Startovka kategorie                                            30.5.2008 13:02:38
                                   9. závod JO
===ČSOB-LDC=============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.9km   65m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 C    4390   1.00       
  2 Vakant                                                            7.00       
  3 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C    4387  13.00       
  4 Vakant                                                           19.00       
  5 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 C    4362  25.00       
  6 Vakant                                                           31.00       
  7 Svobodová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR0150 C    4374  37.00       
  8 Vakant                                                           43.00       
 
Startovka kategorie: D10L        5.0km   80m 7k  Volitelný čas startu
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchá Zuzana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9953 C    4363   0.00       
  2 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C    4356   0.00       
  3 Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C           0.00       
  4 Vakant                                                            0.00       
  5 Vakant                                                            0.00       
  6 Vakant                                                            0.00       
  7 Vakant                                                            0.00       
  8 Vakant                                                            0.00       
  9 Vakant                                                            0.00       
 10 Vakant                                                            0.00       
 11 Vakant                                                            0.00       
 12 Vakant                                                            0.00       
 13 Vakant                                                            0.00       
 
Startovka kategorie: D12         1.5km   75m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C   49952   2.00       
  2 Lettová Michala          TJ Loko Liberec      LLI9652 C           8.00       
  3 Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 B  232915  14.00       
  4 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 C    6885  20.00       
  5 Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV     C  411516  26.00       
  6 Králíková Jana           TJ Lokomotiva Teplic LTP9751 C   52925  32.00       
  7 Tomášová Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9752 C    4384  38.00       
  8 Vakant                                                           44.00       
  9 Vakant                                                           50.00       
 10 Vakant                                                           56.00       
 
Startovka kategorie: D14         2.0km  105m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Göttlichová Adéla        OK Jiskra Nový Bor   BOR9452 C    4382   4.00       
  2 Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451 B  416850   7.00       
  3 Körberová Andrea         OOB TJ Turnov        TUR9455 C  410728  10.00       
  4 Alexandrová Karolína     TJ Loko Liberec      LLI9554 C    8547  13.00       
  5 Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 C  411625  16.00       
  6 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 C  411564  19.00       
  7 Madarászová Klára        OK Jiskra Nový Bor   BOR9451 C    4367  22.00       
  8 Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C  232378  25.00       
  9 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    4386  28.00       
 10 Popowska Wioleta         UNTS WARSZAWA        UNT        332631  31.00       
 11 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 B  253131  34.00       
 12 Pavlová Petra            TJ Lokomotiva Teplic LTP9450 C  232918  37.00       
 13 Vakant                                                           40.00       
 14 Vakant                                                           43.00       
 15 Vakant                                                           46.00       
 
Startovka kategorie: D16         2.3km  150m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Szlendak Joanna          UNTS WARSZAWA        UNT        412222   0.00       
  2 Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251      8195   3.00       
  3 Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A   53009   6.00       
  4 Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B    7712   9.00       
  5 Černá Dominika           OK Jiskra Nový Bor   BOR9251 C    8457  12.00       
  6 Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN9251 C  301342  15.00       
  7 Veselská Gabriela        VSK Slavia TU Libere VLI9250 C    8281  18.00       
  8 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 B    7764  21.00       
  9 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  24.00       
 10 Vakant                                                           27.00       
 11 Vakant                                                           30.00       
 12 Vakant                                                           33.00       
 
Startovka kategorie: D20         4.2km  250m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Slezáčková Tereza        KOB Kamenický Šenov  KAS8855 C   51383   1.00       
  2 Vakant                                                            9.00       
 
Startovka kategorie: D21K        4.3km  230m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vokurková Marta          OK Harcov            HAR7950 C  253111  30.00       
  2 Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C    8465  36.00       
  3 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152      8190  42.00       
  4 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115  48.00       
  5 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753      4127  54.00       
  6 Rančáková Barbora        OOB TJ Turnov        TUR8151 C  301189  60.00       
  7 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 B   49951  66.00       
  8 Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959 C   53816  72.00       
  9 Vakant                                                           78.00       
 10 Vakant                                                           84.00       
 
Startovka kategorie: D21L        4.1km  275m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C    8469  36.00       
  2 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 R    9785  38.00       
  3 Kołosińska Jolanta       UNTS WARSZAWA        UNT        895014  40.00       
  4 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  42.00       
  5 Filaber Anna             UNTS WARSZAWA        UNT        412124  44.00       
  6 Dlouhá Michaela          OOB TJ Turnov        TUR8451 C    5645  46.00       
  7 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  48.00       
  8 Kalenská Lenka           Slavoj Severotuk Úst SUL7853 C   51134  50.00       
  9 Gajda Monika             UNTS WARSZAWA        UNT        504409  52.00       
 10 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089  54.00       
 11 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R    8114  56.00       
 12 Tynelska Justyna         UNTS WARSZAWA        UNT        842665  58.00       
 13 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  60.00       
 14 Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 E    8537  62.00       
 15 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C  253147  64.00       
 16 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  66.00       
 17 Vakant                                                           68.00       
 18 Vakant                                                           70.00       
 19 Vakant                                                           72.00       
 20 Vakant                                                           74.00       
 
Startovka kategorie: D35         3.8km  225m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359   7.00       
  2 Medunová Jana            Slavoj Severotuk Úst SUL6450 C    8144  13.00       
  3 Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C    8519  19.00       
  4 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229  25.00       
  5 Backertová Lenka         Slavoj Severotuk Úst SUL6452 C    8146  31.00       
  6 Vakant                                                           37.00       
  7 Vakant                                                           43.00       
 
Startovka kategorie: D40         3.1km  200m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988  13.00       
  2 Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C   49959  19.00       
  3 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  25.00       
  4 Veselská Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI6551 C    7711  31.00       
  5 Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C    7724  37.00       
  6 Vakant                                                           43.00       
 
Startovka kategorie: D45         3.1km  150m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C  232906  20.00       
  2 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182  26.00       
  3 Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C   51218  32.00       
  4 Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  38.00       
  5 Vakant                                                           44.00       
  6 Vakant                                                           50.00       
 
Startovka kategorie: D50         2.1km   95m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553  37.00       
  2 Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350      8151  41.00       
  3 Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166  45.00       
  4 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208  49.00       
  5 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515  53.00       
  6 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550      8168  57.00       
  7 Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    7742  61.00       
  8 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  65.00       
  9 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C  515012  69.00       
 10 Horáčková Stanislava     OK Chrastava         CHA4950      4100  73.00       
 11 Vakant                                                           77.00       
 12 Vakant                                                           81.00       
 13 Vakant                                                           85.00       
 
Startovka kategorie: D55         2.2km   95m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednaříková Olga         VSK Slavia TU Libere VLI5151 C    8309  24.00       
  2 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991  30.00       
  3 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  36.00       
  4 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242  42.00       
  5 Vakant                                                           48.00       
 
Startovka kategorie: D60         1.9km   65m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542   3.00       
  2 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228   9.00       
  3 Nováková Jana            VSK Slavia TU Libere VLI3850 C   51221  15.00       
  4 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  21.00       
  5 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  27.00       
  6 Vakant                                                           33.00       
 
Startovka kategorie: H10         1.9km   65m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C    4378  49.00       
  2 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C   52904  55.00       
  3 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR     C    4388  61.00       
  4 Vakant                                                           67.00       
  5 Vakant                                                           73.00       
 
Startovka kategorie: H10L        5.0km   80m 7k  Volitelný čas startu
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Horák Jan                KOB Děčín            LDC                 0.00       
  2 Vakant                                                            0.00       
  3 Vakant                                                            0.00       
  4 Vakant                                                            0.00       
  5 Vakant                                                            0.00       
  6 Vakant                                                            0.00       
  7 Vakant                                                            0.00       
  8 Vakant                                                            0.00       
  9 Vakant                                                            0.00       
 10 Vakant                                                            0.00       
 
Startovka kategorie: H12         2.1km  100m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C  995840  23.00       
  2 Meisner Jiří             OK Jiskra Nový Bor   BOR9602 C    4360  26.00       
  3 Boskovský Vojtich        OK Doksy             DOK9601 C    7758  29.00       
  4 Medřický Petr            OK Chrastava         CHA9700    230717  32.00       
  5 Lederer Vojtěch          Slavoj Severotuk Úst SUL9601 C    8134  35.00       
  6 Průcha Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 C    4357  38.00       
  7 Kučera Jindřich          TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 C  232904  41.00       
  8 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B  232509  44.00       
  9 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK9600 C    7768  47.00       
 10 Hruška Martin            OK Chrastava         CHA9600      8192  50.00       
 11 Lupoměský Martin         OK Jiskra Nový Bor   BOR9701 C    4376  53.00       
 12 Vakant                                                           56.00       
 13 Vakant                                                           59.00       
 14 Vakant                                                           62.00       
 
Startovka kategorie: H14         2.3km  150m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500    330671  39.00       
  2 Grošup Tadeáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9403 C    4379  42.00       
  3 Volek  Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI9401 C   49963  45.00       
  4 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C  232512  48.00       
  5 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C   52931  51.00       
  6 Lepšík Jan ml.           OK Jiskra Nový Bor   BOR9500 B    4366  54.00       
  7 Rybář Leon               VSK Slavia TU Libere VLI9502 C    9927  57.00       
  8 Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C    7773  60.00       
  9 Martin Přibyl            KOB Děčín            LDC        997929  63.00       
 10 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 B  232388  66.00       
 11 Stránský Martin          OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 C    4368  69.00       
 12 Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 C    8288  72.00       
 13 Vakant                                                           75.00       
 14 Vakant                                                           78.00       
 15 Vakant                                                           81.00       
 
Startovka kategorie: H16         4.2km  250m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Patzelt Vilém            KOB Děčín            LDC9201 C    8338  13.00       
  2 Parfianowicz Piotr       UNTS WARSZAWA        UNT        842659  16.00       
  3 Sedláček Lukáš           KOB Děčín            LDC9202 C  347917  19.00       
  4 Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 C  232645  22.00       
  5 Látal Dominik            TJ Lokomotiva Teplic LTP9300 C  420453  25.00       
  6 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 B    8456  28.00       
  7 Čech Pavel               TJ Stadion Nový Bor  STB9304 C   52909  31.00       
  8 Švábek Jan               OOB TJ Turnov        TUR9303 C    7723  34.00       
  9 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 C  307057  37.00       
 10 Kaňka Jaroslav           TJ Stadion Nový Bor  STB9302 C   52908  40.00       
 11 Vakant                                                           43.00       
 12 Vakant                                                           46.00       
 13 Vakant                                                           49.00       
 
Startovka kategorie: H18         4.1km  275m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108   0.00       
  2 Škara Vojtěch            TJ Lokomotiva Teplic LTP9102 C   52928   6.00       
  3 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B  232508  12.00       
  4 Škapa  Jan               VSK Slavia TU Libere VLI9003 C   49958  18.00       
  5 Vakant                                                           24.00       
 
Startovka kategorie: H20         4.3km  305m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916  30.00       
  2 Vakant                                                           38.00       
 
Startovka kategorie: H21K        4.4km  240m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C   51486   1.00       
  2 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763   5.00       
  3 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107   9.00       
  4 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  13.00       
  5 Cerman Lukáš             TJ Stadion Nový Bor  STB8102 C  420449  17.00       
  6 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B    8458  21.00       
  7 Matoušek Jan             TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C    7746  25.00       
  8 Štembera Jan             OK Harcov            HAR7513 C   51536  29.00       
  9 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  33.00       
 10 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105      8177  37.00       
 11 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485  41.00       
 12 Vakant                                                           45.00       
 13 Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C    8516  49.00       
 14 Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    7745  53.00       
 15 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A   53565  57.00       
 16 Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C  253145  61.00       
 17 Vakant                                                           65.00       
 18 Vakant                                                           69.00       
 19 Vakant                                                           73.00       
 20 Vakant                                                           77.00       
 21 Vakant                                                           81.00       
 
Startovka kategorie: H21L        5.6km  360m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939   0.00       
  2 Odhlášen                 XXX                                      0.00       
  3 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    8529   2.00       
  4 Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C    8129   4.00       
  5 Dufek Petr               Slavoj Severotuk Úst SUL6501 C    8145   6.00       
  6 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801      4130   8.00       
  7 Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 R    8487  10.00       
  8 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  12.00       
  9 Najman Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR7909 C    8489  14.00       
 10 Linka Vladislav          Slavoj Severotuk Úst SUL5701 C    8141  16.00       
 11 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A    7761  18.00       
 12 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B  416837  20.00       
 13 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  22.00       
 14 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227  24.00       
 15 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632  26.00       
 16 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902  28.00       
 17 Kalenský Pavel           Slavoj Severotuk Úst SUL7600 C    8128  30.00       
 18 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195  32.00       
 19 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  34.00       
 20 Meduna Jan               Slavoj Severotuk Úst SUL6400 C    8143  36.00       
 21 Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 C   52901  38.00       
 22 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C  515082  40.00       
 23 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  42.00       
 24 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E    8277  44.00       
 25 Vakant                                                           46.00       
 26 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127  48.00       
 27 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A    8454  50.00       
 28 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830  52.00       
 29 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124  54.00       
 30 Henych Ondřej            VSK Slavia TU Libere VLI9001 A  515131  56.00       
 31 Lederer Pavel            Slavoj Severotuk Úst SUL6602 C    8147  58.00       
 32 Cygler Slawomir          UNTS WARSZAWA        UNT        504404  62.00       
 33 Vakant                                                           64.00       
 34 Vakant                                                           66.00       
 35 Vakant                                                           68.00       
 
Startovka kategorie: H35         4.1km  210m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023   4.00       
  2 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  10.00       
  3 Mička Jan                TJ Lokomotiva Teplic LTP7201 C   51280  16.00       
  4 Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C    8486  22.00       
  5 Popowski Jarosław        UNTS WARSZAWA        UNT        332638  28.00       
  6 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  34.00       
  7 Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C   51331  40.00       
  8 Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C    8536  46.00       
  9 Vakant                                                           52.00       
 10 Vakant                                                           58.00       
 11 Vakant                                                           64.00       
 
Startovka kategorie: H40         4.3km  250m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Medřický Petr            OK Chrastava         CHA6500    331303  36.00       
  2 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523  39.00       
  3 Antonowicz Jerzy         UNTS WARSZAWA        UNT        504405  42.00       
  4 Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C  420408  45.00       
  5 Szlendak Krzysztof       UNTS WARSZAWA        UNT        412125  48.00       
  6 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985  51.00       
  7 Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C  420454  54.00       
  8 Švábek Karel             OOB TJ Turnov        TUR6501 C    7735  57.00       
  9 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430  60.00       
 10 Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802 C   51813  63.00       
 11 Čech Pavel               TJ Stadion Nový Bor  STB6502 C   52910  66.00       
 12 Vakant                                                           69.00       
 13 Vakant                                                           72.00       
 
Startovka kategorie: H45         3.9km  250m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927  16.00       
  2 Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C  420405  22.00       
  3 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  28.00       
  4 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  34.00       
  5 Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C    8449  40.00       
  6 Smutný Martin            SOK TJ Turnov        TUV6301 C  411591  46.00       
  7 Vakant                                                           52.00       
  8 Vakant                                                           58.00       
 
Startovka kategorie: H50         2.9km  145m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  45.00       
  2 Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C    4625  53.00       
  3 Vakant                                                           61.00       
 
Startovka kategorie: H55         2.5km  145m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200 C    8296  29.00       
  2 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  35.00       
  3 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  41.00       
  4 Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C   49982  47.00       
  5 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700      8153  53.00       
  6 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  59.00       
  7 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  65.00       
  8 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C    8351  71.00       
  9 Vakant                                                           77.00       
 10 Vakant                                                           83.00       
 
Startovka kategorie: H60         2.1km   95m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552   3.00       
  2 Bareš Martin             VSK Slavia TU Libere VLI4707 C   51223   9.00       
  3 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  15.00       
  4 Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741  21.00       
  5 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  27.00       
  6 Vakant                                                           33.00       
 
Startovka kategorie: H65         1.7km   80m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131   8.00       
  2 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268  14.00       
  3 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  20.00       
  4 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  26.00       
  5 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  32.00       
  6 Vakant                                                           38.00       
 
Startovka kategorie: H70         1.6km   60m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Balcar Miroslav          OK Chrastava         CHA3200     53531   0.00       
  2 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  10.00       
  3 Vakant                                                           20.00       
 
Startovka kategorie: HDR         5.0km   80m 7k  Volitelný čas startu
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Violka Šafaříková        KOB Děčín            LDC                 0.00       
  2 Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    8106   0.00       
  3 Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    8112   0.00       
  4 Mičková Markéta          TJ Lokomotiva Teplic LTP0150 C  420447   0.00       
  5 Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 C  232917   0.00       
  6 Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C  253135   0.00       
  7 Veronika Nehasilová      KOB Děčín            LDC        347864   0.00       
  8 Lucie Kurusová           KOB Děčín            LDC                 0.00       
  9 Rychnovský Matouš        KOB Děčín            LDC                 0.00       
 10 Rychnovská Kačenka       KOB Děčín            LDC                 0.00       
 11 Vakant                                                            0.00       
 12 Vakant                                                            0.00       
 13 Vakant                                                            0.00       
 14 Vakant                                                            0.00       
 15 Vakant                                                            0.00       
 16 Vakant                                                            0.00       
 17 Vakant                                                            0.00       
 18 Vakant                                                            0.00       
 
Startovka kategorie: P2          2.3km  160m 8k  Volitelný čas startu
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472   0.00       
  2 Patzeltová Lucie         KOB Děčín            LDC     C    8345   0.00       
  3 Langer Roman             TJ LIAZ Jablonec nad LJN7206 C    7744   0.00       
  4 Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C  253133   0.00       
  5 Jitka Kurusová           KOB Děčín            LDC                 0.00       
  6 Vakant                                                            0.00       
  7 Vakant                                                            0.00       
  8 Vakant                                                            0.00       
  9 Vakant                                                            0.00       
 10 Vakant                                                            0.00       
 11 Vakant                                                            0.00       
 12 Vakant                                                            0.00       
 13 Vakant                                                            0.00       
 14 Vakant                                                            0.00       
 15 Vakant                                                            0.00       
 
Startovka kategorie: P4          3.5km  210m 11k  Volitelný čas startu
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466   0.00       
  2 Jiří Zachař              KOB Děčín            LDC0001      8350   0.00       
  3 Tomáš Javůrek            KOB Děčín            LDC0002      8344   0.00       
  4 Aleš Čermák              KOB Děčín            LDC0003      8337   0.00       
  5 Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C           0.00       
  6 Podhorský Zdeněk         KOB Děčín            LDC                 0.00       
  7 Podhorská Štěpánka       KOB Děčín            LDC                 0.00       
  8 Bezák Peter              KOB Děčín            LDC                 0.00       
  9 Čemanová Jiřka           KOB Děčín            LDC                 0.00       
 10 Luboš Přibyl             KOB Děčín            LDC        347916   0.00       
 11 Erika Přibylová          KOB Děčín            LDC        995805   0.00       
 12 Marian Kurus             KOB Děčín            LDC                 0.00       
 13 Martin Řehák             KOB Děčín            LDC        416134   0.00       
 14 Culek Ivan               KOB Děčín            LDC        232349   0.00       
 15 Muller Bernard           KOB Děčín            LDC          8336   0.00       
 16 Vakant                                                            0.00       
 17 Vakant                                                            0.00       
 18 Vakant                                                            0.00       
 19 Vakant                                                            0.00       
 20 Vakant                                                            0.00       
 21 Vakant                                                            0.00       
 22 Vakant                                                            0.00       
 23 Vakant                                                            0.00       
 24 Vakant                                                            0.00       
 25 Vakant                                                            0.00       
 26 Vakant                                                            0.00       
 27 Vakant                                                            0.00       
 28 Vakant                                                            0.00       
 29 Vakant                                                            0.00       
 30 Vakant                                                            0.00