Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                         6/2/2010 3:31:06 PM
                                                                                               7. závod JO
===ČSOB-LDC=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.2km   50m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-38      3-40      4-94      5-45      6-43      7-100   
  1 Dolejší Kateřina               23.43  1.46/3    4.43/3    9.10/2   10.41/2   16.11/3   20.05/2   23.17/1*  23.43/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.46/3    2.57/3    4.27/4    1.31/3    5.30/4    3.54/1*   3.12/1*   0.26/5  
  2 Hájková Anna                   24.03  1.13/1*   3.27/1*   6.45/1*   8.11/1*  14.27/1*  19.52/1*  23.39/2   24.03/2  
    OB Jenišovice                         1.13/1*   2.14/2    3.18/1*   1.26/2    6.16/5    5.25/4    3.47/3    0.24/2  
  3 Macháčková Barbora             24.23  2.02/4    3.47/2    9.17/3   10.49/3   15.31/2   20.43/3   23.59/3   24.23/3  
    Jizerský klub OB Frýdlant             2.02/4    1.45/1*   5.30/5    1.32/4    4.42/2    5.12/3    3.16/2    0.24/2  
  4 Minner Ann-Sophie              28.12  1.35/2    8.32/6   12.22/5   13.40/4   17.32/4   23.32/4   27.50/4   28.12/4  
    KOWEG Görlitz                         1.35/2    6.57/7    3.50/3    1.18/1*   3.52/1*   6.00/6    4.18/4    0.22/1* 
  5 Pavlíková Markéta              28.39  2.04/5    8.30/5   12.17/4   13.57/5   19.03/5   23.44/5   28.15/5   28.39/5  
    OK Chrastava                          2.04/5    6.26/6    3.47/2    1.40/5    5.06/3    4.41/2    4.31/5    0.24/2  
  6 Stöcker Mara                   41.44  3.24/6    7.29/4   14.35/6   16.52/6   25.19/6   30.51/6   41.15/6   41.44/6  
    SV Vorwärts Leipzig                   3.24/6    4.05/4    7.06/6    2.17/7    8.27/6    5.32/5   10.24/6    0.29/6  
  7 Heinemann Marit                49.40  5.31/7   11.10/7   18.34/7   20.33/7   29.47/7   38.47/7   49.11/7   49.40/7  
    SV Robotron Dresden                   5.31/7    5.39/5    7.24/7    1.59/6    9.14/7    9.00/7   10.24/6    0.29/6  
    Schoffer Lea               DISK       2.15/     5.48/    17.25/    19.30/         /   101.13/   105.27/   105.59/   
    USV TU Dresden                        2.15/     3.33/    11.37/     2.05/         /         /     4.14/     0.32/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        3.3km   60m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-38      3-40      4-94      5-51      6-45      7-43      8-100   
  1 Junghanß Celine                21.08  1.57/3    3.54/1*   7.20/1*   8.35/1*  11.48/1*  13.12/1*  17.39/1*  20.45/1*  21.08/1* 
    Skiklub Dresden Niede                 1.57/3    1.57/1*   3.26/1*   1.15/1*   3.13/1*   1.24/1*   4.27/1*   3.06/1*   0.23/2  
  2 Linková Lucie                  31.22  1.42/2    4.27/3    9.37/2   11.45/2   15.21/2   17.31/2   26.09/2   30.53/2   31.22/2  
    OOB TJ Turnov                         1.42/2    2.45/2    5.10/2    2.08/3    3.36/2    2.10/3    8.38/2    4.44/3    0.29/3  
  3 Novotná Viktorka               35.00  1.35/1*   4.24/2   12.14/3   13.47/3   18.00/3   20.08/3   29.57/3   34.40/3   35.00/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.35/1*   2.49/3    7.50/4    1.33/2    4.13/3    2.08/2    9.49/4    4.43/2    0.20/1* 
  4 Schöne Natalie                 57.36  3.15/4    6.57/4   13.31/4   16.29/4   21.30/4   25.15/4   34.29/4   56.49/4   57.36/4  
    OL-Team Wehrsdorf                     3.15/4    3.42/4    6.34/3    2.58/4    5.01/4    3.45/4    9.14/3   22.20/4    0.47/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.5km   50m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-38      3-94      4-51      5-45      6-48      7-43      8-100   
  1 Doubková Petra                 23.27  1.26/5    3.53/2    7.55/2   10.12/3   11.55/3   14.37/2   19.28/2   23.07/2   23.27/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.26/5    2.27/2    4.02/3    2.17/4    1.43/4    2.42/1*   4.51/5    3.39/4    0.20/1* 
  2 Staňová Karolína               23.28  1.42/7    4.51/5    9.03/4   11.07/4   12.41/4   17.05/4   20.43/3   23.06/1*  23.28/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.42/7    3.09/5    4.12/5    2.04/3    1.34/2    4.24/7    3.38/1*   2.23/1*   0.22/5  
  3 Kubecová Kateřina              24.32  1.24/4    4.01/3    8.02/3   10.04/2   11.33/1*  16.24/3   21.01/4   24.11/3   24.32/3  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.24/4    2.37/4    4.01/2    2.02/2    1.29/1*   4.51/9    4.37/3    3.10/3    0.21/2  
  4 Nováková Lucie                 27.03  1.58/8    5.07/7   10.58/7   12.55/6   14.42/6   17.57/5   22.52/5   26.41/4   27.03/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.58/8    3.09/5    5.51/9    1.57/1*   1.47/6    3.15/3    4.55/7    3.49/6    0.22/5  
  5 Janoušková Lucie               28.34  2.15/10   6.30/11  10.26/6   14.01/7   15.36/7   20.23/6   25.08/6   28.11/5   28.34/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.15/10   4.15/11   3.56/1*   3.35/8    1.35/3    4.47/8    4.45/4    3.03/2    0.23/8  
  6 Kohoutová Barbora              29.26  1.06/1*   3.24/1*   7.35/1*   9.52/1*  11.37/2   14.27/1*  18.49/1*  29.04/6   29.26/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.06/1*   2.18/1*   4.11/4    2.17/4    1.45/5    2.50/2    4.22/2   10.15/13   0.22/5  
  7 Labská Karolína                32.31  1.19/2    5.10/8   11.49/10  15.42/9   17.31/9   21.01/7   27.02/8   32.10/7   32.31/7  
    TJ Loko Liberec                       1.19/2    3.51/10   6.39/13   3.53/10   1.49/8    3.30/4    6.01/10   5.08/11   0.21/2  
  8 Macháčková Eliška              32.35  1.19/2    5.43/10  11.54/11  14.17/8   16.08/8   21.54/8   26.47/7   32.14/8   32.35/8  
    Jizerský klub OB Frýdlant             1.19/2    4.24/12   6.11/11   2.23/6    1.51/9    5.46/10   4.53/6    5.27/12   0.21/2  
  9 Nejezchlebová Martina          35.21  2.03/9    4.36/4    9.29/5   12.13/5   14.14/5   25.58/9   31.10/9   34.56/9   35.21/9  
    OOB TJ Turnov                         2.03/9    2.33/3    4.53/7    2.44/7    2.01/10  11.44/14   5.12/9    3.46/5    0.25/9  
 10 Žejdlíková Karolína            36.26  2.43/12   7.28/13  12.06/12  16.09/10  18.31/10  26.48/10  31.56/10  36.01/10  36.26/10 
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.43/12   4.45/14   4.38/6    4.03/11   2.22/13   8.17/11   5.08/8    4.05/9    0.25/9  
 11 Řezáčová Veronika              44.17  1.41/6    4.54/6   11.09/8   17.29/11  19.35/11  29.59/12  39.58/11  43.50/11  44.17/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.41/6    3.13/7    6.15/12   6.20/13   2.06/11  10.24/12   9.59/13   3.52/8    0.27/14 
 12 Teichmann Cosima               45.47  2.24/11   5.42/9   11.40/9   23.01/13  25.55/13  29.28/11  41.12/12  45.22/12  45.47/12 
    USV TU Dresden                        2.24/11   3.18/8    5.58/10  11.21/15   2.54/14   3.33/5   11.44/14   4.10/10   0.25/9  
 13 Tomková Jana                   52.11  3.08/14   6.51/12  12.25/13  20.58/12  22.46/12  38.24/14  47.56/14  51.46/13  52.11/13 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.08/14   3.43/9    5.34/8    8.33/14   1.48/7   15.38/15   9.32/12   3.50/7    0.25/9  
 14 Hänchen Julia                  56.16  2.47/13   7.31/14  21.42/15  27.31/15  31.24/15  35.15/13  42.25/13  55.50/14  56.16/14 
    ESV Lok Bad schandau                  2.47/13   4.44/13  14.11/15   5.49/12   3.53/15   3.51/6    7.10/11  13.25/14   0.26/13 
 15 Holečková Edita                94.16  4.21/15   9.47/15  21.40/14  25.25/14  27.44/14  39.04/15  56.44/15  93.36/15  94.16/15 
    KOB Děčín                             4.21/15   5.26/15  11.53/14   3.45/9    2.19/12  11.20/13  17.40/15  36.52/15   0.40/15 
    Krausová Hanička           DISK       1.22/     4.38/    13.51/    27.30/    30.23/         /    40.53/    45.14/    45.38/   
    TJ Loko Liberec                       1.22/     3.16/     9.13/    13.39/     2.53/         /         /     4.21/     0.24/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.2km   60m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-38      3-45      4-62      5-65      6-50      7-48      8-42      9-43     10-100   
  1 Kožinová Zuzana                34.38  1.37/4    3.24/1*   7.11/1*  15.05/2   18.05/2   23.58/3   26.32/2   29.27/1*  31.22/1*  34.15/1*  34.38/1* 
    SK Praga Praha                        1.37/4    1.47/1*   3.47/1*   7.54/7    3.00/2    5.53/5    2.34/1*   2.55/1*   1.55/5    2.53/1*   0.23/6  
  2 Kameníková Andrea              35.33  1.21/2    3.31/2    9.05/2   13.02/1*  17.01/1*  21.49/1*  24.32/1*  30.09/2   32.01/2   35.12/2   35.33/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.21/2    2.10/4    5.34/3    3.57/1*   3.59/3    4.48/1*   2.43/3    5.37/7    1.52/4    3.11/5    0.21/4  
  3 Linková Alena                  37.14  1.52/7    3.54/5   10.27/5   15.25/3   18.05/2   23.03/2   28.43/3   32.04/3   33.55/3   36.51/3   37.14/3  
    OOB TJ Turnov                         1.52/7    2.02/3    6.33/6    4.58/3    2.40/1*   4.58/3    5.40/7    3.21/3    1.51/3    2.56/2    0.23/6  
  4 Starke Paula                   42.31  1.46/6    3.42/3   12.06/7   17.08/6   27.00/6   31.54/6   34.29/4   37.33/4   39.14/4   42.12/4   42.31/4  
    USV TU Dresden                        1.46/6    1.56/2    8.24/7    5.02/4    9.52/7    4.54/2    2.35/2    3.04/2    1.41/1*   2.58/3    0.19/2  
  5 Hrochová Tereza                47.33  2.05/8    5.44/7   11.53/6   16.36/5   21.18/5   28.55/4   36.56/6   41.54/6   43.43/5   47.13/5   47.33/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.05/8    3.39/7    6.09/5    4.43/2    4.42/6    7.37/7    8.01/8    4.58/5    1.49/2    3.30/6    0.20/3  
  6 Schoffer Pia                   48.06  1.31/3    4.13/6    9.57/4   16.17/4   20.17/4   31.27/5   35.39/5   41.28/5   43.48/6   47.48/6   48.06/6  
    USV TU Dresden                        1.31/3    2.42/5    5.44/4    6.20/5    4.00/4   11.10/8    4.12/6    5.49/8    2.20/7    4.00/8    0.18/1* 
  7 Balcarová Barbora              51.27  1.39/5    6.26/8   18.29/8   26.10/7   30.18/7   37.52/7   40.46/7   46.07/7   48.04/7   51.06/7   51.27/7  
    TJ Loko Liberec                       1.39/5    4.47/8   12.03/8    7.41/6    4.08/5    7.34/6    2.54/5    5.21/6    1.57/6    3.02/4    0.21/4  
  8 Nejezchlebová Barbora          89.27  1.05/1*   3.51/4    9.05/2   41.23/8   70.02/8   75.33/8   78.17/8   82.55/8   85.15/8   89.03/8   89.27/8  
    OOB TJ Turnov                         1.05/1*   2.46/6    5.14/2   32.18/8   28.39/8    5.31/4    2.44/4    4.38/4    2.20/7    3.48/7    0.24/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.3km   90m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-45      3-53      4-59      5-64      6-65      7-93      8-42      9-44     10-100   
  1 Flechsig Theresa               36.50  1.51/1*   6.58/1*   9.54/1*  12.33/1*  16.34/1*  19.04/1*  24.12/1*  30.58/1*  35.33/1*  36.25/1*  36.50/1* 
    USV TU Dresden                        1.51/1*   5.07/1*   2.56/1*   2.39/1*   4.01/1*   2.30/1*   5.08/1*   6.46/2    4.35/1*   0.52/5    0.25/4  
  2 Lejsková Martina               41.27  1.54/2    7.01/2   10.40/2   13.51/2   18.32/2   21.30/2   28.25/2   35.01/2   40.24/2   41.09/2   41.27/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.54/2    5.07/1*   3.39/3    3.11/3    4.41/2    2.58/3    6.55/3    6.36/1*   5.23/3    0.45/3    0.18/1* 
  3 Zelenina Alexandra             49.46  2.00/5    8.38/4   11.57/3   15.05/3   20.33/3   23.26/3   31.55/3   43.25/3   48.40/3   49.25/3   49.46/3  
    USG Chemnitz                          2.00/5    6.38/4    3.19/2    3.08/2    5.28/4    2.53/2    8.29/4   11.30/6    5.15/2    0.45/3    0.21/3  
  4 Hoidekrová Lucie               59.48  1.55/3    9.06/5   15.22/4   26.34/5   31.28/4   37.14/5   43.07/4   51.34/4   58.34/4   59.29/4   59.48/4  
    TJ Loko Liberec                       1.55/3    7.11/5    6.16/5   11.12/7    4.54/3    5.46/5    5.53/2    8.27/3    7.00/4    0.55/6    0.19/2  
  5 Smetanová Alžběta              67.20  1.59/4    8.24/3   22.35/6   26.26/4   32.48/5   36.33/4   47.25/5   57.47/5   66.08/5   66.52/5   67.20/5  
    OK Chrastava                          1.59/4    6.25/3   14.11/7    3.51/4    6.22/5    3.45/4   10.52/6   10.22/5    8.21/5    0.44/2    0.28/5  
  6 Kočí Barbora                   74.41  2.00/5   18.46/7   24.37/7   30.51/7   37.15/7   43.31/6   53.44/6   62.36/6   73.32/6   74.13/6   74.41/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.00/5   16.46/7    5.51/4    6.14/5    6.24/6    6.16/6   10.13/5    8.52/4   10.56/6    0.41/1*   0.28/5  
  7 Hřebřinová Tereza              89.27  2.02/7    9.25/6   18.44/5   28.25/6   35.41/6   44.56/7   62.43/7   74.53/7   87.23/7   88.56/7   89.27/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.02/7    7.23/6    9.19/6    9.41/6    7.16/7    9.15/7   17.47/7   12.10/7   12.30/7    1.33/7    0.31/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.7km  120m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-59      4-64      5-73      6-93      7-46      8-62      9-65     10-49     11-100   
  1 Kožinová Anna                  47.09  1.59/4    6.53/1*  12.35/1*  16.42/1*  24.38/1*  27.22/1*  32.23/1*  35.23/1*  37.14/1*  43.00/1*  46.49/1*  47.09/1* 
    SK Praga Praha                        1.59/4    4.54/1*   5.42/2    4.07/2    7.56/1*   2.44/2    5.01/1*   3.00/1*   1.51/2    5.46/2    3.49/1*   0.20/2  
  2 Gruschka Sophie                51.35  1.49/1*   7.20/3   13.11/2   17.07/2   26.23/2   29.03/2   35.52/2   39.28/2   41.21/2   47.13/2   51.11/2   51.35/2  
    USV TU Dresden                        1.49/1*   5.31/3    5.51/4    3.56/1*   9.16/5    2.40/1*   6.49/5    3.36/5    1.53/3    5.52/3    3.58/4    0.24/10 
  3 Krpatová Klára                 55.16  1.55/3   10.14/7   16.19/7   20.32/7   28.51/6   32.32/6   40.10/6   43.26/6   45.28/4   51.06/3   54.58/3   55.16/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.55/3    8.19/7    6.05/6    4.13/3    8.19/2    3.41/5    7.38/6    3.16/4    2.02/4    5.38/1*   3.52/2    0.18/1* 
  4 Posseltová Tereza              56.29  2.01/5    7.51/4   14.02/5   18.25/3   27.30/3   30.45/3   37.15/3   40.54/3   43.32/3   51.45/4   56.09/4   56.29/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.01/5    5.50/4    6.11/7    4.23/5    9.05/4    3.15/3    6.30/4    3.39/6    2.38/7    8.13/8    4.24/7    0.20/2  
  5 Drechsel Elisabeth             57.53  2.01/5    7.55/5   13.33/3   20.04/6   28.26/5   31.43/4   37.47/4   41.00/4   46.06/5   53.35/5   57.31/5   57.53/5  
    USV TU Dresden                        2.01/5    5.54/5    5.38/1*   6.31/10   8.22/3    3.17/4    6.04/3    3.13/3    5.06/10   7.29/6    3.56/3    0.22/5  
  6 Žitná Jana                     58.58  2.04/8    9.40/6   15.23/6   19.39/5   29.13/7   32.57/7   41.12/7   44.19/7   46.38/6   53.52/6   58.36/6   58.58/6  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           2.04/8    7.36/6    5.43/3    4.16/4    9.34/6    3.44/7    8.15/9    3.07/2    2.19/5    7.14/5    4.44/9    0.22/5  
  7 Nieke Corinna                  60.04  2.02/7    6.57/2   13.35/4   18.36/4   28.22/4   32.05/5   38.06/5   41.50/5   46.52/7   55.06/7   59.43/7   60.04/7  
    USV TU Dresden                        2.02/7    4.55/2    6.38/8    5.01/7    9.46/7    3.43/6    6.01/2    3.44/7    5.02/8    8.14/9    4.37/8    0.21/4  
  8 Žuchová Nikola                 67.26  1.51/2   12.30/8   18.31/8   23.16/8   36.46/8   40.54/8   49.24/8   53.21/8   55.51/8   63.04/8   67.04/8   67.26/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.51/2   10.39/9    6.01/5    4.45/6   13.30/9    4.08/8    8.30/10   3.57/8    2.30/6    7.13/4    4.00/5    0.22/5  
  9 Vašková Irena                  75.13  2.23/9   14.02/10  22.00/9   27.21/9   38.06/9   42.18/9   50.25/9   59.59/9   61.46/9   69.35/9   74.51/9   75.13/9  
    OOB TJ Turnov                         2.23/9   11.39/10   7.58/9    5.21/9   10.45/8    4.12/9    8.07/7    9.34/10   1.47/1*   7.49/7    5.16/10   0.22/5  
 10 Linková Kateřina               79.11  2.33/10  12.54/9   23.31/10  28.44/10  43.02/10  47.16/10  55.29/10  60.32/10  65.36/10  74.48/10  78.48/10  79.11/10 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.33/10  10.21/8   10.37/10   5.13/8   14.18/10   4.14/10   8.13/8    5.03/9    5.04/9    9.12/10   4.00/5    0.23/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        5.7km  120m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-39      3-54      4-58      5-59      6-64      7-67      8-81      9-78     10-75     11-74     12-49     13-100   
  1 Štičková Anna                  43.33  2.08/2    3.35/2    6.23/1*   9.33/1*  10.48/1*  14.17/1*  15.57/1*  22.33/1*  25.30/1*  31.53/1*  33.00/1*  39.44/1*  43.14/1*  43.33/1* 
    TJ Loko Liberec                       2.08/2    1.27/2    2.48/1*   3.10/2    1.15/2    3.29/1*   1.40/1*   6.36/1*   2.57/1*   6.23/1*   1.07/1*   6.44/1*   3.30/1*   0.19/1* 
  2 Doškářová Tereza               47.55  2.03/1*   3.24/1*   6.54/2   10.02/2   11.14/2   15.35/2   17.24/2   24.07/2   27.20/2   35.50/2   36.58/2   44.00/2   47.33/2   47.55/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.03/1*   1.21/1*   3.30/5    3.08/1*   1.12/1*   4.21/3    1.49/2    6.43/2    3.13/2    8.30/6    1.08/2    7.02/2    3.33/2    0.22/2  
  3 Weinert Ruta                   50.26  2.16/3    4.09/4    7.16/4   10.51/4   12.13/3   16.34/4   18.36/4   26.07/3   29.20/3   36.23/3   37.35/3   45.50/3   50.01/3   50.26/3  
    Post SV Dresden                       2.16/3    1.53/5    3.07/4    3.35/4    1.22/3    4.21/3    2.02/3    7.31/3    3.13/2    7.03/4    1.12/3    8.15/3    4.11/3    0.25/3  
  4 Šichová Petra                  58.10  2.46/5    5.21/5    9.02/5   13.14/5   15.02/5   19.56/5   22.23/5   31.05/5   35.00/5   42.50/5   44.17/5   53.13/4   57.41/4   58.10/4  
    TJ Sokol Rovensko pod Troskami        2.46/5    2.35/7    3.41/6    4.12/6    1.48/6    4.54/6    2.27/6    8.42/4    3.55/5    7.50/5    1.27/5    8.56/5    4.28/5    0.29/5  
  5 Ender Fanka                    61.12  2.31/4    4.05/3    7.05/3   10.42/3   12.16/4   16.27/3   18.30/3   27.19/4   30.49/4   37.49/4   41.32/4   54.24/5   58.46/5   61.12/5  
    Turbine Zittau                        2.31/4    1.34/3    3.00/2    3.37/5    1.34/4    4.11/2    2.03/4    8.49/5    3.30/4    7.00/3    3.43/10  12.52/7    4.22/4    2.26/10 
  6 Schäfer Katrin                 67.16 14.25/10  16.06/10  19.12/10  22.45/8   24.34/8   29.03/8   31.26/8   40.52/7   44.47/7   51.42/6   53.07/6   61.49/6   66.47/6   67.16/6  
    SV Robotron Dresden                  14.25/10   1.41/4    3.06/3    3.33/3    1.49/7    4.29/5    2.23/5    9.26/6    3.55/5    6.55/2    1.25/4    8.42/4    4.58/7    0.29/5  
  7 Svobodová Lucie                70.27  3.57/7    6.14/7   10.32/6   15.32/6   17.41/6   23.44/6   26.28/6   36.27/6   40.47/6   52.05/7   53.39/7   64.22/7   69.57/7   70.27/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.57/7    2.17/6    4.18/7    5.00/7    2.09/8    6.03/8    2.44/8    9.59/7    4.20/7   11.18/8    1.34/6   10.43/6    5.35/8    0.30/7  
  8 Hlavatá Andrea                 86.48  9.29/9   14.07/9   18.43/9   24.00/9   25.34/9   31.12/9   33.47/9   46.04/9   51.28/9   61.28/8   63.06/8   81.39/8   86.22/8   86.48/8  
    OK Chrastava                          9.29/9    4.38/10   4.36/8    5.17/8    1.34/4    5.38/7    2.35/7   12.17/8    5.24/8   10.00/7    1.38/7   18.33/10   4.43/6    0.26/4  
  9 Neradová Eva                   95.02  3.23/6    6.09/6   11.03/7   16.40/7   19.06/7   26.04/7   29.12/7   43.30/8   49.56/8   67.02/9   69.23/9   85.49/9   93.56/9   95.02/9  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.23/6    2.46/8    4.54/9    5.37/9    2.26/9    6.58/9    3.08/9   14.18/9    6.26/10  17.06/9    2.21/9   16.26/8    8.07/10   1.06/8  
 10 Kučerková Romana              107.02  4.30/8    8.40/8   16.14/8   24.03/10  27.04/10  35.41/10  39.36/10  55.39/10  61.58/10  79.07/10  81.26/10  97.53/10 105.56/10 107.02/10 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.30/8    4.10/9    7.34/10   7.49/10   3.01/10   8.37/10   3.55/10  16.03/10   6.19/9   17.09/10   2.19/8   16.27/9    8.03/9    1.06/8  
    Paroulková Iva             DISK       2.11/     4.14/     6.51/    10.34/    11.49/    15.28/    17.29/         /    30.53/    38.25/    39.39/    47.34/    51.42/    52.04/   
    TJ Loko Liberec                       2.11/     2.03/     2.37/     3.43/     1.15/     3.39/     2.01/         /         /     7.32/     1.14/     7.55/     4.08/     0.22/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        8.0km  200m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-41      3-62      4-64      5-69      6-50      7-54      8-58      9-80     10-81     11-78     12-75     13-74     14-93     15-100   
  1 Janatová Lucie                 60.48  2.39/4    5.39/3    9.32/3   11.27/3   13.40/3   18.03/3   23.42/2   26.24/1*  37.24/1*  40.32/1*  43.31/1*  49.24/1*  50.37/1*  53.51/1*  60.25/1*  60.48/1* 
    SK Kotlářka Praha                     2.39/4    3.00/3    3.53/4    1.55/4    2.13/12   4.23/4    5.39/2    2.42/1*  11.00/4    3.08/2    2.59/6    5.53/1*   1.13/9    3.14/5    6.34/3    0.23/6  
  2 Krafková Lucie                 61.29  2.13/1*   6.03/6    9.40/4   11.12/1*  12.51/1*  17.49/2   23.20/1*  26.27/2   37.56/2   41.12/2   43.39/2   50.48/2   51.50/2   54.55/2   61.04/2   61.29/2  
    OOB TJ Turnov                         2.13/1*   3.50/11   3.37/2    1.32/1*   1.39/1*   4.58/11   5.31/1*   3.07/4   11.29/7    3.16/3    2.27/1*   7.09/7    1.02/2    3.05/2    6.09/2    0.25/9  
  3 Heinemann Anne                 64.43  2.50/5    5.15/1*   9.18/1*  13.12/7   15.04/7   19.24/6   25.51/4   29.24/5   40.10/4   43.12/4   45.57/4   52.32/3   53.43/3   57.02/3   64.21/3   64.43/3  
    SV Robotron Dresden                   2.50/5    2.25/1*   4.03/5    3.54/16   1.52/3    4.20/3    6.27/3    3.33/8   10.46/2    3.02/1*   2.45/3    6.35/5    1.11/8    3.19/7    7.19/8    0.22/3  
  4 Kašková Kateřina               67.11  2.51/6    5.45/4    9.30/2   11.36/4   14.49/6   19.00/5   26.02/5   29.10/4   41.24/5   45.05/5   48.06/5   54.25/4   55.22/4   59.01/4   66.50/4   67.11/4  
    OK Chrastava                          2.51/6    2.54/2    3.45/3    2.06/8    3.13/14   4.11/2    7.02/5    3.08/5   12.14/8    3.41/8    3.01/8    6.19/4    0.57/1*   3.39/12   7.49/10   0.21/2  
  5 Valešová Jana                  67.30  2.59/8    6.10/8    9.44/5   11.26/2   13.10/2   17.06/1*  24.39/3   28.31/3   38.33/3   42.43/3   45.27/3   57.12/7   58.14/7   61.06/7   67.11/6   67.30/5  
    OK Chrastava                          2.59/8    3.11/6    3.34/1*   1.42/2    1.44/2    3.56/1*   7.33/10   3.52/13  10.02/1*   4.10/13   2.44/2   11.45/14   1.02/2    2.52/1*   6.05/1*   0.19/1* 
  6 Kašková Barbora                67.31  4.19/13   8.59/15  13.21/14  15.28/14  17.33/13  22.20/12  29.52/11  32.40/11  43.32/7   46.59/7   49.57/7   56.11/5   57.14/5   60.24/5   67.09/5   67.31/6  
    OK Chrastava                          4.19/13   4.40/16   4.22/8    2.07/9    2.05/6    4.47/6    7.32/9    2.48/2   10.52/3    3.27/5    2.58/5    6.14/3    1.03/5    3.10/3    6.45/4    0.22/3  
  7 Kraemer Karin                  69.48  2.17/2    5.28/2    9.49/6   11.37/5   13.41/4   18.23/4   27.30/7   30.23/7   41.49/6   45.19/6   48.18/6   56.36/6   57.44/6   60.57/6   69.22/7   69.48/7  
    Post SV Dresden                       2.17/2    3.11/6    4.21/7    1.48/3    2.04/5    4.42/5    9.07/13   2.53/3   11.26/6    3.30/7    2.59/6    8.18/12   1.08/6    3.13/4    8.25/11   0.26/11 
  8 Kožinová Jana                  70.32  2.30/3    5.59/5   10.34/7   12.36/6   14.44/5   19.38/7   26.48/6   30.20/6   44.02/8   47.52/8   51.04/8   58.15/8   59.24/8   62.59/8   70.09/8   70.32/8  
    SK Praga Praha                        2.30/3    3.29/8    4.35/11   2.02/5    2.08/7    4.54/9    7.10/7    3.32/7   13.42/12   3.50/10   3.12/9    7.11/8    1.09/7    3.35/10   7.10/6    0.23/6  
  9 Zelenina Ekaterina             71.54  4.09/12   7.50/12  12.10/11  14.13/11  16.21/10  21.13/10  28.16/9   31.56/9   45.54/11  49.19/10  52.38/10  59.29/9   60.46/9   64.21/9   71.32/9   71.54/9  
    USG Chemnitz                          4.09/12   3.41/9    4.20/6    2.03/6    2.08/7    4.52/8    7.03/6    3.40/9   13.58/13   3.25/4    3.19/12   6.51/6    1.17/12   3.35/10   7.11/7    0.22/3  
 10 Hradecká Petra                 72.06  5.17/15   8.18/13  12.57/13  15.00/13  16.59/11  21.46/11  33.06/14  36.46/13  47.56/12  51.23/12  54.12/12  60.21/10  61.23/10  64.37/10  71.42/10  72.06/10 
    OK Doksy                              5.17/15   3.01/4    4.39/12   2.03/6    1.59/4    4.47/6   11.20/15   3.40/9   11.10/5    3.27/5    2.49/4    6.09/2    1.02/2    3.14/5    7.05/5    0.24/8  
 11 Schmidt Beate                  75.02  3.01/9    6.57/9   11.24/9   13.44/9   15.53/9   20.50/8   28.21/10  32.06/10  45.29/10  49.27/11  52.44/11  60.44/11  61.58/11  65.32/11  74.35/11  75.02/11 
    Post SV Dresden                       3.01/9    3.56/12   4.27/10   2.20/12   2.09/9    4.57/10   7.31/8    3.45/12  13.23/11   3.58/11   3.17/10   8.00/11   1.14/10   3.34/9    9.03/14   0.27/13 
 12 Sembner Fanny                  79.00  2.52/7    7.02/10  11.24/9   13.43/8   15.52/8   20.53/9   27.54/8   31.25/8   44.18/9   48.19/9   51.42/9   65.08/12  66.23/12  70.02/12  78.32/12  79.00/12 
    USV TU Dresden                        2.52/7    4.10/15   4.22/8    2.19/10   2.09/9    5.01/12   7.01/4    3.31/6   12.53/10   4.01/12   3.23/13  13.26/15   1.15/11   3.39/12   8.30/12   0.28/15 
 13 Henychová Zuzana               79.19  3.26/11   7.07/11  12.35/12  14.54/12  17.05/12  23.38/14  31.42/12  38.43/14  51.23/13  55.41/13  58.58/13  66.19/13  67.45/13  71.13/13  78.54/13  79.19/13 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.26/11   3.41/9    5.28/15   2.19/10   2.11/11   6.33/14   8.04/11   7.01/16  12.40/9    4.18/15   3.17/10   7.21/9    1.26/14   3.28/8    7.41/9    0.25/9  
 14 Bernášková Petra               82.50  3.02/10   6.06/7   11.04/8   13.50/10  17.37/14  23.15/13  32.58/13  36.38/12  52.05/14  55.54/14  59.53/14  67.31/14  68.54/14  73.24/14  82.20/14  82.50/14 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.02/10   3.04/5    4.58/14   2.46/15   3.47/15   5.38/13   9.43/14   3.40/9   15.27/14   3.49/9    3.59/15   7.38/10   1.23/13   4.30/15   8.56/13   0.30/16 
 15 Göbel Claudia                  93.24  4.54/14   8.58/14  13.53/15  16.28/15  22.39/15  29.42/15  38.46/15  43.08/15  61.06/15  65.51/15  69.24/15  78.03/15  79.30/15  83.48/15  92.58/15  93.24/15 
    USV TU Dresden                        4.54/14   4.04/14   4.55/13   2.35/14   6.11/16   7.03/15   9.04/12   4.22/14  17.58/16   4.45/16   3.33/14   8.39/13   1.27/15   4.18/14   9.10/15   0.26/11 
 16 Korejčíková Dáďa              113.36  9.57/16  13.54/16  22.11/16  24.34/16  27.23/16  35.50/16  49.13/16  54.07/16  71.34/16  75.49/16  80.04/16  97.25/16  98.53/16 103.35/16 113.09/16 113.36/16 
    TJ Loko Liberec                       9.57/16   3.57/13   8.17/16   2.23/13   2.49/13   8.27/16  13.23/16   4.54/15  17.27/15   4.15/14   4.15/16  17.21/16   1.28/16   4.42/16   9.34/16   0.27/13 
    Krafková Ita               DISK       5.39/     9.56/    15.11/    17.25/    19.59/    24.41/    32.09/    35.23/         /         /         /         /         /         /         /    50.59/   
    OK Jiskra Nový Bor                    5.39/     4.17/     5.15/     2.14/     2.34/     4.42/     7.28/     3.14/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         6.0km  130m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-41      3-54      4-59      5-81      6-76      7-74      8-65      9-47     10-44     11-100   
  1 Macháčková Michaela            47.04  2.23/1*   5.18/1*   8.26/1*  12.23/1*  21.43/1*  27.06/1*  29.49/1*  36.27/1*  39.41/1*  46.03/1*  46.40/1*  47.04/1* 
    Jizerský klub OB Frýdlant             2.23/1*   2.55/1*   3.08/3    3.57/1*   9.20/1*   5.23/1*   2.43/1*   6.38/1*   3.14/2    6.22/2    0.37/1*   0.24/3  
  2 Holfeld Christina              51.47  2.54/2    6.18/2    9.07/2   14.05/2   23.47/2   30.18/2   33.21/2   41.40/2   44.34/2   50.45/2   51.24/2   51.47/2  
    Vfa endLOS Dresden e.                 2.54/2    3.24/2    2.49/1*   4.58/5    9.42/2    6.31/4    3.03/2    8.19/3    2.54/1*   6.11/1*   0.39/2    0.23/2  
  3 Podrábská Marie                56.12  4.32/8    7.56/5   11.00/4   16.35/6   28.31/5   34.32/4   37.42/3   44.33/3   47.51/3   55.04/3   55.45/3   56.12/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 4.32/8    3.24/2    3.04/2    5.35/8   11.56/5    6.01/2    3.10/3    6.51/2    3.18/3    7.13/3    0.41/3    0.27/6  
  4 Posseltová Romana              59.42  3.23/3    6.48/3   10.05/3   14.42/3   26.37/3   32.52/3   38.20/4   47.03/4   50.42/4   58.35/4   59.18/4   59.42/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.23/3    3.25/4    3.17/4    4.37/3   11.55/4    6.15/3    5.28/7    8.43/4    3.39/6    7.53/6    0.43/4    0.24/3  
  5 Eichlerová Jana                61.31  3.41/4    8.22/8   11.54/6   16.24/5   27.50/4   34.45/5   39.12/5   48.59/5   52.36/5   60.16/5   61.07/5   61.31/5  
    KOB Kamenický Šenov                   3.41/4    4.41/8    3.32/5    4.30/2   11.26/3    6.55/5    4.27/5    9.47/5    3.37/5    7.40/5    0.51/5    0.24/3  
  6 Linková Iva                    64.44  3.58/6    7.31/4   11.19/5   16.11/4   29.05/6   36.08/6   40.21/6   52.05/6   55.38/6   63.13/6   64.12/6   64.44/6  
    OOB TJ Turnov                         3.58/6    3.33/6    3.48/6    4.52/4   12.54/6    7.03/6    4.13/4   11.44/7    3.33/4    7.35/4    0.59/9    0.32/9  
  7 Dolejší Lenka                  72.04  4.00/7    8.18/7   12.45/7   18.21/7   35.58/7   43.15/7   48.10/7   58.07/7   62.26/7   70.38/7   71.36/7   72.04/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.00/7    4.18/7    4.27/7    5.36/9   17.37/8    7.17/7    4.55/6    9.57/6    4.19/7    8.12/7    0.58/8    0.28/7  
  8 Linková Alena                  92.41  3.44/5   16.37/9   21.25/9   26.55/9   42.24/9   51.21/8   62.30/8   75.52/8   81.49/8   91.22/8   92.19/8   92.41/8  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       3.44/5   12.53/9    4.48/8    5.30/7   15.29/7    8.57/8   11.09/9   13.22/8    5.57/8    9.33/8    0.57/7    0.22/1* 
  9 Tichánková Dana               100.59  4.42/9    8.10/6   14.56/8   20.02/8   40.45/8   59.02/9   64.52/9   83.58/9   89.57/9   99.33/9  100.29/9  100.59/9  
    OB Jenišovice                         4.42/9    3.28/5    6.46/9    5.06/6   20.43/9   18.17/9    5.50/8   19.06/9    5.59/9    9.36/9    0.56/6    0.30/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         5.4km  130m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-37      3-41      4-53      5-58      6-60      7-69      8-81      9-78     10-74     11-49     12-100   
  1 Cruse Katrin                   52.35  1.39/2    4.38/1*   8.37/1*  12.33/2   15.02/2   18.59/1*  23.59/2   29.13/3   33.00/2   40.31/2   47.58/1*  52.09/1*  52.35/1* 
    SV Robotron Dresden                   1.39/2    2.59/1*   3.59/3    3.56/2    2.29/2    3.57/2    5.00/2    5.14/3    3.47/2    7.31/1*   7.27/1*   4.11/3    0.26/6  
  2 Junghanß Diana                 52.37  1.24/1*   4.45/2    9.22/3   13.54/3   16.04/3   19.25/3   23.37/1*  28.35/1*  32.06/1*  39.52/1*  47.59/2   52.13/2   52.37/2  
    Skiklub Dresden Niede                 1.24/1*   3.21/2    4.37/5    4.32/4    2.10/1*   3.21/1*   4.12/1*   4.58/1*   3.31/1*   7.46/3    8.07/2    4.14/4    0.24/2  
  3 Helling Claudia                56.42  1.49/4    5.11/3    8.50/2   12.29/1*  14.59/1*  19.01/2   24.01/3   29.10/2   33.13/3   40.57/3   52.28/3   56.21/3   56.42/3  
    USV TU Dresden                        1.49/4    3.22/3    3.39/1*   3.39/1*   2.30/3    4.02/3    5.00/2    5.09/2    4.03/3    7.44/2   11.31/7    3.53/1*   0.21/1* 
  4 Juras Kerstin                  63.51  1.39/2    5.29/4   10.08/4   14.38/4   17.34/4   22.01/4   27.06/4   33.30/4   38.04/4   48.58/4   58.50/4   63.26/4   63.51/4  
    KOWEG Görlitz                         1.39/2    3.50/4    4.39/6    4.30/3    2.56/4    4.27/4    5.05/4    6.24/6    4.34/5   10.54/7    9.52/4    4.36/5    0.25/3  
  5 Pavlíková Pavla                67.26  3.35/7    7.33/5   12.47/6   17.32/5   20.53/5   25.32/5   31.11/5   37.08/5   41.52/5   52.13/5   61.37/5   66.54/5   67.26/5  
    OK Chrastava                          3.35/7    3.58/5    5.14/7    4.45/5    3.21/6    4.39/5    5.39/5    5.57/5    4.44/6   10.21/6    9.24/3    5.17/7    0.32/7  
  6 Pustaiová Romana               68.35  1.49/4    9.28/7   13.32/7   18.17/7   21.29/6   26.35/6   32.22/6   38.54/6   43.05/6   52.55/6   63.10/6   68.10/6   68.35/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.49/4    7.39/7    4.04/4    4.45/5    3.12/5    5.06/7    5.47/6    6.32/7    4.11/4    9.50/5   10.15/5    5.00/6    0.25/3  
  7 Vajcová Hana                   71.27  2.04/6    7.54/6   11.47/5   18.15/6   21.58/7   26.45/7   34.43/7   40.27/7   46.37/7   56.17/7   67.05/7   71.02/7   71.27/7  
    OK Chrastava                          2.04/6    5.50/6    3.53/2    6.28/7    3.43/7    4.47/6    7.58/7    5.44/4    6.10/7    9.40/4   10.48/6    3.57/2    0.25/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.8km   90m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-37      3-39      4-53      5-62      6-64      7-72      8-76      9-74     10-93     11-43     12-100   
  1 Šípová Soňa                    47.04  1.14/1*   3.14/1*   4.41/1*  10.09/1*  15.25/6   17.32/3   23.55/2   29.02/2   33.28/1*  37.12/1*  43.18/1*  46.39/1*  47.04/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.14/1*   2.00/1*   1.27/1*   5.28/4    5.16/15   2.07/1*   6.23/2    5.07/2    4.26/4    3.44/1*   6.06/1*   3.21/2    0.25/4  
  2 Leibiger Birgit                50.52  1.37/9    4.16/5    5.46/3   11.47/4   14.57/3   17.48/4   24.28/3   29.57/3   34.47/2   39.18/2   46.25/2   50.20/2   50.52/2  
    Post SV Dresden                       1.37/9    2.39/4    1.30/2    6.01/10   3.10/9    2.51/7    6.40/3    5.29/5    4.50/7    4.31/7    7.07/7    3.55/10   0.32/16 
  3 Roßberg Cornelia               53.01  1.19/3    4.42/8    7.07/7   12.37/8   16.20/8   19.26/9   26.29/7   32.53/7   37.30/3   42.35/3   49.15/3   52.37/3   53.01/3  
    USG Chemnitz                          1.19/3    3.23/11   2.25/9    5.30/6    3.43/12   3.06/12   7.03/6    6.24/6    4.37/6    5.05/13   6.40/5    3.22/3    0.24/3  
  4 Jedličková Zdena               54.42  1.39/10   5.26/12   7.09/8   12.49/9   16.05/7   19.10/8   25.53/6   31.20/4   38.59/4   43.51/6   50.39/4   54.14/4   54.42/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.39/10   3.47/12   1.43/4    5.40/8    3.16/11   3.05/11   6.43/5    5.27/4    7.39/12   4.52/10   6.48/6    3.35/5    0.28/10 
  5 Pávková Jana                   54.51  1.25/6    4.47/9    6.42/6   12.25/7   15.12/5   17.48/4   24.53/5   31.27/5   39.28/5   43.38/5   50.50/5   54.26/5   54.51/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.25/6    3.22/10   1.55/5    5.43/9    2.47/4    2.36/4    7.05/7    6.34/7    8.01/14   4.10/4    7.12/8    3.36/6    0.25/4  
  6 Böhme Petra                    56.07  1.18/2    3.52/3    6.18/4   11.46/3   14.36/2   17.24/2   24.35/4   35.22/8   39.33/6   43.34/4   51.50/7   55.40/6   56.07/6  
    USG Chemnitz                          1.18/2    2.34/3    2.26/11   5.28/4    2.50/5    2.48/5    7.11/8   10.47/14   4.11/1*   4.01/2    8.16/12   3.50/9    0.27/9  
  7 Kraemer Heike                  56.08  1.32/8    4.32/6    7.13/9   12.14/6   14.57/3   17.55/6   26.42/8   37.06/9   41.27/7   45.28/7   51.43/6   55.43/7   56.08/7  
    Post SV Dresden                       1.32/8    3.00/8    2.41/12   5.01/1*   2.43/3    2.58/8    8.47/12  10.24/12   4.21/2    4.01/2    6.15/2    4.00/11   0.25/4  
  8 Juckeland Sabine               57.03  1.21/4    3.42/2    5.18/2   10.37/2   13.06/1*  15.19/1*  21.05/1*  28.08/1*  42.11/8   47.12/8   53.35/8   56.37/8   57.03/8  
    USV TU Dresden                        1.21/4    2.21/2    1.36/3    5.19/2    2.29/1*   2.13/2    5.46/1*   7.03/8   14.03/16   5.01/12   6.23/3    3.02/1*   0.26/7  
  9 Košková Vlasta                 59.38  2.23/16   7.41/15  10.04/15  17.02/15  20.48/15  23.47/15  32.58/14  37.46/10  43.01/9   47.23/9   54.54/9   59.15/9   59.38/9  
    TJ Loko Liberec                       2.23/16   5.18/15   2.23/8    6.58/13   3.46/13   2.59/10   9.11/13   4.48/1*   5.15/10   4.22/6    7.31/9    4.21/14   0.23/2  
 10 Göbel heike                    60.38  1.58/15   4.37/7    7.22/10  14.28/12  17.24/11  20.39/11  30.48/13  38.40/11  43.16/10  48.11/10  55.44/10  60.09/10  60.38/10 
    USV TU Dresden                        1.58/15   2.39/4    2.45/13   7.06/14   2.56/6    3.15/15  10.09/14   7.52/9    4.36/5    4.55/11   7.33/10   4.25/15   0.29/12 
 11 Petrová Věra                   62.38  1.31/7    6.00/13   8.45/13  15.56/14  19.05/14  22.03/13  30.33/12  41.09/14  45.31/11  49.42/11  58.03/11  62.03/11  62.38/11 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.31/7    4.29/14   2.45/13   7.11/15   3.09/8    2.58/8    8.30/11  10.36/13   4.22/3    4.11/5    8.21/13   4.00/11   0.35/17 
 12 Ansorge Silke                  65.18  1.22/5    4.12/4    6.34/5   11.55/5   17.26/12  20.54/12  27.36/11  38.58/12  48.59/13  53.32/13  59.58/12  64.56/12  65.18/12 
    SV Robotron Dresden                   1.22/5    2.50/7    2.22/7    5.21/3    5.31/17   3.28/16   6.42/4   11.22/15  10.01/15   4.33/8    6.26/4    4.58/17   0.22/1* 
 13 Jermanová Eva                  71.58  1.42/12   4.58/10   7.23/11  13.36/10  16.47/10  19.37/10  27.30/10  39.33/13  47.18/12  52.29/12  67.44/14  71.28/13  71.58/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.42/12   3.16/9    2.25/9    6.13/11   3.11/10   2.50/6    7.53/10  12.03/16   7.45/13   5.11/15  15.15/16   3.44/7    0.30/15 
 13 Kočíbová Iva                   71.58  1.54/14   6.07/14   8.53/14  15.46/13  18.51/13  22.03/13  37.10/15  46.58/15  52.54/14  58.10/14  67.17/13  71.29/14  71.58/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.54/14   4.13/13   2.46/15   6.53/12   3.05/7    3.12/14  15.07/16   9.48/11   5.56/11   5.16/16   9.07/14   4.12/13   0.29/12 
 15 Švábková Šárka                 72.25  2.33/17   5.12/11   8.26/12  13.56/11  16.34/9   19.00/7   26.44/9   31.57/6   56.04/15  60.42/15  68.33/15  71.57/15  72.25/15 
    OOB TJ Turnov                         2.33/17   2.39/4    3.14/17   5.30/6    2.38/2    2.26/3    7.44/9    5.13/3   24.07/17   4.38/9    7.51/11   3.24/4    0.28/10 
 16 Schmutterer Birgit             90.21  1.43/13  11.14/17  13.09/17  21.43/16  27.05/16  34.01/17  45.02/16  64.41/17  69.53/17  74.59/17  85.07/16  89.52/16  90.21/16 
    USV TU Dresden                        1.43/13   9.31/17   1.55/5    8.34/16   5.22/16   6.56/17  11.01/15  19.39/17   5.12/9    5.06/14  10.08/15   4.45/16   0.29/12 
 17 Sluková Hana                   90.38  1.40/11   9.11/16  12.12/16  22.55/17  27.30/17  30.40/16  49.01/17  58.24/16  63.35/16  70.40/16  86.23/17  90.12/17  90.38/17 
    TJ Loko Liberec                       1.40/11   7.31/16   3.01/16  10.43/17   4.35/14   3.10/13  18.21/17   9.23/10   5.11/8    7.05/17  15.43/17   3.49/8    0.26/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         4.6km   90m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-39      3-53      4-60      5-69      6-72      7-93      8-47      9-42     10-100   
  1 Úlehlová Ivana                 49.23  2.50/2    5.09/3   12.02/5   16.55/3   22.27/4   28.06/3   33.43/2   40.01/1*  43.19/1*  48.56/1*  49.23/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.50/2    2.19/3    6.53/7    4.53/4    5.32/6    5.39/4    5.37/1*   6.18/2    3.18/1*   5.37/1*   0.27/4  
  2 Neradová Alena                 51.16  3.10/5    5.41/5   12.00/4   17.36/6   22.44/5   26.51/2   33.04/1*  41.09/2   44.33/2   50.53/2   51.16/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.10/5    2.31/6    6.19/5    5.36/7    5.08/3    4.07/2    6.13/3    8.05/7    3.24/2    6.20/5    0.23/1* 
  3 Konopáčová Jana                51.37  3.04/4    5.34/4   11.12/3   16.04/2   20.51/1*  28.48/4   34.40/3   41.14/3   44.45/3   51.08/3   51.37/3  
    OOB TJ Turnov                         3.04/4    2.30/5    5.38/1*   4.52/3    4.47/1*   7.57/8    5.52/2    6.34/4    3.31/3    6.23/6    0.29/6  
  4 Richter Marion                 51.48  3.32/7    5.54/6   12.47/7   17.32/5   22.45/6   29.02/5   35.17/5   41.35/4   45.32/4   51.23/4   51.48/4  
    SG Dittersdorf                        3.32/7    2.22/4    6.53/7    4.45/2    5.13/4    6.17/5    6.15/4    6.18/2    3.57/5    5.51/4    0.25/3  
  5 Bradnová Věra                  53.21  3.25/6    6.06/7   12.06/6   17.02/4   21.52/3   25.44/1*  35.09/4   43.24/5   47.05/5   52.52/5   53.21/5  
    OK Chrastava                          3.25/6    2.41/7    6.00/4    4.56/6    4.50/2    3.52/1*   9.25/8    8.15/8    3.41/4    5.47/2    0.29/6  
  6 Bettina Schmidt                55.48  2.40/1*   4.38/1*  10.24/1*  14.21/1*  21.15/2   33.01/7   39.19/7   45.33/7   49.35/6   55.24/6   55.48/6  
    OL-Team Wehrsdorf                     2.40/1*   1.58/1*   5.46/3    3.57/1*   6.54/9   11.46/10   6.18/5    6.14/1*   4.02/6    5.49/3    0.24/2  
  7 Möser Ingrid                   58.21  2.50/2    4.51/2   10.31/2   17.48/7   23.15/7   29.53/6   36.50/6   43.34/6   51.00/7   57.54/7   58.21/7  
    USV TU Dresden                        2.50/2    2.01/2    5.40/2    7.17/10   5.27/5    6.38/7    6.57/6    6.44/5    7.26/10   6.54/8    0.27/4  
  8 Vokálová Pavla                 66.21  4.01/9    7.28/10  15.58/10  21.52/10  28.10/9   33.07/8   45.39/8   53.55/8   58.22/8   65.46/8   66.21/8  
    OK Chrastava                          4.01/9    3.27/9    8.30/10   5.54/8    6.18/8    4.57/3   12.32/9    8.16/9    4.27/7    7.24/10   0.35/10 
  9 Havlová Jaroslava              68.31  4.04/10   6.45/8   13.26/8   18.20/8   24.05/8   33.13/9   49.34/10  56.54/9   61.22/9   68.02/9   68.31/9  
    OB Jenišovice                         4.04/10   2.41/7    6.41/6    4.54/5    5.45/7    9.08/9   16.21/10   7.20/6    4.28/8    6.40/7    0.29/6  
 10 Schmidt Elke                   71.03  3.32/7    7.00/9   14.14/9   20.32/9   33.56/10  40.19/10  48.03/9   57.54/10  63.16/10  70.29/10  71.03/10 
    SSV Planeta Radebeul                  3.32/7    3.28/10   7.14/9    6.18/9   13.24/10   6.23/6    7.44/7    9.51/10   5.22/9    7.13/9    0.34/9  
    Kadavá Eva                 DISK       3.08/     5.26/    12.09/    18.13/    23.28/    28.27/    35.43/         /    48.01/    53.46/    54.07/   
    OK Chrastava                          3.08/     2.18/     6.43/     6.04/     5.15/     4.59/     7.16/         /         /     5.45/     0.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.5km  100m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-39      3-61      4-64      5-67      6-50      7-42      8-44      9-100   
  1 Tonn Gisela                    39.06  2.39/1*   5.05/1*  12.57/1*  17.02/1*  19.51/1*  25.39/1*  31.45/1*  37.09/1*  38.42/1*  39.06/1* 
    SSV Planeta Radebeul                  2.39/1*   2.26/2    7.52/1*   4.05/2    2.49/3    5.48/2    6.06/1*   5.24/1*   1.33/7    0.24/1* 
  2 Horáčková Stanislava           39.56  3.10/2    5.24/2   13.44/2   17.33/2   20.14/2   25.44/2   31.54/2   38.40/2   39.30/2   39.56/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.10/2    2.14/1*   8.20/2    3.49/1*   2.41/1*   5.30/1*   6.10/2    6.46/4    0.50/1*   0.26/2  
  3 Winkler Rita                   48.25  3.45/4    6.32/4   15.29/3   21.51/4   24.50/4   32.38/4   39.50/3   46.34/3   47.53/3   48.25/3  
    SV Robotron Dresden                   3.45/4    2.47/4    8.57/4    6.22/6    2.59/5    7.48/5    7.12/3    6.44/3    1.19/5    0.32/5  
  4 Karmazínová Ivana              54.47  3.38/3    6.16/3   15.59/4   21.01/3   23.54/3   31.36/3   46.19/4   53.16/4   54.18/4   54.47/4  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.38/3    2.38/3    9.43/6    5.02/4    2.53/4    7.42/4   14.43/9    6.57/5    1.02/3    0.29/4  
  5 Klímová Jitka                  55.08  6.48/9   10.07/8   18.42/7   23.21/6   26.05/6   40.11/6   47.28/6   53.40/5   54.41/5   55.08/5  
    KOB Kamenický Šenov                   6.48/9    3.19/5    8.35/3    4.39/3    2.44/2   14.06/8    7.17/4    6.12/2    1.01/2    0.27/3  
  6 Schöne Franziska               56.38  4.07/6    7.54/6   17.13/5   22.31/5   26.01/5   32.44/5   46.31/5   54.45/6   56.00/6   56.38/6  
    OL-Team Wehrsdorf                     4.07/6    3.47/8    9.19/5    5.18/5    3.30/7    6.43/3   13.47/8    8.14/6    1.15/4    0.38/7  
  7 Matoušková Marie               66.19  6.01/7    9.22/7   21.31/8   30.25/8   33.46/7   46.17/8   54.06/7   63.59/7   65.36/7   66.19/7  
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            6.01/7    3.21/6   12.09/8    8.54/7    3.21/6   12.31/7    7.49/5    9.53/8    1.37/8    0.43/9  
  8 Nedvídková Jitka               66.43  3.56/5    7.23/5   18.21/6   29.38/7   35.11/8   46.16/7   56.04/8   64.38/8   66.06/8   66.43/8  
    OB Rozmarýn Litoměřice                3.56/5    3.27/7   10.58/7   11.17/9    5.33/8   11.05/6    9.48/6    8.34/7    1.28/6    0.37/6  
  9 Böhmová Eva                    84.09  6.02/8   10.43/9   23.37/9   34.29/9   40.35/9   55.05/9   68.04/9   81.42/9   83.30/9   84.09/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.02/8    4.41/9   12.54/9   10.52/8    6.06/9   14.30/9   12.59/7   13.38/9    1.48/9    0.39/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         3.2km   70m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-39      3-53      4-61      5-67      6-50      7-49      8-43      9-100   
  1 Ender Irina                    41.12  2.43/2    6.11/1*  13.44/1*  16.16/1*  20.40/1*  29.38/1*  33.20/1*  36.29/1*  40.42/1*  41.12/1* 
    Turbine Zittau                        2.43/2    3.28/1*   7.33/2    2.32/1*   4.24/1*   8.58/2    3.42/2    3.09/2    4.13/2    0.30/1* 
  2 Stör Margitta                  48.13  3.08/4    7.37/3   15.02/2   17.34/2   23.13/2   35.08/2   39.10/2   43.02/2   47.34/2   48.13/2  
    SG Dittersdorf                        3.08/4    4.29/3    7.25/1*   2.32/1*   5.39/3   11.55/3    4.02/3    3.52/4    4.32/3    0.39/5  
  3 Kašková Eva                    50.55  3.10/5    7.30/2   17.59/4   21.16/4   29.21/4   36.45/3   41.12/3   45.12/3   50.09/3   50.55/3  
    OK Chrastava                          3.10/5    4.20/2   10.29/6    3.17/5    8.05/5    7.24/1*   4.27/5    4.00/6    4.57/6    0.46/6  
  4 Kubíková Hela                  54.18  3.05/3    8.10/4   16.55/3   20.01/3   25.21/3   38.49/4   45.19/4   49.00/4   53.45/4   54.18/4  
    TJ Loko Liberec                       3.05/3    5.05/4    8.45/5    3.06/4    5.20/2   13.28/5    6.30/6    3.41/3    4.45/4    0.33/2  
  5 Lucke Helga                    64.00  2.32/1*  13.15/5   21.57/5   24.33/5   30.33/5   50.13/5   54.37/5   58.35/5   63.25/5   64.00/5  
    Post SV Dresden                       2.32/1*  10.43/6    8.42/4    2.36/3    6.00/4   19.40/6    4.24/4    3.58/5    4.50/5    0.35/4  
  6 Renger Rita                   125.24 61.30/6   67.00/6   75.39/6   93.30/6  101.47/6  114.23/6  117.49/6  120.52/6  124.51/6  125.24/6  
    SV Robotron Dresden                  61.30/6    5.30/5    8.39/3   17.51/6    8.17/6   12.36/4    3.26/1*   3.03/1*   3.59/1*   0.33/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         3.0km   50m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-39      3-53      4-50      5-49      6-43      7-44      8-100   
  1 Krausová Marie                 42.57  2.06/2    8.12/1*  14.57/1*  29.04/1*  32.55/1*  36.23/1*  41.16/1*  42.27/1*  42.57/1* 
    TJ Loko Liberec                       2.06/2    6.06/1*   6.45/1*  14.07/4    3.51/1*   3.28/1*   4.53/3    1.11/2    0.30/1* 
  2 Štrojsová Jaroslava            49.25  2.02/1*   8.44/2   22.55/3   34.58/2   39.18/2   42.54/2   47.46/2   48.49/2   49.25/2  
    KOB Kamenický Šenov                   2.02/1*   6.42/2   14.11/4   12.03/1*   4.20/4    3.36/2    4.52/2    1.03/1*   0.36/2  
  3 Nejezchlebová Věra             54.52  2.28/3    9.20/3   19.57/2   38.58/3   43.16/3   47.42/3   52.31/3   54.11/3   54.52/3  
    KOB Kamenický Šenov                   2.28/3    6.52/4   10.37/2   19.01/5    4.18/2    4.26/3    4.49/1*   1.40/5    0.41/5  
  4 Langrová Marie                 57.21  2.51/5    9.38/4   26.46/5   40.01/5   44.53/5   49.29/5   55.20/4   56.43/4   57.21/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.51/5    6.47/3   17.08/5   13.15/2    4.52/5    4.36/5    5.51/4    1.23/3    0.38/4  
  5 Haufe Heiderose                58.00  2.43/4   13.46/5   26.31/4   39.52/4   44.11/4   48.44/4   55.55/5   57.23/5   58.00/5  
    Turbine Zittau                        2.43/4   11.03/5   12.45/3   13.21/3    4.19/3    4.33/4    7.11/5    1.28/4    0.37/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.2km   50m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-38      3-40      4-94      5-45      6-43      7-100   
  1 Mareš Vít                      19.18  1.03/1*   2.57/1*   5.47/2    7.43/2   11.25/1*  16.10/1*  18.57/1*  19.18/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.03/1*   1.54/2    2.50/2    1.56/6    3.42/1*   4.45/3    2.47/1*   0.21/1* 
  2 Heinemann Göran                21.21  2.08/6    4.13/4    7.07/4    8.44/4   12.40/3   17.44/3   20.57/2   21.21/2  
    SV Robotron Dresden                   2.08/6    2.05/3    2.54/3    1.37/3    3.56/3    5.04/5    3.13/2    0.24/6  
  3 Melichar Peťa                  22.13  1.13/2    2.59/2    5.30/1*   7.07/1*  13.14/4   18.25/4   21.52/3   22.13/3  
    TJ Loko Liberec                       1.13/2    1.46/1*   2.31/1*   1.37/3    6.07/4    5.11/6    3.27/4    0.21/1* 
  4 Kameník David                  22.54  1.26/3    3.52/3    6.52/3    8.17/3   12.12/2   16.27/2   22.32/4   22.54/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.26/3    2.26/4    3.00/4    1.25/2    3.55/2    4.15/2    6.05/6    0.22/3  
  5 Porep Max                      27.53  2.13/7    5.50/6    9.47/6   11.47/6   18.03/5   22.54/5   27.30/5   27.53/5  
    USV TU Dresden                        2.13/7    3.37/6    3.57/7    2.00/7    6.16/5    4.51/4    4.36/5    0.23/5  
  6 Voft Moritz                    30.33  1.39/4    5.59/7   10.11/7   11.34/5   20.15/7   26.51/7   30.09/6   30.33/6  
    KOWEG Görlitz                         1.39/4    4.20/8    4.12/8    1.23/1*   8.41/8    6.36/7    3.18/3    0.24/6  
  7 Hroch Matyáš                   30.56  1.40/5    5.21/5    8.22/5   13.39/7   20.10/6   24.20/6   30.32/7   30.56/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.40/5    3.41/7    3.01/5    5.17/8    6.31/6    4.10/1*   6.12/7    0.24/6  
  8 Paroulek Lukáš                 38.52  6.18/8    9.52/8   13.44/8   15.32/8   23.30/8   32.14/8   38.30/8   38.52/8  
    TJ Loko Liberec                       6.18/8    3.34/5    3.52/6    1.48/5    7.58/7    8.44/8    6.16/8    0.22/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        3.3km   60m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-38      3-40      4-94      5-51      6-45      7-43      8-100   
  1 Sperling Fridolin              22.55  1.16/2    3.36/2    6.45/2    7.56/2   11.19/2   12.59/1*  18.24/1*  22.26/1*  22.55/1* 
    USV TU Dresden                        1.16/2    2.20/3    3.09/2    1.11/1*   3.23/4    1.40/1*   5.25/2    4.02/6    0.29/4  
  2 Männel Marek                   24.48  1.46/5    4.06/4    7.55/4    9.19/3   13.15/3   15.11/2   20.42/2   24.18/2   24.48/2  
    OL-Team Wehrsdorf                     1.46/5    2.20/3    3.49/4    1.24/3    3.56/5    1.56/2    5.31/3    3.36/4    0.30/5  
  3 Zabořil Vojta                  32.58  1.36/4    3.36/2    7.18/3   10.47/4   17.37/5   20.47/3   29.09/3   32.31/3   32.58/3  
    OB Jenišovice                         1.36/4    2.00/1*   3.42/3    3.29/6    6.50/6    3.10/4    8.22/4    3.22/3    0.27/3  
  4 Gehse Tobias                   34.30  1.23/3    6.46/6   12.38/5   14.06/5   16.43/4   21.55/5   30.53/4   34.10/4   34.30/4  
    OL-Team Wehrsdorf                     1.23/3    5.23/6    5.52/5    1.28/4    2.37/2    5.12/5    8.58/5    3.17/1*   0.20/1* 
  5 Schöne Niklas                  36.34  4.04/6    6.34/5   13.27/6   15.55/6   19.10/6   21.45/4   32.11/5   36.02/5   36.34/5  
    OL-Team Wehrsdorf                     4.04/6    2.30/5    6.53/6    2.28/5    3.15/3    2.35/3   10.26/6    3.51/5    0.32/6  
  6 Männel Matties                 36.43  0.57/1*   3.15/1*   6.07/1*   7.25/1*   9.26/1*  28.06/6   33.00/6   36.17/6   36.43/6  
    OL-Team Wehrsdorf                     0.57/1*   2.18/2    2.52/1*   1.18/2    2.01/1*  18.40/6    4.54/1*   3.17/1*   0.26/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.6km   50m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-38      3-94      4-52      5-47      6-48      7-43      8-100   
  1 Koštejn Vít                    26.17  1.12/1*   3.07/1*   6.33/1*   8.47/1*  17.26/2   18.28/2   22.45/2   25.55/1*  26.17/1* 
    OK Doksy                              1.12/1*   1.55/1*   3.26/1*   2.14/3    8.39/3    1.02/1*   4.17/2    3.10/3    0.22/3  
  2 Birnbaum Adam                  26.29  1.48/5    4.26/2    8.24/2   10.34/2   15.12/1*  16.23/1*  22.15/1*  26.08/2   26.29/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.48/5    2.38/2    3.58/2    2.10/2    4.38/1*   1.11/2    5.52/4    3.53/4    0.21/1* 
  3 Ullrich Jakub                  28.18  1.30/3    4.30/3    8.49/3   10.40/3   19.42/3   21.09/3   25.10/3   27.56/3   28.18/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.30/3    3.00/4    4.19/3    1.51/1*   9.02/4    1.27/4    4.01/1*   2.46/1*   0.22/3  
  4 Thomas Immanuel                37.00  2.34/7    5.23/4   12.14/5   15.27/4   27.52/5   29.07/5   33.47/4   36.39/4   37.00/4  
    KOWEG Görlitz                         2.34/7    2.49/3    6.51/6    3.13/4   12.25/7    1.15/3    4.40/3    2.52/2    0.21/1* 
  5 Novotný Marek                  41.09  1.40/4    7.04/7   13.21/6   17.18/6   24.53/4   26.50/4   34.02/5   40.47/5   41.09/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.40/4    5.24/7    6.17/5    3.57/5    7.35/2    1.57/5    7.12/5    6.45/8    0.22/3  
  6 Eichler Jan                    49.54  2.28/6    6.30/5   11.58/4   16.33/5   28.45/6   33.37/6   45.28/6   49.28/6   49.54/6  
    KOB Kamenický Šenov                   2.28/6    4.02/6    5.28/4    4.35/7   12.12/6    4.52/6   11.51/6    4.00/5    0.26/6  
  7 Vaníček Ondřej                 82.56  2.55/8    6.42/6   15.53/7   36.05/8   47.17/8   60.58/8   77.03/8   82.18/8   82.56/8  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.55/8    3.47/5    9.11/8   20.12/8   11.12/5   13.41/8   16.05/7    5.15/7    0.38/8  
  8 Hlavatý Jan               MS   71.31  1.29/2    8.39/8   16.29/8   21.03/7   40.02/7   50.02/7   66.50/7   71.04/7   71.31/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.29/2    7.10/8    7.50/7    4.34/6   18.59/8   10.00/7   16.48/8    4.14/6    0.27/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.9km   60m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-38      3-39      4-45      5-62      6-63      7-93      8-50      9-48     10-42     11-43     12-100   
  1 Hájek Jan                      34.44  2.16/1*   4.14/1*   5.25/1*   9.03/1*  13.24/2   17.23/2   21.30/1*  24.03/1*  26.52/1*  29.45/1*  31.31/1*  34.22/1*  34.44/1* 
    OB Jenišovice                         2.16/1*   1.58/1*   1.11/3    3.38/2    4.21/3    3.59/2    4.07/1*   2.33/2    2.49/2    2.53/1*   1.46/2    2.51/1*   0.22/11 
  2 Graf Rickie                    35.29  2.20/2    4.26/2    5.32/2    9.21/2   13.15/1*  16.40/1*  22.02/2   24.59/2   27.27/2   30.38/2   32.16/2   35.10/2   35.29/2  
    USV TU Dresden                        2.20/2    2.06/2    1.06/1*   3.49/3    3.54/1*   3.25/1*   5.22/6    2.57/6    2.28/1*   3.11/2    1.38/1*   2.54/3    0.19/2  
  3 Böhmer Arne                    43.54  2.47/6    5.43/5    7.19/4   11.19/4   18.08/6   23.41/4   28.21/4   31.14/4   34.05/4   38.13/3   40.22/3   43.35/3   43.54/3  
    SV Robotron Dresden                   2.47/6    2.56/6    1.36/5    4.00/4    6.49/11   5.33/4    4.40/3    2.53/5    2.51/3    4.08/4    2.09/5    3.13/7    0.19/2  
  4 Kočíb Jiří                     44.17  2.22/3    5.46/6    6.54/3   11.03/3   16.48/3   22.30/3   26.47/3   29.28/3   32.30/3   38.29/4   40.41/4   43.58/4   44.17/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.22/3    3.24/8    1.08/2    4.09/5    5.45/7    5.42/6    4.17/2    2.41/3    3.02/4    5.59/12   2.12/6    3.17/8    0.19/2  
  5 Salzmann Heinrich              46.10  2.33/4    6.17/7    8.11/7   13.47/7   19.38/7   25.15/6   29.59/5   32.40/5   35.50/5   40.04/5   42.49/5   45.49/5   46.10/5  
    USV TU Dresden                        2.33/4    3.44/11   1.54/6    5.36/10   5.51/8    5.37/5    4.44/4    2.41/3    3.10/5    4.14/5    2.45/9    3.00/5    0.21/8  
  6 Labský Jan                     51.29  2.34/5    5.22/3    7.27/5   12.26/5   17.56/5   24.59/5   33.12/6   36.53/6   40.36/6   45.08/6   47.54/6   51.11/6   51.29/6  
    TJ Loko Liberec                       2.34/5    2.48/4    2.05/8    4.59/7    5.30/6    7.03/10   8.13/10   3.41/9    3.43/8    4.32/7    2.46/10   3.17/8    0.18/1* 
  7 Kraus Jakub                    54.14  3.40/10   7.06/9    9.25/9   14.43/8   20.02/8   27.08/7   34.47/7   37.55/7   43.03/7   47.39/7   50.04/7   53.55/7   54.14/7  
    TJ Loko Liberec                       3.40/10   3.26/9    2.19/9    5.18/8    5.19/5    7.06/11   7.39/9    3.08/8    5.08/12   4.36/8    2.25/7    3.51/12   0.19/2  
  8 Sperling Fabian                58.40  3.38/9    6.32/8    7.58/6   16.23/10  22.42/9   30.46/10  36.04/9   39.04/8   46.38/8   52.34/8   55.26/8   58.19/8   58.40/8  
    USV TU Dresden                        3.38/9    2.54/5    1.26/4    8.25/13   6.19/9    8.04/12   5.18/5    3.00/7    7.34/13   5.56/11   2.52/12   2.53/2    0.21/8  
  9 Schroter Paul                  62.25  3.47/11   9.09/13  22.26/15  25.53/13  30.09/11  34.13/11  43.40/10  45.23/9   53.52/9   57.15/9   59.03/9   62.06/9   62.25/9  
    KOWEG Görlitz                         3.47/11   5.22/14  13.17/15   3.27/1*   4.16/2    4.04/3    9.27/12   1.43/1*   8.29/14   3.23/3    1.48/3    3.03/6    0.19/2  
 10 Benedikt Brockow               68.25  2.52/7    5.31/4    8.41/8   12.51/6   17.30/4   28.32/8   35.15/8   45.49/10  56.03/10  62.18/10  64.17/10  68.06/10  68.25/10 
    USV TU Dresden                        2.52/7    2.39/3    3.10/11   4.10/6    4.39/4   11.02/13   6.43/8   10.34/15  10.14/15   6.15/13   1.59/4    3.49/11   0.19/2  
 11 Kadečka Adam                   70.18  3.48/12   7.29/11   9.28/10  14.59/9   22.49/10  29.21/9   46.18/11  56.30/11  59.50/11  64.17/11  66.55/11  69.54/11  70.18/11 
    OB Jenišovice                         3.48/12   3.41/10   1.59/7    5.31/9    7.50/12   6.32/9   16.57/14  10.12/14   3.20/6    4.27/6    2.38/8    2.59/4    0.24/12 
 12 Kočvara Oldřich                75.39  4.03/13   7.10/10   9.52/11  17.27/11  31.25/12  37.17/12  54.33/13  60.50/13  64.11/13  69.10/12  71.56/12  75.18/12  75.39/12 
    OB Jenišovice                         4.03/13   3.07/7    2.42/10   7.35/12  13.58/13   5.52/7   17.16/15   6.17/13   3.21/7    4.59/9    2.46/10   3.22/10   0.21/8  
 13 Žaloudek Jan                   79.51  3.17/8    9.00/12  19.14/14  28.14/15  34.49/13  41.10/13  53.25/12  57.47/12  61.57/12  71.40/13  74.45/13  79.26/13  79.51/13 
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.17/8    5.43/15  10.14/14   9.00/14   6.35/10   6.21/8   12.15/13   4.22/10   4.10/10   9.43/14   3.05/13   4.41/13   0.25/13 
 14 Koutský Pavel                  97.35  4.04/14   9.21/14  14.16/12  27.47/14  45.40/15  64.25/14  72.47/14  77.16/14  81.59/14  87.52/14  91.48/14  97.07/14  97.35/14 
    OB Jenišovice                         4.04/14   5.17/13   4.55/12  13.31/15  17.53/15  18.45/14   8.22/11   4.29/11   4.43/11   5.53/10   3.56/14   5.19/14   0.28/15 
 15 Tichánek Tomáš                119.37  5.38/15   9.22/15  14.25/13  20.10/12  37.53/14  72.35/15  79.16/15  84.33/15  88.25/15 101.49/15 113.24/15 119.10/15 119.37/15 
    OB Jenišovice                         5.38/15   3.44/11   5.03/13   5.45/11  17.43/14  34.42/15   6.41/7    5.17/12   3.52/9   13.24/15  11.35/15   5.46/15   0.27/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         6.5km  130m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-45      3-53      4-59      5-67      6-81      7-79      8-75      9-74     10-50     11-42     12-44     13-100   
  1 Kučera Jindřich                59.52  1.36/3    7.38/3   10.35/1*  13.21/1*  18.05/1*  26.47/1*  31.50/1*  42.00/1*  43.00/1*  49.48/1*  54.15/1*  58.52/1*  59.33/1*  59.52/1* 
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.36/3    6.02/3    2.57/1*   2.46/1*   4.44/1*   8.42/4    5.03/1*  10.10/1*   1.00/1*   6.48/2    4.27/1*   4.37/1*   0.41/2    0.19/3  
  2 Posselt Martin                 65.37  1.15/1*   7.04/1*  10.52/2   13.41/2   20.34/2   29.20/4   35.43/3   45.55/2   47.06/2   54.42/2   59.45/2   64.34/2   65.18/2   65.37/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.15/1*   5.49/2    3.48/3    2.49/3    6.53/4    8.46/5    6.23/3   10.12/2    1.11/3    7.36/3    5.03/3    4.49/2    0.44/4    0.19/3  
  3 Žaloudek Matěj                 67.00  1.50/4    8.37/4   12.24/4   15.11/4   21.20/4   28.42/2   36.08/4   46.40/3   48.06/3   55.43/3   60.34/3   65.55/3   66.37/3   67.00/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.50/4    6.47/4    3.47/2    2.47/2    6.09/2    7.22/1*   7.26/7   10.32/3    1.26/6    7.37/4    4.51/2    5.21/3    0.42/3    0.23/5  
  4 Rybář Leon                     74.44  1.56/5    9.37/6   14.06/5   17.38/5   27.34/5   36.00/5   42.50/5   54.06/5   55.12/5   61.56/5   67.50/5   73.46/4   74.26/4   74.44/4  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.56/5    7.41/6    4.29/4    3.32/7    9.56/7    8.26/3    6.50/5   11.16/4    1.06/2    6.44/1*   5.54/4    5.56/4    0.40/1*   0.18/1* 
  5 Nejman Stanislav               76.07  1.30/2    7.12/2   11.43/3   14.44/3   21.04/3   29.01/3   34.40/2   50.02/4   51.17/4   59.37/4   66.44/4   74.46/5   75.41/5   76.07/5  
    OK Chrastava                          1.30/2    5.42/1*   4.31/5    3.01/4    6.20/3    7.57/2    5.39/2   15.22/6    1.15/4    8.20/5    7.07/7    8.02/7    0.55/6    0.26/7  
  6 Hulha Lukáš                    91.49  4.28/8   12.52/8   18.27/8   21.46/7   29.33/7   42.56/7   49.37/7   63.44/6   65.31/6   77.23/6   83.37/6   90.35/6   91.26/6   91.49/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.28/8    8.24/8    5.35/7    3.19/6    7.47/5   13.23/7    6.41/4   14.07/5    1.47/8   11.52/8    6.14/5    6.58/6    0.51/5    0.23/5  
  7 Marx Paul                     101.49  2.13/7   10.31/7   15.15/6   18.31/6   27.38/6   40.13/6   47.13/6   70.04/7   71.25/7   82.03/7   91.00/7  100.04/7  101.10/7  101.49/7  
    Gymnasium Dresden-Plauen              2.13/7    8.18/7    4.44/6    3.16/5    9.07/6   12.35/6    7.00/6   22.51/8    1.21/5   10.38/6    8.57/8    9.04/8    1.06/8    0.39/8  
  8 Linka Michael                 108.37  2.04/6    9.36/5   15.57/7   22.38/8   32.49/8   52.28/8   60.39/8   81.41/8   83.08/8   94.07/8  101.10/8  107.18/8  108.19/8  108.37/8  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       2.04/6    7.32/5    6.21/8    6.41/8   10.11/8   19.39/8    8.11/8   21.02/7    1.27/7   10.59/7    7.03/6    6.08/5    1.01/7    0.18/1* 
    Marx Florian               DISK       2.25/    13.29/    17.16/    21.46/    26.57/    38.52/    52.05/         /   104.12/         /         /   128.33/   130.13/   131.26/   
    Gymnasium Dresden-Plauen              2.25/    11.04/     3.47/     4.30/     5.11/    11.55/    13.13/         /         /         /         /         /     1.40/     1.13/   
    Rogalski Paul              DISK-LIM.  2.01/    21.07/    51.24/    55.01/    62.45/    75.37/    84.42/   103.00/   107.00/   131.48/   145.17/   152.44/   153.31/   154.03/   
    USG Chemnitz                          2.01/    19.06/    30.17/     3.37/     7.44/    12.52/     9.05/    18.18/     4.00/    24.48/    13.29/     7.27/     0.47/     0.32/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         8.0km  190m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-52      3-64      4-67      5-50      6-41      7-55      8-59      9-80     10-81     11-78     12-74     13-49     14-100   
  1 Kočíb Jan                      62.01  2.39/3    7.14/4   11.43/2   13.38/2   17.27/2   22.07/2   24.54/2   29.13/2   38.53/2   42.50/2   45.47/2   51.43/1*  58.33/1*  61.44/1*  62.01/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.39/3    4.35/4    4.29/2    1.55/3    3.49/4    4.40/6    2.47/2    4.19/3    9.40/3    3.57/5    2.57/2    5.56/1*   6.50/4    3.11/3    0.17/1* 
  2 Pustai David                   64.42  2.59/5    7.19/5   12.12/5   13.53/3   17.36/4   22.36/4   25.47/4   29.53/3   39.58/3   43.32/3   46.35/3   54.13/2   60.56/2   64.24/2   64.42/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.59/5    4.20/1*   4.53/5    1.41/2    3.43/3    5.00/3    3.11/5    4.06/2   10.05/4    3.34/2    3.03/3    7.38/4    6.43/3    3.28/5    0.18/2  
  3 Huhn Julius                    66.45  2.36/2    7.13/3   12.00/4   14.02/5   17.33/3   22.33/3   25.42/3   30.29/4   42.22/5   45.56/5   49.54/5   56.38/4   63.11/3   66.25/3   66.45/3  
    USV TU Dresden                        2.36/2    4.37/5    4.47/4    2.02/4    3.31/2    5.00/3    3.09/4    4.47/5   11.53/5    3.34/2    3.58/5    6.44/2    6.33/1*   3.14/4    0.20/4  
  4 Flehsig Florian                67.44  2.42/4    7.08/2   11.11/1*  12.42/1*  15.53/1*  20.39/1*  23.34/1*  27.30/1*  35.46/1*  38.45/1*  41.21/1*  57.59/5   64.39/4   67.22/4   67.44/4  
    USV TU Dresden                        2.42/4    4.26/2    4.03/1*   1.31/1*   3.11/1*   4.46/2    2.55/3    3.56/1*   8.16/1*   2.59/1*   2.36/1*  16.38/6    6.40/2    2.43/1*   0.22/5  
  5 Zelenin Anatolij               70.34  2.31/1*   7.05/1*  11.48/3   13.54/4   18.15/5   23.41/5   26.26/5   30.45/5   40.11/4   43.49/4   46.57/4   54.17/3   67.09/5   70.16/5   70.34/5  
    USG Chemnitz                          2.31/1*   4.34/3    4.43/3    2.06/5    4.21/5    5.26/5    2.45/1*   4.19/3    9.26/2    3.38/4    3.08/4    7.20/3   12.52/6    3.07/2    0.18/2  
  6 Fehlauer Lars                  96.57  9.40/6   15.04/6   22.57/6   26.09/6   30.49/6   36.55/6   40.09/6   49.00/6   62.17/6   67.48/6   72.17/6   81.43/6   92.12/6   96.35/6   96.57/6  
    SV Robotron Dresden                   9.40/6    5.24/6    7.53/6    3.12/6    4.40/6    6.06/6    3.14/6    8.51/6   13.17/6    5.31/6    4.29/6    9.26/5   10.29/5    4.23/6    0.22/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         9.4km  210m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-54      3-59      4-84      5-87      6-91      7-85      8-83      9-78     10-75     11-74     12-46     13-62     14-65     15-49     16-100   
                                     
  1 Kraemer Andrei                 67.33  2.54/1*   5.19/1*   8.38/1*  23.46/1*  25.48/1*  27.09/1*  28.35/1*  32.41/1*  38.18/1*  43.29/1*  44.30/1*  51.35/1*  54.00/1*  57.19/1*  63.55/1*  67.13/1* 
    Post SV Dresden                       2.54/1*   2.25/2    3.19/1*  15.08/1*   2.02/1*   1.21/1*   1.26/1*   4.06/2    5.37/2    5.11/1*   1.01/1*   7.05/1*   2.25/1*   3.19/2    6.36/2    3.18/1* 
                                         67.33/1* 
                                          0.20/2  
  2 Cosack Paul                    71.17  3.32/2    5.56/2    9.25/2   25.11/2   28.00/2   32.52/2   34.18/2   38.23/2   43.54/2   49.51/2   50.54/2   58.00/2   60.33/2   62.20/2   67.34/2   70.58/2  
    Post SV Dresden                       3.32/2    2.24/1*   3.29/2   15.46/2    2.49/2    4.52/2    1.26/1*   4.05/1*   5.31/1*   5.57/2    1.03/2    7.06/2    2.33/2    1.47/1*   5.14/1*   3.24/2  
                                         71.17/2  
                                          0.19/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        8.6km  220m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-41      3-53      4-60      5-64      6-88      7-87      8-91      9-85     10-82     11-78     12-74     13-47     14-42     15-44     16-100   
                                     
  1 Martan Jiří                    62.28  3.11/2    5.33/2    8.15/1*  11.22/1*  13.06/1*  25.33/1*  29.02/1*  30.44/1*  32.07/1*  38.08/1*  41.54/1*  47.45/1*  55.26/1*  57.32/1*  61.26/1*  62.04/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.11/2    2.22/5    2.42/2    3.07/3    1.44/5   12.27/1*   3.29/3    1.42/3    1.23/1*   6.01/2    3.46/1*   5.51/1*   7.41/1*   2.06/2    3.54/1*   0.38/3  
                                         62.28/1* 
                                          0.24/8  
  2 Špak Zdeněk                    67.25  3.12/3    5.56/3    8.37/2   11.22/1*  13.06/1*  28.27/2   31.31/2   32.54/2   34.38/2   40.33/2   44.19/2   52.27/2   60.25/2   62.22/2   66.27/2   67.05/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.12/3    2.44/8    2.41/1*   2.45/1*   1.44/5   15.21/8    3.04/1*   1.23/1*   1.44/9    5.55/1*   3.46/1*   8.08/12   7.58/2    1.57/1*   4.05/4    0.38/3  
                                         67.25/2  
                                          0.20/5  
  3 Fremder Lars                   71.16  3.09/1*   8.21/11  11.33/9   14.36/6   16.19/6   29.59/4   33.40/4   35.30/4   36.56/4   43.26/3   48.23/3   55.16/3   63.40/3   65.54/3   70.20/3   70.54/3  
    OL-Team Wehrsdorf                     3.09/1*   5.12/14   3.12/5    3.03/2    1.43/4   13.40/2    3.41/4    1.50/5    1.26/2    6.30/4    4.57/9    6.53/5    8.24/5    2.14/3    4.26/7    0.34/1* 
                                         71.16/3  
                                          0.22/6  
  4 Karmazín Petr                  72.29  3.32/6    5.31/1*   8.37/2   12.39/3   14.39/3   28.59/3   32.43/3   34.38/3   36.32/3   44.33/4   49.25/4   55.29/4   64.02/4   67.03/4   71.22/4   72.05/4  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.32/6    1.59/1*   3.06/4    4.02/8    2.00/10  14.20/5    3.44/5    1.55/6    1.54/12   8.01/11   4.52/7    6.04/2    8.33/6    3.01/10   4.19/6    0.43/10 
                                         72.29/4  
                                          0.24/8  
  5 Knitsch Sebastian              73.18  3.35/7    7.48/10  11.27/8   15.03/8   16.38/7   30.45/7   34.36/6   36.33/5   38.00/5   45.30/6   50.26/6   57.34/6   65.37/6   68.03/5   72.13/5   72.55/5  
    .Unregistered                         3.35/7    4.13/13   3.39/9    3.36/6    1.35/2   14.07/3    3.51/6    1.57/8    1.27/3    7.30/10   4.56/8    7.08/6    8.03/3    2.26/6    4.10/5    0.42/8  
                                         73.18/5  
                                          0.23/7  
  6 Schöne Martin                  73.57  3.31/4    6.00/4    8.58/4   13.06/4   14.41/4   30.25/6   34.35/5   36.49/7   38.28/6   45.11/5   49.48/5   56.05/5   64.58/5   68.20/6   72.59/6   73.38/6  
    OL-Team Wehrsdorf                     3.31/4    2.29/6    2.58/3    4.08/10   1.35/2   15.44/9    4.10/9    2.14/10   1.39/6    6.43/5    4.37/3    6.17/3    8.53/7    3.22/13   4.39/9    0.39/5  
                                         73.57/6  
                                          0.19/4  
  7 Franců Adam                    75.14  3.31/4   10.28/14  13.50/13  17.16/12  18.50/11  32.57/9   36.18/8   37.54/8   39.29/8   45.57/8   51.28/8   59.33/9   67.55/8   70.14/8   74.14/7   74.56/7  
    OOB TJ Turnov                         3.31/4    6.57/16   3.22/7    3.26/4    1.34/1*  14.07/3    3.21/2    1.36/2    1.35/4    6.28/3    5.31/12   8.05/10   8.22/4    2.19/4    4.00/2    0.42/8  
                                         75.14/7  
                                          0.18/2  
  8 Škoda Přemek                   75.34  4.24/10   7.29/9   11.58/10  16.22/10  18.12/10  32.48/8   36.54/9   38.39/9   40.20/9   47.40/9   52.19/9   58.48/8   67.45/7   70.05/7   74.31/8   75.08/8  
    VSK Slavia TU Liberec                 4.24/10   3.05/10   4.29/14   4.24/12   1.50/9   14.36/6    4.06/8    1.45/4    1.41/7    7.20/8    4.39/4    6.29/4    8.57/8    2.20/5    4.26/7    0.37/2  
                                         75.34/8  
                                          0.26/12 
  9 Eiselt Jan                     77.14  4.29/11   6.32/6   10.04/5   13.36/5   15.24/5   30.18/5   34.44/7   36.46/6   38.30/7   45.54/7   50.44/7   58.32/7   69.43/9   72.10/9   76.12/9   76.56/9  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.29/11   2.03/2    3.32/8    3.32/5    1.48/8   14.54/7    4.26/12   2.02/9    1.44/9    7.24/9    4.50/6    7.48/9   11.11/14   2.27/7    4.02/3    0.44/11 
                                         77.14/9  
                                          0.18/2  
 10 Vokál Vojtěch                  83.06  4.41/12   7.01/8   11.17/7   15.44/9   18.10/9   36.59/12  41.04/12  43.00/11  44.36/11  51.52/11  56.40/11  64.11/11  73.39/10  76.25/10  82.00/10  82.40/10 
    OK Chrastava                          4.41/12   2.20/4    4.16/12   4.27/14   2.26/14  18.49/13   4.05/7    1.56/7    1.36/5    7.16/6    4.48/5    7.31/7    9.28/9    2.46/9    5.35/11   0.40/7  
                                         83.06/10 
                                          0.26/12 
 11 Křtěnský Roman                 83.45  4.22/9    6.59/7   10.14/6   14.46/7   17.17/8   34.11/10  38.36/10  40.51/10  42.34/10  49.52/10  54.49/10  62.24/10  74.07/11  76.34/11  82.34/11  83.19/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.22/9    2.37/7    3.15/6    4.32/15   2.31/15  16.54/11   4.25/11   2.15/11   1.43/8    7.18/7    4.57/9    7.35/8   11.43/15   2.27/7    6.00/12   0.45/13 
                                         83.45/11 
                                          0.26/12 
 12 Heinemann Ulf                  88.16  4.58/13   8.40/12  12.42/11  16.45/11  18.56/12  35.44/11  40.33/11  43.57/12  45.53/12  54.50/12  60.05/12  68.10/12  78.48/12  81.51/12  86.56/12  87.51/12 
    SV Robotron Dresden                   4.58/13   3.42/12   4.02/11   4.03/9    2.11/13  16.48/10   4.49/15   3.24/15   1.56/13   8.57/14   5.15/11   8.05/10  10.38/12   3.03/11   5.05/10   0.55/15 
                                         88.16/12 
                                          0.25/11 
 13 Hänchen Danilo                 99.50  6.40/15  10.14/13  14.44/14  18.45/14  21.42/14  39.45/14  44.03/14  46.25/14  48.38/14  57.15/14  65.07/13  73.37/13  83.49/13  90.23/13  98.26/13  99.22/13 
    ESV Lok Bad schandau                  6.40/15   3.34/11   4.30/15   4.01/7    2.57/16  18.03/12   4.18/10   2.22/12   2.13/14   8.37/12   7.52/14   8.30/13  10.12/11   6.34/16   8.03/15   0.56/16 
                                         99.50/13 
                                          0.28/15 
 14 Kašpar Ludvík                 104.39 14.06/16  16.59/16  21.00/16  25.12/16  27.20/16  47.11/16  51.44/16  54.47/16  56.31/15  65.29/15  73.21/15  82.43/14  93.29/14  96.52/14 103.31/14 104.15/14 
    SK Netopýr Zákupy                    14.06/16   2.53/9    4.01/10   4.12/11   2.08/12  19.51/15   4.33/14   3.03/14   1.44/9    8.58/15   7.52/14   9.22/14  10.46/13   3.23/14   6.39/13   0.44/11 
                                        104.39/14 
                                          0.24/8  
 15 Nerad Jaroslav                112.34  3.51/8    6.07/5   13.34/12  17.58/13  19.44/13  38.53/13  43.19/13  45.51/13  48.23/13  57.02/13  70.36/14  85.39/15  95.50/15  98.54/15 111.38/15 112.17/15 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.51/8    2.16/3    7.27/16   4.24/12   1.46/7   19.09/14   4.26/12   2.32/13   2.32/15   8.39/13  13.34/16  15.03/16  10.11/10   3.04/12  12.44/16   0.39/5  
                                        112.34/15 
                                          0.17/1* 
 16 Olunczek Andrej               115.26  5.04/14  11.40/15  16.00/15  21.37/15  23.41/15  44.44/15  50.39/15  54.16/15  56.48/16  68.12/16  75.56/16  87.07/16 102.21/16 106.39/16 114.05/16 114.57/16 
    USV TU Dresden                        5.04/14   6.36/15   4.20/13   5.37/16   2.04/11  21.03/16   5.55/16   3.37/16   2.32/15  11.24/16   7.44/13  11.11/15  15.14/16   4.18/15   7.26/14   0.52/14 
                                        115.26/16 
                                          0.29/16 
    Rulc Zdeněk                DISK       6.16/     9.14/    14.31/    20.20/    24.47/         /         /         /         /         /         /         /    35.37/    41.39/    50.23/    52.07/   
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            6.16/     2.58/     5.17/     5.49/     4.27/         /         /         /         /         /         /         /         /     6.02/     8.44/     1.44/   
                                         52.40/   
                                          0.33/   
    Matoušek Jan               DISK       9.50/    14.01/    20.53/    27.15/    30.37/         /         /         /         /    54.29/    64.16/    78.36/    94.32/   103.08/   109.51/   110.49/   
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            9.50/     4.11/     6.52/     6.22/     3.22/         /         /         /         /         /     9.47/    14.20/    15.56/     8.36/     6.43/     0.58/   
                                        111.20/   
                                          0.31/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L       11.6km  350m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-56      3-57      4-55      5-58      6-90      7-80      8-92      9-88     10-87     11-85     12-84     13-82     14-77     15-74     16-46    
                                      17-62     18-65     19-49     20-100   
  1 Janata Martin                  76.32  3.37/2    8.24/1*  10.12/1*  14.30/1*  16.49/1*  23.16/1*  29.07/2   33.14/1*  38.23/1*  41.44/1*  43.43/1*  45.09/1*  50.00/1*  56.00/1*  58.55/1*  65.07/1* 
    SK Kotlářka Praha                     3.37/2    4.47/1*   1.48/1*   4.18/6    2.19/2    6.27/4    5.51/16   4.07/1*   5.09/2    3.21/9    1.59/3    1.26/1*   4.51/3    6.00/2    2.55/2    6.12/2  
                                         67.15/1*  68.42/1*  73.11/1*  76.10/1*  76.32/1* 
                                          2.08/2    1.27/1*   4.29/5    2.59/4    0.22/10 
  2 Henych Petr                    78.45  4.12/5    9.42/5   12.26/3   16.24/3   18.41/3   24.58/2   28.59/1*  34.03/2   39.29/2   42.28/2   44.23/2   45.59/2   50.50/2   57.49/2   61.01/3   67.34/4  
    VSK Slavia TU Liberec                 4.12/5    5.30/4    2.44/4    3.58/2    2.17/1*   6.17/3    4.01/5    5.04/6    5.26/5    2.59/3    1.55/2    1.36/4    4.51/3    6.59/7    3.12/5    6.33/5  
                                         69.51/4   71.18/2   75.24/2   78.24/2   78.45/2  
                                          2.17/6    1.27/1*   4.06/2    3.00/5    0.21/7  
  3 Leibiger Jens                  79.15  3.43/3    9.22/3   13.24/6   17.35/6   20.48/6   26.50/6   30.40/5   35.09/4   40.12/4   43.11/4   45.05/4   47.14/4   52.04/4   58.01/4   61.22/4   67.26/3  
    Post SV Dresden                       3.43/3    5.39/5    4.02/11   4.11/4    3.13/12   6.02/1*   3.50/1*   4.29/3    5.03/1*   2.59/3    1.54/1*   2.09/13   4.50/2    5.57/1*   3.21/6    6.04/1* 
                                         69.37/3   71.29/3   76.07/3   78.57/3   79.15/3  
                                          2.11/4    1.52/7    4.38/7    2.50/1*   0.18/2  
  4 Škoda Jakub                    80.16  5.02/12  10.19/8   13.13/5   17.19/5   19.42/5   26.27/5   30.18/4   36.33/5   42.00/5   44.58/5   46.58/5   48.40/5   53.24/5   59.49/5   62.51/5   69.28/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 5.02/12   5.17/3    2.54/6    4.06/3    2.23/4    6.45/6    3.51/2    6.15/12   5.27/6    2.58/2    2.00/4    1.42/6    4.44/1*   6.25/3    3.02/3    6.37/6  
                                         71.39/5   73.06/4   77.07/4   80.00/4   80.16/4  
                                          2.11/4    1.27/1*   4.01/1*   2.53/2    0.16/1* 
  5 Schöne Andre                   81.22  4.21/6    9.27/4   12.59/4   16.56/4   19.15/4   26.11/4   30.09/3   34.17/3   39.41/3   42.45/3   44.47/3   46.16/3   51.15/3   57.56/3   60.33/2   66.58/2  
    OL-Team Wehrsdorf                     4.21/6    5.06/2    3.32/8    3.57/1*   2.19/2    6.56/7    3.58/4    4.08/2    5.24/4    3.04/6    2.02/6    1.29/2    4.59/6    6.41/5    2.37/1*   6.25/3  
                                         69.22/2   73.08/5   77.56/5   81.01/5   81.22/5  
                                          2.24/7    3.46/16   4.48/9    3.05/7    0.21/7  
  6 Henych Ondřej                  87.10  3.59/4    9.53/6   17.25/10  21.58/10  24.21/10  30.37/10  34.28/8   40.53/9   46.16/8   49.07/7   51.33/7   53.23/8   58.24/7   65.14/7   68.19/6   74.57/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.59/4    5.54/8    7.32/15   4.33/10   2.23/4    6.16/2    3.51/2    6.25/15   5.23/3    2.51/1*   2.26/10   1.50/7    5.01/7    6.50/6    3.05/4    6.38/7  
                                         77.07/6   79.23/6   83.51/6   86.47/6   87.10/6  
                                          2.10/3    2.16/13   4.28/4    2.56/3    0.23/12 
  7 Hodboď Jakub                   87.50  5.10/14  11.10/12  14.00/8   18.26/7   20.59/7   27.35/7   32.09/6   38.27/6   43.59/6   47.25/6   49.36/6   51.39/6   56.42/6   64.57/6   69.00/7   75.29/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 5.10/14   6.00/9    2.50/5    4.26/8    2.33/7    6.36/5    4.34/9    6.18/14   5.32/8    3.26/11   2.11/7    2.03/11   5.03/8    8.15/10   4.03/9    6.29/4  
                                         77.35/7   79.31/7   84.30/7   87.30/7   87.50/7  
                                          2.06/1*   1.56/8    4.59/10   3.00/5    0.20/6  
  8 Peterka Vojtěch                89.09  4.24/7   10.14/7   17.50/11  22.03/11  24.35/11  31.35/11  35.40/10  41.50/10  47.17/10  50.16/10  52.17/9   53.56/9   58.53/8   65.19/8   69.49/8   76.53/8  
    TJ Loko Liberec                       4.24/7    5.50/7    7.36/16   4.13/5    2.32/6    7.00/8    4.05/6    6.10/10   5.27/6    2.59/3    2.01/5    1.39/5    4.57/5    6.26/4    4.30/12   7.04/8  
                                         79.29/8   81.01/8   85.43/8   88.48/8   89.09/8  
                                          2.36/8    1.32/4    4.42/8    3.05/7    0.21/7  
  9 Kožina Petr                    92.46  4.41/8   10.58/10  13.28/7   18.36/8   22.04/9   29.43/8   34.34/9   39.51/7   45.59/7   49.18/8   51.46/8   53.19/7   59.01/9   66.23/9   70.11/9   78.47/9  
    SK Praga Praha                        4.41/8    6.17/12   2.30/3    5.08/13   3.28/14   7.39/11   4.51/11   5.17/7    6.08/11   3.19/8    2.28/11   1.33/3    5.42/11   7.22/8    3.48/7    8.36/11 
                                         81.37/9   83.38/9   88.38/9   92.20/9   92.46/9  
                                          2.50/10   2.01/9    5.00/11   3.42/15   0.26/17 
 10 Heinemann Björn                92.48  4.43/9   10.55/9   14.05/9   18.46/9   21.35/8   29.47/9   34.08/7   40.12/8   46.38/9   50.15/9   52.43/10  54.53/10  60.33/10  68.01/10  72.02/10  79.55/10 
    SV Robotron Dresden                   4.43/9    6.12/10   3.10/7    4.41/11   2.49/9    8.12/12   4.21/7    6.04/9    6.26/13   3.37/12   2.28/11   2.10/14   5.40/10   7.28/9    4.01/8    7.53/9  
                                         82.59/10  84.48/10  89.24/10  92.29/10  92.48/10 
                                          3.04/11   1.49/6    4.36/6    3.05/7    0.19/3  
 11 Hyka Jan                       98.25  3.26/1*   9.10/2   11.31/2   15.51/2   18.34/2   25.44/3   38.54/11  43.55/11  49.40/11  53.04/11  55.24/11  57.14/11  63.03/11  71.41/11  75.49/11  84.23/11 
    OOB TJ Turnov                         3.26/1*   5.44/6    2.21/2    4.20/7    2.43/8    7.10/9   13.10/18   5.01/5    5.45/9    3.24/10   2.20/9    1.50/7    5.49/12   8.38/13   4.08/10   8.34/10 
                                         87.39/11  89.23/11  94.41/11  98.06/11  98.25/11 
                                          3.16/14   1.44/5    5.18/13   3.25/12   0.19/3  
 12 Hradecký Jaroslav              99.51  4.49/10  11.05/11  20.21/15  24.49/13  27.47/12  35.11/12  39.38/12  45.09/12  50.54/12  54.07/12  56.21/12  58.26/12  63.49/12  72.19/12  76.50/12  86.25/12 
    OK Doksy                              4.49/10   6.16/11   9.16/18   4.28/9    2.58/10   7.24/10   4.27/8    5.31/8    5.45/9    3.13/7    2.14/8    2.05/12   5.23/9    8.30/11   4.31/13   9.35/13 
                                         89.30/12  91.51/12  96.13/12  99.26/12  99.51/12 
                                          3.05/12   2.21/14   4.22/3    3.13/10   0.25/15 
 13 Kučerka Jan                   113.21  4.59/11  12.26/13  21.41/17  27.27/17  30.39/16  39.24/14  44.20/14  50.49/14  57.30/13  62.01/14  64.34/13  67.43/14  74.53/14  84.32/14  89.44/15  99.05/13 
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.59/11   7.27/13   9.15/17   5.46/17   3.12/11   8.45/13   4.56/13   6.29/16   6.41/17   4.31/17   2.33/14   3.09/16   7.10/17   9.39/16   5.12/14   9.21/12 
                                        101.50/13 103.52/13 109.44/13 112.59/13 113.21/13 
                                          2.45/9    2.02/10   5.52/17   3.15/11   0.22/10 
 14 Vančura Martin                114.36  5.21/15  16.07/17  19.57/14  27.12/16  33.32/17  42.51/15  48.18/16  54.33/16  61.04/16  64.42/16  67.11/16  69.09/16  75.49/15  85.19/15  89.29/14 100.07/15 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.21/15  10.46/17   3.50/10   7.15/18   6.20/17   9.19/14   5.27/15   6.15/12   6.31/14   3.38/13   2.29/13   1.58/9    6.40/14   9.30/15   4.10/11  10.38/15 
                                        103.41/15 105.44/15 110.46/14 114.17/14 114.36/14 
                                          3.34/16   2.03/11   5.02/12   3.31/13   0.19/3  
 15 Lenk Andreas                  115.39  5.06/13  13.05/14  19.41/13  25.19/14  29.43/14  39.05/13  44.15/13  50.25/13  57.40/14  61.28/13  65.14/14  67.16/13  74.11/13  84.00/13  89.25/13  99.25/14 
    USV TU Dresden                        5.06/13   7.59/15   6.36/13   5.38/16   4.24/16   9.22/15   5.10/14   6.10/10   7.15/18   3.48/14   3.46/18   2.02/10   6.55/16   9.49/18   5.25/15  10.00/14 
                                        103.16/14 105.21/14 111.03/15 115.07/15 115.39/15 
                                          3.51/17   2.05/12   5.42/15   4.04/18   0.32/18 
 16 Krausz Milan                  121.02  7.28/18  15.07/16  18.54/12  23.54/12  28.16/13  43.20/16  48.07/15  53.02/15  59.17/15  63.08/15  65.51/15  68.07/15  77.25/16  85.59/16  92.16/16 103.58/16 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           7.28/18   7.39/14   3.47/9    5.00/12   4.22/15  15.04/18   4.47/10   4.55/4    6.15/12   3.51/15   2.43/15   2.16/15   9.18/18   8.34/12   6.17/17  11.42/17 
                                        107.12/16 111.04/16 116.52/16 120.39/16 121.02/16 
                                          3.14/13   3.52/17   5.48/16   3.47/16   0.23/12 
 17 Hromádka Miroslav             124.50  6.52/17  15.01/15  21.39/16  26.52/15  30.17/15  44.08/17  49.01/17  57.07/17  63.39/17  67.41/17  70.52/17  74.26/17  81.19/17  90.10/17  96.24/17 107.49/17 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       6.52/17   8.09/16   6.38/14   5.13/14   3.25/13  13.51/17   4.53/12   8.06/18   6.32/15   4.02/16   3.11/17   3.34/17   6.53/15   8.51/14   6.14/16  11.25/16 
                                        111.20/17 114.56/17 120.37/17 124.27/17 124.50/17 
                                          3.31/15   3.36/15   5.41/14   3.50/17   0.23/12 
 18 Glaser Frank                  140.04  6.35/16  17.32/18  22.52/18  28.09/18  35.53/18  45.58/18  53.02/18  60.07/18  66.45/18  71.28/18  74.23/18  78.07/18  84.33/18  94.12/18 108.00/18 121.08/18 
    OL-Team Filder                        6.35/16  10.57/18   5.20/12   5.17/15   7.44/18  10.05/16   7.04/17   7.05/17   6.38/16   4.43/18   2.55/16   3.44/18   6.26/13   9.39/16  13.48/18  13.08/18 
                                        125.20/18 129.23/18 135.59/18 139.39/18 140.04/18 
                                          4.12/18   4.03/18   6.36/18   3.40/14   0.25/15 
    Kundisch Wieland           DISK       4.19/     9.27/    13.21/    17.14/    19.27/    25.54/    29.36/    33.37/    38.45/    41.30/    43.25/    45.01/    50.02/    58.02/    61.15/    68.17/   
    USV TU Dresden                        4.19/     5.08/     3.54/     3.53/     2.13/     6.27/     3.42/     4.01/     5.08/     2.45/     1.55/     1.36/     5.01/     8.00/     3.13/     7.02/   
                                         70.47/         /    77.31/    80.32/    80.54/   
                                          2.30/         /         /     3.01/     0.22/   
    Macek Jiří                 DISK       6.14/    14.43/    20.40/    27.10/    32.35/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    41.38/   
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.14/     8.29/     5.57/     6.30/     5.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         46.39/    50.25/    58.58/    63.35/    64.16/   
                                          5.01/     3.46/     8.33/     4.37/     0.41/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         9.4km  210m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-54      3-59      4-84      5-87      6-91      7-85      8-83      9-78     10-75     11-74     12-46     13-62     14-65     15-49     16-100   
                                     
  1 Macháček Aleš                  72.28  3.20/1*   6.04/1*   9.57/1*  25.54/1*  28.11/1*  30.20/1*  31.49/1*  36.12/1*  41.53/1*  47.55/1*  48.55/1*  58.00/1*  61.14/1*  63.45/1*  68.50/1*  72.05/1* 
    Jizerský klub OB Frýdlant             3.20/1*   2.44/2    3.53/1*  15.57/1*   2.17/1*   2.09/3    1.29/2    4.23/1*   5.41/1*   6.02/1*   1.00/1*   9.05/2    3.14/3    2.31/5    5.05/2    3.15/1* 
                                         72.28/1* 
                                          0.23/4  
  2 Lehmann Ludwig                 75.34  3.55/4    7.03/4   11.11/3   28.05/2   31.02/2   32.52/2   34.35/2   39.31/2   45.57/2   52.12/2   53.16/2   61.02/2   64.02/2   65.55/2   71.52/2   75.17/2  
    OL-Team Wehrsdorf                     3.55/4    3.08/4    4.08/3   16.54/2    2.57/3    1.50/2    1.43/5    4.56/3    6.26/3    6.15/2    1.04/2    7.46/1*   3.00/2    1.53/1*   5.57/4    3.25/3  
                                         75.34/2  
                                          0.17/1* 
  3 Kučera Martin                  84.10  3.24/2    6.05/2   10.04/2   32.35/4   37.13/4   38.50/4   40.17/4   44.54/4   51.26/3   58.13/3   59.22/3   69.54/3   73.41/3   75.54/3   80.25/3   83.47/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.24/2    2.41/1*   3.59/2   22.31/5    4.38/7    1.37/1*   1.27/1*   4.37/2    6.32/4    6.47/4    1.09/3   10.32/4    3.47/6    2.13/2    4.31/1*   3.22/2  
                                         84.10/3  
                                          0.23/4  
  4 Žitný Tomáš                    87.36  5.15/7    8.19/6   17.22/7   35.43/6   38.43/6   41.09/6   42.44/6   47.43/5   53.59/4   60.28/4   61.38/4   70.57/4   73.44/4   76.30/4   83.15/4   87.14/4  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           5.15/7    3.04/3    9.03/7   18.21/3    3.00/4    2.26/6    1.35/3    4.59/4    6.16/2    6.29/3    1.10/4    9.19/3    2.47/1*   2.46/6    6.45/6    3.59/4  
                                         87.36/4  
                                          0.22/3  
  5 Posselt Martin                 94.55  4.33/5    7.50/5   12.31/5   35.29/5   38.32/5   40.50/5   42.39/5   49.02/6   56.42/6   65.38/6   66.58/6   78.00/5   81.28/5   83.48/5   90.01/5   94.31/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.33/5    3.17/6    4.41/4   22.58/6    3.03/5    2.18/5    1.49/6    6.23/7    7.40/6    8.56/6    1.20/5   11.02/5    3.28/5    2.20/4    6.13/5    4.30/6  
                                         94.55/5  
                                          0.24/6  
  6 Novotný Dušan                  96.09  3.30/3    6.41/3   11.27/4   31.32/3   34.10/3   37.01/3   38.43/3   44.42/3   54.06/5   62.45/5   64.10/5   78.37/6   82.02/6   84.19/6   91.10/6   95.44/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.30/3    3.11/5    4.46/5   20.05/4    2.38/2    2.51/7    1.42/4    5.59/6    9.24/7    8.39/5    1.25/6   14.27/6    3.25/4    2.17/3    6.51/7    4.34/7  
                                         96.09/6  
                                          0.25/7  
  7 Rubáček Jan                   109.04  4.42/6    9.19/7   15.12/6   38.45/7   42.19/7   44.28/7   46.43/7   52.25/7   60.03/7   70.26/7   71.59/7   89.09/7   94.44/7   98.49/7  104.42/7  108.44/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 4.42/6    4.37/7    5.53/6   23.33/7    3.34/6    2.09/3    2.15/7    5.42/5    7.38/5   10.23/7    1.33/7   17.10/7    5.35/7    4.05/7    5.53/3    4.02/5  
                                        109.04/7  
                                          0.20/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         8.3km  200m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-61      3-64      4-65      5-47      6-54      7-59      8-60      9-82     10-79     11-75     12-74     13-50     14-42     15-44     16-100   
                                     
  1 Zelenin Andrei                 59.37  2.38/2    8.08/2   10.32/1*  12.38/1*  15.01/1*  18.04/1*  24.29/2   26.20/2   35.37/2   38.44/2   45.14/2   46.10/1*  51.08/1*  54.41/1*  58.42/1*  59.18/1* 
    USG Chemnitz                          2.38/2    5.30/2    2.24/1*   2.06/2    2.23/1*   3.03/1*   6.25/16   1.51/2    9.17/1*   3.07/1*   6.30/2    0.56/1*   4.58/1*   3.33/2    4.01/4    0.36/2  
                                         59.37/1* 
                                          0.19/3  
  2 Novotný Otakar                 60.16  2.41/3    8.17/3   10.52/2   13.34/2   16.11/2   19.28/2   23.12/1*  25.07/1*  35.13/1*  38.21/1*  44.48/1*  46.14/2   51.37/2   55.22/2   59.13/2   59.50/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.41/3    5.36/3    2.35/2    2.42/8    2.37/3    3.17/2    3.44/3    1.55/3   10.06/2    3.08/2    6.27/1*   1.26/12   5.23/3    3.45/3    3.51/2    0.37/3  
                                         60.16/2  
                                          0.26/14 
  3 Cruse Kay                      65.44  3.01/7    7.53/1*  13.06/7   15.09/5   17.40/4   21.36/3   25.12/3   27.08/3   37.36/3   40.57/3   51.24/3   52.23/3   57.24/3   60.53/3   64.46/3   65.21/3  
    SV Robotron Dresden                   3.01/7    4.52/1*   5.13/14   2.03/1*   2.31/2    3.56/7    3.36/1*   1.56/4   10.28/4    3.21/3   10.27/7    0.59/2    5.01/2    3.29/1*   3.53/3    0.35/1* 
                                         65.44/3  
                                          0.23/11 
  4 Klose Sven                     68.21  3.42/12   9.24/8   12.43/5   15.37/7   18.30/7   22.24/5   26.05/4   27.55/4   38.07/4   41.32/4   52.56/4   54.02/4   59.41/4   63.41/4   67.21/4   68.01/4  
    Vfa endLOS Dresden e.                 3.42/12   5.42/4    3.19/6    2.54/12   2.53/4    3.54/6    3.41/2    1.50/1*  10.12/3    3.25/4   11.24/11   1.06/4    5.39/4    4.00/4    3.40/1*   0.40/5  
                                         68.21/4  
                                          0.20/4  
  5 Doležal Miloš                  74.17  2.45/4    9.11/6   12.00/3   14.37/3   17.38/3   22.32/6   27.11/6   29.26/6   42.57/6   46.39/5   55.46/5   56.56/5   63.09/5   67.32/5   73.08/5   73.52/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.45/4    6.26/8    2.49/3    2.37/6    3.01/5    4.54/13   4.39/9    2.15/5   13.31/8    3.42/5    9.07/4    1.10/6    6.13/6    4.23/7    5.36/13   0.44/10 
                                         74.17/5  
                                          0.25/12 
  6 Kubec Pavel                    77.03  4.27/15  11.31/13  14.49/11  17.34/12  20.40/10  24.30/10  28.35/9   30.58/8   45.22/10  49.09/8   58.48/7   59.57/7   65.56/6   71.01/6   75.53/6   76.38/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.27/15   7.04/13   3.18/5    2.45/10   3.06/8    3.50/4    4.05/5    2.23/7   14.24/11   3.47/6    9.39/6    1.09/5    5.59/5    5.05/12   4.52/9    0.45/11 
                                         77.03/6  
                                          0.25/12 
  7 Kovář Karel                    77.34  3.23/11  10.02/11  13.01/6   15.21/6   18.26/6   22.16/4   26.36/5   29.15/5   42.25/5   46.42/6   58.01/6   59.16/6   67.27/7   71.43/7   76.23/7   77.13/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.23/11   6.39/10   2.59/4    2.20/3    3.05/7    3.50/4    4.20/7    2.39/13  13.10/7    4.17/11  11.19/10   1.15/8    8.11/16   4.16/6    4.40/7    0.50/15 
                                         77.34/7  
                                          0.21/8  
  8 Weinert Rolf                   78.08  2.57/6    9.36/9   14.57/12  17.22/11  22.09/11  25.47/11  30.51/11  33.13/11  46.18/11  50.27/11  59.05/8   60.31/8   68.12/8   72.47/8   77.06/8   77.47/8  
    Post SV Dresden                       2.57/6    6.39/10   5.21/15   2.25/4    4.47/15   3.38/3    5.04/11   2.22/6   13.05/6    4.09/10   8.38/3    1.26/12   7.41/14   4.35/8    4.19/6    0.41/7  
                                         78.08/8  
                                          0.21/8  
  9 Knitsch Hartmut                79.47  2.48/5    9.04/5   13.43/9   17.15/10  20.16/9   24.16/9   29.39/10  32.11/10  44.49/7   48.40/7   60.55/11  62.40/11  70.39/11  74.44/11  78.47/10  79.27/9  
    Post SV Dresden                       2.48/5    6.16/7    4.39/13   3.32/16   3.01/5    4.00/8    5.23/13   2.32/12  12.38/5    3.51/8   12.15/13   1.45/16   7.59/15   4.05/5    4.03/5    0.40/5  
                                         79.47/9  
                                          0.20/4  
 10 Liscovius Arne                 80.03  3.10/9    9.20/7   13.29/8   16.01/8   19.09/8   23.09/7   27.17/7   30.02/7   45.19/9   49.56/10  60.50/10  62.13/10  68.44/10  73.29/9   78.45/9   79.33/10 
    USV TU Dresden                        3.10/9    6.10/6    4.09/12   2.32/5    3.08/9    4.00/8    4.08/6    2.45/14  15.17/12   4.37/14  10.54/8    1.23/10   6.31/8    4.45/9    5.16/10   0.48/12 
                                         80.03/10 
                                          0.30/16 
 11 Průšek Petr                    80.04  2.37/1*   8.28/4   12.30/4   15.08/4   18.24/5   23.26/8   28.31/8   31.00/9   45.00/8   49.17/9   60.22/9   61.25/9   68.37/9   73.30/10  79.02/11  79.43/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.37/1*   5.51/5    4.02/11   2.38/7    3.16/10   5.02/14   5.05/12   2.29/11  14.00/10   4.17/11  11.05/9    1.03/3    7.12/13   4.53/10   5.32/12   0.41/7  
                                         80.04/11 
                                          0.21/8  
 12 Stöcker Karsten                85.55  3.16/10  11.44/14  15.18/13  18.21/13  22.29/12  26.37/12  31.24/12  33.52/12  47.47/12  52.18/12  64.49/12  66.19/12  73.14/12  79.24/12  84.50/12  85.29/12 
    SV Vorwärts Leipzig                   3.16/10   8.28/15   3.34/8    3.03/13   4.08/14   4.08/10   4.47/10   2.28/9   13.55/9    4.31/13  12.31/14   1.30/14   6.55/10   6.10/13   5.26/11   0.39/4  
                                         85.55/12 
                                          0.26/14 
 13 Pavel Petr                     89.26  3.50/13  10.17/12  16.56/15  19.49/15  23.18/14  27.36/13  32.12/13  35.23/14  55.04/15  58.53/15  70.39/14  72.03/14  78.36/14  83.33/13  88.17/13  89.06/13 
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.50/13   6.27/9    6.39/16   2.53/11   3.29/12   4.18/11   4.36/8    3.11/15  19.41/16   3.49/7   11.46/12   1.24/11   6.33/9    4.57/11   4.44/8    0.49/13 
                                         89.26/13 
                                          0.20/4  
 14 Eichler Petr                   93.55  4.01/14  13.11/16  17.05/16  20.11/16  23.30/15  28.36/15  32.38/14  35.01/13  54.24/14  58.32/14  67.57/13  69.07/13  75.27/13  86.08/14  92.37/14  93.38/14 
    KOB Kamenický Šenov                   4.01/14   9.10/16   3.54/10   3.06/14   3.19/11   5.06/15   4.02/4    2.23/7   19.23/15   4.08/9    9.25/5    1.10/6    6.20/7   10.41/16   6.29/15   1.01/16 
                                         93.55/14 
                                          0.17/1* 
 15 Linka Vladislav               101.34  4.51/16  12.28/15  15.55/14  19.14/14  22.47/13  28.06/14  33.47/15  40.24/16  57.55/16  62.48/16  77.34/15  79.07/15  86.10/15  93.07/15 100.32/15 101.14/15 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       4.51/16   7.37/14   3.27/7    3.19/15   3.33/13   5.19/16   5.41/14   6.37/16  17.31/14   4.53/16  14.46/15   1.33/15   7.03/12   6.57/14   7.25/16   0.42/9  
                                        101.34/15 
                                          0.20/4  
 16 Pustai Josef                  104.25  3.03/8    9.53/10  13.44/10  16.27/9   24.21/16  29.01/16  34.51/16  37.19/15  52.44/13  57.27/13  80.19/16  81.36/16  88.32/16  97.07/16 103.18/16 104.07/16 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.03/8    6.50/12   3.51/9    2.43/9    7.54/16   4.40/12   5.50/15   2.28/9   15.25/13   4.43/15  22.52/16   1.17/9    6.56/11   8.35/15   6.11/14   0.49/13 
                                        104.25/16 
                                          0.18/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         7.1km  170m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-39      3-41      4-62      5-65      6-47      7-61      8-60      9-82     10-79     11-77     12-74     13-50     14-100   
  1 Eppendorfer Jörg               47.04  1.15/1*   3.50/1*   6.56/1*  10.50/1*  12.26/1*  14.42/1*  16.45/1*  18.25/1*  26.53/1*  29.45/1*  33.40/1*  37.46/1*  42.13/1*  46.44/1*  47.04/1* 
    KOWEG Görlitz                         1.15/1*   2.35/1*   3.06/5    3.54/2    1.36/1*   2.16/1*   2.03/2    1.40/1*   8.28/1*   2.52/1*   3.55/1*   4.06/1*   4.27/1*   4.31/1*   0.20/2  
  2 Nieke Hagen                    59.14  1.21/2    4.55/4    9.25/6   13.16/2   15.24/2   17.56/2   20.03/2   22.13/2   33.10/2   36.22/2   42.56/2   48.13/2   53.44/2   58.55/2   59.14/2  
    USV TU Dresden                        1.21/2    3.34/5    4.30/9    3.51/1*   2.08/4    2.32/2    2.07/3    2.10/2   10.57/3    3.12/2    6.34/3    5.17/7    5.31/3    5.11/3    0.19/1* 
  3 Kümmling Nico                  66.00  1.22/3    5.12/7    7.36/3   14.18/5   16.18/4   21.17/6   23.55/6   26.17/4   38.09/4   42.14/4   47.33/3   53.06/3   59.05/3   65.35/3   66.00/3  
    USG Chemnitz                          1.22/3    3.50/8    2.24/1*   6.42/8    2.00/3    4.59/11   2.38/5    2.22/4   11.52/4    4.05/4    5.19/2    5.33/10   5.59/4    6.30/9    0.25/7  
  4 Kraemer Lutz                   66.15  1.29/6    5.03/5    9.13/4   14.09/4   16.43/5   19.40/3   22.42/3   25.39/3   37.33/3   42.01/3   48.40/4   53.52/4   59.57/4   65.45/4   66.15/4  
    Post SV Dresden                       1.29/6    3.34/5    4.10/8    4.56/5    2.34/7    2.57/4    3.02/8    2.57/7   11.54/5    4.28/8    6.39/4    5.12/5    6.05/5    5.48/5    0.30/12 
  5 Sperling Thomas                66.55  2.09/11   5.06/6    9.46/9   16.36/9   20.27/10  26.09/11  28.02/10  30.15/9   40.24/6   43.42/5   50.55/5   56.14/5   61.43/5   66.35/5   66.55/5  
    USV TU Dresden                        2.09/11   2.57/2    4.40/10   6.50/9    3.51/9    5.42/12   1.53/1*   2.13/3   10.09/2    3.18/3    7.13/6    5.19/8    5.29/2    4.52/2    0.20/2  
  6 Müller Rico                    70.22  1.25/5    5.28/8    9.32/8   15.14/6   17.12/6   20.39/5   23.38/5   27.05/5   39.56/5   44.27/6   51.56/6   57.28/6   63.46/6   70.01/6   70.22/6  
    USV TU Dresden                        1.25/5    4.03/9    4.04/7    5.42/7    1.58/2    3.27/8    2.59/7    3.27/9   12.51/7    4.31/9    7.29/8    5.32/9    6.18/7    6.15/6    0.21/4  
  7 Juras Harald                   72.28  1.22/3    4.35/3    7.31/2   15.53/8   20.07/9   23.14/9   26.05/9   28.52/8   42.02/9   47.34/10  55.02/8   60.12/7   66.20/7   72.06/7   72.28/7  
    KOWEG Görlitz                         1.22/3    3.13/4    2.56/4    8.22/10   4.14/11   3.07/6    2.51/6    2.47/6   13.10/8    5.32/12   7.28/7    5.10/3    6.08/6    5.46/4    0.22/5  
  8 Hoidekr Pavel                  74.30  1.39/8    5.43/10  11.54/11  16.56/10  19.20/7   22.38/8   25.45/8   28.10/6   41.41/7   47.05/9   56.04/10  61.14/9   67.45/8   74.05/8   74.30/8  
    TJ Loko Liberec                       1.39/8    4.04/10   6.11/11   5.02/6    2.24/5    3.18/7    3.07/9    2.25/5   13.31/11   5.24/11   8.59/10   5.10/3    6.31/8    6.20/7    0.25/7  
  9 Vobořil Aleš                   75.09  2.03/10   6.45/11   9.15/5   13.48/3   16.17/3   20.20/4   23.33/4   28.44/7   41.56/8   46.06/7   55.34/9   60.42/8   67.56/9   74.41/9   75.09/9  
    TJ Loko Liberec                       2.03/10   4.42/11   2.30/2    4.33/4    2.29/6    4.03/10   3.13/10   5.11/12  13.12/9    4.10/5    9.28/11   5.08/2    7.14/10   6.45/11   0.28/10 
 10 Buhler Gerhard-Michael         75.32  1.36/7    4.33/2   11.12/10  15.26/7   19.48/8   22.31/7   25.07/7   30.16/10  42.25/10  46.41/8   54.17/7   61.55/10  68.31/10  75.05/10  75.32/10 
    USV TU Dresden                        1.36/7    2.57/2    6.39/12   4.14/3    4.22/12   2.43/3    2.36/4    5.09/11  12.09/6    4.16/6    7.36/9    7.38/12   6.36/9    6.34/10   0.27/9  
 11 Doškář Boris                   81.13  1.48/9    5.36/9    9.25/6   18.41/11  21.35/11  25.23/10  28.47/11  32.22/11  48.21/11  53.19/11  60.11/11  65.24/11  72.44/11  80.45/11  81.13/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.48/9    3.48/7    3.49/6    9.16/11   2.54/8    3.48/9    3.24/11   3.35/10  15.59/12   4.58/10   6.52/5    5.13/6    7.20/11   8.01/12   0.28/10 
 12 Roßberg Veit                   91.26  2.21/12  10.28/12  13.23/12  24.32/12  28.45/12  31.50/12  38.21/12  41.26/12  54.50/12  59.11/12  69.52/12  77.12/12  84.36/12  91.04/12  91.26/12 
    USG Chemnitz                          2.21/12   8.07/12   2.55/3   11.09/12   4.13/10   3.05/5    6.31/12   3.05/8   13.24/10   4.21/7   10.41/12   7.20/11   7.24/12   6.28/8    0.22/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         6.3km  150m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-41      3-62      4-65      5-47      6-61      7-60      8-80      9-81     10-78     11-74     12-93     13-100   
  1 Möser Michael                  49.56  2.40/5    5.43/3    9.39/1*  12.05/2   14.43/2   17.23/2   19.46/2   27.41/2   31.02/2   33.53/2   39.19/1*  42.45/2   49.29/1*  49.56/1* 
    USV TU Dresden                        2.40/5    3.03/4    3.56/1*   2.26/6    2.38/1*   2.40/3    2.23/7    7.55/3    3.21/4    2.51/3    5.26/1*   3.26/5    6.44/3    0.27/12 
  2 Dikoš Pavel                    50.05  2.13/1*   6.15/5   11.04/6   13.52/6   16.39/5   18.53/4   20.56/4   28.24/3   31.21/3   34.04/3   40.16/3   43.11/3   49.46/2   50.05/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.13/1*   4.02/10   4.49/7    2.48/9    2.47/2    2.14/1*   2.03/1*   7.28/1*   2.57/1*   2.43/1*   6.12/4    2.55/1*   6.35/2    0.19/1* 
  3 Ansorge Ronald                 50.34  2.23/3    5.25/2    9.50/2   11.47/1*  14.39/1*  17.02/1*  19.08/1*  27.08/1*  30.24/1*  33.33/1*  39.25/2   42.39/1*  50.08/3   50.34/3  
    SV Robotron Dresden                   2.23/3    3.02/3    4.25/2    1.57/2    2.52/4    2.23/2    2.06/2    8.00/4    3.16/2    3.09/5    5.52/2    3.14/4    7.29/7    0.26/9  
  4 Anders Hartmut                 55.10  3.06/7    6.36/8   11.19/7   13.06/3   15.54/3   18.34/3   20.45/3   32.23/7   35.41/7   38.24/6   44.31/5   47.38/4   54.47/4   55.10/4  
    OL-Team Wehrsdorf                     3.06/7    3.30/9    4.43/5    1.47/1*   2.48/3    2.40/3    2.11/3   11.38/12   3.18/3    2.43/1*   6.07/3    3.07/2    7.09/5    0.23/7  
  5 Průcha Miloslav                55.34  4.11/13   7.19/11  12.39/11  14.56/10  17.53/9   20.58/10  23.21/9   31.04/5   34.30/5   37.41/5   45.45/6   48.56/6   55.15/5   55.34/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.11/13   3.08/6    5.20/9    2.17/4    2.57/5    3.05/12   2.23/7    7.43/2    3.26/5    3.11/6    8.04/10   3.11/3    6.19/1*   0.19/1* 
  6 Fremder Dietmar                56.17  2.32/4    4.59/1*  10.33/3   13.17/4   16.25/4   19.10/5   22.02/5   30.25/4   34.05/4   37.18/4   44.11/4   47.52/5   55.51/6   56.17/6  
    OL-Team Wehrsdorf                     2.32/4    2.27/1*   5.34/11   2.44/8    3.08/6    2.45/6    2.52/10   8.23/5    3.40/6    3.13/7    6.53/5    3.41/7    7.59/10   0.26/9  
  7 Eiselt Miloš                   58.28  3.25/9    5.58/4   10.44/4   13.56/7   17.28/7   20.12/7   22.26/6   31.14/6   35.23/6   39.08/7   46.52/7   50.27/7   58.07/7   58.28/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.25/9    2.33/2    4.46/6    3.12/11   3.32/10   2.44/5    2.14/4    8.48/7    4.09/7    3.45/12   7.44/9    3.35/6    7.40/8    0.21/5  
  8 Konopáč Jiří                   59.59  2.56/6    6.21/7   10.54/5   13.18/5   16.40/6   20.07/6   22.51/7   32.23/7   37.15/9   40.54/9   48.21/9   52.09/9   59.35/8   59.59/8  
    OOB TJ Turnov                         2.56/6    3.25/7    4.33/3    2.24/5    3.22/7    3.27/13   2.44/9    9.32/8    4.52/11   3.39/8    7.27/8    3.48/8    7.26/6    0.24/8  
  9 Kraemer Werner                 60.57  3.13/8    6.19/6   11.58/9   14.08/8   17.32/8   20.34/8   22.51/7   32.48/9   37.06/8   40.47/8   47.54/8   52.04/8   60.26/9   60.57/9  
    Post SV Dresden                       3.13/8    3.06/5    5.39/12   2.10/3    3.24/8    3.02/10   2.17/5    9.57/9    4.18/9    3.41/10   7.07/7    4.10/12   8.22/11   0.31/14 
 10 Drobník Ivan                   62.11  4.00/12   8.05/12  13.05/12  15.38/11  19.20/11  22.12/11  24.30/10  35.04/11  39.21/11  43.03/11  50.07/10  53.58/10  61.42/10  62.11/10 
    VSK Slavia TU Liberec                 4.00/12   4.05/11   5.00/8    2.33/7    3.42/12   2.52/8    2.18/6   10.34/10   4.17/8    3.42/11   7.04/6    3.51/9    7.44/9    0.29/13 
 11 Zenker Norbert                 63.51  2.20/2    6.44/9   11.24/8   14.25/9   17.56/10  20.56/9   25.00/11  33.34/10  39.04/10  42.00/10  52.41/11  56.40/11  63.31/11  63.51/11 
    USV TU Dresden                        2.20/2    4.24/12   4.40/4    3.01/10   3.31/9    3.00/9    4.04/12   8.34/6    5.30/14   2.56/4   10.41/13   3.59/11   6.51/4    0.20/3  
 12 Schmutterer Peter              73.12  3.40/10   7.09/10  12.31/10  16.24/12  20.04/12  23.07/12  26.18/12  42.03/12  47.05/12  50.45/12  59.14/12  63.06/12  72.52/12  73.12/12 
    USV TU Dresden                        3.40/10   3.29/8    5.22/10   3.53/12   3.40/11   3.03/11   3.11/11  15.45/14   5.02/13   3.40/9    8.29/11   3.52/10   9.46/14   0.20/3  
 13 Vašek Jiří                     89.19  3.44/11   8.24/13  28.21/15  32.23/15  38.12/15  40.57/14  45.53/13  56.43/13  61.21/13  65.46/13  75.39/13  80.17/13  88.53/13  89.19/13 
    OOB TJ Turnov                         3.44/11   4.40/13  19.57/15   4.02/13   5.49/14   2.45/6    4.56/13  10.50/11   4.38/10   4.25/13   9.53/12   4.38/13   8.36/12   0.26/9  
 14 Hulha Karel                    99.57  5.07/15  11.35/15  22.14/14  32.16/14  36.33/14  40.20/13  50.30/15  62.09/14  67.05/14  72.29/14  84.04/14  90.34/14  99.36/14  99.57/14 
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.07/15   6.28/15  10.39/14  10.02/15   4.17/13   3.47/14  10.10/15  11.39/13   4.56/12   5.24/14  11.35/14   6.30/15   9.02/13   0.21/5  
 15 Swoboda Petr                  117.44  4.47/14  11.04/14  19.26/13  28.30/13  34.26/13  44.03/15  49.58/14  69.28/15  76.34/15  83.13/15  96.45/15 103.13/15 116.50/15 117.44/15 
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.47/14   6.17/14   8.22/13   9.04/14   5.56/15   9.37/15   5.55/14  19.30/15   7.06/15   6.39/15  13.32/15   6.28/14  13.37/15   0.54/15 
    Berndt Peter               DISK       6.48/    12.52/    23.58/    29.25/    34.43/    20.35/         /         /         /         /         /    45.24/    59.49/    60.57/   
    Post-SV Chemnitz                      6.48/     6.04/    11.06/     5.27/     5.18/         /         /         /         /         /         /         /    14.25/     1.08/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         5.7km  110m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-37      3-41      4-59      5-60      6-67      7-81      8-78      9-75     10-74     11-49     12-100   
  1 Genderjan Ludwig               48.45  2.05/4    4.23/3    7.26/2   12.46/2   15.07/1*  17.53/1*  25.24/1*  28.52/1*  36.41/1*  37.49/1*  45.04/1*  48.24/1*  48.45/1* 
    Post SV Dresden                       2.05/4    2.18/3    3.03/2    5.20/2    2.21/3    2.46/2    7.31/3    3.28/3    7.49/5    1.08/2    7.15/3    3.20/1*   0.21/1* 
  2 Horáček Miroslav               51.09  2.04/3    4.35/4    8.28/4   14.10/3   16.37/3   19.48/2   27.26/3   31.02/3   38.05/2   39.12/2   46.48/2   50.47/2   51.09/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.04/3    2.31/4    3.53/5    5.42/4    2.27/5    3.11/5    7.38/4    3.36/5    7.03/2    1.07/1*   7.36/4    3.59/6    0.22/3  
  3 Tonn Conrad                    51.43  1.44/1*   3.33/1*   6.45/1*  11.51/1*  17.15/5   20.21/5   27.35/4   32.27/4   39.15/3   40.24/3   47.37/3   51.22/3   51.43/3  
    SSV Planeta Radebeul                  1.44/1*   1.49/1*   3.12/4    5.06/1*   5.24/14   3.06/4    7.14/2    4.52/12   6.48/1*   1.09/4    7.13/2    3.45/4    0.21/1* 
  4 Kaška Rudolf                   54.06  2.14/6    4.16/2    8.28/4   14.12/4   16.29/2   20.17/4   29.34/6   33.25/5   40.57/4   42.05/4   49.52/4   53.41/4   54.06/4  
    OK Chrastava                          2.14/6    2.02/2    4.12/9    5.44/5    2.17/2    3.48/8    9.17/9    3.51/7    7.32/4    1.08/2    7.47/6    3.49/5    0.25/5  
  5 Vlček Vladislav                54.14  3.36/13   6.21/10   9.32/6   14.59/6   17.12/4   19.55/3   26.43/2   29.35/2   41.20/5   42.33/5   50.09/5   53.48/5   54.14/5  
    TJ Sokol Rovensko pod Troskami        3.36/13   2.45/5    3.11/3    5.27/3    2.13/1*   2.43/1*   6.48/1*   2.52/1*  11.45/11   1.13/5    7.36/4    3.39/3    0.26/6  
  6 Pospíšil Jiří                  61.06  1.56/2    5.08/6    8.09/3   14.24/5   17.44/6   21.14/6   29.22/5   34.15/6   45.06/6   46.22/6   56.29/6   60.43/6   61.06/6  
    SOK TJ Turnov                         1.56/2    3.12/9    3.01/1*   6.15/8    3.20/11   3.30/6    8.08/5    4.53/13  10.51/9    1.16/6   10.07/10   4.14/8    0.23/4  
  7 Kadavý Zdeněk                  63.02  2.12/5    5.03/5   15.46/13  21.47/12  24.13/12  27.03/11  36.09/11  39.30/10  50.45/10  52.08/10  59.10/7   62.36/7   63.02/7  
    OK Chrastava                          2.12/5    2.51/6   10.43/13   6.01/6    2.26/4    2.50/3    9.06/8    3.21/2   11.15/10   1.23/7    7.02/1*   3.26/2    0.26/6  
  8 Pavlík Milan                   64.41  2.44/10   5.50/8   11.58/11  18.09/8   20.39/8   24.11/7   32.53/7   36.23/7   49.34/9   51.17/9   60.10/8   64.12/8   64.41/8  
    OK Chrastava                          2.44/10   3.06/8    6.08/12   6.11/7    2.30/6    3.32/7    8.42/6    3.30/4   13.11/13   1.43/13   8.53/7    4.02/7    0.29/9  
  9 Böhm Karel                     65.09  2.46/11   6.40/11  10.39/7   18.32/10  21.25/10  25.34/9   35.15/9   39.12/9   47.53/7   49.29/7   60.13/9   64.41/9   65.09/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.46/11   3.54/12   3.59/7    7.53/11   2.53/9    4.09/10   9.41/11   3.57/9    8.41/6    1.36/10  10.44/13   4.28/9    0.28/8  
 10 Vokál Jiří                     67.00  2.14/6    6.47/12  10.43/8   17.43/7   20.28/7   24.37/8   33.58/8   37.51/8   48.31/8   50.08/8   61.12/10  66.31/10  67.00/10 
    OK Chrastava                          2.14/6    4.33/13   3.56/6    7.00/9    2.45/7    4.09/10   9.21/10   3.53/8   10.40/8    1.37/11  11.04/14   5.19/14   0.29/9  
 11 Jedlička Miroslav              71.55  2.43/9    5.43/7   10.57/9   18.27/9   21.14/9   26.57/10  35.57/10  40.11/11  54.39/11  56.06/11  66.37/11  71.25/11  71.55/11 
    OB Jenišovice                         2.43/9    3.00/7    5.14/11   7.30/10   2.47/8    5.43/13   9.00/7    4.14/11  14.28/14   1.27/9   10.31/12   4.48/10   0.30/11 
 12 Paschka Frank                  73.48  2.40/8    5.58/9   11.07/10  19.03/11  22.00/11  27.53/12  38.10/12  44.04/12  56.31/12  58.19/12  68.27/12  73.17/12  73.48/12 
    SSV Planeta Radebeul                  2.40/8    3.18/11   5.09/10   7.56/12   2.57/10   5.53/14  10.17/13   5.54/14  12.27/12   1.48/14  10.08/11   4.50/11   0.31/13 
 13 Bárta Miroslav                 76.42  5.17/14   8.32/13  20.03/14  28.09/14  31.29/14  36.47/14  46.43/13  50.44/13  60.03/13  61.42/13  71.13/13  76.08/13  76.42/13 
    OB Jenišovice                         5.17/14   3.15/10  11.31/14   8.06/13   3.20/11   5.18/12   9.56/12   4.01/10   9.19/7    1.39/12   9.31/8    4.55/12   0.34/14 
 14 Šich bohumil                   78.16  3.08/12  10.58/14  15.03/12  23.19/13  27.47/13  31.46/13  50.27/14  54.17/14  61.28/14  62.51/14  72.39/14  77.46/14  78.16/14 
    TJ Sokol Rovensko pod Troskami        3.08/12   7.50/14   4.05/8    8.16/14   4.28/13   3.59/9   18.41/14   3.50/6    7.11/3    1.23/7    9.48/9    5.07/13   0.30/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         5.1km  100m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-54      3-52      4-61      5-65      6-69      7-81      8-78      9-73     10-50     11-49     12-100   
  1 Conrad Helmut                  42.22  2.10/1*   6.26/1*   8.26/1*  11.29/1*  14.09/1*  18.00/1*  22.16/1*  24.49/1*  31.40/1*  36.03/1*  38.22/1*  42.00/1*  42.22/1* 
    USV TU Dresden                        2.10/1*   4.16/1*   2.00/1*   3.03/3    2.40/1*   3.51/6    4.16/2    2.33/1*   6.51/11   4.23/1*   2.19/1*   3.38/1*   0.22/2  
  2 Schmalfeld Tassilo             45.14  2.44/5    7.21/3    9.41/3   12.25/2   16.59/3   20.17/3   24.51/3   28.27/3   32.36/2   38.35/2   41.10/2   44.53/2   45.14/2  
    SSV Planeta Radebeul                  2.44/5    4.37/2    2.20/4    2.44/1*   4.34/9    3.18/3    4.34/3    3.36/6    4.09/1*   5.59/4    2.35/3    3.43/2    0.21/1* 
  3 Stör Thomas                    46.02  3.11/9    7.59/6   10.09/4   13.12/4   17.10/4   19.57/2   24.36/2   28.10/2   32.54/3   38.42/3   41.26/3   45.36/3   46.02/3  
    SG Dittersdorf                        3.11/9    4.48/4    2.10/2    3.03/3    3.58/5    2.47/1*   4.39/4    3.34/4    4.44/2    5.48/2    2.44/5    4.10/5    0.26/4  
  4 Kraus Jan                      49.16  2.44/5    8.16/7   10.36/5   14.09/5   18.38/5   21.32/4   27.16/4   30.51/4   36.02/4   42.06/4   44.48/4   48.52/4   49.16/4  
    TJ Loko Liberec                       2.44/5    5.32/9    2.20/4    3.33/10   4.29/7    2.54/2    5.44/8    3.35/5    5.11/4    6.04/5    2.42/4    4.04/4    0.24/3  
  5 Babický Tomáš                  51.30  2.18/2    7.00/2    9.34/2   12.59/3   16.26/2   23.11/7   28.41/7   32.03/6   37.14/5   43.30/5   46.31/5   51.00/5   51.30/5  
    OB Rozmarýn Litoměřice                2.18/2    4.42/3    2.34/6    3.25/7    3.27/3    6.45/12   5.30/5    3.22/2    5.11/4    6.16/7    3.01/8    4.29/6    0.30/11 
  6 Hlaváč Jaroslav                53.48  7.08/14  12.28/13  14.46/11  17.37/11  21.14/10  27.34/11  31.49/8   35.41/8   40.51/7   46.55/7   49.19/7   53.22/6   53.48/6  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           7.08/14   5.20/7    2.18/3    2.51/2    3.37/4    6.20/11   4.15/1*   3.52/8    5.10/3    6.04/5    2.24/2    4.03/3    0.26/4  
  7 Smetana Radomír                54.50  2.37/3    7.43/4   10.56/6   14.26/6   18.57/8   22.53/6   28.34/6   32.34/7   37.59/6   45.18/6   49.02/6   54.23/7   54.50/7  
    OK Chrastava                          2.37/3    5.06/5    3.13/10   3.30/8    4.31/8    3.56/7    5.41/7    4.00/10   5.25/6    7.19/8    3.44/10   5.21/10   0.27/7  
  8 Richtr Jiří                    55.05  2.49/7    9.38/10  12.17/9   15.39/9   20.26/9   26.44/10  32.22/9   35.51/9   41.21/9   47.17/8   50.08/8   54.37/8   55.05/8  
    OB Jenišovice                         2.49/7    6.49/11   2.39/7    3.22/5    4.47/10   6.18/10   5.38/6    3.29/3    5.30/7    5.56/3    2.51/6    4.29/6    0.28/9  
  9 Ender Volker                   58.08  2.42/4    7.51/5   11.49/8   15.20/8   18.44/6   22.24/5   28.11/5   31.57/5   40.54/8   50.07/10  52.58/9   57.41/9   58.08/9  
    Turbine Zittau                        2.42/4    5.09/6    3.58/12   3.31/9    3.24/2    3.40/4    5.47/9    3.46/7    8.57/13   9.13/13   2.51/6    4.43/8    0.27/7  
 10 Beránek Petr                   59.09  2.58/8    8.26/8   11.22/7   14.44/7   18.45/7   26.34/9   32.30/10  36.24/10  42.03/10  49.44/9   53.12/10  58.34/10  59.09/10 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.58/8    5.28/8    2.56/8    3.22/5    4.01/6    7.49/13   5.56/10   3.54/9    5.39/8    7.41/9    3.28/9    5.22/11   0.35/13 
 11 Nejezchleba Jiří               60.33  3.13/10   9.19/9   12.28/10  17.26/10  22.50/11  26.32/8   32.49/11  36.59/11  42.49/11  51.06/11  54.53/11  60.07/11  60.33/11 
    KOB Kamenický Šenov                   3.13/10   6.06/10   3.09/9    4.58/13   5.24/13   3.42/5    6.17/11   4.10/11   5.50/9    8.17/10   3.47/11   5.14/9    0.26/4  
 12 Lukáš Zdeněk                   75.28  3.43/11  10.49/11  16.01/12  20.26/12  25.17/12  29.52/12  36.43/12  41.10/12  56.15/12  65.10/12  69.12/12  74.59/12  75.28/12 
    TJ Loko Liberec                       3.43/11   7.06/13   5.12/13   4.25/12   4.51/11   4.35/8    6.51/13   4.27/12  15.05/14   8.55/12   4.02/13   5.47/12   0.29/10 
 13 Našinec Jiří                   78.09  5.02/13  11.59/12  17.57/13  22.20/13  27.30/13  40.44/14  47.09/14  52.36/13  58.52/13  67.23/13  71.19/13  77.36/13  78.09/13 
    TJ Stadion Nový Bor                   5.02/13   6.57/12   5.58/14   4.23/11   5.10/12  13.14/14   6.25/12   5.27/13   6.16/10   8.31/11   3.56/12   6.17/13   0.33/12 
 14 Matoušek Luboš                 87.15  4.34/12  14.46/14  18.27/14  25.32/14  32.03/14  37.27/13  46.01/13  54.27/14  62.37/14  73.35/14  78.44/14  86.30/14  87.15/14 
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            4.34/12  10.12/14   3.41/11   7.05/14   6.31/14   5.24/9    8.34/14   8.26/14   8.10/12  10.58/14   5.09/14   7.46/14   0.45/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         4.3km   90m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-39      3-41      4-53      5-64      6-65      7-63      8-93      9-47     10-42     11-100   
  1 Schindler Udo                  61.14  1.28/1*   7.15/2   11.37/1*  15.53/1*  22.26/1*  29.58/1*  32.16/1*  40.59/1*  48.22/1*  55.02/1*  60.51/1*  61.14/1* 
    SSV Planeta Radebeul                  1.28/1*   5.47/2    4.22/1*   4.16/1*   6.33/2    7.32/3    2.18/1*   8.43/3    7.23/1*   6.40/3    5.49/1*   0.23/1* 
  2 Rößler Hans-Jochen             63.29  2.11/3    8.47/3   19.44/2   25.21/2   31.37/2   35.50/2   38.35/2   44.14/2   52.30/2   57.10/2   63.02/2   63.29/2  
    SV Robotron Dresden                   2.11/3    6.36/3   10.57/2    5.37/2    6.16/1*   4.13/1*   2.45/2    5.39/1*   8.16/2    4.40/1*   5.52/2    0.27/2  
  3 Huke Karl-Heinz                83.52  1.54/2    7.12/1*  26.44/3   33.05/3   40.47/3   46.15/3   49.42/3   57.45/3   68.41/3   75.17/3   83.22/3   83.52/3  
    ESV Lok Bad schandau                  1.54/2    5.18/1*  19.32/3    6.21/3    7.42/3    5.28/2    3.27/3    8.03/2   10.56/3    6.36/2    8.05/3    0.30/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         3.6km   90m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-39      3-61      4-64      5-67      6-63      7-50      8-42      9-44     10-100   
  1 Heinemann Rolf                 44.11  2.08/1*   5.18/2   14.42/2   19.48/2   22.47/2   24.47/2   29.30/2   37.08/2   42.53/1*  43.50/1*  44.11/1* 
    SV Robotron Dresden                   2.08/1*   3.10/2    9.24/5    5.06/7    2.59/2    2.00/1*   4.43/1*   7.38/3    5.45/1*   0.57/2    0.21/1* 
  2 Glaser Wolfgang                44.29  2.18/3    5.14/1*  14.28/1*  18.23/1*  20.50/1*  23.09/1*  28.11/1*  35.45/1*  43.10/2   44.05/2   44.29/2  
    Turbine Zittau                        2.18/3    2.56/1*   9.14/3    3.55/1*   2.27/1*   2.19/3    5.02/2    7.34/2    7.25/4    0.55/1*   0.24/2  
  3 Úlehla Zdeněk                  47.23  2.39/4    6.42/4   15.43/4   20.18/4   23.20/4   25.48/4   31.33/3   39.44/3   45.47/3   46.50/3   47.23/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.39/4    4.03/3    9.01/2    4.35/2    3.02/3    2.28/4    5.45/4    8.11/6    6.03/2    1.03/5    0.33/6  
  4 Beránek Miroslav               51.38  2.12/2    6.16/3   15.06/3   20.00/3   23.03/3   25.38/3   32.09/4   41.30/4   50.13/4   51.12/4   51.38/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.12/2    4.04/4    8.50/1*   4.54/3    3.03/5    2.35/7    6.31/9    9.21/8    8.43/10   0.59/4    0.26/3  
  5 Haufe Horst                    52.33  2.43/5    9.27/9   20.11/6   25.14/6   28.35/6   30.49/6   36.23/6   43.33/5   50.44/5   52.03/5   52.33/5  
    Turbine Zittau                        2.43/5    6.44/10  10.44/6    5.03/5    3.21/7    2.14/2    5.34/3    7.10/1*   7.11/3    1.19/8    0.30/4  
  6 Křtěnský Jaroslav              54.21  2.50/6    7.31/6   16.53/5   21.53/5   25.23/5   27.51/5   33.53/5   44.54/6   52.27/6   53.36/6   54.21/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.50/6    4.41/6    9.22/4    5.00/4    3.30/8    2.28/4    6.02/6   11.01/9    7.33/6    1.09/6    0.45/10 
  7 Langr Jan                      55.58  3.25/10   9.33/10  21.23/8   26.39/8   29.41/7   32.11/7   38.10/7   46.12/7   53.44/7   55.18/7   55.58/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.25/10   6.08/9   11.50/7    5.16/8    3.02/3    2.30/6    5.59/5    8.02/4    7.32/5    1.34/10   0.40/9  
  8 Mašek Pavel                    58.03  3.02/7    7.23/5   20.58/7   26.01/7   30.38/8   33.42/8   39.52/8   48.58/9   56.32/8   57.30/8   58.03/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.02/7    4.21/5   13.35/9    5.03/5    4.37/10   3.04/9    6.10/7    9.06/7    7.34/7    0.58/3    0.33/6  
  9 Štrojsa Josef                  58.31  3.14/9    8.26/7   21.59/9   27.53/9   31.07/9   34.02/9   40.20/9   48.28/8   56.35/9   57.53/9   58.31/9  
    KOB Kamenický Šenov                   3.14/9    5.12/7   13.33/8    5.54/9    3.14/6    2.55/8    6.18/8    8.08/5    8.07/9    1.18/7    0.38/8  
 10 Alberts Olaf                   70.03  3.13/8    8.43/8   23.00/10  29.48/10  33.58/10  37.48/10  46.54/10  60.16/10  68.09/10  69.32/10  70.03/10 
    Post SV Dresden                       3.13/8    5.30/8   14.17/10   6.48/10   4.10/9    3.50/10   9.06/10  13.22/10   7.53/8    1.23/9    0.31/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         3.3km   60m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-38      3-40      4-94      5-51      6-45      7-43      8-100   
  1 Svobodová Tereza               19.55  1.23/1*   3.21/1*   5.59/1*   7.35/1*  10.00/1*  11.45/1*  15.48/1*  19.28/1*  19.55/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.23/1*   1.58/1*   2.38/1*   1.36/2    2.25/1*   1.45/1*   4.03/1*   3.40/2    0.27/4  
  2 Tomáš Brych                    22.17  1.26/2    3.29/2    7.07/2    8.38/2   11.21/2   13.37/2   17.49/2   21.51/2   22.17/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.26/2    2.03/2    3.38/2    1.31/1*   2.43/2    2.16/3    4.12/2    4.02/4    0.26/2  
  3 Hnízdil Matěj                  26.40  1.52/6    4.43/4    8.30/3   10.37/3   13.53/3   16.29/3   21.44/3   26.08/3   26.40/3  
    KOB Kamenický Šenov                   1.52/6    2.51/4    3.47/3    2.07/6    3.16/5    2.36/6    5.15/3    4.24/5    0.32/9  
  4 Martanová Elin                 28.11  2.26/11   5.19/6    9.21/4   12.06/5   15.01/5   17.18/4   22.35/4   27.41/4   28.11/4  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.26/11   2.53/6    4.02/4    2.45/11   2.55/3    2.17/4    5.17/4    5.06/10   0.30/8  
  5 Holfeld Anton                  28.31  1.41/4    4.51/5   11.35/10  13.36/9   16.55/7   18.54/6   24.34/6   28.04/5   28.31/5  
    Vfa endLOS Dresden e.                 1.41/4    3.10/7    6.44/13   2.01/4    3.19/6    1.59/2    5.40/6    3.30/1*   0.27/4  
  6 Zabořil Ondra                  28.58  2.01/8    4.41/3   10.34/6   12.50/6   16.22/6   18.58/7   24.41/7   28.32/6   28.58/6  
    OB Jenišovice                         2.01/8    2.40/3    5.53/11   2.16/7    3.32/8    2.36/6    5.43/7    3.51/3    0.26/2  
  7 Teichmann Julian               29.43  2.30/12   5.22/7    9.48/5   11.43/4   14.47/4   17.19/5   24.26/5   29.16/7   29.43/7  
    .Unregistered                         2.30/12   2.52/5    4.26/5    1.55/3    3.04/4    2.32/5    7.07/9    4.50/8    0.27/4  
  8 Heinemann Wenke                34.00  1.39/3    6.09/11  12.20/11  14.51/11  18.41/9   21.52/11  28.55/10  33.27/9   34.00/9  
    SV Robotron Dresden                   1.39/3    4.30/12   6.11/12   2.31/8    3.50/9    3.11/11   7.03/8    4.32/6    0.33/10 
  9 Podrábská Maruška              35.04  2.00/7    5.33/9   11.00/8   13.47/10  17.43/8   20.56/8   28.32/9   34.27/10  35.04/10 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.00/7    3.33/9    5.27/8    2.47/12   3.56/10   3.13/12   7.36/10   5.55/11   0.37/11 
 10 Nedvídková Katka               38.48  2.09/10   5.48/10  10.51/7   13.25/7   19.08/12  22.12/12  31.58/11  38.10/11  38.48/11 
    OB Rozmarýn Litoměřice                2.09/10   3.39/10   5.03/7    2.34/10   5.43/14   3.04/10   9.46/13   6.12/12   0.38/12 
 11 Haehnel Per                    40.06  2.36/13   6.33/12  12.25/12  15.20/12  19.43/13  23.11/13  32.32/12  38.45/12  40.06/12 
    OL-Team Wehrsdorf                     2.36/13   3.57/11   5.52/10   2.55/13   4.23/11   3.28/13   9.21/12   6.13/13   1.21/16 
 12 Hermann Josef                  46.05  2.54/15   8.06/14  15.37/14  19.32/14  24.12/14  28.49/14  37.16/13  45.16/13  46.05/13 
    .Unregistered                         2.54/15   5.12/14   7.31/14   3.55/14   4.40/12   4.37/14   8.27/11   8.00/14   0.49/14 
 13 Holfeld Wilhelm                51.49  1.49/5    8.39/15  13.20/13  15.23/13  18.46/11  21.35/9   46.36/14  51.27/14  51.49/14 
    Vfa endLOS Dresden e.                 1.49/5    6.50/16   4.41/6    2.03/5    3.23/7    2.49/8   25.01/16   4.51/9    0.22/1* 
 14 Christopher Di Cara            64.44  3.05/16   9.01/16  19.18/16  23.44/16  33.03/16  38.40/16  53.57/15  63.59/15  64.44/15 
    .Unregistered                         3.05/16   5.56/15  10.17/15   4.26/16   9.19/16   5.37/15  15.17/14  10.02/15   0.45/13 
 15 Dolejší Jan                    74.56  2.36/13   7.11/13  17.43/15  22.07/15  29.38/15  36.20/15  60.10/16  73.45/16  74.56/16 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.36/13   4.35/13  10.32/16   4.24/15   7.31/15   6.42/16  23.50/15  13.35/16   1.11/15 
    Hraběta Jan                DISK       5.11/    14.56/    36.04/         /         /         /    59.51/    83.44/    84.39/   
    KOB Děčín                             5.11/     9.45/    21.08/         /         /         /         /    23.53/     0.55/   
 17 Horáková Kateřina         MS   32.30  2.08/9    5.26/8   11.03/9   13.35/8   18.41/9   21.37/10  27.14/8   32.03/8   32.30/8  
    KOB Děčín                             2.08/9    3.18/8    5.37/9    2.32/9    5.06/13   2.56/9    5.37/5    4.49/7    0.27/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          3.4km   70m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-38      3-39      4-45      5-47      6-62      7-65      8-50      9-48     10-42     11-44     12-100   
  1 Ulrich Petr                    36.25  1.51/1*   4.51/1*   6.21/1*  11.49/1*  13.21/1*  16.45/1*  19.29/1*  23.49/1*  26.23/1*  29.47/1*  34.57/1*  35.53/1*  36.25/1* 
    .Unregistered                         1.51/1*   3.00/1*   1.30/1*   5.28/6    1.32/1*   3.24/2    2.44/2    4.20/1*   2.34/1*   3.24/2    5.10/1*   0.56/7    0.32/9  
  2 Novotný Milan                  57.28  2.20/5    5.52/2    8.58/4   13.00/2   20.03/5   23.36/4   28.24/4   43.08/5   46.10/4   48.55/2   56.32/3   57.05/2   57.28/2  
    .Unregistered                         2.20/5    3.32/2    3.06/8    4.02/1*   7.03/10   3.33/3    4.48/8   14.44/8    3.02/3    2.45/1*   7.37/7    0.33/1*   0.23/4  
  3 Přibyl Luboš                   57.34  2.16/3    8.29/9   14.45/11  19.22/8   21.18/7   25.34/5   28.14/3   34.35/2   42.58/2   49.26/3   56.19/2   57.10/3   57.34/3  
    KOB Děčín                             2.16/3    6.13/10   6.16/12   4.37/4    1.56/3    4.16/6    2.40/1*   6.21/2    8.23/11   6.28/5    6.53/5    0.51/5    0.24/5  
  4 Stephan Di Cara                60.52  2.19/4    8.52/10  11.02/8   15.06/6   22.33/8   25.52/6   30.06/5   46.17/6   49.17/5   53.59/5   59.54/4   60.34/4   60.52/4  
    .Unregistered                         2.19/4    6.33/11   2.10/5    4.04/2    7.27/12   3.19/1*   4.14/5   16.11/10   3.00/2    4.42/3    5.55/2    0.40/2    0.18/1* 
  5 Burgr Jan                      61.37  2.11/2    5.58/3    9.31/5   13.53/3   15.25/2   27.55/7   30.54/6   42.28/4   46.01/3   53.09/4   60.36/5   61.19/5   61.37/5  
    TJ Loko Liberec                       2.11/2    3.47/4    3.33/9    4.22/3    1.32/1*  12.30/10   2.59/3   11.34/6    3.33/4    7.08/6    7.27/6    0.43/3    0.18/1* 
  6 Schmidt Peter                  64.38  2.48/8    6.46/5    8.46/2   14.12/4   16.39/3   20.38/2   32.04/7   40.07/3   50.36/6   56.29/6   63.04/6   64.14/6   64.38/6  
    SSV Planeta Radebeul                  2.48/8    3.58/5    2.00/4    5.26/5    2.27/4    3.59/4   11.26/13   8.03/3   10.29/12   5.53/4    6.35/4    1.10/9    0.24/5  
  7 Průchová Elena                 73.34  2.47/7    7.28/6   10.04/7   16.19/7   20.09/6   28.55/8   33.58/8   49.07/7   53.35/7   63.17/7   71.55/7   73.08/7   73.34/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.47/7    4.41/8    2.36/7    6.15/8    3.50/8    8.46/9    5.03/10  15.09/9    4.28/5    9.42/10   8.38/10   1.13/11   0.26/7  
  8 Daniela Žuchová                76.08  2.54/9    7.41/7   14.24/10  30.28/10  33.05/10  38.29/9   42.44/9   52.55/8   57.39/8   67.21/8   75.02/8   75.48/8   76.08/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.54/9    4.47/9    6.43/13  16.04/12   2.37/5    5.24/8    4.15/6   10.11/5    4.44/6    9.42/10   7.41/8    0.46/4    0.20/3  
  9 Spejchal Petr                  86.08  2.22/6    6.28/4    8.47/3   14.23/5   17.15/4   21.15/3   26.00/2   58.12/9   65.50/9   76.09/9   84.01/9   85.25/9   86.08/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.22/6    4.06/6    2.19/6    5.36/7    2.52/7    4.00/5    4.45/7   32.12/13   7.38/10  10.19/12   7.52/9    1.24/12   0.43/13 
 10 Hradecký Jaroslav             101.56  3.32/10   8.06/8   10.03/6   25.34/9   28.16/9   51.11/10  56.00/10  69.06/10  75.04/10  83.00/10  99.35/10 101.21/10 101.56/10 
    OK Doksy                              3.32/10   4.34/7    1.57/3   15.31/9    2.42/6   22.55/13   4.49/9   13.06/7    5.58/8    7.56/8   16.35/13   1.46/13   0.35/11 
 11 Přibylová Erika               108.13  5.33/12   9.12/11  11.03/9   57.17/13  69.07/13  73.49/13  77.38/13  86.48/12  91.59/11 100.07/11 106.34/11 107.36/11 108.13/11 
    KOB Děčín                             5.33/12   3.39/3    1.51/2   46.14/13  11.50/13   4.42/7    3.49/4    9.10/4    5.11/7    8.08/9    6.27/3    1.02/8    0.37/12 
 12 Stöcker Evelyn                116.18  3.45/11  11.46/12  16.34/12  32.10/11  39.14/11  52.02/11  59.51/11  83.21/11  94.39/12 102.07/12 114.34/12 115.44/12 116.18/12 
    SV Vorwärts Leipzig                   3.45/11   8.01/12   4.48/11  15.36/10   7.04/11  12.48/11   7.49/11  23.30/12  11.18/13   7.28/7   12.27/11   1.10/9    0.34/10 
 13 Kašpar Ludvík                 129.42  7.09/13  18.26/13  22.12/13  37.52/12  44.14/12  63.15/12  72.12/12  90.53/13  97.55/13 114.44/13 128.22/13 129.16/13 129.42/13 
    SK Netopýr Zákupy                     7.09/13  11.17/13   3.46/10  15.40/11   6.22/9   19.01/12   8.57/12  18.41/11   7.02/9   16.49/13  13.38/12   0.54/6    0.26/7  
    Mrňák Josef                DISK       4.16/    10.29/    18.23/    27.17/    33.13/         /         /         /         /         /         /    78.02/    78.53/   
    TJ Stadion Nový Bor                   4.16/     6.13/     7.54/     8.54/     5.56/         /         /         /         /         /         /         /     0.51/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          5.6km  120m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-53      3-59      4-64      5-73      6-50      7-46      8-62      9-67     10-49     11-100   
  1 Melichar Jaromír               72.01  2.48/5   13.23/1*  17.11/1*  23.25/1*  35.06/1*  41.54/1*  47.35/1*  52.51/1*  56.40/1*  67.40/1*  71.39/1*  72.01/1* 
    TJ Loko Liberec                       2.48/5   10.35/1*   3.48/1*   6.14/5   11.41/2    6.48/1*   5.41/2    5.16/4    3.49/2   11.00/2    3.59/4    0.22/2  
  2 Gebovský Petr                  82.44  2.06/1*  18.20/5   22.33/4   26.37/4   40.49/4   49.19/3   52.57/2   55.47/2   58.34/2   79.02/2   82.20/2   82.44/2  
    .Unregistered                         2.06/1*  16.14/5    4.13/2    4.04/1*  14.12/4    8.30/2    3.38/1*   2.50/1*   2.47/1*  20.28/5    3.18/1*   0.24/3  
  3 Milan Šafařík                  84.16  2.32/3   14.08/3   21.04/3   26.20/3   37.37/3   50.56/4   58.09/4   61.43/4   70.08/3   80.08/3   83.51/3   84.16/3  
    KOB Děčín                             2.32/3   11.36/2    6.56/4    5.16/2   11.17/1*  13.19/5    7.13/4    3.34/2    8.25/3   10.00/1*   3.43/2    0.25/4  
  4 Košek Ladislav                 90.07  2.27/2   14.03/2   18.18/2   24.11/2   36.41/2   45.41/2   54.02/3   58.51/3   73.53/4   85.50/4   89.47/4   90.07/4  
    TJ Loko Liberec                       2.27/2   11.36/2    4.15/3    5.53/4   12.30/3    9.00/3    8.21/5    4.49/3   15.02/5   11.57/3    3.57/3    0.20/1* 
  5 Podhorská Štěpánka            113.13  2.47/4   15.44/4   23.21/5   28.39/5   54.33/5   63.58/5   70.08/5   84.51/5   95.56/5  107.54/5  112.40/5  113.13/5  
    KOB Děčín                             2.47/4   12.57/4    7.37/5    5.18/3   25.54/5    9.25/4    6.10/3   14.43/5   11.05/4   11.58/4    4.46/5    0.33/5  
    Podhorský Zdeněk           DISK       2.30/    13.00/    16.29/    21.23/    32.07/    39.55/    47.17/    51.59/         /    65.25/    70.52/    71.20/   
    KOB Děčín                             2.30/    10.30/     3.29/     4.54/    10.44/     7.48/     7.22/     4.42/         /         /     5.27/     0.28/