Startovka oddílů                                                  30.5.2008 13:08:38
                                    9. závod JO
===ČSOB-LDC================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                        1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR        4388    H10     61.00       
  2 Svobodová Tereza         BOR0150    4374    D10     37.00       
  3 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H65     20.00       
  4 Langr Jan                BOR3601    8541    H70     10.00       
  5 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H65     32.00       
  6 Langrová Marie           BOR3750    8542    D60      3.00       
  7 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H65      8.00       
  8 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H60      3.00       
  9 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D55     36.00       
 10 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D50     37.00       
 11 Průcha Miloslav          BOR5800    4625    H50     53.00       
 12 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H21L    34.00       
 13 Müller Ota               BOR6101    8449    H45     40.00       
 14 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D45     26.00       
 15 Kratochvílová Zdena      BOR6250    8467    D45     38.00       
 16 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H21L    42.00       
 17 Doškář Boris             BOR6400    8490    H21K    13.00       
 18 Mareš Martin             BOR6501    8487    H21L    10.00       
 19 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H21K    41.00       
 20 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H40     39.00       
 21 Marešová Pavlína         BOR6651    8465    D21K    36.00       
 22 Průšek Petr              BOR7003    8486    H35     22.00       
 23 Svobodová Lucie          BOR7151    8519    D35     19.00       
 24 Svoboda Jan              BOR7200    8536    H35     46.00       
 25 Spejchal Petr            BOR7512    8472    P2       0.00       
 26 Klusáček Radim           BOR7710    8516    H21K    49.00       
 27 Vobr Marek               BOR7801    8529    H21L     2.00       
 28 Najman Jaroslav          BOR7909    8489    H21L    14.00       
 29 Hanzlová Veronika        BOR8150    8469    D21L    36.00       
 30 Stránský Michal          BOR8900   52901    H21L    38.00       
 31 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21L    28.00       
 32 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21L    18.00       
 33 Pávek Petr               BOR9008    8466    P4       0.00       
 34 Černá Dominika           BOR9251    8457    D16     12.00       
 35 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D16     21.00       
 36 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H21L    50.00       
 37 Šákr Vít                 BOR9301    8458    H21K    21.00       
 38 Lomič Šimon              BOR9303    8456    H16     28.00       
 39 Průcha Pavel             BOR9304  307057    H16     37.00       
 40 Stránský Martin          BOR9400    4368    H14     69.00       
 41 Grošup Tadeáš            BOR9403    4379    H14     42.00       
 42 Madarászová Klára        BOR9451    4367    D14     22.00       
 43 Göttlichová Adéla        BOR9452    4382    D14      4.00       
 44 Lepšík Jan ml.           BOR9500    4366    H14     54.00       
 45 Gotvaldová Dominika      BOR9551    4386    D14     28.00       
 46 Průcha Petr              BOR9601    4357    H12     38.00       
 47 Meisner Jiří             BOR9602    4360    H12     26.00       
 48 Lupoměský Martin         BOR9701    4376    H12     53.00       
 49 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D12     20.00       
 50 Tomášová Lucie           BOR9752    4384    D12     38.00       
 51 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H10     49.00       
 52 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D10     25.00       
 53 Staňová Karolína         BOR9853    4390    D10      1.00       
 54 Nováková Lucie           BOR9854    4387    D10     13.00       
 55 Suchá Zuzana             BOR9953    4363    D10L     0.00       
 56 Janoušková Lucie         BOR9954    4356    D10L     0.00       
 
  
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                         1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21L    38.00       
  2 Janata Martin            DKP8306    8277    H21L    44.00       
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                    1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H55     65.00       
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55     30.00       
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                  1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H21K     5.00       
  2 Boskovský Tomáš          DOK9400    7773    H14     60.00       
  3 Hradecký Jaroslav        DOK9600    7768    H12     47.00       
  4 Boskovský Vojtich        DOK9601    7758    H12     29.00       
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha               1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21L    12.00       
  2 Krausz Milan             FSP6700    8127    H21L    48.00       
  3 Čech Jan                 FSP7900  416195    H21L    32.00       
 
 
Startovka oddílu: HAR - OK Harcov                                 1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martan Jiří              HAR7301    8129    H21L     4.00       
  2 Vokurka Jan              HAR7501  253145    H21K    61.00       
  3 Štembera Jan             HAR7513   51536    H21K    29.00       
  4 Vokurková Marta          HAR7950  253111    D21K    30.00       
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                              1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Balcar Miroslav          CHA3200   53531    H70      0.00       
  2 Horčíková Marie          CHA4350    8151    D50     41.00       
  3 Smetana Radim            CHA4700    8153    H55     53.00       
  4 Horáčková Stanislava     CHA4950    4100    D50     73.00       
  5 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D50     57.00       
  6 Medřický Petr            CHA6500  331303    H40     36.00       
  7 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21K    54.00       
  8 Hradec Pavel             CHA8801    4130    H21L     8.00       
  9 Vejstrk Daniel           CHA9105    8177    H21K    37.00       
 10 Valešová Jana            CHA9152    8190    D21K    42.00       
 11 Sivčáková Petra          CHA9251    8195    D16      3.00       
 12 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H14     39.00       
 13 Hruška Martin            CHA9600    8192    H12     50.00       
 14 Medřický Petr            CHA9700  230717    H12     32.00       
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                       1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H65     26.00       
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D60      9.00       
  3 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D60     27.00       
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H60     15.00       
  5 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D50     45.00       
  6 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D35     25.00       
  7 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H35      4.00       
  8 Slezáčková Tereza        KAS8855   51383    D20      1.00       
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                 1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Violka Šafaříková        LDC             P  HDR      0.00       
  2 Patzeltová Lucie         LDC        8345    P2       0.00       
  3 Podhorský Zdeněk         LDC             P  P4       0.00       
  4 Podhorská Štěpánka       LDC             P  P4       0.00       
  5 Bezák Peter              LDC             P  P4       0.00       
  6 Čemanová Jiřka           LDC             P  P4       0.00       
  7 Luboš Přibyl             LDC      347916    P4       0.00       
  8 Erika Přibylová          LDC      995805    P4       0.00       
  9 Martin Přibyl            LDC      997929    H14     63.00       
 10 Veronika Nehasilová      LDC      347864    HDR      0.00       
 11 Marian Kurus             LDC             P  P4       0.00       
 12 Jitka Kurusová           LDC             P  P2       0.00       
 13 Lucie Kurusová           LDC             P  HDR      0.00       
 14 Martin Řehák             LDC      416134    P4       0.00       
 15 Culek Ivan               LDC      232349    P4       0.00       
 16 Muller Bernard           LDC        8336    P4       0.00       
 17 Horák Jan                LDC                H10L     0.00       
 18 Rychnovský Matouš        LDC             P  HDR      0.00       
 19 Rychnovská Kačenka       LDC             P  HDR      0.00       
 20 Jiří Zachař              LDC0001    8350    P4       0.00       
 21 Tomáš Javůrek            LDC0002    8344    P4       0.00       
 22 Aleš Čermák              LDC0003    8337    P4       0.00       
 23 Patzelt Vilém            LDC9201    8338    H16     13.00       
 24 Sedláček Lukáš           LDC9202  347917    H16     19.00       
Půjčeno čipů:10
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                  1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondřej            LIT0101    8106    HDR      0.00       
  2 Pavlík Matěj             LIT0401    8112    HDR      0.00       
  3 Neradová Alena           LIT5051    8110    D50     65.00       
  4 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21L    54.00       
  5 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21L    22.00       
  6 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21K     9.00       
  7 Neradová Alena           LIT8551    8114    D21L    56.00       
  8 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21K    48.00       
  9 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H18      0.00       
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou                1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H60     21.00       
  2 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D50     61.00       
  3 Rulc Zdeněk              LJN7201    7745    H21K    53.00       
  4 Langer Roman             LJN7206    7744    P2       0.00       
  5 Matoušek Jan             LJN8900    7746    H21K    25.00       
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                           1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paroulek Lukáš           LLI0201  253135    HDR      0.00       
  2 Krausová Marie           LLI4451   51214    D60     21.00       
  3 Kraus Jan                LLI4501   51213    H55     41.00       
  4 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H60     27.00       
  5 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D55     42.00       
  6 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21L    48.00       
  7 Štičková Eva             LLI6051  253133    P2       0.00       
  8 Paroulková Iva           LLI7151  253147    D21L    64.00       
  9 Alexandrová Karolína     LLI9554    8547    D14     13.00       
 10 Štičková Anna            LLI9651  253131    D14     34.00       
 11 Lettová Michala          LLI9652         P  D12      8.00       
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                       1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryjáček Jan              LPM8004   51486    H21K     1.00       
  2 Winklerová Hanna         LPM8051         P  P4       0.00       
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                     1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mičková Markéta          LTP0150  420447    HDR      0.00       
  2 Pavlová Martina          LTP0151  232917    HDR      0.00       
  3 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H45     28.00       
  4 Hulha Karel              LTP6001   52927    H45     16.00       
  5 Kovář Karel              LTP6102  420454    H40     54.00       
  6 Kovářová Alena           LTP6151  232906    D45     20.00       
  7 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H40     60.00       
  8 Pavel Petr               LTP6806  420408    H40     45.00       
  9 Žejdlík Michal           LTP7001   51331    H35     40.00       
 10 Mička Jan                LTP7201   51280    H35     16.00       
 11 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H20     30.00       
 12 Škara Vojtěch            LTP9102   52928    H18      6.00       
 13 Látal Dominik            LTP9300  420453    H16     25.00       
 14 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H14     51.00       
 15 Pavlová Petra            LTP9450  232918    D14     37.00       
 16 Kučera Jindřich          LTP9600  232904    H12     41.00       
 17 Kovářová Lenka           LTP9750  232915    D12     14.00       
 18 Králíková Jana           LTP9751   52925    D12     32.00       
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                         1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Libor              MFP6301  303939    H21L     0.00       
  2 Forstová Lenka           MFP6850  410727    D21L    66.00       
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                            1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kožina Petr              PGP6000   51632    H21L    26.00       
  2 Pliska Miloš             PGP6304  420405    H45     22.00       
  3 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21L    54.00       
  4 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D16      6.00       
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                        1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  500268    H65     14.00       
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                       1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Našinec Jiří             STB5003   49982    H55     47.00       
  2 Ludvík Petr              STB5701   49990    H21K    33.00       
  3 Čech Pavel               STB6502   52910    H40     66.00       
  4 Kubec Pavel              STB6601   49985    H40     51.00       
  5 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40     13.00       
  6 Cerman Lukáš             STB8102  420449    H21K    17.00       
  7 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21L    42.00       
  8 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21L    60.00       
  9 Ludvík Vojtěch           STB9301   53565    H21K    57.00       
 10 Kaňka Jaroslav           STB9302   52908    H16     40.00       
 11 Čech Pavel               STB9304   52909    H16     31.00       
 12 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    H10     55.00       
 
 
Startovka oddílu: SUL - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem           1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linka Vladislav          SUL5701    8141    H21L    16.00       
  2 Meduna Jan               SUL6400    8143    H21L    36.00       
  3 Medunová Jana            SUL6450    8144    D35     13.00       
  4 Backertová Lenka         SUL6452    8146    D35     31.00       
  5 Dufek Petr               SUL6501    8145    H21L     6.00       
  6 Lederer Pavel            SUL6602    8147    H21L    58.00       
  7 Kalenský Pavel           SUL7600    8128    H21L    30.00       
  8 Kalenská Lenka           SUL7853   51134    D21L    50.00       
  9 Lederer Vojtěch          SUL9601    8134    H12     35.00       
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou              1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55     59.00       
  2 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D50     53.00       
  3 Horák Petr               TJN5602    8262    H50     45.00       
  4 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D40     25.00       
  5 Posselt Martin           TJN6802  232256    H35     34.00       
  6 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H35     10.00       
  7 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35      7.00       
  8 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H21L    20.00       
  9 Hostaš Petr              TJN9001  416830    H21L    52.00       
 10 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H18     12.00       
 11 Lejsková Pavlína         TJN9251  301342    D16     15.00       
 12 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D16     24.00       
 13 Pustai David             TJN9301  232645    H16     22.00       
 14 Lejsková Martina         TJN9451  416850    D14      7.00       
 15 Posselt Martin           TJN9501  232512    H14     48.00       
 16 Picek Štěpán             TJN9601  232509    H12     44.00       
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                             1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H55     71.00       
  2 Kubíček Zdeněk           TUR4802   51813    H40     63.00       
  3 Omová Jana               TUR5150  515012    D50     69.00       
  4 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D50     49.00       
  5 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H45     34.00       
  6 Švábek Karel             TUR6501    7735    H40     57.00       
  7 Švábková Šárka           TUR6552    7724    D40     37.00       
  8 Sedláčková Martina       TUR7959   53816    D21K    72.00       
  9 Rančáková Barbora        TUR8151  301189    D21K    60.00       
 10 Kořínek Jindřich         TUR8406  515082    H21L    40.00       
 11 Dlouhá Michaela          TUR8451    5645    D21L    46.00       
 12 Krafková Lucie           TUR8650    8537    D21L    62.00       
 13 Švábek Jan               TUR9303    7723    H16     34.00       
 14 Švábková Anna            TUR9352    7712    D16      9.00       
 15 Rychlý Michal            TUR9402  232388    H14     66.00       
 16 Körberová Andrea         TUR9455  410728    D14     10.00       
 17 Čepelková Nikola         TUR9551  232378    D14     25.00       
 18 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D14     19.00       
 19 Wolf Filip               TUR9701  995840    H12     23.00       
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                             1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smutná Kateřina          TUV      411516    D12     26.00       
  2 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H55     35.00       
  3 Smutný Martin            TUV6301  411591    H45     46.00       
  4 Smutná Anežka            TUV9455  411625    D14     16.00       
 
 
Startovka oddílu: UNT - UNTS WARSZAWA                             1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Popowska Wioleta         UNT      332631    D14     31.00       
  2 Szlendak Joanna          UNT      412222    D16      0.00       
  3 Filaber Anna             UNT      412124    D21L    44.00       
  4 Kołosińska Jolanta       UNT      895014    D21L    40.00       
  5 Tynelska Justyna         UNT      842665    D21L    58.00       
  6 Gajda Monika             UNT      504409    D21L    52.00       
  7 Parfianowicz Piotr       UNT      842659    H16     16.00       
  8 Popowski Jarosław        UNT      332638    H35     28.00       
  9 Antonowicz Jerzy         UNT      504405    H40     42.00       
 10 Szlendak Krzysztof       UNT      412125    H40     48.00       
 12 Cygler Slawomir          UNT      504404    H21L    62.00       
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                     1.6.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Jana            VLI3850   51221    D60     15.00       
  2 Bareš Martin             VLI4707   51223    H60      9.00       
  3 Bednaříková Olga         VLI5151    8309    D55     24.00       
  4 Bednařík Libor           VLI5200    8296    H55     29.00       
  5 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21L    24.00       
  6 Petrová Věra             VLI6251   51218    D45     32.00       
  7 Škapová Kamila           VLI6350   49959    D40     19.00       
  8 Veselská Kateřina        VLI6551    7711    D40     31.00       
  9 Henych Ondřej            VLI9001  515131    H21L    56.00       
 10 Škapa  Jan               VLI9003   49958    H18     18.00       
 11 Veselská Gabriela        VLI9250    8281    D16     18.00       
 12 Poloprutská Markéta      VLI9251   49951    D21K    66.00       
 13 Petr Pavel               VLI9400    8288    H14     72.00       
 14 Volek  Jakub             VLI9401   49963    H14     45.00       
 15 Rybář Leon               VLI9502    9927    H14     57.00       
 16 Poloprutská Klára        VLI9750   49952    D12      2.00       
 17 Poloprutská Lucie        VLI9950         P  D10L     0.00       
Půjčeno čipů:1