Startovka kategorie                                            5/28/2010 1:21:17 PM
                                    7. závod JO
===ČSOS-LDC===============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.2km   50m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C   49994  10.00         
  2 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C  434808  18.00         
  3 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 C   43643  26.00         
  4 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051      7782  34.00         
  5 Minner Ann-Sophie        KOWEG Görlitz        G06        428645  42.00         
  6 Schoffer Lea             USV TU Dresden       G30       2005300  50.00         
  7 Heinemann Marit          SV Robotron Dresden  G22          2058  58.00         
  8 Stöcker Mara             SV Vorwärts Leipzig  G23          7833  66.00         
  9 Vakant                                                           74.00         
 
Startovka kategorie: D10L        3.3km   60m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mičková Markéta          TJ Lokomotiva Teplic LTP0150    887611  43.00         
  2 Junghanß Celine          Skiklub Dresden Nied G35          4423  47.00         
  3 Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C  425591  51.00         
  4 Reisingerová Eliška      OB Rozmarýn Litoměři DLT0151 C    4415  55.00         
  5 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C    4418  59.00         
  6 Schöne Natalie           OL-Team Wehrsdorf    G07          6073  63.00         
  7 Reisingerová Radka       OB Rozmarýn Litoměři DLT9651 C    4416  67.00         
  8 Vakant                                                           71.00         
  9 Vakant                                                           75.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.5km   50m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C  232494   1.00         
  2 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B    4362   5.00         
  3 Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 B   49995   9.00         
  4 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C    4356  13.00         
  5 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919  17.00         
  6 Hänchen Julia            ESV Lok Bad schandau G37        990819  21.00         
  7 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C    4368  25.00         
  8 Krausová Hanička         TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211  29.00         
  9 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B    4376  33.00         
 10 Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C    8223  37.00         
 11 Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B  426323  41.00         
 12 Teichmann Cosima         USV TU Dresden       G30        411365  45.00         
 13 Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C    4385  49.00         
 14 Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C  428206  53.00         
 15 Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C    4365  57.00         
 16 Vakant                                                           61.00         
 17 Vakant                                                           65.00         
 
Startovka kategorie: D14         3.2km   60m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C  434595  22.00         
  2 Barkmanová Marie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9650 B    4373  26.00         
  3 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C  231920  30.00         
  4 Starke Paula             USV TU Dresden       G30       2008977  34.00         
  5 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    6885  38.00         
  6 Pustaiová Zuzana         TJ Tatran Jablonec n TJN9650 C  331527  42.00         
  7 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B   51537  46.00         
  8 Hrochová Tereza          OK Jiskra Nový Bor   BOR9656 C    4369  50.00         
  9 Schoffer Pia             USV TU Dresden       G30       2005297  54.00         
 10 Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 B   51633  58.00         
 11 Vakant                                                           62.00         
 
Startovka kategorie: D16         4.3km   90m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451 B  416850   0.00         
  2 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C  410734   8.00         
  3 Hřebřinová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9499 C   52907  16.00         
  4 Smetanová Alžběta        OK Chrastava         CHA9450 C    8198  24.00         
  5 Flechsig Theresa         USV TU Dresden       G30        361246  32.00         
  6 Göttlichová Adéla        OK Jiskra Nový Bor   BOR9452 C    8448  40.00         
  7 Zelenina Alexandra       USG Chemnitz         G28        236520  48.00         
  8 Kočí Barbora             TJ Stadion Nový Bor  STB9599 C   52906  56.00         
  9 Vakant                                                           64.00         
 
Startovka kategorie: D18         5.7km  120m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C    7764  17.00         
  2 Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 B   49973  21.00         
  3 Linková Kateřina         Slavoj Severotuk Úst SUL9250 C          25.00         
  4 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  29.00         
  5 Nieke Corinna            USV TU Dresden       G30       1280593  33.00         
  6 Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C  232503  37.00         
  7 Drechsel Elisabeth       USV TU Dresden       G30       1930816  41.00         
  8 Vašková Irena            OOB TJ Turnov        TUR9251 C    8099  45.00         
  9 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C  416846  49.00         
 10 Gruschka Sophie          USV TU Dresden       G30          2276  53.00         
 11 Vakant                                                           57.00         
 
Startovka kategorie: D21K        5.7km  120m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kabátníková Martina      Slavoj Severotuk Úst SUL     C    8146   1.00         
  2 Schäfer Katrin           SV Robotron Dresden  G22          2822   5.00         
  3 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983   9.00         
  4 Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C    8519  13.00         
  5 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C  253147  17.00         
  6 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115  21.00         
  7 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127  25.00         
  8 Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A    8494  29.00         
  9 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131  33.00         
 10 Weinert Ruta             Post SV Dresden      G11          2027  37.00         
 11 Vakant                                                           41.00         
 12 Vakant                                                           45.00         
 
Startovka kategorie: D21L        8.0km  200m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00         
  2 Zelenina Ekaterina       USG Chemnitz         G28        336100   5.00         
  3 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C    9785   9.00         
  4 Göbel Claudia            USV TU Dresden       G30        553838  13.00         
  5 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  17.00         
  6 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  21.00         
  7 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  25.00         
  8 Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 A  515087  29.00         
  9 Schmidt Beate            Post SV Dresden      G11          2043  33.00         
 10 Heinemann Anne           SV Robotron Dresden  G22        502214  37.00         
 11 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  41.00         
 12 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  45.00         
 13 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C    4212  49.00         
 14 Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 E    8537  53.00         
 15 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A    8190  57.00         
 16 Kraemer Karin            Post SV Dresden      G11          2153  61.00         
 17 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089  65.00         
 18 Vakant                                                           69.00         
 19 Vakant                                                           73.00         
 20 Vakant                                                           77.00         
 21 Vakant                                                           81.00         
 
Startovka kategorie: D35         6.0km  130m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809  36.00         
  2 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  40.00         
  3 Reisingerová Martina     OB Rozmarýn Litoměři DLT7251 C  236061  44.00         
  4 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307  48.00         
  5 Tichánková Dana          OB Jenišovice        JEN7150      7788  52.00         
  6 Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C    8328  56.00         
  7 Linková Alena            Slavoj Severotuk Úst SUL6750 C    8142  60.00         
  8 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  64.00         
  9 Holfeld Christina        Vfa endLOS Dresden e G33        411452  68.00         
 10 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229  72.00         
 11 Vakant                                                           76.00         
 12 Vakant                                                           80.00         
 
Startovka kategorie: D40         5.4km  130m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Helling Claudia          USV TU Dresden       G30       2015231  13.00         
  2 Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  G22          2192  17.00         
  3 Junghanß Diana           Skiklub Dresden Nied G35          2013  21.00         
  4 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C   51533  25.00         
  5 Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C  434578  29.00         
  6 Juras Kerstin            KOWEG Görlitz        G06          7400  33.00         
  7 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  37.00         
  8 Vakant                                                           41.00         
 
Startovka kategorie: D45         4.8km   90m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C    7724   0.00         
  2 Ansorge Silke            SV Robotron Dresden  G22          6236   4.00         
  3 Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul G16          2087   8.00         
  4 Buhler Birgit            USV TU Dresden       G30        611123  12.00         
  5 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  16.00         
  6 Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C  410719  20.00         
  7 Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C   49959  24.00         
  8 Leibiger Birgit          Post SV Dresden      G11          2022  28.00         
  9 Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C  425590  32.00         
 10 Juckeland Sabine         USV TU Dresden       G30       1310763  36.00         
 11 Böhme Petra              USG Chemnitz         G28          6177  40.00         
 12 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445  44.00         
 13 Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C  253133  48.00         
 14 Göbel heike              USV TU Dresden       G30          4895  52.00         
 15 Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C   51218  56.00         
 16 Kraemer Heike            Post SV Dresden      G11          2048  60.00         
 17 Kočíbová Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C  307418  64.00         
 18 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182  68.00         
 19 Schmutterer Birgit       USV TU Dresden       G30          2357  72.00         
 20 Roßberg Cornelia         USG Chemnitz         G28        237503  76.00         
 21 Sluková Hana             TJ Loko Liberec      LLI5951 C    8241  80.00         
 22 Vakant                                                           84.00         
 23 Vakant                                                           88.00         
 
Startovka kategorie: D50         4.6km   90m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  10.00         
  2 Möser Ingrid             USV TU Dresden       G30          2212  14.00         
  3 Schmidt Elke             SSV Planeta Radebeul G16          2107  18.00         
  4 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C    4631  22.00         
  5 Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C    8158  26.00         
  6 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208  30.00         
  7 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  34.00         
  8 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553  38.00         
  9 Bettina Schmidt          OL-Team Wehrsdorf    G07          1913  42.00         
 10 Richter Marion           SG Dittersdorf       G14          6117  46.00         
 11 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  50.00         
 12 Vakant                                                           54.00         
 
Startovka kategorie: D55         3.5km  100m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    7742  11.00         
  2 Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166  15.00         
  3 Winkler Rita             SV Robotron Dresden  G22          2079  19.00         
  4 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515  23.00         
  5 Tonn Gisela              SSV Planeta Radebeul G16          2307  27.00         
  6 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216  31.00         
  7 Schöne Franziska         OL-Team Wehrsdorf    G07          6544  35.00         
  8 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991  39.00         
  9 Horáčková Stanislava     VSK Slavia TU Libere VLI4950 C    4100  43.00         
 10 Vakant                                                           47.00         
 
Startovka kategorie: D60         3.2km   70m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Renger Rita              SV Robotron Dresden  G22          2711  25.00         
  2 Lucke Helga              Post SV Dresden      G11          2165  33.00         
  3 Stör Margitta            SG Dittersdorf       G14          6532  41.00         
  4 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  49.00         
  5 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242  57.00         
  6 Ender Irina              Turbine Zittau       G38          6424  65.00         
  7 Vakant                                                           73.00         
 
Startovka kategorie: D65         3.0km   50m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Haufe Heiderose          Turbine Zittau       G38          6391  43.00         
  2 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  47.00         
  3 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  51.00         
  4 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  55.00         
  5 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  59.00         
  6 Vakant                                                           63.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.2km   50m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            5.00         
  2 Heinemann Göran          SV Robotron Dresden  G22          2067  13.00         
  3 Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C   51203  21.00         
  4 Kučera Tomáš             TJ Lokomotiva Teplic LTP0000 C  420429  29.00         
  5 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C    4370  37.00         
  6 Porep Max                USV TU Dresden       G30        411565  45.00         
  7 Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C  253135  53.00         
  8 Hroch Matyáš             OK Jiskra Nový Bor   BOR0002 C    4379  61.00         
  9 Košek Jan                TJ Loko Liberec      LLI9801 C  253141  69.00         
 10 Vakant                                                           77.00         
 
Startovka kategorie: H10L        3.3km   60m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gehse Tobias             OL-Team Wehrsdorf    G07          6322   7.00         
  2 Sperling Fridolin        USV TU Dresden       G30        411592  11.00         
  3 Männel Marek             OL-Team Wehrsdorf    G07          6023  15.00         
  4 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101     51543  19.00         
  5 Männel Matties           OL-Team Wehrsdorf    G07          6030  23.00         
  6 Vakant                                                           27.00         
  7 Schöne Niklas            OL-Team Wehrsdorf    G07        303970  31.00         
  8 Vakant                                                           35.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.6km   50m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavatý Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR9804 C    4371   3.00         
  2 Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C  232325   7.00         
  3 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 C    7758  11.00         
  4 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C    4378  15.00         
  5 Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C   51207  19.00         
  6 Thomas Immanuel          KOWEG Görlitz        G06        428660  23.00         
  7 Vaníček Ondřej           TJ Stadion Nový Bor  STB9803 C   52908  27.00         
  8 Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B    4359  31.00         
  9 Vakant                                                           35.00         
 
Startovka kategorie: H14         3.9km   60m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žaloudek Jan             TJ Lokomotiva Teplic LTP9605 C  232918   3.00         
  2 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B  411526   7.00         
  3 Steudler Matthäus        KOWEG Görlitz        G06        799172  11.00         
  4 Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C  416836  15.00         
  5 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 C  436960  19.00         
  6 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C    7786  23.00         
  7 Sperling Fabian          USV TU Dresden       G30       2008479  27.00         
  8 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527  31.00         
  9 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C  428203  35.00         
 10 Böhmer Arne              SV Robotron Dresden  G22          2196  39.00         
 11 Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C  411617  43.00         
 12 Salzmann Heinrich        USV TU Dresden       G30        411440  47.00         
 13 Tichánek Tomáš           OB Jenišovice        JEN9701     51544  51.00         
 14 Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C   51208  55.00         
 15 Benedikt Brockow         USV TU Dresden       G30        411408  59.00         
 16 Vakant                                                           63.00         
 
Startovka kategorie: H16         6.5km  130m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C  330671  15.00         
  2 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512  19.00         
  3 Linka Michael            Slavoj Severotuk Úst SUL9500 C    8148  23.00         
  4 Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C  232917  27.00         
  5 Stránský Martin          OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 B    8526  31.00         
  6 Marx Paul                Gymnasium Dresden-Pl G39        411579  35.00         
  7 Rogalski Paul            USG Chemnitz         G28        425470  39.00         
  8 Rybář Leon               VSK Slavia TU Libere VLI9502 C    9927  43.00         
  9 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C   52931  47.00         
 10 Marx Florian             Gymnasium Dresden-Pl G39        411325  51.00         
 11 Kučera Jindřich          TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 B  232904  55.00         
 12 Vakant                                                           59.00         
 13 Vakant                                                           63.00         
 
Startovka kategorie: H18         8.0km  190m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Fehlauer Lars            SV Robotron Dresden  G22        411341   0.00         
  2 Zelenin Anatolij         USG Chemnitz         G28        411470   4.00         
  3 Huhn Julius              USV TU Dresden       G30          1516   8.00         
  4 Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 B  232645  12.00         
  5 Schönlebe Tilman         Gymnasium Dresden-Pl G39        411477  16.00         
  6 Flehsig Florian          USV TU Dresden       G30        428655  20.00         
  7 Kočíb Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9303 B  232511  24.00         
  8 Vakant                                                           28.00         
 
Startovka kategorie: H20         9.4km  210m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kraemer Andrei           Post SV Dresden      G11          2329  17.00         
  2 Vakant                                                           21.00         
 
Startovka kategorie: H21K        8.6km  220m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C  428279   3.00         
  2 Křtěnský Roman           OK Jiskra Nový Bor   BOR7100 C    8510   7.00         
  3 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916  11.00         
  4 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  15.00         
  5 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C  410399  19.00         
  6 Schöne Martin            OL-Team Wehrsdorf    G07          6056  23.00         
  7 Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    7745  27.00         
  8 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180  31.00         
  9 Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C    8302  35.00         
 10 Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004 C   51822  39.00         
 11 Olunczek Andrej          USV TU Dresden       G30       2000171  43.00         
 12 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  47.00         
 13 Hänchen Danilo           ESV Lok Bad schandau G37        440499  51.00         
 14 Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C  361986  55.00         
 15 Fremder Lars             OL-Team Wehrsdorf    G07          6416  59.00         
 16 Matoušek Jan             TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C    7746  63.00         
 17 Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C  436449  67.00         
 18 Heinemann Ulf            SV Robotron Dresden  G22          2070  71.00         
 19 Vakant                                                           75.00         
 20 Vakant                                                           79.00         
 
Startovka kategorie: H21L       11.6km  350m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hromádka Miroslav        Slavoj Severotuk Úst SUL6000 C    8138   2.00         
  2 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127   6.00         
  3 Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C    8129  10.00         
  4 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763  14.00         
  5 Löhning Michael          USV TU Dresden       G30        733003  18.00         
  6 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R  515132  22.00         
  7 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  26.00         
  8 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  30.00         
  9 Wuttig Thomas            USV TU Dresden       G30        990003  34.00         
 10 Henych Ondřej            VSK Slavia TU Libere VLI9001 A  515133  38.00         
 11 Glaser Frank             OL-Team Filder       G40          4886  42.00         
 12 Vakant                                                           46.00         
 13 Lenk Andreas             USV TU Dresden       G30          2201  50.00         
 14 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C  410746  54.00         
 15 Schöne Andre             OL-Team Wehrsdorf    G07        211258  58.00         
 16 Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C    8286  62.00         
 17 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  66.00         
 18 Leibiger Jens            Post SV Dresden      G11        591019  70.00         
 19 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107  74.00         
 20 Kundisch Wieland         USV TU Dresden       G30        504644  78.00         
 21 Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C    8304  82.00         
 22 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632  86.00         
 23 Vakant                                                           90.00         
 24 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E    8277  94.00         
 25 Vakant                                                           98.00         
 26 Vakant                                                          102.00         
 27 Vakant                                                          106.00         
 
Startovka kategorie: H35         9.4km  210m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mička Jan                TJ Lokomotiva Teplic LTP7201 C   51280  14.00         
  2 Rubáček Jan              VSK Slavia TU Libere VLI7302 C   49963  22.00         
  3 Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C  232901  30.00         
  4 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  38.00         
  5 Heinemann Björn          SV Robotron Dresden  G22          2059  46.00         
  6 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971  54.00         
  7 Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C    8333  62.00         
  8 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  70.00         
  9 Vakant                                                           78.00         
 10 Vakant                                                           86.00         
 
Startovka kategorie: H40         8.3km  200m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Weinert Rolf             Post SV Dresden      G11          2331   2.00         
  2 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985   6.00         
  3 Bílý Petr                KOS Jesenice         JES6801 C   51279  10.00         
  4 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385  14.00         
  5 Klose Sven               Vfa endLOS Dresden e G33        411438  18.00         
  6 Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C  420408  22.00         
  7 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523  26.00         
  8 Lederer Pavel            Slavoj Severotuk Úst SUL6602 C    8147  30.00         
  9 Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C  232643  34.00         
 10 Knitsch Hartmut          Post SV Dresden      G11        503363  38.00         
 11 Stöcker Karsten          SV Vorwärts Leipzig  G23          2322  42.00         
 12 Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C  420454  46.00         
 13 Cruse Kay                SV Robotron Dresden  G22          2190  50.00         
 14 Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C  436961  54.00         
 15 Nosek Petr               OB Rozmarýn Litoměři DLT6901 C  336778  58.00         
 16 Liscovius Arne           USV TU Dresden       G30        300915  62.00         
 17 Zelenin Andrei           USG Chemnitz         G28        411472  66.00         
 18 Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C    8486  70.00         
 19 Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C   51331  74.00         
 20 Linka Vladislav          Slavoj Severotuk Úst SUL5701 C    8141  78.00         
 21 Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C    8260  82.00         
 22 Vakant                                                           86.00         
 23 Vakant                                                           90.00         
 24 Vakant                                                           94.00         
 
Startovka kategorie: H45         7.1km  170m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  12.00         
  2 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C    8240  16.00         
  3 Müller Rico              USV TU Dresden       G30       2015252  20.00         
  4 Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul G16        886501  24.00         
  5 Juras Harald             KOWEG Görlitz        G06          6408  28.00         
  6 Sperling Thomas          USV TU Dresden       G30        300767  32.00         
  7 Roßberg Veit             USG Chemnitz         G28        425464  36.00         
  8 Nieke Hagen              USV TU Dresden       G30        630617  40.00         
  9 Kraemer Lutz             Post SV Dresden      G11          2168  44.00         
 10 Hering Peter             SV Robotron Dresden  G22          2063  48.00         
 11 Eppendorfer Jörg         KOWEG Görlitz        G06          4812  52.00         
 12 Buhler Gerhard-Michael   USV TU Dresden       G30        620617  56.00         
 13 Kümmling Nico            USG Chemnitz         G28          4836  60.00         
 14 Vakant                                                           64.00         
 15 Vakant                                                           68.00         
 
Startovka kategorie: H50         6.3km  150m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Möser Michael            USV TU Dresden       G30          2297   3.00         
  2 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927   7.00         
  3 Anders Hartmut           OL-Team Wehrsdorf    G07          6460  11.00         
  4 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  15.00         
  5 Vašek Jiří               OOB TJ Turnov        TUR5701 C    4419  19.00         
  6 Kraemer Werner           Post SV Dresden      G11          2046  23.00         
  7 Ansorge Ronald           SV Robotron Dresden  G22          2177  27.00         
  8 Schmutterer Peter        USV TU Dresden       G30          2358  31.00         
  9 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  35.00         
 10 Richter Uwe              SG Dittersdorf       G14          6162  39.00         
 11 Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C    9902  43.00         
 12 Berndt Peter             Post-SV Chemnitz     G12          2720  47.00         
 13 Zenker Norbert           USV TU Dresden       G30       2008971  51.00         
 14 Fremder Dietmar          OL-Team Wehrsdorf    G07        411473  55.00         
 15 Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C  232499  59.00         
 16 Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C 1958242  63.00         
 17 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  67.00         
 18 Vakant                                                           71.00         
 19 Vakant                                                           75.00         
 
Startovka kategorie: H55         5.7km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Genderjan Ludwig         Post SV Dresden      G11          6519   6.00         
  2 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  10.00         
  3 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  14.00         
  4 Paschka Frank            SSV Planeta Radebeul G16        307016  18.00         
  5 Horáček Miroslav         VSK Slavia TU Libere VLI5000 C    4214  22.00         
  6 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231  26.00         
  7 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  30.00         
  8 Tonn Conrad              SSV Planeta Radebeul G16        895377  34.00         
  9 Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C    8159  38.00         
 10 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  42.00         
 11 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167  46.00         
 12 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709  50.00         
 13 Helmut Härtelt           SSV Planeta Radebeul G16       1951308  54.00         
 14 Vakant                                                           58.00         
 15 Vakant                                                           62.00         
 
Startovka kategorie: H60         5.1km  100m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235   4.00         
  2 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890   8.00         
  3 Conrad Helmut            USV TU Dresden       G30        501901  12.00         
  4 Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741  16.00         
  5 Ender Volker             Turbine Zittau       G38          6488  20.00         
  6 Stör Thomas              SG Dittersdorf       G14          6145  24.00         
  7 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  28.00         
  8 Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C    4982  32.00         
  9 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  36.00         
 10 Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C    7718  40.00         
 11 Huke Karl-Heinz          ESV Lok Bad schandau G37        440500  44.00         
 12 Schmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul G16        300684  48.00         
 13 Dubský Josef             Slavoj Severotuk Úst SUL4700 C    8135  52.00         
 14 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  56.00         
 15 Beránek Petr             TJ Stadion Nový Bor  STB4900 C  219204  60.00         
 16 Vakant                                                           64.00         
 17 Vakant                                                           68.00         
 
Startovka kategorie: H65         4.3km   90m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Schindler Udo            SSV Planeta Radebeul G16          2098   2.00         
  2 Klawun Werner            Sachsen-Marathon e.V G13        222663   6.00         
  3 Rößler Hans-Jochen       SV Robotron Dresden  G22          2072  10.00         
  4 Vakant                                                           14.00         
 
Startovka kategorie: H70         3.6km   90m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230   2.00         
  2 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  10.00         
  3 Alberts Olaf             Post SV Dresden      G11          4420  18.00         
  4 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  26.00         
  5 Haufe Horst              Turbine Zittau       G38         51342  34.00         
  6 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131  42.00         
  7 Heinemann Rolf           SV Robotron Dresden  G22          2060  50.00         
  8 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  58.00         
  9 Glaser Wolfgang          Turbine Zittau       G38          4805  66.00         
 10 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  74.00         
 11 Vakant                                                           82.00         
 
Startovka kategorie: HDR         3.3km   60m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR0150 C    4374                
  2 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401      7780                
  3 Bílý Jakub               KOS Jesenice         JES0101 C                        
  4 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C   51382                
  5 Violka Šafaříková        KOB Děčín            LDC     C                        
  6 Christopher Di Cara      .Unregistered        ...        320310                
  7 Podrábská Maruška        VSK Slavia TU Libere VLI0251 C  207860                
  8 Heinemann Wenke          SV Robotron Dresden  G22          2073                
  9 Holfeld Anton            Vfa endLOS Dresden e G33        411594                
 10 Holfeld Wilhelm          Vfa endLOS Dresden e G33          4421                
 11 Vakant                                                                         
 12 Vakant                                                                         
 13 Vakant                                                                         
 14 Vakant                                                                         
 15 Vakant                                                                         
 16 Vakant                                                                         
 17 Vakant                                                                         
 18 Vakant                                                                         
 19 Vakant                                                                         
 20 Vakant                                                                         
 21 Vakant                                                                         
 22 Vakant                                                                         
 23 Vakant                                                                         
 24 Vakant                                                                         
 25 Vakant                                                                         
 26 Vakant                                                                         
 27 Vakant                                                                         
 28 Vakant                                                                         
 29 Vakant                                                                         
 30 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          3.4km   70m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Průchová Elena           OK Jiskra Nový Bor   BOR6850 C  205615                
  2 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472                
  3 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK9600 C    7773                
  4 Burgr Jan                TJ Loko Liberec      LLI0000     51202                
  5 Mrňák Josef              TJ Stadion Nový Bor  STB3301 C  411774                
  6 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK9800 C  331399                
  7 Schmidt Peter            SSV Planeta Radebeul G16          2108                
  8 Stephan Di Cara          .Unregistered        ...        361279                
  9 Stöcker Evelyn           SV Vorwärts Leipzig  G23        211494                
 10 Vakant                                                                         
 11 Vakant                                                                         
 12 Vakant                                                                         
 13 Vakant                                                                         
 14 Vakant                                                                         
 15 Vakant                                                                         
 16 Vakant                                                                         
 17 Vakant                                                                         
 18 Vakant                                                                         
 19 Vakant                                                                         
 20 Vakant                                                                         
 21 Vakant                                                                         
 22 Vakant                                                                         
 23 Vakant                                                                         
 24 Vakant                                                                         
 25 Vakant                                                                         
 26 Vakant                                                                         
 27 Vakant                                                                         
 28 Vakant                                                                         
 29 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          5.6km  120m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Milan Šafařík            KOB Děčín            LDC     C                        
  2 Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C  410732                
  3 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503                
  4 Mičková Lenka            TJ Lokomotiva Teplic LTP7461 C   51281                
  5 Beránek Daniel           TJ Stadion Nový Bor  STB     C   52910                
  6 Kroemer Ines             Turbine Zittau       G38        411402                
  7 Kroemer Michael          Turbine Zittau       G38        411441                
  8 Vakant                                                                         
  9 Vakant                                                                         
 10 Vakant                                                                         
 11 Vakant                                                                         
 12 Vakant                                                                         
 13 Vakant                                                                         
 14 Vakant                                                                         
 15 Vakant                                                                         
 16 Vakant                                                                         
 17 Vakant                                                                         
 18 Vakant                                                                         
 19 Vakant                                                                         
 20 Vakant                                                                         
 21 Vakant                                                                         
 22 Vakant                                                                         
 23 Vakant                                                                         
 24 Vakant                                                                         
 25 Vakant                                                                         
 26 Vakant                                                                         
 27 Vakant