Hledat
21. září 2019 ..:: Historie ::..   Přihlásit se
 Klubová historie Minimalizovat

Vážené dámy a pánové, přátelé orientačního běhu, dovolte mi, abych vás jménem KOB Děčín přivítal na této stránce, která vznikla k příležitosti oslav 25 let od založení klubu. A tak mi dovolte několik slov na úvod.

 

   KOB Děčín je trochu jiný oddíl než jsou klasické orienťácké oddíly, což je způsobeno historií oddílu. Velká většina členů se ve svém volném čase věnuje jiným sportům (atletice, horolezectví, kolu, in-line či canicrossu) a orienťák berou jako sport číslo 2. Má to své výhody, ale i nevýhody. Výhody jsou, že přinášejí zkušenosti z jiných sportovních oddílů a tím je daleko snazší cokoliv pořádat nebo se zúčastnit jakéhokoliv jiného sportu. Nevýhodou je, že jakmile někdo z nás má jiné vyšší ambice, tak oddíl opouští a odchází do oddílu, který se specializuje jen na OB. Ale i přesto jsou naše výsledky nadprůměrné a určitě stojí za sepsání.

   V následujícím odkazu je povídání o historii oddílu, tak jak se mi ji povedlo zjistit. Pokud něco nesedí nebo bylo jinak nebo jsem na někoho zapomněl, tak není problém to doplnit, změnit nebo předělat. Za podané informace předem děkuji.

   Další odkaz je na fotoalbum, které se váže k sepsané historii.

 

V Děčíně 20.4.2009 Vláďa
Dokument o historii oddílu do 31.3.2009


Historické fotečky


 Tisknout   

Copyright 2008-2019 KOB Děčín   Podmínky používání  Prohlášení o soukromí
DotNetNuke® is copyright 2002-2019 by DotNetNuke Corporation