Startovka oddílů                                                5/28/2010 1:20:55 PM
                                    7. závod JO
===ČSOS-LDC================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ... - .Unregistered                            Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Christopher Di Cara      ...      320310    HDR                   
  2 Stephan Di Cara          ...      361279    P2                    
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR0000    4370    H10     37.00         
  2 Hroch Matyáš             BOR0002    4379    H10     61.00         
  3 Svobodová Tereza         BOR0150    4374    HDR                   
  4 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70     10.00         
  5 Langr Jan                BOR3601    8541    H70     58.00         
  6 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70     74.00         
  7 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65     55.00         
  8 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70     42.00         
  9 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70     26.00         
 10 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D50     38.00         
 11 Průcha Miloslav          BOR5800 1958242    H50     63.00         
 12 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H50     15.00         
 13 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D45     68.00         
 14 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D45     16.00         
 15 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45     12.00         
 16 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45     44.00         
 17 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H40     26.00         
 18 Průchová Elena           BOR6850  205615    P2                    
 19 Průšek Petr              BOR7003    8486    H40     70.00         
 20 Křtěnský Roman           BOR7100    8510    H21K     7.00         
 21 Svobodová Lucie          BOR7151    8519    D21K    13.00         
 22 Spejchal Petr            BOR7512    8472    P2                    
 23 Doškářová Tereza         BOR9150    8494    D21K    29.00         
 24 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D18     17.00         
 25 Stránský Martin          BOR9400    8526    H16     31.00         
 26 Göttlichová Adéla        BOR9452    8448    D16     40.00         
 27 Barkmanová Marie         BOR9650    4373    D14     26.00         
 28 Hrochová Tereza          BOR9656    4369    D14     50.00         
 29 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D14     38.00         
 30 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H12     15.00         
 31 Hlavatý Jan              BOR9804    4371    H12      3.00         
 32 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D12      5.00         
 33 Staňová Karolína         BOR9853    4376    D12     33.00         
 34 Nováková Lucie           BOR9854    4368    D12     25.00         
 35 Tomková Jana             BOR9855    4385    D12     49.00         
 36 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H12     31.00         
 37 Řezáčová Veronika        BOR9950    4365    D12     57.00         
 38 Janoušková Lucie         BOR9954    4356    D12     13.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Markéta        CHA0050   43643    D10     26.00         
  2 Kašková Eva              CHA4650    8152    D60     49.00         
  3 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H55     14.00         
  4 Vokálová Pavla           CHA4951    8158    D50     26.00         
  5 Vokál Jiří               CHA5001    8159    H55     38.00         
  6 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H55     26.00         
  7 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55     46.00         
  8 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D50     34.00         
  9 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D40     37.00         
 10 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D50     50.00         
 11 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D40     25.00         
 12 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21L    21.00         
 13 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21K    31.00         
 14 Kašková Barbora          CHA8050    4212    D21L    49.00         
 15 Němec Jan                CHA8606  436449    H21K    67.00         
 16 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21K    25.00         
 17 Valešová Jana            CHA9152    8190    D21L    57.00         
 18 Smetanová Alžběta        CHA9450    8198    D16     24.00         
 19 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H16     15.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21L     9.00         
  2 Janata Martin            DKP8306    8277    H21L    94.00         
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliška      DLT0151    4415 P  D10L    55.00         
  2 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60      8.00         
  3 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55     39.00         
  4 Nosek Petr               DLT6901  336778    H40     58.00         
  5 Reisingerová Martina     DLT7251  236061    D35     44.00         
  6 Reisingerová Radka       DLT9651    4416 P  D10L    67.00         
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H21L    14.00         
  2 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21L    45.00         
  3 Hradecký Jaroslav        DOK9600    7773    P2                    
  4 Koštejn Vít              DOK9800    7758    H12     11.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krausz Milan             FSP6700    8127    H21L     6.00         
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Macháčková Barbora       FYD0051   49994    D10     10.00         
  2 Macháček Aleš            FYD6400    8333    H35     62.00         
  3 Macháčková Michaela      FYD7299    8328    D35     56.00         
  4 Macháčková Eliška        FYD9851   49995    D12      9.00         
 
 
Startovka oddílu: G06 - KOWEG Görlitz                            Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Eppendorfer Jörg         G06        4812    H45     52.00         
  2 Juras Harald             G06        6408    H45     28.00         
  3 Juras Kerstin            G06        7400    D40     33.00         
  4 Minner Ann-Sophie        G06      428645    D10     42.00         
  5 Steudler Matthäus        G06      799172    H14     11.00         
  6 Thomas Immanuel          G06      428660    H12     23.00         
 
 
Startovka oddílu: G07 - OL-Team Wehrsdorf                        Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Anders Hartmut           G07        6460    H50     11.00         
  2 Bettina Schmidt          G07        1913    D50     42.00         
  3 Fremder Dietmar          G07      411473    H50     55.00         
  4 Fremder Lars             G07        6416    H21K    59.00         
  5 Gehse Tobias             G07        6322    H10L     7.00         
  6 Männel Marek             G07        6023    H10L    15.00         
  7 Männel Matties           G07        6030    H10L    23.00         
  8 Schöne Andre             G07      211258    H21L    58.00         
  9 Schöne Franziska         G07        6544    D55     35.00         
 10 Schöne Martin            G07        6056    H21K    23.00         
 11 Schöne Natalie           G07        6073    D10L    63.00         
 12 Schöne Niklas            G07      303970    H10L    31.00         
 
 
Startovka oddílu: G11 - Post SV Dresden                          Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Alberts Olaf             G11        4420 P  H70     18.00         
  2 Genderjan Ludwig         G11        6519    H55      6.00         
  3 Knitsch Hartmut          G11      503363    H40     38.00         
  4 Kraemer Andrei           G11        2329    H20     17.00         
  5 Kraemer Heike            G11        2048    D45     60.00         
  6 Kraemer Karin            G11        2153    D21L    61.00         
  7 Kraemer Lutz             G11        2168    H45     44.00         
  8 Kraemer Werner           G11        2046    H50     23.00         
  9 Leibiger Birgit          G11        2022    D45     28.00         
 10 Leibiger Jens            G11      591019    H21L    70.00         
 11 Lucke Helga              G11        2165    D60     33.00         
 12 Schmidt Beate            G11        2043    D21L    33.00         
 13 Weinert Rolf             G11        2331    H40      2.00         
 14 Weinert Ruta             G11        2027    D21K    37.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: G12 - Post-SV Chemnitz                         Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Berndt Peter             G12        2720    H50     47.00         
 
 
Startovka oddílu: G13 - Sachsen-Marathon e.V.                    Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klawun Werner            G13      222663    H65      6.00         
 
 
Startovka oddílu: G14 - SG Dittersdorf                           Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richter Marion           G14        6117    D50     46.00         
  2 Richter Uwe              G14        6162    H50     39.00         
  3 Stör Margitta            G14        6532    D60     41.00         
  4 Stör Thomas              G14        6145    H60     24.00         
 
 
Startovka oddílu: G16 - SSV Planeta Radebeul                     Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Helmut Härtelt           G16     1951308    H55     54.00         
  2 Paschka Frank            G16      307016    H55     18.00         
  3 Schindler Udo            G16        2098    H65      2.00         
  4 Schmalfeld Tassilo       G16      300684    H60     48.00         
  5 Schmidt Elke             G16        2107    D50     18.00         
  6 Schmidt Peter            G16        2108    P2                    
  7 Tonn Conrad              G16      895377    H55     34.00         
  8 Tonn Gisela              G16        2307    D55     27.00         
  9 Wiedenfeld Frank         G16      886501    H45     24.00         
 10 Wiedenfeld Ute           G16        2087    D45      8.00         
 
 
Startovka oddílu: G22 - SV Robotron Dresden                      Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ansorge Ronald           G22        2177    H50     27.00         
  2 Ansorge Silke            G22        6236    D45      4.00         
  3 Böhmer Arne              G22        2196    H14     39.00         
  4 Cruse Katrin             G22        2192    D40     17.00         
  5 Cruse Kay                G22        2190    H40     50.00         
  6 Fehlauer Lars            G22      411341    H18      0.00         
  7 Heinemann Anne           G22      502214    D21L    37.00         
  8 Heinemann Björn          G22        2059    H35     46.00         
  9 Heinemann Göran          G22        2067    H10     13.00         
 10 Heinemann Marit          G22        2058    D10     58.00         
 11 Heinemann Rolf           G22        2060    H70     50.00         
 12 Heinemann Wenke          G22        2073    HDR                   
 13 Hering Peter             G22        2063    H45     48.00         
 14 Renger Rita              G22        2711    D60     25.00         
 15 Rößler Hans-Jochen       G22        2072    H65     10.00         
 16 Schäfer Katrin           G22        2822    D21K     5.00         
 17 Winkler Rita             G22        2079    D55     19.00         
 18 Heinemann Ulf            G22        2070    H21K    71.00         
 
 
Startovka oddílu: G23 - SV Vorwärts Leipzig                      Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stöcker Evelyn           G23      211494    P2                    
  2 Stöcker Karsten          G23        2322    H40     42.00         
  3 Stöcker Mara             G23        7833    D10     66.00         
 
 
Startovka oddílu: G28 - USG Chemnitz                             Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Böhme Petra              G28        6177    D45     40.00         
  2 Kümmling Nico            G28        4836    H45     60.00         
  3 Rogalski Paul            G28      425470    H16     39.00         
  4 Roßberg Cornelia         G28      237503    D45     76.00         
  5 Roßberg Veit             G28      425464    H45     36.00         
  6 Zelenin Anatolij         G28      411470    H18      4.00         
  7 Zelenin Andrei           G28      411472    H40     66.00         
  8 Zelenina Alexandra       G28      236520    D16     48.00         
  9 Zelenina Ekaterina       G28      336100    D21L     5.00         
 
 
Startovka oddílu: G30 - USV TU Dresden                           Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buhler Birgit            G30      611123    D45     12.00         
  2 Buhler Gerhard-Michael   G30      620617    H45     56.00         
  3 Conrad Helmut            G30      501901    H60     12.00         
  4 Drechsel Elisabeth       G30     1930816    D18     41.00         
  5 Flechsig Theresa         G30      361246    D16     32.00         
  6 Flehsig Florian          G30      428655    H18     20.00         
  7 Göbel Claudia            G30      553838    D21L    13.00         
  8 Göbel heike              G30        4895    D45     52.00         
  9 Gruschka Sophie          G30        2276    D18     53.00         
 10 Helling Claudia          G30     2015231    D40     13.00         
 11 Huhn Julius              G30        1516    H18      8.00         
 12 Juckeland Sabine         G30     1310763    D45     36.00         
 13 Kundisch Wieland         G30      504644    H21L    78.00         
 14 Lenk Andreas             G30        2201    H21L    50.00         
 15 Liscovius Arne           G30      300915    H40     62.00         
 16 Löhning Michael          G30      733003    H21L    18.00         
 17 Möser Ingrid             G30        2212    D50     14.00         
 18 Möser Michael            G30        2297    H50      3.00         
 19 Müller Rico              G30     2015252    H45     20.00         
 20 Nieke Corinna            G30     1280593    D18     33.00         
 21 Nieke Hagen              G30      630617    H45     40.00         
 22 Olunczek Andrej          G30     2000171    H21K    43.00         
 23 Porep Max                G30      411565    H10     45.00         
 24 Salzmann Heinrich        G30      411440    H14     47.00         
 25 Schmutterer Birgit       G30        2357    D45     72.00         
 26 Schmutterer Peter        G30        2358    H50     31.00         
 27 Schoffer Lea             G30     2005300    D10     50.00         
 28 Schoffer Pia             G30     2005297    D14     54.00         
 29 Sperling Fabian          G30     2008479    H14     27.00         
 30 Sperling Fridolin        G30      411592    H10L    11.00         
 31 Sperling Thomas          G30      300767    H45     32.00         
 32 Starke Paula             G30     2008977    D14     34.00         
 33 Teichmann Cosima         G30      411365    D12     45.00         
 34 Wuttig Thomas            G30      990003    H21L    34.00         
 35 Zenker Norbert           G30     2008971    H50     51.00         
 36 Benedikt Brockow         G30      411408    H14     59.00         
 
 
Startovka oddílu: G33 - Vfa endLOS Dresden e.                    Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holfeld Anton            G33      411594    HDR                   
  2 Holfeld Christina        G33      411452    D35     68.00         
  3 Holfeld Wilhelm          G33        4421 P  HDR                   
  4 Klose Sven               G33      411438    H40     18.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: G35 - Skiklub Dresden Niede                    Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junghanß Celine          G35        4423 P  D10L    47.00         
  2 Junghanß Diana           G35        2013    D40     21.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: G37 - ESV Lok Bad schandau                     Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hänchen Danilo           G37      440499    H21K    51.00         
  2 Hänchen Julia            G37      990819    D12     21.00         
  3 Huke Karl-Heinz          G37      440500    H60     44.00         
 
 
Startovka oddílu: G38 - Turbine Zittau                           Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ender Irina              G38        6424    D60     65.00         
  2 Ender Volker             G38        6488    H60     20.00         
  3 Glaser Wolfgang          G38        4805    H70     66.00         
  4 Haufe Heiderose          G38        6391    D65     43.00         
  5 Haufe Horst              G38       51342    H70     34.00         
  6 Kroemer Ines             G38      411402    P4                    
  7 Kroemer Michael          G38      411441    P4                    
 
 
Startovka oddílu: G39 - Gymnasium Dresden-Plauen                 Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marx Florian             G39      411325    H16     51.00         
  2 Marx Paul                G39      411579    H16     35.00         
  3 Schönlebe Tilman         G39      411477    H18     16.00         
 
 
Startovka oddílu: G40 - OL-Team Filder                           Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Glaser Frank             G40        4886    H21L    42.00         
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051    7782    D10     34.00         
  2 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H10L    19.00         
  3 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    HDR                   
  4 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60     36.00         
  5 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     30.00         
  6 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     50.00         
  7 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D50     22.00         
  8 Tichánková Dana          JEN7150    7788    D35     52.00         
  9 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H14     31.00         
 10 Tichánek Tomáš           JEN9701   51544    H14     51.00         
 11 Hájek Jan                JEN9703  411526    H14      7.00         
 12 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H14     23.00         
 13 Koutský Pavel            JEN9706  411617    H14     43.00         
 
 
Startovka oddílu: JES - KOS Jesenice                             Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bílý Jakub               JES0101            HDR                   
  2 Bílý Petr                JES6801   51279    H40     10.00         
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301   51382    HDR                   
  2 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70      2.00         
  3 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     59.00         
  4 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65     47.00         
  5 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H60      4.00         
  6 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D55     15.00         
  7 Eichler Petr             KAS6900   51385    H40     14.00         
  8 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D35     72.00         
  9 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H21K    15.00         
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Violka Šafaříková        LDC                HDR                   
  2 Milan Šafařík            LDC                P4                    
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D50     10.00         
  2 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21L    26.00         
  3 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21L    74.00         
  4 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21K    21.00         
  5 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21K    47.00         
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H60     16.00         
  2 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55     11.00         
  3 Rulc Zdeněk              LJN7201    7745    H21K    27.00         
  4 Matoušek Jan             LJN8900    7746    H21K    63.00         
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Burgr Jan                LLI0000   51202    P2                    
  2 Melichar Peťa            LLI0001   51203    H10     21.00         
  3 Paroulek Lukáš           LLI0201  253135    H10     53.00         
  4 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     51.00         
  5 Kraus Jan                LLI4501   51213    H60     28.00         
  6 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H60     56.00         
  7 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D60     57.00         
  8 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21L    17.00         
  9 Hoidekr Pavel            LLI5901    8240    H45     16.00         
 10 Košek Ladislav           LLI5903  410732    P4                    
 11 Sluková Hana             LLI5951    8241    D45     80.00         
 12 Štičková Eva             LLI6051  253133    D45     48.00         
 13 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P4                    
 14 Košková Vlasta           LLI6351  410719    D45     20.00         
 15 Fürst Aleš               LLI6801  436961    H40     54.00         
 16 Paroulková Iva           LLI7151  253147    D21K    17.00         
 17 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21L    66.00         
 18 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D16      8.00         
 19 Labský Jan               LLI9602  428203    H14     35.00         
 20 Fürst Matouš             LLI9603  436960    H14     19.00         
 21 Štičková Anna            LLI9651  253131    D21K    33.00         
 22 Kraus Jakub              LLI9702   51208    H14     55.00         
 23 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D14     22.00         
 24 Košek Jan                LLI9801  253141    H10     69.00         
 25 Melichar Vojta           LLI9802   51207    H12     19.00         
 26 Krausová Hanička         LLI9853   51211    D12     29.00         
 27 Labská Karolína          LLI9952  428206    D12     53.00         
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučera Tomáš             LTP0000  420429    H10     29.00         
  2 Mičková Markéta          LTP0150  887611    D10L    43.00         
  3 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50     35.00         
  4 Swoboda Petr             LTP5913  232499    H50     59.00         
  5 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50      7.00         
  6 Kovář Karel              LTP6102  420454    H40     46.00         
  7 Kučera Martin            LTP6500  232901    H35     30.00         
  8 Pavel Petr               LTP6806  420408    H40     22.00         
  9 Žejdlík Michal           LTP7001   51331    H40     74.00         
 10 Mička Jan                LTP7201   51280    H35     14.00         
 11 Mičková Lenka            LTP7461   51281    P4                    
 12 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21K    11.00         
 13 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H16     47.00         
 14 Žaloudek Matěj           LTP9505  232917    H16     27.00         
 15 Kučera Jindřich          LTP9600  232904    H16     55.00         
 16 Žaloudek Jan             LTP9605  232918    H14      3.00         
 17 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D12      1.00         
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kožina Petr              PGP6000   51632    H21L    86.00         
  2 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21L    65.00         
  3 Kožinová Zuzana          PGP9650   51633    D14     58.00         
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H60     40.00         
  2 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     54.00         
  3 Žitná Jana               SMB9251   49973    D18     21.00         
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beránek Daniel           STB       52910    P4                    
  2 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D10     18.00         
  3 Mrňák Josef              STB3301  411774    P2                    
  4 Beránek Petr             STB4900  219204    H60     60.00         
  5 Našinec Jiří             STB5003    4982    H60     32.00         
  6 Kubec Pavel              STB6601   49985    H40      6.00         
  7 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D35     40.00         
  8 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21K     9.00         
  9 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21L    41.00         
 10 Hřebřinová Tereza        STB9499   52907    D16     16.00         
 11 Kočí Barbora             STB9599   52906    D16     56.00         
 12 Vaníček Ondřej           STB9803   52908    H12     27.00         
 13 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D12     17.00         
 
 
Startovka oddílu: SUL - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem          Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kabátníková Martina      SUL        8146    D21K     1.00         
  2 Dubský Josef             SUL4700    8135    H60     52.00         
  3 Linka Vladislav          SUL5701    8141    H40     78.00         
  4 Hromádka Miroslav        SUL6000    8138    H21L     2.00         
  5 Lederer Pavel            SUL6602    8147    H40     30.00         
  6 Linková Alena            SUL6750    8142    D35     60.00         
  7 Linková Kateřina         SUL9250            D18     25.00         
  8 Linka Michael            SUL9500    8148    H16     23.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Viktorka         TJN0250  425591    D10L    51.00         
  2 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55     42.00         
  3 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55     23.00         
  4 Novotný Otakar           TJN5604    8260    H40     82.00         
  5 Jermanová Eva            TJN6150  425590    D45     32.00         
  6 Pustai Josef             TJN6300  232643    H40     34.00         
  7 Kočíbová Iva             TJN6354  307418    D45     64.00         
  8 Posselt Martin           TJN6802  232256    H35     38.00         
  9 Pustaiová Romana         TJN6851  434578    D40     29.00         
 10 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H35     70.00         
 11 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35     64.00         
 12 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21L    30.00         
 13 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D18     29.00         
 14 Pustai David             TJN9301  232645    H18     12.00         
 15 Kočíb Jan                TJN9303  232511    H18     24.00         
 16 Žuchová Nikola           TJN9352  232503    D18     37.00         
 17 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D18     49.00         
 18 Lejsková Martina         TJN9451  416850    D16      0.00         
 19 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16     19.00         
 20 Kočíb Jiří               TJN9602  416836    H14     15.00         
 21 Pustaiová Zuzana         TJN9650  331527    D14     42.00         
 22 Novotný Marek            TJN9901  232325    H12      7.00         
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Lucie            TUR0251    4418 P  D10L    59.00         
  2 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D50     30.00         
  3 Vašek Jiří               TUR5701    4419 P  H50     19.00         
  4 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H50     67.00         
  5 Švábková Šárka           TUR6552    7724    D45      0.00         
  6 Linková Iva              TUR6850   51809    D35     36.00         
  7 Krafková Lucie           TUR8650    8537    D21L    53.00         
  8 Hyka Jan                 TUR9002  410746    H21L    54.00         
  9 Franců Adam              TUR9004   51822    H21K    39.00         
 10 Vašková Irena            TUR9251    8099    D18     45.00         
 11 Kochová Nikola           TUR9358  515087    D21L    29.00         
 12 Linková Alena            TUR9751   51537    D14     46.00         
 13 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D14     30.00         
 14 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D12     37.00         
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H55     10.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podrábská Maruška        VLI0251  207860    HDR                   
  2 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H21K    55.00         
  3 Horáčková Stanislava     VLI4950    4100    D55     43.00         
  4 Horáček Miroslav         VLI5000    4214    H55     22.00         
  5 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D55     31.00         
  6 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H21K    35.00         
  7 Drobník Ivan             VLI5601    9902    H50     43.00         
  8 Henych Petr              VLI6001  515132    H21L    22.00         
  9 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21L    25.00         
 10 Petrová Věra             VLI6251   51218    D45     56.00         
 11 Škapová Kamila           VLI6350   49959    D45     24.00         
 12 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21L    10.00         
 13 Rubáček Jan              VLI7302   49963    H35     22.00         
 14 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     48.00         
 15 Špak Zdeněk              VLI8001  428279    H21K     3.00         
 16 Hodboď Jakub             VLI8500    8286    H21L    62.00         
 17 Škoda Jakub              VLI8800    8304    H21L    82.00         
 18 Henych Ondřej            VLI9001  515133    H21L    38.00         
 19 Rybář Leon               VLI9502    9927    H16     43.00         
 20 Doubková Petra           VLI9853  426323    D12     41.00         
 
 
Startovka oddílu: ZAK - SK Netopýr Zákupy                        Sobota 29.5.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Ludvík            ZAK7200  410399    H21K    19.00         
  2 Kašpar Ludvík            ZAK9800  331399    P2