  +     23.49
 17.Válka Jan                Neregistrovaní z ČR  XXX           54.12  +     30.00
 18.Budovská Iveta           ATU                  ATU           57.50  +     33.38
 19.Junger David             Neregistrovaní z ČR  XXX           67.56  +     43.44
 20.Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C     68.21  +     44.09
 21.Luboš Přibyl             Neregistrovaní z ČR  XXX     C     73.25  +     49.13
 22.Plaček Vojtěch           Neregistrovaní z ČR  XXX           86.50  +     62.38
 23.Plechatý Jan             Neregistrovaní z ČR  XXX           86.59  +     62.47
 24.Hlavatý Ondřej           OK Jiskra Nový Bor   BOR9404       88.45  +     64.33
    Domašinská Renáta        Neregistrovaní z ČR  XXX       DISK