Celkové výsledky kategorie                                      6/2/2010 3:32:35 PM
                                        7. závod JO
===ČSOS-LDC========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         2.2km   50m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C     23.43  +      0.00
  2>Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051       24.03  +      0.20
  3>Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C     24.23  +      0.40
  4>Minner Ann-Sophie        KOWEG Görlitz        G06           28.12  +      4.29
  5>Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 C     28.39  +      4.56
  6>Stöcker Mara             SV Vorwärts Leipzig  G23           41.44  +     18.01
  7>Heinemann Marit          SV Robotron Dresden  G22           49.40  +     25.57
    Schoffer Lea             USV TU Dresden       G30       DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D10L        3.3km   60m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Junghanß Celine          Skiklub Dresden Nied G35           21.08  +      0.00
  2>Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     31.22  +     10.14
  3>Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C     35.00  +     13.52
  4>Schöne Natalie           OL-Team Wehrsdorf    G07           57.36  +     36.28
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         2.5km   50m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B     23.27  +      0.00
  2>Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B     23.28  +      0.01
  3>Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C     24.32  +      1.05
  4>Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C     27.03  +      3.36
  5>Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C     28.34  +      5.07
  6>Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B     29.26  +      5.59
  7>Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C     32.31  +      9.04
  8>Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 B     32.35  +      9.08
  9>Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C     35.21  +     11.54
 10>Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C     36.26  +     12.59
 11>Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C     44.17  +     20.50
 12>Teichmann Cosima         USV TU Dresden       G30           45.47  +     22.20
 13>Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C     52.11  +     28.44
 14>Hänchen Julia            ESV Lok Bad schandau G37           56.16  +     32.49
 15>Holečková Edita          KOB Děčín            LDC           94.16  +     70.49
    Krausová Hanička         TJ Loko Liberec      LLI9853 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         3.2km   60m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 B     34.38  +      0.00
  2>Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     35.33  +      0.55
  3>Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B     37.14  +      2.36
  4>Starke Paula             USV TU Dresden       G30           42.31  +      7.53
  5>Hrochová Tereza          OK Jiskra Nový Bor   BOR9656 C     47.33  +     12.55
  6>Schoffer Pia             USV TU Dresden       G30           48.06  +     13.28
  7>Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C     51.27  +     16.49
  8>Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C     89.27  +     54.49
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         4.3km   90m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Flechsig Theresa         USV TU Dresden       G30           36.50  +      0.00
  2>Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451 B     41.27  +      4.37
  3>Zelenina Alexandra       USG Chemnitz         G28           49.46  +     12.56
  4>Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C     59.48  +     22.58
  5>Smetanová Alžběta        OK Chrastava         CHA9450 C     67.20  +     30.30
  6>Kočí Barbora             TJ Stadion Nový Bor  STB9599 C     74.41  +     37.51
  7>Hřebřinová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9499 C     89.27  +     52.37
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         5.7km  120m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP           47.09  +      0.00
  2>Gruschka Sophie          USV TU Dresden       G30           51.35  +      4.26
  3>Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C     55.16  +      8.07
  4>Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     56.29  +      9.20
  5>Drechsel Elisabeth       USV TU Dresden       G30           57.53  +     10.44
  6>Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 B     58.58  +     11.49
  7>Nieke Corinna            USV TU Dresden       G30           60.04  +     12.55
  8>Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C     67.26  +     20.17
  9>Vašková Irena            OOB TJ Turnov        TUR9251 C     75.13  +     28.04
 10>Linková Kateřina         Slavoj Severotuk Úst SUL9250 C     79.11  +     32.02
 
Průběžné výsledky kategorie: D21K        5.7km  120m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     43.33  +      0.00  R:    0b
  2>Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A     47.55  +      4.22  R:    0b
  3>Weinert Ruta             Post SV Dresden      G11           50.26  +      6.53  R:    0b
  4>Šichová Petra            TJ Sokol Rovensko po ROT           58.10  +     14.37  R:    0b
  5>Ender Fanka              Turbine Zittau       G38           61.12  +     17.39  R:    0b
  6>Schäfer Katrin           SV Robotron Dresden  G22           67.16  +     23.43  R:    0b
  7>Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C     70.27  +     26.54  R:    0b
  8>Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     86.48  +     43.15  R:    0b
  9>Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     95.02  +     51.29  R:   -0b
 10>Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C    107.02  +     63.29  R:   -0b
    Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21L        8.0km  200m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C     60.48  +      0.00  R:    0b
  2>Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 E     61.29  +      0.41  R:    0b
  3>Heinemann Anne           SV Robotron Dresden  G22           64.43  +      3.55  R:    0b
  4>Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     67.11  +      6.23  R:    0b
  5>Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A     67.30  +      6.42  R:    0b
  6>Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     67.31  +      6.43  R:    0b
  7>Kraemer Karin            Post SV Dresden      G11           69.48  +      9.00  R:    0b
  8>Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     70.32  +      9.44  R:    0b
  9>Zelenina Ekaterina       USG Chemnitz         G28           71.54  +     11.06  R:    0b
 10>Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     72.06  +     11.18  R:    0b
 11>Schmidt Beate            Post SV Dresden      G11           75.02  +     14.14  R:    0b
 12>Sembner Fanny            USV TU Dresden       G30           79.00  +     18.12  R:    0b
 13>Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C     79.19  +     18.31  R:    0b
 14>Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     82.50  +     22.02  R:    0b
 15>Göbel Claudia            USV TU Dresden       G30           93.24  +     32.36  R:    0b
 16>Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    113.36  +     52.48  R:    0b
    Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         6.0km  130m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C     47.04  +      0.00
  2>Holfeld Christina        Vfa endLOS Dresden e G33           51.47  +      4.43
  3>Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     56.12  +      9.08
  4>Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     59.42  +     12.38
  5>Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     61.31  +     14.27
  6>Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     64.44  +     17.40
  7>Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     72.04  +     25.00
  8>Linková Alena            Slavoj Severotuk Úst SUL6750 C     92.41  +     45.37
  9>Tichánková Dana          OB Jenišovice        JEN7150      100.59  +     53.55
 
Průběžné výsledky kategorie: D40         5.4km  130m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  G22           52.35  +      0.00
  2>Junghanß Diana           Skiklub Dresden Nied G35           52.37  +      0.02
  3>Helling Claudia          USV TU Dresden       G30           56.42  +      4.07
  4>Juras Kerstin            KOWEG Görlitz        G06           63.51  +     11.16
  5>Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     67.26  +     14.51
  6>Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C     68.35  +     16.00
  7>Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     71.27  +     18.52
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         4.8km   90m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     47.04  +      0.00
  2>Leibiger Birgit          Post SV Dresden      G11           50.52  +      3.48
  3>Roßberg Cornelia         USG Chemnitz         G28           53.01  +      5.57
  4>Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     54.42  +      7.38
  5>Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     54.51  +      7.47
  6>Böhme Petra              USG Chemnitz         G28           56.07  +      9.03
  7>Kraemer Heike            Post SV Dresden      G11           56.08  +      9.04
  8>Juckeland Sabine         USV TU Dresden       G30           57.03  +      9.59
  9>Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C     59.38  +     12.34
 10>Göbel heike              USV TU Dresden       G30           60.38  +     13.34
 11>Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C     62.38  +     15.34
 12>Ansorge Silke            SV Robotron Dresden  G22           65.18  +     18.14
 13>Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C     71.58  +     24.54
 13>Kočíbová Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C     71.58  +     24.54
 15>Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C     72.25  +     25.21
 16>Schmutterer Birgit       USV TU Dresden       G30           90.21  +     43.17
 17>Sluková Hana             TJ Loko Liberec      LLI5951       90.38  +     43.34
 
Průběžné výsledky kategorie: D50         4.6km   90m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     49.23  +      0.00
  2>Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     51.16  +      1.53
  3>Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     51.37  +      2.14
  4>Richter Marion           SG Dittersdorf       G14           51.48  +      2.25
  5>Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     53.21  +      3.58
  6>Bettina Schmidt          OL-Team Wehrsdorf    G07           55.48  +      6.25
  7>Möser Ingrid             USV TU Dresden       G30           58.21  +      8.58
  8>Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C     66.21  +     16.58
  9>Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     68.31  +     19.08
 10>Schmidt Elke             SSV Planeta Radebeul G16           71.03  +     21.40
    Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         3.5km  100m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Tonn Gisela              SSV Planeta Radebeul G16           39.06  +      0.00
  2>Horáčková Stanislava     VSK Slavia TU Libere VLI4950 C     39.56  +      0.50
  3>Winkler Rita             SV Robotron Dresden  G22           48.25  +      9.19
  4>Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     54.47  +     15.41
  5>Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     55.08  +     16.02
  6>Schöne Franziska         OL-Team Wehrsdorf    G07           56.38  +     17.32
  7>Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C     66.19  +     27.13
  8>Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C     66.43  +     27.37
  9>Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     84.09  +     45.03
 
Průběžné výsledky kategorie: D60         3.2km   70m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ender Irina              Turbine Zittau       G38           41.12  +      0.00
  2>Stör Margitta            SG Dittersdorf       G14           48.13  +      7.01
  3>Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     50.55  +      9.43
  4>Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     54.18  +     13.06
  5>Lucke Helga              Post SV Dresden      G11           64.00  +     22.48
  6>Renger Rita              SV Robotron Dresden  G22          125.24  +     84.12
 
Průběžné výsledky kategorie: D65         3.0km   50m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     42.57  +      0.00
  2>Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     49.25  +      6.28
  3>Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     54.52  +     11.55
  4>Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     57.21  +     14.24
  5>Haufe Heiderose          Turbine Zittau       G38           58.00  +     15.03
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         2.2km   50m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000       19.18  +      0.00
  2>Heinemann Göran          SV Robotron Dresden  G22           21.21  +      2.03
  3>Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C     22.13  +      2.55
  4>Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR           22.54  +      3.36
  5>Porep Max                USV TU Dresden       G30           27.53  +      8.35
  6>Voft Moritz              KOWEG Görlitz        G06           30.33  +     11.15
  7>Hroch Matyáš             OK Jiskra Nový Bor   BOR0002 C     30.56  +     11.38
  8>Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C     38.52  +     19.34
 
Průběžné výsledky kategorie: H10L        3.3km   60m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sperling Fridolin        USV TU Dresden       G30           22.55  +      0.00
  2>Männel Marek             OL-Team Wehrsdorf    G07           24.48  +      1.53
  3>Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101       32.58  +     10.03
  4>Gehse Tobias             OL-Team Wehrsdorf    G07           34.30  +     11.35
  5>Schöne Niklas            OL-Team Wehrsdorf    G07           36.34  +     13.39
  6>Männel Matties           OL-Team Wehrsdorf    G07           36.43  +     13.48
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.6km   50m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 C     26.17  +      0.00
  2>Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C     26.29  +      0.12
  3>Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B     28.18  +      2.01
  4>Thomas Immanuel          KOWEG Görlitz        G06           37.00  +     10.43
  5>Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C     41.09  +     14.52
  6>Eichler Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS9800 C     49.54  +     23.37
  7>Vaníček Ondřej           TJ Stadion Nový Bor  STB9803 C     82.56  +     56.39
 MS Hlavatý Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR9804 CMS   71.31  +     45.14
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         3.9km   60m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     34.44  +      0.00
  2>Graf Rickie              USV TU Dresden       G30           35.29  +      0.45
  3>Böhmer Arne              SV Robotron Dresden  G22           43.54  +      9.10
  4>Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C     44.17  +      9.33
  5>Salzmann Heinrich        USV TU Dresden       G30           46.10  +     11.26
  6>Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C     51.29  +     16.45
  7>Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C     54.14  +     19.30
  8>Sperling Fabian          USV TU Dresden       G30           58.40  +     23.56
  9>Schroter Paul            KOWEG Görlitz        G06           62.25  +     27.41
 10>Benedikt Brockow         USV TU Dresden       G30           68.25  +     33.41
 11>Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     70.18  +     35.34
 12>Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C     75.39  +     40.55
 13>Žaloudek Jan             TJ Lokomotiva Teplic LTP9605 C     79.51  +     45.07
 14>Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C     97.35  +     62.51
 15>Tichánek Tomáš           OB Jenišovice        JEN9701      119.37  +     84.53
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         6.5km  130m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kučera Jindřich          TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 B     59.52  +      0.00
  2>Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     65.37  +      5.45
  3>Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C     67.00  +      7.08
  4>Rybář Leon               VSK Slavia TU Libere VLI9502 C     74.44  +     14.52
  5>Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C     76.07  +     16.15
  6>Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C     91.49  +     31.57
  7>Marx Paul                Gymnasium Dresden-Pl G39          101.49  +     41.57
  8>Linka Michael            Slavoj Severotuk Úst SUL9500 C    108.37  +     48.45
    Marx Florian             Gymnasium Dresden-Pl G39       DISK              
    Rogalski Paul            USG Chemnitz         G28       DISK-LIM.         
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         8.0km  190m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kočíb Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9303 B     62.01  +      0.00
  2>Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 B     64.42  +      2.41
  3>Huhn Julius              USV TU Dresden       G30           66.45  +      4.44
  4>Flehsig Florian          USV TU Dresden       G30           67.44  +      5.43
  5>Zelenin Anatolij         USG Chemnitz         G28           70.34  +      8.33
  6>Fehlauer Lars            SV Robotron Dresden  G22           96.57  +     34.56
 
Průběžné výsledky kategorie: H20         9.4km  210m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kraemer Andrei           Post SV Dresden      G11           67.33  +      0.00
  2>Cosack Paul              Post SV Dresden      G11           71.17  +      3.44
 
Průběžné výsledky kategorie: H21K        8.6km  220m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300       62.28  +      0.00  R:    0b
  2>Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C     67.25  +      4.57  R:    0b
  3>Fremder Lars             OL-Team Wehrsdorf    G07           71.16  +      8.48  R:    0b
  4>Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C     72.29  +     10.01  R:    0b
  5>Knitsch Sebastian        .Unregistered        ...           73.18  +     10.50  R:    0b
  6>Schöne Martin            OL-Team Wehrsdorf    G07           73.57  +     11.29  R:    0b
  7>Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004 C     75.14  +     12.46  R:    0b
  8>Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     75.34  +     13.06  R:    0b
  9>Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     77.14  +     14.46  R:    0b
 10>Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     83.06  +     20.38  R:    0b
 11>Křtěnský Roman           OK Jiskra Nový Bor   BOR7100 C     83.45  +     21.17  R:    0b
 12>Heinemann Ulf            SV Robotron Dresden  G22           88.16  +     25.48  R:    0b
 13>Hänchen Danilo           ESV Lok Bad schandau G37           99.50  +     37.22  R:    0b
 14>Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C    104.39  +     42.11  R:    0b
 15>Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    112.34  +     50.06  R:    0b
 16>Olunczek Andrej          USV TU Dresden       G30          115.26  +     52.58  R:    0b
    Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C DISK              
    Matoušek Jan             TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21L       11.6km  350m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E     76.32  +      0.00  R:    0b
  2>Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R     78.45  +      2.13  R:    0b
  3>Leibiger Jens            Post SV Dresden      G11           79.15  +      2.43  R:    0b
  4>Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C     80.16  +      3.44  R:    0b
  5>Schöne Andre             OL-Team Wehrsdorf    G07           81.22  +      4.50  R:    0b
  6>Henych Ondřej            VSK Slavia TU Libere VLI9001 A     87.10  +     10.38  R:    0b
  7>Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C     87.50  +     11.18  R:    0b
  8>Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     89.09  +     12.37  R:    0b
  9>Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     92.46  +     16.14  R:    0b
 10>Heinemann Björn          SV Robotron Dresden  G22           92.48  +     16.16  R:    0b
 11>Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C     98.25  +     21.53  R:    0b
 12>Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     99.51  +     23.19  R:    0b
 13>Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    113.21  +     36.49  R:    0b
 14>Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C    114.36  +     38.04  R:    0b
 15>Lenk Andreas             USV TU Dresden       G30          115.39  +     39.07  R:    0b
 16>Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    121.02  +     44.30  R:    0b
 17>Hromádka Miroslav        Slavoj Severotuk Úst SUL6000 C    124.50  +     48.18  R:    0b
 18>Glaser Frank             OL-Team Filder       G40          140.04  +     63.32  R:    0b
    Kundisch Wieland         USV TU Dresden       G30       DISK              
    Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         9.4km  210m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C     72.28  +      0.00
  2>Lehmann Ludwig           OL-Team Wehrsdorf    G07           75.34  +      3.06
  3>Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C     84.10  +     11.42
  4>Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C     87.36  +     15.08
  5>Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     94.55  +     22.27
  6>Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     96.09  +     23.41
  7>Rubáček Jan              VSK Slavia TU Libere VLI7302 C    109.04  +     36.36
 
Průběžné výsledky kategorie: H40         8.3km  200m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Zelenin Andrei           USG Chemnitz         G28           59.37  +      0.00
  2>Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C     60.16  +      0.39
  3>Cruse Kay                SV Robotron Dresden  G22           65.44  +      6.07
  4>Klose Sven               Vfa endLOS Dresden e G33           68.21  +      8.44
  5>Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     74.17  +     14.40
  6>Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     77.03  +     17.26
  7>Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     77.34  +     17.57
  8>Weinert Rolf             Post SV Dresden      G11           78.08  +     18.31
  9>Knitsch Hartmut          Post SV Dresden      G11           79.47  +     20.10
 10>Liscovius Arne           USV TU Dresden       G30           80.03  +     20.26
 11>Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C     80.04  +     20.27
 12>Stöcker Karsten          SV Vorwärts Leipzig  G23           85.55  +     26.18
 13>Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C     89.26  +     29.49
 14>Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     93.55  +     34.18
 15>Linka Vladislav          Slavoj Severotuk Úst SUL5701 C    101.34  +     41.57
 16>Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C    104.25  +     44.48
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         7.1km  170m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Eppendorfer Jörg         KOWEG Görlitz        G06           47.04  +      0.00
  2>Nieke Hagen              USV TU Dresden       G30           59.14  +     12.10
  3>Kümmling Nico            USG Chemnitz         G28           66.00  +     18.56
  4>Kraemer Lutz             Post SV Dresden      G11           66.15  +     19.11
  5>Sperling Thomas          USV TU Dresden       G30           66.55  +     19.51
  6>Müller Rico              USV TU Dresden       G30           70.22  +     23.18
  7>Juras Harald             KOWEG Görlitz        G06           72.28  +     25.24
  8>Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     74.30  +     27.26
  9>Vobořil Aleš             TJ Loko Liberec      LLI6303       75.09  +     28.05
 10>Buhler Gerhard-Michael   USV TU Dresden       G30           75.32  +     28.28
 11>Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     81.13  +     34.09
 12>Roßberg Veit             USG Chemnitz         G28           91.26  +     44.22
 
Průběžné výsledky kategorie: H50         6.3km  150m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Möser Michael            USV TU Dresden       G30           49.56  +      0.00
  2>Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     50.05  +      0.09
  3>Ansorge Ronald           SV Robotron Dresden  G22           50.34  +      0.38
  4>Anders Hartmut           OL-Team Wehrsdorf    G07           55.10  +      5.14
  5>Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C     55.34  +      5.38
  6>Fremder Dietmar          OL-Team Wehrsdorf    G07           56.17  +      6.21
  7>Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     58.28  +      8.32
  8>Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     59.59  +     10.03
  9>Kraemer Werner           Post SV Dresden      G11           60.57  +     11.01
 10>Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C     62.11  +     12.15
 11>Zenker Norbert           USV TU Dresden       G30           63.51  +     13.55
 12>Schmutterer Peter        USV TU Dresden       G30           73.12  +     23.16
 13>Vašek Jiří               OOB TJ Turnov        TUR5701 C     89.19  +     39.23
 14>Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C     99.57  +     50.01
 15>Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C    117.44  +     67.48
    Berndt Peter             Post-SV Chemnitz     G12       DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         5.7km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Genderjan Ludwig         Post SV Dresden      G11           48.45  +      0.00
  2>Horáček Miroslav         VSK Slavia TU Libere VLI5000 C     51.09  +      2.24
  3>Tonn Conrad              SSV Planeta Radebeul G16           51.43  +      2.58
  4>Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     54.06  +      5.21
  5>Vlček Vladislav          TJ Sokol Rovensko po ROT           54.14  +      5.29
  6>Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     61.06  +     12.21
  7>Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     63.02  +     14.17
  8>Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     64.41  +     15.56
  9>Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     65.09  +     16.24
 10>Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C     67.00  +     18.15
 11>Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     71.55  +     23.10
 12>Paschka Frank            SSV Planeta Radebeul G16           73.48  +     25.03
 13>Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     76.42  +     27.57
 14>Šich bohumil             TJ Sokol Rovensko po ROT           78.16  +     29.31
 
Průběžné výsledky kategorie: H60         5.1km  100m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Conrad Helmut            USV TU Dresden       G30           42.22  +      0.00
  2>Schmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul G16           45.14  +      2.52
  3>Stör Thomas              SG Dittersdorf       G14           46.02  +      3.40
  4>Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     49.16  +      6.54
  5>Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     51.30  +      9.08
  6>Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     53.48  +     11.26
  7>Smetana Radomír          OK Chrastava         CHA           54.50  +     12.28
  8>Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     55.05  +     12.43
  9>Ender Volker             Turbine Zittau       G38           58.08  +     15.46
 10>Beránek Petr             TJ Stadion Nový Bor  STB4900 C     59.09  +     16.47
 11>Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     60.33  +     18.11
 12>Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     75.28  +     33.06
 13>Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C     78.09  +     35.47
 14>Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C     87.15  +     44.53
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         4.3km   90m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Schindler Udo            SSV Planeta Radebeul G16           61.14  +      0.00
  2>Rößler Hans-Jochen       SV Robotron Dresden  G22           63.29  +      2.15
  3>Huke Karl-Heinz          ESV Lok Bad schandau G37           83.52  +     22.38
 
Průběžné výsledky kategorie: H70         3.6km   90m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Heinemann Rolf           SV Robotron Dresden  G22           44.11  +      0.00
  2>Glaser Wolfgang          Turbine Zittau       G38           44.29  +      0.18
  3>Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     47.23  +      3.12
  4>Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     51.38  +      7.27
  5>Haufe Horst              Turbine Zittau       G38           52.33  +      8.22
  6>Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     54.21  +     10.10
  7>Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     55.58  +     11.47
  8>Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     58.03  +     13.52
  9>Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     58.31  +     14.20
 10>Alberts Olaf             Post SV Dresden      G11           70.03  +     25.52
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         3.3km   60m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Svobodová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR0150 C     19.55  +      0.00
  2>Tomáš Brych              OK Jiskra Nový Bor   BOR           22.17  +      2.22
  3>Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C     26.40  +      6.45
  4>Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI           28.11  +      8.16
  5>Holfeld Anton            Vfa endLOS Dresden e G33           28.31  +      8.36
  6>Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401       28.58  +      9.03
  7>Teichmann Julian         .Unregistered        ...           29.43  +      9.48
  8>Heinemann Wenke          SV Robotron Dresden  G22           34.00  +     14.05
  9>Podrábská Maruška        VSK Slavia TU Libere VLI0251 C     35.04  +     15.09
 10>Nedvídková Katka         OB Rozmarýn Litoměři DLT           38.48  +     18.53
 11>Haehnel Per              OL-Team Wehrsdorf    G07           40.06  +     20.11
 12>Hermann Josef            .Unregistered        ...           46.05  +     26.10
 13>Holfeld Wilhelm          Vfa endLOS Dresden e G33           51.49  +     31.54
 14>Christopher Di Cara      .Unregistered        ...           64.44  +     44.49
 15>Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB           74.56  +     55.01
    Hraběta Jan              KOB Děčín            LDC       DISK              
 MS Horáková Kateřina        KOB Děčín            LDC0301  MS   32.30  +     12.35
 
Průběžné výsledky kategorie: P2          3.4km   70m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ulrich Petr              .Unregistered        ...           36.25  +      0.00
  2>Novotný Milan            .Unregistered        ...           57.28  +     21.03
  3>Přibyl Luboš             KOB Děčín            LDC           57.34  +     21.09
  4>Stephan Di Cara          .Unregistered        ...           60.52  +     24.27
  5>Burgr Jan                TJ Loko Liberec      LLI0000       61.37  +     25.12
  6>Schmidt Peter            SSV Planeta Radebeul G16           64.38  +     28.13
  7>Průchová Elena           OK Jiskra Nový Bor   BOR6850 C     73.34  +     37.09
  8>Daniela Žuchová          TJ Tatran Jablonec n TJN           76.08  +     39.43
  9>Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C     86.08  +     49.43
 10>Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK9600 C    101.56  +     65.31
 11>Přibylová Erika          KOB Děčín            LDC          108.13  +     71.48
 12>Stöcker Evelyn           SV Vorwärts Leipzig  G23          116.18  +     79.53
 13>Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK9800 C    129.42  +     93.17
    Mrňák Josef              TJ Stadion Nový Bor  STB3301 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: P4          5.6km  120m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     72.01  +      0.00
  2>Gebovský Petr            .Unregistered        ...           82.44  +     10.43
  3>Milan Šafařík            KOB Děčín            LDC     C     84.16  +     12.15
  4>Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C     90.07  +     18.06
  5>Podhorská Štěpánka       KOB Děčín            LDC          113.13  +     41.12
    Podhorský Zdeněk         KOB Děčín            LDC       DISK